KAAGSCIE I IIIFHL WIJ LEGDEN MASSS* TL aroma SPORTKOUSEN vA® ?90 Ökmrn mm Bankinbraak te Gothenburg. Mot zuurstof, dynamiet, enz. De stalen kluizen van de Volksbank te Gothenburg zijn in één der laatste nachten de proefnemingsobjecten geweest van een mol alle middelen der moderne techniek toegepaste inbrekersbende. De in bet „vak" zeer bedreven heeren hadden kans gezien, reeds tijdens kantoor tijd, vier zware zuurstof- en acyteleen-cy- linders binnen bet gebouw te smokkelen. Het gelukte de bende, met een steek vlam, een gat in de stalen kluisdeur te branden en daarin een lading dynamiet te doen ontploffen. Do grendel van de pantserdeur bleek echter tegen de uitwerking van het dyna miet bestand zoodat do inbrekers hun werk moesten staken en zich den'verhoop ten buit, een kwart millioen kronen, zagen ontgaan. De inbrekers bleken van iedere deur der bank oen nagemaakten sleutel in bun be zit te hebben. Familiedrama. Te Osterbofen bij Tölz (Beieren) heeft eene vrouw, die reeds geruimen tijd aan stoornis van haar geestelijke vermogens leed, haar beide zoontjes, resp. 6 en 7 jaar oud, met een scheermes den hals afgesne den en daarna zichzelf, door eveneens zich een snede in den hals toe te brengen, ge dood. Jeugdige moordenaar. In het ziekenhuis te Suchtlen stal een 18-jarige jongen van een 71-jarigen zie kenoppasser een bedrag van 60 mark. Den volgenden morgen, toen hij vreesde dat zijn daad ontdekt zou worden, overviel hij den oppasser en sneed hem de keel af. Ver volgens begaf hij zich naar Munchen- G'adbach, waar hij zich een pak kocht. Bij zijn terugkeer te Suchtlen werd hij gear resteerd. De moordenaars van den burgemeester van Lodz. Door de -politie is vastgesteld, dat do moord op den burgemeester van Lodz, Pynarski, gepleegd is door twee werklooze arbeiders, die zich daardoor wilden wre ken, omdat zij niet te werk waren gesteld bij de gemeentelijke werkverschaffing. Veroordeeld voor 332 diefstallen. Gedurende eenige dagen is te Breslau het proces gevoerd tegen een zekeren Jo seph Barbe, die bekend heeft zich aan niet minder dan 332 diefstallen te hebben schul dig gemaakt. Barbe'is tot 12 jaar tucht huisstraf veroordeeld. Barbe verklaarde voor de rechtbank, dat volstrekt niet alle door hem gepleegde diefstallen tijdens het proces behandeld zijn. Later zou hij den officier van justitie nog inlichtingen verstrekken over zijn diefstallen buiten Breslau, waarbij hij een aantal zijner helers zou noemen. Inbrekers, die mei hypnose werken. Een ongewone wijze van „werken" heb ben inbrekers te Lodz toegepast. Deze in dividuen drongen in de woning van den daar woonachtigen luitenant Pajonte bin nen, hypnotiseerden de echtgenoote van den officier en plunderden daarna de woning leeg. Toen de luitenant thuiskwam, vond hij zijn vrouw in een hypnotischen slaaptoe stand, waaruit hij haar niet vermocht te wekken. De patiënte werd naar het ziekenhuis gebracht, waar de geneesheeren na uren lange pogingen er nog niet in geslaagd waren, haar „bij" te brengen. Van de dieven, die 50000 zloty konden bemachtigen, ontbreekt ieder spoor. De overwinnaar van Erzeroem. In een klein kamertje van een eenvou dig hotel te Parijs, ligt op het oogenblik een voormalig Russisch generaal, die in de eerste maanden van den oorlog groo- ten naam maakte door de verovering van Argadan en Erzeroem op de Turken, ge