t Academiën ieuws. LUCHTVAART. Laatste Berichten Telegrammen. Marktberichten. Advertentiën. BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 13 Juni 1928, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 765.5 te Clermont. Laagste Barometerst.: 752.4 te Lerwick. Verwachting tot den avond van 19 Juni: Matige tot zwakke later weer toenomen- de Zuidelijke tot Zuid-Westelijke wind. Zwaar bewolkt tot betrokken met tijdelijke opklaring. Waarschijnlijk aanvankelijk nog en later weer eenige regen. Zachter. LUCHTTEMPERATUUR. 12.6 gr. C. WATERTEMPERATUUR: Hoogc Bijndijk: 7 uur 19 gr., 12 uur 19 gr., 3 uur 19 gr. C. De Zijl: 7 uur 16 1/2 gr., 12 uur 17 gr., 3 uur 17 1/2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Maandagnamiddag 9.53 uur tot Dinsdagmorgen 4.09 uur. GEMEENTERAAD. Voorzitter de burgemeester mr. A. v. d. r. Sande Bakhuyzen. Afwezig met kennisgeving do heeren Huurman en v. Stralen. Allereerst wordt aan de orde gesteld: lo. Onderzoek van den geloofsbrief van het nieuw-benoemd raadslid, den heer C. Koole. Nadat een commissie, samengesteld uit de heeren Meyncn, Bergers en Verwey, de geloofsbrieven van den heer Koole in orde heeft bevonden en tot toelating heeft geadviseerd, wordt do heer Koole binnengeleid en legt het nieuw benoem de raadslid in handen van den voorzitter de vereischle eeden af. Do voorzit te r wenscht den heer Koole geluk en het n'euw benoemde raadslid neemt zijn zetel in. Onder de ingekomen stukken bevindt zich een adres van bewoners van het Lo- vendaal om spoedig to demping tc wil len overgaan, welk adies zal behandeld worden bij de bespreking over het uit breidingsplan. De heer S c 1 ii li e r vraagt, wanneer Aot architectenbureau nu eindelijk eens klaar komt met dit uitbreidingsplan. ïn afwachting daarvan acht spr. het ge- wenscht, dat de ïeiniging van het Leven- daal wat intensiever ter hand wordt go- nomen. Speciaal ahet hij uitbaggering noodig. De voo'z. antwoordt, dat het archi tectenbureau tegen 15 Augustus beloofd neeft zijn plan te zullen indienen. Wethouder Splinter zegt. dat het baggerwerk in het Levendaal tweemaal per week plaats heeft. Maar wat de ge meente eruit haalt, brengt de fabriek van v. Wijk er weer in. De heer Schüller meent, dat fir ma's die hun vuil in grachten loozen, ver plicht kunnen worden hun vuil eerst te reinigen. Wordt daar wel de hand aan gehouden Wethouder Splinter meent, dat de firma daartoe wel degelijk verplicht wordt. Er is hierover een regeling met de gemeente getroffen. Verder is een verzoek van J. Mechelse om een onderzoek in te stellen naar zijn ontslag bij den Armenraad, dat z.i. on rechtmatig is gedaan. Daar de Armen raad niet onderworpen is aan de controle van den raad, wordt dit verzoek voor kennisgeving aangenomen. Verder is ingekomen een motie van de heeren dr. v. Es, Wilbrink en Wilmer over de commissarisbenoeming. Deze motie zal besproken worden aan het einde der agenda. Eveneens zal dan gesproken worden over een interpellatie, aangaande het ver bod voor caféhouders om voor 12 uur 's Zoüdags stoelen op het buitenterras neer te zetten, waartoe den heer Sytsnia verlof wordt gegeven. Aan de orde komt thans: 2o. Benoeming van een lid der Commissie voor den Markt- en Havendienst (vacature- J. Burgerjon). De heer v. Eek beveelt de heer Koole als candidaat aan. Benoemd wordt de heer C. Koole (1 stem was uitgebracht op den heer v. Ros malen, 3 blanco). 