r TELEGRAFISCH WEERBERICHT volgens waarnemingen verricht in den morgen van 10 Augustus 1927, medegedeeld door het Kon. Ned. Mefeorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometers!.: 771.3 te Jaumayen. Laagste barometerst.: 718.8 te Blacksod. Verwachting tot den avond van 11 Aug.: Meest matige, later afnemende Zuidelij ke tot Zuidwestelijke wind. Gedeeltelijk bewolkt, mogelijk nog eenige regen. Wei nig verandering in temperatuur. BAROMETERSTAND. r De stand van hedenmiddag 3 uur Is aangegeven door den grooten wijzer. Het dunne lijntje beduidt den stand van gis teren. LUCHTTEMPERATUUR. 20.6 gr. C. I LICHT CP VGOR FIETSERS e. a.: Van Woensdagnamiddag 0.10 uur tot Donderdagmorgen 5.uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 21, 12 uur 20 en 3 uur 21 gr. C. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 21, 12 uur 21 en 3 uur 22 gr. G. veertig jaar geleden in dienst trad bij de firma Van Gend en Loos v/h. Colligman en Co., bij wie hij thans de functie van stal baas vervult. Ernstige verkeersstagnatie. Hedenmiddag had gedurende anderhalf uur een verkeersstagnatie op de Breeslraat plaats, die liet tramverkeer ernstig in de war bracht. Van een zwaren verhuiswagen, met drie paarden bespannen liep ter hoogte van'het Trianon Theater langzaam liet rechlerach- terwiel af, doordat de binnenholte daarvan was uitgedroogd. Het ongeval werd bijtijds gemerkt, anders zou de wagen omvergezakt *ajn Dadelijk stond 't tramverkeer stil en ge durende drie kwartier konden alleen de trams naar liet station .passcoren. Door dat wagen nergens heenge bracht kon worden, moest het wiel ter plaatse gerepareerd worden. Dat vorderde heel wat lijd. Intusschen werd het tramverkeer over één spoor onderhouden, doordat op het Kort Rapenburg gewisseld werd. Te ruim vier uur was de stagnatie opge heven. Mcj. W. H. Nederhoed alhier wordt door B. en W. van Rotterdam als num mer drie aanbevolen voor de benoeming van leerares in de Engelsche taal en let terkunde aan de 2e H. B. S. voop meisjes aldaar. Men verzoekt ons te willen mededeelen, dat de afdeeling Onderwijs ten stadhuize gedurende de maand Augustus geen spreekuur houdt. Door J. T. is aangifte gedaan, dat een zij-lantaarn van zijn motorbootje, hetwelk gelegen was aan de Vliet, gestolen is. UIT DE LANDBOUWWERELD. Is het U bekend: Is het u bekend, dat onjuist is gebleken do meening van vele veehouders dat bij opvoering van het vetgehalte der melk de melkgift zou dalen; dat integendeel in Friesland, waar liet meest aan verbetering en opvoering der zuxvelproductie is ge daan, niet alleen het gehalte der melk is toegenomen, maar de hoeveelheid per koe eveneens? Is heb u bekend, dat aan melk- geld aan alle Friesche fabrieken te zamen o r '26 is uitbetaald SO millioen gulden; en dat dit 10 millioen minder zou zijn ge weest, indien de productie (van vet en melk) nog op hetzelfde peil stonden van i jaar geleden? Is het U bekend, dat de boeren in Utrecht in deze zéér ten achter staan bij de Friesche veehouders; dat vol gens berekening van bevoegde zijde dc iUtrcchtsche boeren 5 millioen, zegge: vijf millioen