J. C. v. d. STEEN Co, Seraengde Berichten Een drama te Amsterdam. ]n den nacht van Zaterdag op Zondag heeft op de tweede verdieping van perceel Grimburgwal 4, te Amsterdam, een twist j laats gehad lussehen twee personen. Een hunner liep hierbij cenige steekwonden op en is aan do gevolgen overleden. Beide personen waren bakkersknechts, ia spoclievelijk 59 en 55 jaar oud. Zij be woonden, o]) nummer 4, tegenover het Gast huis waarin boneden een emailleliandel is gevestigd, twee ineen loopende vertrekjes Verschillende koeren werd ruzie tusschen dit tweetal geconstateerd en in den regel ]:ep de kwestie over den katholieken gods dienst, waarvan een hunner, de 59-jarigo knecht, een trouw aanhanger was. In den nacht van Zaterdag op Zondag kwam hot Uveelal in sterk beschonken toestand thuis Ook dat gc-beurde wel meer. Ouder gewoon- to ontstond twist. Waarover dit verschil van meening ditmaal liep is niet hekend. Be kostbaas hoorde, op de tweede étage een helsch kabaal, spoedig gevolgd door gerin kel. De verhuurder slaagde er in de vech tenden te scheiden; 't bleek, dal de 55-jari- ge een lichte hoofdwonde had, ontstaan doordat do ander hem 'n bord op 't hoofd bad stukgeslagen. Vandaar het gerinkel. Kort daarna vloog hel tweetal elkaar weer in do haren en ook ditmaal wist do kostbaas hen te scheiden. Hij bracht den 59-jarige wegens diens dronkenschap naar bed on duwde den 55-jarige naar diens ka mertje, de lusscliendeur sluitende. Deze laatste persoon ging spoedig uit, zooals bij verklaarde om in liet Binnengasthuis de hoofdwonde te laten verbinden. Het was inmiddels twee uur of halfdrie in den vroe gen morgen geworden. Na oen poosje kwam hij weer thuis en naar de kostbaas veronderstelde begaf inj zich eveneens ter ruste. Zondagmiddag ging hij de deur uil en verder dacht men in hel buis niet meer aan hel geval Maandag evenwel viel liet op, dat liet daarboven in de kamertjes op de tweede verdieping zoo siil was. Des avonds werd de krant dooi den kamerverhuurder boven gebracht en deze bemerkte tol zijn grooto verwondering dat de oudste van het tweetal, dien hij des morgens te bed had gelegd, daar nog lag. Dichterbij gekomen schrok hij hevig: 'h mans kleereu waren met bloed ge drenkt, de lakens waren er van doortrok ken en zelfs was hol uit het ledikant op den grond gedruppeld. Het leven was ge weken. Een medisch onderzoek wees uit. dal de knecht was doodgebloed ten gevolge van twee diepe verwondingen onder den rech- torokscl en gaande in de richting van da borst. Aan den vorm was Ie zien dat dit letsel was toegebracht met een zwaar mes De politie van hel bureau Singel werd ge waarschuwd en vond in de kast een met bloed bevlekt groot broodmes. De steken moeten zijn toegebracht alvorens de andere hakkersknecht hot huis "verliet om zijn hoofd wonde te laten' verbinden. Gebleken is. dat hij géén bezoek aan hel Gasthuis had ge bracht. Toen de kostbaas den 59-jarige op bed legde, bemerkte hij niets van een ver wonding- En zoo is het slachtoffer lang zamerhand doodgebloed. De kamer verhuur der had hem op de dekens gelegd. Toer. het lijk gevonden werd, waren do dekens opgeslagen. Niet onmogelijk is, dat de da- dor bij zijn terugkomst naar den getroffene gekeken heeft. In tusschen was de andere bakkers knecht spoorloos verdwenen, meldt do „Tel." Gedachtig aan het bekende verschijn- ;el. dal de dader zich soms aangetrokken voelt lot de plaats van de misdaad, liet commissaris Harrebomée, ook nadat het lijk Ier autopsie was overgebracht naar het Wilholmina-gasthuis, hel huis bewa ken. En hol bleek, dal deze politieman juist had gezien. Want gisterennacht bemerkte de politiebeambte, die in bet vertrek waar hel drama zich had afgespeeld in het don ker de wacht hield, een man, die