Gemengde Berichten ONGELUKKEN. Ongeval op een „bewaakten" overweg. Een ernstig gewonde. Op den spoorwegoverweg van de lijn Roermond-Vlodrop, binnen de gemeente Roermond is gistermiddag een ernstig on geluk gebeurd. Toen de 38-jarige mej. Creemer uit Roermond per rijwiel den overweg overstak, werd zij door den trein, welke om 5.28 uit Roermond naar Vlodrop vertrekt, gegrepen. Do ongelukkige werd het rechteronderbeen als het ware afge sneden, terwijl zij ook verder nog eenige min of meer ernstige wonden bekwam. Per politiebrancard werd zij naar het hos pitaal overgebracht. Het ongeluk is te wijten aan het feit, dat de spoorwegwachteir, die de boomen voor dezen overweg uit een op ongeveer 300 M. gelegen seinhuisje moet bedienen, verzuimd had deze te sluiten. De bewaakte overweg aan de Kleverlaan. Onvoldoende signalen? Gisteren meldden wij, hoe een ongeluk bij den bewaakten overweg aan de Kle ver laan te Haarlem nog tijdig voorkomen werd. Doordat de boomen niet neergelaten waren, zou bijna een ernstig ongeval zijn gebeurd. De baanwachter klaagde er over, dat de veiligheidsmaatregelen op dien overweg absoluut onvoldoende zijn. Het had den hooien morgen geregend, zeide hij. Ik bevond mij in het huisje, waarvan de deur openstond, maar het klei ne ruitje was door den regen geheel be slagen en bovendien was het nevelig. Ik werd door dien trein verrast, daar het sig naal en ook het kloksein niet werkten. Nu weet ik wel, dat ik mij daarop niet uit sluitend mag verlaten, maar als een trein te laat komt, wat dikwijls gebeurt, dan sluiten wij de boomen niet eerder, voordat de signalen komen. Het kloksein moet van Santpoort naar Bloemendaal worden door gegeven en dat vergeet men te Santpoort wel eens. Na dat geval van Donderdagmorgen hebben zij natuurlijk geducht opgelet. Welnu, bij de komst van trein 2642, die te 13.49 uur aan de Kleverlaan passeert, is het signaal ook niet afgeslagen. Dat heb ik zorgvuldig genoteerd. Er wordt heel wat oplettendheid van ons geëischt en dat nog wel gedurende twaalf uur per dag. Er moe ten hier armsignalen komen, dat kan met geringe kosten beet gebeuren, aldus de baanwachter. Trouwens het gemeentebe stuur van Bloemendaal en do Ned. Ver. van Spoor- en Tramwegpersoneel, zoo besloot hij zijn verklaringen, zijn hierover al met de spoorwegdirectie aan het onderhande len. Doode'ijke ongelukken. Donderdagmiddag geraakte de 15-jarige mijnwerker L., uit Chèvremont, in de was- scherij van de Domaniale Mijn te Kerkrade met zijn hoofd tusschen de lift. Het lichaamsdeel werd geheel verbrijzeld, zoo dat de dood onmiddellijk intrad. De over ledene was eenige zoon. Een zoontje v. d. heer Alting te Da len liep bij het spelen tegen een mestbak op, waardoor het kind deze op 't lichaam kreeg. Eenige uren later overleed de jon gen aan de bekomen verwondingen. Door een auto overreden. Te Wagenborgen is een dochtertje van G. Veldman door een auto uit Groningen aangereden. Met hersenschudding en eon bloeduitstorting werd het kind opgenomen. Den chauffeur treft geen schuld. Ongeluk met kokende mastiek. Te Roermond kreeg de loodgietersknecht Hallo bij het asfalteeren van een dak een emmer kokende mastiek over een zijner armen. Met zeer ernstige brandwonden is hij naar het Louisahuis vervoerd. Verdronken. Gistermiddag ongeveer half vier is het 3-jarig jongetje V., uit de Nieuwstraat te Schiedam in de Schie geraakt en verdron ken Na tien minuten is het kind opge- dregd, waarna dr. de Leeuw trachtte de le vensgeesten op te wekken, doch tevergeefs. Steiger gebroken. Gistermiddag is van een bouwwerk aan do Bilderdijklaan te Rijswijk (Z.