gulden, over het vorigo jaar méér 'voor hun melk zouden hebben gebeurd, in dien zij het ook zoo ver als dc boeren in Friesland hadden gebracht? Is het U be kend, dat de Friesche veehouders boven dien, door hun krachtige en gestadige vce- Terbeteringsmaalregelen jaarlijks groot e voordeden trekken van het dure fokmate- riaal, dat zij naar andere provinciën, an dere landen en werelddeelen verkoopen? LAATSTE BEBICHTEN De zaak Sacco er. Vanzetti. Dreigbrieven. Zoowel door den Amerikaanscben ge zant te 's-Gravenhage als door de politie aldaar zijn dreigbrieven ontvangen in ver band met de Sacco en Vanzetli-zaak. Voor het Legatie-gebouw aan de Prin ce ï-egracht en voor hot woonhuis van den Cozant aan het Voorhout zijn de politie- :>v;!en versterkt met eenige rechercheurs. nET CONCOURS VAN KOETSWERKEN VAN DE K. N. A. C. TE NOORD WH JK AAN ZEE Honderd automobielen ingeschreven. Over enkele dagen Zaterdagmiddag a.s. zal het Jaarlijksche Concours van Koetswerken te Noordwijk aan Zee plaats vinden. Het spreekt wel van zelf, dat voor dit evenement, door de K. N. A. C. georgani seerd, een bijzonder groote belangstelling bestaat, die zich uitte, niet alleen door een groot aantal inschrijvingen, maar vooral door een buitengewone keurcollecüe van luxe koetswerken der beste carrossiers. "Wanneer we de lijst der ingeschreven koetswerken nagaan, dan treffen wij daar onder namen aan, die waarborgen, dat er to Noordwijk op 't gebied van koetswerken heel wat bijzonders te zien zal zijn- In dit verband is 't jammer te moeten constateeren, dat zoo vele onzer Ncdcrlaiul- sche koetswerkbouwers op dit eenige offi- ciëele carrosserie-concours, waarbij de jury door baar samenstelling een waarborg voor vakkundige keuring biedt, niet verte genwoordigd zullen zijn. Alleen de firma's Van Rijswijk, Schutter Van Rakel en Vetli Zn., treffen wij bij de inzendingen der luxe koetswerken (af deeling I) aan. Fransche, Belgische en Italia'ansche fa- brikalen daarentegen zujlen in overgroot aantal zeer zeker thans den toon aangeven en 't valt Ie betreuren, dat, door welke om standigheden dan ook, vele, zeer mooie koetswerken onzer Ncderlandscho 1 oets- werkbouwers niet te bewonderen zullen zijn. Het is natuurlijk moeilijk, juist in de- zon tijd. nu vele eigenaars van dc door No- derlandschc koetswerkbouwers gemaakte koetsen waarschijnlijk op reis zijn. deze beschikbaar te krijgen voor één enkelen dag Ier expositie te Noordwijk. Intusschen bedraagt bel aantal inge schreven wagens ongeveer 100, zondat de bezoekers weer heel vele variëteiten op koetswerkgebied, zoowel in luxe als in se rie-uitvoering, te zien zullen krijgen. De volgende aulomobicimcrken nemen deel aan het concours: Excelsior, Isolla-Fraschini, Minerva, Mercedes, Hispano-Suiza, Austin, Packard, Essex. Hudson, Delagc, Spijker, AI vis, Ci troen, Auburn, Elcar, Melallurgique, La Salle, Sizaire, Ballot, Nash, Lincoln, Alfa Romeo, Locomobile, Rolls-Rovcc, Rhode, Cadillac, Dodge, Stedebaker, Erskinc, Lorraine Dietrich, Peerless, Fiat, Itala, Amilcar, Paige. Panhard I.evassor, Ghc- uard Walcker, Marmon, Kapmobilo, Rc- naukl, Hatchkiss. De