Ook waar. Noem eens een woord met acht me ideklinkers achter elkaar. Dat kan niet. -Jawel: angstschreeuw. En weet je nu feen woord met vier klinkers achter elkaar? Neen; wat is het? Papegaaien. En weet je nu een Hol- landsch woord van twee lettergrepen zon der klinkers? Dat bestaat niet. Wel waar: Hoogstraat. Zeg, en de o's en de a's dan? Zijn dat geen klinkers? In de Hoogstraat zijn geen klinkers, maar asfalt. Duidelijk. Vertel jij nu eens, recruut, wat arm- eeinen zijn, sprak do sergeant. Dat is makkelijk genoeg, zei do Am- sterdamschc recruut. Armseine sijne seine, waar je mee kan seine azzo de andere sei ne kepot sijne. Alles is nuttig. Is het niet wonderbaarlijk, op te mer ken hoe do natuur zich aanpast aan al de behoeften van den mensch? Ja, het is wonderbaarlijk. Wat zou men beter kunnen wenschen dan zijn ooren om zijn bril er aan vast te haken? Zij zal 't niet gelooven! Daar is je vrouw om je te zien, No. 43, sprak de gevangenbewaarder. Och, bewaarder, doe me een plezier, en zeg tegen haar dat ik net uit ben, smeekte No. 43. Een slechte verontschuldiging. „Gij moet niet den ganschen dag zin gen Dientje!" „Hot zingen is nu eenmaal mijn zwakke zijde, mevrouw." „Nou, juist daarom Gemoedelijk. Mevrouw, uw man zal zich nog dood rooken." „Hoe lang kan het nog duren, dokter?" Ingewikkeld. Iemand, die in een café de krant las, werd do:r een heer aldus aangesproken: „Neem mo niet kwalijk meneer, dat ik u stoor, maar zeg mij, heb ik de eer, u of uw broeder te spreken?'' Meneer'', antwoordde de aangespro kene, „het is mijn broeder". Toen de aanwezigen hartelijk lachten om de snuggerheid der vraag, riep de vrager ten hoogste gebelgd: „Deze vergissing is volstrekt niet be lachelijk, hoeren; beide broeders gelijken volkomen op elkaar, vooral deze!'' Een klein misverstand. Moeder boos tot Joop, die laat uit de school komt: „Jongen, heb je onder weg weer gevochten?'' Joop: „Nee moeder, ik moest school blijven, wijl ik de Alpen niet wist le liggen." Moeder: „Jij weet ook nooit waar je je rommel laat." De brutale gast. Een humoristische heer was aan tafel genoodigd hij vrienden, die rijk èn gierig waren. Er was niet veel "te eten geweest en toen de gastvrouw, hij het afscheid nemen, zei: ik zie u toch weer gauw te rug aan onze tafel? was het antwoord van den brutalen gast: Als u wilt meteen weer! Hij was de eerste. De gast (vertrouwelijk tot dienstmeisje) „Is er al 'n stelletje vervelende lui bin nen, Rika?" Dienstmeisje: „Neen, meneer, u bent de eerste." Klopt. „Hoe kunt ge een oude kip van een jonge onderscheiden?'' „Door de tanden.'' „Een kip heeft geen tanden." „Maar ik wel!" VOOR ONZE KINDEREN. UITSLAG WEDSTRIJD. Lieve Neefjes en Nichtjes, Ziezoo kinderen, nu zullen we samen eens even gaan praten en zal ik jullie ge duld niet langer op de proef stellen en de gelukkigen zeggen, die Vrouwe Fortuna met haar gouden stafje als de bekroonden uit het strijdperk aanwees. Doch vooraf wil ik nog een enkel woord zeggen over den wedstrijd zelf en wat daaraan vast zit. Eerstens moet ik me namens jullie van een plicht kwijten en dank brengen aan de Directie van ons blad voor de mooie en keurige prijzen, die ze ditmaal beschik baar stelde. Dan een woord zeggen over den