.IMTERj Land enTuinbouw Rechtzaken. VOOR ONZE KINDEREN. Academienieuws. Uit de Omgeving. Uit de Rijnstreek. Linoleunf Krommenie Het vertrek c!er extra-tremen Is als volgt: Zaterdagavond: van Warmond 10.51, van Voorhout 10.57, van Noordwijkerhout 11.03 aankomst (11.40). Een tweede trein vertrekt uit Leiden om 10.58, stopt niet en komt te 11.45 te A'dam aan. Zondagochtend vertrekt de trein voor Leiden 5.52, welke zonder stoppen te Leiden om G.38 aankomt. De tweede trein voor de dorpen vertrekt te 6 uur uit Amsterdam. De reisbiljetten zijn verkrijgbaar bij het bestuur op Zondag 4 Maart na de H.H. Mis sen van 9 en 10.30 in de Catechismuskamer der Hartebrugskerk en voor het laatst op Woensdag 7 Maart, 's avonds van 89 uur in dezelfde localiteit. Enkele leden gaven nog eenige kleine op merkingen ten beste. Verzocht werd aan de deelnemers om allen hun aangewezen plaat sen in te nemen en de biljetten, in de cou- pé's opgehangen, niet te verwisselen. Na benoeming dor orde-commissarissen werd overgegaan tot de rondvraag. De heer Akerboom uit Voorschoten vroeg o.a. waarom men in Voorschoten nooit uit- noodigingskaarten kreeg, waarop de voorz. antwoordde, dat deze aan de plaatselijke correspondenten worden gezonden. Voor schoten is echter een groep apart, zonder leiding cn hij geeft den heer Akerboom in overweging nadere stappen te doen, waar aan deze gevolg zal geven. Op een vraag of men door bijbetaling ook me* een andere trein uit Amsterdam kan tcrrgkceren, antwoordt de voorz. dat dit niet mogelijk is. Men moet er ten strengste voor waken, dat de Stille Omgang niet ontaardt tot een gelegenheid om eens een dagje uit te gaan. De Eerw. directeur, pa ter Frigge, voegde hieraan nog toe, dat het de uitdrukkelijke wensch van Mgr. den Bis schop is, dat alle deelnemers zoo spoedig mogelijk weer Amsterdam verlaten. Wie zich in Amsterdam dien dag zou gedragen op een wijze, welke niet in overeenstemming is met het motief van den Stillen Omgang, zal zonder vorm van proces worden ge- rcy°erd. Pater Frigge deed ten slotte nog aan al len liet verzoek om in de Mozes en Aiiron- kerK zooveel mogelijk in te schikken en op te schuiven, opdat allen een plaats in de kerk zouden kunnen krijgen. Er kunnen meer menschen in een bank dan waarvoor eigenlijk plaats is, wanneer sommigen gaan knielen en anderen zitten. Men kan dan el kaar aflossen. Op die manier zullen wij de Mo'n<i en Aaronkerk kunnen behouden. Een gi-ootere kerk zou slechts in de buitenwij ken van Amsterdam te vinden zijn en dat zou een hec'.e tippel worden. De Voorz. sluit ten slotte de vergadering met den wensch, dat de Stille Omgang van 1928 een uitstekend verloop zou hebben en de deelneming nog grooter mag zijn dan het vorig jaar. Volksbondsnietiws. Volksbondretraite van 1013 Maart. Zij, die aan deze retraite wenschen deel te nemen, kunnen inlichtingen verkrijgen en zich aanmelden bij de heeren B. C. Klein, J. P. M. de Keuning, A. v. d. Kwar tel en J. v. d. Weijden, uiterlijk tot 3 Maart a.s. Tijdig aanmelden is ten zeerste ge- wenscht. Margarita van Cortona-Stichting. Om te voldoen aan de vele aanvragen van degenen, die door bezigheden verhin derd waren, het j.l. Donderdag geopende gebouw der Margarita van Cortona-Stich ting aan den Haagweg te bezichtigen, heeft het Bestuur besloten, aan belang stellenden nog gelegenheid tot bezichtiging te geven Zondagmiddag van 3 tot 5 uur. Ir. P. Scheer f w In liet ziekenhuis alhier is overleden de heer ir. P. Scheer, lid van den gemeente raad van Oud-Beijerland. Voorts was hij directeur van de N.V. Brandspuitenfabriek v.h. A. Bikkers Zoon te Rotterdam, ar chitect van den polder Oud-Beijerland