-H.) een steiger gebroken. Tweo werklieden H. H. en D. v. E., beiden opperman, te 's-Gravcn- hage woonachtig, vielen naar beneden, en worden onder een 200-tal steenen, die op den steiger lagen, bedolven. H. H. werd met een ernstige hoofdwond en inwendige kneuzingen naar hot gemeente-ziekenhuis te 's-Gravenhage vervoerd, terwijl D. v. E. mot den schrik vrij kwam. Aanvaring. Gisteren zijn do lichter Vatenhandel, schipper J. J. L. en de motorboot Alma, schipper G. v. Z., ter hoogte van do Park kade te Rotterdam met elkaar in aanvaring gekomen. De Vatenhandel kreeg averij aan het berghout en aan den voorbelder; 20 ledige vaten, welke als deklast werden ver voerd, zijn in het water gevallen. De Alma heeft schade aan den steven gekregen. Vaartuig met 30 ton kalizouten gezonken. Een praam, eigendom van de heeren Tulp Klok van Vledderveen, geladen met i 30 ton kalizouten, toebehoorendo aan de firma A. Horlings en Zonen, te Stadjskanaai, kwam Vrijdagmorgen vóór in den Buinermond in botsing met do schuit van do Wed. Luikens, waardoor dc praam zonk. Naar men verneemt is do lading verze kerd. Vrijdagmiddag 1 uur waren nog geen pogingen aangewend om de praam, die zeer hinderlijk voor do scheepvaart ligt, weer boven water te brengen. Een dief, die er met een auto van door ging Donderdag kreeg de caféhouder en te vens autoverhuurder, do heer K. B., wo nende aan de Maaspoort to Weert, bezoek van een als heer gekleed persoon. Nadat bedoelde man zich een korten tijd in B.'s woning had opgehouden, vertrok deze weer in de richting Roermond. Ongeveer een 200 meters verder stopte toen een auto, na een drievoudig signaal te hebben doen hooren. Hierin nam de per soon in kwestie, die een koffer bij zich droeg, plaats, waarop men in de richitng Roermond verdween. Kort na het vertrek van den bezoeker kwamen de huisgenooten van B. echter tot de overtuiging, dat een bedrag van onge veer 100 vermist werd. Er werd dadelijk bij de politie aangifte van het geval ge daan, waarop meergenoemde bezoeker per auto werd achtervolgd. Tot op het oogen- blik werd evenwel nog geen spoor van hem gevonden. De stations-inbraak te Ruurlo. Het is thans gebleken dat bij ide in braak op het station te Ruurlo een bedrag van ongeveer 1200 is ontvreemd. Mishandeling. Donderdagavond ontstond in den Bel- crumpolder te Breda een vechtpartij tus schen twee Mexicanen, die als cowboy's optreden in het aldaar staande circus Gleich, waarbij een hunner een slag kreeg met een revolver, tengevolge waarvan hij een ernstige hoofdwonde kreeg. De ver wonde is overgebraent naar het St. Igna tius ziekenhuis en aldaar ter verpleging opgenomen. De dader is door de politie aangehouden. Met een mes gestoken. Mej. H. K. H. is Woensdagavond