KOOPT BIJ WAALS UW ft. S. C.A. O. O. INGEZONDEN NIEDEDEELING. In onze apart DA DU A PHP Tl INlï voelt iedere tOLkomsti9e Moeder ingerichte DM D I'M I UL L. tlllW zich direct op haar gemak De 75 permanent geëtaleerde Salonwiegen zijn een genot voor haar om naar te kijken GEHEEL GEGARNEERDE SALONWIEGEN VANAF f 8.70 TOT f 70.- VRIJ ENTREE. 7765 VRIJ ENTREE. WAALS HAARLEMMERSTRAAT 130-136 is gestegen, blijft een groot gevaar voor de omgc\ ing. Men hoopt, dat de zuidelijke Oevers stand zullen houden, totdat de hoogste waterstand in de Mississippi het samenvloeiingspunt van beide rivieren is gepasseerd. Dc Mississippi levert overal ten zuiden van Vicksburg nog gevaar voor nieuwe doorbraken op. Intusschcn hebben, ondanks de gerust stellende verklaring, dat New Orleans bui ten gevaar is, de nieuwe doorbraken ook nieuwe ongerustheid gebracht. Ten zuiden van Natchez is de rivier ge vallen en te New Orleans stond het water gisteren 10 c.M. lager dan Vrijdag j.l. toen de dijk bij Poydras werd opgeblazen. In genieurs trachten de bres daar te vergroo- tcn, wat voor de duikers, die de dynamiet moeten aanbrengen met levensgevaar ge paard gaat. President Coolidge heeft opdracht ge geven, dat een plan zal worden gemaakt ten einde een herhaling der overstroomin gen van de Mississippi te voorkomen. Den minister van Oorlog heeft hij verzocht den toestand nog eens in oogenschouw te temen. DE MIJNONTPLOFFING TE EVERETT. 91 slachtoffers. Alle hoop om nog eenige overlevenden van de mijnramp van Everett (West-Vir- ginië) te vinden, is opgegeven. De reddings pogingen zijn gestaakt. Het is gebleken., dat de mijnschachten met giftige gassen gevuld zijn, waarin geen mensch ook maai eenige minuten zou kunnen leven. Het aantal verongelukten bedraagt 91. grootendeels negers. EEN ONTPLOFFING OP EEN FABRIEK 20 dooden. Uit Havanna wordt gemeld, dat een fabriek te Santiago de las Vegas, 15 mijl van Havanna, waar ontplofbare stoffen uit suiker worden vervaardigd, door een ontploffing is vernield, waarbij 20 perso nen om het leven zijn gekomen. Onder de verongelukten bevond zich k/apitein Ve rona, de chemische legerdeskundige. Ernstig treinongeval in Spanje. Volgens een bericht uit Sevilla is de Andalusia-expres bij Palma del Rio in volle vaart tegen een goederentrein geloo- pen. Er zijn 2 dooden en verscheidene zwaar gewonden. Kort te voren was de hoftrein, waarin zich de koninklijke familie met Primo dc Rivera en den minister van oorlog be vond de plaats waar het ongeval plaats had gepasseerd. Botsing tusschen tram en auto. Te Canstadt hij Stuttgart -heeft een botsing plaats gehad tusschen een vracht auto en een tram met het gevolg, dat de bijwagen van de tram omviel. Twaalf per sonen zijn gewond, de meesten ernstig. Locomotief cp straat gestort. Op het rangeerterrein van het station van Elberfeld is Dinsdagmorgen een ran- geerende locomotief wegens verkeerden •wisselstand op een stootblok geloopen. De locomtief kantelde en kwam op straat te recht, De rangeerder Matell raakte onder de machine en was onmiddellijk dood; de machinist liep ernstige, de stoker lichtere verwondingen op. Auto-ongeval. Dinsdagmiddag sprongen in de buurt ♦an Neckargartach bij Stuttgart de beide imkerbanden van een met 4- personen be- tette auto. De wagen begon te slingeren en Werd in een weide geworpen. Twee der in- ïittenden, baron von Plessen uit Berlijn en directeur Keunitz uit Stuttgart werden trnstig, hoewel niet levensgevaarlijk ge wond, terwijl de chauffeur en de vierde inzittende er met lichte verwondingen af kwamen. Brutale roovers. In de buurt van Tucsyn (Polen) hebben roovers een gezelschap van acht mannen en twee vrouwen overvallen. Zij dwongen alle leden van het gezelschap zich geheel le ©ntkleeden om daarna de