DE RAMP DER VEENBRANDEN de vuurhaarden breiden zich weer uit SPORT. PASTOOR H. J. PH. THOMANN Uit de Rijnstreek. TWEEDE BLAD DE LEIDSCHE COURANT DINSDAG 8 MEI 1928 DE TOESTAND WEER VERERGERD Nieuw gevaar voor woningen. De rust in de venen rondom Emmen is weder op wreede wijze verstoord door het met groote hevigheid opnieuw uitbreken ran veenbranden. In hoofdzaak woedt op het oogenblik het vuur op de terreinen van de N.V. Scholten's Veenbedrijf. Van het gebied der branden té Emmen Erf- scheiderveen uit hebben de vlammen zich een weg gebaand naar deze terreinen. Over een breedte van ongeveer een uur gaans is hier op het oogenblik weer alles éón vuurpoel. De stapels van duizenden turven staan in lange rijen in brand. De avondhemel is gekleurd door een feilen gloed. In de nabijheid van het vuur maak ten rook en het hitte het verblijf onmo gelijk. De brandweren van 's-Gravenhage, Amsterdam, Groningen, Emmen en de particuliere ondernemingen werken op volle kracht. Gisteravond acht uur waren Tuim 5000 meter slang uitgelegd terwijl men iteeds voortging deze lengte uit te brei den. De leiding van het blusschingswerk be rust in handen van den burgemeester van Emmen mr. Bouma, die voortdurend per soonlijk op het terrein is. Uit de omgeving trekt deze groote brand weer tal van belangstellenden. Er loopen thans 6 woningen gevaarvier daarvan hoopte men echter door ze voortdurend nat te houden te kunnen sparen. Men heeft echter de inboedels reeds in veilig heid gebracht. Twee der woningen zijn zoo als zeker verloren, terwijl eveneens een tweetal keten ontruimd zijn. Het is door den brand niet mogelijk na te gaan of zij verbrand zijn dan wel nog staan. Onder Emmen Erfscheiderveen brandt het aan kanaal B. De brandspuit der ge meente Emmen moest gistermiddag daar heen gedirigeerd worden. Hier heeft het vuur echter niet een zoo grooten omvang, ïoodat thans nog geen turfvoorraden in brand staan. Onder Valthermond is eveneens de brand in een verergerd stadium gekomen. De brandspuit van Nieuw-Amsterdam is, toen g '8 middags in de gemeente Emipen de brand nog niet zoo grooten omvang had 359 genomen, door burgemeester Bouma afge- 3^ staan aan zijn ambtgenoot te Odoorn, ten- I* einde het vuur in Valthermond te kunnen aantasten. Deze hernieuwde actie van het vuur be- |||wijst opnieuw het onbetrouwbaar karakter U van de branden, daar gistermorgen nog 1 overal rust gemeld werd en naar bekend is de brandweer van Utrecht, die Zondag te NQ Odoorn aankwam, weer teruggezonden yj *erd. Men zou haar gaarne terug hebben. BUI Aan de „N. R. Crt." wordt nog gemeld: Toen men den brand bemerkte, was het laat. De Groningsche, Amsterdamsche en Haagsche brandweer waren nog steeds in de omgeving van de ammnniakfa- briek, toen het vuur op de Scholten's veenderijen en aan de overzijde van den en het kanaal bemerkt werd. Van den kant van Emmen-Erfscheiderveen had men het niet verwacht. Binnen een uur was men met eenige spuiten ter plaatse. Toen wij tegen zeven uur arriveerden, war ren alle krachten hier geconcentreerd, on der bevel van burgemeester Bouma, dien wij pas vanavond in zijn volle kracht za gen, zooals trouwens ook den brand. Het vuur loeide over het veld, tusschen stapels van meters hoog opgetaste turf,, over een lengte van een uur gaans en een half uur gaans breed. Bij het blusschingswerk gaf burgemces- [111 ter Bouma het voorbeeld waar het nootlig Lil was. De brandweer van Amsterdam, Den Haag en Groningen deden wat in hun IB macht was om de huizen te behouden. U Vier waren geheel onzichtbaar in den |T rook, alleen twee waren er