PIECK EXTRA AANBIEDING DAMESHOEDEN tven na &r Uit de Omgeving. Uit de Rijnstreek. LUCHTVAART. Laatste Berichten. Telegrammen. Vragenöus. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. ogste barometerst.: 773.6 te la Coruna. agste barometerst.: 741.6 te Ingö. Verwachting tot den avond van 28 Jan.: Aanvankelijk krachtige tot matige Wes- iike tót Nóordwestelijke wind. Zwaar be- lkt met mogelijk nog regen- of hagel- ien. Later krimpende en afnemende nd met opklaring en weinig of geen re- Dea nachts iets kouder, later iets chter. Stormwaarschuwingsdienst. [Jet Kon. Ned, Meteorol Inst. te de Bilt ade hedenmorgen ©".05 aan alle posten: iWeest op uw hoede. BAROMETER. LICHT OP. iO-4 v.m. tot 7,22 n.m. INGEZONDEN MEDËDEEUNG stukk in )obbelm»ns MgSJ| GIS diletzeep OP VERTOON VAN DEZEN BON. Prof. Lorentz. den toestand van prof. Lorentz is wending ten goede ingetreden. De orts is'sterk afgenomen. De wetenschap In den bioscoop. jisteravond gaf de directie van het Luxor eater haar eersten wetenschappelijken film- md. De belangstelling was inderdaad verras- d. Boven was alles uitverkocht en de beste gen beneden bijna eveneens, je eerste proeve mag alzoo goed geslaagd iep. We kennen op het oogenblik nog niet de «Mg van .het publiek, dat gisteravond aan- iezig was, maar we mogen verwachten, dat het ijdjan is geweest. Ue directie heeft nog heel wat wetenschappe- ineressante films op het programma staan bewijs dat er wel te voldoen is aan de :hen van, zeker publiek, indien van die zijde maar belangstelling wordt getoond. Leerling-instrumentmakers bil Rijkslaboratorium. Jen iongmensch hier ter stede was op (lei j.l. bij het Psychologisch Labora- ium alhier als leerling-instrument- iker in dienst gekomen. In -verband :rmede had hij zich tot den Rand van beid gewend, met verzoek hem een itekaart uit te reiken. Deze weigerde dit verzoek te» voldoen, daar Hij :eds van oordeel was geweest, dat de beid door de leerling-instrumentmakers de laboratoria der. Rijksuniversiteit rricht, niet moet worden beschouwd als indienst in den zin der invaliditeitswet. )e Raad van Beroep te 's-Graven- se, wiens meening in hooger beroep rd gevraagd, was echter van oordeel, t de leerling-instrumentmakers wel gelijk beschouwd moeten 'worden als leiders in den zin der wet. De Raad sliste dan ook, dat voor den leerling- itrumentmaker alsnog een rentekaart hoort te worden ongemaakt, met welke soraak de Centrale Raad van Beroep Utrecht zich dezer dagen in hooger iroep volkomen heeft vereenigd. TOONEEL'. Zijn revanche. Utile Duld. Ten bate van het herstellingsoord „De Leid sche Buitenschol" gaf de Schiedamsche too- ncelvereeniging ..Utile Duld" gisteravond in den Schouwburg een weldadigheidsvoorstelling. Voor een talrijk opgekomen publiek werd op gevoerd „Zifn Revanche", een tooneelspel in drie bedrijven, door J. van Randwijk. Voor een tooneelvereeniging als deze bleek dit stuk een goede keuze. Het geeft een goed pak kende geschiedenis, die in 't kort hierop neer komt, dat een man, die om een lichaamsgebrek, blindheid, uit zijn betrekking op een fabriek zon der vorm van proces ontslagen wordt, later, als de zoon zijn vader in de fabriek is opgevolgd, een machine uitvindt, en construeert, die de fa briek van zijn vroegeren patroon, waarmede het bergafwaarts gaat, er weer bovenop kan helpen. Bij het ontwerpen van die machine is hij drie jaar geholpen, door een machinist in dienst van dien fabrikant, een somber man, die een geschie denis achter den rug heeft. Deze machinist wordt verliefd op de dochter van den blinden uitvin der, maar