INGEZONDENlEDEDEELÏNG HET IS UW VOORDEEL TELEGRAFISCH WEERBERICHT volgens waarnemingen verricht in den morgen van 27 Juli 1927, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te Do Bilt. Hoogste barom.stand: 764.4 te Vardö. Laagste barom.stand: 746 te Janmayen. Verwachting tot den avond van 28 Juli: Matige Zuidoostelijke tot Zuidwestelijke wind. Gedeeltelijk bewplkt. Weinig of geen regen, behoudens kans on onweer. Iets warmer. f BAROMETERSTAND. De stand van hedenmiddag 3 uur Is aangegeven door den groolen wijzer. Het dunne lijntje beduidt den stand van gis teren. LUCHTTEMPERATUUR. 22.9 gr. G. LICHT OP VOOR FIETSERS e. aj Van Woensdagnamiddag 9.29 uur tot Donderdagmorgen 4.43 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 19.5, 12 uur 20 en 3 uur 21 gr. C. Zweminrichting Hoogee Rijndijk: 7 uur 21, 12 uur 21.5 en 3 uur 22 gr. C. vonden of wanneer de spoorwegadmi nistratie of de douanebeambten namen ge bruiken, welke afwijken van die in den handel gebezigd. Een korte omschrijving van de onder vonden hinder zal door de Kamer zeer op prijs worden gesteld. Prof. Dr. van Eysinga. Naar wij vernemen is ook prof. jhr. dr. W. J. M. van Eijsinga, hoogleeraar aan do rijksuniversiteit alhier, ter gelegenheid van de viering van het 450-jarig bestaan van de Universiteit te Tübingen., benoemd tot doctor honoris causa aan die univer siteit. Buurtvereeniging „Eensgezindheid". Deze vereeniging, zetelend aan den Zijl singel en alle bewoners van die buurt om vattend, is er een, waarin leven zit. Zoo er maar even een gelegenheid is, om den kinderen een feestje te bereiden is het bestuur aanstonds paraat om iets prettigs op touw te zetten. Zoo was er voor gisteren weer een boot tocht georganiseerd, naar Amsterdam, waaraan circa 160 kinderen en 90 ouders deelnamen. Om half acht vertrok men met een boot van „De Volharding", waar aan boord gezellige Jazz-band-muziek vooreen goede stemming zorgde. In Amsterdam aangekomen maakte men een wandeling door de stad, waarbij het vaandel der vereeniging voorop gedragen werd en - half een bereikte men de Artis. Daar werd de middag tot 4 uur prettig doorgebracht. Per tram werd vervolgens naar de aanlegplaats van de boot gereden vanwaar men circa half vijf weer vertrok. Tegen negen uur was het lieele gezelschap weer in Leiden terug en kon heb bestuur met voldoening op een uitstekend geslaag den dag terugzien. Voor bet voorbereidend examen voor de gemeente-administratie is geslaagd de heer F. J. Groot Enzerink, alhier. Voor het examen boekhouden en aan verwante vakken, afgenomen door de ver eeniging van leeraren in de handelsweten schappen. is geslaagd de beer H. J. Ding jan leerling van ilen beer W. J. de Haan alhier. r Bij bet Stormramp-Comité zijn nog de volgende giften ingekomen: Gecollecteerd in de Marekerk bij Ds. Locher f 1. Kaartclub M. L. f 10.—; Dames P. f200.