neraal Kalitine, ernstig ziek. Na de revolutie kwam hij naar Parijs en arbeidde eenigen tijd in een automobielfa briek. Hij woonde in bij zijn dochter, wier echtgenoot, een voormalig kolonel, zijn brood verdiende als taxi-chauffeur, tot dat hij, nu zes maanden geleden, stierf. De dochter werkt thans zelf in een cho coladefabriek en onderhoudt met haar mager loon zichzelf, den generaal en haar dochtertje. Aan iemand, die den generaal in zijn armoedige omstandigheden bezocht, toon de deze vol trots zijn decoraties, de gou den sabel die hij van den tsaar ontving na zijn overwinning te Erzeroem en de Fran- sche militaire medaille. „Dat is alles, wat mij van mijn vroeger leven is overgebleven", zei de generaal; „mijn tegenwoordig leven is dit", en met een melancholiek glimlachje liet hij zijn blikken door het armoedig vertrek gaan. Dc ooievaars aan het uilsterven? Men heeft geconstateerd, dat in den El- zas (en ook elders) het aantal ooievaars, die in het voorjaar naar hun nesten terug- keeren, steeds kleiner wordt. De oorzaak van den achteruitgang van deze vogelsoort zou het volgende zijn; In Egypte, waar de vogels, gelijk men weet, hun winterverblijf vestigen, maakt men een hardnekkigen jacht op alle mo gelijke sprinkhanen, die een geliefdkoosd voedsel van onzen langbeenigen geveder den zomergast vormen. De insecten wor den vervolgd door middel van arsenicum, dat men op den grond strooit, en de ooie vaars zouden den dood vinden, doordat zij met de sprinkhanen tevens een groote do sis van het gif naar binnen zouden wer ken. Men zoekt thans naar middelen om aan deze onvrijwillige uitmoording van een on zer meest geliefde vogels paal en perk te stellen. Zoo lang echter de sprinkhanen- verdelging op de aangegeven wijze wordt voortgezet, zal er helaas wel niet veel te gen de uitroeiing van den ooievaar te doen zijn. Een goed schutter. Te Wankie, aan de Zambesi-rivier, had een boer den laatsten tijd veel vee verlo ren, doordat leeuwen een slachting onder zijn runderen hielden. Tijdens den nacht ging hij, gewapend met een geweer, in een boom zitten, wach tend op de komst van de gevreesde die ren. Op een gegeven oogenblik zag hij niet minder dan twintig van die verscheuren de viervoeters naderen, om zich te goed te doen aan een lammetje, dat hij in de buurt als lokaas had gedeponeerd. Hij schoot niet minder dan zeven leeu wen dood en zag hoe de overlevenden één hunner gedoode „kameraden" netjes op peuzelden. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Adriana Susanna, d. van C. Veerman en B. E. Zwarts. Apolonia Angenieta, d. van H. Bunnig en A. M. Slewe. Marietje, d. van C. M. v. d. Stolpe en O. Koet. Alijd Hendrik, z. van A. M. Immink en J. v. Hekken. Hendrik, z. van J. van Tongeren en M. Doesburg Lanooy. Elisabeth Joh. Ma ria, d. van M. P. J. M. Filbry en Jos. H. Kloosterhuis. Gerrit, z. van O. An ker en E. v. As. Johannes Christiaan, z. van J. T. Klabbere en P. Luca. Wilh. Joh. Maria, d. van T. H. M. Pley en F. M. J. v. d. Voorden. "Willem Fred. Petrus, z. van W. F. v. d. Broek en J. W. J. Speet. Carel Hendrik, z. van C. H. Heruer en C. Bavelaar. Jasper Leo Petrus Adel- bert, z. van J. J. v. Hoeken en P. A. A. Hopman. Pieter Gerardus, z. van P. J. Boekwijt en M. J. Rueck. Jah. Bar. Corn. Maria-, d. van J. H. M. Boogers en C. de Vrind. Karei Hendrik Peter, z. van. F. Mieremet en