SSTRATIES Buitenl. Berichten, Ned. Oost-lndië. SPORT. DE OCEAANTOCHT VAN DE „SCHUTTEVAER". Tegen den wind en tegen het l.j la veert de notcdop, waarvan de naurn thans te New-York even bekend is als in Ne derland en Londen, verder. Hei gaat niet snel naar de begrippen van Jen tijd, die jnotoren van honderden P.K. kent, maar „Schuttevaer" streeft met zijn bootje niet naar een snelheidsrecord döoh naar zeker heid, wanneer de snelvarende Oceaan- stoomers hun kostbare lading niet meer kunnen bergen. Thans gaat het op Ply mouth aan, dielit langs de Engelsche zuid kust, of wat verder zee in, naar wind en tij en zeemanskunst het voorschrijven. Deze combinatie bracht gistermorgen „Schuttevaer" dicht bij de kust ter hoog te van Deal. Toen van do hodgo krijtrotsen het kleine scheepje in zicht kwam, deed de bemanning zich juist te goed aan een hartig ontbijt aan dek, wat door de kalme zee en het heerlijke voorjaarszon netje mogelijk gemaakt werd. Het bootje werd dadelijk herkend en hartelijk toe gewuifd, wat de vier mannen met vroolijk zwaaien van hun zeemanspetten beant woordden. ;jDe Ort," DE „STRAATROOF" TE ROTTERDAM. Nog een arrestatie. Bekentenis van den kantoor bediende. De Bolterdamsche politie is er in ge slaagd den man aan ie houden, die in de Schrijnwerkerssteeg te Botterdam Zater dag 17 Maart den kantoorbediende W. de «T. beroofd zou hebben van een porte feuille met een aanzienlijk bedrag aan bankpapier. Het is daardoor mogelijk het gebeurde geheel te reconstrueeren. De fei ten komen op het volgende neer: De kantoorbediende \V. de J. heeft ge- ruimen tijd omgang gehad met een in ver band met deze zaak ook nl gearresteer den J. K., die bij do po'it ie ongunstig be kend staat. Deze K. heeft er bij de J. her haaldelijk op aangedrongen een dergelijke borooving op touw to zetten. Vorige week Zaterdag heeft J. K. hem opgewacht toen de J. het geld ging halen. Samen zijn zij naar het postkantoor gegaan en var.daar zijn zij een eind samen cpgeloopen. F.en derde man heeft zich bij hen gevoegd. In een urinoir op de Groote Markt heeft de J. toen de portefeuille met het geld aan J. IL gegeven. Deze K. is dadelijk daarna weggegaan, nadat hij hem eerst nog een ledige zwarte portefeuille had ter hand gesteld. W. de J. en de derde man zijn vervol gens naar de Schrijnwerkerssteeg gegaan, waar de derde man de J. een klap heeft gegeven en hem daarna de zwarte porte feuille heeft afgenomen. De derde man is toen hard weggeloopen en gevlucht naar de woning van de zuster van J. K., die in een zijstraat van de Kruiskade woont. Gelijk bekend, is W. de J., toen hij aan gifte kwam doen van :1e „berooving", al dadelijk aangehouden cn opgesloten. Eerst heeft hij ontkend, daarin is hij meer en meer gaan toegeven, to Jat hij eindelijk een bijna volledige bekentenis heeft afge legd. In verband met zijn verklaringen en ruet die van tal van getuigen heeft de po litie kort daarna J. K. en diens zuster aangehouden. Deze fcuscer is evenwel in middels weer op vrije voeten gesteld'. J. K. ontkent ten stelligste iets met de zaak uitstaande te hebben. Hij heeft een alibi opgegeven, maar de politic is er in ge slaagd aan te toonen, d.'t dit alibi niet steekhoudend is. Ook hij is nu in het Huis van Bewaring opgesloten en ter be schikking van de justitio gesteld. Het onderzoek naar den derden man is met kracht voortgezet en narlafc vele ge tuigen waren gehoord, heeft men aange houden A. K., een broer van J. K. Bij een huiszoeking in zijn woning aan de Juffer- straat is een compleet stel kleercn gevon den, dat er precies zoo uitziet als dat wat de derde man tijdens de „berooving" heeft gedragen. Men heeft A. K. deze idee- ren doen aantrekken en hem daarna