—; M. G. B. f5.Giften worden nog gaarne ingewacht bij den Penningmeester, den heer F. Muys van de Moer, Plantsoen 49 Leiden, postgiro nummer 57471. Wij verwijzen naar de advertentie in dit nummer, waarin de Kath. Handels reizigersver. een boottocht aankondigt. Bij deze temperatuur, nu de zomer er ein delijk is, moet zoo'n aankondiging op velen een magnetischen invloed uitoefe nen, waaraan zij niet kunnen ontkomen! Bij de politie zijn inlichtingen te beko men omtrent een. hecrenrijwiel, dat onbe heerd op den openbaren weg is gevonden. Gisterochtend is de 12-jarige E. S. met zijn rijwiel op de Lange Mare door een ruit gereden van perceel 37, doordat do jongen moest uitwijken voor een auto. Hedenmorgen ongeveer kwartier voor Degen stond een wagen van de fa. Gebr. v- W., huize Ruimzicht, even onbeheerd aan do Rijn- en Schiekade, toen een wind stoot den wagen deed zwenken. Hij reed tóen den berm af en de Rijn en Schiekade ]o, w&ar de pakjes boter spoedig lustig Ronddobberden. Met vereende krachten ^ord de wagen en de boter weer uit bet ^afer opgevisebt. Vanmorgen werd de 50-jarige wijnhan delaar J. F. H. R. uit Alphen a. d. Rijn in den trein naar Leiden door een beroerte getroffen. Na in het stationsgebouw al- bier te zijn opgenomen, overleed de man eenige oogenblikken later. Hedenmiddag omstreeks kwart over één is op de Hooigracht tegenover perceel 44, een vrachtauto met.leege melkflesschen van do fa. v. d. Kloot waarschijnlijk ten gevolge van een defect aan de stuurinrich ting tegen een boom gereden. De bak schoof van den auto af en werd vernield. De chauffeur kwam er met een paar lichte schrammen af. Vrijdag a s. zal Wouter van Kooperen, wonende Schagensteeg 9, 35 jaar looper en 10 jaar flesschenspoeler zijn bij rle Melk inrichting ,,De Landbouw". SPORT WATERPOLO. De Zijl I—Maas II 3—1. Gisterenavond werd in de zweminrich ting „De Zijl" een waterpolo-wedstrijd ge speeld tusschen De. Zijl I en het tweede ze vental van De Maas. De Leidenaars won nen met 31. Vóór den wedstrijd wend door eenige da mesleden van De Zijl een demonstratie ge geven in figuurzwemmen, zulks in verband met de aanwezigheid van burgemeester van de Sande Bakhuijzen, die de verrichtingen in het water met belangstelling volgde. POSTDUIVEN. „De Vocruiigang" (Nieuwkoop). Wedvlucht vanaf Vilvoorde (België). De duiven werden in vrijheid gesteld 7 30 uur. Aankomst eerste duif 95536. G. Voorsluis le pr„ H. v. Zanten 2e pr., G. Voorsluis 3e pr., M. Akerboom 4e pr.. G. Voorsluis 5e pr., A. v. Houten 6e pr., M. Akerboom 7e pr„ H. v. Zanten 9e pr., M. Akerboom 10e pr. Aankomst laatste duif 11565. If IT PE PERS KATHOLIEKE STAATKUNDE EN GEESTELIJKE VRIJHEID. Ten bewijze, dat de geestelijke vrijheid bij de Katholieken niet veilig zal zijn,, in dien zij in Nederland een meerderheid mochten vormen, beroept Do V r ij z i n- nig Democraat zich op een uitlating van den beer van Scbaik bij de debatten in de Tweede Kamer op 19 Juni 1924, naar aanleiding van de weigering der Ko ninklijke goedkeuring op de statuten van „Dé Dageraad". Het citaat uit die rede voering is te vinden op blz. 2192 van de „Handelingen", en luidt als volgt: Tegen vrijheid van godsdienst, d.w.z. van andere godsdiensten en belijdenissen dan de Katholieke, hebben wij, zonder intusschen een recht daarop te erkennen of zulks als een in zich als een begeerens- waardig goed te beschouwen, geen be zwaar, indien en voorzoover bet algemeen belang zulks vordert; zij mag echter niet worden toegestaan als en voor zoover zij zeer schadelijk zou zijn voor het algemeen belang. In een pariteitsstaat als deze, waar de godsdienstige eenheid verbroken iSj en waar