wordt afgewezen. En tenslotte trouwt zij met den zoon van den fabrikant. Als .revan che" verkoopt haar blinde vader zijn uitvinding nu aan hen, die hem, eens broodeloos maakten, uit liefde voor zijn dochter, De eenige zwakke plek in dit overigens goede tooneelstuk, lijkt ons de onbevredigende afloop met den machinist, die na afgewezen te zijn af scheid neemt en het publiek over zijn verder le ven in 't onzekere laat. Overigens zit er in dit spel genoeg actie, er is goede karakterteekenlng en de aanvoeling van de psyche der verschil lende personen is niet te zwaar. Wat het spel zelf betreft, wij hadden zulk goed spel van een dilettantenvereeniging niet verwacht en hierin prijzen wij vooral het spel van Peters, den ma chinist Ir A. van Buysen) die als het type van een somberen werkman, zoo voortreffelijk zich de psyche daarvan had eigen gemaakt, dat wij geneigd zijn hem als de uitblinker van dit gezel schap aan te wijzen. Zijn spreken, zijn houding, zijn gebaren, had Iets, dat hard was en stug. hij was én de werkmgn én de mah. wien een droef verleden somber had gemaakt. Verder wa ren Va- Es de blinde uitvinder (Jan Vps) en zijn dochter Lena (L. CokartRobinson) zeer goed. Vooral de laatste gaf een juiste vertolking van de rol van eenvoudig hartelijk meisje, dat alles doet om haar blinden vader een aangenaam leven te bezorgen. Brandsma, de bankdirecteur, 1 (Mr. D. Visser) en de fabrikant Boom (Dr. v. d. Berg) waren iets minder. Hun spel was iets geforceerd, niet soepel genoeg, wat bij het zeer goed spel der anderen wel iets afstak. Ook de overige rollen waren in goede handen De naam dezer tooneelvereeniging, ontleend aan Horatius'; „Omne b'lit punctuur, qui mis- cuit utile duld": .Hij behaalt den hoogsten lof, -die het nuttige met het aangename vereenigt", is zeker in zooverre waar. dat aan deze Schiedam sche tooneelvereeniging de hoogste lof toekomt. Het strijkje van „Utile Dulci" vulde de entre- acten met prettige muziek. Voor de pauze wer den aan de voornaamste tooneelisten bloemen aangeboden. TNr.F7nNT>FN MFnfDFET TNO. Ds. Menken, t Hedenmorgen om 12 uur is ds. Menken, '.bekende figuur in protestnntsche krin- i, rijdende op de Langebrug op zijn its, door een beroerte getroffen. Bin- npedragen bleek bij reeds te zijn over- len. In de gisterenmiddag gehouden verga ring van aandeelhouders der N V Meel- )riek „De Rijn" voorheen firma T. J. >ts alhier werd de balans en de winst verliesrekening over 1926-'27 goedge- urd. Besloten werd om de winst aan te inden voor afschrijving. Aan den heer J. Wiegeman werd ontslag verleend commissaris. Tot commissarissen rden benoemd de heeren mr. L. C. irtenhorst en mr. E. J. M. H .Bolsius. }oor de politie zijn in verband met den diéf- van kazen en vaten vet op de Haven, welke rediënten inmiddels in een sloot te Oegstqeest teruoqevonden. aangehouden de gebrs. A. v. schipper en G. v. d. H. los werkman, bei- reddivisten en P. M. chauffeur. M- zekere K. K. werd bi) de politie aangif- gedaan, dat hij bezoek heeft gehad van een Sipper. Deze meneer wilde een motorhnot van huren en hll zou den zoon van K. K. teqen pk salaris In dienst nemen. Om een en ander ntraclueel te regelen, had meneer echter f 25 rad'n. welk bedrag hem door den qoedqeloovi- jn IC. K werd qegeven. De man heeft echter pts meer van zich laten hooren. LISSE. Ten wedstrijde. Zondag a.s, neemt de R. K. Mandolineclub „Sancta Lucia" deel aan het te houden Mandolineconcours in het gebouw Bel- levue te Amsterdam. Veel succes! OEGSTGEEST. Personalia. Door B. en W. is mej. Dirkse. assistente aan de O. L. School