TELEGRAFISCH WEERBERICHT volgens waarnemingen verricht in den morgen van 26 Juli 1927, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te 13e BilL Hoogste barometerstand: 766.9 te München. Laagste barom.atand: 748.6 te Janmayen. Verwachting tot den avond van 27 Juli Zwakke tot matige Zuidoostelijke tot Zuid westelijke wind. Moest zwaar bewolkt, weL nig of geen regen. Iets warmer. BAROMETERSTAND. t r De stand van hedenmiddag 3 uur ia aangegeven door den grooten wijzer. Het dunne lijntje beduidt den stand van gis teren. LUCHTTEMPERATUUR. 22.2 gr. C. Vï LICHT OP VOOR FIETSERS e. a.: Van Dinsdagnamiddag 9.30 uur tot [Woensdagmorgen 4.42 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting ,.De Zijl": 7 uur 19, 12 uur 19.5 en 3 uur 20.5 gr. C. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 21, 12 uur 21.5 en 3 uur 21.5 gr. G. perk. Ze zouden vechten om den len en 2en prijs in afd. B. Een vroolijk gezicht is 't V.I.O.S. het terrein op te zien komen in hun keurige Oranje kieltjes. Maar nog keuriger is hun samenspel. Niet zoodra is de bal aan het rollen, of ze nemen de leiding. Dit kon evenwel niet verhoeden dat hun keeper toch het eerst moest visschen. Maar terstond daarna wordt revanche gehaald. Maar nu behou den zij de leiding. Gedraaid wordt er maar niet gerust. En al spoedig is het 2e puntje door V.I.O.S. behaald. Jammer, dat defect aan den bal het spel een poos doet staken. Nog een half uur moet gespeeld worden. Het bleek evenwel, dat het euvel aan den bal niet verholpen kon worden. Dit eindigde dus met 21 voor de Oran jeklanten. Een woord van lof komt toe aan scheids rechter Bon van Aalsmeer (Kudelstaart), die zoo uitstekend leiding aan het spel gaf. N00RDWIJK. Diefstal. Door een bloeinbollenbande- laar alhiei is bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een hoeveelheid tulpenbol len uit zijn schuur, staande op het erf van zijn woning. Een onderzoek wordt inge steld. NQQRDWIJK-B INNEN. Aanrijding. Gistermorgen heeft op den Heerenweg alhier ter hoogte van de Beeklaan een aanrijding plaats gehad tus- schen een fordauto en een met groenten beladen wagen, bespannen met een paard. De aanrijding werd veroorzaakt doordat de auto tusschen den wagen en een auto bus, die elkaar passeerden, wilde doorrij den. De auto bekwam ernstige schade, ter wijl de wagen ook zoodanig was bescha digd, dat hij niet verder gebruikt kon wor den en de groenten moest worden overge laden. Verzekering dekt de schade. Per soonlijke ongelukken hadden niet plaats. SASSENHEIM. Weer 'ns een tram ontspoord. Hedenmorgen is de tram van 7.50 uit Lei den door verkeerden wisselstand uit de rails gesprongen en omgekanteld. Doordat de koppelsfang brak bleven de passagiers wagens in de rails en reden deze eenige meters door. De machinist, die zich in do machine bevind, wist zich door tegen woordigheid van geest zelf te redden. Het verkeer is eenigermafe gestremd. Met het opruimingSAverk is dadelijk begonnen. VOORSCHOTEN. Ongeluk. Gistermorgen reed een knaap van 14 jaar W. M. per fiets op de Papelaan en kwam te vallen voor een auto Do voorwielc-n der auto reden over zijn lichaam. De chauffeur remde zoo sterk mogelijk, waardoor groote onheil werd voorkomen en haalde de knaap onder de auto vandaan. De fiets werd vermorzeld en de knaap kwam er Avonderlijk