dus bet naast elkander be staan van verschillende seclen, gevestigde toestand is geworden, mag en moet ook naar onze opvattingen aan andersdenken den de burgerlijke vrijheid van godsdienst en belijdenis en de gelijkheid in alle Staats burgerlijke aangelegenheden worden; toe gestaan. Aan den oenen kant omdat die vrijheid voor hen het best de gelegenheid opent cm langs den weg van onderzoek en overtuiging tot de waarheid te komen, anderzijds ter bevordering van de vreed zame samenleving, de inwendige orde en rust in den Staat. Naar aanleiding hiervan stelt „De Vrijz. Democraat nu de vraag: „Kan men duidelijker zeggen, dat men zich noodgedwongen bij de verbroken godsdienst-eenheid nederlegt en van liet verbreken van die eenheid niet zou willen weten, indien men maar de macht had om bet te verhinderen?" De Tijd laat er op volgen: „Met eenigen goeden wil zou men de vraag ook anders kunnen stellen, bijvoor beeld: kan men duidelijker zeggen,, dat de Katholieken, zoolang de godsdienstige eenheid in Nederland verbroken blijft, aan andersdenkenden de burgerlijke vrij heid van godsdienst en belijdenis en de gelijkheid in alle staatsburgerlijke aange legenheden, mogen en moeten, toeslaan? De Vrijzinnig-Democraten gaan er prat op, dat zij anderen, dus ook den Katho lieken, alle recht laten wedervaren. Waarom dan dit forceeren, dit ver krachten der duidelijk uitgesproken waar- hei d?'' - Vraag: Een schoollccrling die met September 13 jaar wordt en 7 leerjaren heeft gehad kan men die van school ne men. Ja of neen. Antwoord: De verplichting eindigt, zoodra het kind zes jaren leerling eener lagere school is geweest cn liet alle klas sen doorloopen heeft, of, voor zoover het onderwijs gegeven wordt in klassen die sa men een langoren leertijd dan 6 jaren in nemen, zoovele klassen, als samen een leer tijd van 6 jaren omvatten, met dien ver stande, dat in het laatste geval de ver plichting niet eindigt, voordat het kind den 12-jarigen leeftijd bereikt en de klasse, waarin het bij 'het bereiken van dien leef tijd geplaatst was, doorloopen beeft. De verplichting eindigt in ieder geval, indien bet kind de klasse heeft doorloopen. waar in het bij bet bereiken van den 13-jarigen leeftijd was geplaatst. I Persoons matras, /I 00 lm. Paardenhaar I *f.DU I Persoons matras, met i «a nr eerste kwal. Java kapok I IL'.iü DRIE-DEELIG MATRASSTEL bestaande uit: Matras, schuin peluw en 2 kussens, le kwaliteit r an nn Java kapok I 46.111) Vrij Entrée. Vrij Entrée. Vraag: Wie is huurder van het huis? Ik heb altijd de huur en de kwitanties van het electrisch licht en van gas en de perso- neele belasting betaald, en nu heb ik een kwestie met mijn broers en die zeggen dat zij de huurders zijn van liet huis en dat ik er uit moet. Maar wie heeft er nu recht; zij betaalden nooit iets en ik alles. Waar moet ik mij dan wenden om zekerheid van de zaak le hebben? Antwoord: Huurder is degene, die het buis, hetzij bij schriftelijk contract, het zij mondeling, van den verhuurder ge huurd heeft. Dat een ander feitelijk de ver schillende lasten betaalde, doet hieraan niet af. Wij raden U zich persoonlijk te wenden tot een advocaat. Vraag: Mijn zuster is getrouwd ge weest met een weduwnaar met kinderen. Haar eigen huwelijk is kinderloos