f telegrafisch weerbericht volgens waarnemingen verrichi In den orcen van 20 Sept. 1026, medegedeeld door bet Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 770.9 te Visby. laagste Barometerst.: 754.0 te Reykjavik. Verwachting tot den avond van 21 Sept Zwakke later matige Zuid-Westen tot Noord-Westen of Noorden wind, toenemen, de bewolking, weinig of geen neerslag, koe ler overdag. BAROMETERSTAND. De stand van hedenmiddag 3 uur is aangegeven door den grooten wijzer. Het dunne lijntje beduidt den stand van gis teren. LUCHTTEMPERATUUR. 25.6 gr. C. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 18, 12 uur 19 en 3 uur 20 gr. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur I, 12 uur 19 en 3 uur 20 gr. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Maandagnamiddag 7.37 uur tot Dinsdagmorgen 6.09 uur. werd onze wakkere voorzitter de lieer J. v. Egmond met op één na algemeene elemmen herkozen. Na rondvraag sluiting. WASSENAAR. Ernstig ongeluk. Een dame uit Delft, die Zondagmorgen per rijwiel den Rijk- straalweg nabij Rust en Vreugd overstak, werd aangereden door een motorrijder, mclhet noodlottig gevolg, dat zij tegen de sraat werd geslingerd en met een ernstige scbcdclfracluur en. een gebroken been werd opgenomen. In bedenkelijke toestand werd zij naar het ziekenhuis te Den Haag overgcbrach t. Inbrekers gevat. Als vermoedelijke dader van de in do vorige week gepleegde inbraken in die gemeente, is oen Hongaar aangehouden, die in het bezit bleek van eoiiige vermiste geldstukken. De verdachte die blijft ontkennen, zal naar Den Haag worden overgebracht. ZEGWAART. Kindje ender een auto. Zaterdagmid dag liep de nog geen 2-jarige J. A. de "Wit wonende te Zoetermeer, wandelende met haar wat oudere zusjes cn broertjes, op de Dorpsstraat alhier. Vermoedelijk doordat de kleine schrok voor het geronk van een achter haar rijdende auto, liet zij baar zusje los, cn liep tegen de mclkauto van W. L. De chauffeur remde onmiddellijk en bracht de auto dadelijk tot slaan. Niet een opengereten linkerarmpje werd zij echter opgenomen. Door dokter S. werd de eerste hulp verleend; hij constateerde en kel vleesclnvonden. Naar omstandigheden maakt de kleine het aardig goed. ST&OS&ilEUWS Het spoorwegongeluk bij Dc Vink. De derde patiënt naar huis. Heden verliet de derde patiënt van het spoorwegongeval, de heer de Vries uit Amsterdam, het ziekenhuis. Hij is in zoo ver hersteld, dat hij verder thuis verpleegd kan worden. Voor Katholieken Do conferenties voor niet-Ka*tholrcken: die vanavond 8uur in de St. Petruskerk aanvangen, willen wij nog eens aanbevelen' voor Katholieken. Do Katholieken, die hun Geloof beter willen lecren kennen, hartelijker lief heb ben die de waarheid en de schoonheid van onzen Godsdienst gaarne zien uitstra len in het welsprekend woord van een re denaar zij mogen niet verzuimen de con ferenties van den zcerccrw. pater Hen- driclis S.J. bij te wonen. Aan do kerk zijn nog toegangskaarten verkrijgbaar. Eerste Leidsche Accordeon-Vereeniging „Onderling Kunstgenot." In de groote zaal van de Stadsgehoor zaal, heeft bovengenoemde vereeniging ter Eclegenheid van haar koperen jubileum een zeer goed geslaagd jubileum-concert gege ven. In aanmerking genomen, dat het hier een feestviering betrof van een Vereeniging, die dus ook slechts een bepaalde groep va.i toenschcn omvat, was de groote zaal der Vadsgehoorzaal zeer goed bezet, toen om p'rca half negen onder leiding van den £eor A. Onderwater met de afwerking van iet programma begonnen