goed af. Onmiddellijk werd door den stationschef dr. Stoel opgebeld, die den knaap genees kundige hulp verleende. Het bleek dat de jongen slechts enkele schrammen aan hand, hoofd en been had opgeloopen, zoo dat dit ongeA'al nog zeer goed is afgeloo- pen. In een regenput gevallen. Gistermor gen viel het 4-jarig zoontje Aan den lieer D. G. alhier in een onbewaakt oogenblik in den regenput. Onmiddellijk snelde zijn va der hem ter hulp en had het geluk het knaapje, dat reeds bewusteloos was, to i redden. Men dacht een lijkje op te halen, doch, nadat men eenige oogenblikken met het knaapje bezig geweest was, gelukte het hem Avederom bij to brengen en lot op he den blijkt het, dat het knaapje geen letsel is toegebracht. In de vaart gereden. Gistermorgen reed een heer uft Delft met een knaapje .5®^ fiets in een vaartsloot aan den Rijndijk alhier. De gemeaatewerkman J. A. L. had het genoegen de drenkelingen op het droge jo; halen en voor verdrinking te behoeden. j^/en dcr b^oners aan den Rijndijk zijn Geiden voorzien van dróge kleeren. WASSENAAR. Zilveren Klcosterfeest. Morgen herdenkt ccn onzer meest ge achte ingezetenen de Eerw. Zuster Fidelia, Hoofd der R.-K. Meisjesscholen alhier, den dag, waarop zij vóór 25 jaren in bet kloos ter trad der Eerw. Zusters Franciscanes sen Aran Oirschot. 's Morgens kwart voor 8 is er te harer intentie een gezongen H. Mis, Avaarna in de school de huldiging plaats vindt. Ongeluk. In de remise van de H T. M., is de arbeider B. met een zijner knieën bekneld geraakt tusschen twee lorries, met het gevolg, dat de knieschijf ontwricht en de spieren beleedigd werden. Na ter plaatse verbonden te zijn is hij naar een zieken huis in Den Haag vervoerd ter verdere behandeling. ZEGWAART. Aanrijding. Wegens onbekendheid met het mechanisme van een motorrijwiel, reed dc heer M. gistermorgen een 9-jarig wiclrijdend meisje onderste boven. Een paar beschadigde kousen, Avas al wat de aanrijding veroorzaakte, en die werden natuurlijk vergoed door den onhandigen motorrijder. BJE RSJHSTREER NIEUWKOOP. Arm gebreken. Tijdens een school reisje, hetwelk de kinderen van de 0. L. School maakten, had het 10-jarig zoontje van den heer Feenstra het ongeluk van een schommel te vallen en een arm te breken. Veel liefhebberij. Ter secretarie dezer gemeente zijn voor het seizoen 1927/'28 reeds 20 jachtakten afgegeven. ZEVENHOVEN. Ongelukkige val. Te Bovenkerk is de 78-jarige wed. A. van de trap gevallen en kort daarna overleden. STfiPS N St. Jcsephs-Gezellen-Vereeniging. Keulse he Reis 1927. Zaterdag 23 Juli 1927. Als inzet van de viering van het 40-jarig bestaan van de Leidsche St. Josephs-Ge- zellen-Vereeniging, welk feit op 9 Juli j.l. in stilte werd herdacht, en dat in de ko mende maanden door feestelijkheden de aandacht van Katholiek Leiden zal vra gen, a-ertrokkcn Zaterdag een 20-tal leden dezer \-ereeniging naar Keulen. Gezien de voorbereidingen, die met ken nis van zaken getroffen werden door de hoeren W. A. Kohlbeck en P. Brouwer, vertrokken we, toegerust met een in de tails uitgewerkt programma en onder dc veilige hoede van onzen Vice-Pracses, kap. Kemperman, in een opgewekte stemming, uitgeleide gedaan door vele leden der ver- eeniging, vrienden en bekenden. In rustige stemming lieten Ave Holland achter ons en werden de douane-formali