gebleven. Mijn zuster en baar man zijn nu beiden overleden. Voor wie is nu de inboedel, voor de kinderen of voor mij en een broer van mij die ik nog heb. Geld is er niet. Antwoord: Uw vraag is zoo zonder meer moeilijk te beantwoorden. Van be lang is namelijk of er een testament was en of uw zuster in gemeenschap van goe deren was gehuwd dan wel op huwelijk- scbe voorwaarden. Aannemende ec' 'er dat uw zuster in gemeenschap van goederen was gehuwd en dat er geen testament was dan bent u en uw broer gerechtigd tot de nalatenschap van uw zuster. Deze nalaten schap is echter slechts een klein gedeelte van de totale inboedel. De rest is voor de kinderen. Vraag: Als ik een dienstbode per week buur cn per week betaal, wat ben ik ver plicht te betalen, als zij naar het zieken huis moet? Antwoord: Als de dienst niet opge zegd is, moet U „gedurende betrekkelijk korten tijd" het loon blijven uitbetalen. Dit is ongeveer 2 a 3 weken. LAATSTE BEB8CHTERI DE VERGADERING VAN PROV. STATEN. Heden weid de zitting der Provinciale Staten voortgezet. Bij het voorstel tot wijziging der bijzon dere reglementen der Vereenigde polders Kadichein, met Oosterwijk, polder Hoog- of Klein Oosterwijk en polder Rietveld on der Arkel, drong de lieer Warnaar (A.-R.) aan op uitstel om een afdoende regeling te kunnen maken van de vereeniging der pol ders tot een waterschap of polder. De Voorz. van de commissie voor de re glementen had daartegen geen bezwaar. De heer Sterk (A.-R.) vroeg of, wanneer dit voorstel werd aangenomen, de polder Rietveld ten allen tijle uit de combinatie kan treden. De heer Schaper (Ged.) merkte op, dat Rietveld weigert de poldorlasten te betalen zoolang hij daartoe niet wettelijk verplicht is Het gaat niet aan Rietveld de schuld kwijt te schelden. Ged. Staten zullen de Stichting van een waterschap zoo spoedig mogelijk voorbereiden. De polder Rietveld zal natuurlijk uit kunnen treden wanneer bij wil, maar hij zal zich nog wel eens twee maal bedenken. De voorgestelde wijzigin gen strekken slechts om Rietveld tot beta ling te dwingen van betgeen bij schul dig is. De heer De Brauw (A.-R.) meende, dat l'.et gaat om nieuwe verplichtingen voor den polder Rietveld. Het voorstel werd aangenomen met 52 tegen 18 stemmen. Bij het voorstel lot aanvulling van het reglement op de wegen cn voetpaden, maakte dc heer Werker (V. D.) eenige in vert taanbare opmerkingen over de redac tie van do voorgestelde aanvullingen. Dc heer Braai (P. B.) kwam op tegen het voorschrift, dat do wielen van een wa gon moeten werden ontdaan van modder voor de wagen op oen eerste klas weg komt. Dit voorschrift was z. i. te vaag en hel was in vele gevallen onmogelijk klei- en modder geheel van de wielen le verwijde ren. De heer Schaper (Ged.) antwoordde, dat deze bepaling natuurlijk door een verstan- digen rechter moet worden toegepast. Het voorstel werd aangenomen z. h. a. Bij dc subsidie-aanvrage voor een te houden land- en tuinbouwtentoonstelling te Ridderkerk betoogde de heer Tor Laan (S. D. A. P.) dat hij geen bezwaar hoeft te gen subsidioering van dergelijke tentoon stellingen, doch in dit geval had hij be zwaar omdat er een Oranjefeest aan ver bonden zal worden. De heer v. Iloudt (S. G. P.) voelde niets voor een