GE UITVERKOOP= FOURNITUREN 19' 19' 171 GEMENGD NIEUWS. FEUILLETON. Nancy Trevanion's Erfenis. 9e Jaargang DE LEIDSCHE CC KRANT, Maandag 9 Januari 1928. Tweede Blad No. 5766 BINNENLAND. PROF. DR. G. DE LANGEN WENDELS BEDIEND. Tot ons leedwezen vernemen wij. dat rof. dr. G. de Langen Wen dels 0. P.. hoog leraar aan de R.-K. Universiteit te Nij megen, en voorzitter vna den R.-K. Yre- esbond in Nederland, lijdende is aan een leute longontsteking. Hedenmorgen is hij ran de II.H. Sacramenten der stervenden iroorzien. Het gebed van Katholiek Nederland wordt voor den lijder verzocht. Nader wordt ons gemeld: In den toestand van prof. -magister G. de gangen Wendels. O. P., hoogleeraaT aan de U-K. Universiteit te Nijmegen, die voor zien werd van de laatste H. H. Sacramen ten der Stervenden, is eenige verbetering getreden. Zijn toestand is evenwel nog zeer irnstig. viel Nancy haar in de rede. Hij was het heelemaal niet eens met hetgeen ik met je vader besproken heb, en opperde een ander plan. Hij vond mijn plannen dom en zei, dat het te lang zou duren voor ik er eenig resultaat mee bereiken zou. Maar. zei het meisje vprwonderd, maar zijn Ben en jij dan niet met el kaar verloofd? Ik zou het zoo heerlijk vin den! Je weet niet hoe graag ik je tot zuster hebben zou! Verloofd! Hoe kom je daar aan? Maar heeft Ben je dan niet ten huwe lijk gevraagd? Praat geen onzin, Jessie. Hoe zou je broer er aan denken een arm meisje zoo als ik te trouwen? Dat is toch absoluut onmogelijk. Maar ik weet zeker, dat Ben verliefd is op jou, en dat Heeft hij je ooit iets daarvan gezegd? Neen, maar toen ik gisteravond zijn gezicht zag Luister eens, Jessie. Ik ben niet van plan over dien onzin verder te praten. Mr. Ben is heel vriendelijk geweest, gister avond; hij had een plan dat hem beter toeleek dan het mijne, dat is alles. Maar je weet hoe eigenzinnig ik ben en dat ik mijn eigen wil altijd' moet doordrijven. Daarom wou ik je vragen na het ontbijt met me mee te gaan naar miss Judson! Stel je voor, dat ik kapitalen verdien met het ontwerpen van dessins! Maar je moet beloven over dat andere niet meer te pra ten. ook niet met je ouders. Zoo stelde Nancy Jessie een beetje ge rust; ze was cr nog niet heelemaal van overtuigd, dat Nancy de waarheid had ge sproken, maar toen ze na het ontbijt Mary Judson gingen opzoeken was Nancy zoo vroolijk en uitbundig, dat het jongere meisje ten slotte geloofde, dat ze zich ver gist had. Miss Marv Judson woonde in Laburnum Cottage, in Rhododendron Street. De man, die dc straat zoo genoemd had, moest ge voel voor humor hebben gehad, want mij len ver in den omtrek was er geen rhodo dendron te zien. De huizen waren eenvou dig gebouwd, allemaal van eenzelfde soort steen. Toch was Laburnum Cottage ver schillend van de anderen. Het was op een apart stuk grond gebouwd en omgeven door een haag. Het had een breederen gevel en was grooter en mooier dan de overige huizen. Bovendien was achter het huis nog een flink stuk grond. Hier had Ames Judson jaren geleden iets gebouwd, dat op een stal leek, maar hij nadere be schouwing een laboratorium bleek te zijn. Ames had in zijn dagen een zekere repu tatie genoten als scheikundige, en, zooals Mrs. Briggs verklaard had, koesterde hij altijd de stille hoop om met zijn uitvin dingen goud te verdienen. Toen Nancy en Jessie Rhododendron Street insloegen, was de eerste teleurgesteld en mismoedig. De huizen zagen er zoo donker en ongezellig uit, dat ze. vergeleken met de kasleelen van Wonclroyd, bepaald af schuwelijk waren. Maar bij het zien van Laburnum Cottage klaarde Nancy's ge zicht wat op. Het stond iets terzijde, het hek, dat het omgaf, scheen juist opgeverfd te zijn; het