zakken te kun nen nazoeken. Voorts schreven zij de na men en adressen van de aangevallenen op, om, naar zij zeiden, te weten wie zij om hals zouden moeten brengen, als. zij ver raden mochten worden. De roovers verdwenen daarop en tot 'dusver heeft men nog geen spoor van hen gevonden. Oplichters gearresteerd. Twee jaar geleden werd le Parijs een makelaar in paarlen door een bende in ternationale oplichters, drie Roemenen en «en Palestijnschen Israëliet voor 600.000 francs bedrogen. De makelaar had aan de oplichters-combinatie paarlen tot genoemd sedrag verkocht. Ze zouden den volgenden Jag worden betaald en waren intusschen io een enveloppe ter zijde gelegd. Door de enveloppe met een andere te verwisselen, iadden de oplichters zich van de paarlen feester weten te maken. Na een langdurig onderzoek zijn thans Alle vier de leden der bende in verzekerde iewaring genomen. De laatste werd dezer ifagen te Berlijn gearresteerd en zal naar frankrijk worden uitgeleverd. Van de paarlen viel intusschen niets iieer te ontdekken. Kazerne-brand Gisterennacht is er brand uitgebroken den Oostelijken vleugel van de arsenaal- jazerne te Stuttgart, waarin de 6e compag nie van 't 13e rijksweerinfanterieregimenl ondergebracht. De oorzaak van den 5>rand is onbekend. Het gelukte den brand lot de dakverdieping te beperken, zoodat de oveyige verdiepingen en de andere vleu gels behouden bleven. De kniebrcck in de mode. In een correspondentie uit Parijs wordt €r gewag van gemaakt, dat de kniebroek voor de mannen in plaats van de lange «roek, niet slechts voor avondcostuum, maar evenzeer vóór overdag, in de licht stad snel aan aanhang wint. Ook aan de Riviera moet de dracht van honderd jaar geleden de mannenharten stormenderhand veroverd hebben en de groote propagandist voor de korte broek, Maurice de Waleffe, die zelfs een blad ter propageering van bet nieuwe cosluum heeft gesticht, beweert dat in Noord- c-n Zuid-Amerika, in Polen en in Middel- Europa de beweging van de knicbrook reeds een grooten omvang aanneemt. De pijp, een luxe-artikel. De pijp zelfs de gewone en tot dus ver als zeer demcoratisch beschouwde stee nen pijp is in België officieel althans, een luxe-artikel geworden. Dit blijkt na melijk uit de mededeeling onlangs door het departement van financiën gedaan aan de pijpenfabrikanten van het Waalsche dorp Nimy, hij Bergen, waar (evenals te Gouda voor Nederland) deze industrie groo tendeels is geconcentreerd. De pijpenfa brikanten hebben vruchteloos geprotes teerd bij den minister; deze liet nogmaals weten, dat de steenen pijpen in de catego rie luxe-artikelen vallen en de gewone luxe artikelen welke 10 pet bedraagt, door do fabrikanten moet worden betaald. Nederlandsch Oost lndië OVERVAL OP ATJEH. Een brigade marechaussee aangevallen. Het Haagsche Aneta-kantoor meldt; Blijkens hier to lande ingekomen offi cieel bericht heeft op 3 Mei des voormid dags te halfvier een overval plaats gehad van het wachtbivak in de Mengamat-vallei, landschap Kloët, Atjeh. Overvallen werd een brigade maréchaussée onder comman do van den eersten luitenant F. Harting. Lichtgewond werden vier inlandsche mindere militairen. Zwaargewond werden vier inlandsche militairen. Zes aanvallers werden neergelegd. Er gingen geen wapens verloren. Naar Aneta nader verneemt, is bij der overval van het bivak in het Kloetsche, luitenant Harting licht gewond LUCHTVAART Vliegtuig in brand gevolgen. Twee dooden. Uit Norfolk (Virginia) wordt gemeld, dat een marine-vliegtuig, bemand door twee bekende officieren, de luitenants Pollard en Page, in brand is gevlogen. Toen het vliegtuig den grond bereikte, stond het in laaien gloed. De beide offi cieren zijn verbrand. Vliegtuig door midden gebroken. Een doode. Uit Nancy wordt