3e. Benoeming van een Commissaris der Gemeentelijke Bank van Leening te Lei den. Voorgedragen worden de heeren mr. trapman (aftredend) en mr. Goudsmit. Benoemd wordt de heer F. J. J. Trap an (1 stem was uitgebracht op mr. Goudsmit, 4 blanco). (Wordt vervolgd). Eerste steenlegging Centraal Isr. Wees- en Doorgangshuis. I" tegenwoordigheid van een groot aan tal belangstellenden, uit alle deelon des lands hierheen gekomen, heeft hedenmor gen precies twaalf uur de plechtigheid Plaats gehad van de hoeksteenlegging van "et nieuwe gebouw van het Centraal Ts- raelietisch Wees- en Doorgangshuis, dat binnenkort aan de Cronesteinkade zal ver rijzen. Onder de aanwezigen merkten wij op den opperrabijn in het Synagogaal Ressort MJravenhage de weleerw. zeergel. heer i. Ma&rsen en zijn ambtgenoot in Gelder land de heer J. Vredenburg te Arnhem, leden van het bestuur en van de Bouw- eomm. voor het Weeshuis, vertegenwoor digers van het Kerkbestuur alhier en ver der de heeren jhr. mr. dr. N. C. de Gijse- laar, president-curator der Universiteit al hier, ds. Thomas, dr. Timmermans, dr. Bruining, dc heeren Wijkmans, Kiers, de architect de heer Buurman en vele an deren. Wegens vergadering van het college van B. en W. waren de leden van ons stadsbestuur verhinderd de plechtigheid bij te wonen. De heer L. Levisson heeft namens de Bouwcommissie de aanwezigen in een korte rede toegesproken, waarmede de aanwezigen van harte met applaus in stemden. Prof. dr. L. J. Palache, voorzitter van de inrichting sprak vervolgens nog eenige woorden om uiting te geven aan de vreug de die alle vrienden van het Weeshuis be zielde op dezen zoo gewichtigen en bctce- kenisvollen dag. Daarop had de plechtigheid van de steenlegging plaats. Kinderen van de fami lies Levisson, Heilbut, Viskoper en Herz- bergen metselden ieder een steen waarin hun naam is gemetseld op den rand der fundeering. De heer André Herzbergen uit Amster dam, heeft daarna nog het bestuur gefeli citeerd met het tot nu toe bereikte resul taat. Spr. gaf de verzekering, dat de Bouw commissie en Regenten actief zullen blijven en dat zij niets liever hopen, dan een in richting te verkrijgen, die ten voorbeeld zal mogen worden gesteld aan andere soortgelijke inrichtingen in ons land. Daarna werd de eerewijn rondgediend en was de feestelijkheid op het met vlag gen versierde terrein ten einde. Ter gelegenheid van de herdenking van den Watei*loo-dag wapperde heden de na tionale driekleur van den Stadhuistoren. Hedenmorgen te 8 uur is van een vracht auto, bestuurd door G. V. uit Zoetérwourlo, op den Haagweg een wiel afgeloopen. De auto botste tegen twee boomen, die even als de auto werden beschadigd. Ten nadeele van zekeren H. is op do Steenstraat een belastingplaatje van diens rijwiel ontvreemd. Door W. V. is bij de politie aangifte ge daan. dat hij door zekere V. is mishandeld. De Eerste Hulpdienst werd gisterenmid dag ontboden naar de Bouwclouwensteeg, war bij een twist ten huize van de familie D. een der familieleden aan een knie bloe dend was verwond. Gistermiddag is langs de trambaan der N. Z. H. T. M. nabij het Delftscho Jaagpad over een lengte van 60 Meter net aldaar liggende hooi verbrand. Door de politie en de brandweer werd het vuur gcbluscht. LEIDEN. Geslaagd: Doctoraal-examen rechtsgeleerdheid mej. I. J. Kolmus (Leid en) en de heeren H. G. de Groot (Den Haag) en J. E. Bloo mers (De Steeg). Prop. examen theologie: Mej. H. J. Reesink (L e i d e n). Belgische recordvlieger doodgevallen. Bij het neerstorten van een militair vlieg tuig te Tienen werd de bestuurder kapitein Groenen, die korten tijd geleden met kapi tein Croy het wereldrecord voor duurvlie- gen op zijn naam bracht, gedood. De hem vergezellende officier werd ernstig gewond. Een huis ingestort. In de Valkenburgerstraat bij liet Bol- tensgraclitje te Amsterdam, staan en ston den een aantal bouwvallige huizen. Het vo rige jaar zijn reeds op