niet voor het. ■31 oog verborgen. Toen wij onze berichten van Emmen uit gingen telefoneeren, waren er f||j eenige hoopen turf nog niet aangetast, maar toen wij terugkwamen stonden ook leze in lichte laaie. De brandweerkorpsen dt de verschillende plaatsen werkten in de pootst mogelijke eendracht samen. La- Ier op den avond scheen het vuur iets te minderen. In Valthermond heeft men de hulp van de brandweer opnieuw ingeroe pen doch het gevaar is hier geweken, hoe wel nog zware rookwolken over den weg drijven. De toestand te middernacht. Om halféén vannacht werd door den correspondent van V.D. geseind, dat de oommissaris der Koningin den nieuwen brand te Klazienaveen Noord bezocht, die zich op het oogenblik nog zeer ernstig laat aanzien en woedt op een gebied met een straal van 2 K.M. Een nieuwe brand is vermoedelijk uitge broken bij Kanaal B. onder Emme' Erf- scheidenveen. Bij Valthermond heeft de brandweer het vuur onder de knie. De bedreigde woningen zijn behouden. De Commissaris der Koningin zal voor de steunverlening het Prov. Drentsch Comité voor steun verleening bij rampen in werking stellen. De Amsterdamsche brandweer is voor nemens Woensdag weer te vertrekken. De Groningsche brandweer. De Groningsche brandweer, die zich reeds eenige dagen lang onvermoeid heeft ge geven aan het blusschingswerk te Emmer- erfscheidenveen, zou Zondagmiddag door een nieuwe ploeg worden afgelost. Eerst op dat oogenblik bleek echter, dat ten ge volge van den straffen Noordenwind aan de overzijde van een breede wijk gelegen turfhoopen over eèn onafzienbaren afstand in brand waren geraakt. De burgemeester van Emmen verzocht de Groninger brand- wachts, die na twee dagen en een nacht zwoegenB naar huis zouden keeren, assis tentie te verleenen. Een oude Amsterdam sche spuit werd tot dat doel naar de brandende massa gesleept, de sla-ngen wer den opgenomen en weer uitgelegd en het begon van voren af aanDe mannen, die gisteravond zijn teruggekeerd, hebben al dien tijd niet geslapen, zoodat zij niet meer op hun beenen konden staan. Het had wei nig gescheeld of de brandwacht Van der Meer was gistermiddag bij het uitleggen *van slangen, verdronken. Men had n.l. over een breede wijk in de breedte een ijzeren praam gelegd, om zoodoende de slangen naar de overzijde van het water te brengen. De praam was echter te kort en bij den sprong met de slangen in de handen miste Van der Meer, zoodat hij in de wijk viel. Gelukkig hield hij de lijn in de hand en kwam er met een nat pak af. Werd de brand gesticht? De heer C. J. Portegies, gemeen icraads- lid te Emmen heeft aan de hand van de volgende vragen een interpellatie aange vraagd Hebben de geruchten, als zouden de branden in de veenstreek onzer gemeente niet in alle gevallen door ongeluk of on achtzaamheid ontstaan zijn, den burgemees ter als hoofd der politie reeds aanleiding gegeven tot het instellen van een zeer ernstig onderzoek in deze? Zijn B. en W. bereid in overleg te treden met de ondernemingen, betrokken bij de verzekering van turf tegen brandschade, teneinde te bevorderen dat zoodanige re gelen worden ingesteld, dat het bedrag der vergoeding voor geleden brandschade in elk geval beduidend lager zal zijn dan de waarde der verbrande turf? De steunverleening. De commissaris van de Konigin in Dren te, die gisteravond wederom ter plaatse van den brand in Klazienaveen Noord was, is voornemens de steunverleening aan de door het vuur getroffenen te doen berus ten bij het Prov. Drentsch comité voor hulpverleening bij rampen. Het comité be staat uit mr. J. P. Lindhorst Homan voor