C. Boeff. Govert, z. van W. Verboom en J. v. Herk. Dirk, z. van H. Kraay en J. Tigchelaar. Maar- tje, d. van C. Kulk en B. Groot. Albert, z. van A. de Boer en C. v. Klaveren. Helena, d. van P. Visser en G. v. d. Heu vel. Cornelia, d. van C. de Boer en C. Piket. Simon, z. van W. F. Florisscn en J. v. d. Steen. Roza Arendn. Rubine d. van A. v. Vianen en J. Blaauw. Jo» hannes, z. van T. D. Welling en M. F. Spierenburg. Hans August Bruno, z. van B. Grüpstra en A. Sprünken. Dirkje Adriana, d. van H. Rooda en W. de Vree- de. Hendrik, d. van O. Bosman en L. Singeling. Lena, d. van K. Boehlee en C. v. d. Steen. Jacobje, d. van G. Ver- lind en D. de Jong. Jacobus, z. van B. Haneveld en M. v. Oosten. Pieternella-, d. van F. G. Schlagwein en J. E. v. d. Zeeuw. Jacomijntje Maria Corn., d. van A. Kasbergen en A. H. Windhorst. Jo hanna Elisabeth, d. van N. v. Rijnswou en J. M. Zirkzee. Christina Johanna, d. van A. J. N. Franke en H. Klein. Ant. Jozeph Joh., z. van C. de Groot en C. J. Colpa. Ant. Franc. Maria, d. van A. J. S. Trel en A. M. Holleen. Christ. Joh. Gerarda, d. van A. J. Rodenburg en J. H. v. d. Velden. Jacoba Louisa, d. van P. I. A. Wijnbeek en W. H. Akkermans. Gehuwd: J. v. Dijk jm. en C. B. Lub jd. A. Teteelaar jm. en C. G. Weeber jd. M. Hannaart jm. en A. M. Akerboonj jd. A. Verhoeven jm. en M. Arnoldus jd. M. Pet jm. en C. Onvlee jd. M. Blok jm. en M. W. Mader jd. W. J. Wa« gemaker jm. en R. Steenbergen jd. H. J. de Roos jm. en S. Massaar jd. P. de Meij jm. en E. M. A. Naninck jd. J. Siera jm. en M. v. d. Wetering jd. M. Verhoeven jm. en A. E. M. O. Baks jd. L. J. Del Baere gesch. en M. J. Prins. Overleden: C. v. d. Leede man 60 j. K. C. Bosland-Mol wede. 53 j. P. v. Weesel zn. 72 j. J. v. Leijden zn. 7 j. - M. J. Duffels-Nieuwenhuizen wede. .83 j. H. v. d. Linden-Osgaar vr. 67 j. I. J. v. Donk jd. 8 mnd. M. Bekenest dr. 62 j. K. Appelmelk zn. 11 j. C. J. Duk-Hoek wede. 77 j. G. A. L. Mellunthe m. 51 j. C. v. d. Jagt wedr. 85 j. C. Duykers dr. 84 j. A. Kerkhoven m. 62 j. C. A. Gartner dr. 60 j. C. v. d. Werf dr. 36 j. J. H. Regeer zn. 13 d. A. E. Rollier dr. 68 j. W. F. v. d. Blom zn. 2 j. KOOPJES J SBMBg KOOPJES de hand op een partijtje Schijfappels, die U in andere zaken zeker met 30 35 cent moet betalen. Deze geven wij voor denzelfden prijs als onze andere goedkoope Schijfjes, n.l. voor slechts 25 cent per pond. Wacht niet tot ze weg zijn, maar profiteert. Verder onze bekende Peren vanaf 24 cent Gemengd Fruit vanaf 28 cent Een groot blik Doperwten HERO 42V2 cent, bij 6 blikken slechts 40 cent. Deze week een pond mooie Pruimen, in plaats van 30 voor 25 cent. Wij ontvingen ook een partij geurige Toiletzeep, van het bekende merk „Stokpaardjes", die wij bijzonder laag afgeven. Groote stukken, die U doorgaans voor 20 en 25 cent koopt, bij ons 17i/2 cent. Mooie 10 cents Stukjes 9 cent, per dozijn slechts 95 cent. 4175 Kuikenzaad, 471/2ct.p.5 pond Ochtendvoer,55ct. p.öpond SLUIS' Ochtendvoer. Slaolie, goudmerk 85 ct. Slaolie, roodmerk... 75 ct. ZIET OE KANSEN! der onovertrefbare „Populaire Amsterdammertjes" voor de eerstvolgende 96s£e Trekking op 26 April a.s. naar de Ruim 20.000 premiën waaronder T VIER HOOFDPRENIIEN van flOOOO.—f 7500.— f 5000.—, t 5000.