teiten zonder moeilijkheden volbracht. Onder het vallen der duisternis brachten we den eersten groet aan het Duitsche land en tegen tienen kregen we de vele lichten van de stad onzer eerste bestem ming in zicht. Afgehaald door een gezel uit Keulen be reikten we na diverse verkenningen het Kolpingshaus, waar we door den Gene- raal-Praeses, Mgr. Efürth, werden verwel komd en de eerste maatregelen troffen tot het doorzetten van onze plannen voor een pleizierige Keulsche reis. Prof. Dr. J. Huizinga. Ter gelegenheid van de herdenking van haar 450-jarig bestaan heeft de universi teit te Tubingen o.m. den Nederlandschen historicus professor Huizinga. te Leiden, tot'doctor honoris causa benoemd. Een gouden jubileum. Den 30sten Juli hoopt onze stadgenoot Petrus Gordijn, Utr. Jaagpad 48, het zeld zame feit te herdenken dat hij 50 jaar als scheepstimmerman in dienst is bij de fir ma W. F. Maas en Zonen. Vanaf 30 Juli 1877 tot 7 Mei 1878 heeft hij zijn diensten verricht bij den heer P. C. Maas, vervol gens tot 31 Dec. 1921 bij den heer W. F. Maas eii daarna bij genoemde firma, zoo dat deze dag niet onopgemerkt zal voor bijgaan. Bedelbrieven. In de „Msb." lezen wij het volgend be richt: „Dezer dagen is te Rijswijkdoor dc po litie een minderjarige jongen aangehou den, die, voorzien van een bedelbrief, langs de huizen ging. De minderjarige, in Leiden thuisbehoorende, werd op transport ge steld naar die gemeente. Daar bleek bij onderzoek, dat de brief was opgesteld door een man, die op de goedgeefschheid van het publiek speculeerde, en zijn kinderen in dc A'acantie naar verschillende plaatsen stuurde, cm tc bedelen. Het betrof hier echter een zuiver geval van oplichting. Het bleek n.l., dat de brief was onderteekend met een vaïsclien naam en dat de plaats Leiden niet werd genoemd. De omstandig heden van het bewuste gezin Avaren vrij gunstig. Men zij gewaarschuwd voor der gelijke bedelbrieven." Bij navraag, door ons bij de politie al hier gedaan, bleek de man een zekere E. te zijn, alhier woonachtig, sedert een paar jaren werkeloos, terwijl hij zegt ook geen werk te kunnen vinden. Intusschen is de zaak voor de Haagsche rechtbank behandeld, waarbij geëischt is dat de ouders ten opzichte van drie hun ner kinderen uit de ouderlijke macht zul len worden ontzet. Do uitspraak hierin moet echter nog volgen. Verder zal de zaak door de Voogdijraad alhier Avorden behandeld. Voor het examen Engelsch M. O. akte A. is te Utrecht geslaagd mej. J. v. Noort, 8lhier. INGEZONDEN IÜEDE0EELM6 Zoo ju 1st ontvangen van onze Parljsche Commissionnairs, de nieuwste Creaties VILTHOEDEN, in Dames-, Bakvisch- en Kinder Modellen. BIJZONDERE AANBIEDING DAMES-VILTHQEDEN, prima Vilt, in alle nieuwe tinten f 2.75 Vrij Entrée. Vrij Entrée. 3325 Voor het a-oorbereidend. examen voor de gemeente-administratie van de Nederl. Ver. van Gemeentebelangen is te Utrecht geslaagd dc lieer A. Bernard, alhier. In den afgeloopen nacht bemerkte een surveillecrend politieagent op straat een jongen van ongeveer 12 jaar, die opgaf P. P. te heeten. De agent nam den jongen mee naar het bureau, waar uit zijn tegen strijdige en foutic c inlichtingen bleek, dat hij niet geheel normaal was. Zoo gaf hij verschillende woonplaatsen op en te vens het adres van een steenbakkerij waar hij werkzaam zou zijn, terwijl