subsidie, omdat de betrokkenen voldoende kapitaalkrachtig zijn. Bovendien wenschte spreker niet mee te werken aan een kermis, die eraan verbonden wordt. De heer Trouw (V.B.) meende, dat men over deze bezwaren heen moet stappen in het belang van deze belangrijke tentoon stelling. Hij waarschuwde tegen de gevol gen van subsidicweigering, die zouden kunnen zijn een gelijke weigering door de Staten van Nord-Holland. Ten slotte wees spr. op den vooruitgang van den landbouw :l Italië en betoogde, dat wij met onze con currenten rekening moeten houden. De heer Schokking (C.H.) was niet te gen feesten, maar meende, dat de tentoon stelling hoofdzaak moet zijn. De heer Warnaar (A.-R), voorz. der com missie, verdedigde het toekennen van sub sidie, daar de tentoonstelling van groot ^belang is. Do heer Heukols (Ged.) verdedigde even eens subsidieering. Het voorstel tot verleening van subsidie werd z. b. s. aangenomen. Het voorstel tot bet verleenen van een subsidie van 3000 aan de commissie lot onderzoek van de gebreken in de volvette Goudsche kaas werd door verschillende leden krachtig gesteund in het belang van de kaasproductie in Zuid Holland. Do heer Peekenkamp (V.B.) drong er nog op aan, dat rekening gehouden zou worden mot de bijdragen van partikulieren. De beer Heukels (Ged.) zegde dit toe. De vergadering werd te 1 uur geschorst tot 2 uur. Gevecht met smokkelaars. Eén d o o d c. Men meldt ons uit Gennep: In den afgeloopen nacht was er op do Duilsch-Limburgsche grens een conflict geweest tusschen Duilscbe commiezen en smokkelaars. Er werd door de commiezen op do smokkelaars geschoten, waardoor zekere H. in het hoofd werd getroffen. In het hospitaal te Wecze, waarheen het slachtoffer werd vervoerd, is de ge troffene overleden Moord tc 's-Gravenhage in 1924. Een aanhouding. Gistermiddag is door een Inspecteur van politie te 's-Gravenhage aan boord van liet s.s. „Volendam" te Roller- dam aangehouden de 40-jarige varensge zel L. H. S., verdacht van den moord op 24 Juli 1924 op den heer van den Stijl in de De Ricmerstraat to 's-Gravenhage. S. was aan boord als „opstapper'', (hiermede wordt bedoeld iemand, die ziju overtocht verdient mot het verrichten van werkzaamheden aan boord). Hij werd destijds reeds door de politie verhoord. In den loop der jaren heeft de politie ver schillende aanwijzingen tegen hem gekre gen, welke haar voldoende toeschenen om tot zijn arrest-stelling over te gaan. Kort na den moord was S. naar Ame rika vertrokken. Ilij bevindt zich thans in liet arrestanten-lokaal aan bet Alexandor- veld en zal dezer dagen aan de Justitie worden overgeleverd. Kind CYerreden. Gisterenmiddag toen het 7-jarig zoontje van dc familie Troussel te Arnhem uit school kwam en met zijn vriendjes op den Utrechtschenweg achter een sproeiwagen I.op naderde uit de tegenovergestelde rich ting een auto. Juist op het moment dat de auto nog slechts enkele meters van den sproeiwagen verwijderd was wilde het knaapje don weg oversteken met het nood lottig gevolg dat liet kind werd overreden. In zorgwekkonden toestand werd het kind opgenomen en naar het St. Elisabelhgasl- huis vervoerd. TELEGft&RüftlEN Cen reuzen vliegtuig. Voor 100 passagiers. BERLIJN, 27 Juli (V.D.). Naar uit Few York gemeld wordt, heeft Dorc, de