koetswerkbouwers zullen vertegen woordigd zijn door de volgende firma's: d'Ieteren Frères, Van Rijswijk Zoon, Sala, I-fofkens, MercedesBenz, Vcth Zoon, Austin. Packard. Hudson Motor Car Goinp., Le Tourneur Marchand, Trom penburg, Alvis, Citroen, Auburn, Van der Plas, Fisher Body Corporation, Griimer, Galle, Figoni, Van Voörèn, Nash Motor Co., Lincoln Motor Company, Albert dc Vofi- mesnil, Ivellner, Rhode, Dodge Brothers, Sludehaker Corp. of America, L'Auto Car rosserie Nationale, M. Walch, Pingrot Breteau, Peerless, Pennock, Farina. Gara- vini, Amilcar, Duval, Paige, Panhard, Ma- ncssius, Macquet Galvier, Chonard Walcker, Schutter Van Bakeh Het verdient misschien aanbeveling te voren even nader uileen le zetten de in dexing in de verschillende klassen. Er zijn twee afdeelingen. Afdceliug I omvat de luxe koetswerken, waarbij de prijs op de indeeling geen invloed heeft en alleen het type van het koetswerk liet in een der vier klassen A, B, C, of D rangschikt. In afdeeling II zijn alle seric-koels- werken opgenomen, eveneens waarin on- derafdeelingen A, B, G, D en E. Bij de in dexing -geldt ook hier het type van den wagen, maar in hoofdzaak de catalogus prijs. Nu zal men in afdeeling II eveneens zeer luxueus uitgevoerde koetswerken aan treffen en zou men zich allicht afvragen, waarom die niet in een der klassen van de luxe koetswerken zijn ingedeeld, aange zien ze in luxe en uilvoering niets onder doen voor do koetswerken in afdeeling I. Het verschil schuilt in :t feit, dat in afdeeling I alleen die koetswerken opge nomen worden, die niet in serie gemaakt worden en welke dus in speciale op dracht van de automobielfabriek, impor teur, handelaar of kooper van 't chassia door een carrossier van naam. naar keuze werden opgebouwd. Alle producten van fabrieken, die groote series complete wa gens bouwen, vallen dus uiteraard in af deeling II, hoewel men daarin op het con cours der K. N. A. G. zeer zeker vele koetswerken aan zal treffen,^ die met recht aanspraak op 't epitheton ornans, „luxe" carrosserie mogen maken. Ten einde ook hier de goedkoope serie uitvoering van de duurdere luxe uitvoe ring le onderscheiden, zijn hierbij de ver schillende soorten van koetswerken, open, gesloten, in prijsklassen onderverdeeld, ook al omdat natuurlijk in die categorie een veel grootcre deelname van uiteen- loopende fabrikaten te verwachten is dan bij de koetswerken, die uitsluitend in en kele exemplaren, op bestelling gebouwd worden. Afdeeling I. Automobielen met luxe koetswerken, welke niet in serie vervaar digd worden. Klasse A. Openkoetswerken. B. Gesloten koetswerken. C. Koelsw. typo transformable. D. Koetswerken type Wevmann Afdeeling II. Automobielen mei serie- koetswerken. Klasse A. tot 3000.Klasse B. bo ven 3000 tot 6000.—. Klasse C. Loven 6000.lot 10.000.Klasse D. boven 10.000.— tot 14.000.