werd. Voor wie voor 't eerst een uitvoering '°ort zooals deze, van meerdere harmoni es, is hot een eigenaardige gewaarwor- 'ng. De muziek van een aaulal dergelijke Jnsirunionlen klinkt wat Ie hard, ook at zijn we tegenwoordig op muzikaal gebied iet verwend denk maar eens aan de to knallende Jazzband-muziek. Niet dat e hiermede een accordeon-uitvoering wil- n vergelijken, volstrekt niet, maar de £rste indruk is aldus, ook al zijn de ver- praeslatios niet aanstonds te onder- atten. Want bet is reeds op het gehoor gaande, duidelijk dat er geschoolde krach onder de leden schuilen. Van de num mers, die door do vereeniging verdienste lijk werden uitgevoerd, waren er enkele bij, die gisterenavond voor het eerst van ge schreven muziek gespeeld werden, wat een koele praestfïlic schijnt te zijn, daar, om dit (e bereiken, twee jaar oefening noodig is geweest. Behalve mot entrc-acte-muziek voor viool en piano, werd de avond prettig gevuld met hei optreden van verschillende artisten. Het leeuwenaandeel hierin had het ar- tistcn-trio „Tim" dat voor de pauze mot „Liedjes aan de Piano" en daarna met '!o klucht „Snuggere Hannes" een schitterend succes oogstte. Het optreden van dit trio was uiterst beschaafd en zeer geestig, een qualifiqatic die niet op alle conferenciers en zangers van toepassing is. Verder was nog geëngageerd Billy Poor" een muzikaal excentriek, die ook Je aanwezigen aangenaam bezig hield. Alles bijeen, kunnen we van een zeer goed ge slaagd jubileumconcert spreken. Voor hot politicdiploma van den Algem. Ncd. Politiebond zijn geslaagd de hoeren L. J. Schrama en A. v. Zalk, beiden alhier. Door dc politie alhier is Zaterdag aange houden wegens diefstal van een rijwiel op de Hooglandsche Kerkgracht zekere W. F. L. De man is naar het Huis van Bewaring te 's-Gravenhage overgebracht. Toegekend is de gouden eere-medailio, verbonden aan -dc orde van Oranje Nassau, aan den hoer F. T. Blote, chef-boekhouder bij de Leidsche Katcenmaatschappij voor heen De Heider en Co., alhier. De Vereeniging van Vrouwelijke Studen ten te Leiden heeft 96 nieuwe leden, vorig jaar 82. Programma van hot Concert in bel Kooipark op morgenavond te 8 uur: 1. „Einzug der Gladiatoren" Fucik; 2. Ouver ture „Fidclio", Beethoven; 3. „Les Si renen", "Wals, Walsteufel; 4 Potpourri populaire, Renaud; 5. „Wir tauzen Rin- gelreih'n", Fall; 0. „Donau Wollen", Wals Ivanovier; 7. Araazone-marsch, v. Blon. BRIEF VAN EEN LEI DSC HEN WANDELAAR. 't Is treurig maar waar! Den wande laar is vooral in dc binnenstad zoowat alle terrein ontnomen. Auto's, motorrij wielen, fietsen, legio zijn ze op Leidcns straten en van geluk mag men sprcKen, als men na een wandeling nog heelhuids thuiskomt. Nu klinkt dit misschien vree- selijk achterlijk, een mensch van den mo dernen tijd niet waardig, doch zoolang er nog menschcn' zullen zijn, die alleen van hun voeten zullen gebruik moeten maken om zich te verplaatsen, moet ook hun een stuksko grond blijven om veilig de voeten neer te zetten. Nu weet ik wel, dal men ook in deze materie de wijzers van den tijd niet kan terugzetten, men kan niet meer terug naar den tijd van de oude karossen, dc aapjeskoetsjes en de trekschuit, dat zou niet gaan! We moeten mee met wat nieu we tijden ons in de enorme ontwikkeling der techniek brengen, doch zoolang er nog loopende menschen zijn, dient men ook met hen nog cenige rekening te hou den. En dan ook wat hem kan hinderen, of gevaar doen lijden, hinden aan beper kende voorschriften. Want het lijkt op niets als men ziot