zitter, mr. Onnen te Assen secretaris, en voorts bestuurders van de provinciale Drentsche afdeeling van het Roode en het Oranje Kruis en de burgemeesters van de geteisterde gemeenten. VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND. R. K. Sportvereeniging A. V. V. Zondag speelde het 1ste elftal op haar terrein tegen S. N. A. 1 uit Stompwijk om den Burg. Keijzer Beker. Door omstandigheden was Burg. Keijzer verhinderd aanwezig te zijn; de aftrap gc- ichiedde nu door den Geestelijken Advi seur, kap. Pronk Om pl.m. 2.30 uur wordt onder de goede leiding van den heer v. d. Zon begonnen. Bet blijkt, dat beide elftallen eenige in vallers tellen. Ondanks de warme tempe ratuur wordt er terstond een'vlot enthou- 'iast spel vertoond en wordt er aan beide zijden flink aangepakt. Spoedig echter komt A. V. V. in de meerderheid, doch de verdedigingen blijven voorloopig meester van het terrein. A. V. V. blijft aanvallen en N een goed genomen corner schiet de rechtsbinnen op keurige wijze no. 1 in het net, terwijl enkele minuten later dezelfde ®Pe!er no. 2 maakt. S. N. A., niet ontmoe- f|'?d, speelt enthousiast verder, doch de A- V. V.-verdediging geeft geen krimp en zet, goed gesteund door de middenlinie, de yoorhoede aan het werk, die hiervan dank- v profiteert en na mooi samenspel tus schen midvoor en rechtsbinnen, schiet de a&tste no. 3 in de touwen. Dan is S. N. A. aan het woord en de gasten weten een keurig tegenpunt te maken. Voor de wordt er dan niet meer gedoelpunt. Na de rust gaat de strijd eenigen tijd ge lijk op, doch spoedig komt A. V. V. weder om in de meerderheid. Er wordt in de voor hoede keurig samengespeeld, waardoor de S. N. A.-achterhoede danig in het nauw wordt gebracht. Geleidelijk wordt de stand door A. V. V. opgevoerd tot 81. S. N. A. kan, ofschoon zij wel een paar doelpunten verdiende, het net niet vinden en zij weet evenmin 2 penalty's wegens hands in doel punten om te zetten, zoodat A. V. V. een 81 overwinning behaalde en daardoor voor den eersten maal den beker in haar bezit kreeg; liet was een fair en prettig gespeelden wedstrijd. De wedstrijd A. V. V. 4V. A. P.b kon wegens bijzondere omstandigheden geen doorgang vinden. KORFBAL. NEDERLAND—BELGIë 10-0. Op Houtrust in Den Haag heeft de Ne- derlandsche Korfbal Bond zijn Belgischen gasten ontvangen voor den wedstrijd Ne derlandBelgië. Toen om kwart over twee de twaalftallen onder de tonen der volksliederen van Bel gië en Nederland binnen de witte lijnen verschenen, stelden ze zich als vogt op: Nederland: Aanval. Mej. O. Cohen, mej. T. Hendriks, H. Gerding (aanv.), H. Vene- ma. Midden: mej. G. Voordenberg, mej. J. de Koning, G. de Mey, A. Madsen. Ver dediging: mej. A. Reys, mej. A. Vaandra ger, J. Mazure, B. Bosman. België. Verdediging: mej. Van den Reeck mej. J. Haems, E. Stuer, P. Dalving. Mid- iNGEZONDEN MEDEDEELING. den: mej. V. Gilson, mej. Y. Mertens, J. v. Daele. W. Mattysses. Aanval: mevr. J. Ver- eecken, mej. H. van Acker, A. Janssens (aanv.). G. Smet. De Belgen hadden den uitworp, maar beleefden daarvan weinig pleizier, want Nederland keerde het leder onmiddellijk en toen kregen we drie kwartier lang een wedstrijd te zien, waarin onze landgenoolen steeds sterker waren en de Belg'en slechts bij oogenblikken in den aanval kwamen. De eerste Nederlandsche aanval kon ons niet bepaald bekoren. Venema, die als in ternationaal debuteerde, was zwak door veel tactische fouten en slecht schieten. Bovendien speelden Gerding en hij steeds samen en vergaten de dames. Deze gingen daarom af en toe alleen een aanval opzet ten. Vooral