— O en premiën van flOOO.f50O.f1QO.enz. PI en profiteert hiervan. Gij zult verbaasd zijn over de vlugge en coulante uitbetaling I Alle premiën w worden zonder ook maar één cent korting met het O geheele bedrag in contanten uitgekeerd. "9 BOVENDIEN geven U de onovertrefbare „Populaire C Amsterdammertjes" behalve de kansen naar boven- r vermelde premiën GRATIS WINSTKANSEN g naar 300 Extra-premiën en weleenlndian- Motorrijwiel of naar keuze 1500.in contanten, 2 een 4-lamps Radio-Installatie met Loudspeaker of P» naar keuze f200.- in in contanten, een zwaar Eiken- hout Buffet of naar keuze f150.in contanten, 2 gg mm Trapnaaimachines of naar keuze elk flOO.in con- yj Si tanten, 5 Damesrijwielen of elk f65.in contanten, (P 5 Heerenrijwielen of elk f55.in contanten, 10 H Vloerkleeden (maat naar keuze) of elk f 30.in H PI contanten, 25 Pluche Tafelkleeden of elk f 20.in gg 39 contanten, 50 Barometers of elk f 10.in contanten, bJ Q 100 premien elk met f 5.en 100 ptemiën elkm. f2.50 Q j{i Wacht niet!Maar koopt noa heden! Voor zij zijn 2 uitverkocht! 4173 3 Nog slechts in beperkt aantal verkrijgbaar, ook na ont vangst van postwissel, verhoogd met 10 cent voor port- P1 kosten, bij den Hoofdagent L. LEEIIWENBURGH, v. d. Duynstraat 20, en bij do AgentenH. Zirkzee, Nieuwe „j Rijn 63; D. Ramp, Nieuwsteeg 14; D. N. A. van Wijk P Steenstraat 43J. Gr, Wijnbeek, Haarl.str. 91A. C. Zirkzee, UI Pelikaanstr. hoek Oudo Rijn; C. F. Gijsbrechts, 2o Groene- III steeg 29; Joh. ChnritiS Ji\, Morschstraat 51; J. E. van der Heydon, Maresingel 34; P. Laman, Hoogewoerd 93; Joh. fVerdegaaal, Molenstr. 7; II. Devilee, Bloemstr. 30; Gordijn's Sigarenliandel, Lango Picterskerkkoorsteeg 7; L. van Klaveren, Rijndijk B 113, Hnzerswoudo; W. J. Zwetsloot, - H. Rijndijk F 91, Zoeterwoude; J. H.v.Egmond, Dorpstr. 137b, Warmond; J. Zonneveld, Schoolstraat 73, Wassenaar; N. Yrigge, Zegwaart; H. do Bruin, Grijpcsteinstraat 37, Alphen a.d. Rijn C. Th. Duivenvoorden, R.K. Volksbond, Lisso; P. Demmenir, Bijdorp6tr. 7, Sasscnheim; St. v. Rossum, Rijwielh., Noorden; J. J. Kroon, Scliipperslootweg T 91, Noordwijkerhout J. van Emmerik, D 121, Rijpwetering; P. Wallaard, v. d. Doesstr. LeiderdorpL. Wassenburg, LangeraarB. Verheugd Leimuiden; D. G. Hoogcvceu, Brugstraat 43a, Zwammerdaw. Waar niet vertegenwoordigd, overal solide agenten gevraagd. Hooge Provisie! H.H. KAPPERS Gevraagd een nette 2do be diende v. g. g. v., goed kun nende scheren en knippen. ÜBrieven onder no. 4127b bur. Tan dit blad. DAMESRIJWIEL Ter overname aangeboden een als nieuw Elmfield Damesrij wiel voor spotprijs. Adres Vliet 19, b. li. Rapenburg. 4157 b Smakelsjk eten weten de kleintjes al van wat niet smaakt te onderscheiden. Groot en klein geven aan de met Maggi's Aroma gekruide spijzen de voorkeur boven andere, omdat Maggi's Aroma den smaak der ge rechten op verrassen de wijze verbetert. Daar een kleine toevoeging voldoende is, komt Maggi's Aroma in het gebruik zeer voordeelig. 4124 met extra mooie randen, voor leeftijd: A. PARftlENTIER - Breestraaf 128 GEVRAAGD 1 of 15 Mei nette R. K. Dienstbode, bekend met alle voorkomende werkzaamheden en van goede aanbeveling voorzien, in burgergezin te gen goed loon. Br. bur. v. d. blad. onder no. 4140. GEVRAAGD een Meieje van 13 tot 16 jaar voor hulp in de huishouding, bij twee personen met huise lijk verkeer. Adres Th. C. van den Berg, Kerkweg, Noord wijkerhout. 13464 GEVRAAGD een net R. K. Meisje voor dag en nacht, Joh. v. Zijp, Haar lemmerstraat 291. 