pad dat naar.de deur leidde, zag er helder uit. Dc huisdeur was ook vroolijk geverfd en de gordijnen voor het raam zagen er keurig en zindelijk uit. De deur werd opengefhaakt door een vrouw van een jaar of veertig met een dik. moe. gezicht. Nancy vroeg zich verwonderd DE KW. 140 WEER VLOT. Als gevolg van den hoogen waterstand der laatste dagen was er aanmerkelijke werking gekomen in de „KW. 140", den Katwrjker motorlogger, welke 22 Dec. j.l. op het Breed aan den Scheurpolder te Hoek van Holland strandde. Door de werking van het schip was op het strand een heele geut ontstaan. Aangezien gisteren wederom een hoog tij wérd verwacht en het weer zeer gun stig was, begaf het bergingsvaartuig „Meer min' Van L. Smit Co.'s Internationale Sleepdienst zich, na de verbinding met de „Nieuwland te hebben tot stand gebracht, naar de „KW. 150", om te trachten die vlot 'te krijgen. De sleepboot „Maassluis" vertrok eveneens ter assistentie, zegt de „Crt.". Na een paar zeilen te hebben opgezet, gelukte het de „Meermin" omstreeks twee uur de „KW. 140" vlot te krijgen, zonder dat de „Maassluis" behoefde te assisteeren. Om half drie sleepte de „Meermin" de „KW. 140" den Waterweg binnen. De „Maassluis" bleef in de nabijheid, om zoo noodig assis tentie te verleenen. UIT DEN WIJNKELDER NAAR DE KIPPENREN. Zaterdagmorgen omstreeks acht uur vond de dienstbode van de pastorie der B..-K. kerk aan den Singel te Schiedam een man slapende in de kippenren, die staat in den 'tuin achter de pastorie. Dadelijk werd de politie gewaarschuwd. Twee agenten wilden den man arresteeren,, toen bleek dat hij smoordronken was en niet in staat om te loopen. Op een handwagen moest hij naar het hoofdbureau worden overgebracht. Blijkens op hem gevonden papieren was het de 30-jarige Duitscher J. F., bankwerker van beroep. Bij onderzoek bleek, dat ca Duitscher in den afgeloopen nacht in de pastorie had ingebroken, door eerst over den muur van den tuin te klimmen. Via den kelder is hij in de pastorie gekomen; daar is de verleiding hem te sterk geworden cn heeft hij zich flink te goed gedaan aan de wijnen die daar lagen opgeslagen. In zijn bezit werd nog gevonden een opengebroken' offerbusje, afkomstig uit de pastorie. De inhoud was er uit De man werd in het be zit gevonden van een sommetje geld, ver moedelijk van diefstal afkomstig. INBRAAK IN EEN BIOSCOOP TE AMSTERDAM. Dc brandkast opengebroken. In den nacht van Zaterdag op Zondag is ingebroken in het gebouw van de Edi- son-bioscoop op de Elandsgracht te Am sterdam. Toegong tot de bioscoop hadden de in-; brekers zich weten te verschaffen door de koffiekamer, die aan den kant van de Lijn baanstraat is gelegen. Na een ruit uit een der vensterramen te hebben gesneden, wa- renzij in do koffiekamer bincngeklaulerd. Daarna gingen zij regelrecht op hun doel af, n.l. naar liet kantoor onder de tooneel- ruimte. Het lijdt geen twijfel, dat het be roepsinbrekers waren, die het bezoek aan het kantoor hebben gebracht want met be hulp van een zuurstofapparaat hadden zij galen in de deur van de brandkast ge boord, waardoor zij gemakkelijk het slot eruit konden halen. Toen de directie Zondagmorgen om streeks elf uur op kantoor kwam, vond zij de deur van de brandkast geopend. Er lag een vloerkleed voor de brandkast, dat er door de inbrekers was neergelegd. Verder bleek, dat de bezoekers al het zil vergeld, als rijksdaalders, guldens, kwartjes en dubelljes in totaal voor een bedrag c.a. f300.uil do brandkast hadden wegga- nomen. De boeken had men onaangetast gelaten. Nadat Zondagmorgen aangifte gedaan was bij de politie, werd het onderzoek begon nen. Van poliliewege werden vingerafdruk ken gemaakt. Zondagavond was