met do getuigen geconfronteerd. Allen heb ben hem met grooto stelligheid herkend. Hij is nu ook opgesloten en zal Maan dag worden overgebracht naar het Huis •van Bewaring. Het gestolen geld het betreft, zr.p- als nader blijkt, een bedrag van ongeveer 13.000 noch de portefeuille zijn opge spoord kunnen worden. POLITIE-INVAL IN EEN COMMU N'STEN-KO LONIC. Een koeiendiefstal opgehelderd. D r ie ges to 1 e n koeien en een p a a rd. Zaterdagmiddag werd oor de justitie uit Den Bosch,' vergezeld door den com missaris van politie te Eindhoven en den dislricts-comandant der Koninklijke Ma rechaussee, eveneens te Eindhoven, een mval gedaan - in de Communisten-kolonie, genaamd „De Ploeg', gelegen ouder de gemeente Best. Een groot aantal poliiie- mannen was aanwezig om het terrein af to zetten. Deze inval 'uield verband met de geruchten als zouden zich in genoem de kolonie gestolen koeien bevinden, in een schuur, staande achter op het terrein, werden inderdaad dne koeien aangetrof fen, welke afkomstig bleken te zijn van een diefstal verleden jaar October ge pleegd in een weide van den landbouwer Scheepers onder de gemeente Eindhoven, ter plaatse Soeterbeek. De beesten wer den onmiddellijk door den eigenaar als de zijne herkend. Zij waren geschoren ge weest, doch voor den eigenaar toch nog gemakkelijk te herkennen, temeer nog daar een der koeien bijzondere kenteeke- ne vertoonde aan een der uiers. Buiten liep nog een paard, dat bij onderzoek even eens van diefstal afkomstig bleek te zijn. Do koeien zoowel ais het paard zijn in beslag genomen. Als er Jacht van den diefstal van dit vee is aldaar aangehou den zekere A. M., verblijvende op' ..De Ploeg'. Van haar taschje beroofd. Op het geldkantoor verscheen Zaterdag ten ipeisje voor een zaai: te Amsterdam om aan de loketten van den rijks-Giro dienst geld te innen. Zij kreeg een bedrag van ongeveer 50 en ging hiermede weg, toen plotseling een man haar aanviel, haar een duw gaf en haar Jiet taschje, waarin het geld was, ui' de handen ruk te. Het meisje riep om hulp, doch de da der was reeds het gebouw uitgesneld cn spoedig in de menigte verdwenen. Berouwvolle dief. Zooals we reeds meldden, werd uit den auto van dr. Michels te Terwinselen, toen hij een patiënt bezocht, dien? taschje met instrumenten ter waarde van 150 gesto len. De tascli is thans met volledige in houd voor de deur der marechaussee-ka zerne te Spekholzerheid teruggevonden met verzoek ze aan dr. Michiols te doen terugbezorgen. Verdwijnende molens. De bekende molen aan den wandelweg naar Montferla-nd te Zed lam zal vermoe delijk worden gesloopt. Het oude bouwwerk met zijn dikke mu ren en bijzondere constructie, is reeds meer dan drie eeuwen oud. Waarschuwing. Reeds geruimen tijd zijn een tweetal si- garenreizigers, Teulings geheeten of al thans zich zoo noemend, en wonende te 's-HerPogenbosch, in verschillende deelen des lands doende zich introductie ie ver schaffen door het doen voorkomen, al? >f zij annex zijn aan de drukkerij Teulings of aan Teulings' Uitgevers-Maatschappij te 's-IIertogeribosch. Zij trachten een hand- teekening te verkrijgen -voor verdere in troductie, sigaren te verkoopen en stellen toezending van een kalender of andere uitgaven in uitzicht, alles onder het voor wendsel tot ondersteuning van wcrklooze sigarenmakers. Bij voorkeur bewerken zij pastorieën en kloosterinrichtingen, meermalen ook zakenhuizen. Op het oogenblik schijnen zij in Limburg bezig to zijn hun slag te slaan. Deze heeren staan onder gcrnerlei op zicht in eenige relatie tot do Drukkerij Teulings of Teulings' Uitgevers-Maat schappij, noch tot een van haar directeu ren. Door de valsche introductie misleid, hebben verschillende zich reeds miskocht. Men zij dus op zijn hoede, wanneer de'ze personen zich aanmelden. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. ONGELUKKEN. DE ONDERGANG VAN DE S 4. Een noodlottige dwaling. De bevinding van de commissie, welke belast is met het onderzoek van het wrak van do onderzeeër S 4, is, dat de dood der in de torpedokamer der boot opgesloten manschappen veroorzaakt is door een noodlottige dwaling. Zooals kon worden vastgesteld, waren de door de duikers aan den buitenrand be vestigde Iuchtslangen, waardoor het mo gelijk zou zijn versche lucht op te nemen niet, zooals men oorspronkelijk geloofde, losgerukt-, zij werkten uitstekend. Naar bevinding der commissie hebben de Opgesloten zeelieden hun dood zelf veroor zaakt door de ventielen der Iuchtslangen te sluiten, toen bij de eerste poging om van 'le reddingvaartuigen lucht in de torpedo kamer te pompen het water, dat in de slangen gebleven was, de torpedokamer in spoot. Blijkbaar geloofden zij ongelukkigerwijze dat de slangen gescheurd waren en lieten het daarom na, ook later de ventielen weer te openen, zoodat. zij ellendig stikten, terwijl een handbeweging voldoende ge weest zóu zijn hun den toevoer van versche lucht, welke van de reddingsvaartuigen voortdurend werd toegepompt, te verzeke- Carbidontpioffing op een visschersboot. Zes menschen om het leven gekomen. De ,.Voss. Zeitung" meldt uit Kopenha gen, dat op een visschersboot aan de kust van IJsland een eigenaardig ontploffings ongeval heeft plaats gehad, dat aan zes mensehen het leven kostte. Een stortzee die in de kajuit terecht kwam, wierp daar een groote bus met carbid omver. Er ont wik telde zich onmiddellijk gas, en daar zich in de kajuit een brandende lamp be vond had een hevige ontploffing plaats. Zes leden van de bemannign van negen koppen zijn door vergiftiging of door brandwonden bezweken. Met de grootsto moeite konjjen de andere drie den brand meester worden en liet beschadigde vaar tuig met hun doode kameraden naar Reykjavik brengen. Autobus verongelukt. Uit Madrid wordt gemeld dat bij Alge- ciras een dichtbczette autobus veronge lukt is. Er werden 24 personen min of meer ernstig gewond, o.a. twee dochters van den militairen gouverneur van Gibraltar. Groote brand In een Poolsch do-p. Drie personen omgekomen; ruim dertig huizen vernield. In het dorp Wola Blazowska bij Mlawa zijn Zaterdagnacht niet minder dan 31 hui zen in de asch gelegd. Drie personen, o.a. twee vrouwen, zijn in de vlammen omgeko men, terwijl zes anderen levensgevaarlijke brandwonden opliepen. Al het vee is levend verbrand. Groote helde- en boschbrand. Kwaadwilligheid? Tusschcn Lommcl en Postel in de Kem pen woedt sinds een drietal dagen een he vige bosch- en heidebrand. Reeds meer dan 150 hectaren zijn een prooi der vlammen geworden. Het grootste gedeelte behoort Ernstig wordt gewaarscKuwd voor personenjdie langs de deur komen, en met mooie praatjes U trachten te/bewapen jjw belangen aan hen toe te vertrouwen. (BO£KHOUB!Nd EN BELASTINGZAKEN). 8LU2T GEEN CONTRACTEN - BETAAL NIET VOORUIT! Wees zakelijEt en informeer goed^ Nadere inlichtingen onder No. 14092 bureau van dit blad. c--- mi toe aan minister de Broqueville. Daar in deze streek al meermalen brand uitbrak, vermoedt men, dat kwaadwilligheid in t spel is. Groote brand te Berlijn. Vrijdagavond is in liet Oosten van Ber lijn brand uitgebroken in een pianofabrick, die zich door den grooten houtvoorraad snel uil breidde. Door den vonkenregen ge raakten ook de daken van de belendende perceelen in brand. De brandweer rukte met 12 wagens aan en werkte met. 20 stra len. Eerst na zes uur was de brandweer het vuur meester. Arsenicum in Augurken. Negentig personen