wed strijd. Ik ben echt tevreden. We gaan vooruit. Het getal deelnemers en deelneemsters neemt toe. Dat is een verheugend feit. Ook liet getal dat aan G meedoet, is stijgend. Dat vooral doet me pleizier en houdt mooie beloften in voor de toekomst. Trouwens van heinde en ver, is men ko men opdagen. Het heeft inderdaad aan het bureau van ons blad brieven geregend. Het is wel een bewijs, hoe ons blad er in Lei den en Omstreken inzit: getuigen de, vele mededingers en mededingsters ook van kuiten do stad. Ziet do lange lijsten in en telt dan eens op de brieven uit de omliggen de dorpen ontvangen. Dat is waarlijk een respectabel gelal geweest, een getal, dat me dubbel verheugt. Ook dit. getal is stijgende. We hebben immers de kinderrubriek niet alleen voor de stadskinderen, maar voor allen, die de krant ontvangen en .oals één mijner Nichtjes schrijft, onze krant, die steeds met gejuich wordt binnenge haald en waarom gevochten wordt, wie het eerst do Kinderrubriek lezen zal. Van briefjes gesproken? Ik heb er heel wat ontvangen. Ik zal ze allemaal beant woorden, maar.dat gaat van 't hoopje af. Wig boven ligt, komt het eerst aan de beurt. Maar beantwoorden zal ik ze alle. .Dit weet gij trouwens wel. Wie vergat ik na den vorigen wedstrijd?.... Niemand! Wat G belreft? Ik kan nu reeds zeggen, dat ik meer mooie versjes en verhaaltjes en opstelletjes heb ontvangen, dan ik in de verste verte had kunnen verwachten. Wel is het typeerend, dat het hoofdza kelijk oude bekenden waren, die onder G meedongen, waaruit ik moet afleiden, dat schrijven en dichten nu juist niet icder- mans werk is. Nu bedoel ik met schrijven en dichten, iets dat men zelf verzint en zelf maakt. Af schrijven wat een ander schreef en dacht is hcusch geen kunst; dit kan de eerste de beste krullejongen ook wel, laat staan schoolgaande jonge menschen. Jullie zult al die stukken onder de oogen krijgen, en dan kunnen zij, die niets voor G instuurden, eens zien, wat anderen wel te vertellen wisten. Er zijn er niet veel uitgevallen. Het werk was in hoofdzaak goed. Het schrijven over 't algemeen keurig, vooral de buitenkinde- ien maken van 't schrift veel werk. Voor groep A zijn er zes uitgevallen; voor groep B, vier, en voor groep G slechts één en die ééne, kwam juist twee dagen te laat binnen. Er zijn meer kinderen, die altijd tijd genoeg hebben Zij komen liefst op het nippertje. Dat hoort niet. Dat zijn van die sloffers, die later ook te laat in den hemel zullen komen. Dan vinden ze hem dicht en St. Petrus zal ze kalmpjes in den regen laten staan Zoo gaat het met zulke telaatkomers. Ik had bijtijds jullie nog gewaarschuwd: „maakt een beetje voort en laat het niet, tot den laatsten dag aankomen!" Laten we hier eens aan denken voor den volgenden wedstrijd na de groote vacantie. Voor ik de lijst der gelukkigen afschrijf, die men de Jury ter hand stelde, wil ik eerst zelf de oplossingen geven. Zoo kan ieder voor zich nog eens nagaan, of zijn eigen oplossingen goed waren of foutief. Groep A. (Voer de kleinen). Oplossing I: jak dak palc tak bak vak zak Oplossing II: Vader en moeder zijn lieve menschen. Oplossing III: Ik ga naar de kerk, om te hidden Ik ga naar de school, om te leeren Ik ga naar bed, om te