aan de Leidsche- buurt, benoemd tot tijdelijk onderwijzeres aan die school. Mej. H. E. Bakker Is met ingang van 1 Februari benoemd als land! cuwhuishoudkundige aan de Landbouwschool te Brielle. Huizenbouw. Naar wij vernemen zal de Duivenvoorderstraat worden doorgetrokken naar de Emmalaan. Door den heer C. Koordes zullen er wederom een 8-tal huizen worden gebouwd. TER AAR. IJsclub. In het café van den heer van Dam werd het 20-jarig bestaan herdacht van de Ijs- vereeniging „Door Vriendschap Saamverbonden" De Voorz., de heer J. Egberts. herdacht en'-cle bijzonderheden bij dit jubileum. De rekening sloot met ~"i batig saldo van 121. De aftredende be stuursleden werden alln herhozen. a-v-d '-erd j ^arqevrld met vernch'l,"n 'e mooie voordrachten, j terwijl het muzikale gedeelte was verhoogd door mooi vioolmuziek. SASSENHEIM. Aanrijding. Ter hoogte van de Klapbrug j heeft gisteravond te ongeveer 7 uur een aanrij ding plaats gehad tusschen den melkrijder Rotte- j veil en een auto,, die den handwagen achterop reed met gedempt licht. De melkrijder reed aan den rechterkant van den weg. Hij werd door de l auto gegrepen en met gebroken been en een hoofdfractuur naar het St. Bernardusgesticht ver voerd. Zijn toestand was heden vrijgoed. De bestuurder van de auto is onbekend gebleven, daar hij hard doorreed. jTen nadeele van inej. K. is van haar rijwiel n belastingplaatje ontvreemd. WASSENAAR. Brand. Gisteravond omstreeks halfzeven werd het dorp plotseling in opschudding ge bracht door het geroep van brand. Het bleek, dat de paardenstal van den heer B. in de Kerkstraat in lichtelaaie stond. Het vuur vond gretig voed sel in het aanwezige hooi en werd fel aange wakkerd door den Z.-W.-wind. Wijl de brand spoedig ontdekt was, vond men gelegenheid een drietal paarden en een tiental koeien uit een naast gelegen stal in veiligheid te brengen. De brand weer, ofschoon vlug ter plaatse, kon niet spoe dig optreden. omdat het water over een afstand van 500 Meter moest worden opgebracht. Zoo spoedig er water werd gegeven, verminderde het vuur. De vrachtauto van K„ die naast den stal was opgeslagen, verbrandde totaal. De brand is vermoedelijk ontstaan, doordat deze auto in brand vloog. Oplichter. Door de gemeentepolitie is aan gehouden zekere R. uit den Haag, die in de villa parken gelden, inzamelde vor de stichting Nieuw Leven, zonder daartoe vergunning te hebben van B. en V/. Achteraf is nog geb'eken dat ''^stich ting niet meer bestaat, zoodat "t vermoeden voor de hand licht, dat men met een oplichter te doen heeft. Personalia. Op de - oordracht ter benoeming van een verificateur der gcmeente-financiën zijn geplaatst de heeren K. van Bocijen. commies ter procinciale griffie van Zrelsnd te Middelburg F. J. H. van Liempt, hoofdcommies ter Secretarie Massief eiken Radiotafels f4.85 Imitatie Smyrna slaapkamerkleedjes 0.68 Geheel koperen wandborden 1.10 Chineesche kop en schotel0.19 Zware solide keukenstoelen 2.30 Ruige voordeurmatten 0.95 Leerdoek kinderstoelringen 0.57® Geschilderde linnenkasten 10.75 Molton kmderlijfrokjes i0.529 Jeans Damespantalons 0.48 Dames-nachthemden met ajourgar-- neering 1.05 Blauw kamgaren schoolbroeken 0.52® Nieuwe deSsins fantasie geruit schortenbont 0.32 Fantasie doos met 3 stuks zeep0.15 Zuiver wollen popeline nieuwe serie- kleuren 0.77 Serieprijzen 0.48, f 0.75, f 1.25, f 1.75 ALLE HOEDEN VAN DIT SEIZOEN *1 i'* i «■■r"* i' if .