pgilPTSCgg iitiMWrtMBBMtllhH—BMWigflO taeraaerocgsiie Ee^loMen ONGELUKKEN. Verdronken. Te Oudermirdum (Fr.) ;s het 9-jarig zoontje van den handelaar L. V. verdron ken. - Te Culemhorg is in do Lok bij hel Laden verdronken de 15-jarigo M. van Gasteren. Dinsdag is. de militair Suit uit En schede bij het baden in een kolk langs de "Waal onder Lenfverddronken. De man zou gisteren met groot verlof gaan. Te Waddiniveen is het 5-jarig zoontje van den spoorwegwachter H. in do Gouwe geraakt en verdronken. Aanrijding. Do echtgenoote van don heer Cosman te Bakkum fietste Dinsdag in do richting 'Alkmaar, toen zij achterop word gereden door een vrachtauto, waarvan de stuurin richting defect geraakt was, met het nood lottig gevolg, dat zij werd aangereden en een beenfractuur bekwam. Zij word naar het ziekenhuis te Alkmaar vervoerd. De oorzaak van bet ongeval is to wijten aan •het breken van de stuurstang van den .vrachtauto, waardoor de chauffeur de con trole over het stpur kwijtraakte. Ernstige mishandeling. Gisternacht had in dp Mortel te 's-Her- ïogenbosch een ernstige vechtpartij plaats Daarbij werd zekere R. B., vermoedelijk met een bijl, ernstig verwond aan den linkerwang en met een mes in den rechter schouder gestoken. Dr. Mettrop achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodza kelijk. De verwondingen bleken van erh.- stigen aard. Do toestand van B. Is rede- Jtjk. Do politie heeft drie personen gear- i es teer d. Gevecht met beschonkenen. Gisterenavond werd aan de politie te Bussum kennis gegeven, dat twee beschon ken porsonen in de Generaal do la Roylaau ihet publiek lastig vielen. Twee agenten gingen er op uit, en bemerkten, dat het hier een tweetal beruchte individuen be trof, zekeren G. D. en J. O., belden bij de politie welbekend. De agenten begonnen G. D. te arresteeren, doch ondervonden daar bij al dadelijk verzet van don aangehoude ne, waarbij ook J. O. zich niet onbetuigd Het. Er vielen stevige klappen, en de toe stand, die zich ontwikkelde werd allengs zoodanig, dat een der agenten zijn revolver bok, ten olndo zich J. O. van het lijf te houden. Deze liet zich hierdoor echter niet afschrikken. Een der agenten kwam 'te vallen en zijn revolver ging af. Do ar restant G. D., weid hierdoor in den schou der getroffen, terwijl J- 0. op de vluoht ftng. Een juist voorbijrijdende auto werd aan stonds ter beschikking gesteld, om den gewonde naar do Majella-stichting te bren gen. Zijn toestand ts ernstig, doch niet hopeloos. Griezelige vondst. Bij hot sprokkelen van hout vond een Jongen in de bosschen bij Boekei het lijk van den 27-jarigen K. uit Venlo aan een Soom hangen. Het verkeerdo reeds ln ver ren staat van ontbinding. Volgens den dok- M>r moet het lijk er reeds ongeveer een "veek gehangen hebben. Brand. Binsdagmiddag is te Bennekom do dub bele arbeiderswoning, bewoond door de ge- rinnon Rozeboom en Van don Heuvel, afge brand. Van het huisraad van R. werd iets gered. Het huis en do inboedel van v. d. H. waren- verzekerd, de inboedel van R niet Brandstichting. To Oude Pekela is gisteravond de echt genoote van den arbeider Do V., wiens be huizing Zondagavond afbrandde, als ver dacht van brandstichting gearresteerd. Geheime distilleerderij. Door komiezen der belastingen