slapen. Ik ga naar 't ijs, om te schaatsen. Ik ga op straat, om te spelen. Ik ga aan tafel om te eten. Oplossing IV: zes. Oplossing V: De slang sist en kronkelt zich in vele bochten. De ezel balkt, en schudt zijn lange ooren. De koekoek roept, en vliegt weg in 't diepe bosch. De zaag knerst en snijdt door 't harde hout. Do musch sjilpt, en steelt 'n lekker zaadje Groep B. (Voor de groeten). Oplossing I: priem riem mier. Oplossing II: klip ik lip kip pil kil. Oplossing Hl: Aan de vruchten kent men den boom. Oplossing IV: De ondervinding is de beste leermeesteres. Oplossing V: Of andere combinaties. EN NU DE GELUKKIGEN: le prijs: Een zilveren Polshorloge. Piet de Groot, 's-Gravcndamsche weg 65, Voorhout. 2e prijs: Een werkmandje of inktstel, Winterkoninkje, Nieuwkoop. 3e prijs: Een schrijfgarnituur in étui, Willy Brand, Papenstr. 6, Leiden. 4e prijs: Een doos luxe-postpapier, Jo- han Neizen, Seringenstraal 31a, Leiden. 5e prijs: Een beurs, Adriaan Pannebak ker, Boskoop. 6e prijs: Een servelband, Jan Brugmans, Tulpénstraat 18 Leiden. 7e prijs: Een boek (troostprijs). Leo van Zandwijk Jr., Hooge Morschweg 33, Lei den. 8e,prijs: Een boek (troostprijs) Truus Droog, Oud-Ade. De prijswinners uit Leiden kunnen den prijs Maandagmiddag tusschen 4 en 4.30 uur aan het bureau van de Leidscho Cou rant afhalen; den anderen wordt de pTijs toegezonden. Een enkel woord moet ik hieraan toe voegen en wel in betrekking tot het geven der troostprijzen: de twee boeken. Er waren er onder de inzenders van G, zooveel, die voor een boek in aanmerking kwamen, dat ik heb moeten loten, onder de volgende door de jury aangewezen Neefjes en Nichtjes, en wel: onder Theodo ra, Roozerood, Truus Droog, Jp Krabbel, Gato Brcedeveldt, Anna v. Gerven, Cadier, Jan Rolirey, Johan de Graaf, -Jan v. cl. Kwartel, Leo van Zandwijk en Johan Bergsma. Do twee prijzen zijn ten deel gevallen aan: Leo van Zandwijk en Truus Droog, zooals hierboven is genoteerd. WIE DEDEN MEE? Groep A. Piet Reizevoort, Koninginnestraat 281, Leiden. Jan v. d. Post, Koninginnestraat 23a, Leiden. Leo v. d. Zon. Genestetstr, 110. Leiden. Marie Ver.sluijs, Dorpsstr. 121B, War mond. Koos v. cf. Steen, Levendaal 139, Leiden. Nico Baan, Levendaal 132, Leiden. Simon Baan, idem. Jan Simonis, Haarlemmerstraat 138, Leiden. Gornelis Koreman, Seringenstraat 35, leiden. Joop Speet, Breestraat 11. Leiden. Wim Witteman, Jan van Houtkade 5c, Leiden. Albert Gussenhoven, Groenhovenstr. 3, Leiden. Jan Schoonderwocrd, Kempenaerstraat 101, Oegstgeest. Harry Platteel, Pieterskerkstraat 6a, Leiden. Jan Platteel, idem. Adriaan Versneij, Oude Rijn 88a, Leiden. Kees Versneij, idem. Tonny Nater, 3 Octoberslr. 39a, Leiden. Gerard Kemperman, Haarlemmerstraat 247, Leiden. Piet v. d. Steen, Levendaal 139, Leiden. Anna Klein, Hotel „Meerzicht", Oude Wetering. Bart van de Zon, Genestetstraat 110, Leiden. Jo de Groot, 's-Gravendamsche weg 65, Voorhout. Gerard de Groot, idem. Albert Goddijn. Witte Singel 102, Leiden Theo v. Schaik, Witte Rozenstraat 10, Leiden. Ant. Vuurpijl, Piet de la Gourstraat 41, Leiden. Tinus Overdijk, Hoogewoerd 168, Leiden Gabriël Kleinhans, Meidoornstraat 35, Leiden. Hans Montanus, Korevaarstr. 