in ge noemde plaats geen steenbakkerij van dien naam bestond. Hedenmorgen is het jongmensch op transport naar Woerden gesteld, daar men vermoedt dat de jongen daar zijn do micilie heeft. Hedennacht om 12 uur geraakten op den Stationsweg een Amsterdammer, zeke re J. D. en J. de M. uit Leiden handge meen, Avat zijn oorzaak vond in een Avoor- dentwist, ontstaan uit minnenijd. J. dc M. kreeg daarbij een klap in het gelaat, ten gevolge Avaarvan hij met het achterhoofd op den trottoirband viel en niet ernstig verwond werd. Gisteravond omstreeks half acht gear resteerd C. S. tc Leiden, die op bezoek was bij een juffrouw in de Mirakelsteeg, Avat echter door de bewoonster niet op prijs werd gesteld. Daar S. zich niet wilde verwijderen, kwam de politie er bij te pas. De agent, die den man met geweld trachtte te verwijderen, kreeg een stomp tegen hot oog, tengevolge waarvan hij zic-h onder geneeskundige behandeling moest stellen. LAATSTE BERICHTEN Deer ccn auto overreden en gedood. Een ongeveer 25-jarige vrouw werd tc Amsterdam in de Paleisstraat aangereden door een auto van den gemeentelijken tele foondienst. Een der Avielen ging dc vrouAV over liet hoofd, met het noodlottig gevolg, dat zij op slag dood was. Kïnd verdronken. Hedenmorgen werd sedert enkele uren l.et l'/s-jarig dochtertje van A. S. te Volen- dam vermist. Na geruimen tijd dreggen werd liet lijkje opgehaald uit een in de nabijheid der ouderlijke woning gelegen water. Zijn vrouw doodgestoken. Een echtpaar waarvan de vrouw 63 en de man 50 Jaren is, wonende in de Wes terstraat te Amsterdam, had voortdurend oneenigheid. Hedenmiddag bevond zich het echtpaar in een café in genoemde straat. Daar kregen zij Aveer woorden. Plotseling trok de man een mes en stak er zijn vrouw mee. Hij trof haar recht in het hart, met het gevolg, dat de vrouAv on middellijk dood was. Dc man werd gear resteerd. Te ver in zee. Bij het baden in zee aan liet Stille strand, te Scheveningen Avaagde zich de 13-jarige Johanna P., wonende y. Ostadcstraat te Den Haag gistermiddag te \er in zee. Plot seling hoorde men haar hulpgeroep, Avat beduidde, dat zij door den stroom was meegesleurd en het strand niet meer kon bereiken. Hierop heeft de 21-jarige Joh. Str., Snelliusstraat 7 alle pogingen in het Avcrlc gesteld om de drenkeling aan het strand te brengen, hetgeen echter niet ge lukte, zoodat heb meisje verdronken is. Hoar lijk is nog niet aangespoeld. Poging tot doodslag. De politie heeft gisteraA-ond in de Anna PauloAvnastraat te 's Gravenhagc aange houden den 23-jarigen fabrieksarbeider I. R., Avonendc te Delft. Deze heeft verkee ring met dc 23-jarige J. S. T., een Oostcn- rijksch meisje, dat in dienst is bij een fa milie in de Anna Paulownastraat. De twee geliefden hadden nogal eens ruzie en toen Zondagavond R. bij haar op bezoek was, ontstond opnieuw ongenoegen, dat in een vcchtpar'ip eindigde. R. heeft zich daarbij zoo opgewonden, dat hij ecu scheermes trok en zijn meisje een tamelijk ernstigen wond in den hals toebracht. Dc jongeling is hierop naar Delft vertrokken en ver toonde zich gisteravond weer in de Anna Paulownastraat, waar hij aangehouden werd. Ilij zeidc daar te komen, om te we ten hoe zijn slachtoffer het maakte. Hij had in drift gehandeld, naar hij zcidc en had het mes in een vijver van liet