tegen 10 uur. toen zij een winkel op de Markt te Kerkrade verliet, onverhoeds door den 16- jarige R. aangevallen en met een mes in den rug gestoken, doch niet ernstig ge wond. Donderdag volgde aangifte bij de politie, idie R. in de ouderlijke woning heeft gearresteerd. Poging tot doodslag. Te Assen is gevankelijk binnengebracht .T R., arbeider te Bargcr Oosterveen, ver dacht van poging tot doodslag. Vernieling. De 25-jarige J. van 't W. te Rotterdam, heeft nog een jaar gevangenisstraf te goed Hij wilde deze straf graag uit zitten, maar de justitie was nog steeds niet overgegaan tot de ten uitvoerlegging van het vonnis Ten einde raad heeft v. 't W. toen Don derdag maar van een winkel aan den Pordtschen Straatweg te Amsterdam een ruit ingegooid. Nu is hij opgesloten. Onze lieve jeugd. Henri van Wermeskerken geeft in de „Tel." weer wat de amazone Mme Do- rang, hem o.a. vertelde van har ervarin gen ten opzichte van de Hollandsche straat jongens. „Gewoonweg vreeselijk", klaagde zij. „Voor het eerst in mijn leven heb ik pijn in mijn rug gehad, door het inhouden van mijn pauvre cheval". Ze hadden mé in België al gewaarschuwd, je zult in Hol land wel last van de straatjeugd hebben. Ik zal nooit dien tocht door Rotterdam vergeten, en van Rotterdam naar Den Haag. Alsof ze nog nooit een dame to paard hadden gezien, en misschien heele- maal niet in den regen. Ik wist niet, dat ze zóó waren. Ik geloofde ze in België niet. Ze drongen zich rond mijn paard, gooiden met straatvuil en steenen, gierden opdat mijn paard op hol zou slaan, en kon ze niet eens verjagen ,of zex ontloopen, want dóór de gladheid moest het bijna steeds in stap gaan Mijn arm dier en ik hebben wat uitgestaan. Ik heb wel een lange karwats, maar och ze weten niet beter, énbleven steeds op een afstand. Van Rotterdam tot Den Haag hebben ze mij vervolgd. De een gaf me over aan den andere." Verzakkingen in de mijnstreek. To Spekholzerheide zakte een vracht auto door de wegbedekking in de Akker straat. Het kostte veel moeite om den wa gen uit het gat te krijgen. Naar de gesteld heid van den bodem werd een nader on derzoek ingesteld, waarbij is gebleken, dat de straat over de volle breedte een M. diep ondermijnd is. De straat is voor het verkeer afgesloten. De verzakkingen worden ook waarge nomen op de R. K. begraafplaats in de zelfde gemeente. Zoo begint het pas nieu we "monument op het graf der geïnterneer de Belgen te scheuren en te zakken. Electrisch voeten vegen. Het publiek, dat een groot gebouw bin nengaat, verzuimt gewoonlijk een plicht van burgerlijke beleefdheid., welken ieder beschaafd mensch als automatisch na komt bij het betreden van een particuliere woning. Wij bedoelen den plicht van het voeten vegen. Men heeft hierop nu gevon den, om de vloermat automatisch het werk te laten doen, hetwelk zij die het automatisch behooren te verrichten even automatisch verzuimen. De constructie is zeer eenvoudig. Onder een rooster ligt een mat, samengesteld uit kleine borsteltjes, die door do spijlen van het rooster heen steken. Een electro-motor brengt deze mat blijvend in een beweging, welke doet den ken: aan die van een si^hudzeef, en wien