hoe sommige techniek- mensehen zich verheffen boven elke veror dening cn geldende bepalingen. Is liet b.v. op de Breeslraat al niet dwaas, dat daar een tram met 3 of 4 wa gens con vaart mag ontwikkelen die elk weldenkend mensch ecu doorn in het oog is. En do vraag, wie is nu in Leiden baas; liet Gemeentebestuur of de Train- maatschappij, is zeer gerechtvaardigd. Op de Haarlemmerstraat is het nog er ger: de tram rijdt daar wel in meer be scheiden vaart, doch we behoeven den profetenmantel niet 0111 te hangen om te voorspellen, dat het ongeluk van vóór een paar weken heusch niet als unicum zal blijven staan. Het is daar vaak zulk een chaos, dat men in z'n onnoozelheld zich zelf afvraagt, of dat nu de zegeningen zijn van hel moderne verkeer. En dan schietgebeden wij: Daarvan, verlos ons Heer! Nu was dat alles misschien nog goed te praten, als, wat de verkeersregeling be treft, de hoog noodige regelingen maar waren getroffen. Iemand te beschuldigen is niet ons doel, doch dat men in Leiden niet aanpakt is een dagelijks zichtbaar feit. Wordt het niet eens hoog tijd dat men de hand aan den ploeg slaat* en een weinig lijn brenge in bet verkeer. Ziet de toestand op de Mare, bijna da gelijks rijdt men wagens in het water, hebben minutenlange verstoppingen plaats en wanneer de scholen aan- of uitgaan houdt men z'n hart vast, verklaarde een Marebewoner; er is daar gevaar. Moet het verkeer op de Hoogewocrd niet noodzakelijk in andere banen worden geleid? Is do Korevaarslraat niet een prachlgelegenhcid om een betere regeling te treffen? We zouden natuurlijk nog tal van pun ten kunnen aanwijzen, waarop dc aan dacht moet gevestigd. We weten wel, dat Keulen en Aken niet op één dag zijn ge bouwd, doch wat in onze goede stad al zoo langzamerhand op ieders lippen is, waar men dagelijks tot de ervaring komt, dat er toch aan het verkeer binnen Lei den nog al wat hapert, zouden wij ons gelukkig prijzen, als do autoriteiten nu eens in zijn geheel het verkeersvraagstuk onder de loupe namen en niet broksge wijze iets vaststellen, wat met het geheele probleem vaak geen enkel verband houdt. Eu dan is liet ons een raadsel, dat men blind schijnt voor de scherpe straathoe ken, vooral waar ze zijn als b.v. het bor des aan de studentensociëteit, die gemak kelijk kan worden rondgebouwd, zonder het aspect van hel geheel te schaden. Want aan oude bouwwerken hecht men en die omgeeft men met alle mogelijke bo- houdsbcpalingen, doch het volmaakte bouwwerk, dc mensch, is in velerlei op zicht bloot gegeven aan tal van gevaren, die hem dagelijks aangrijnzen cn welke weg te nomen een gebiedende eisch is van hen, die ook voor des menschen vei ligheid hebben te waken. Wandelaar. LfiËTSTE BERICHTEN AUTO-ONGELUK. De bestuurder onwel. Een doode en een gewonde. Op den Rijksstraatweg nabij hotel Groc- neveld te Baarn reed Zondagavond om streeks half acht een auto uit het kamp Millingen bij Apeldoorn tegen oen boom. De bestuurder van do auto, tevens eigenaar de heer van Maanen, werd gedood. Van de inzittenden werd dc zoon van den hoer v. Maanen ernstig gewond. Beide slachtoffers zijn naar liet zieken huis te Zwolle overgebracht. De auto is totaal vernield. De bestuurder schijnt plot seling onwel te zijn geworden, waardoor het ongeval plaats had. Vrachtauto tegen een boom. Eén zwaar gekwetste: verscheidene gewonden. Uit Oss wordt ons gemeld: Hedenmorgen omstreeks half 6 reed een vrachtauto, beboerende aan Gebrs. Arts te Grave en bestuurd door een hunner chauf feurs Oomen. nabij de