Haag sche Bosch geworpen. Het mes is nog niet teruggevonden. Mej. T. was, hoewel zij veel bloedverlies had, gewoon naar bed gegaan. Den vol genden ochtend kwam do daad echter aan het licht en werd geneeskundige hulp ver leend. Dc jongeman zal aan de Justitie worden overgeleAerd. Jan Hassink overleden. Hedennacht is te Einhoven op 25-jari- gch leeftijd overleden de bekende inter nationale voetballer Jan Hassink, lid van de Philips Sportverceniging. Jan Hassink is bezweken aan de ver- Avondingcn, bekomen bij het motorongeluk waarvan de vorige week melding is ge maakt. TELEGRAMMEN DE NACHTTREIN UIT ZWITSERLAND OVER TIJD. Tengevolge vsn een baanversperring. Twee goederentreinen tegen elkaar gebotst. De nachttrein no. 72 ChurAmsterdam, die hedenmiddag om 12,32 uur aan het Centraal Slation te Amsterdam had moeten aankomen, zal, naar vanaf do grens tele grafisch bericht wordt, meer dan 4 uur te Iaat binnenkomen. Daar dezelfde trein weer om 3.57 uur hedenmiddag uit Amsterdam moet vcr- frekken, heeft men op het Centraal Station ter vervanging een andoren trein samen gesteld. Uit Keulen wordt gemeld: Do nachttrein uit Zwitserland naar Ne derland kwam heden niet aan, doordat de spoorwegbaan versperd was tengevolge van een plaats gehad hebbende botsing tusschen twee goederentreinen nabij Frei burg. In aansluiting op het telegram uit Keu len vernemen wij nog. dat do passagiers van dc Zwitserscho (rein naar Amsterdam alleen de onaangenaamheden van een lang durige vertraging hebben ondervonden. TYPHOON TER HOOGTE VAN CANTON. 150 personen verdronken. SHANGHAI. 26 Juli. (V.D.). Naar ge meld wordt zijn 150 personen verdronken door het"omslaan van een jonk tijdens een typhoon. Avolke ter hoogte van Canton beeft gewoed. Dc sultan van Marokko. RABAT, 26 Juli (V.D.) De gezond heidstoestand \'an den sultan van Marokko goat vooruit. Hij is in staat do loopende Averkzaamheden af te doen. De bomaanslagen te Buenos Aires. PARIJS, 26 Juli (V.D.) De „Matin" verneemt uit Buenos Aires, dat do Argen- tijnsche anarchist Rossïgo onder beschul diging den bomaanslag op de ambassade der Ver. Staten te hebben gepleegd, gear resteerd is. Prins Carol van Roemenië. PARIJS. 26 Juli (V.D.) De ,/Petil Parisien" verneemt, dat prins Carol van Roemenië gisteren verscheidene landgo- nootcn heeft ontvangen, onder Avio 5 perso nen, aie regelrecht uit Boekarest waren gearriveerd. Na afloop van hot bezoek verklaarde één hunner, prof. Nicoulescu, dat prins Carol de huidige Roemeensclic regeering niet in moeilijkheden Avensclil (e brengen door een ondoordachte daad. De prins verheelde niet de bittere smart, die hij gevoeld heeft, toen hem de toestemming geweigerd Averd, zijn vader do laatste eer to bewijzen. De cholera aan de Perzische Golf. LOKDEN 2G Juli. (V.D.) Het aantal der slachtoffers van de aan de Perzische Golf heerschcnde cholera-epidcmie is tc Basra tot 8 gestegen. Zeer zwaar wordt vooral het Abadan-eiland geteisterd, alwaar zich raffinaderijen van de Anglos-Persian Oil Cy bevinden en waar reeds 0 sterfgeval len onder de arbeiders zijn voorgekomen. Overstroomingen in Venezuela. PARIJS 2G Juli. (V.D.) Uit Caracas wordt gcineld, dat in het Zuidelijk deel van Venezuela verscheidene districten door overstroomingen geteisterd zijn. Dc stad Paragua is geheel overstroomd. Er zijn 