en rijks politie is een geheimo distilleerderij ont dekt in het perceel van G. G. te Sandpoort. Het toestel is in beslag genomen en tegen G. is procesverbaal opgemaakt. I Berooving. Te Haajlem is G. G. in eon verdacht buis beroofd van een bedrag van 650. Een hotelrat aangehouden. Door de marechausséo te Honlenisse is aangehouden de vermoedelijko dader va,u de oplichterijen en diefstallen in verschil- jende hotels in Zeeland, o. a. te Scherpe- alsse, Domburg en Brcskens. Dezer dagen had do man zijn slag weer geslagen ta Hoofdplaat. Hij ging weg zonder betalen en nam uit een tasch, dlo op tafel lag, nog geld weg. De aangeboudeno is ter beschik king van do Justitie te Middelburg ge- iteld. „Overal, overal, waar de meisjes zijn." L. J. schrijft in de „Tel.": Koningin nedag, of beter gezegd: Koninginneavond in Hilversum. Stadhuis met rood-wit-en- blauwo lampjes, "Wilhelminaboom met oranjolampjes, de Kerkbrink stompvol, de oudo Groest stamper dan stamp, ja zelfs tot bij het station is bet veel drukker en lawaaiiger dan op andere dagen. Daar leuren op dezen zeldzamen dag Spaken burger kooplieden met paling, daar wach ten groote groepen landelijke ingezetenen op do autobussen, waarvan zo vier jaar geleden nog nooit gehoord hadden, en die nu een onontbeerlijk onderdeel van bun bestaan zijn geworden. En daar kwam ook bet fielscndo mel$jc- xonder licht, en daar stond ook hét kecke inspecteurtje. Het keoko inspecteurtje verzocht „af stappen", en hét meisje stapte af. Zij waa geen licht meisje, alleen.maar ton meisje ionder licht', on al lichtvaar dig'had zij er op gerekend hier geen poli tieman te treffen. Smoesjes konden niet eens worden aangevoerd, want het was reeds bij tienen en zij had zelfs geen lan taarn bij zich. Een beetje bedremmeld stond zij daar ■voor het inspecleurtjo en toenToen kwam er uit één van dotallooze straten en straatjes, die daar om en nabij het sla tion uitmonden, een groote troep vroolijke jongens en meiskes, die in een echto, ge zonde, leutige, onopgeschroefde feeststem ming waren. Zij zagen het inspecteurtje, zij zagen hel meisje zonder licht, en ze vormden een hecht cordon om beiden been. En toen zetten ze veelstemmig en luid het feestlied ln: „Overal.., overalwaar do mcis-. jes zijn, waar de meisjes zijn..". Het inspecteurtje begon met te protes- téeren, bedaard en netjes, met de keurig gehandschoende hand. Maar het ging voort, in vroolijken ron dedans: „Overal, waar de meisjes zijn, ls bal!" Het inspecteurtje wildo betoogen, dat hier geen meisjes waren, doch slechts één ondeugend meisje zonder licht, dat hier verder geen sprake kon zijn van bal, maar hoogstens van een bekeuring. Doch dan werden met nieuwe kracht dans en zang voortgezet: „Overal.., over al.., waar de meisjes zijn, waar de meis jes zijn En eindelijk gaf de politioncele verte genwoordiger toe. "Waarachtig, op zoo'n avond, dan is er ook bal, overal, waar da meisjes zijn. Hij voerde eenige vroolijke passen uit binnen hgt zingende en juichen de cordon, en het meisje zonder licht w?is gered. Verkleed. De politie te Rotterdam heeft gisteren avond twee jongemannen van 18 jaar en een meisjo van 21 jaar opgebracht, omdat zij gekleed waren in do kleeding van een andere kunne. Zij zijn op het