mej. T. Hendriksen was best en na vijf minuten had ze, na samenspel met mej. Cohen het eerste doelpunt ge scoord (10). In plaats van hun tactiek nu te verande ren bleven Gerding en Venema de dames negeeren: een zwakke technische fout, vooral van aanvoerder Gerding, die dat ze ker had moeten inzien. De Belgen gaven in het veld goed partij, maar hun primitieve aanval, waarbij slecht geplaatst werd, had geen kans tegen de sterke Nederlandsche verdediging. Boven dien speelde Mazure hier veel te zwaar en maakte zich schuldig aan afhouden, wat scheidsrechter Vereecken telkenmale ont ging- Pas na 30 minuten krege Venema, na tallooze schoten gelost te hebben, het leder eindelijk op de goede plaats (20). In de tweede opstelling kwamen de doel punten sneller, nu het tactische midden De MeyMadsen ging aanvallen. Vooral De Mey toonde hier de fijne trekjes van het spel, in zijn leiding van de stormloopen. Een buitenspel doelpunt van mej. De Ko ning werd geannuleerd. Toen volgde de eerste langdurige aanval van België, waar bij Stuer gevaarlijk optrad. Eenmaal dit gevaar bezworen, had mej. Voordenberg heel fraai 3—0 en kort daarna De Mey uit een worp van Madsen 40 gescoord. De laatste vijf minuten waren weer ge heel voor Nederland. Mej. Vaandrager maakte er 50 van. Ook dit viertal werkte eendrachtig samen en gaf ieder wat hem of haar toekwam. Rust. In de volgende drie kwartier was het Nederlandsche overwicht niet zoo groot als eerst. In den Belgischen aanval werkte ^Littysses verdienstelijk en had wel een tegenpunt verdiend. Dat wilde echter niet komen, ondanks de aanmoediging van het den Belgen goedgezinde publiek. Na een kwartier kreeg Dorsman den bal geheel vrij en zonder moeite werd het 60. In begin-opstelling- werd voortgegaan. Ook nu was de aanval lang niet af. Na 25 min. trof een ver schot van Venema doel (70). Een tijdlang ging de strijd voort in het middenvak, weer kreeg toen Neder land alles in te brengen. Gerding passeerde fraai en scoorde geheel vrij staande 8—0. Wel lag zijn tegenstander toen op den grond, maar geheel buiten Gerdings schuld Onbegrijpelijk, die geestdrift der Belgen Onvermoeid bleven ze zich verweren tegen den overmacht. Reeds naderde het einde, toen De Mey, kort na elkaar, beter dan eerst- op schot kwam en tweemaal den Bel gen het nakijken gaf. Daardoor eindigde de strijd met 100 voor Nederland. WIELRENNEN. Vijf Stedentocht „Excelsior". Zondag is de door de 's Gravenhaagsche Wielrvereeniging Excelsior georganiseerde Vijfstedentocht gehouden. De afstand was dit jaar kleiner dan andere jaren en be droeg plm. 90 K.M. De route was als volgt: Den Haag, Delft, Rotterdam, Gouda, Bodegraven, Alphen a. d, Rijn, Leiden en Den Haag. In totaal gingen 125 deelnemers van start, waarvan er 85 tijdig de finish be reikten. De uitslagen luiden: Renners (43 deelnemers): 1. Nauman (Ex celsior) in 3 uur 19 m. 20 sec.; 2. Pabst (Ex- selcior) in 3 uur 19 m. 21 sec.; 3. v. d. Pat ten in 3 uur 21 6/10 sec.; 4. Kraak; 5. Wil kom; 6. Eindhoven; 7. Baan (Delft); 8. Tcl- lekamp; 9. Molier en 10 v. Leeuwen. Toeristen (47 deelnemers). 