-OTW^IWWWI van Grocsbeek en J. Visser, hoofdcommies ter Secretarie te Naarden. Een ruitenkrasser. Ook in deze gemeente zijn étalageruiten bekrast. Van Woensdag tot Donderdag heeft n.l. de Langstraat een beurt ge had en bijna geen enkele étalageruit Is er zonder erge krassen afgekomen. ROELOFARENDSVEEN. Telefoonpalen omgevallen. Toen gisteravond omstreeks 8 uur een schipper door de Veenwete- rlng voer, in de nabijheid van de pastorie, kwam hij met de mast in aanraking met de telefoonlei ding, die vanaf een paal over het water naar de woning van den heer M. Hogenboom is gespan nen. Het gevolg hiervan was, dat .deze paal en bovendien nog een tweede, die een eind verder stond, omver getrokken werden en plat djff.den weg vielen. Bii nader onderzoek bleken beide palen van onder totaal verrot te zijn. Ijlings ont boden ambachtslieden hebben ze nagenoeg weer overeind gezet, zoodat het verkeer kon doorgaan Enkele draden zijn door den val gesprongen. ALPEN AAN DE RIJN. Schaap gestolen. Door den landbouwer P. S. wordt een schaap uit het weiland vermist. Waarschijnlijk Is diefstal aan deze vermissing niet vreemd. Eerbied in Gods huls". Zondag 29 Jan. Vroegmis 789. Hoogmis 101. Vespers 2. LEIDERDORP. Posterijen. Met ingang van 26 Januari ls de brievenbus hoek BruggenstraatHooge Rijndijk vei plaatst naar de schutting Van het kantoor van Brouwer aardewerk, wegens het beginnen der werkzaamheden aan de Bruggenstraat. Geboren: Trijntje d. van K. Winkel en M. van Zijl. Cornelia d. van H. van Dam en M. M. van Schagen Grietje Francina Catharina d. van J. J. Koning en P. v. Zwieten. Ondertrouwd: J. van der Heijden 23 J. en A. van der Voort 21 j. Getrouwd: A. Snijders en N. van Teljlin- gen. Overleden: Willem Poelwijk m. Jacobus Zwaan m. Everdina Maria de Bruine. GR00TSCHE PLANNEN VAN MR. VAN LEAR BLACK. Het contract voor de vlucht naar Kaapstad geteekend. Vertrek van Schiphol op 1 M e i a.s. Tot de Amsterdam-Afrika-vlucht en te rug van Mr. Van Lear Black met zijn pilo ten Geysendorffer en Scholten, is gister middag ten kantore van de K. L. M. defi nitief besloten. De laatste besprekingen, gehouden tus schen den heer H. Martin, waarnemend directeur der K. L. M., eenige leden van den raad van bestuur der maatschappij en Mr. Van Lear Black, hadden ten slotte tot resultaat, dat de Amerikaansche vriend der K. L. M. het contract voor de vlucht naar Kaapstad van zijn handteekening voorzag, hetgeen hij echter toch niet zoo grif deed, als men dat wel van hem ver wachtte. Wel keurde de heer Van Lear Black het door den heer Martin ontworpen plan van den tocht goed en uitte hij er zijn groote tevredenheid over. Het feit echter, dat men niet, bij wijze van spreken, do volgende weelc zou kunnen vertrekken, stolde hem eenigermate teleur. Zelfs bij de Jndië-vlucht had men onmiddellijk kun nen vertrekken. Ten slotte begreep mr. Van Lear Black, dat in verband met de buitengewone omstandigheden, welke aan de Afrika-vlueht vastzitten, een vertrek, dat hals over kop moet plaats vinden, het slagen der onderneming twijfelachtig zou maken. Juist het in orde brengen der lan dingsterreinen en do organisatie van het aanvoeren van benzine en olie het laat ste heeft de Shell voor een vast bedrag voor haar rekening genomen vereischen een voorbereidingstijd van ongeveer drie maanden. Met, dezen termijn ping de heer Van T ear Black accoord. zoodat het thn"s de finitief is, dat I Mei a.s. on Schiphol de drie-motorige Fokker met de heeren Van T ear,Black. Gevsendorffer, Rcholten en een mecanicien aan boord, zal opstimen met bestemming voor Afrika's zuidelijkste stad. Men is voornemens van Amsterdam via Genève en Brindisi raar Cairo te vliegen, zoodat de geheele tocht Amsterdam- Kaapstad totaal uit dertien