en omstreken en had hij zitting in verschillen de plaatselijke corporaties te Oud-Beijer land. Twee jubilea. Den 16den Maart a.s. hoopt onze geachte stadgenoot, de heer I. Verhoef, Apothekers- dijk 13, den dag te herdenken, dat hij voor 25 jaar zich als stycadoorsbaas heeft ge vestigd. Gedurende deze vijf en twintig jaar heeft hij zich het volste vertrouwen bij zijn cliën- tèlcn verworven, alsook groote waardee ring van de zijde van het personeel, het geen blijkt uit het feit, dat op dienzelfden datum, de heer J. van Rooijen, Lcvendaal, don dag hoopt te herdenken, dat hij vijf en twintig jaar geleden, in dienst trad bij bo ven benoemden jubilaris. Wij twijfelen er dan ook niet aan, of dezo dag zal voor deze twee jubilarissen, een onvergetelijke worden. De Leidsche Winkelstand. We vestigen de aandacht onzer lezers fessen) op de opening van den Eersten Leidschen Papierhandel, Hooigracht 37. Hier vindt men een uitgebreide keuzo be hangselpapieren, gebloemd, gestreept, af- waschbanr, leer-papier en plafond-papier, kortom alles wat er in de behangselpapier branche voorradig is. Vooral met het oog op den a.s. schoon maaktijd, wanneer men zijn kamers weer eens netjes wil in orde maken, is het van belang gced uit de oogen te zien. Men no- teere dus het adres. Het nieuwe Academisch Ziekenhuis. Het nieuwe Acad. Ziekenhuis zal Zater dag 17 Maart officieel in gebru:k worden genomen. In r'e aula van het administra tiegebouw zz\ dan minister Waszink het ziekenhuis overdragen aan de Leidsche Universiteit. Dit bericht herplaatsen we, omdat door inschuiving van een verkeerden regel het gisteren geplaatste onduidelijk was ge worden. Zandruiters. Gistermiddag om halfvier reden mej. B. en de heer K. op den Zoeterwoudsche Sin gel nabij de Cronesteinkade, toen de paar den schichtig werden. Beide ruiters vielen eraf en de paarden sloégen op hol. Nabij de Bilderlijkstraat op den Witte Singol werden de rossinanten gegrepen. De maatschappij der Ned. Letterkunde houdt Vrijdag a.s. haar gewone maande- lijksche vergadering in het Nutsgebouw. Als spreker zal optreden prof. P. Valkhoff, met het onderwerp: „Ideeën van mevr. de Carrière". Luit. Kolonel A. E. Kist, commandant van het Ge Eeg. Veldartillerie alhier, is vandaag van zijn detacheering bij de tnili- tairo gasschool te Utrecht naar zijn korps teruggekeerd. Bij de politie zijn inlichtingen te bekomen omtrent een zwart bonte big, die op de markt is achtergebleven. R. K. Arbeidsbeurs voor Jongelingen. Gobouw der St. Josepr's Gezellen, Ra penburg 52. Telef. 456, Aanmelding: Don derdag 89 uur. Aanbieding: 1 IJzerwerker (halfwas), 1 Behanger en Stoffeerder (halfwas), 1 Monteur voor autovak (halfwas), 1 Winkel bediende (halfwas), 2 Expediteuren (half was), 1 Bloemist (halfwas), 1 Kantoorbe diende (leerling). Gevraagd: 1 Timmerman halfwas), 1 Blikslager (leerling). Bloemenvervoer per vliegtuig. Alle teekenen wijzen er op, dat in 1928 het exporteeren van snijbloemen per vlieg tuig weer zal toenemen. Dezer dagen be sloot het bestuur van.de. Boskoopsehe vei ling zijn veilinguren te wijzigen en te re gelen naar de vertrekuren der vliegtuigen. In verband met aanvragen uit verschil lende deelen des lands, zal de beschikbare laadruimte naar Engeland, Duitschland, De nemarken, Zweden en Zwitserland door de K. L. M. en de andere luchtvaartmaat schappijen worden vergroot. De totale hoe veelheid door de lucht geëxporteerde bloe men bedroeg in 1927 ruim 130.000 K.G. te gen 50.000 in 1926. Dood door schuld. Voor de rechtbank te Aken is behan deld de zaak tegen den bijna 70-jarigen burgemeester van Oude-Tonge, die be schuldigd was in Aug. in Biskesdorf bij