politiebureau van andere kleeren voorzien. Na opgemaakt, rroces-verbaal zijn zij heen gezonden. Een pseudo'inspccteur. Uit Leeuwen (Gelderland) wordt gemeld: Gedurende eenige dagen werd deze streek bezocht door iemand, die zich uit gaf voor inspecteur van het WalCTsnood- comité. Hij had in Druten voor een maand een auto gehuurd en bezocht hieTmee, huis voor huis. Op groote lijsten noteerde hij do klachten en wist overal bescheid op te geven. Hij gaf zich uit voor ingenieur, doch noemde 'nergens zijn naam. Zelfs stel de hij zich ln verbinding met den burge meester. Tenslotte begon men verdenking tegen hem op te vatten. Een nauwteurlg onderzoek werd Ingesteld, en gisterenmor gen werd de „inspecteur", waarin men een ouden bekende van do politie meende te herkennen, te Druten gearresteerd. Verduistering van staat. Op bet Gemeentehuis van Lonneker heeft een moeder aangifte gedaan van do ge boorte van een kind, met do mededeeling, dat zij niet gehuwd was. Het kind kwam derhalve op haar naam te staan. Later bleek, aldus do „Stand." dat de vrouw wel getrouwd was, doch niet wilde hebben, dat het kind den naam van haar man kreeg. Door de politie is procesverbaal opgemaakt wegens verduistering van staat. Een honderdjarige. Gisteren herdacht mej. do wed. C. Braaf_ hart to Ede baar honderdsten geboortedag. Haar worden verschillende geschenken en bloemstukken aangeboden. O.a. ontving zij een bloemstuk van bet gemeentebestuur. Zij werd door den burgemeester gecom plimenteerd. Het Edesch fanfarecorps bracht haar een serenade. Buiiesi!. Berichten ONGELUKKEN. Grooie suikerrietbrand In Natal. E e n-en-1 w i n t i g Kaffers verbrand. Volgens een bericht uit Durban heeft een verschrikkelijke brand gewoed op de suikerplantages der Move Sugar Estates in Natal. Ongeveer 1800 acres werden totaal verwoest, terwijl 21 kaffers, ingesloten door het vuur, levens verbrandden. Een plotseling opkomende storm wakkerde het vuur aan, dat in enkele minuten een ge weldigen omvang aannam. Volgens oogge tuigen moet het een indrukwekkend, doch VToeselijk schouwspel geweest zijn. Op verren afstand zelfs was de hitte ondraag lijk en het geraas ei gebulder van den brand en den storm deden denken aan hel. holscho Jawaai van een veldslag. Twee blanken, die door bet vuur waren ingesloten, konden ontkomen door een schuilplaats te zoeken achter een mHur. Noodlottige brand te Manhattan. Zos personen omgekomen. Gisterenmorgen zijn zes negers om het leven gekomen bij een brand, welke in een huis van vijf verdiepingen te Manhattan (New-York) heeft gewoed. Dit huis was gelegen in een stTaat, waar.de underground op. het oogenblik een nieuw gebouw laat optrokken. Hierdoor konden de brandweer lieden met hun ladders niet dicht genoeg bij het brandende buis komen, om de zich daarin bevindende personen te redden. Tweo vrouwen, een met een kind van 2 jaar op den arm, sprongen van de hoogste verdieping in de reddingszeilen. Andere personen konden zich langs het dak of door nooduitgangen in veiligheid brengen, doclï de zes negers konden niet bijtijds ont komen en kwamen in de vlammen om. Kunstzijdefabriek ingestort. Negentien dood en. Do bladen melden uit Boekarest-, dat al daar eon kunstzijdefabriek is ingestort, waarbij negentien