te Minsk vergiftigd. Te Minsk (Rusland) zijn 90 personen na het nuttigen van augurken in het zuur zóó ernstig ziek geworden, dat zij in het ziekenhuis moesten worden opgenomen. Twee en twintig hunner verkecrcn in le vensgevaar. Hei onderzoek der politie wees uit, dat zich in de augurken arseni cum bevond. Na vele nachten 'arbeid. Inbraak in een Berlijnsch j bankkluis. Gisternacht heeft in de kluis van het fi liaal der Dresdner Bank in de Budapes- ter Strasse te Berlijn een zeer brutale in braak plaats gehad. De inbrekers hebben, naar uit het onderzoek blijkt, nachten achtereen in den kelder van het gebouw gewerkt. Zij hadden een gat gemaakt in een muur van een meter lik. Ten slolle slaagden zij er in, de kluis /elf binnen te dringen. Terwijl zij echter aan het werk waren, ontstond brand door hot defect raken van een zuurstofapparaat, hetgeen de bewoners van het huis alarmeerde. Zij waarschuwden de politie, doch inmiddels waren de inbrekers gevlucht, zonJor buit te kunnen medenemen. Hun werktuigen moesten zij echter achterlaten. Langs een omweg er in geloopen. De Turksche bakker Ibrahim Moestafa Bey, die onlangs te Warschau arriveerde, wilde daar een bakkerij o.penen. Hij ging op zoek naar een geschikt perceel en nam daarvoor een bemiddelaar in den arm, die hem voor 20 dollar zou helpen. De bemid delaar nam het geld mee en liet niets meer van zich hooren. Maar dicht bij de Duitsche grens werden zijn dollarbiljetten als val sche herkend. De man werd gearresteerd, maar door dit gebeurde interesseerde de politie zich nu ook voor Ibrahim en zijn dollarbiljetten. Bij een huiszoeking vond men nog 1200 van zulke biljetten. Thans heeft men den Turk gearresteerd, ofschoon hij zich er op beroept, de biljetten aan de beurs te Boekarest te hebben gekocht. VIJF SAMENZWEERDERS GEARRESTEERD. Een amokmaker neergeschoten. Europeesch sergeant levens- gevaarlijk gewond Aneta seint uit Kot-a Radja: Vijf perso nen, die het voornemen hadden in het Ta- patoeansche, tijdens den Hari Raja (den grooten dag gedurende het vasten) een brigade of een bivak aan te vallen, zijn gearresteerd. Blanke wapens zijn in beslag genomen. De hoofdaanlegger, die amok maakte, werd neergeschoten. De Europee- sche sergeant P. L. H. Thyssen is levens gevaarlijk gewond. VOETBAL. NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. Overzicht. Om het landskampioenschap. De resultaten van de gisteren gespeelde wedstrijden om het landskampioenschap zijn tegengevallen voor wat do prestaties van Ajax en Feijenoord betreft. Feijenoord heeft, dank zij een magere 1—0 overwin ning op Velocitas de leiding in de kam- pioenscompetit.ie genomen, terwijl N. O. A. D. al evenzeer als Velocitas vorigen Zondag leering heeft getrokken uit den toen gespeelden wedstrijd, 't Bleef nu een puntloos gelijk spel in Tilburg, zoodat de spanning in deze competitie er nu wel in zit. De stand isr gesp. gew. gel. vcrl. pnt v.t. gem. Feijenoord 2 2 4 73 2. Ajax 2 11 3 4—0 1.50 N. O. A. D. 3 1 1 13 4—5 1.— Velocitas 3 3 0 411 0. Promotie en degradatie. Ev cc.'st-e promotie-wedstrijd van de _e klas kampioen A in Afd, II is in een klin kende overwinning op Spartaan geëindigd. Hermes D. V. S. trok danig van leer te gen de Amsterdammers en heeft reeds een goeden inzet gedaan in deze compe titie. In Afdceling III bleef N. E. C. met den oneven goal op eigen terrein de min dere van Tubantia. In het Zuiden moest Bredania ook al op eigen terrein, op wel eenigszins onfortuin lijke wijze de mindere blijven van Bleijerlicide. De competitie. In Afd. I eindigden E. D. O. en U. V. V. de competitie met een overwinning, zoodat V. O. C. de eenige kans om nog wat pun ten te vergaren onbenut liet. Blauw Wit