over do electrischc mat loopt, worden de schoenzolen grondig gereinigd zonder dat het hem het minste oponthoud veroor zaakt. Zulk een automatische vloermat heeft gisteren voor het eerst den bezobkers van do Effectenbeurs to Amsterdam in het portaal de voeten geveegd. Buiienl. Berichten ONGELUKKEN. De Krim in nood. Voortdurend nieuwe aardschokken. De aardschokken in de Krim duren voort, in verband waarmee do toeristen in paniek naar het Noorden vluchten. De spoorwegstations worden door vluchtelin gen belegerd. Daar de telefonische en te legrafische verbindingen met het geteis terde gebied slechts zeer gebrekkig func- tionneeren, heerscht te Moskou onder de familieleden der duizenden toeristen groo- te bezorgdheid; 50.000 telegrafische ver zoeken om inlichtingen zijn in den loop der laatste dagen uit Moskou verzonden. In het aardhevingsgebied kampeert de be volking in den stroomenden regen op straat en in de parken. Geheele dorpen zijn verwoest. Een kind van verstikking gered. Eon „gelukkig" au to-on gel uk! Te Epsom heeft zich het volgende eigen aardige voorval afgespeeld. De aldaar woonachtige mrs. Gates kwam op een gegeven oogenhlik tot de angstige ontdekking, dat haar 7-jarig dochtertje Patrica, dat een stuk lekkers zat te veror beren, zich verslikt had en dreigde te stikken. In allerijl sprong de verschrikte moe der in haar auto en reed met het kind in vliegende vaart naar het naastbijgelegen ziekenhuis. Bij de poorten van het ziekenhuis slipte de wagen en reed een lantaarnpaal om ver, die op het voorste gedeelte van den auto neerviel. Toen het kind na al die consternatie in hel ziekenhuis was binnengebracht, bleek het brok snoepgoed reeds uit haar keel verdwenen en geconsumeerd te zijn. Evenwel moest de kleine toch in be handeling worden genomen. Ernstig auto-ongeluk bij Crefeld. Donderdagochtend reed een auto te Osterath bij Crefeld in een groep van 8 personen, waardoor de 26-jarige zoon en de 13-jarige dochter van een landbouwer onmiddellijk gedood werden en de vader zoo zwaar gewond werd, dat hij op weg naar het ziekenhuis overleed. De echtge- noote werd licht gewond. De automobilist reed, zonder zich om zijn slachtoffers te bkommeren verder. Het nummer van de auto is echter bekend. Ontploffing. Een roestige cylinder, waarvan men gelooft dat het een Duifsche brandbom is geweest, ontplofte op de kade te Great- Yarmouth in de nabijheid van een smids vuur. Een man, die bezig was, daarin een stang te verhitten, kreeg ernstige brand en en ij wonden en ?yn zoon, die hem hielp, wend in de rivier geslingerd. Men haalde hem et evenwel gauw uit. Een derde man werd eveneens gewond. De cylinder zat tusschen een partij rom mel, welke gebruikt werd als ballast voor visscherssehepen. Huis te Keulen ingestort. In den vroegen morgen stortten in de Kreuzgasse de tweede en derde verdieping in van een huis, dat verbouwd werd. Ze ven personen werden onder de puinboo- pen bedolven; twee van hen vonden den dood, terwijl de overigen lichte verwon dingen opliepen. Een op de derde verdie ping wonende arbeider werd ernstig ge kwetst. De brandweer moest hem en zijn gezin langs brandladders uit zijn benarde positie