aanwijzing van het Bouw toezicht een paar perceelen gesloopt. Sedert een paar dagen was men fin ook be zig perceel no. 8 te sloopen, terwijl men in de perceelen 10, 12 en 14 bezig was de noo- dige herstellingen aan te brengen. Dit perceel no. S is, daar dc andere ge bouwen reeds naar den grond waren, het hoekhuis geworden. Toen een zevental sloopers Zaterdagmorgen bezig waren dit drie verdiepingen hooge gebouw to sloo pen, viel een gat beneden in den bouw- muur en geraakte er een trap los. De sloopers vonden den toestand ge vaarlijk worden ,en waarschuwden liet Bouwtoezicht. Dit vond den toestand zeer gevaarlijk. De hulp van de brandweer werd ingeroepen, die voor allo zekerheid een oude, uitschuifbare ladder achterliet, waar op de werklieden in geval van nood zou den kunnen vluchten. De sloopersbaas De Hond met zijn twee zoons en de werklieden Van Wel en Con- stans, die het slooperswerk nu verder ter hand zouden nemen, begonnen steentje voor steentje weg te breken. Zij vonden de veiligheidsmaatregelen echter nog niet voldoende en bevestigden touwen aan het belendende perceel, om, als er iets mocht gebeuren, deze touwen te grijpen. Zij bleken het gevaar niet te hebben on derschat, want Zaterdagavond tegen half zeven bezweek met een hevigen slag een gedeelte van den bouwmuur, die den voor gevel meenam. Een groote, zware stofwolk onttrok in de eerste oogenblikken het ge bouw aan liet gezicht. Gegil steeg uit de omliggende woningen op- want ieder meen de, dat de vijf mannen, die op de derde ver dieping werkten, mee naar beneden waren gekomen en nu onder het puin waren be dolven. De preventieve maatregelen bleken echter goed getroffen te zijn, want toen de stofwolk optrok, hingen vier mannen aan de touwen en een stond op den ladder. De vier mannen in de touwen konden zich over het belendende perceel in veiligheid brengen. De oude brandweerladder was ook ernstig beschadigd, want een gedeelte van den voorgevel was op den bok van den wagen terecht gekomen. Het bleek nu, dat de geheele voorgevel was verdwenen be nevens een groot deel van den bouwmuur. De vloeren van de verschillende verdiepin gen waren voor een deel blijven hangen en aan de derde verdieping zat nog h<et bo vendeel van den bouwmuur. De brandweer werd gewaarschuwd. De toestand toch was zoo, dat de vloeren en de overhangendo muur onmiddellijk verwijderd moesten wor den. Een half uur na de eerste instorting, on geveer zeven uur, kwamen do restanten van het huis met donderend geweld naar beneden. Verder gevaar was nu geweken. Droevig ongeluk. Uit Zeist wordt ons gemeld: Terwijl de 70-jarige heer Wekerling, gepensioneerd ambtenaar aan een der ministeries Zaterdagvond, toen hij bij bu ren op een verjaarpartijtje was, even van de W. C. gebruik zou maken, heeft hij zich door de duister in den gang vergist en den kelderdeur geopend, waar hij naar beneden viel cn even later, toen zijn uit blijven opviel, dood werd gevonden met gebroken nek en verbrijzelden schedel. Zware hagelbui boven Hengelo. Hedenmorgen ontlastte zich boven Hen gelo een geweldige hagelbui, die gepaard ging met een licht onweer. Er vielen ha- gelsteenen als knikkers. Aan tuin- en veldvruchten benevens aan het fruit werd zeer belangrijke schade toegebracht. Verdronken. Gistermiddag omstreeks 6 uur heeft op den Rijn bij Arnhem een droevig ongeluk plaats gehad. Een viertal jongens van ongeveer 16 jaar had in de „Uude Haven" een bootje gehuurd en was daarmede den Rijn opgevaren. Na gezwommen te hebben, ongeveer ter hoogte van Hulkestein, werd dc boottocht voortgezet en de jongelui, wat overmoedig geworden, begonnen te schom melen. Een der jongens viel half gekleed