beet danig van zich af en versloeg A. D. O. met niet minder dan 83 een wel onverwacht resultaat. A. S. C. schijnt na een zeer slecht begin in de competitie, nu toch wel haar zelfbe- heersching terug gekregen te hebben, want er werd voortgegaan op het pad der over winning. In de tweede klasse B viel nu ook de be slissing in zake het kampioenschap. Door een overwinning op Overmaas be haalde do Gorkumschc oud eers.te-klasser Unitas het kampioenschap, zoodat zij mot Spartaan en H. D. V. S. om een plaat-s in de eerste klasse kan strijden. In de derde klasse boekten de beide thuisspelende Leidsche clubs een overwin ning, zoodat het wachten was op het re sultaat O. N. A.L. F. C. De Gouwenaars hebben echter het zekere voor het onzeke re gekozen, zoodat de Leidsche clubs U. V. S. en Lugdunum nog maar heel weinig kans hebben. De A. S. C.-reserven zagen zoowaar kans om een overwinning te behalen op Quick II In het Oosten is tusschen Enschedé en Z. A. G. een beslissingswedstrijd noodig, nu beide clubs met precies dezelfde cijfers, hun laatsten wedstrijd wonnen, resp. van Heracles en Wageningen. De beslissingswedstrijd om de laatste plaats in de eerste klasse tusschen B. V. V. en Roermond eindigde in een 10 over winning van de club van Massy, zoodat B. V. V. degradatie-wedstrijden moet spelen. In het Noorden komen G. V. V. en Frisia die beide gisteren verloren, in het nauw voor de laatste plaats. Het einde is hier nog niet te voorspellen. 3-2 De uitslagen. Om het landskampioenschap. Tilburg: N. O. A. D.Ajax 00 R'dam: FeijenoordVelocitas 1o 3—1 Promotie en degradatie. AFDEELING II. Schiedam: H. D. V. S.Spartaan 40 AFDEELING III. Nijmegen: N. E. O.Tubantia 01 AFDEELING IV. BredaBredaniaBleyerheide 12 De competitie. AFDEELING I. Eerste klasse. Haarlem: E. D. O.Excelsior 31 R'dam: V. O. C.—U. V. V. 3-4 Tweede klasse A Alkmaar: Alcm. Victr.H. R. C. 84 Hoorn: HollandiaW. F. O. 02 AFDEELING II. Eerste klasse. A'dam: Blauw WitA. D. O. 8—3 Tweede klasse A. R'dam: Steeds HoogerA. S. C. 12 Tweede klasse B. R'dam: XerxesL. S. V. R'dam: OvermaaBUnitas 3—0 2—3 Derde klasse A Gouda: O. N. A.L. F. O. 52 Leiden: LugdunumR. V. O. 82 Leiden: U. V. S.Hillinen 10 Res. tweede klasse A. Den Haag: Quick II—A. S. C. II 2—Q Den Haag: A. D. O. II-H. V. V. III 5-1 Den Haag: B. M. T. II—H. B. S. III 2—2 Res. derde klasse A. Leiden: L. F. C. IILugdunum II 30 3-2 AFDEELING HL Eerste klasse. Enschede: EnschedeHeracles 52 Zwolle: Z. A. C.—Wageningen 52 Deventer: D. O. T. O.Go-Ahead (51 AFDEELING IV. Eerste klasse. Beslissingswedstrijd. Eindhoven: B. V. V.Roermond 01 AFDEELING V. Eerste klasse. Groningen: G. V. A. V.G. V. V, 20 Leeuwarden: FrisiaVeendam 01 GOUDSCHE VOETBALBOND. Eerste Klasse. AlphenAlphen IIIWaddinxveen I G1 Steeds Hooger—A. S. C. 1—2, In een van beide kanten slecht gespeel- den wedstrijd is het A. S. O. gelukt Steeds Hooger op eigen veld te slaan. De oorzaak van het slechto spel ligt voornamelijk in het terrein van Steeds Hooger, dat zeer effectvol is cn daardoor een berekend spel vrijwel niet mogelijk was. A. S. C. miste Janssen, voor wicn v. d. Putten do rechtsbuitenplaats bezette. Enkele minuien na den aanvang schiep Wassenaar door een blunder voor do te genpartij een goede kans. De rechtsbuiten zette den bal voor cn de linksbuiten gaf Steeds Hooger de leiding (10). A. S. C. gaf zich echter uiet gewonnen en Goslings bracht de partijen op gelijken voet (11). Met dezen stand komt de rust. Na de hervatting hadden de roodzwarten aanvankelijk het beste deel van het spel. Na goed doorzetten van Dellebarre kwam do bal terécht bij van der Putten, die goed voorzette, waarop Goslings geen fout maakte (1—2), daarmee A. S. C. do over winning