bevrijden. Hotelbrand te Franzensbad. Uit Franzensbad in Bohemen wordt ge meld, dat gisterenavond brand is uitge broken in het bekende hotel „Imperial" al daar. De zolderverdieping en de tweede verdieping van het hotel zijn geheel uitge brand. Eerst tegen middernacht was de brand bedwongen. Bij het blusschingswerk werden 3 brand weerlieden gewond, van wie 1 ernstig. Huiszoekingen bij kermisgasten. In verband met don kerk diefstal te Doornik Gisterochtend hebben sterke afdeelin- gen politic en gendarmerie de „Grande Place" te Doornik afgezet voor het hou den van huiszoekingen in do woonwagens der kermisreizigers, die daar in verband met de kermis vertoeven. Een aantal per sonen is gearresteerd,, van wie er ver- verscheidenen in verzekerde bewaring zijn gehouden. Men zou hierbij met oude be kenden der justitie te doen hebben. De huiszoekingen zijn een gevolg van het onderzoek, dat in verband met den diefstal in 'de cathedraal is ingesteld. Van alle gearresteerden zijn vingerafdrukken genomen. Over het resultaat der huiszoe kingen wordt evenwel een diep stilzwijgen bewaard. Prinses Hisa's zevende dag. De booze geesten verjaagd. De pasgeboren prinses zal Sachiko Hisa heeten; in den dagelijksclien omgang zal zij prinses Hise genoemd worden. De ce remoniën voor „den zevenden dag'' hebben op de gewone wijze plaats gehad. Eerst kreeg do prinses een bad, daarna werden eenige fragmenten uit de klassieke litera tuur gelezen. Tweo oude hovelingen span den vervolgens zoo ver mogelijk een boog en lieten toen plotseling de pees los. Op deze wijze worden de booze geesten ver jaagd. Ten slotte zijn gebeden gezegd voor de geesten der voorvaderen. Daudct dGcr socialisten in het nauw gebracht. Hij ziet af van zijn spreekbeurt. De Brusselsche correspondent van de VsM ™ldt- Léon Daudet zou te La Louvière een conferentie houden, maar dat was niet naar den zin der socialisten, die manifes ten verspreidden, waarin de roode elemen ten werden aangezet, de voordracht van den Franschen royalist onmogelijk te ma ken. Naar verluidt, zouden zij zelfs het voor nemen hebben gehad, hem op te lichten en aan de Fransche grens aan de politie van zijn land uit te leverenl Daudet, die wel van reclame houdt, maar er toch liefst niet bij is, als er klap pen worden uitgedeeld, heeft nu, na een onderhoud van Delest, met den minister van binnenlandsche zaken, besloten, be doelde conferentie niet te laten doorgaan. Een familiedrama. In oen villa te Spa, welke eenigen tijd geleden door een familie uit Deurne be trokken was, heeft zich een ontstellend famiiledrama afgespeeld. De familie, bestaande uit man, vrouw en dochter de zoon verbleef toevallig te Antwerpen had juist gemaaltijd. Plotseling werd de vader krankzinnig en gaf zijn vrouw een slag met een groot mes. Toen zij wilde vluchten, kreeg zij een tweeden slag, waardoor de hoofdslag ader doorgesneden werd. Zij was terstond dood. Vervolgens keerde de krankzinnige zich tegen zijn dochter. Deze vluchtte zwaar gewond naar de eerste verdieping en riep luidkeels om hulp. Toen rende zij naar den tuin en bezweek in de armen van een geestelijke, die op het lawaai kwam toe geschoten. Toen de