Aken het 12-jarig dochtertje van dr. K. te hebben aangereden. De burgemeester was niet aanwezig, zoodat de zaak bij verstek behandeld werd. De burgemeester kwam van Wiesbaden, waar hij een kuur had on dergaan. Toen de aanrijding geschiedde, had de burgemeester ruim 9 uren den auto be stuurd hij was ovenermooid. De burge meester werd veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. CORRESPONDENTIE. Ellen, Leiden. In dank je bij drage ontvangen. Ik laat vandaag reeds no. 1 plaatsen. Een verhaaltje in dien geest hebben we in langen tijd niet meer gegeven. Het is niet zóó griezelig Ellen! De geschiedenis van de Bokkenrijders zou je nog akeliger tafereelen laten zien, hé Johan? Met hand en groet en.... ik houd mij steeds voor meer aanbevolen. Veel groetjes ook aan alle huisgenooten! Jantje Plouvier, Leiden. Wel, wel, wat heb jij mooi gedroomd! Ik zal dien droom eens alle Neefjes en Nicht jes laten hooren. En dan de raadsels? Die zal ik bewaren voor later 1 En nu eb ik ook een woordje te zeggen tegen Tootje I Die verhaaltjes zijn al heel mooi cn als we veel plaats hadden dat hel' en we helaas niet! dan liet ik Tineke, dat zoo mooi met moeder boodschapjes kan doen en ook „Annekesroos" plaatsen. D g Jan! Dag Tootje! Maak me veel groeten nan Vader en moeder en de beide zusjes! Niet vergeten 1 En nu ten slottn aan de vele, vTe on geduldige Neefjes en Nichtjes, die r1 maar vragen, wanneer de stukken nu eens ein- dolijk geplaatst worden, wil ik alleen u.t antwoorden: hebt geduld; hebt nog een weinig geduld; alles komt terecht. Maar wij kunnen ook geen ijzer met h-nden breken. Zoodra a'les weer normaal loopt, krijgt ieder zijn beurt en.... krijgen wij ons mooie „Hoekje" weer terug. En dan zal niemand uwer zoo blij zijn, als ik zelf. Met hand cn groet voor u allen, Jullie liefhebbende, O om Wïm, (Voor de Grooten). De Geest van het Kasteel. door Ellen. I. In het groote park om het kasteel be wogen zich de boomtoppen suizend en geheimzinnig. Sommige boomen hadden grillige vormen, die op spookgestalten le ken, wanneer de maan door de licht ja^ gende wolken scheen. Alles was stil.... zoo nu en dan liet echter de kreet van een egel zich hooren of het geblaf van den grooten waakhond. Het kasteel leek een donker massaal gevaarte. Binnen in het salon zaten bij het haard vuur de oude baron, z'n dochter en een neef. Bij het buffet stond een lakei.... z'n gezicht was als een masker en toch kon hij het gesprek van de drie duidelijk hoo ren. Men had blijkbaar z'n aanwezigheid vergeten. „O, ik ben bang, vader, ik ben bang" fluisterde Elisa. Ja vervolgde Harry, ik zag hem duidelijk vannacht, geruisch- loos ging m'n kamerdeur open, misschien ging hij wel heelemaal niet open en de geest kwam naar m'n bed toe. De schim bleef staan en staarde me aan, het leek het verwrongen, lijkwitte, gezicht van een jongeman, toen verdween hij weer, zooals hij kwam „Zwijg maar, Harry" smeekte de oude man met een blik op Elisa's angstig ge zichtje. „Neen Harry, vertel, ik weet het nu toch" smeekte ze. Ze was angstig nieuws gierig. „Was je niet bang?" „Het angstzweet brak me uit, ik trok de dekens over m'n hoofd en bleef zoo liggen tot den morgen. Met de morgenscheme ring kwam ook m'n moed terug". „Harry, het spijt me zoo, den enkelen keer dat je hier eens logeert moet zoo iets gebeuren, ik begrijp hot niet, ik begrijp het niet.... heb je misschien gedroomd? „Neen Oom, dat kan niet!" „Zou hij terugkomen?" vroeg Elisa. „Neen kindje", stelde de baron haar ge rust; „snoken bomen maar eens in het jaar". Hij was zelf heelemaal niet gerust moest hij zich bekennen Hij geloofde nooit aan spoken maar waar moest dan