étappes zal j bestaan, waarvan wij de tien Afribaansche étappes reeds eerder meldden. Alleen word) nog overwogen in plaats van Ge- nève Marseille aan te doen. Deze wijziging zou echter van onderyschikt belang zijn. De heer Van Lear Black heeft echter nog meer grootsche plannen. De Amerikaan heeft nJ. de K. L. M. in studie gegeven het plan, om van Cairo Oostwaarts in de richting Karachi te vliegen. Het ligt in zijn bedoeling deze vlucht direct aan den Afri- ka-tocht vast te knoopen. Wanneer Kaap stad bereikt zal zijn, gaat men, zooals reeds gemeld werd, via dezelfde landings plaatsen terug naar Cairo. Van deze stad uit wil de heer Van Lear Black dan door vliegen naar Karachi om daar goede vrien den te bezoeken en verder naar Allahabad tot Rangoon of Bangkok, geheel langs het traject, dat de Indië-vliegers reeds hebber) afgelegd. Ten slotte wenscht-de onderne mende Amerikaan den tocht door te zetten tot Zuid-Ohina (Canton), wanneer de poli tieke omstandigheden dit eenigszins toe laten. De voorbereiding van dezen tocht heeft de heer Van Lear Black opgedragen aan den heer Martin, die tot zijn groote in genomenheid ook het project der Afrika- vlucht heeft ontworpen. TWAALF IND1E-VLUCHTEN IN 1929? Belangwekkend plan der K. L. M. Echtemog niets definitiefs vastgesteld. Het jaar 1929 zal waarschijnlijk het jaar der Indië-vluchten worden. Niet minder dan twaalf tochten naar onze Oost en te rug hoopt men dan te ondernemen, hetgeen dus neerkomt op een maandelijksch ver trek en terugkomst van een postduif. Van de resultaten, welke deze vluchten zullen hebben, zal het in het leven roepen van een geregelde luchtverbinding met onze koloniën grootendeels afhangen. Uit den aard der zaak is echter nog niets defini tiefs vastgesteld. Dit alles is nog slechts een plan der K. L. M., dat, wil het verwezenlijkt worden, vollédigen steun en medwerking der pos terijen zal behoeven, daar het in de be doeling der K. L. M. ligt deze vluchten ge heel ten behoeve van het postvervoer te organiseeren. Daar men zich on het oogen blik nog niet met het hoofdbestuur der posterijen over deze aangelegenheid in verbinding heeft gestold, waaruit wel blijkt, dat dit grootsche plan nog in een beginstadium verkeert, valt over de kans van slagen ervan nog niets te voorspellen. LEIDEN. Postkantoor. Lijst van öllbestelbare brieven en brief kaarten van welke de afzenders onbekend zijn; terugontvangen in de le helft van Januari 1928. Br ie ven Binnenland. Anglo-Import Amsterdam. Ed. Beithau- sen Stad Mevr. Engels Bijllaardt Utrecht. W. Coppens Den Haag. F. van Deventer Den Haag. A. de Graaf Delft. Mij. Koffie-IJaf Amsterdam. F. J. Liempt Schijndel. Bureau Maas bode Amsterdam. Mej. A. Meter Delf zijl. P. v. d. Raadt Noordwijkerhout. Otto Spits Zaandam. Strafgevangenis Den Haag. Tony Mad Den Haag. Jans van Veen Zoeterwoude. Briefkaarten Binnenland. Mej. C. Beekman Amsterdam. J. Hellegers Den Haag. Mej. H. Keijzcr Amsterdam. Fam. C. J. Klaassen 11 J. A. dé Koning Rotterdam. O. Koster Amsterdam. Martin Hang. G. Mol Amsterdam. C. Paanakker Amsterdam. Heer en Mevrouw Renardel de Lavc- lette Leiden. R. Rovekamp Bussum. Sprenk int Veld Roelhivisveer 11 Mej. Wagenaar Den Haag. P. Wouters Sprang. Brieven Buitenland. G. Buctanon Johnatono. Zes briefkaarten zonder adres. kantoor is gevestigd Stationsweg 8a, te Leiden. Vraag: Verleden Mei heb ik mij voor een jaar verhuurd als boerenarbeider. Nu ben ik 3 weken ziek geweest en krijg Ik 70 pet. van mijn loon uitgekeerd. Heb ik nu nog recht op de overige 30 pet. Antwoord: U hebt recht op het volle loon. Door