geestelijke den onge- lukkigen krankzinnige wilde naderen, sneed deze zich de keel af. Een slapend auto-bestuurder. Te Tottenham had zich voor den po litierechter een chauffeur van een vracht auto te verantwoorden, die een man had omvergereden en daarna met zijn wagen tegen een trampaal was aangebotst. Do onfortuinlijke chauffeur verklaarde, dat hij op het oogenhlik, dat het ongeluk gebeurde, moest hebben zitten slapen. Hij zeide, dat hij van 11 uur 's morgens tot 3 uur 's namiddags werkte, dan drie uren rustte en daarna dan den heelen ver deren avond op de Covent Garden-markt werkte. Om 9 uur 's avonds, toen hij van zijn werk terugkeerde, was het ongeluk gebeurd. De rechter maande den man aan, niet zoo abnormaal lang te werken, daar dit r.iet vol te houden was. Hij wilde clement zijn veroordeelde den beklaagde tot 40 shilling boete en betaling der proceskos ten. bedragende 3 pond sterling, 8 shilling, 6 pence De man In vrcuwenkleeding. Fon gedetineerde van do Parkhurstge- vangenis op het eiland Wigth was met modegevangenen bezig cenig schilderwerk aan den buitenkant van de gevangenis te verrichten, toen de zucht naar vrijheid l»e.m te machtig werd en hij de kans schoon zag om in het huis van den gou verneur der gevangenis een voorloopig heenkomen te vinden Fortuna was hem hier gunstig, want er was niemand thuis. Hij stelde dus in aller ijl oen onderzoek in en voorzag zich van een damescostuum, zijden dameskousen damesschoenen. Aldus in „perfect lady" getransfor meerd, maakte hij aanstalten. zich in de armen der lokkende vrijheid te werpen toen gevaneenisbëambfen. die hem repds gemist hadden, zijn pad kruisten Zij za gen do vreemde „dame" en aarzelden een oogenhlik. Ook „zij" aarzelde, maar niet lang genoog. Want, een volgend oogen hlik hadden de zenuwen „haar" te pak ken en zette „zij" het op een loopen. Dit nu wend „haar" noodlot en een paar minuten later zat de onfortuinlijke ge vangene. nu ontdaan van damescostuum, -kousen en -schoenen, weer in de een zame col, stil te peinzen over de wispel- lurigheden der nukkige vrouwe Fortuna. De hittegolf in Amerika. De hittegolf heeft New York bereikt. De thermometer steeg tot 90 gr. F., hetgeen een record is voor September. De laatste twee dagen zijn te Chicago 25 personen tengevolge van de hitte gestorven. Te New- York zijn er tot dusver geen slachtoffers Het geheim van het kasteel in dc bergen. Door do Zwitsersche politie waren 23 Ifaliaansche communisten gearresteerd, die kans hadden gezien zonder paspoort Zwitserland binnen te komen. Zij hielden verblijf in een kasteel in de bergen dat aan de communistische partij te Bazel toebe hoort en waar Bazelschc communisten vaak hun vacanlie doorbrengen. De Ita lianen hielden hier dikwijls vergaderingen met de Zwitsersche communisten en de politie onderzoek thans wat het doel dezer conferenties is geweest. Dc plaatselijke rechtbank heeft intusschen de 23 Italia nen tot 2 jaar gevangenisstraf veroor deeld, waarna hun gedurende vijf jaar het recht om in Zwitserland te vertoeven is ontzegd. MARK T BEBSCHTEfci BOSKOOP. 