55, Leiden Wim van Haarlem, Leliestr, 37, Leiden Piet Duindam, Heerensteeg 17. Leiden. Antoon Kemperman, Haarlemmerstraat 247, Leiden. Piet van Nierop, Duivenbodestraat 14a, Leiden. Hans Holsheimer, Heerengracht 110. Leiden. Pim Verhulst, Witte Singel 9, Leiden. Toon Verhuist, idem. Frits Dröge, N. Rijn 5, Leiden. Tom Gijbeis, Tulpénstraat 25, Leiden. Wim van Haarlem. Leliestr. 37, Leiden Lena v. d. Kwartel, Alexanderstraat 27, Leiden. Piet v. d. Kwartel, idem. Henk Peterse, Noordeinde 31, Leiden. Gretha v. Duuren, Rapenburg 30 Leiden. Grelha Meijers. Haarlemmerstr. 100104. Leiden. Frits Meijers, idem. Jozef Meijers, idem. Corrie van Velzen, Geversstraat 62, Oegstgeest, Leiden Leo SchermerVoest, Zoeterw.weg 14. Wim Bögemann; Tulpenstr. 2, Leiden. Hein v. d. Steen, Kloksteeg 13, Leiden. Joop van Noort, Doezastr. 2, Leiden. Theo Hunek, Meidoornstr. 59, Leiden. Gerard v. Kempen, Garenmarkt 30, Lei den. Wim de Wekker, Lindenstr. 22, Leiden. Nico Rijsbergen, Heerstraat 2, Leiden. Ernst de Graaf, Schelpenbade, Leiden. Antoon Timmermann. De Laat de Can ters t raat 13, Leiden. Tonny Duindam, Koornburgst. 2, Leiden. Kees van Wel, Garenmarkt 42, Leiden. Hans Bertels, Heerenstr. 112, Leiden Wim Gousel, Lindestr. 12, Leiden. Kees Rosdorff, Hoefstr.65a, Leiden. Jan x. d. Burg, Lindenstr., Leiden. Huib v. d. Steen, Kloksteeg 13. Leiden. Henk v. Gennip, Leiden. Nico Broeken, Seringenstr. 8a, ^Leiden. Frans Gornelissen, Rijnstr. 3, Leiden. Peet Müller, Hcerenstraat 138, Leiden Christiaan Opdam, Middelweg 17a, Leiden. Tootje Plouvier. Hooge Rijndijk 23, Leiden. Hendrik Breuring, Maredijk 86, Leiden. Jan Platteel, Pieterskerkstr. 6a, Leiden. Regina van Zandwijk, Hopge Morsch weg 33, Leiden. Jan Plouvier, H. Rijndijk 23, Leiden. Jan Brugmans, Tulpenstraat 18, Leiden. Bernard van Valderen, Hooge Rijndijk 152, Leiden. Gerard Gründemann, Witte Singel 88, Leiden. Theo Gründemann, idem. Ciny Pierrot, Maarsmanssteeg 14, Lei den. Antoinette Pierrot, idem. Dora Stakenbos,' Dorpsstraat 196 B, Warmond. Louwtje Heemskerk, Langevelderwef D 5, Noordwijkerhout. Rika v. d. Linden, Deutzslraat 4, Oegst geest. Hendrik Breuring, Maredijk 86, Leiden. Jan Plouvier, Witte Singel 89, Leiden. Jacques Plouvier, idem. Gisca Gozijn, Oude Wetering A2, Leiden. Jan van Bemnaelen, Voorstraat 90. Voor schoten. Johnny Langéveld, Da Gostaslraat 28, Leiden. Jan v. d. Weijden, Morschweg 53, Leiden Egbert Odijk, Steekterweg 130a, Alphen aan don Rijn. Piet van Diemen, Leidsche Vaart, Noord wijkerhout. Willy Brand, Papenstr. 6, Leiden. Gó Brand, idem. Herman Rohrey, Oude Vest 191, Leiden. Henk Rohrey. idem. Jan v. Lith, Nieuwe Mare 21, Leiden. Marinus v. Remundt. Medusastraat 20a, Leiden. Truusje Broerse, Haarlemmerstraat 68, Leiden. Jan Hensen, Waardstraat 6, Leiden. Ini Raaphorst, Meerburgerstraat 12, Leiden. Tonny Duindam, Koornbrugsteeg 2, Lei den. Paul Walter, Groenoordstr. 31, Leiden Marietje v d. Voort, Molevaart B 21, Breezand (N.