men dc daders nog niet op het spoor. DE 25e STERFDAG VAN MGR. DR. H. J. A. M. SCHAEPMAN. Nu gebleken is, dat verschillende auto riteiten en andere personen uit verschil lende deelen des lands de Pontificale Re- uiem-Mis, welke Z. D. H. Mgr. de Aarts- sschop op 21 Januari a s. in de kathe- raal te Utrecht zal opdragen, wensehen ij te wonen, is, tereinde dit mogelijk te aken, door Z. D. H. bepaald, dat de H. lis zal aanvangen te elf uur. De kathedraal is gelegen aan de Lange Nieuwslraat, van het Centraal Station met lijn 2 te bereiken. Uitstappen op het Dom plein. HET FAILLISSEMENT DER VEENDAMSCHE HYPOTHEEKBANK. Een uiteenzetting van den secretaris der Vereeniging van Directeuren van Hypo theekbanken. In verband met de berichten in de pers verschenen over het faillissement van de N. V. Veendammer Hypotheekbank ontving het Corr.-Bur. een uiteenzetting van den secretaris van de Vereeniging van Direc teuren van Hypotheekbanken, die mede deelde nog het een en ander te kunnen toevoegen aan de reeds bekende feiten. Medegedeeld is o.a., dat de heeren Wolf man c.s. hun aandeelen, waarop £96.000 was gestort, hebben overgedragen aan een bank voor een groot bedrag, doch er werd niet bij verteld, dat die koopprijs de fabel achtige som van ruim f 2.600.000 bedroeg, betgeen neerkomt op een koers van onge- yeer 2600 pCt. De vordering, die de heeren Woltman c.s. voor den verkoop der aandeelen kregen, werd door de Veendammer Hypotheekbank, in betaling aangenomen voor f2.100.000, aan waardevolle hypotheken, onroerende goederen te Hilversum en automobielen, welke de heeren Woltman hij diezelfde ge legenheid van de Veendammer Hypotheek bank kochten. In dc tweede plaats meent de secretaris der Vereeniging van Hypotheekbankdirec teuren, in verband met de bewering, als zou het comité van den Provincialen Bond van Effectenbezitters de pandbriefhouders ver tegenwoordigen, er op te moeten wijzen, dat dit comité bestaat uit vijf heeren uit Den Haag. Op een vergadering van ongeveer 35 personen werd het voorloopig comité zonder stemming als definitief comité aangewezen, met toevoeging van mr. Boon, die ter ver gadering aanwezig was. Hoeveel pandbrie ven op die vergadering vertegenwoordigd waren, is niet gebleken, doch men kan er zeker van zijn, dat dit bedrag in het niet valt bij de twee millioen aan pandbrieven, waarvoor de belangen reeds in handen zijn gesteld van de Vereeniging voor den Effec tenhandel te Amsterdam. In de derde plaats meent de secretaris er nog op te moeten wijzen, dat, nadat de hee ren Woltman in Juni 1927 hun directeurs plaatsen hadden afgestaan aan de heeren Möhring en Ivortenoever, op 15 December j.l.. laatstgenoemden weer plaats maakten voor de heeren M. Meinersma te Parijs, als directeur, en J. Schim van der Locff te Kowno als president-commissaris, zoodat niemand hier te lande de belangen van de schuldeischers van de Veendammer Hypo theekbank behartigt. De conclusie, dat door het ingrijpen der Justitie de belangen der pandbriefhouders zouden zijn benadeeld, kan men dan ook moeilijk onderschrijven, als men weet, op welke wijze er met de bezittingen der Veen dammer Hypotheekbank is omgesprongen. Ten allen overvloede wees de secretaris er nog op, dat de Veendammer Hypotheek bank in geenerlei relatie staat met de Ver eeniging van Directeuren van Hypotheek banken. DE CORRUPTIE IN DE GASINDUSTRIE. Een rechtvaardiging. De directeur van het Gem. Gasbedrijf te Doelinchem, de heer G. Pieterson, die de zer dagen geweigerd heeft voor de com missie van onderzoek te verschijnen, om dat de heer Van deri Stel daar tegenwoor dig was en tegen wien later door den raad een schorsingmotie is aangenomen, heeft zich thans