op straat .stil stond en naar hoven keek. Na eenigeu tijd kwam de nachtelijke wandelaar terug en staarde weer naar hoven. De agent liep toen in allerijl naar beneden, herkende hem oogenhlikkelijk op het signalement en arresteerde hem. En zoo werd hij gisteren nacht gevankelijk het bureau aan het Sin gel binnengeleid. Bij zijn verhoor verklaarde hij, dat hij zwaar beschonken was geweest en zich niet meer kon herinneren, wat er gebeurd was ïn zijn drift had hij een mes gegrepen, doch of hij er mee gestoken had. kon hij iiiet zeggen. Hij vermoedde wel, dat er iels gebeurd was en daarom was bij eenigeu tijd onder water gebleven. Geldgebrek noop te hem weer terug (e koeren: bovendien trok het huis bom aan. De dader zal ter zake doodslag ter be schikking van do Justitie worden gestold. Doodelijke val. Gisteren is mej. Kotlma te Nieuw-Am sterdam van de treeplank van oen autobus gevallen. De dood trad terstond in. In een mijn gestikt. Tn don nicht van 19 op £0 Juli is op Staatsmijn „Hendrik" te Rumphcn door verstikking om hel leven gekomen de voor malige bankwerker A. Molse, oud 45 jaar, weduwnaar en vader van 5 kinderen. Do getroffene was op oen diepte van 401 mo tor werkzaam. Do dood was reeds ingetre den, toen zijn makkers hem vonden. Een oor afgeraden. Gisterenavond sloeg Ie Eemnes-Buitcu fen paard op hol, gespannen voor een kar met gras. De voerman, iemand uit Hilver sum, viel op den grond, met het noodlottig gevolg, dat een der wielen hem langs hel hoofd ging, waardoor hem een oor werd afgereden. De man bloedde hevig en word door dr. Gribbeling voorloopig verbonden. Daarop is hij naar het ziekenhuis te Lareu vervoerd. Bliksem ingeslagen. Te' Gcesleren is de landbouwer J. Keizer, vader van zeven kinderen, door Jen bliksem gedood. Tijdens het korte, doch hevige onweer, dat Maandagnamiddag boven Apeldoorn woedde, is de bliksem ingeslagen in de wo ning van den heer Zonniga, aan de Rogge straat aldaar. Het hemelvuur sloeg een gedeelte van den schoorsteen weg en een groot gat in het dak. Hoewel er op den zolder een sterke zwavellucht hing, was er geen brand ontstaan. De bewoners kwa men met den schrik vrij. Te Tubbergcn is de nieuwe boerderij van J. Verhaar tengevolge van bet inslaan van den bliksem afgebrand. Het vee is ge red. Alles was verzekerd. Te Tripscommissie (Gr.) zijn Maandag 2 koeien van den landbouwer A. Dekker door liet onweer in de weide gedood, in Ter Roer (Gr.) een koe van den landbouwer J. Ridder, te Schuilenpoord (Zuidlaren) een koe van A. Hovenkamp, te stad ïïarden- berg 2 koeien van den landbouwer B. "Wol- bert. Overreden. Hef 6-jarig zoontje van V. K. Ic Nijme gen, dat op de treeplank van do in gang zijnde tram der M. B, S. wilde springen, kwam daarbij to vallen, waarbij oen der boenen totaal werd verbrijzeld. Men vreest voor liet leven van liet knaapje. De landbouwer J. H. Monsingh Ie Zweeloo is, toen de paarden voor den door hem bestuurden wagen op hol gingen, van den wagen gesprongen, met het gevolg, dat hij eronder geraakte. Zwaar gewond aan borst, schouder en hoofd is hij naar het ziekenhuis te Assen overgebracht. Aan de gevolgen overleden. De 21-jarige B., uit Hummelo, die Zon dag in de IJsel zoo ongelukkig terecht kwam bij hel doen van een düikspvong .'n ondiep water en zijn ruggegraat brak, is gisteren in het Diaconessenbuis te Arnhem aan de gevolgen overleden. Een speer in den rug. Bij onderlinge spelen in de Losscrscba zandbergen door cenige daar vertoevende personen, uit Enschedé, bad een hunner het ongeluk een speerpunt in den rug te krijgen. De getroffene is in emstigen toe stand naar een der Euschedesche zieken huizen vervoerd. Inbraken te Arnhem. Te Arnhem is tijdens afwezigheid van do bewoners ingebroken in de villa WaTda