4161b Een flinke R. K. DIENSTBODE gevraagd, voor dag en nacht, bij firma A. Maseland, Alphen a. d.' Rijn. Groote wasch bui tenshuis. 13538 Met Mei gvraagd een R. K. BOERENKNECHT goed kunnende melken bij C. 'P. van Stijn, Maria's Noordwijkerhout. Hoeve, 4151 Gevraagd EEN KRULLENJONGEN, door D. Stigter, timmerman Hooge^'oord 167. 4162b H.H. BAKKERS Voor terstond biedt zich aan een Rakkersbediende, ge mengd bedrijf, 3 jaar bij het vak. Fr. br. aan A. Wennekes p.a. de heer W. Roest, Bakke rij, Brugstraat, Bodegraven. 4135b LOOPJONGEN voor direct geviaagd, boven de 14 jaar, bij W. Matvéld, Prinsessekade. 4181b TE HUUR GEVRAAGD beneden- of bovenhuis, door jonggehuwden. Huur f 25 a f 30 p. maand, op netten stand. Br. bur. v. d. blad onder no. 432b. KAMERS Gem. Zit- en Slaapkamer aan geboden, direct te aanvaar den. (Gelegen aan de tram). Brieven onder no. 4145b bu reau van dit blad. TE KOOP een best mak paard, 6 jaar oud en een put ruige mest bij J. Verhoog, Haarlemmerweg 43, Leiden. 4154b Te koop: BESTE AARDAPPELEN Ook bij kleinere partijen ver krijgbaar, bij Joh. Rekelhcf, Langeraar. 5931 EXTRA AANBIEDING iKÜ CRËTONNESCHORT Japonmodel, mod. dessins. AWc maten és AFBRAAK Te koop een groote partij binten van 4 tot 15 Meter lang, 20 X 25 500 stuks 3X8 3 X 9 in alle maten enz. enz. Jac. v. d. Akker, koopman in afbraak en slooper van ge bouwen, Zoeterwoude. 4147b DAMES breien hunne bedspreien met Kobschulte's breikatoen van 6,510 ct. Kleedjes met ge kleurde haakzijüe 7,5 ct. per kluw. Stoppen hunne zijden kousen met kaartje Fil d'Ecosse zijde 7,5. Kohschul- te Haarlemmerstr. 7072. 13411b Wilt ge uw KUIKENS! flink en sterk zien uitgroeien, voedert dan het vitaminenrijk Cleveland's Opfokvoer per 5 Kg. f 2,50, 10 Kg. f 4.10, met gratis kuikendroogvoerbakje. Aanbevelend D. Groeneveld, Hoogl. Kerkgr. 27, Tel. 2590. 4171b OPENBAAR SLACHTHUIS Donderdag van 8 tot 9 uur verkoop van een groote partij versch kalfsvleesch, lams- vleesch, voorwaardelijk goed- gekeur. Lappen, Fricandeau 25 en 30 cent per pond. 4179b Smit Te koop gevraagd in goeden staat zijnde 2475 Twee Kant-Zwaarden, voor West-Lander van 24 tot 30 ton. P. Heemskerk, Schipper, Gooi- weg E 101, Noordwijkerhout. Witte Leghorn Patr. Leghorn KUIKENS 40 CENT kloek met 15 kuikens f 10, broedei©ren 1215 cent, kunstmoeders voor 35 kuikens f 7.50, voor 60 K. f 10.enz. kuiken rennen f 8.50. Broed- machine-onderdeelen Groene- veld's Broederij, H-oogland- sch© Kerkgr. 27, Tel. 2590. 4170b VOOR DE LUIERMAND Goed Luierlinnen 15,5, Molton Luiers 31, Flanelletjes 24, Hemdjes 22.5, Ponnetjes 57,5, Glansgaren Jurkjes, truitjes en broekjes, kens en sloopjes, Luiermanden 1.1595 ct. Kohschulte Haar lemmerstr. 72. 13413b STIKSTOFBEMESTING Zwavelz. Ammoniak, Norge-, Kalk-, Chilisalpeter, tegen de laagste prijzen, uit voorraad leverbaar. Van Vliet en Men- tink, Rijn- en Schiekanaal, Leiden, Tel. 1428. 4120b VOORJAAR 1927. Steeds voorraad in alle soor ten Olieën en Vetten, teerpro- ducten, bereide verf enz. Vraagt, de Morison Wasehma- chine, de beste van alle, leve ring cp prccf. Aanbevelend Joh. de Boer, Hazerswoude, Tel. 10. 13490 MOEDERS kleedt uwe lievelingen naar de laatste mode. Koopt bij Kohschulte kunstzijden Jurk jes in schitterende kleuren 2.30, 2.10 1.87M. Groote keuze gekleurde stoffen Mousseline, Fantaisickatoenen. Kohschul te, Haarlemmerstr. 