16 Sept. Veiling. Bloemen Rozen per bos van 1 stuks: Ophelia 51 60 ct.. Golden Ophelia 486ó ct., Marcel Rouyer 79 cl., Hadley 1.151.30, Cl. Per- net 1.15, Columbia 8985 ct., Butterf'uy 67—69 ct., Mac Keiler 7090 ct„ Wilhelm Kordcs 70 ct., Bouche 57 ct., Rosalandia 47 ct. Diversen per bos: Dahlias gr. bl. 18 ct., idem kl. bl. 915 ctGladiolen 24 ct., violieren 32 ct., anjers 2023 ct., as paragus 18 ct., zwarte acers 62 ct.. Chry santhemum gr. gl. 2028 ct. por stuk, id tros 2S ct. per bos, id. tros 1128 ct, per tak LEIMUIDEN. 16 Sept. Veiling. 185S kippeneieren ƒ7.508.20, 187 eendeneieren ƒ5.80—6.10, 17 krieleieren ƒ310 per 100. ALPHEN AAN DEN RIJN, 16 Sep tember. Veilina. Groenten. Spina zie 811, Heerenboonen 11.70-h 23.40, Snijboonen 15.40—29.20, Poster lein 6.208.80, Tomaten A 20.1023. Augurken fijn 59, ld. basterd ƒ31, Vijgen peren 13.20—16.4U, diamantp. 11.80-! 15.40. klapfow 26.50, Appelen: Pr. No-, bel 12.30—13.10, Guldel ƒ10.90, Pippel. ƒ8.90—11. Uien 3, per 100 KG. Radiji 1.402.Rabarber f45, Peen 7 9.30, Kroten 2.40, per 100 bos, Kropsla 11.90, Bloemkool 1819.70, id. H 58., Savoyekool ƒ9.8011.60. Meloe- nen 1528, per 100 stuks. Druiven f 28 per 100 pond. Veiling, Eieren, Aanvoer 8000st. Kippeneieren 7.508.80, Eendeneieren 66.60, Kalkoeneieren 9. KATWIJK a. d. RIJN. 16 Sept. Veiling. Groenten. Eigenheimers per 25 Kg. 1.302.40, Uien per 100 Kg. 3.40 3 90, Peen per 100 Kg. 44 10, Peen per 100 bos 4.307.90. Bloemkool I per 100 18.20—27.80, Roodekool per 100 10 40 —12,— Gelekool per 100 13—13.60. Aanvoer: 380 maal 25 Kg. gr. aardappelen 1400 Kg. Uien, 2100 bos peen, 14500 Bloemkool. LISSE, 16 Sept. Veiling H. B. G. Aanvoer 1200 manden, kooplust best, voor al van crocussen. Oostenrijk top 3.45 I 2.45, La Reine I 1.45 II 1.85, Fred. Moore top 3.15, I 2.25, La Reine Max top 3 05, I 2.35 II 1.85, Crim son King I 1.60, Mon Tresor top 7.25 I 7.Cottage Maid top 3.Gele Prins top 4.30 I 3.45, Goudving top 4.15, Herm. Schlegel I 2.50, Verm. Brillant top 4 35 I 9.Proserpine I 4.50, Witte Valk top 3.15 ,1 2.85, Scarlet Due top 2.85, Coche nille Due top 3 85, Cerise Grisdelin I 2.20, Hobbema top 3.I 2.75, Brillaut Star top 4.30, Goul. Cardinal top 3.80, Gram. Brillant top 1.40 I 1.25 II 0.90, Gen. de Web top 16.50, Chryselora top 4.25, 13 Le Matalas top 4.55, Waterloo I 3.35, Dvt. Murillo top 2.60, I 1.85, Queen of the Pinks top 5.50 I 5.25, Gour d'Or top 5. I 4.10, II 2 25, Schoonoord I 3.60, Thee roos I 2.95, Lucretia top 3.50, Vuurbaak top 4.75, Imp. Rubrorum top 5.50 I 4.50, Salvator Rosa top 4.10, I 2.95, E] Torea dor top 6.40, Rubra Max top 3.90, Dvvt Virruly Verbruggc top 1.50 I 0.90, Ariadne top 2.15, Farnc. Sanders top 1.I 0.75 II 0.45, Pr. Elisabeth top 1.40, I 0.90 II 0.45, Le Notre top 150 IIWill. Pitt top 2.50, Roi d'lsland top 5.30, Will. Cop land top 1.85, I 1.II 0.75, Adolf v. d. Heiden top 2.II 0 60, Bartigon top 1.05 I 0.80 II 0.55, Cr. Geel top 4.25 I 3.05 II 1.55, Meyerbeer top 3.50 I 2.75 II 1.85, Walter Scott top 3.75, I 3.II 1 85. Purp. Grandif. top 5.I 4.II 325, Brunow II 0.90. Narcissen: En. Emperor top 5.50 I 4.95 II 3.40, Poet, gewoon I 0 90 II 0 50, Golden Spur top 4 II 1.95, Princeps II 0.95, Empress top 4.10 I 3.50, Walter T Ware top 1.50 I 1.10, Sir Watkin I 3.