t water en is blijkbaar in een kolk terecht gekomen. Hij riep ora hulp en verdween in de diepte. Schippers, die met een bootje toeschoten, hebben nog getracht om den drenkeling te redden, maar deze verscheen niet meer boven de oppervlakte. De politie heeft geruimen tijd gedregd, zonder echter het lijk te vinden. Het slachtoffer is dc 16- jarige Van Ingen uit Klarcndal te Arnhem. OP ZOEK NAAR NOBILE. De hulp met vliegtuigen. OSLO, 18 Juni (V. D.) Larsen en Holra hebben Zaterdag een oriënteeringsvlucht gemaakt. Het Zweedsche watervliegtuig „Uppland" is te Tremsö geland. Dc door majoor Maddalena bestuurde machine is Zondag opnieuw gestart, doch moest we derom wegens zware mist naar Vadsö te- rugkeerén. OSLO, 18 Juni (V. D.) Het. Fransche watervliegtuig met kapitein Amundsen en luitenant Dietrichson aan boord is Zondag avond te kwart over 8 via Tromsö naar Spitsbergen vertrokken om Nobile te hulp te komen. NOBILE HEEFT DE VLIEGERS GEZIEN Maar de vliegers hem niet. ROME, 18 Juni. De „Citta di Mila.no" heeft het volgend telegram naar Rome ge zonden: De beide vliegers Larsen en Holm zijn na een vlucht van eenige uren over het gebied, waar Nobile en zijn metgezellen zich moeten bevinden, op de „Braganza" teruggekeerd. Zij hebben evenwel, ondanks het feit. dat het uitzicht goed was, niets van Nobile gezien. Van Nobile is evenwel op de „Citta di Milano" een draadloos telegram ontvangen, waarin hij meldt, de vliegtuigen gezien te hebben, en waarin hij vraagt hoe te han delen, wanneer hij opnieuw vliegtuigen ziet. Een nieuwe onderzoekingsvlucht waarschijnlijk vandaag. KIXGSBAY, 16 Juni. (V.D.). In het tele gram, dat Nobile na de kruistocht der bei de vliegers aan de „C'ita di Milano" heeft gezonden, wordt nauwkeurig dc positie der schipbreukelingen opgegeven nl. 80 gr. 83' N.B. en -27 graden 12' O.L., dus ongeveer 5 mijlen ten Oosten van Foyn-eiland. De vooruitzichten op redding zijn daardoor gunstiger geworden. De vliegers zullen zoo spoedig mogelijk weer opstijgen, om naar de vermisten te zoeken en zij verwachten, dat zij hen, nu de positie nauwkeurig bekend is, zullen vinden. Waarschijnlijk zullen zij nog heden voor de tweede maal starten. De weersom standigheden zijn goed. DE JONGSTE 0CEAANVLUCHT. Voortdurend draadlooze verbinding. De motor werkt goed. LONDEN, 18 Juni (V. D.) Een heden morgen 1 u. 30 opgevangen draadloos be richt van de „Friendship" meldt, dat de motor regelmatig werkt en dat het vlieg tuig een uursnelheid van 110 mijl bereikt. Het uitzicht is goed. Het vliegtuig is Zon dag te 9 u. 61 gestart en heeft een ben zinevoorraad voor 27 uur. De vliegers ver wachten evenwel, binnen 20 uur te South ampton te zijn. Miss Earhart schijnt haar plan op de Azoren een tussch' -landing te maken, te hebben opgegeven. Het vliegtuig is op weg naar Valencia in Ierland. NEW YORK, 18 Juni (V. D.) Het stoom schip „Rexmore" werd op 600 mijlen af stand van New Foundland draadloos door het vliegtuig „Friendship" opgeroepen. De peiling Zondag 3 u. 45 was 39 gr. W.L. cn 49 gr. N.B. Het vliegtuig werd van het stoomschip af niet waargenomen doch aan de signalen herkend. NEW YORK, 18 Juni (V. D.) Blijkens een radio-gram van he* stoomschip „Roosevelt" is het vliegtuig „Friendship" op 700 mij len afstand van New Foundland gesigna leerd. Do motor werkte uitstekend. LONDEN, 18 Juni, (V.D.). Hedenmiddag te 12.40 is miss Earthart in haar vliegtuig „Friendship" in de ha ven van Llanelly (Wales) aangekomen. De Oceaanvlucht van de „Friendship". Bij Ierland gezien. Het s.s. „America" heeft op 73 mijlen Oostelijk van Queenstown. gerapporteerd, dat het vliegtuig „Friendship" tweemaal boven het schip gecirkeld