z.g. Heessche Bar rière, gelegen op den Rijksweg lusschen Oss en Grave, nabij Heesch tegen een der naast den weg staande hqomen. De schok was zóó lievig, dat het geheele voorstuk der auto vernield werd. In de auto zaten 19 werklieden, werkzaam aan de beton brug- werken aan de Maas bij Grave. Deze werk lieden, bijna allen afkomstig uit Raams- donkveer, gaan Zaterdag van Grave naar huis om 's Maandagsmorgens per vracht auto weer naar hun werk gebracht te wor den. Van dc 19 inzittenden bekwam zekere Th. Groenendaal uit Raamsdonkveer ver moedelijk een hersenschudding. Van de boerenhoeve, waarheen hij was overge bracht, mocht li ij niet meer vervoerd wor den. Zekere M. J. Vissers uit Raamsdonk veer bekwam cenige diepe wonden aar. hoofd en gelaat. Na door dr. v. Binsbergen verbonden te zijn kon li ij naar buis wor den vervoerd. De overige inzittenden kregen slechts kleine ontvellingen en kwamen overigens met den schrik vrij. De chauffeur en een persoon, die naast hom zat, kregen geen letsel, hoewel zij zich uit liet vernielde houtwerk moesten loswerken. Volgens den chauffeur is liet ongeval veroorzaakt dour het springen van' een hand, waardoor h:j de macht .ovcjj liet stuur verloor. De visch- en vlceschvergiftigsng te A'dam. Eén patiënt overleden. Een der patiënte»), die tengevolge van het gebruik van ondeugdelijke visch in liet "Wilhelminagastltfr's te Amsterdam ter verpleging is opgenomen, is gisteren over leden. De personen, die na het eten van de gelardeerde lever ongesteld zijn gewor den, maken het in liet algemeen goed. Het bacteriologisch onderzoek bij de patiënten, die de lever gegeten hebben, heeft inlus- sclien lot de conclusie geleid, dat in dc lever een vleeschvergiftigïngs- (para ty phus-) bacil is gevonden, die de ziekte lieeft veroorzaakt. Het onderzoek betref fende dc vischvergifligingsgevallcn is nog niet ton einde gebracht. Spocrwegongeval te Zevcnaar. Zaterdag heeft te Zevenaar*een spoor wegongeval plaats gehad. Een goederen trein op weg naar Duitschland liep plotse ling vóór liet station Zevenaar bij een over weg gedeeltelijk uit do rails. Een wagen werd een eind meegesleurd en kwam naast den spoorbaan te slaan. Drie wagons ont spoorden cn kwamen dwars over de rails te staan, terwijl er een omviel. Een 'der Duitsche remmers, had de tegenwoordig heid van geest terstond alarmseinen te ge ven. De materieele schade is niet aanzien lijk. doch het verkeer moest over een dei- zijlijnen gaande worden gehouden. Omtrent de oorzaak van het ongeval last men nog in liet duister. Het deskundig re sultaat leverde nog geen resultaat op. Er is dag en nacht gewerkt om do lijn, die nu weer vrij is, geheel te herstellen. Overreden en gedood. Te Leeuwarden is het 19-jarig meisje Vellema. door een auto overreden. Zij werd naar hel ziekenhuis vervoerd, alwaar zij spoedig na aankomst overleed. Verdrenken. Gisterenmiddag is de 16-jarige E. Ven- hoer, pakhuisknecht te Zwolle, terwijl hij in liet Lichlmiskanaal aan het zwemmen was verdronken. Voorbijgangers, die hem ophaalden trachtten nog de levensgeesten oi) te wekken, doch zonder resultaat. Een inmiddels geroepen dokter kon slechts den ciood constatceren. Een onwillige wielrijder. De f-ccretaiis van dc Tsjecho-Slowakij- schc legatie,Kccrkc uit den Haag, reed Bondag middag op dcu Rijksstraatweg tc Bussum jacr auto in de richting van de Hakkelaarsbrug. Aan twee voor hem rij dende wielrijders gaf hij signalen om te passccreu, doch ecu van hen weigerde dit te doen en bleef op den weg rijden. Toen het