gemeld, dat Dinsdag avond in de buurt van Hagendingen een zich in de lucht bevindend vliegtuig door midden is gebroken. De bestuurer kon zich met behulp van zijn valscherm redden, doch de waarnemer, wiens parachute zich niet ontplooide, werd gedood. Vliegtuig in zee gestort. Een doode. Een Fransch watervliegtuig, dat de ver binding MarseilleAlgiers onderhoudt, moest eenige K.M. van laatstgenoemde plaats op het water dalen. Toen het we der was opgestegen viel het plotseling met den kop vooruit in zee. De vliegenier verdronk, de mecanicien kon gered wor den. UIT DE OMGEVING VEUR. GEMEENTERAAD. Het vermenigvuldigingscijfer ge lijk vorig jaar. Bebouwingsver ordening. Aanwezig alle leden. De voorz. opent met gebed, waarna de notulen worden ge lezen en onveranderd goedgekeurd. Ingekomen is een vraag van het lid de Koning, hoe het staat met de gemeensch. regeling van het Gas- en Electr.bedrijf, daar het onderzoek zoo lang duurt. De voorz. zegt hierop nog geen definitief ant woord te kunnen geven; wel is de zaak reeds lang in onderzoek en is door B. en W. op spoed aangedrongen. De heer Koning zegt, dat het toch zoo lang duurt en dat z.i. dit onderzoek reeds lang geëindigd had kunnen zijn. Hij dringt in dezo op meer spoed aan, waarop de voorz. toezegging doet. Ingekomen zijn de balans der Bouwver- eeniging „St. Willibrordus". Bericht van Insp. Dir. Belastingen, dat het aandeel in de kwade posten voor deze gem. zal be dragen f "7950.77. Bericht Dr. v. Zeeland, dat hij gaarno 10 pet. wil laten vallen in zake het pokinenten. Bevestiging prof. Visser betreffende aansluiting Waterl. „De Tien Gemeenten". Verzoek van de Fe deratie van ziekenzorg en ziekenhuisver- pleging om adhaesie te betuigen aan het door heil aan de Minister gezonden adres tot verlaging kosten verpleging in Acad. Ziekenhuizen, etc. De heer de Koning vindt 10 pet. verla ging inzake pokinenten heel laag. De voorz. antwoordt, dat hieraan nu weinig meer te doen is en geeft in overweging hierop bij de behandeling der begroot ing terug te komen. Een verzoek is ingekomen van het R. K. Schoolbestuur betreffende uitbreiding school en aanschaffing schoolbanken, etc. Daar echter hierover eerst een rapport moet binnenkomen van den Insp., wordt dit verzoek teruggezonden naar B. en W. Tot leden der Schattingscommissie R.I. B. worden met meerderheid van stommen herbenoemd de hoeren F. van Heiningen, Alb. Haagen, O. Weerdenburg en J. F. v. Vliet. Bij de vaststelling vermenigvuldigings cijfer plaats, inkomstenbelasting 1927/1928 merkt de voorz. op, dat hij hierbij weinig behoeft te zeggen, daar het cijfer niet kan verlaagd worden. Gezien ook de toestand, waarin het Land- en Tuinbouwbedrijf ver keert, waardoor de belastingopbrengst veel lager zal worden, meent hij niet met cijfers behoeven aan te toonen, dat belas tingverlaging niet mogelijk is. Hij vraagt, of de leden zich kunnen vcreenigen met het voorstel van B. en W. om het verme nigvuldigingscijfer zoo te laten. De heer Meijer zegt, dat hij gaarne had gezien, dat het belastingcijfer verlaagd werd, doch gezien den toestand, waarin de gemeente verkeert en de uiteenzetting van den voorz., is het hem duidelijk, dat het helaas niet gaat en kan zich daarom met het voorstel van B. en W. vereenigen. De voorz. antwoordt, dal B. en W. gaarno ne zouden gekomen zijn met eèn voorstel tot verlaging, doch dat dit een onmoge lijkheid is geweest. Het voorstel van B. en W., het vermenigvuldigingscijfer onver anderd tc laten, wordt dan z. h. s. goed gekeurd. De voorz. deelt mede, dat in afwachting van het uitbreidingsplan, er een bebou wingsverordening in het leven dient ge roepen te worden, omdat er anders maar wordt raak gebouwd. Hierover worden lange besprekingen gehouden, terwijl een