met een uitvoerig rapport tot de raadsleden gewend, waarin hij omstan dig verslag doet van het optreden der raads commissie inzake mogelijke corruptie hij gemeente-bedrijven. Aan het slot van dit rapport stelt de heer Pietersen de vraag, of dit de wijze is, waar op men een hoofdambtenaar behandelt, le gen wien men geen beschuldiging heeft, die bij de Justitie te Utrecht een schoone lei heeft, doch waarvan de heer Van der Stel zegt „een onderzoek is ernstig ge- wenscht" om blijkens de feiten daaraan zelf het adviseurloon te verdienen. Hij ver zoekt de raadsleden het rapp>ort met ernst te willen voorlezen en zich af te vragen of het aangaat op zulk een onwaardige wij ze te worden behandeld. De directeur eindigt aldus: „Nimmer heb ik mij in de 24. jaren, werkzaam bij het gasbedrijf, aan eenige oneerlijkheid schuldig gemaakt. Nooit heb ik eon enkele penning van eenigen leverancier aangeno men, nooit een geschenk, nooit eenig voor deel genoten. Jk heb in het bedrijf steeds met kracht tegen corruptie gestreden, mijn ondergeschikten daartegen gewaarschuwd, daarvoor behoed. Thans wordt een commissie ingesteld zonder dat een enkele gepreciseerde be schuldiging tegen mij wordt geuit. Ik word bespionneerd. Mijn ondergeschikten worden over mij ondervraagd. Mijn particulier le ven wordt nageplozen. Wil die commissie bij haar onderzoek den heer v. d. Stel hooren, ik kan het mij voorstellen. Wie dieven zoekt, mag dieven gebruiken, maar ik acht. het ongehoord, dat men mij, man van onbesproken naam, in een café roept en wil verhooren onder bijstand van een veroordeelden knoeier en van een advo caat, dien die knoeier zich heeft uitgeko zen. Mijn waardigheid veroorlooft mij niet mij daaraan, te onderwerpen. Ik vraag ten slotte of het gemeentebelang wordt gediend, indien een gemeenteambtenaar met een on bevlekt verleden aldus wordt behandeld. DE STAATKUNDIGE BRIEVEN VAN Mr. VAN HOUTEN. Mr. S. van Houten neemt in zijn Zater dag, onder den titel „Kritieke tijden", ver schenen Staatkundigen Brief „waarschijn lijk voor goed afscheid .van zijn abonné's. „De lust tot voorlichting van lezers", schrijft de welhaast 91-jarige staatsman, „zal nog wel niet voor goed zijn uitgedoofd, maar al licht door een tijdschriftartikel of brochure bevredigd worden". De trein, die 5.11 uit Haarlem naar Zanövoort vertrekt, reed op het emplace ment te zandvoort door, vermoedelijk door het weigeren der remmen. De machinist gaf alarmsignalen en onmiddellijk tegenstoom, doch kon niet verhinderen, dat de trein met groote vaart op het stootblok reed. De waarnemende ploegbaas Keur, die zicli in den trein bevond, had door de noodseinen begrepen, dat er iets niet in orde was en sprong met zijn vrouw op het perron, waarbij de vrouw viel en een sche delbreuk kreeg, waardoor zij op slag dood was. Hun dochtertje, dat in den coupé bleef zitten, werd niet gekwetst. De trein reed met zoo'n vaart tegen het stootblok, dat dit werd meegesleurd over het perron tot in het kantoor van den ste tionschef, waar zich op dat oogenblïk gelukkig niemand bevond. Het perron is ernstig vernield. De schoorsteen van 'de locomotief was weggeslagen. Een bagage wagen en de eerste personenwagen zjjn ont spoord. De machinist H. de Boer werd met een ernstige hersenschudding opgenomen en is gisteren in het St.