10 menschenlevens tc betreuren. Ernstig arbeidsongeval. LONDEN 2G Juli. (V.D.) Uit Edmonton (Canada) wordt gemeld, dat aldaar een ijzeren stellage' van een in aanbouw zijn de brug is ingestort, waarbij 4 arbeiders gedood en 2 ZAvaar gewond werden. INARKTBER1CHTEN LEIDEN, 26 Juli. Veiie Varkens. Aan gevoerd 304 Varkens, 2S0 Vette en 14 Lich te Varkens. Vette Varkens 6507 cent en Lichte Varkens 6365 cent per Kg. levend gewicht. Handel zeer matig. ROTTERDAM, 26 Juli. Vee. Aanvoer: 129 Paarden. 28 Veulens, 1255 Magere Runderen, 906 Vette Runderen, 438 Nuch tere Kalveren. 184 Vette Kalveren, 313 Schapen of Lammeren, 82 Biggen. 4 Bok ken of Geiten, 320 Graskalvcren, 32 Over lookers. Prijzen per half Kg.: Vette Kooien 5256, 45il'A en 3438 cent; Ossen 50 52, 4457Vi en 40 cent: Stieren 4547, 42 en 30 cent; Kalveren 707214, 57/4 60 en 47/450 cent; Prijzen per stuk: Melkkoeien 225450, Kalfkocion 240 450. Slieren 130500, Pinken 150 180, Vaarzen 180225, Werkpaarden 200325, Slachtpaarden 150200, Hitten 130—200. Veulens 80—145, Fok kalveren 1522, Graskalveren 3075, Biggen 1020, Overloopcrs 2535, Sluch(kalveren 1217, Biggen per Avcek 2.002.25. Koeien en Ossen: handel in goede soorten vrij goed, prijzen tamelijk. Stieren: minder vlotte handel, prijzen niet zoo vast als vorige week. Vette Kalveren: redelijke handel, prijzen gelijk vorige Avcek. Melk- en Kalf koeien: iets flauwer handel, prijzen zelfde hoogte. Jong vee: zeer kalme LEIDEN. BIOSCOPEN. In de week van 23 tot eu met 28 Juli: Luxer: Goedgekeurd voor volwassenen. Casino: Niet afgekeurd voor volwassenen. City: Niet afgekeurd a-oor volwassenen. handel, geen hoogero prijzen. Nuchtere Pok- en Slach(kalveren: langzame handel, iets vastere prijzen. Paarden: matige han del. duurder. Biggen: zeer langzame han del, prijzen onveranderd. Overloopers: kalme handel, hoogero prijzen. BODEGRAVEN. 26 Juli. Kaas. Aanvoer 414 partijen Goudsche kaas, Avaarvan 385 met rijksmerk, 18658 stuks zijnde 149264 Kg. Prijzen: met rijksmerk lo scort 41 44, 2e soort 3539, zwaardere 47, ex tra zwaro 35, zonder rijksmerk 3440 Handel matig. OUDEWATER, 25 Juli. Kaas Aanvoer 140 partijen, tezamen 6300 stuks, avogende 31.500 K.G. Eorse soort Gouda met rijksmerk 3840, mindere kwal. 3537, zonder rijksmerk J 30 3G. Handel traag. ROELCFARENDSVEEN 2G Juli. Vei ling. Groenten. Meloenen 4151 ct. por stuk, aardbeien 3440 cl., per K.G.; (uinboonen 25 ct., snijboonen ƒ4.40 5.20, idem II 4, stek 33.10, kas- snijboonen 4.504.60, stek 33.20, prinsesseboonen f 77.20, zonder draad 7.50, Wagenaarboonen 4.10, witte proukbooncn 2.50, per 10 K.G.; augur ken fijn 11, fijn basterd 6.10, basterd f 6, grof 5.706.70, bommen f 4.60 5 20. stippel 2 40. per 25 K O. Wisselnoteeringen (Amsterdam Herlijn 33 V-j Loudon12.1 l5/g Now-York 2.49ft/8 Parys. O.TG'/g Brussel (Bclga) 34.69 Zilricli48.07 Milaan 13.57 Madrid 42.65 Oslo64.45 Kopenhagen 66.75 Stockholm 66.85 Weonen 35.15 Prang7.39'/2 BEURSOVERZICHT. Met de affaire Avas het Aveer poorer ge steld. Do stemming Avas daarbij verdeeld. Kon. Olie opnieuw in reactie cn thans be neden 340 pet. Rubbers eerder aan den ZAvakken kant in verband mcl de onzekere lend enz op de Rubbermarkt A'dam Rub bers iets lager. Suikers roeerendeels goed gedisponeerd. H. v. A 's hoogcr Van do ïnd. Cultuurbanken boekten Kolonialo Banken opnieuw een avance. Ook Indi sche Banken veel hooger afgedaan. Bij ge ringe omzetten waren Scbeepv. goed prijs houdend. Ook Tabakken niet slecht van toon, doch op bescheiden voet verhandeld. Ned. Industrioclon weinig belangstelling. Kunstzijde onsystematisch genoteerd, doch per slot van rekening weinig veranderd Prolongatie 3VI pcL 415e STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 26 Ju!.'