1. Overdevest (Sparta) in 3 uur 26 m. 34 sec. 2. Windhorst in 3 uur 55 m.; 3. v. Grieken; 4. de Kruyf; 5. Wiggers; 6. Koot; 7. Roodhuyzen; 8. Stolte 9. Datema en 10 v. d. Waard. Veteranen: (26 deelnemers) 1. H. v. d. Os (Felix) in 3 uur 51 m. 24 sec.; 2. v. d. Putten (Felix) in 3 uur 53 min. 23 sec.; 3. Lauwenheim (Felix); 4. Baggerman-Caron op tandem; 5. Crefeld; 6. Hermani; 7. Smit en 8. v. Rossum. Juniores (9 deelnemers): 1 C. Wals in 3 Morgen herdenkt de parochie te Lisse het feit, dat hare ijverige, sympathieke Herder Pastoor Thomann 121/, jaar in haar midden werkt, haar leidt en bestuurt, en, ondanks hoogen leeftijd, met krachtige hand en onvermoeide zorg. Pastoor Thomann werd den 12en Octo ber 1856 te Amsterdam geboren en stu deerde van 1872 tot 1883 aan de Seminaria Hageveld en Warmond en werd in de ka pel van het Seminarie Warmond door Mgr. Snickers priester gewijd op 19 Aug. 1883. Achtereenvolgens was hij kapelaan Spierdijk N.H. van 18831885, te Poeldijk van 18851889, te Scheveningen van 1889— 1S93 en te Amsterdam O.L. Vr. O.O. (Posthoorn) van 1893—1901. Toen werd kapelaan Thomann Pastoor te Kat wij k van 19011908 en te Voor schoten van 19081915 totdat tenslotte Z.D.H. de Bisschop hem den 2en November 1915 benoemde tot Pastoor van Lisse, als opvolger van Pastoor Klekamp z.g. 3 uur 21 min.; 2. K. Zandstra; 3. S. Zand- stra; 4. Alkema; 5. H. v. d. Velde. Mej. Voerman uit Rotterdam reed als eenige dame den wedstrijd mede en be reikte binnen den vastgestelden tijd de fi nale. SCHAKEN. De competitie. Eindstand groep C, 2e klasse. gpp.gw.gel.vrl. v.-t. p. Aantal punten Totaal H. Arb. Sch.cl. I 5 4 1 32'/,—171/» 9 H. Westerkw. I 5 3 2 31 —19 8 Leiderdorp 5 3 1 1 281/,21f/t 7 Kot.U Sch.cl. II 5 1 1 3 22 —28 3 Voorschoten 5 1 4 20 30 2 Mercurius II 5 1 4 16 34 1 De Leidcrdorpsche Schaakvereniging is dus nog tot de derde plaats gestegen. Eindstand: groep A, 3e klasse. In deze groep werden de afgebroken partijen van den wedstrijd Resid. Sch.cl. illWassenaar uitgespeeld, eindresultaat 3'/i61/, in het voordeel der Haagsche club. Ook verloor Wassenaar legen Disc. Disc. IV, met 271/,, zoodat de eind stand nu aldus is: Aantal punten Totaal g8p.gw.gel.vrl. v.-t. p. Disc. Disc. IV 4 3 1 25'/*141/, 7 Resid. Sch.cl. III 4 2 1 1 211/,IS1/, 5 L. Sch.gen. II 4 2 2 22 18 4 „Philidor" 4 2—2. 19»/,—221/, 4 Wassenaar 44 ll1/,281/, 0 Kampioen: Haagsche Arb. Sch.cl. I en Disc. Disc. IV. Mercurius II en Wassenaar moeten degradatiewdstrijden spelen. POSTDUIVEN. „Steeds Sneller" (Noordwijk). Wedvlucht met 50 duiven vanaf Quie- vrain, afstand 260 K.M. De vogels kwamen op de hokken ala volgt: 1. J. Rakhorst 11—47—3.5; 2. J. v. d. Berg 11474; 3. J. van der Berg 1117 58.5; 4. J. v. d. Berg 114844; 5. P. Bosman 114953.5; 6. P. van Dam 1152 19; 7. P. Barnhoorn 11—5219; 8. A. Ruigrok 11—5344; 9. L. Steenvoorden 11 —56—3.5; 10. J. v. d. Berg 11—57-i-13.5. Voor deze vlucht was een ecieprijs be schikbaar gesteld welke werd gewonnen door J. Rakhorst als no. 1. OLYMPISCHE SPELEN 1928. Het voetbaltournooi. Het Zwitsersch Elftal. De Zwitsersche elftalcommissie heeft na afloop van den wedstrijd ZwitserlandNe derland te Bazel het definitieve Zwitser sche elftal voor de Olympische Spelen te Amsterdam vastgesteld. Het ziet er uit als volgt: doel: Sechehaye (Etoile Carouge); achter: Jaggi III (Servette) en Ram- seyer (F. C. Bern); midden: de Lavallan (Grasshoppers), Pichler (Servette) en Baltensberger (Ser vette); voor: Tschirren (Grasshoppers), Jaggi IV (Servette), Dietrich (vroeger Servette), Abegglen (Grasshoppers) en Bailly (Ser vette). Als invallers zullen meegaan: Gruneisen (Nordstern), Roomberg (F. C. Aarau), Flu- bachcr (Nordstern), Passcllo (Servette), Weiler (Grasshoppers) en de Weck (Grass hoppers). ALPHEN AAN DEN RIJN. Vrijw. Landstorm. In hotel Rutten aan de Stationsstraat had Zaterdagmid dag onder veel belangstelling, de prijsuit reiking plaats aan de prijswinnaars van de gehouden Prov. Schietwedstrijd, geor ganiseerd door de Bijz. Vrijw. Landstorm. De heer L. Verleun, leider der plaatse lijke