—. Klasse E. boven f 14.000. Het concours duurt van half drie (ot half vijf, maar men heeft natuurlijk reeds, even als 't vorige jaar, gelegenheid om vanaf 12 uur de wagens te bezichtigen en dege nen, die werkelijk op hun gemak de ten toongestelde koetswerken in alle détails willen bezichtigen, zullen goed doen reeds 's morgens naar Noordwijk aan Zee te trokken. Overigens is een uitstapje naar Noordwijk op zich zelf voor den automo bilist,, nu alle wegen, die vanaf Haarlem cn Den Haag naar Noordwijk voeren, groolendeols in redelijken staat verkeeren, (althans voor onze niet verwende menta liteit, wal goede wegen betreft) een waar genot. Men volgc van Amsterdam uit tot Bcnnebroek den hoofdweg en slaat dan rechts af, om den mooien slingerweg dooi de nog ongerepte duinen le volgen, die he laas nu ook alweer op echt Hollandsche wijze met paaltjes cn prikkeldraad (waar om?) afgesloten worden. Een kort eindje middeleeuwsche marte ling over gaten en kuilen op Bloemen- daalsch grondgebied doet dan het aange name rijden over het effen wegvlak van clcn bitumenweg tot Noordwijk des to meer waard coven. Van Den' Haag komende, slaat men di rect bij den Deyl links af. Voor verkeer van Utrecht is dc tocht van Leidseho Buurt naar Noordwijk uu juist geen „pretje", maar 't zijn maar en kele kilometers en een dagje aan 't heer lijke Noordwijksche strand kan dit alles vergoeden, bij mooi weer! Móói weef voorspellen in dezen zc- mer?!. Daar durven we ons niet aan Ie wagen, niettegenstaande allo K. N. A. C.-falalis- rae, hetwelk ons in de laatste jaren ge leerd heeft, dat de Sporlcommissie be schikt over een bijzondere flair, name lijk liet vaststellen van datums voor K. N. A. G. evenementen, die zonder uitzonde ring met uitgezocht zomerweer gezegend waren. Mogen ook ditmaal de elementen ons goedgezind zijn, om liet koelswerkconcours der K. N. A. C. op Noordwijk's strand, waarvoor zonneschijn en een briesje een conditio sine qua nou zijn, volkomen tc doen slagen! Weer de onbewaakte overweg. Fietser gegrepen en gedood. Uit Goes wordt ons gemeld: Door den mailtrein, die te ongeveer half één Kloetinge passeert is de 60-jarige stokdcove C. v. Haveren, die per fiets den onbewaakten overweg passeerde, bij wachtpost 40 gegrepen. De 'ongelukkige was op slag dood. Het uitzicht wordt lei- plaatse zeer belemmerd doör een wacht- poslhuisje. Het tramengeluk te Laren. De begrafenis der slachtoffers. Onder zeer groote belangstelling had lie den le Amsterdam de begrafenis plaats van de 3 loden uit het gezi-i Lisser, man, vrouw pn dochtertje, die bij de fnmbolsing te I.aren op zoo noodlottige wijze om liet leven zijn gekomen. In het z g. Reinigingshuis in de Nieuwe Kerkstraat, lagen dc drie lijken in eenvoudige houten kisten, waaromheen de familieleden waren geschaard. Door geestelijken werd geboden voor de zielernst der dooden. Precies lialf één werden de kisten uitge dragen en in 3 auto's geplaatst. Een groot aantal kransen en palmen werd in een open volgauto neergelegd. Daarop volgden een twaalftal auto's, die de rouwstoet vormden, welke naar Diemen toog. In kekend Y/atcr gevallen. Gisterenmorgen is een 3-jarig kind van L H. te Delft, in een onbewaakt oogenblik in een tobbe mot kokend water gevallen. Geheel met brandwonden overdekt, is de kleine naar het St. Hypolythusgesliclit ver voerd. Voor het leven wordt gevreesd. Dc geloofsbrieven van de