-H.). Jan Engelschman, Voorstraat 2, Noord- wijk. Mientje Mulder, Timorstraat 4, Kooi, Leiden. Marietje van Velzen, Hooge Rijndijk, Zoelerwoude F 112. Adriana Kempen, In de Keer 9, Stomp- wijk. Joop Fabrie, Da Gostastraat, Leiden. Frans Fabrie, idem. Piet Mulder, Timorstraat 4, Kooi. Lei den Wim Mulder, idem. Petronella van Deuren, Raadhuisstraat 245, Alphen 'aan den Rijn. Antoon v. Valderen, Haarlemmerstraat 248, Leiden. Harry Grimbergen, Voorstraat 41, Kat wijk aan den Rijn. Henk van Gerven, Hoogstraat G 85, Zoe- terwoude. Johannes Vervoord, Nicolaas Beetsstraat 26, Leiden. Wout van Gerven, Hoogstraat G 85. Zoe- terwoude Bernard van Dieren, P. de la Gourtstr. 51, Leiden. Hans Grün, 3 Octoberstraat 68, Leiden. Groep B. Wim Lips, Beschuitsteeg 5, Leiden. Antoon Oudshoorn, Katwijk aan den Rijn 16 (Overrijn). Margaretha Warmerdam, Dorpsstraat 159, Zevenhoven. Frans Bögemann, Tulpenstr. 2, Leiden Piet de Groot, 's-Gravendamsche weg 65, Voorhout. Koos de Groot, idem. Theo Stikvoort, Bronkhorststraat -9, Leiden. Jo Schrijvers, N. Rijn, 37, Leiden. Johan Cornelissen, Leiden. Bertha Hoogeveen, Musschenbroekstraat 10a, Leiden. Frits Montanus, Pioenhof 2a, Leiden. Jan v. d. Kwartel, Alexanderstraat 27, Leiden. Catharina v. d. Kwartel, idem. Nico Scheerder, Stationsstr. 21. Alphen aan den Rijn. Wim Simons, Wijnstr. 124, Dordrecht. Alida v. Velzen, Musschenbroekstraat 21 Leiden. Nellie Hoogervorst, 's Gravendamsche weg 49, Voorhout. Martien Broekhof, Nieuwe Duinstraat 32, Noordwijkerhout. Martinus Snijders, v. Limburg Stirum- straat 23, Leiden. Winterkoninkje, Nieuwkoop. Marie Luk, Weipoort 51, Zoeterwoude. Jantje Luk. idem. Mina Luk, idem. Agatha Vink, Kerkstraat 58, Noordwijk. Jan van Schie, Lange R-aamsteeg 31, Leiden. Gato de Haas, Kort Galgewater 9, Lei den. Willy de Haas, idem. Adri Gijbeis, Tulpenstr. 25, Leiden. Piet Plouvier, Seminarie Hageveld, Heemstede. Guus v. Goor, Inst. St. Nicolaas, Oss. Gily Plouvier, Hooge Rijndijk 23. Leiden Jan Plouvier, idem. Wim Pierrot, „De Ruwenberg", Michiel Gestel. Jaap Pierrot, idem. Jean Pierrot, Maarsmanssteeg 14, Lei den. Jan Omtzigt, Hooge Rijndijk F 108, Zoe terwoude. Adria Omtzigt, idem. Rie Pierrot, Maarsmanssteeg 14, Leiden Joop Pierrot, idem. Emile Duym Jr., Kooipark 10, Leiden. Gornelis Bos, Rijndijk B 155, Hazers- woude. Johan Heemskerk. Langevelderweg D5. Noordwijkerhout. Hendrik v. d. Top, Javastraat 2, Leiden. Johanna Breuring, Maredijk 86, Leiden. Gerard Breuring, idem. Johan Neijzen, Seringenstraat 31a, Lei den. Willy van Lith, Nieuwe Mare 21, Lei den. Alio Nijssen. Dillenburgerstraat 3a, Lei den. Marie Bakker D 40, Rijpwetering. Adriaan Pannebakker, Buizen 63, Bos koop. Traus Droog, Oud-Ade. Ad. v. Noort, Breestraat 83a, Leiden. Kees v. d. Hulst, Oud-Ade E41. Mary v. d. Hulst, idem. Marietje Odijk, Steekterweg 130, Alphen aan den Rijn. Anna van Diemen, Leidscshe Vaart, Noordwijkerhout. Jan Rohrey, Oude Vest 191, Leiden. Dina Rohrey. idem. Piet v. d. Staak, Laag Boskoop 23, Bos koop. Ria Broerse, Haarlemmerstr. 68, Leiden. Bart Royakkers, Jan van Goyenkade 10, Leiden. Bertha van Remundt, Medusastraat 20a, leiden. Johan de Graaf, Zijlsingel 37, Leiden. Gerrit van Velzen, Bodegraven. Nelly Roest, Brugstraat 3, Bodegraven. Theo Verhaar, Wijk 220. Warmond. Catharina de Groot, E 95, Hazerswoude. Herbert Becker, Hooge Rijndijk 66, Lei- Dora Becker, idem. Mien Goddijn, Gasslraat -76, Leiden. Marinus v. d. Krogt, Koninginnelaan 19, Leiden. Hans Bokern, Schelpenkade 58, Leiden. Marietje Walter, Groenoordstr. 