B. V. L, bracht bij den aanvang de aanwezigen dank voor de ondervonden medewerking. Vervolgens werd overge gaan tot de uitreiking der prijzen w. o. vele fraaie kunstvoorwerpen waren. Iedere hoogste korpsschytter ontving, behalve den prijs een medaille benevens een taart en flesch wijn. Een keurig verzorgd strijkje van den heer Couvée, aan den vleugel be geleid door den heer Snel, luisterde den middag op. Nog geruimen tijd bleef men. gezellig bijeen. Geboren: Antje d. W. Brouwers en J. de Langen. Johannes Cornelia z. v. J. C. Heemrood en H. van Velde. Jacomina d. v. C. Kraan en N. van Veen. Neeltje d. v. J. v. Leeuwen en C. M. Verboom. Arie z. v. J. Dissel en G. Ram Jacob z. v. N. van Eraond en H. Kruit. Adnana d. v. L. van Wageningen en M. H. Wal'tman. O n d e rt r o u w dJ. J. v. Noort van Alkmar en N. H. van Coevorden. H. M. Marschalk van 's-Hertogenbosch en E. J. van Kessel. F. v. d. Laken en I. W. van Apeldoorn. W. Blakenburg van Oude water en C. C. Hooijmans. Gehuwd: C. Verwoerd wed. 53 j. en A. M. Strating jd. 31 j. P. den Hollan der jm. 20 jr. en J. van der Werf jd. 20 j. T. van der Vlist jm. 26 j. en W. Roest jd. 23 j. J. van Schip jm. 22 j. en J. Schellingerhout jd. 22 j. Overleden: M. H. Sterrenburg wed» van B. Gribnitz 84 j. D. van Teijlingen jm. 4 dg. G. van Donselaar 82 jr. J. van Scheppingen jd. 8 mnd. G. van Dam echtgen. van T. van Driggele 71 j. Th. J. Verkerk jm. 11 mnd. BODEGRAVEN. Rectificatie. In de krant van Zaterdag zijn de burgerlijke stand van Bodegraven en enkele berichten onder „Woerden" te recht gekomen. Ook was de datum van het jubileum van Zuster Gabina onjuist opge geven; de dag der feestviering is 16 Mei. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente komt morgenmiddag te 2 uur ia openbare vergadering bijeen. Agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Voor stel tot verkoop van grond aan A. J. Stol wijk en een schuur en grond aan J. H. Wes- sels. 3. Kohier Hondenbelasting 1928. 4. Vaststelling van het vermenigvuldigings- cijfer. 5. Voorstel tot wijziging van de ver ordening op de rioolbelasting. 6. Voorstel tot het vaststellen van een dienstorder in zake aannemen van geschenken. 7. Wijzi- gig Begrooting 1927. 8. Behandeling ont werp Alg. Politieverordening. Ondertrou wd W. J. Holwerd» wedr. 57 j. en A. Sutart wed. 55 j. J. Roefstra gesch. 48 j. en E. Broomans gesch. 31 j. N. Hannaart jm. 22 j. en J. den Oude jd. 21 j. J. J. Philippo jm. 22 j. en J. Colpa jd. 21 j. W J. Visser jm 23 j en J T. v. Steijn jd. 24 j. J. Swets jm. 24 j. en M. C. Keijzer 22 j. H. Vroom jm. 28 j. en D. H. v. d. Wijngaard jd. 27 j. W. B Uitenhout jm 28 j. en J v. Dissel jd. 26 j. J. Kanbier jm. 22 j. en G. H. C. de Keuning jd. 22 j. J. H. Prevoo jm.. 39 j. en E M. L. Wilshaus jd. 29 j. M. Bou- man jm. 28 j. en W. C. Horree jd. 26 j. -• A. Segijn jm. 26 j. en E. Huter jd. 26 j. Gehuwd: N. Jasjerse jm. en W. J. de Wekker jd. L. S. v. Leeuwen wedr. en L. A. E. Spaanderman wed. H. J. d Plas jm. en W. M. v Velzen jd. B. W. A. Goddijn jm. en C. A. v. Egmond jd. G. Polanen jm. en L. C. Hopman jd. A. J. Meijs jm. en J. J Schnonwater jd H, J. do Heiden jm. en J. M. Heemskerk jd. P. v. Groeningen jm. en L. v. d. Klugt J. C. Martens jm. en M. Staffleu jd. J. J. de Wolf jm. en E. E. v. Kooperen jd. W. de Vlind jm. en C. M. v. Rooy jd. W. v. Zonneveld jm. en J. E. C. Jansen jd. S. de la Rie jm. en E. Gressie jd. A. A. Mark jm. en J. de Bolster gesch. G. 01- derilcs jm. en M. Heimans jd. A. Favier jm. en W. Beekhuizen jd. -•

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 5