de ver klaring gezocht worden. „Vannacht zal Mary hij je slapen, en den heclen nacht moet er licht blijven branden „O dank u papaatje, nu kan ik gerust zijn" en na de baron en haar neef, goeden nacht gewenscht te hebben ging ze heen. „Ben jc bang Harry om vannacht alleen te slapen"! „Neen Oom, ik zal vannacht toch weer geen bezoek krijgen, bovendien zal ik. ook het licht maar laten branden 1 Bent u bang „Bang niet, Harry, maar het is me een raadsel". Elisa kon echter den slaap niet vatten. Mary, haar kamenier, sliep rustig. Ze voel de zich bang alles was zoo stil, ze zou wel willen schreeuwen om die nare dreigende stilte te verjagen. Plotseling ging het lichi uit, was er een defect, had iemand het uit gedraaid? „Mary" wilde ze roepen, maar haar keel was al9 dichtgeschroefd want ze zag een lange lichtende gedaante naderen. Een gil weerklonk „Mary.... o Mary." Mary schrok wakker; nu ging het licht weer aan, ze hoorde het knopje draaien. Elisa lag lijkbleek op het kussen. „Mary. het spookhpt spookroep vader!" Mary dorst de kamer niet uit, ze drukte op de electrische bel. (Wordt vervolgd) Een rar-4 droom. 'b Avonds om half acht ging ik naar bed; 't Was négen uur en ik viel in slaap en droomde. De gekste droomen kwamen in mijn hoofd. Ik droomde, dat moeder timmerde en vader kookte de aardappelen. Moeder rookte een sigaar en vader breide kousen en verstelde het goed. Moeder was bestuur der en vader waschte het goed. Moeder was bij de brandweer en spoot toen het gebouw van „De Leidsche Courant", die in brand stond; vader waschte do kopjes. Een politie schoot met een kattepult en twee jongens brachtén hem naar 't politie bureau. Marietje zat in de kooi en de kana rie bracht haar voedsel. Vader ging in de stad boodschappen doen en moeder legde de telefoon aan. Moeder zat op haar gemak de courant te lezen en vader stofte de ka mer. 's Woensdags ging ik naar de kerk en Zondags bleef ik slaoen tot elf uur. Va der tolde en zijn zoontje las de courant. Moeder schilderde en vader maakte de bedden op. Moeder harkte den tuin en va der bakte een koek. Moeder was baas op de fabriek en vader zorgde voor het huis houden. Vader schrdbde de werkplaats en moeder besloeg bet paard de hoeven. Toen schrok ik zoo erg dat ik er wakker van werd en vertelde het aan vader. Jantje Plouvier. EEN SPROOKJE VOOR GROOT EN KLEIN door Oom Wim. V. Daar gaan ze heen. De last is voor Tino van geen beteekenis. Hij stapt er zoo luchtig over, alsof hij ter bruiloft gaat. Dadelijk is hij aan den ingang cf uitgang zooals men het noemen wil van ae Kabouterstad en hier moeten de assen aan de twee wachters vertoond w rden. Het 'toezicht is streng en schef.Nauwe lijks echter hebben de twee soldaten het grootzegel van den Burgemeester gezien, of ze stappen tweë passen terug, ..taken voor Tino, drio keer achterelkaar een bui ging, zooals de voorschriften luiden, en vragen verder niets meer, maar geven on- miuuellijk verlof om den gouden trap te bestijgen, die naar de Bovenwereld leidt. Een glimlach speelt om Tino's mond. Het plan is gelukt. En nauwelijks is hij op de laatste trede gekomen, of daar wordt door een onzichtbare hand een zilveren deur open gedaan en.... daar stroomt het daglicht voor een wijle naar binnen, want onmiddellijk sluit zich de deur achter Tino en nu is hij buiten in de vrije natuur en is..., het doel van Izo bereikt. Een druk op een knop en daar springt het slot van het handkoffertje open en kruipt de kleine Izo uit zijn be nauwd schuilhoekje en staat.... op de bo venwereld. Hij wrijft zich de oogen, zoqals een kind doet, dat pas uit den siaap is ontwaakt. Hij ziet om zich heen en zegt met een