. 1c Klasse 'e Lijst. Hooge drijzen: 16964 1000. 3437 14776 18128 ƒ400. 1403 12196 f 200. 238 1432 2924 8570 11285 100. Prijzen van f 20. 17 32 38 48 57 143 148 151 166 271 308 406 490 504 516 561 569 595 CIO 686 694 740 804 599 1019 1138 1139 1173 1194 1249 1258 1254 *428 1492 1545 1697 1750 1798 1806 1823 1826 1866 1869 1886 1967 1992 2129 2177 2226 2234 2275 2372 2396 2407 2580 2617 2656 2671 2817 2830 2940 3023 3030 3049 3055 3078 3091 3099 3130 3154 3156 3160 3313 3379 3387 3416 3428 3452 3502 3512 3648 3703 3721 3767 3840 3854 3895 3923 3992 4037 4142 4151 4257 4289 4318 4429 4599 4639 4647 4728 4749 4767 4811 4815 4830 4850 4956 4988 5036 5108 5158 5250 5273 5284 5303 5335 5362 5371' 5448 5467 5476 5491 5628 5725 5728 5775 5786 5859 5941 5947 5950 59-J 5984 6012 6036 6241 6312 6396 64V3 6542 6550 6573 6576 6655 6657 6661 6754 6814 6824 6901 6941 6963 7014 7056 7087 7120 7122 7275 7276 7308 7344 7357 7472 7594 7616 7834 7910 7935 7968 7971 8001 8002 8032 8075 8129 8131 8201 f.217 8243 8256 8322 8337 8367 8418 8478 8539 8662 8668 8669 8685 8751 8824 8827 8931 8958 8970 8973 8976 9001 P014 9026 9047 9073 9077 9159 9175 9209 9258 9266 9444 9505 9633 9657 9717 9721 9726 9833 9859 9874 9915 9924 9938 10017 10020 10098 10113 10197 10204 10248 10307. 10373 10378 10403 10109 10418 10432 10546 10626 10750 10786 10811 10831 10839 10856 10913 10918 10975 11020 110:0 11128 11205 11245 11516 11589 11620 11642 11653 116611 11694 11708 11732 11765 11801 11820 11840 11889 11913 12007 12035 12060 12071 12227, 12355 12392 12489 12513 12568 12652 12715 12769 12781 12783 12809 12843 13051 13078 13094 13108 13158 13199 13308 13313 13374 13462 13476 13503 13558 13570 13669 13735 13763 13787 13805 13837 13920 13927 13979 13980 14033 14056 14058 14080 14164 14171 14180 14189 14217 14258 14261 14296 14300 14312 14341 14355 14400 14443 14469 14519 14520 14594 14598 14599 14606 14624 14647. 14648 14652 14739 14766 14777 14798 14862 14979 14988 15018 15078 15106 15153 15225 15234 15255 15271 15309 15373 15463 15520 1557Ö 15582 15618 15661 15771 15778 15788 15798 15818 15972 15980 16056 16159 16177. 16307 16456 16471 16577 16602 16604 16630 16638 16657 16719 16728 16745 16813 16951 16968 17004 17027 17032 17057 17096 17125 17157 17182 17248 17272 17329 17378 17426 17469 17538 17571 17589 17602 17615 17622 17643 17651 17721 17750 17764 17768 17782 17785 17962 18086 18116 18126 18165 18195 18204 18238 18358 1S364 18369 18393 18438 18553 18557 18568 18598 18611 18614 18658 18669 18740 18764 18802 18809 18860 18902 18913 18918 18969 19051 19102 19118 19161 19181 19261 19267 19281 19502 19358 19475 1950S 1S589 19671 19768 19813 19911 19968 19998 20009 20037 20053 20060 20085 20162 20230 20232 20242 20264 20337 20367 20375 20398 20399 20137 20552 20557 20635 20055 206G0 20686 207GS 20785 20992 21000 jEfcu

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 7