den lieer Kccrkc eindelijk gelukte langs dc wielrijders te komen cn hij hem op merkzaam maakte op hun verkeerde han delwijze, riep dc wielrijder die niet had willen uitwijken: Er is nog ruimte genoeg voor je in de vaart. De lieer Kcerke reed door naar de zich op den weg bevindenden politie cn toen dc wielrijder arriveerde werd hij aangehouden cn'bekeurd. Brand te Laren. Em van de laatslo mooie boerderijen aan liet Kleine Brinkjc is in vlammen op gegaan. Van den inh edel kon niets wor den gered. De Pndang-ramp. Uit Amsterdam wordt gemeld: Het totaal bedrag dat tot nu toe voor dc slachtoffers van de Padangramp is binnengekomen bc- draaet 66895.95. TELEGRAMMEN (VAN OKZÏH ORAADLOOZEN D1EHST) DE ORKAAN IN FLORIDA. Berichten van 1200 dooden! Twee steden totaal vernield. NEW YORK, 20 Sept. (V.D.). De gewel dige orkaan die gisteren op de kust van Florida woedde heeft ontzettende gevolgen gehad. 7_)e sleden Clewislown on Moorha ven zijn totaal vernield. Ook 'te Miami in Miami Beach zijn honderden huizen ver nield. Volgens de laatste berichten zouden bijna 1200 menschen om het leven zijn ge komen en zouden or circa 6000 gewonden zijn. De geheele oogst is vernield. De ma terieele schade wordt op meer dan 100 millioen dollar geraamd. WASHINGTON, 20 Sept. (V.D.). Presi dent Coolidgc heeft met verschillende auto riteiten de maatregelen besproken, die ge nomen moesten worden voor hulpverlco- r.ing aan Florida. Van alle kantoren wor den reeds hulp-treinen naar hel geteister de gebied gezonden. Een groot aantal per sonen is in paniek uit de geteisterde ste- drn gevlucht. Velen der dooden zijn door verdrinking om het leven gekomen. Dc Indianen-opstand in Mexico. Ex-President Obregon niet gedood. 'S-GRAVENHAGE, 20 Sept. Naar aan leiding van door liet Agentschap Reuter overgeseinde en in de Noderlandscho bla den gepubliceerde berichten, heeft de heer Rubalcava. buitengewoon gezant en gevol machtigd Minister dor Vereeniede Staten van Mexico te Den Haag. onmiddellijk nana zijn Regeering geseind, ten einde bevesti ging van den dood van Generaal Obregon te verkrijgen. De Minister van Builenlandschc Zakei, heeft een telegram gezonden, waarin hij zegt. dat géneraal Obregon zich in vol maakte gezondheid bevindt en dat geen enkelen aanslag tegen zijn leven word ge richt. Stoomschip omgeslagen. 17 0 inlanders verdronken. LONDEN, 20 Sept. (V.D.L Uit Calcutta wordt geseind dat Zondag in de Golf van Bengalen oen stoomschip is omgeslagen. Honderdzeventig iulanders zijn verdron ken. Dc typhus tu Hannover. HANNOVER, 20 S»pl. (V.D.L Het aan tal personen dal (ol hedenmorgen wegens typhus in de ziekenhuizen is opgenomen, is gestegen tot 1370. Sinds gisterenavond zijn 14 personen gc; [erven, zoodat het aan tal dooden thans 70 bedraagt. Ernstig mijnongeval. PILSEX, 20 Sept. (V.D.L Een ernstig mijnongeval heeft in een mijn bij Pilseh plaats gehad. Tengevolge van een instor ting werden de water en steenmassa', van de onderliggen,! gangen in bcwegii»;: gebracht, waardoor 7 arbeiders werden be dolven. Drie per .auen werden onmiddellijk gedood, dire anderen zwaar gewond. Vleesca vergiftiging. HERNE, 20 Sept. i V.D.L Na het gebruik van rauw gehakt zijn gisteren en van daag in Amt Sodingen 54 personen onwel geworden. De verschijnselen wijzen op pa- ratyphus. De personen, die hel vleesch in gebraden toestand hebben genuttigd, hebben geen schadelijke gevolgen ondervonden. De warmste dag van het jaar. LONDEN, 20 Sept. (V.D.) Het wa* Zaterdag te Londen do warmste dag van het geheele