rïcuwgekezen raadsleden niet goedgekeurd. In dc gisteren gehouden raadsvergade ring le Veenendaal werden de geloofsbrie ven van de nieuw gekozen leden van den Raad voor de derde maal niet goedgekeurd. Zocals reeds gemeld, was Ged. Staten om advies gevraagd, doch deze meenden in deze kwestie zich van het geven van advies te moeten onthouden. Volgens de wet moest de raad voor 10 dezer een beslissing ne men. De beer Van Asselt, mede-commissie- ïid.ter onderzoek der geloofsbrieven deelde nog mede, dat op enkele stembureaux de biljetten niet dadelijk door den voorzitter waren 'geopend en voorgelezen, doch eerst op hoopjes waren gelegd en daarna pas werden voorgelezen en achtte dit in strijd met artikel 86 der kieswel. Na breedvoerige discussie waarbij men uit liet komen dat de gepleegde onregelma tigheden bij de laatst gehouden gemeenle- raadverkieziug maar eens terdege aan liet licht moesten komen, werd lot slemming overgegaan en met vier tegen zeven slem- c:en besloten de nieuw gekozen raadsleden niet toe tc laten. Gedeputeerde Staten zul len in deze «dus moeten beslissen. Daarna is nog beroep mogelijk bij de Kroon zoodat, wanneer voor begin September niet beslist is, Veenendaal waarschijnlijk langen lijd zonder raad zal zijn. Verder werd door den voorzitter nog medegedeeld dat de feiten in het request, gezonden aan Gedeputeerde Stalen over de gepleegde onregelmatighe den. wel niet van dien aard waren, waar anders wethouder Van Son zich wel tot don Officier van Justitie zou hebben gewend, waarop wethouder Van Sou zeide. dat dit na ouderling goedvinden niet was geschied, doch hij zou nu zoo spoedig megeiijk den Officier van Justitie van een cn ander in kennis stellen. Verontreiniging der wegen. Door de Dagelijksehc Besturen van den A.N.W.B. en de K.N.A.C. is cenigen tijd geleden in een gezamenlijk adres aan dc Staten der verschillende provinciën ver zocht om in verband met- de veiligheid van het verkeer cn de instandhouding van het wegdek te willen bevorderen: le. dat, teneinde de verontreiniging der wegen tot een minimum te kunnen beper ken, de provinciale verordeningen, voor zoover deze daarin niet voorzien, met de noodige bepalingen worden aangevuld" cn 2e. dat aan de behoorlijke naleving dezer bepalingen krachtig de hand zal worden gebonden. Naar aanleiding van dit verzoek stellen Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland aan de Staten voor in het Reglement op de wegen cn voetpaden in Zuid-Holland een bepaling op te nemen luidende als volgt: „Het is verboden, modder, mest, vuilnis, „ruigte, puin, steen, pulp of andere stof- „fen of voorwerpen, welke aanleiding kun nen gven tot benadeeling, tot beschadi ging of tot een slechte afwatering van „den weg, het voetpad of het kunstwerk, „of welke het verkeer daarover kunnen „hinderen, daarop te werpen, lo plaatsen „of te laten vallen en te laten liggen. De „voerlieden zijn verplicht dc klei of do „modder der akkers, welke zich daaraan „mocht bevinden van dc wielen te verwij deren, alvorens met hunne voertuigen op „een weg le klasse te komen." TELEGRAMMEN SACCO EN VANZETTI. Weer een