Amerikaanscbe vertegenwoordiger van de Deutsche Domier Walflugzeugfabriek verklaard, dat te Friedrickshafen een vliegtuig gebouwd wordt, dat 100 passa giers kan bevatten. Het volgend voorjaar zullen de eerste proefvluchten plaats hebben voor een Oceaanvluchl. Een onmenschelijke moeder. PAKIJS 27 Juli. (V.D.) Tc St. Didicr bij Lyon heeft de gendarmerie een vrceselijkc ontdekking gedaan. Een bejaarde boerin bad baar 3J-jarigen zoon, die geestelijk abnormaal was, gedurende vier jaren in een donker vcitvek opgesloten gehouden, waarin nagenoeg geen lucht en in liet ge heel geen zonlicht kon doordringen. Toen men het vertrek opende cn hij uit de duis ternis verlost werd, barstte de ongelukkige in huilbuien uit. Hij is onmiddellijk naar liet ziekenhuis vervoerd; dc moeder is in arrest gesteld. Vliegongeluk. PARIJS, 27 Julni (V.D.). Bij Toul zijn bij nacbtoefeningen twee militaire vliegtui gen legen elkander gebotst en naar bene den gestort. Drie inzittenden werden gedood. Een kon zich door een parachute in veiligheid brengen. Bergongeluk. COBURG, 27 Juli (V.D.). De Officier \au Jusilic bij liet Landesgericht le Co- burg dr. Oxai Miiglor, die met zijn broeder een. langdurigen. bergtocht in do Alpen maakte is gisteren door een noodlottig on geval om het leven gekomen. EfflARKTBERICHTERj AMSTERDAM, 27 Juli. Vee. 329 vette kalveren: le kw. J 0.850.95, 2e kw 0.720.&4, 3e kw. 0.60—0.70; LEIOEN. BIOSCOPEN. In do week van 23 tot en met 28 Juli: Luxor: Göölgekeurd voor volwassenen. Casine: Niet afgekeurd voor volwassenen. City: Niet afgekeurd voor volwassenen. 57 nuchtere kalveren f 1219; 630 var kens Holl. le kw. 0.800.81, 2e kw. 0.770.78; Overz. en Geldcrsche 0.80 0.81, veto varkens 0.770.79. ROELOFARENDSVEEN. 2G Juli Veiling. Groenten. Meloenen 21-45 p. st. Aard beien 35 ct. per Lf.G., Aardappelen 6 ct. per K.G. Peen 46 ct. per bos. "Witte ca- pucijuers 1.75, Snijboonen 4.204.40, Stek 2.60—2.70, Kassnijboonen 4.20, Prinsen- boonen 6.60, id. z. dr. 6.80, Dubb. stam 3.803.90, alles per 10 K.G. Augurken fijn 10.50, Fijn basterd 6.10, Basterd 4 4.60, Grof 4.70—5.60. Bommen 3.60—3.80 id. II 2.Stippel 22.20. Alles per 25 K.G. BOSKOOP 2G Juli. Veiling. Bloemen. Rozen per bos van 10 stuks. Ophelia 25 ct., Golden Ophelia 2329 ct., Marcel Rou- ger 34 ct., Hadley 5673 ct., Cl. Pevneü 45—52 ct., Columbia 3640 ct., Butterfly 41—03 ct., Mac Keiler 52 ct., Wilhelm Kor- des 31 ct., Boucho 2527 ct., Rosalandia 30 ct., Diversen per bos: Dahlia's gr. bl. 39 ct-, Gladiolen 10 ct., Anjers 28 ct., Lilium Longiflorum 4—G ct. per kelk. NIEUWKOOP. 25 Juli. Veiling. Aange voerd werden 8400 eieren Kippeneieren 6.156.95, eendeneieren f 4.905.10, 6 konijnen 0.50 per stuk. Handel vlug. TER AAR, 25 Juli. Veiling „Tuinders- belang" (persoonlijke veiling). Snijboonen 5.705, dubl). slamprinsessen f 4.20, Prinsessenboonen m. dr. 8.10, Snijboo nen stek 1.702.20, Tuinboonen 3 X w. 54 cent, Tuinboonen 2024 ct., alles per 10 kilo, Augurken per 25 kilo, fijn f 9.30, Fijn basterd 6.20, Basterd 4.90, Grof 4.905.20, Bloemkool 29 cent per stuk. 25 Juli Tuindcrsvereen. „St. Phocas" Peulen II f 1.20, Doppers I f 1.45, Witto Cape. 1.60, Tuinboonen 0.220.26, Snij boonen kode grond 5.605.70, id. kas 5.906.10 Prinsen z, draad 7.80, Augurken Basterd 4.80, Grof. I ƒ5.40 5.70, Grof II 4.40, Grof afwijkend 3.80, komkommers ƒ2.90 per 25 K.G. Wisselnoteeringen (Amsterd-* Berlijn5 London 1 Now-York Parijs Brussel (Belga) ,3 Zurich 4 Milaan1 Madrid 4 OsloC Kopenhagen .6 Stockholm .6 Weonen 3 Praag 445e STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 27 Juli. le klasse 3c lijst. Hooxe prijzen: 12144 ƒ20.000. 