jaar. Do maximum tempera tuur in do schaduw bedroeg 88 graden togen 37 op don warmstcn dag in den zo- mor n.l. op 14 Juli. Botsing met communisten. NANCY 20 September. (V.D.) Na af loop van een gisteren gehouden communis ten verga dering kwam het tot botsingen met de politic. Dc communisten schoten met revolvers waardoor <1 politieagenten werden gewond. Verscheidene personen werden gearresteerd. Hoogverraad. MüXCHEN 20 Sept. (V.D.). Tegen don eommunistischen rijksdagafgevaardigde Buchmann en cenige andere communisten zal een vervolging wegens hoogverraad in gesteld worden. Hij een huiszoeking wer den bezwarende documenten gevonden. Een noodlanding. HAMBURG September. (V.D.) Bij gisteren gehouden vlicgdcmonstraties moest een der vliegtuigen een noodlanding buiten het vliegveld maken. Het toestel werd ernstig beschadigd. De 4 inzittenden werden gewond. De New-York—Parijs vlucht. NEW-YORK 20 September. (V.D.) Ka pitein Fonck heeft zijn vlucht naar Parijs tot Dinsdag uitgesteld. Het Nedcrlandsch-Zwcedsch luchtvaartvcrkeer. STOCKHOLM 20 Sept. (V.D). Zater dag i.s tc Stockholm do overeenkomst van 21 November 1925 tuecben Zweden cn Nederland inzake hot luchtvaartvcrkeer geratificeerd. Do overeenkomst treed on middelijk in werking. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 20 Sopt. Vee. Aangevoerd 552 Vette Runderen, 1259 Schapen, 729 Varkens, 207 Vette Kalveren. Prijzen por half Kg.: Veile Kooien 47H50, 42 H45 en 30 cent; O en -57, 43 en 35 cent; Vette Kalveren 80, 65 en 50 eeul; Schapen Bin nenland 1724, Lammeren 1418; Varkens 37H-36 cent; Kooien en Ossen: redelijke handel, ouveranderdo prijzen. Vette Kalveren: handel slap, prijzen prijs-» houdend. Schapen: handel zeer stil, prijzen lager. Varkens: handel iets vlugger, prijzen hooge r. AMSTERDAM, 20 Sopt Vee. 528 Vetlo Koeion lo kwal I O4—-1.10, 2do kwal. J 0.951.04, 3e kwal. 7084 cent. mindere soorten 62—70 cent; 20 Stieren 60—SO: 180 Molk- en Kalfkooion f 350—500; 122 Vette Kalveren le kwal. 0.96—1.0S, 2do kwal. 7890 cent, 3o kwal. 5670 cent; 80 Nuchtere Kalveren f 8—10. 273 Scha pen f 26—33; 560 Varkens Huil. 1e kwal. 8990 rent, 2de kwal. 89- 90 cent. DELFT, 18 Sept. Kaas. Aanvoer: 39 sta pels komijno kaas prijs 0.63—0.90; 1 sla- pel zoele kaas 72 cent per kilo. Handel vlug Wisselnotccringen (Amsterdam s Berlijn69.41 Londen12.11 New-York2.4t Pnrijs Milaan IT.*!!! !Ui: Zurich 4S.2:i O»lo M.7» Kopenhagenuc..:ti Stockholm (!.8t "Wconens: PraagT.: Madrid37.,»; BEURSOVERZICHT I)e ondernemingslust was niet j groot, zoodat do handel bescheiden f Sehoepv. matige belangstelling met wc koersvarialie. A'dam Rubbers gaven ec beweging tc zien, met kleine variaties, hakken moerendoel.s oji circa de l.m prijzen van Zaterdag. Kon. Olio opei op de topprijzen van Zaterdag, doch pen geleidelijk terug. Voor Suikers gcr animo. II. v. A. geringe koer.sver-.-hi Amerikanen verlaten. Prolongatie 2?» pet. 442c STAATSLOTERIJ. - Trckkïnr» van Maandag 20 Scpt 5c klasse le lifst. Hooge nrijzen. 955 7733 11338 10UU. i. 8904 18303 400. - .w 0770 20277 200. 