en ander nader door den voorz. wordt toe gelicht. Hierna wordt de bebouwingsveror dening z. h. s. goedgekeurd en vastgesteld. Door Ged. Staten zijn enkele bemerkin gen gemaakt op de wijziging Schoolgeld- verordening. Deze bemerkingen betreffen echter slechts dingen van ondergeschikten aard, B. en W. hebben aan de bemerkin gen van Ged. Staten voldaan en hebben do noodige veranderingen en wijziging aange bracht en vragen nu den leden, of zij met de door B. en W. aangebrachte verande ringen zich kunnen vereenigen, hetgeen z. h.s. wordt goedgekeurd. De heer de Ruyter vraagt, of niet een reclame van belasting is ingekomen, waarnaar hem is gevraagd. Do voorz. ant woordt, dat niet elke reclame afzonderlijk wordt behandeld, doch meerderen ineens. Dit geschiedt dan in een geheime verga dering. In de volgende verg. zullen de verschillende reclames, dus ook dc door den heer dc Ruyter bedoelde, behandeld worden, waarmede de heer de R. accoord gaat. Hierna sluiting. ALKEMADE. Het Drentsche Veenkind. De op brengst van de gehouden collecte ten bate van de Drentsche Veenkinderen heeft te R'veen opgebracht f 40.48, te Nieuwe We tering f9.41, te Rijpwetering 13.00 en te Oud-Ade f 33. Gevestigd: A. E. Boog van Millin- gen. C. M. van Zonneveld van Voor schoten. L. van Keulen en gezin van Noordwijk. O. A. Stekelenburg en M. M. P. Brunemann van Bloemendaal. A. P. Prins van Davoe (Z.). Wed. L. P. Witetman en gezin van Leiderdorp. M. C. Schakenbos van Voorschoten. J. J. Hartong en gezin van Schcllinkhout. P. de Vries van Leiden. A. J. cn L. L. Bax van Sassenheim. Vertrokken: J. van der'Vliet en gezin naar Papekop. P. J. Olyerhoek naar Stompwijk. C. J. van der Meer naar Venlo. J. O. van der Knijff naar Haarlem. H. F. Kok naar Amsterdam. Th. Oudshoorn naar Hazerswoude. J. F. Zoet naar Wassenaar. M. W. Zoet naar Sassenheim. A. van Lammeren en gezin naar Rotterdam. A. van Bruggen naar Nieuwe Schans. J. J. van der Ham naar Voorschoten. A. Heemskerk naar Warmond. A. Boontje naar Hemelumer Oldephaert Noordwolde. E. Jansen naar Woubrugge. J. J. Hoogcnboom naar Kerkrade. W. Los naar Zeist. L. de Jong geli. met J. Langhout naar Haarlemcrmeer. C. J. Zwetsloot geh. met G. A. Captein naar Hazerswoude. P. C. Verlaan geh. met S. van Schie naar Warmond. KATWIJK. Kiezerslijst. De kiezerslijst 1927 ver meldt de namen van 6260 kiezers voor de Tweede Kamer, 6210 voor Prov. Staten en 6131 voor den gemeenteraad. LEIDSCHEND AM. Aanrijding. Gisterenmiddag is liet 3- jarig kind van den arbeider v. Steen hij de tramhalte VcurLeidschendam door de tram aangereden. Met verschillende verwondingen en een zware hersenschud ding is de kleine naar St. Antoniushove te Voorburg overgebracht. Den wagenbestuur der treft geen schuld. SPOE3T, VOETBAL. FEDERATIE VAN R. K. VOETBALBONDEN. Het tweede lustrum. Een Schrijven van Mgr. Diepen en van Minister Kan. Ter gelegenheid van het 10-jarig be staan verscheen heden de Sportillustratie, het officieel orgaan, in een bizonder num mer. Op de eerste pagina is opgenomen 'n schrijven van Z. D. H. Mgr. A. F. Diepen, Bisschop van 's-Hertogcnbosch, van den volgenden inhoud: Schrijven Mgr. Diepen. Aan de Federatie van R. K. Voetbalbonden. Bij gelegenheid der feestelijke herden king van Uw tienjarig bestaan, bieden Wij Uwe Federatie gaarne Onze beste geluk- wenschen aan. Met belangstelling volgden Wij al dien tijd Uw optreden en Uwe ontwikkeling en Wij spreken Onze bijzondere waardeering uit over de wijze, waarop Uw Bestuur en Uw Adviseur onder vaak zeer moelijke omstandigheden Uwo organisatie geleid hebben deze tien jaren. Dank zij Uwe eensgezinde samenwerking hebt Ge onder Gods zegen Uwe verceniging tot grooten bloei zien komen. Blijft die eensgezindheid steeds bewaren om zoo één machtige