personen werden ge dood. Treinbotsing In Argentinië. Vier dooden, 26 gewonden, Op drie mijl afstand van Retiro (prov Santiago) heeft een botsing plaats gehad tusschen den Centraal-Argentinië-expres en een locaallrein. Vier personen werden g6dood, 26 gewond. Hevige ontploffing te Drohobycz. Drie dooden, vijftien gewonden. Te Drohobycz (Polen) heeft door on voorzichtigheid van een autobusbestuurdov een geweldige ontploffing plaats gehad in den kelder van een gebouw, waarin zich o.a. bevonden een fabriek van benzine- en iiaphta-producten, een apotheek en een filiaal van een bank. Het gebouw stortte in, de autobestuurder en twee andere per sonen werden gedood, terwijl 15 personen werden gewond. Mijnongeluk te Kattowitz. Twee mijnwerkers omgekomen Op de mijn Cleopbas te Kattowitz heeft een ernstig ongeluk plaats gehad. Twee kolenwagens, die met elkaar in botsing kwamen werden tegen een pilaar geslin gerd, waardoor deze vernield werd, en het zich daar bevindende gedeelte van de mijn instortte. Zeven mijnwerkers werden bedolven. Het gelukte drie hunner zich te bevrijden. Een reddingscolonne begaf zich terstond naar de plaats van bet ongeluk, en het gö- lukto haar na zeven uur van ingespannen arbeid een der bedolvenen levend to voor schijn te halen. Hij had slechts lichte ver wondingen opgedaan. Later gelukte het nog den der mijnwerkers als lijk te ber gen. Do twee overige mijnwerkers zijn toi nu toe niet gevonden, zoodat men geen hoop meer heeft hen nog levend te vinden. Doodelijke sprong. Een 38-jarige arbeider van de gemeen tediensten, is Dinsdagnamiddag van den toren van het gemeentehuis van Schaer- beek-Brussel gesprongen. Zijn Hchaatn werd geheel vermorzeld en de dood was 1 oogenblikkelijk. Een hevig onweer en een kleine wolkbreuk. Londens September-inzet. September is te Londen ln tegenstelling met de zonnige maand Augustus, met een hevige onweersbui, gepaard gaande met een kleine wolkbreuk, ingezet. Twee trams, tien huizen, een school en een trein werden zonder ernstige gevolgen door den bliksem getroffen. Vele wegen kwamen onder water te staan, waardoor het ver keer, vooral in do buitenwijken, eenige vertraging ondervond. To Brighton brak brand uit. in een fa briek, waardoor waardevolle machines werden vernield. Slagregens bij Barcelona. Déraillement tengevolge van een aardverschuiving. Tengevolge van zwaro slagregens zijn lal van dorpen in den omtrek van Barcelona onder water gcloopen. Er zijn ontzettende verwoestingen aangericht. Naar gemeld wordt, is tengevolge van een aardverschui ving een trein van Barcelona naar Valen cia ontspoord, tengevolge waarvan zeven tien personen werden gedood en zes-en- dertig gewond. Het aantal slachtoffers van do overstroo ming zou zes-en-dertig bedragen. Een aardbeving in Mexico. Een aardbeving wordt gemeld uit Te- hu an tepec City en in een eroot deel van den slaat Oocacao in Mexico. Bijzonder heden ontbreken nog. De boschbranden in Frankrijk. Tweeduizend H.A.