— II 2.20, Laurens Koster I 2.Victoria II 2.Spring Glory top 6.90, En Wa'ter T Ware top 145, Mad. Plemp top 2.35 I 1.55, Barri Gonsp lop i.55 I 1.10 II 0 80, Gervanthuis top 2.25, Dn Zilver Phoenix top 3.25 II 1.30, Incomparable top 1.45, Von Sion top 4.50* I 2.50, BijgoedHI. Imperator top 0.85 I Oè60 II 035. Roland Hoist top 0.60 I 0.25 II OHO, Hearts, top 0.85 I 0.60 II 0 35, Bakkerkorf top 0 85 I 0.60 II 0.35, Hart. Nibrug top 0.80 I 0.45 II 0.25, I.H. Mont Cenis top 0.20 I 0 15 II 0 10, Solfataire top 0.25 I 0.20, British Queen top 0.35 I 0.20 II 0.10. Chryselora top 0.40 I 0.30. Cajanus top 1.65 I 1 35 II 1.20, Kon. Wilhelmina top 1.15 I 0.75 II 0.45, Capt. of the Blues top 0.25 I 0.20 0.15, Blanche Superbe top 0.35 I 0 25 II 0.15, Glad. Gonv Alba II 0 20, Lil Candi- dum top 0.20. Enk. Galanthus lop i.00 I 1—, II 0 20. LISSE, 15 Sept. Kyacir.ihcnvrJ^n- Di rectie Hobaho. Er was niet veel belangstel ling. De volgende prijzen werden besteel per 100: EW Etn 10—17 f 13.50, 15—16 f 11.50, Robert Steiger 17-op f 17.50. 16 17 f 13.50. EP Sir von Mansfield 15 16 f 15.50; ER Giganthea 16—18 f 12 50; EB La Pcyrouse 17—18 f 26: EW l'Inno- cence 2-op f 28.1819 f 24.18-op f 17.50, 15**—16*4 f 15.50, 14—16 f 11 50, 12—14 f 8.— EW La Grandesse 18—19 f 3i._ 17—18 f 25.—, 16—17. f 13.—; EB King of the Blue IS19 f 301516 f 12.50, 19 f 29.—ER Gen Pelissier 19 f 25.Gertrude 19-op f 22.EG Yellow Hammer 17-op f 27, 1617 f 14.12 13 f 5.50 City of Haarlem 15-op f 11E\V Garribaldi 15—16 f 13.50, 16—17 f 14 50: EG Prins Hendrik 1517 f 16.50. 15— 16 f 12.50, 12—14 5.25: Bar v Thuijl 1.8—21 f 23.—; EP Lord Balfour 17 f 18.50 EB Grand Maitre 20-op f 33.1718, f 26,—, 16—17 f 20: EW Queen of thfe Whites f 27.ER La Victoire 1719 f 22.—: 16—18 f 17.50, 14—16 f 10.50. 12 —14 f 6.—; Dr. Lieber 17—18 f 18.50, 12 14 f 5.25, 12 f 5.Victor Emanuel .15 —17 f 10.50; Marconi 16—17 f 12.50: Mo reno 18 f 17.50, 17—18 f 14-—, 17 f 12 50, 16 f 10.50, 15 f 9.— 14 f 8.50; EB Schotel 18 f 20 16 f 16.50, 15 f 10.50, 14 f 8.75 13 f 7.ER Queen of the Pinks f 1920, f 13.50, 17—18 f 12.50, 16 f 10.50: Nim- rodt 19 f 20, 18 f 17.50: Roi des Beiges 15 f 16.50; EB Bismarck 17—20 f 27, 16 f 19, 16—17 f 17.50: Johan 17—18 f 24. 15—17 r jo 12—14 f 6.75: Viola 20-op f 18 50, EW White Perfection 12—14 f 5 75, Myö* sotus 15-OP f 14, 12—15 f 6 75; Paul Eni ger 14-op f 8.75; Grande Blanche 18-op f 13.50; EP Mauve Queen f 15 16 f 12.50; Arentine Arendsen 1819 f 32.— 17—18 f 30,—. 15—16 f 13.50: DW U Grandesse 17—18 f 1550: Perlc Brillant 14 f 10.50; Adm. Combet 17 f 18.50, 14 f 9.25: EB Ivanhoe 17*4—18 f 29.— ER Lady Derby 17*4—18 f 16.—, 17—18 f 16, 16*4—17 f 15 50, 15—16 f 11.50; EB Czar Ni cola as 17—18 f 24.—, 14—17 f 1150; EG Yellow Hammer 1617 f 24,Mar chioness of Loines 16*417 f 25.ER Fofgkhunert 17—18 f 15.50, 16*4—17 f 12 14—16 f 8 75: EB Fürst Bismarck 17—1° r-epr. f 34 15—61 f 14; ER Gen. do Wet 1710 f 10.50: EW Mad. Kruger 1415 f 7.25: ER Panoma 1416 f 7.75, EB Be* «ru!us 14 16 f 9.25, 13—14 f 7.25. 16—t' f 23.—: EG Goudbeurs 13—14 f 6.25, LH Marie 19 27. Catalogus groot ruim 4ot 1 ummers.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 4