bomaanslag. Tc.Bucnos Aires. NEW YORK 10 Augustus. (Y.D.) Naar gemeld wordt is op bet paleis van justi tie tc Buenos Aires een bomaanslag ge pleegd. Uitstel van executie? NEW YORK 10 Augustus. (Y.D.) Dc uit voerende raad zal heden bijeenkomen ten einde tc beraadslagen over de kwestie van herziening van bet proces. Gemeld wordt- echter, dat de gouverneur van Massachusetts opschorting van de executie in overweging heeft genomen en de uitvoerende raad eerst morgen zal bij eenkomen. Een complot ontdekt. NEW YORK 10 Augustus. (Y.D.) Naai de ochtendbladen vernemen, heeft de po litie tc Boston een complot tot vermoor ding van den gouverneur van den staat Massachusetts Fuller ontdekt. Gisteren zouden twee arrestaties in verband met deze samenzwering verricht zijn. SSARKTSERtCHYEft AMSTERDAM 10 Aug. Vee. Aange voerd 264 kalveren Ie kw. 90100, 2e kw. 8000. 2o kw, 64—SO; 62 nuchtere kalve ren 1015; 550 varkens Ie kw. HolL 80 SI, 2e kw. 79—80, Overz. en Gelderd. lo kw. 50—SI, 2e kw. 7980; vette varkens 76—78. WOERDEN, 10 Aug. Kaas. Aanvoer 522 partijen, le kw. 40—14, 2e kw. 3G—38, met rijksmerk lo kw. 4340, 2e kw. 3741. zware 48. Handel matig. ROELOFARENDSVEEN. 10 Aug. Vei ling. Groen l en. Meloenen 829, tomaten 56, Snijboonen 1.251.af wijkenden SO. id II 35, stek 20, prinses- seboonen 1.401 30, id. z. dr. 1.501.60, dubb, stamb, 1.351.10, id. enkele 1.30, witte pronkboonen 50, fijn 5.905.70, fijn basterd 3 3.90, basterd 2.252.45, grof 1.151.id. II 45, bommen 105, stip pel 22—24 TER-AAR. 9 Aug. Veiling „St.-Phacas". Pr.boonen z dr. 1.701.80. Snijb. 1.15 1.25, id. II 0.80, Augurken fijn G 707. fijn basterd 3.203.30, basterd 2.35 2.45, grof 1.201.30, groof II 0.450.05. Stippel 0.20. komkommers 45 per- 25 KG VOORSCHOTEN. 9 Aug Veiling. Kippeneieren 6.507.80, Eendeneieren 7.50 per 100 st kippen 0.601.30, hanen 0.400.80, duiven 0.150.20 per stuk Zoete kaas 0.76 per K.G BOSKOOP, 9 Aug Veiling. Bloemen Rozen por hos van 10 stuks. Ophelia 20 26 ct., Golden Ophelia 2630 ct.. Marcel- Rouyer 30 ct., Hadley 50G2 et., CL Per- net 4555 et.. Columbia 4160 ct.. But terfly 2531 ct.. Mac Keiler 3859 cl Bouche 31 ct., Rosalandia 20 ct.. Poly- antharozen oranje Queen 2328 ct. Diver sen per hos: Dahlia's kl. hl. 416 ct., Gla diolen 919 ct.. Anjers 24 ct., Lilium tri- grinum 1213 ct.. Asparagus 2127 ct., Monbretia LISSE, 9 Aug. Veiling H. E. G. Hel be zoek was cvanals op andere bovengenoem de veilingen zeer goed te noemen. Vroege tulpen werden vlug verkocht, behalve Mu- i'lüo en Gram. Brillant. Voor Darwinnen zijn steeds ook goede koopers. Crocussen is nog steeds hot neusje van de zalm. Beste Narcissen vinden ook steeds hun weg en worden zeer goed verkocht. Onderstaande notocrinpon per 100 stuks. Aantal manden 7500 stuks, EvT Gele Prins top 3.95. IT 3.50, Oostenrijk top 3.15, I 2.95, II f 2.65. Scarlet Max top 2.50, 12II f L5<), rintressantc top 3.I f 2.50: Mo» Trésor top f 7.25. I 6.85, II 4.9n; Coul. Cardinal T 4.30. II 3.30, Grand Dux top 6.25, I 6.05, II 3.95. Jocst v d. Vondel top 3.70. Proserpine top 5.75, I 4.75. II 3.70, Lady Borrel top 3 85. Rose Gri uelin top 2.20. I 1.45, II 105, Brillant Star I 4.