-Elisabetsgasthuis te Haar lem, waar hij woonde, overleden. Hij was 46 jaar, en had een vrouw en twee kinderen. gelegenheid te stellen, voor de benoemi: van een lid dezer commissie, één of me* 1 terzake-kundige leden voor te dragen. INGEZONDEN MEDEDEELING. ERNSTIG SPOORWEGONGELUK BIJ ZANDVOORT. Door het weigeren der remmen Er zijn twee dooden Groote materieele schade. Zaterdagmiddag om halfzes heeft op het station te Zandvoort, gelijk wij dien avond nog per bulletin hebben bekend gemaakt, een ernstig spoorwegongeluk plaats gehad, dat aan twee menschen het leven heeft ge kost, 'terwijl bovendien meerdere werden gewond. KEBKM1EÖWS. BENOEMINGEN. Z.D.H. de Bisschop van Haarlem heef benoemd tot Kapelaan de volgende W.E.H.H. te Amsterdam (H. Willibr. binnen de V. H. J. A. v. d. Ven, die kapelaan was 'j 's-Gravenhage (Alierh. Sacr.); vaart niet verminderde, waarschuwde hij j den machinist, die dadelijk tegenstoom gaf, I terwijl de leerling-machinist het personeel door noodseinen waarschuwde. Volgens een later ingesteld onderzoek is een handle door onopgehelderde oorzaak verkeerd gaan staan, waardoor in plaats van tegenstoom vol-op-stoom werd gegeven en de vaart bij de botsing tegen het stoot blok zeer groot was. Do leerling-machinist Bakker was voor den schok reeds van de machine gesprongen en liep op het perron radeloos rond, schroju- wende, dat de machine elk oogenblik uit elkaar kon springen. Er heerschte een paniekstemming. Inwoners van Zandvoort hebben toen, met gevaar voor eigen leven, het vuur onder den ketel weggehaald. De leerling-machinist zal voorloopig geen dienst kunnen doen als gevolg van den schrik. Het treinverkeer ondervond slechts wei nig vertraging. DE ECLIPSEN VAN 1928. Drie van de zon, twee van de maan. In „Hemel en Dampkring" doet dr. J. Stein S. J. de volgends mededeeliDg: In 192S zullen vijf eclipsen plaats vinden, drie van de zon en twee van de maan. I. Een totale zonsverduistering op 19 Mei, waarvan op 't Noordelijk halfrond -niets te zien is. De as van den schaduw- kegel snijdt of raakt 't aardoppervlak niet; toch is er nog een strook op rond 60 gr! Z.Br. en 20 gr. O.L., die in de kernschaduw komt. II. Een totale maansverduistering op 3 Juni, die in Europa niet zichtbaar is. III. Een gedeeltelijke zonsverduistering op 17 Juni, in Europa onzichtbaar, behalve aan de N.O. grens. Het maximum der ver duistering op 70 gr. 6 0.1. en 65 gr. 7 Nbr. bedraagt slechts 0.037 der zonsmidtlellijn. IV. Een gedeeltelijke zonsverduistering op 12 November, die ook in ons land zicht baar is, waarbij iets minder dan een vierde der zonsmiddellijn verduisterd zal zijn. De grootste eclips is 0.81 op 81 gr. O.L. en 63 gr. N.Bbr. V. Een totale maansverduistering op 27 November 's morgens, waarvan in Xedet- land slechts een klein gedeelte als gedeel telijk eclips zichtbaar 1». Handgaren 200 ellen, alle nummers, rwart en wit, prima kwaliteit fjlacé garen. per klos Mozaik Kousenstoppers Coplëerraders eïc gebogen of recht model Hulshoudband 20 Meter stukken Machinegaren 500 Yards, 40—50-50, zwart, wit, extra kwaliteit glacé, per klos Schoenveters voor Heren en Kinderen. i bruin, 5 paar Keperband Prima Hol Hands 1 fabrikaat, ofr stuk 20 Meter. Zijden Elastiek met Ruche coupon voor 1 paar kousenbanden Rolcentimeters met zelfrollend nick Franse Parelmoer Lingerieknopcn 8 dozijn, gesorteerd 4 2 op kaart Kousenmedicijn 8 rollen zijde, voor kousenrepatie. de juiste kleuren, per doos Prima Breikatoen Pakken van 700 Gram vol gewicht <|45 JAEGERWOL extra voordelig, zuivere wol, knot 100 Gram Uit het Eugelsch van JOSEPH HOCKING. Vertaald door Carla Simons. 