* bosch verwoest tus- schenêSaucats en Le Barp. 500 H.A. afge brand bij Heurtins, 200 H.A. vernield bij Martillac en Leognan, verscheidene mil- lioenen schade, ziedaar de balans van de boschbranden, welke de vorige week de Gironde geteisterd hebben. Dinsdag vertoonde zich plotseling ten Zuidwesten van Bordeaux een zwaar-logge grijze wolk aan den horizon: het bewijs, dat de boschbranden, die ieder jaar de bosschen in de omgeving van Bordeaux teisteren, weer hun werk zijn begonnen. Natuurlijk zijn er onmiddellijk krachtige pogingen gedaan om de branden te blus- schcn, althans den voortgang te stuiten. Gendarmes en soldaten en een groot aan tal burgers namen aan de blusschings- werkzaamheden deel. Op sommige plaat sen branden de pijnbossehen over een leng te van 12 kilometer en over een breedte van 15 kilometer. Een onverwachte erfenis. Een radio-telegrafist bij de Franscbe vloot, Roger Matter, is dezer dagen bet on verwachte buitenkansje ten deel gevallen, dat bij eenig erfgenaam werd van het res pectabele sommetje van 750.000 dollar, bij den huidigen koers ongeveer 24 millioen francs. Dit geld kwam van de moeder, die haar kind op jeugdigen leeftijd in den steek had gelaten en naar Amerika was vertrokken, doch hij haar dood haar misdaad wilde goedmaken door haar jongen tot eenig erfgenaam te benoemen. De jonge matroos heeft het bericht van zijn fortuin heel kalm opgenomen..Als z'n diensttijd om is, wil hij zich oen goede po sitie in de industrie verwerven. Veel veranderd in 69 jaar. Pater Patrik O'Regan, wel do oudste Lazarist der wereld, hij is reeds 66 jaar priester, vertelt gaarne, hoezeer de toe standen in Amerika sinds zijn wijding ver anderd zijn. Toen hij in St. Louis zou gewijd wor den, kwam do eerste bisschop van Buffalo met den trein nu nog twee dagreizen van St. Louis verwijderd r— naar St. Louis cm le wijden. Daar destijds nog geen trein naar deze stad bestond, maakte de bischop bet laatste deel van de reis met een stoom boot over de Mississippi. De stoomboot stiet op het laatste oogenblik op een zand bank en kon niet landen. De kapitein stelde den bisschop een kano ter beschikking, opdat hij den oever zou kunnen bereiken. Mgr. Timon moest den oever met handen en voeten beklimmen, terwijl hij in de ecne hand zijn roiskoffei hield. Tot over de ooren mot klei besmeurd, bereikte hij ten slotte den oevecf. Vandaar moest hij nog vijf Engoiscbe mijlen ver door een dicht woud inarcheeren, voor hij de eerste ne derzetting van monschen bereikte waar hij een ossenwagen kon huren. Zoo kwam hij eindelijk geheel uitgeput op. het seminarie van St. Louis aan. RECfrgTZ&KEÜ KANTONGERECHT TE LEIDEN. Slechts 27 zaken had mr. Klein, kan tonrechter, gisteren te berechten zoodat het tot ons geluk en misschien ook tot dat van andere „officieele" persoonlijkheden, die een of andere taak bij de rechtspleging hebben to vervullen en nog niet voldoende waren uitgerust van de Koninginnedag- viering, slechts een kortademige zitting gold. Dat liep niet rond. M. H. le Le i d e n, was een verkeers delict in de schoenen geschoven. Hij zou in het Noordeinde het verkeer in gevaar hebben gebracht door met een motorrijtuig het midden van de straat te houden. Get. v. B., politio-agent, was niet verschenen en get. H. kon niet zeggen of de motorrij der niet eerst rechts had gehouden. Op dergelijke losse gronden meende de ambtenaar, dat geen veroordeeling kon volgen en vroeg vrijspraak. De hope der toekomst. Twee jeugdige jongelieden uit Noord- wijk hadden de scherpte van