or ganisatie te blijven vormen tegenover de neutrale sportbeweging. Ons verheugend, dat Uwe verceniging getoond heeft, de noodzakelijkheid en de waarde der R. K. Organisatie te begrijpen en te verstaan, wenschen Wij U toe, dat Gij, geholpen door den steun en de be langstelling van allo katholieken, geeste lijken cn leeken, U steeds krachtig moogt ontwikkelen, zoodat uw zegenrijk werk meer en meer onze katholieke sportbeoefe naars steune in hun streven cn hen bovei- lige voor de grooto gevaren, die aan de neutrale sportbeoefening verbonden zijn. Zijne Excellentie Mr. J. B. Kan, Minis ter van Binnenlandsche Zaken en van Landbouw, schreef voor het feestnummer het volgende: Schrijven Minister Kan. Wclicht zal deze of gene do vraag stel len, of iemand, die den Nedcrlandschen Voetbalbond heeft zien geboren en groot worden, wel sympathie kan gevoelen voor 'n Federatie, die slechts voetballers van ceno bepaalde confessie binnen haro wal len gedoogt. Volmondig antwoord ik dan bevestigend. Dc practijk des levens, niet het minst die aan het Departement ver worven, leert, dat op schier ieder gebied gelijkgezinden behoefte gevoelen zich na der aaneen te sluiten. De landbouw b.v., op zich zelf even neutraal als do voetbal, heeft aan drie groote algemeenc organisa ties het leven geschonken, welker afzon derlijk bestaan uit eenzelfde oorzaak is te verklaren. Natuurlijk zou heb voor dc Re geering gemakkelijker zijn, indien slechts één algemeen orgaan bestond, waarmee rekening viel te houden. Maar, evenals de vader van het gezin aan ieder zijner kin deren volgens diens aanleg, gelegenheid heeft te gunnen tot volle ontwikkeling te komen, is het de taak der Regeering, de stroomingen die in het volk leven, in hare juisto bedding to leiden. In denzelfden gedachtcngang heeft de ware Bport-beocfenaar zich er slechts over te verheugen, indien zijn afgod op dc meest veelzijdige wijze wordt gediend. Het is daarom, dat, naar ik hoop, dit tweede lustrum der Federatie van R. K. Voetbal bonden niet de afgunst van andersdenken den zal opwekken, maar dat zij zich zullen verheugen in den bloei van een lichaam, dat den meest populairen tak van volks ontwikkeling tot verdere ontwikkeling brengt, door kringen, die anders wellicht gesloten zouden zijn, voor «le beoefening van het spel to openen. Verder bevat liet nummer een aanial bij- diagen van vooraanstaande personen Ia' do Roomsche Sportbeweging, benevens verschillende foto's van bestuursleden enz. Ook het programma voor do feestvie ring; die op Zaterdag 7 en Zondag 8 Mei zal plaats hebben, is er in opgenomen, be nevens de samenstelling der elftallen. LAWNTENNIS. Om den Davis-Cup. Denemarken loidt met 20. Uit Kopenhagen wordt gemeld: Timmer verliest zijn eerste partij van Ulrich: 0—6. 6—1, 4—6, 5—7. Bryan verliest van Axel Petersen: 26, 1—6. 6—1, 6—3, 1—6. Timmer heeft goed gespeeld en enorm gezwoegd, doch tegen Uliïch te weinig aan val ontwikkeld. Do Deen was in den eersten set schitterend op dreef. Ook later met vol leeren en passeeren. In den derden set leidde Timmer mot 20 en in den yierden niet 31, doch Ulrich forceerdo het spel zeer goed. Bryan was in den eersten set totaal niet tegen Petersen opgewassen, hij bleef ech ter brutaal aanvallen, overrompelde door beter wordende drive en daardoor veel beter netspel en smashes, Petersen geheel en al. Hij kon echter dezen aanval niet volhouden en trof Petersen in den vijfden set in halfdonker zoo scherp passeerend, dat hij moest capltuleeren WATERSPORT. Kon. Zeil-, Roei- cn Motorsportvereeniging „De Kaag". In hotel „Terminus" le 's-Gravenhago had gisteren do jaarlijksche algemeono vergadering plaats van do Kon Zeil-, Roei- en Motorsportvereeniging „Do Kaag". Door den voorzitter, den heer Ir. J. G. van