stemmetje, dat angstig klinkt in 'lino's oor: waar ben ik? Je bent hier op de Bovenwereld. Het doel van je wenschen. Maar wat hoor ik Mijn kleine Neefje is toch niot bang? Gf heb ik me vergist? Hefc is ook zoo 'vreemd Oom, zoo vreemd en zoo ontzettend groot alles. Ik ben blij, dat u bij mij bent. Nu zie ik dat het niet goed is, alleen te gaan in een land, waar men vreemd is en zóó klein, oh zoo klein. Zoo zie je weer Izo, dat onze wijze vaderen wel wisten, wat zij deden, toen ze strenge maatregelen namen en beva- lon dat geen oningewijde hier kwam, waar wij nu zijn. Maar kom en zie.... wij moeten voort. De weg is ver en de vuurbol staat reeds recht boven dit bosch en.... eer twee dagen om zijn, moeten we terug wezen, of het is te laat ende Burge meester gaat naar het land ter eeuwige ruste. Waar gaan we nu heen, Oompje?" De kruiden halen, voor zijn gezond heid. Waar zijn die kruiden! Ik weet het niet. Waar vinden we ze dan? De Boschfee weet het. De Boschfee alleen. Waar woont de Boschfee? We zullen zien en volgen den weg, die beschreven staat met een nauwkeurig heid, dat falen noch dwalen uitgesloten is. En hij haalt uit den binnenzak van zijn korte buisje een kaart te voorschijn en spreidt die uit over het mollige tapijt van mos en bladereu. En nu ligt de weg aan gewezen voor hen. Kijk Izo, en nu volgt Tino met zijn vinger cio aangegeven richting, door roo- de lijntjes en pijltjes uitgestippeld. Kijk, dit is de weg, die we volgen moeten. Dit is duidelijk Oom. Zoo kwam ik er ook, al. was ik alleen. Kom dan mijn reis- en tochtgenoot, kom en laten we ons haasten, want voor de dagvorstin in het Westen te ruste gaat, moeten wij verre zijn en aan het Paleis van de Bcschfee zijn aangeland. Woont de Boschfee in een paleis, Oompje, net als onze Burgemeester. Zoo mooi toch zeker niet, is het wel? De Boschfee woont in een paleis dat veel mooier is, dan dat yan onzen Heer en Vader. Kent ze U? Ze kent mij niet, maar de brief met zegel is voldoende, om mij toegang te ver schaffen tot haar huis. Heeft zo ook soldaten om haar heen? Nyrnfen bedienen haar en vliegen op haar wenken, maar geen soldaten ontsie ren haar hof en haard. En zoo vraagt Izo verder. Tino heeft haast geen tijd genoeg om alles te beant woorden, wat Izo maar aldoor vraagt. Alles is ook zoo nieuw en mooi. Telkens staat hij stil, klapt in de handjes van pret; trekt Oom aan zijn buisje en wijst hem dan links en dan rechts en Oom is niet zoo goed, of hij moet antwoord geven en uitleggen en verklaren. Izo moet veel we ten om veel aan zijn moedertje te kunnen zeggen. Maar eindelijk wordt hij stil en zwjjgt. De weg is te ver, voor die kleine dribbelpootjes en danvalt hij neer en in 't gras en.... slaapt. (Wordt vervolgd) LEIDEN: Geslaagd: Propaedeutisch examen Godgeleerdheid de heer J. Luchien (Leiden), candidaats- oxamen Godgeleerdheid J. Roodenburg (Leiden); candidaats-examen Romaansehe taal en letteren de heer P. W. R. M. Lange (Den Haag. WASSENAAR. Reclame voor onze mooie gemeente. Door den heer J. Th. Wouters te Wasse naar werd ons toegezonden een situatie- teekening, uitgevoerd in kleurendruk, van het villapark Nieuw-Wassenaar, gelegen langs den Leidschen Straatweg, ten Noor den van het viaduct te Wassenaar. Daarbij was gevoëgd een belasting-overzicht, waar uit de lage heffing in Wassenaar bleek, en een kalender met photo's uit de verschil lende, reeds in exploitatie zijnde villapar ken. BODEGRAVEN. In den kelder gevallen. De tuinman R. van Eijk is gisterenavond laat ten huize van dr. v. Brugge, doordat hij in 't donker een verkeerde deur open de, in den kelder gevallen. De dokter, die natuurlijk direct aanwezig was, consta teerde hersenschudding. Na door den zeer eerw. heer Pastoyor van de laatste H.H. Sacramenten te zijn voorzien, is hij naar het St. Antonius Ziokenhuis te Ltrecht vervoerd. Zijn toestand is bedenkelijk. LEIDEN. AGENDA'S. NED. R. K. VOLKSBOND, afd. Lelden. Dinsdag 8 uur Graf. Studieclub. 