bun zakmes geprobeerd op het zeildoek van een tent. Bovendien hadden zij badstoelen omver gegooid en meer dergelijke onsympathieke vermaken. Get. A. de W. had bet niet zelf gezien, hij bad slechts de toestand na dat spelle tje geconstateerd. Daar echter de beide jongelieden C. v. d. W. en A. de J. niets tot bun verdediging konden inbrengen daar zij niet waren verschenen eischte de ambtenaar toch 10 oFiO dagen. Gestrafte koppigheid. J. v. I. te Leiden had als bestuurder van een autobus hardnekkig geweigerd uit te wijken voor de Haagscbe Tram rij dende in de Haarlemmerstraat. Als getui gen traden op de conducteur en de wa genbestuurder van de tram, met bet ge volg, dat de ambtenaar voor J. v. I. een recept van. 10 wenschte klaar te maken om hem van dergelijke koppigheid te ge nezen. Van eenzelfde koppigheid was J." H. M. uit Den Haag beticht. In Sassenheim bad bij met zijn auto een Fordje de vrij heid van het verkeer belemmerd door zig- zaggewijs over den weg te rijden om zoo doende een andero auto een Hispano geen gelegenheid te geven to passee- ren. Er werden geboord 3 getuigen, V. en S., de bewoners der diep beleedigde Hispano, bevestigden het verbaal. Kurt Offerman een jeugdig inboorling van Moffrika gaf in het Duitsch hetzelfde verhaal als beklaagde. Eiscb 12 of 6 dagen, waarop M. maar vast booger beroep aankondigde. Die worden achter hun broek gezeten. G. V. tuinder en veehouder te Z o e- terwoude Weipoort was beschul digd vleesck van een doodgeboren kalf aan de keuring te hebben onttrokken. Hij had bet aan een buurman ter verdere behande ling gegeven. V. had bij schriftelijke verklaring bet misdrijf erkend en verklaarde hij dat buurman het kalf gevild had. Op (Jpze laat ste verklaring kwam bij nu terug en hij had het alleen aan buurman gegeven om dat het huidje nog wel te gebruiken was. Do kantonrechter zeide, dat Weipoort wat dergelijke treurige knoeierijen be treft' in zeer kwaden reuk stond. Je wilde dat onbruikbare vleescb zeker nog voor worst gebruiken, zei hij. De ambtenaar achtte de gedane beken tenis aan verbalisant voldoende voor een veroordeeling en eischte bij zulke schan delijke practijken zeer terecht een hooge boete. Eisch 30 o* 20 d. V. verklaarde hiermede niet accoord te zullen gaan. De Kantonrechter te Leiden lieeft ver oordeeld: Wegens dronkenschap: H. B.; G. van Z.: J. M. L. ieder tot 3 of 3 dagen hechte nis; J. van V. Delft; N. B. zwervende ieder tot 5 of 5 dagen hechtenis; J. W. f 3 ot 3 dagen hechtenis; M. W. zwervende 5 of 5 dagen hechtenis; J. de W. zwervende 5 of 5 dagen hechtenis; J. M. L. 1 ot 1 dag hechtenis; L. v. d. B.; J. Th. van E ieder tot f 3 of 3 dagen hechtenis; A. J I. zwervende 5 of 5 dagen hechtenis; P M van S.; P. H.; J. A. B.; G. de R. Kat wijk aan den Rijn; J. G. Sassenheim ieder lot 3 of 3 dagen hechtenis: J. van A. f 1 of 1 dag hechtenis; J. G. L 5 of 5 dagen hechtenis; H. de R. zwervende; II. R zwervende ieder tot 5 of 5 dagen liec'i- S., M. L., J. W. allen te Noonlwijk ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; A. v. d. M. Noordwijkerhout; P. den H. Sassenheim; C. v. d. W. aldaar; D. van E. Rijnsburg ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; J. S Katwijk aan Zee lof 1 dag hechtenis; P M. van