—. Prospcrilv top 3.90. Augusta ton 3.80 I 3 10, Hobboma lop 4.55, Scarlet Due I 2.60. Due. van Thol r. en g. I 3.85, Goudvink lop 4.90. T 4.65, Herman Srhlegel lop 3. Jbis T 4.00, Due de Berlin 1 3 25. DvT Tbour nosoll r. cn g. top 5.05. Titiann ton 6.10, Azalea Ion 4.15. T 4.Com-d'Or ton 5.15. T 4.90. II 3.80, Murillo T 1.50. Vuurbaak I 4.05. Thoeïoos top 2.95. I 2.50. Willeh IIT top 4.50, Salvator Rosa ton 4.50. I 3.40. La Candeur top 3.70. I 1.90. Lm rrtia ton 3.50. Br. Stat James ton 2.85. Clio I 1.35. II 1:80, Dvl Queen of the Pink top 5.20. I 4 05. Mr v d Hoeff I 5.30. Boulo de Neige I 3.90. EN Victoria Ion 4.95. T 4.05. I! 95, Pooling gev.\ T 1.60, II 1.25. Golden Spur top 5.55, I 4 75. II 2.05: Ornatus 2 jaren ton 2.55. I 2.20, II 1.35; Emperor lor 5.55. I 4.90. IT 3.95: Sir Watkin top 5 65. r 4 90. II 4 4.35. Prineeps top 2.95. 12 1 II 1.45 Barrii Consnicius top 3 45, Sul phur Beauty top 4.50, Glory of Lisso 15, I 2.CO, Cervantes top 4.10, I 3.45, II LEIDEN. BIOSCOPEN. In de week van 6 lot en met 11 Aug.: City: Goedgbkeurd voor volwassenen. Casino: Niet afgekeurd voor volwassenen Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. £.?0, Mad. Frylink I 2.Empress top 4.95, I 4.20, II 2 90. Horsfieldi I 2.95. II 2.10, Princeps Max top 3.50. I 3.25, II 2.75. Queen of the North top 2.05, I 1.65, Mad. de Graaff top G.King George V I 1.95, Min. Talma top 7.60, Glory of Leiden top 4.75, I 4.I.cedsii "While Queen top 3.90, King A fired top 18.10. Glory of Sas- senheim top 8.45, I 6.v. Waverens Giant top 36.Lucifer fop 3.65, DN Von Sion fop 5.90, I 4.60. II 2.50, Incomparable I 2.50, II 1.80, Albo Pleno fop 5.15. I 3.45, Dwf Gretehen ton 1.75, I 1.30, II 1.—. Copland I 2.25, IT 1.55, Prof. Rauwenhoff top 1.60. I 1.10, II 0 85, Lo Notre (op 1.85 I 1.65. IT 1.05. Pr. Eisabetb top 1.60, T 1 35, II 0.85, Ariadne top 3.Pride of Haarlem top 1.95. I 1.40, II 1 10, Will. Pilt Ion 4.05, T 3.50. IT 2.90, Centomire I 120, II 0.55. Virully Vcrbruggen I 1.05, Victoirn d'Oiivieren top 3.50. T 2.75 Brn- now H 165. hr. Geel toj 4 35. I 4.—. IT 2 80, Sir Walter Scott top 2.75. T 2 40. TT 170, Pum Grnwliflora top .95, T 3.25, TT 1.65. Mei:oi beer Ion 2 50 I 2 40 II 1.60. King of the Sirincd ton 3.05. T 2 05. Albion Purpur top 2.75. T 2 25. II 1.50 Wisselnoteeringen (Arosten! Dot-lijn5P.27I/, Londen 12.13V* New-York 2.43?/in Porjj3n.»8V| Brnspc! (Belga) 34.72 Züriol»48.10 Milaan13.58'/, Madrid 42.271/2 OsloC4.50 Kopenhagen 66.85 Stockholm C6.95 Weeaen35.15 Praag7.33'/j BEURS OVERZICHT Het. aanzien van de beurs verschilde he den slechts weinig ract dat van gisteren. Dc algemeen gunstige tendenz bleef ge handhaafd cn de koersverheffingen van scunnigo fondsen vonden heden verderen voortgang. Kon. Olie gunstig gedisponeerd en hooger. Ofschoon de rubberprijs nei ging tot daling vertoonde, was dc tendenz voor Rubbcraandeclen zeer vast. A'dam Rubbers stegen tot 302 pet., terwijl som mige incourante Rubbers eveneens /ccr vast waren. I11 Tabakken ging weinig om op ongeveer de prijzen van gisteren. Kunstzijde vast. Gewone aandeelcn Jar gons hooger. Tn de Amerikaanschc afd. liepen Bethlehem Steels nog omhoog. Prol. 3 j4 pet: 445e STA '.TSLOTEfvU. Trekking van Woensdag 10 Aug. 2c Klasse 3e Liist. Hoogs pril zon: 165 20.000. 