1472 ƒ2000. 3622 1000. 15724 ƒ400. 16683 ƒ200. 11753 15729 17786 19731 ƒ100. Prijzen van ƒ20. 84 100 102 15.3 168 194 220 321 535 592 625 671 680 712 735 803 812 860 896 907 9.37 963 964 995 1024 1025 1103 1124 1199 1223 1268 1346 1382 1429 1456 1560 1581 1610 1618 1637 1670 1691 1693 1720 1810 1811 1814 1815 1879 1909 2166 2183 2213 2250 2251 2251 2312 2333 2348 2358 2447 246.8 2570 2590 2592 2625 2718 2760 2765 2731 2823 2852 2861 2879 2902 2966 2972 3051 3105 3172 3195 3.375 3397 3408 35S5 3671 3819 3822 3835 3838 3869 3896 3926 3950 4046 4128 4188 4264 4284 4316 4329 4331 43.3.3 4372 4535 4591 4605 4640 4656 4699 4709 4711 4721 4740 4797 4805 4917 4927 506H 5142 5155 5165 5173 5211 5245 5261 5285 5302 5.315 5.356 5351 5398 54.38 5503 5525 5552 5587 5636 5743 5743 5882 5900 5912 6013 6034 6064 6111 6116 6120 6145 6160 6270 6284 6305 6315 63.39 6365 6467 6581 6590 6593 6621 6653 6660 6665 6727 6758 6797. 6801 6802 6810 6862 6981 6986 69S8 7018 7033 7138 7151 7204 7250 7386 7493 7580 7603 7620 7678 7769 7791 7826 7836 7846 7914 7960 8025 8093 8258 8270 8314 8356 8391 8.395 8401 8454 8583 8684 8712 8748 8818 8853 8967 8986 8995 9029 9044 9117 9151 9211 9326 9362 9401 9454 9518 9549 9570 9597 9651 9677 9719 9757 9799 9808 9895 9929 99.39 9953 9981 9985 10011 10036 10094 10186 10252 10266 10273 10303 10345 10350 10355 10371 10383 10455 10564 10641 10696 10706 10735 107.37 10743 10770 10851 10885 10971 11002 110.32 11135 11233 11238 11244 11341 11361 11377 11390 11431 11468 11537 11601 11655 11663 11826 11864 11912 11928 11935 11964 12038 12061 12156 12211 12283 12291 12395 12422 12433 12460 12526 12565 12739 12790 12812 12826 12851 13052 13J35 13216 13351 13399 13425 13431 13458 13501 13822 13816 13897 13918 13928 13962 14002 14101 141.36 14412 14420 14446 14505 14646 14656 14699 14S24 14849 14874 14963 14969 14984 15092 15098 15125 15*56 15222 15274 15278 15290 15404 15419 15426 15436 154S4 15583 15593 15680 15710 15720 15766 15859 15893 15921 15936 15940 15946 16065 16097 16111 16171 16175 16217 16224 16253 16322 16352 163S5 16462 16495 16522 16672 1673-1 16916 16828 16866 16869 16898 16934 16946 16957 16980 16999 17011 17019 17047 17058 17150 17205 17256 17333 17363 173/7 17379 17412 17467 17684 17711 17732 17842 1789'. 17954 17964 17953 17970 17979 1S087 18177 18209 18274 18316 18333 18342 1S345 1S427 18*147 1S451 18470 18494 18509 18520 18531 18555 18565 16567 18641 18663 18747 1875-/ 1S763 18776 1.3307 18S51 18924 18945 19009 19052 19015 19032 19125 19152 19183 19271 19359 19410 19447 19471 19630 19691 19764 19907 19913 19953 20015 20032 20038 20045 20192 70204 20216 20220 20257 20300 20.358 20376 20411 20*144 20463 20-192 20504 20509 20526 20550 20590 20600 20601 20627 20636 20637 tem 20713 20725 20733 20817 20918 20S39 20371 20582 20906 20978

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 3