Y. Oegstgeest 3 of 1 maand tucht school; A. S.; J. v. d, B..; J. V. ieder tot 2 of 2 dagen hechtenis; M. van R. Noord- wijk aan Zee 2 of 1 maand tuchtschool. G. T. aldaar 2 of 2 dagen hechtenis; G W. Sassenheim 2 of 2 dagen hechtenis; wegens overtreding der Leerplichtwet: G. V 2 of 2 dagen hechtenis; S. R. huisvr. C 1 of 1 dag hechtenis; J. K. huisvr. M.; A. B. huisvrouw G. ieder tot 2 of 2 dagen hechtenis; H. de J. wed. K. Zoeter- woude 2 of 2 dagen hechtenis; J. D Noordwijkerhout 2 of 2 dagen hechten!*, P. de B. huisvrouw P. Noordwijk aan Zoo 2 of 2 dagen hechtenis; A. H. Katwijk' aan Zee 3 of 3 dagen hechtenis; A. v. d. M. huisvrouw R.; J. H. huisvrouw B.j G. R. huisvrouw v. d. O.; N. R. huisvrouw, O.; D. G. huisvrouw H. allen te Katwijk aan Zee ieder lot 2 of 2 dagen hechtenis J. K. huisvrouw M. Katwijk aan Zee lj of 1 dag hechtenis; E. v. d. O. huisvrouw 0. aldaar 2 of 2 ddgen hechtenis; wo.h gons overtreding der Pol. Verord. der ge-; meen te Leiden: A. L. 2 of 1 maand iuchtechool; J. B. 5 of 5 dagen hechte nis; J. W. 5 of 5 dagen hechtenis; K. P. W. van L. 2 of 2 dagen hechtenis, we gens over Ir. der Veiligheidswet: S j. F. 2 of 2 dagen hechtenis; wegens overtr. der Motor- en Rijwielwet: L. W. Voorhout 5 of 5 dagen hechtenis; F. H. P. J. Heemslede 2 maal,/ 5 of 2 maal 5 dagen hechtenis; H J. S. Haarlem 3 of 3 da gen hechtenis; A. P. Noordwijk' aan Zee 2 maal 3 of 2 haal 3 dagen hechtenis; J D. 5 of 5 dagen hechtenis; J. J. Den Haag 3 of 3 dagen hechtenis; N. C. O. 4 of 2 dagen hechtenis; A. E. v. d. V. 2 maal 5 of 2 maal 5 dagen hechtenis; A. van Sch. Katwijk aan Zee 10 of 5 da gen hechtenis; J. S. 5 of 1 maand tucht school; A. B. 3 of 3 dagen hechtenis.; G. G. J. 2 of 2 dagen hechtenis; C. J. v. d. V. Den Haag 8 of 3 dagen hechte nis; H. H. Katwijk aan Zee 10 of 1 mnd. tuchtschool; N. Th. Z. Nieuwer Amstel 3 of 3 dagen hechtenis; A. B. H. Doorn 5 of 5 dagen hechtenis; G. G. K. Heemstede 10 of 5 dagen hechtenis; A. van E. P. Waddinxveen 5 of 3 dagen hechtenis,- tenis; wegens in staat van dronkenschap de orde verstoren: P. A. M. B. Noordwij kerhout 5 of 5 dagen hechtenis; wegens straatschenderij: L. P. Rijnsburg 15 of 15 dagen hechtenis; wegens overtreding der invaliditeitswet: N v. d. H. 5 of 5 dagen hechtenis; P. de M. Rijnsburg 5 of 5 dagen hechtenis; W. V. Ter Aar 5 of 5 dagen hechtenis; wegens overtr. der On gevallenwet: G. G. Katwijk aan Zee 5 of 5 dagen hechtenis; wegens overtr. der Arbeidswet: G. D. V. Rijnsburg 2 of 2 dagen hechtenis; wegens overtr. der Mptor en Rijwielwet: H A. S. Den Haag 50 of 15 dagen hechtenis; wegens overtr. der Vleeschkeuringswet: G. v. d. L. Leiderdorp 30 of 15 dagen; wegens overtreding der Drankwet: J. v. S. Katwijk aan Zee 3 of 3 dagen; wegens overtr. der Visscherijwet: A. .vSch den B 5 of 5 dagen; G. H. J. H. Voorhout 5 of 5 dagen; P. P. S. Den Haag 1 of 1 dag; *G. B?R. Den Haag f 1 of 1 dag; J. K. v. M. Rotterdam 1 of 1 dag; J. P. A. M. P.; F. G. P. ieder tot f 0.50 of 1 dag; J. P. Den Haag wegens overtr. van het Binnenaanvaringsregl.: L. H. Al phen aan den Rijn 2 of 2 dagen; wegens overtr. van het Motor en Rijw. regl.: H .K. Voorschoten 2 of 2 dagen; A. Vv. K G. D.; N. H.; A. v. d. R. ieder tot 2 of 2 dagen W. F. S 3 of 3 