9.30 uur Bestuursvergadering. Woensdag 7 1/2 en 8 1/2 uur Bechtsk. Bureau. Zaterdag 7—8 uur Spaarbank. 7—8 uur Voorschotbank. 7 1/28 1/2 Retraitefonds. 79 uur Bibliotheek. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIG ING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de Ka tholieke Gezellen-Verecniging te doen in- sehrij\en. R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar iederen Illen Maandag van de .naand, 's avonds om half 9, in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Gemeentelijke Aankondiging DIENSTPLICHT. Opgave van adres. De Burgemeester der gemeente Leid* brengt ter kennis van onderstaanc dienstplichtigen, die van woonplaats zij g1 veranderd zonder opgave te doen va] hun nieuw adres, dat zij in hun eigen be i lang worden aangeraden alsnog ten spo* digste mededeeling te doen van hun ti genwoordige verblijfplaats aan dé afd Militaire Zaken der Gemeentë Secretary Brecstraat 119, hoek Wolsteeg, alhübr. Brenkman, Richard Adolf Adrian, bu tengewoon dienstplichtige van de Jicbtinj 19£8 uit de gemeende Leideqj Crispijn, Christiaan, gewotfti dieifetfalich tige van de lichting 1918 uit' de h Leiden en behoorende tot Ihet^S lieg ïnf.; r/ ff Florijn, Johannes, gehoon Miien^plichti ge van de lichting 192^ uit de gBmecnt Leiden en behoorend^ tot het 4e Reg st Inf.; Wirjono Prodjodikoro, gewoon dienst plichtige van de lichting 1925 uit de ge meente Leiden en behoorende tot het 4^ti Ecg. Inf. Houterman, Petrus Antonius, buitenge woon dienstplichtige van de lichting 192(pi uit de gemeente Huissen. A. VAN DE SANDE BAKHUYSEN Burgemeester Leiden, 25 Februari 1928. <5? ti El Hinderwet B. en W. van Leiden, gezien het verzoel van de N.V. Nederlandsche Petroleun Maatschappij Purfina te 's-Gravenhag< om vergunning tot het oprichten van ei ondergrondsche bewaarplaats voor benzin ne, met bovengrondsché) aftapinriohting ii t en op het perceel Hooge Rijndijk No. 42 42a; Gelet op de artt. 6 en 7 der Hipderwef- Geven kennis aan het publiek, d'&t ge noemd verzoek met de bijlagen op dié cretarie dezer gemeente ter alsmede dat op Zaterdag, visie gelegd den lQ^fBla tiaar e.k. des voormiddagjs te half elf^Jfren oï het Raadhuis, gelegenheid zal -worden ge geven om bezwaren tegen dit verzoek ii tebrengen, terwijl zij er de aandacht oj vestigen, dat niet tot beroep gerechtigc" zijn zij, die niet overeenkomstig art. 7 dei'c Hinderwet voor het gemeentebestuur eenz ijner leden zijn verschenen, teneind*1 hunne bezwaren mondeling* toe te lichten Katholieke Agenda. LEI OEN. Maandag, R. K. Stud. Ver. „St. Augustinus' Eigen Huis, 8.15 uur. Woensdag. R. K. Bond van Handels- Karn toor- en Winkelbedienden, Dei Burcht, 8.30 uur. -rj Woensdag, R. Iv. Grafische Bond, Bondsge^1 bouw, 8 uur. Algemeene Agenda. LEIDEN. Dinsdag. H. O. Vè Concert^ Stadsgehoor zaal, 8 uur. De geneeskundige Zondagsdienst wordt^ waargenomen door de geneeskundigen: Dr. Bruining, Janssens, Muyzert, Veld- huyzen. De Zondagsdienst der artsen te Oegst- geestw ordt waargenomen door de. Vare kamp, telefoon 1916. De avond-, nacht- en Zondagdienst dei Apotheken wordt van Maandag 2! F e b r. tot en met Zondag 26 Fe br waargenomen door de Apotheek van dei heer M. Boekwijt, Vischmarkt 8. Tel. 552, INGEZONDEN MEDEDEELING. Heden/ geataleerd: 2 Meter bred f 2.60

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 2