77 /5000- 12123 1500. 760 7702 10888 15-166 ƒ200. i 6887 12883 13773 17435 18625 20041 ƒ100. Priizcn van 30: 273 27 41 310 329 656 746 50 381 63 94 401 526 99 618 644 769 778 868 8S0 003 j936 1121 1126 1130 1205 1255 1265 1371 1426 1458 1470 1489 149' 1495 1580 1588 1616 1740 1/60 1762 1877 1961 1977 1980 1991 2015 2022 2046 2056 2059 2061 2095 2112 2158 2IS7 2208 2281 2297 2.327 2475 2n44 2577 2605 2658 2672 2687 2697 2729 2810 2827 2855 2942 2955 2991 3003 3006 3050 3065 3097 3106 3150 3189 3239 3283 3286 3337 3399 3435 3143 .3470 352.3 3540 360.3 3629 3654 3697 37.39 3801 3856 4072 4083 4091 41.32 4139 4140 4179 4209 4246 4345 4.387 4393 4741 4789 4822 4849 4869 4923 4970 4985 5056 5163 5287 5405 5408 5420 5439 5468 5509 5540 5674 -^'02 5706 5717 5782 5794 5809 58'" 5962 5974 5980 6107 6138 6130 6?31 6282 6368 6372 6408 6463 6465 6599 6605 6607 6630 6640 6647 6667 6788 6821 6855 6948 6999 7028 7031 7040 7042 7117 7125 7211 72S2 7390 7510 7531 75.37 7552 7632 7651 7668 7675 7692 7756 7951 7967 7976 8011 8054 8093 8154 8163 8376 8378 8481 8604 8628 8641 8729 8797 8798 8825 8845 8932 8938 8980 9018 9033 90.39 9087 9148 9340 9367 9369 9370 9388 9449 9464 9495 9512 9535 9583 9599 9608 9620 9632 9662 9710 9815 9865 10003 10063 10084 10192 10104 10254 10259 10261 10288 10297 10306 10322 10368 10492 10539 10548 10577 10639 10665 10739 10755 10779 10845 10928 11011 11022 11048 11086 11126 11162 11174 11175 11220 11230 11301 11339 11349 11356 11407 11434 11502 11605 11611 11623 11702 11710 11735 11742 11759 11824 11865 I1888 11908 11949 11962 12059 12064 12233 12239 12242 12278 12290 12315 12387 12397 12594 12609 12612 12625 12631 12653 12750 12751 12770 12954 13030 13063 13095 13174 13183 13184 13190 13202 13365 13455 13468 13169 13559 13560 1.3532 13614 13620 13650 13690 13790 13800 13845 13905 13973 13982 13997 14132 14157 14169 14241 14265 14330 '4337 14428 14129 14437 14536 14540 14571 14602 14619 14657 1 1725 14755 .14757 14804 14832 14854 14006 14993 14999 1500 5 15040 '5105 15202 15240 15251 15337 15349 15376 1117 15147 15491 15526 15606 15637 15742 15801 15803 1596.8 16016 16036 16046 16085 16133 16188 16190 16247 16293 16332 16-181 104-5 16519 16547 16560 16621 16649 16683 16683 16801 16824 16829 16S61 16883 16951, 16970 17005 17013 170RR 17139 17418 17490 17503 17514 175.33 17551 17552 17573 17662 176S0 177i6 17821 17888 17903 17993 1815. 18214 18227 18258 18323 18391 15593 18624 15698 18724 18738 18749 18765 18797 1SSI0 18835 18870 18876 1SS93 18919 19.00 1906! 19087 19201 19215 19241 1927S '.9307 1 939* 19488 19501 19552 19562 19567 19683 1968.» 19704 19716 19709 1980S 19873 19875 19955 1991.0 19976 20055 20070 20160 >0200 20240 29253 20309 20329 20339 203-14 20388 20482 206S2 2II7I2 20718 20775 20840 20878 2083'. 20912 209S9 2e Klasse 2c Lijst: 15140 m.z. 14140: 11537 m.z. 11557: 1134' in.z. 11532: 5637 Ontbreekt

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 7