797 2594 10781 13321 20204 100. Priizen van f 7fl. 148 193 286 392 481 557 659 1072 1221 1441 1446 1417 1765 1300 1833 2024 2134 2223 2327 2351 2560 2593 2659 2763 2782 2900 2904 3206 333ó 3354 3533 .3681 3682 3951 4170 4232 4239 4248 4446 4690 4970 5127 5151 5168 5302 5308 5501 5693 5694 5794 5911 6128 6152 6173 6320 05f,9 6684 6828 7199 7266 7376 7530 7606 7707 7746 7886 8367 8459 8900 8918 9267 9675 9818 101 Kil) 1011 1 10129 10150 10369 10471 10512 10586 10739 10754 10866 10961 11040 11085 11510 11641 11735 11855 12163 12203 12277 12288 12529 12u 13 12629 12667 12763 12777 12793 12794 12S94 12906 13226 13274 13503 1.3571 13644 13719 13911 14042 14111 14184 14259 14291 14799 14570 145S8 14701 14081 15041 15364 15332 15392 15435 15619 18681 15828 15850 16052 16343 16345 16355 16557 16591 16606 16700 16717 16977 17017 17048 17157 17276 17.339 17481 17582 17796 17886 18652 18681 18908 18923 189.35 18950 19483 19496 :0345 20235 20255 20334 20459 20515 20525 20591 METEN 13 37 43 47 61 81 93 131 160 172 216 219 23 i ,?43 260 272 369 423 424 455 542 546 5S1 595 609 649 707 715 727 768 789 919 931 931 1015 1050 1101 1121 1125 1145 1172 1174 1234 1279 1289 1291 1323 1325 1 334 1381 1405 145-1 1458 1459 1476 1554 1653 1703 1724 1725 1736 1807 1S59 1891 19S8 2002 2095 2128 2143 2! 89 2518 2645 26S7 2692 2710 27.32 2142 2858 2864 2875 2916 2947 2981 .7 131 3075 3127 3231 3235 3259 3286 3293 3319 3408 3467 3485 3495 3551 .3598 3829 3865 3921 3995 4003 40.72 1030 4056 4114 4182 4193 4213 4283 4284 4312 4313 4361 4.368 4.375 77 4392 4403 4448 4468 4500 4510 450? 4671 4726 4785 4791 4809 4812 -22 4842 4848 4877 4916 4942 4983 49.88 5107 5159 5188 5234 5253 5277 5367 5421 5437 5419 5533 5557 5603 5616 5651 5705 5721 5890 5912 6026 6117 6164 6179 6183 0206 6225 6384 6103 6577 6635 6643 665.3 6710 6713 6738 6776 6781 6833 6856 6860 6861 6905 6983 7200 7228 7230 7241 7249 7353 7358 7373 7375 7398 7423 749u 7519 7571 7614 7619 7711 7749 7775 77.89 7823 7S83 7895 7908 7927 79.32 soos 8017 8036 8059 8074 8087 8132 37 8167 8172 8206 8254 8300 8510 55.56' 8600 8722 8735 8739 8719 8798 8850 8933 8959 8969 8987 9010 9046 9060 9084 9100 9193 9264 9347 9380 9397 9398 9400 9411 9415 913.3 9471 7823 9533 9560 9564 9892 10003 10023 10056 10106 10116 10117 102.32 10305 10329 10',37 10376 10397 10456 10194 10525 1056-1 10731 10778 10309 10817 10839 10862 10903 10923 10926 10927 11010 11070 1107H 1112.3 11125 11135 11141 11252 11283 11287 11329 111.81 11410 11454 11456 1I4H4 11525 11558 11578 11612 11627 11679 11681 11805 11831 11 11853 11860 11871 11897 11925 11927 11940 11942 12056 12101 12133 12395 12416 12436 12482 12545 12551 12592 12648 12651 12.ÖO 12681 12716 12845 12849 12899 13020 1 704(1 13051 13143 13152 13205 13282 13327 11328 13332 13343 1.3380 1.3405 13417 .1.3420 1 3495 13513 13533 13550 13555 13661 1.3750 13775 13793 1.3804 138 38 13867 1.3907 14008 11088 14144 14156 14202 11203 14248 14255 14?il» 14293 14320 14344 14554 14560 14625 14640 14684 14718 14730 14871 14914 11921 14954 14997 15010 15104 15178 15188 15259 15296 15318 15341 15474 15516 155.37 155S5 15836 15839 15895 15973 15986 160.37 16051 16086 15839 15896 15973 15986 16037 16051 16086 16102 16210 16225 16263 16.335 16348 16361 16366 16404 16483 16514 16575 16580 16586 16617 16635 16636 16638 16645 16655 16685 16696 16716 16725 16754 16783 1678 5 168'.? 16916 16922 16932 169.39 17032 170.37 17053 17120 17126 17131 17217 17239 17275 17305 17448 17511 17521 17575 1759.3 17646 .773' 17820 17827 178*7 17906 18029 18061 18069 18282 18295 18.346 18454 18475 18543 18582 18640 18667 18801 188.38 18898 18984 190* 19057 19095 19099 19106 19154 10166 19167 19177 19209 19224 19285 19325 19332 19357 19369 19443 19451 19459 19505 19524 1972b 19783 19842 19894 19904 19924 19953 23026 20030 20037 20114 2017.3 2') 187 20203 20.316 20364 20365 20.388 20403 20418 20421 2065? 20760 20811 20950 20992 20993 j

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 7