7072. 13412b SALONPATHéFOON Soliede personen kunnen voor f 1.50 per week in bezit ko men van een le klas salonpa théfoon, zonder vooruitbeta ling of prijs verhooging. Brie ven -onder no. 4167b bureau van dit blad. VERFWAREN ia een zaak van vertrouwen, koopt daarom bij ons. Wij le veren uitsluitend prima kwa liteiten tegen de laagste prij zen. Prima glans verf 85 cent, grondverf 75 cent per kilo. Drogisterij De Jongb Nieuwè Rijn 53, naast Sint Francis- cus Liefdewerk. 4168b TE KOOp tegen elk aannemelijk bod twee bijenkasten en observa- tiekast, merk „Simplex" on bevolkt., met broed en honig- kamers, winterdek, voeder glazen, zermkorf enz. Te be vragen Leidscheweg 73, Voor schoten. 4180 RECLAME RIJWIELEN 50 gkl. met vrijwiel en terug traprem, prima kettingkast en alles 1 jaar gegarandeerd, pri ma rijwiel, wegens voordeeli- ge inkoop a contant v. d. Pluijm en Zoon, opgericht 1906, Nieuwe Rijn, hoek Hee rengracht. 4165b AFBRAAK Te koop 1000 stuks zware Arnerik. gr. planken, 1500 st. 4X6 ook Amerik. gr. Bij zen der mooi en nieuw. Jac. v. d. Abl.cr, slooper van gebouwen p JinnL 1 PiTTER Q. K. Humphries Daves 1925, met Nat. bew. 350 c. c. kop- kleppcr T.T. Super sport, enorm snel, te koop of ruilen met snel varend motor- of zeiljachtje. Willemstraat 40, Bodegraven. 4152 HEDEN ONTVANGEN een ru-me sortecring benoo- dig^heden voor Landbouw, Tuinbouw en Zuivelbereiding, prima zware ijzeren Landhek ken, geheel compleet nu f 18 per stuk. Vraagt prijscourant Aanbevelend Joh. de Boer, Hazerswoude, Tel. 10. 13489 COSTUUMS zoowel nieuw als net gedra gen prachtige zware ulster te koop voor spotprijs. Blauw colbert en vest, pantalons, jaquets enz. Tevens eiken pathéfoon met platen, Kleer makerij Schrijvers, Kabel- jauwst. 1. 4146b AFBRAAK Te koop een groote partij pannen, marmeren plateD, ijzer, lood, zink, gegalvani seerde platen enz. Jac. v. d- Akker, aannemer van sloop werk, Zoeterwoude. 4148 b GRASZODEN Te koop graszoden bij groote en kleine partijen f 3.50 per honderd. J. Filippo, Park' straat. 15a, Kooi. 4166b R.K. Ver van Kraamverzorging zendt in Leiden en Omstreken gediplomeerde Kraamverzorgsters voor dag- en nachtverpleging. In Leiden ook wijkverzorging meer malen daags. Bureau Boerhaave- straat 30. Spreekuur 1012 uur, Donderdags alleen 24 uur. AFBRAAK Te koop ee& groote partij duims hout, hekken, planken, brüge planken, palen, stroo-- ken, latten, ra-ggels enz. Jac. v. d. Akker, aannemer van sloopwerk, Zoeterwoude. 4149b Waar is de naaimachine die afgekeurd of onherstelbaar is verklaard. Ze wordt spo®" dig en billijk met een jaar garantie hers';eld, ook bij u thuis. Prijsopgaaf gratis. Van oude Visser, Haverzaklaan 8 b. d. Stationsweg. 4158b NAAIMACHINES Ruim gesorteerd in verschil lende merken. Zoowel band machines, trap- en Inlaadma- chincs, Gritzner, Singer, Nau- mann. Groote voorraad ge* bruikte machines vanaf f 10. Reparatie aan alle merken. Ieder in zijn vak. Westdorp Oo.; Morschstraat 56. 4163b WERKBROEKEN. Door onze kleedermakers vervaardigd Moleikin broeken 3.90, 3.40, 2.95; Manchester- broeken 4.35, 3.65. 2.87Bi. kcper jassen 2.45, Kruideniers stofjassen 2.77Kohschultc> Haarlemmerstr. 70-72. l?414b Zoeterwoude. Hazerswoude (R.D.) Abonnementen en adverten- tien worden aangenomen door W. DE LANGEN H 451.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 4