een vrachtauto overreden. Op de Jodenbreestraat te Amsterdam is hedenmorgen omstreeks half 9 de 19-ja- rige mejuffr. Walvisch door een vrachtauto overreden. Het meisje kwam fietsende uit do Uilenburgersteeg en merkte niet op, dat op de kruising een auto naderde. Zij werd door de aanrijding van de fiets geslingerd. Een der wielen ging haar over de buik. Het meisje is per autobrancard van den Go- neesk. Dienst naar het Ned. Tsraëlietisch ziekenhuis op de Nieuwe Keizersgracht vervoerd. Haar toestand is ernstig. Vraag: Waar is het kantoor van den heer Aalberse, advocaat? Antwoord Met advocatenkantoor van mr. Aalberse persoonlijk bestaat niet meer. Na zijn benoeming tot hoogleeraar aan de Technische Hoogeschool te Delft is mr. Aalberse uitgetreden en werd het advocatenkantoor voortgezet door de heeren mrs. Hermans en Bolsius en na het uittreden-van mr. Hermans door de heeren mrs. Bolsius en Donders. Het De strijd ln Nicaragua. Sandino's leger verspreid. NEW-YORK. 27 Jan. (V.D.) Volgens dc laatste berichten uit Managua hebben de Ameri kaansche troepen de strijdmacht van generaal Sandino geheel verspreid. Generaal Sandlno schijnt gevlucht te zijn. Hij is waarschijnlijk ge wond. Schip In de Oostzee vergaan. Veertien man omgekomen. BERLIJN, 27 Jan. (V.D.) Naar uit Kopenha gen gemeld wordt, is in de Oostzee nabij Born- holm het Lubecksche stoomschip „Gertrud" met 14 man equipage vergaan. De politieke toestand in Roemenië. BOEKAREST 27 Januari. (VD.) Heb blad „Adeverul' meldt, dat generaal Pres- san, vroeger opperbevelhebber van het Roenieenscbe leger en een goede vriend van wijlen Jonel Bratianu, geweigerd heeft mede te werken met de regeering van Ven- tilla Bratianu. Hij zou zelfs geadviseerd hebben, dat de regeering thans moot af treden en het bewind overgeven aan M&- niu, daar dit de eenige manier is om uit de huidige moeilijkheden te komon. MARKTBERICHTEN. LEIDEN, 27 Jan. Vee. 598 runderen, 158 kalveren. 961 schapen. 14 stieren laagste 180 hoogste f 320. kalf- en melk koeien laagste 220 hoogste 380. 164 varekoeien laagste 175, hoogste 275 289 vette ossen en koeien laagste 265 hoogste 470, schoon a. d. haak per K. G. 50—93 ets. 5 vette kalveren laagste 65, hoogste f 170 schoon a. d. haak p. K- G. 1.15 164, 153 nuchtere kalveren laagste 9 hoogste 16, 581 vette schapen laagste f 25 hoogste f 46. 380 weide- schapen laagste f 22 hoogste 34. magere vargens (470) laagste f 13 hoogste 41. 40 Londcnsche varkens per K.G. levend gewicht 4246, ets. 120 varkens (Zou ters, per K. G. levend gewicht 50—53 ets. 346 biggen langste f 4 hoogste 10. 1 I paard, 1 veulen, 6 bokken of geiten laagste f 3 hoogste 9. Kaas. Aangevoerd 46 narfiicn kaas. le srt. Goudsche kaas f 54—57. 2e srt. f 5153, le srt. Leidsche kaas f 48 52. 2e srt. f 40-46 per 50 K.G. Handel Leidsche kaas vlug. Aan de stadswaag gewogen: 37 partijen 1365 stuks 11187 K. G. ALPHEN a. d. PIJN, 26 Jan Kaas. Aan gevoerd 12 wagens Met riiksmerk: le soort f 53—55, 2e soort f 50—52. Handel ving. VEUR, 26 Jan. Eiercnveiling. Aangevoerd 10227 kippeneieren ƒ7.50—9.15, 125 eenden eieren ƒ7.057.80, per 100 stuks. 10 kippen a I 1.002 50, 2 eenden a 1 50, 19 konijnen a 0.505.50, 7 duiven a ƒ0.140.28 per stuk. ZOETERWOUDE. 25 Jan. Ve'i'ng „Zorg en Vlijt". Kmpeneieren 7.50— 9.75, eendeneieren f 8.35 per 100. konij nen 0 35—2 45, hanen 2 00— 2 50. kip pen 1 55—1 70 eenden 1 15—1.30. ZOETERZU EER, 25 Jan Eierenveilhig. Aangevoerd 8697 stuks eieren Kinpen- eieren 9.40—8.— en Eendeneieren f 8.75 per 100 stuks. 3-1

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 3