Hoolwerff werd het klein aantal aan wezigen welkom geheeten en er op gewe zen, dat gedurende het 17-jarig bestaan van de vereenigiug het aantal leden, thans bedragende 365, wel eens grooter was ge weest, dat in de laatste jaren het leden aantal steeds verminderde, wat temeer valt te betreuren, daar de contributie-ont vangsten nauw verbonden zijn met het houden van de Kaag-Week, aangezien do uitgaven, aan de wedstrijden verbonden, uit deze ontvangsten bestreden moesten kunnen worden. Nog honderden profitec- ren van de festiviteiten, die de Kaag biedt, terwijl zij niet te bewegen zijn lid van „De Kaag" te worden, een toestand welke niet kan blijven voortduren, waar om dan ook het bestuur maatregelen wil treffen, welke hieraan een einde ma ken. De nu volgende notulen worden onder dankzegging aan den secretaris goedge keurd. Uit het jaarverslag van den secretaris blijkt, dat in den loop van het jaar van de lijst werden afgevoerd 40 personen, terwijl 34 als lid toetraden, een achteruitgang dus van 6 personen. Vergeleken mot bet vorig jaar nam het aantal gemeenten, waarin leden gevestigd zijn, too van 52 tot 46. Daarvan waren de 6 belangrijkste: Den Haag (105), Rotterdam (35), Leiden (50), Amsterdam (29), Warmond (16) cn Haarlem (11). Hot aantal vast verhuurde ligplaatsen steeg van 72 tot 74. In het voorjaar werden 8 nieuwe schuitenhui zen bijgebouwd in de nieuwe haven, welke thans ook alle verhuurd zijn De negende Kaagweek werd gehouden van 2327 Juli. Op den 1ste dag werden in 3 onder linge nummers 68 inschrijvingen ontvan gen en 12 motorbooten en 31 zeilvaarlui- gen. Op dc 4 volgende dagen werd in de Nationale en Internationale wedstrijden deelgenomen door 114 vaartuigen, ver deeld over 10 klassen, met een tolaal starts van 528. Tot de deelnemers behoorden 4 Belgische jachten. Vergeleken met het vorige jaar valt op to merken do vooruit gang van de 6 Meters (7 tot 11), Regen bogen (11 tot 16), Scheldejollen (3 tot 7) en 16 kwadraat-meter klasse (2 tot 7). Da deelneming aan de wedstrijden overtrof die van vorige jaren weder aanmerkelijk en de Kaagweek 1926 werd dan ook een succes, zooals nooit te voren. Op 2 cn 8 October werden onderlinge wedstrijden gehouden, waarvoor werd ingeschreven door 42 vaartuigen met 89 starts. De hoe ren van Hoolwerff en De Groot gaven tweo cursussen in het winterseizoen 1926-1927, waaraan werd deelgenomen door 2 meis jes en 10 jongens en door 1 dame en 11 heeren. Uit het jaarverslag van den penning meester bleek, dat de verschillend® ko ningen werden afgesloten met cf" £«/■•- men lijk batig saldo van ruim f 23' welk cijfer voor afschrijvingen gereserveerd werd en waardoor de reserve voor af schrijvingen op onroerende poederen thans rond ƒ34.000 bedraagt. Do Comm'SSie van Controle, l>es:aande uit de heeren G Akkerman en Prof Vis ser deelde bij monde van laatstgenoem de mede, dat zij do boeken cn financieelo bescheiden had nagezien en accoord be vonden Dc periodiek aftredende bestuursleden, de hoeren ir L Doedens en F van der Ebt werden hij acclamatie herbenoemd In de Commissie van Controle werden benoem 1 de lieren ir. Tj. Hoekstra en H. M J. Jansen, heiden te Den Haag en als plaatsvervangende leden do lieer J. H. Senff, Oogst geest en mej. C. E. de Vlieger, Voorschoten. Het voorstel tot het houden van de Kaagweek van 22 tot 26 Juli wordt goed gekeurd. terwijl besloten werd alleen de le den vrijen toegang tot de terreinen van INGEZOKD? N l EDEREELSMG PR0H90TIE-DEGRA0AT5E-CGN3PETITIE. ZONDAG a.s. - 2 UUR: Voorziet U met het oog op de enorme belangstelling in Den Haag en Delft TIJDIG van plaatsbewijzen. '781 Loketten geopend vanaf 12 uur. Voorverkoop: B. A. DEVILÉE, Nieuwe Rijn 26

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 5