bezorgend, want-, hoewel er nog een half uur te spelen was en Steeds Hoo ger alles in het werk stelde om gelijk te maken, kwam er geen verandering meer in den stand. LugdunumR. V. C. 82. In een zeer matigen wedstrijd is het Lugdunum gisteren gelukt een sprekende overwinning te behalen op dc Haagschc R. V. C., dat haar plaats onderaan de ranglijst wel verdient, 't Is een vrij futloos spel, dat do Hagenaars spelen en hoewel er tot hot einde toe zooveel mogelijk vol gehouden wordt is hun werk vrij onproduc tief door to weinig doortastendheid. Bo vendien ontsieren enkele Hagenaars hun spel door wat te forsch optreden, hetgeen nimmer een aangenamen indruk maakt. Lugdunum had geen al te zware taak tegen het al te doorzichtige spel der te genpartij cn van de vele kansen werden er niet minder dan acht benut, wel een be wijs, dat het leelijk haperde in de Haag- sehe achterhoede. Voor de rust ging het spel vrijwel gelijk op, al waren de aanvallen van Lugdunum gevaarlijker. Reeds na 3 minuten slaagde v. d. Laan erin Lugdunum de leiding te ge ven (10). Jaeger, voor ons een nieuweling speelde geen onverdienstelijke partij op de rechtsbinnenplaats, doch hij hoedo zich voor te veel alleen-spel. Hij was hot, die na ruim 20 minuten uit een vrijen trap wegens hands, door v. Well goed voor doel geplaatst, den voorsprong vergrootte (20) R. V. C. houdt echter vol cn een tiental minuten voor de rust komt het eerste tc- genpunt (2l). Dan is de beurt echter weer aan Lugdunum en Jaeger maakt er 31 van, waarmede de rust aanbreekt. Betrekkelijk spoedig na do hervatting weet do Roo den voorsprong weer te ver- grooten (41) en, terwijl de R. V. O.-ann- vallon vrij ongevaarlijk bleven weet Lugdu num den stand op te voeren tot 71. Eerst toen gelukte het R. V. C. nogmaals tegen te scoren uit een goed genomen corner (72), waarna even voor het einde door v. d. Laan het achtste doelpunt kwam. (82). O.N.A. I— L.F.C. I 5—2 Deze wedstrijd was wel van zeer veel belang, daarom was het dan ook al vroeg vol op het veld an kon scheidsrechter Hakker om 2 uur dc elftallen in 't veld bla zen. O.N.A. is volledig en L.F O. heeft 3 invallers. Direkt wordt fanatiek aange pakt en is L.F.C. volkomen in de meer derheid. Met mooi open spel weten de withemden steeds het O.N.A.-.lool te na deren en na een tcwariier is net 01. Wel speelt. O.N.A. fanatiek verder, maar L.F. C. blijft meester van het terrein en even daarna denkon wij nog den voorsprong te zien vergrootcn, maar Je kopbal gaat juist over. Nog 10 minuten zijn voor rust te spe len en als bij een algemeenen aanval van O.N.A. een der spolers een overtreding begaat, wordt deze niet gezien on de stand is gelijk 11. Weer komt O.N.A. op zetten, de midvoor schiet, de bal zal ver achter gaan maar koiut toevallig legen een O.N.A.-speler aan en via de paal is het 2—1. Na rust een nog grooter overwicht van L.F.C. dan voor de rust maar niets wil lukken. Zelfs weet O.N.A. plots den stand tot 41 op te voeren. Wel proboert L.F.O. nog op te halen maar geheel O.N.A. staat nu te verdedigen. De O.N.A.-k<*eper maakt echter een fout en het :s 42. 'jeruimen tijd speelt L.F.C. met 10 man en weet O. N.A. nog eenmaal het net te vindon, 5—2, alzoo beide punten in de wacht slepend om nog één wedstrijd to winnen en kaïn pioen te zijn. O.N.A. heeft echter ook nu weer geluk kig gespeeld en met dit geluk kan het nog ver komen. Ecliter een kampioons- ploeg is het nog lang niet. Oefenwedstrijd 01. XI—Zuid-Holl. XI. De gisteren te Den Haag gespeelde oefenwedstrijd tusschen het Olympisch elf tal en dc Zuid-Hollandsche Combinatie eindigde in een 42 overwinning van laatstgenoemd elftaL 3-a

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 7