heeft en wol te half elf. Getracht word berichten omlaag te werpen, doch de pakketten konden de dekken niet bereiken. De machine heelt vervolgens haar tocht in Noordelijke rich ting voortgezet. Verkeersvliegtuig in vlammen. Twee passagiers gedood. NEW YORK, 18 Juni. (VD.). Naar uit Boston gemeld wordt, is aldaar een met 2 passagiers bezet verkeersvliegtuig bran dend neergestort. De bestuurder bekwam zware verwondingen. Dc beido passagiers, do vroegere senator Marcel Thcrriauld on een dame, werden gedood. De „Bremen"-vliegers weer In Europa. CHERBOURG, 17 Juni. (V.D.). In den nacht van Zaterdag op Zondag is het Duit - scha stoomschip „Columbus" voor een kort oponthoud in de haven van Cherbourg aan gekomen. Aan boord bevinden zich de Duitsche vlieger, die met de „Bremen voor het eerst van Europa naar Amerika zijn gevlogen. De aan de Duitsche ambas sade to Parijs verbonden legatiernad Schumburg begroette do vliegers namens de Duitsche regeering in Europa. De jour nalisten boden dc cchtgenootcn der vlie gers bloemen nan. In oen kort onderhoud niet de journalisten deden von Huhnefold en Koehl eenige me.dedeelingfcn omtrent hun verblijf in de Vereenigde Staten en dc reis naar Europa. ONTPLOFFING OP EEN KANONNEER BOOT. 51 leden der bemanning vermist. Slechts enkelen zouden den ramp overleefd hebben. NEW-YORK, 18 Juni. (V. D.). Naar uit Bogota wordt gemeld, heeft aldaar aan boord van de Amerikaansche kanon neerboot „Hercules" een ontploffing plaats gehad, waardoor deze gezonken is. 51 leden der bemanning worden vermist. Men vreest, dat zij zijn omgekomen. Slechts enkele personen zouden den ramp overleefd hebben. Overstrooming van de Franijois-rivier. Groote stukkon land onder water. NEW-YORK, 13 Juni. (V. D.). Vol gens berichten uit St.-Louis is de St.- Fran^ois-rivier tengevolge van een dijk doorbraak buiten zijn oevers getreden en heeft daardoor groote oppervlakten land overstroomd. Duizend gezinnen moesten hun woonplaats verlaten. De aardbeving in Mexico. 21 lijken onder de puinhoopen. LONDEN, 13 Juni. (V.D.). Volgons uit Mexico ontvangen berichten zijn in Oaxaca 6 lijken onder de puinhoopen der 21 Zater dag door de aardbeving verwoeste huizen te voorschijn gehaald. Als gevolg van de vrees voor herhaling der aardbeving heeft de bevolking den geheelen nacht in de open lucht doorgebracht. Nieuwe aardschokken in Mexico. Vergezeld van een cycloon. NEW YORK. 18 Juni. (V.D.). Blijkens berichten uit Mexico hebben de aardschok ken zich herhaald. Onder de bevolking heerschte groote opwinding, die nog groo- ter werd, doordat gelijk.hiermede een cy cloon kwam opzetten, die eveneens grooto schade aanrichtte. „Oorlog" contra „Buiten!. Zaken".- Zwaardere eischon a 9 n de Nanking regeering. TOKIO, 18 Juni. (V.D.). Tegen de voor nemens van liet Japansclie Ministerie van Buitonlandsche Zaken in, heeft het Minis terie van Oorlog besloten aan de voor waarden, waarop de regeering van Nan king zich kan verzoenen met Japan, nog twee eischen toe te voegen. Volgens deze eischen zal in Tsingtsan en Tsinanfoe een buitenlandsch bestuur worden ingesteld en zal de ^jantoeng-spoorweg onder Japan- schc leiding worden gesteld. Zonder twijfel zal de regeering to Nanking deze eischen afwijzen. Daardoor zou voor Japan de ge legenheid openstaan om verder militair in te grijpen. Zorn von Bulach, PARIJS, 18 Juni. (V.D.). Baron Zorn von Bulach, die een week geleden opgesloten werd om 13 maanden gevangenisstraf to ondergaan, is ernstig zenuwziek en moet naar een particuliere kliniek worden over gebracht. De stakingsbeweging in Griekenland. LONDEN, is Juni. (V.D.). Uit Athene wordt gemeld, dat terwijl de toestand in de staking der tabaksbewerkers Zaterdag nog rustig was, de toestand thans weer ver scherpt is. Volgens de berichten van lied»- BIOSCOPEN. Casino: Goodgekeurd voor volwassenen. Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. Trianon: Niet afgekeurd voor volwaasenen morgen breidt de stakingsbeweging zich uit en zouden eenige Grieksche oorlogs schepen zich bij de stakers hebben aange sloten. De bewaking van generaal Pnngalos is versterkt, daar men vreest, dat do sta kers hem willen bevrijden. Te Saloniki werden talrijke communisten gearresteerd. Nieuwe wapensmokelaffaire? WEENEN, 18 Juni. (V. D.). Het „Montagblatt" weet te melden, dat Zon dag op het Westerstation te Weonon 200 kisten mot geweren in beslag zijn geno men. De wapenen waren gedeclareerd als jachtgeweren. Koude in Skandinavië. KOPENHAGEN, 18 Juni. (VD.). In ge heel Skandinavië heerscht sinds eenigo da gen oen met sterke neerslag gepaard gaan de hevige koude. De temporatuur daalde tot 7 graden Celsius. Ernstig auto-ongeluk bij Trior. TUIER, 18 Juni. (V.D.). Zondagavond is de auto van een Fransch officier van de bezetting te Trier bij Bitburg tegen een boom gereden. Van de 7 inzittenden werd de nnn het stuur zittende officier gedood, terwijl zijn cchtgcnootc en kind levensge vaarlijk gewond weruen. De overige inzit tenden bekwamen lichte kwetsuren. Gele koorts te Rio de Janeiro. LONDEN, 18 Juni. (V.D.). Volgens be richten uit Rio de Janeiro heerscht aldaar een epidemib van geel koorts. In de afge loopen wook zijn 60 personen nan deze ziek te overleden. ROTTERDAM, 13 Juni. Vee. Aanvoer: 123 vctto runderen, 370 vette kalveren, 307 schapen, 1080 varkens. Prijzen: Koeien 62 56, 47—52 en 3510 cent, Ossen 5052, 47 18, en 43 cent! Kalveren 6874, 6560, 42.5- 17.5 et.; Schapen 2S34; Varkens 33, 32.5 cn 32 cent. Kocion en Ossen handel gewoon, prijzen weinig veranderd, Vette Kalveren slechte handel, prijzen gedrukt, Schapen cn Lammeren, handel slecht, prij zen onveranderd, Varkens handel redelijk, prijzen moeilijk bedongen. AMSTERDAM, 18 Juni. Vee. Aanvoer: 210 vette koeien lc kwal. 1.101.20, 2do kwal. 0.90—1.10 en 3e kwal. 0.70—0.90; Ossen 61—70 cent; 140 melk- cn knlfkooien 200100, -49 vette kalveren le kwal. 70 86 cent, 2c kwal. 6870 cent cn 3e kwal. 51 —68 cent; 1 IS nuchtere kalveren f 917, 45 Schapen 3216, 40 lammeren 1624; 6G0 varkens Hollandscho le kwal 7778 en 2e kwal. 76-—77 cent, Over/., en Geldoricho 10 kwal. 77—78 en 2e kwal. 70—77 cont, vette varkens 7476 con, 100 paarden 100 220. R'VEEN, 18 Juni. Groontenveiling. Aardbeien 5065 cent por Kg.; Bloemkool 1—12 cent per stuk, Pelen 2.052.25, idem 11 1.85—1.90, dikke Peulen 2.Peulen I 3.153.20, Doperwten 2.302.00, Ca- pucijners 2.65—2.95, Tuinboonen 1.9n, Snijboonen f 5.90—6.30, Snijboonen stek 4.604.90, Dubbele Stam f 6.70 alles per 10 Kg.; Augurken: grof 4.40 per 23 Kg. WISSELNOTEERIN0EN AMSTERDAM). (Niet officieel). Berlijn Louden Now-York. Parijs Brussel Zwitserland Milaan Madrid Oslo Kopenhagen Stockholm "NVoenen Prang 69.201/2 12.10%, 2.471%, 0.74V/ 34.631/" 47.80 18.06 40.96 66.42 6&50 66.56 IM.90 7.85 lieden overleed, tot onze diopo droefheid, na een langdurig doch goduldig gedragen lijden, voorzien van do laatste II.II. Sacra menten dor Stervenden, 011Z.0 innig geliefde on zorgzame Moedor, Be huwd- cn Grootmoeder THEODORA ADRIANA ÏIJSMAN uit aller naarj^-^** jlDc diep bodroefdo Jndoron, Bohuwd- en Kloinkindoren SIMONIS. Leiden, 1T> uni 1928 Hooigracht 96. I)o teraardebestelling zal plaats hebben, op Woens dag 20 Juni to Hen uur op do R.K. Begraafplaats a.d Zijlpoort. 1531 Eenige en algemeeno kennisgeving i

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3