19) Er_ kwam een duister gevoel van angst in Nancy's hart terwijl ze de kamer uit- ging; de woorden van Ben klonken als een bedreiging! HOOFDSTUK VIII. Mary Judson. Je hebt die dwaze plannen toch op gegeven, nietwaar? vroeg Jessie den vol genden morgen, toen ze Nancy's slaap kamer binnenkwam. Opgegeven? riep Nancy lachend uit. 7- Zeker niet! Dadelijk na het ontbijt ga ik Mary Judson opzoeken en als het eenigs- zins mogelijk is, maak ik alles direct met haar in orde. Meen je dat werkelijk? Waarom niet? Jessie was in een opgewonden stem ming. Ze had de uitdrukking op het ge zicht van haar broer goed begrepen en was er bijna zeker van, dat zc wist waarover die beiden gesproken hadden. Hel had haar den avond te voren moeite gekost om niet op te blijven tot Nancy hoven kwam, om te hooren wat er was voorgevallen, maar iels van de oude angfet van de SI. Andrew School was gebleven. Nancy was drie jaar ouder dan Jessie en het jongere meisje keek nog steeds naar haar op als een wezen van hoogere orde. Maar heeft Ben dan niet Je broer was heel hartelijk voor mij, af, of dit Mary Judson was. De vrouw droeg geen schort, en sprak op dien korten toon, de bevolking van Yorkshire eigen. Bent u juffrouw Judson. Neen, dat ben ik niet. Jessie grinnikte even, zc kende Mary Judson van gezicht. Is juffrouw Judson thuis? Ja, ik geloof dat ze u wel ontvangen kan, ze is niet aan 't werk. Als u hier wachten wilt zal ik haar roepen en zonder meer liet de vrouw de twee meisjes op de vloermat staan. Een oogenblik later kwam ze terug. Ze komt direct, zei ze. ze is in den tuin. Dan, zich tot Jessie wendend: Ben jij niet de dochter van Lijah Briggs? Ja, antwoordde Jessie. Dat dacht ik al. Wil je niet binnen komen? En ze wees de deur van een der voorkamers. Nancy keek opgewekt rond. De kamer was grooter dan ze had verwacht en er stonden soliede, stevige meubels in. Een zware tafel in het midden en twee makke lijke stoelen aan weerszijden van den schoorsteen. Een divan was tegen den muur gezet en op den grond lag een dik tapijt. Verder zag ze een mahoniehouten boekenkast met veel goed-gebonden deelen cn op het vroolijke behangselpapier hingen een paar olieverf-portretten. Het interieur was niet luxueus of bijzonder mooi, maar liet maakte op Nancy een prettigen, dege- lijken indruk. Ze had ternauwernood den tijd gehad om rond te kijken, of de deur ging open j cn een andere vrouw kwam de kamer bin- nen. Dit moest .Mary Judson zijn. Het was een groote, slanke vrouw van een jaar of vijfendertig, veertig. Ze had dik, grijzend i haar, een mager gezicht en een energieke uitdrukking in de oogen. Zc had geen on prettig gezicht en scheen resoluut en flink. Het meest vielen de oogen op: diepliggend in het gezicht, met zware, bijna manne lijke wenkbrauwen. Maar de oogen zelf hadden een eigenaardige uitdrukking, het eene oogenblik keken, ze hard en onbarm hartig, het volgende moment vol teeder- heid en gevoel. In ieder geval waren het oogen, die scherp om zich heen zagen en en waaraan men kon merken, dat de eige nares over een goed stel hersens beschikte. Sarah Ellen zei me, dat u me spre ken wilde, zei Mary Judson, toen ze de kamer binnenkwam. Dan, met een blik op Jessie: Ze zei mé, dat u de dochter van Elija Briggs bent. Wilt u hier plaats ne men? Waarmee kan ik van dienst zijn? Nancy nam haar goed op; voor ze ant woordde. Met echt meisjesachtig instinct merkte ze direct op, dat, ofschoon haar japon in huis was gemaakt, die van goede slof was; haar schoenen leken van goed model; over het algemeen kreeg ze den in druk, dat ze graag meer van Mary Judson te weten wou komen. Ik hoop dat we u niet storen, zei Nancy, maar Mr. Brizgs gaf me dezen brief voor u mee. en daaruit kunt u de reden van ons bezoek zien. Mary Judson keek even naar Nancy's lachend gezicht en maakte daarna den brief open. Ze las hem door. en daarna, het meisje van het hoofd tot d<* voelen op nemend. las ze hem nog eens. Toen was er no" een oogenblik s^te. Elijah schrijft dat je Nancv Trcvn- nion heet. en dat je uit Cornwall komt, begon ze plotseling. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 5