31, Lei den. Jo Krabbel. Leiden. Annie Engelsman, Voorstraat 2, Noord wijk. Jo van Ree, Leidon. Willem Grimbergen, Voorstraat 41. Kat wijk aan den Rijn. Karei Engelsman, Voorstraat 2, Noord- wijk-Binnen. Jan Bergsma, v. d. Duynstr 40, Leidon. Corrie v. d. Top, Javastraat 2, Leiden. Hendrik Mulder, Timorstraat 4, Kooi, leiden. Johan Mulder, idem. Anna van Gerven, Hoogstraat G 85, Zoe terwoude. Lena van Gerven, idem. Alida van Dieren. Pieter de la Court- straat 61, Leiden. Gornelis van Dieren, P. de la Gourt- straat 61, Leiden. Cadier, Leiden. Groep C. Johan de Graaf, Zijlsingel 37, Leiden. Gato Breedeveldt, Levendaal, Leiden Frans Bögemann, Tulpenstraat 2, Leiden Agatha Kraan, Bodegraven. Pop, Leiden. Jan v. d. Kwartel. Alexanderstraat 27, Leiden. Catharina van de Kwartel, idem. Corrie van Velzen, Geversstraat 62, Oegstgeestf Winterkoninkje, Nieuwkoop. Rozenknopje, Alpken aan den Rijn. AdrP Gijbeis, Tulpenstraat 25, Leiden. Gato de- Haas, Kort Galgewater 9, Lei den. Louise Schramm, Gorneliusstraat 110, Düsseldorf. Leo van Zandwijk Jr., Hooge Morsch weg 33, Leiden. Emile Duym Jr., Kooipark 10. Leiden. Hendrik v. d. Top, Javastraat 2. Leiden Adriaan Pannebakker, Boskoop. Truus Droog, Oud-Ade. Ad. v. Noort, Breestraat 83, Leiden. Kees v. d. Hulst, Ond-Ade E 41. Mary v. d. Hulst, idem. Jan v. d Weijden, Morschweg 53, Leiden Egbert Odijk, Steekterweg 130, Alphen aan den Rijn. Theodora. Dina Rohrey, Oude Vest 191. Leiden Johan van Tongeren, Heerensingel 52, leiden. Cath. van Gerven, Roverbroekslrar-t 16, Lisse. Hans Bokern, Schelpenkade 58, Leiden. Marietje Juffermans, Stompwijk. Jo Krabbel, Leiden. Roozerood, Leiden. Mientje Mulder, Timorstraat 4, Kooi, Leiden. Marietje v. Velzen, Hoogé Rijndijk F 112 Zoeterwoude. Jan Heemelaar, Ham 35, Boskoop. Adriana Kemper, In de Meer 9, Stomp wijk. Corrie v. d Top, Javastraat 2, Leiden. Johan Bergsma, v. d. Duynstraat 40, Leiden. Henk Mulder, Timorstraat 4, Kooi, Leiden. Petronella v. Deuren, Raadhuisstraat 245, Alphen aan den Rijn. Antoon v. ValdeTen, Haarlemmerstraat 248, Leiden. Henk van Gerven, Hoogstraat G 85. Zoe terwoude. Wout van Gerven, idem. Anna v. Gerven, idem. Lena v. Gerven, idem. Alida van Dieren, Pieter de la Court- straat 61, Leiden. Johan Mulder, Timorstraat 4, Kooi, Leiden. Cadier, Leiden. Jan Pierrot, Maarsmanssteeg 14, Leiden. En nu lieve kinderen is deze strijd al weer gestreden. Voor Groep A waren 126 mededingers, 6 vielen er uit. Voor Groep B waren 92 mededingers, 4 vielen er uit. Voor Groep G waren er 49 mededingers, 1 viel uit, zoodat geloot werd onder 120 plus 88 plus 48 of onder 256 kinderen. En nu ben ik voor dezen keer klaar. Ik bedank allen, die meededen en toonden enze moeite te waardceren en ons Hoekje met belangstelling steeds volgden; ik feli citeer de gelukkigen en ik hoop, dat allen veel pleizier zullen hebben met den gelo* ten prijs en de anderen? Houdt vol en het geluk zal ook voor U eenmaal weggelegd zijn. Met hand en groet voor U allen, Uw liefhebbende, Oom Wim. Het beantwoorden der brieven en vra gen en de verschillende „vervolgen" van de begc^pnen verhalen en grappen moeten wegens plaatsgebrek blijven liggen tot de volgende week. Oom W im.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 16