dagen; G. v. d. E. Oegstgeest 2 .maal 2 of 2 maal 1 maand tuchtschool; C. B.; Th. H. beiden te Voor hout; J. M. R.; L. J. v. d. B.; P. A. v. W allen te Noordwijk; P A. J. Q. Sclievenfn-, gen; A. J. v. d. W.; A. R. beiden te Sassen heim; C. J. L.; P. A. v. d. K. heiden te Voorschoten, ieder tot 3 of 3 dagen; W. J. v. d. N. Warmond 3 of 3 dagen; J. S. 2 of 2 dagen; I. v. d. V. 3 of 3 dagen; J. H. 1 of 1 dag; N. L. 3 of 3 dagen, M. Y. 2 of 1 maand tuchtschool; A. "VV. rV d. H. Noordwijk 2 of 1 maand tucht school; H. K. Voorschoten 3 of 3 dagen; H. J. v. d. V. Sassenheim 3 of 3 dagen; K. K. Lisse 2 of 1 maand tuchtschool; G. v. d. L. Hillegom 2 of 2 dagen; A. v. d. O. Katwijk aan Zee 3 of 3 dagen; V. L. v. H. 5 of 5 dagen; J. J. M. B. Rotterdam 5 of 5 dagen; J. P. v. d. H. 2 of 1 maand tuchtschool; R. v. E. Leiderdorp 3 of 3 dagen hechtenis; W. S.; G. A. V.; J. P. W. J O. Bloemcndaal 10 of 5 dagen hech tenis; wegens overtreding van het het Tramregl.A. de G. Hillegom 3 of 3 da gen hechtenis; wegens overtr. van het Prov reglement op de wateren in Z.-H. (te snel varen): F. v. d. M.; G. van K. ieder tot 2 of 2 dagen hechtenis; EL v. d. M. f 10 of 10 dagen hechtenis; E. v. d. L. Pijnacker; A. Z. "Wassenaar; P. W. M. Katwijk aan Zee; C. A. E. Alphen aan den Rijn ieder tot 10 of 10 dagen hechtenis;W. T. Den Haag 2 of 2 dagen hechtenis; J. B. aldaar 2 of 2 dagen hechtenis; H. S. aldaar 2 of 2 dagen hechtenis; H. P. v. d. B. Rotterdam 2 of 2 dagen hechtenis; C K. Warmond 2 of 2 dagen hechte nis; varen zonder vergunning: R. K. Ke- thel; S. W. N. Hillegom; G. W. v. d. B. Delft; F. de B. zwervende; G. van E, idem ieder tot f 10 of 10 dagen hechtenis; we gens overtr. der Pol. Verord. der gemeen te Leiden: G. R. 1 of 1 dag hechtenis; F. G. Sch. 0.50 of 1 dag hechtenis; J. B. 0.50 of 1 dag hechtenis; A. V. 3 of 3 dagen hechtenis; P. P. D. 1 of 1 dag hechtenis; wegens overtr. van de Pol. Verord. der gemeente Noordwijk: N. I1. B Voorhout 1 of 1 dag hechtenis; wegens overtreding der Arbeidswet: M. J. F. Kat wijk aan Zee 2 maal 2 of 2 maal 1 dag hechtenis; wegens overtr. der IJkwet: W. 1. P. Katwijk aan Zee 2 maal 0.50 of 2 maal 1 dag hechtenis; wegens overtr. van het Tramwegregl.: Th. P.^ 2 of 1 dag hechtenis; wegens overtr. der Pol. Verord. der gemeente Leiden: B. van M.; B. G.J. ten H. ieder tot 1 of 1 dag hechtenis; -I. K.; L. P Rijnsburg: II. v. d. S. zwerven de ieder tof 1 of 1 dag hechtenis; M. J van EI. 0.50 of 1 maand tuchtschool: M. Tic. V. E. I of 1 maand tuchtschool; -L B. 0,50 of 1 maand tuchtschool; A. van B Wateringen 10 of 5 dagen.hechtenis; J. M. B. Delft 10 of 10 dagen hechte nis; G. K. Den Haag 10 of 10 dagen hechtenis; R. B. f 3 of 3 dagen hechtenis, E van O Den Haag f 10 of 10 dagen hech tenis; wegens overtr. der Pol. Verord. der gemeente Oegstgeest: P. Pb. 5 of 5 da gen hechtenis; A. v. d. L.: G. K. Hazers- woude ieder tot f 10 of 5 dagen hechtenis; J. van M. Sassenheim; C. J L.»Vo rscho ten ieder tot 5 of 5 dagen hechtenis: B. B. Leiderdorp; H. B. Rijswijk: A. van G. Rotterdam ieder tot 1 of 1 dag hechte nis; wegens overtr. der Pol. Verord dor gemeente Noordwijk: N. F. V. huisvrouw •S. Noordwijk aan Zee 1 of 1 dag hechte-

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 4