aan den Utrechtschen weg. Do bewoner, 11e lieer N. W. Bui-lage. vtmd bij zijn terug keer van een vacantiercis de kamers in gTOole wanorde; er werd echter geen geld vermist. Uit een breau zijn postzegels ge stolen. een kleine Lips brandkast was ver sjouwd en midden in een kamer neergezet, de inbrekers hebben de kast blijkbaar niét kunnen openen. In verschillende kamers werden tafelzilver en voorwerpen van waarde over den grond verspreid gevonden. Uit de keuken word een hoeveelheid eieren meegenomen. Do inbrekers hebben zich vermoedelijk aan de achterzijde van l.et huis door indrukken van een ruit toe gang verschaft. Voorts werd inbraak gepleegd in liet huis waarin de Theosofische Verèeniging kaar zetel heeft, hoek Utrechtsche straal en Bingstraat. De inbrekers hebben bier alleen de benedenvertrekken doorzocht. Er worden twee horloges vermist. Inbraak. Gisterennacht werd ingebroken in bei huis van den hoer H. J. S. aan de Zomer - zorgcrlaan te Bloemendaal. De inbreker kwam ook in de slaapkamer van mevrouw S. die wakker was, maar zich slapende hield om hem te kunnen gadeslaan. Toen do kinderen wakker werden, sloeg hij op do vlucht. Hij bad slechts eenige guldens Luit gemaakt. Aanranding. Toen zekere K. Maandagavond ie circa half twaalf van de richting Grave naar Udéll kwam, werd hij ter hoogte van het Hoekske, aangevallen door een paar onbe kende personen, die K. een klap op zijn arm gaven. K. wilde terugslaan, doch be merkte al spoedig dat men hem met oen mes bad gestoken, dwars door zijn arm heen. Hij is ter verpleging in liet R. K. Ziekenhuis te ïïden opgenomen. Inbreker aangehouden. Gisterennacht waren de rijksveldwachter Cooymans en de gemeente-veldwachter van Zon te Oyen op survellance toen zij op ©enigen afstand boorden schieten. Op hei geluid» afgaande, lioorde zij van IJ. var. Tcefelen, dat bij hem een poging tol in braak gepleegd was en bij door te schieten den dief of dieven op de vlucht had ge jaagd. Later in den nacht wisten de heide veldwachters de hand te leggen op een be rucht inbreker uit Oss, zekeren G. van R Brandkast geforceerd. Door middel van opensluiting beeft iemand zich gisterennacht toegang ver schaft lot een kantoor op dc Gelderschc- kade te Amsterdam. Bij hel nasnuffelen van de lessenaars werden de sleutels van een brandkast gevonden. Dit was voor den nachlelijkon bezoeker een gretige aanlei ding om de brandkast open te sluiten. Een bedrag van 530 wordt vermist. Autobus in brand. Een groole autobus van den autobus ondernemer Spec te Grevenbiclif, die een dienst onderhoudt lussclien SittardGrC- vcnbicht, geraakte op den weg van Bom naar Grevenbiclif in brand. Gelukkig za ten geen passagiers in de bus. De chauf feur kon zich nog tijdig redden. Van de autobus bleef niets over dan lie! ijzeren geraamte. Brand te Borne. Gisterennacht omstreeks 4 uur is het woonhuis, annex café, bewoond door L. J. aan de Hengeloscheslraat te Borne, totaal afgebrand. Hooibroei schijnt de oorzaak te zijn. Alle bewoners er waren drie ge zinnen met een groot aantal kinderen ge huisvest konden zich intijds redden. Van de inboedels is weinig gespaard go- bleven. Verzekering dekt gedeeltelijk dc schade. Locomotief ontspoord. Op het baanvak aan de Lodewijkslraat to Groningen is Dinsdagmorgen een rangee- rendo locomotief der spoorwegen uit de rails geloopen. De dienst ondervond daar door vertraging; de sneltrein uit Holland een kleine drie kwartier. Ongelukken had den niet plaats. Schip gezonken. Gisterenmorgen is bij het binnenloopen van de buitenhaven van het Kanaal door Voorne een scheepje, genaamd Neplunus, beladen moC schelpen op den steenen dam geloopen, waardoor het schip lek sloeg en binnen 20 minuten zonk. Schipper en knecht konden zich bijtijds in veiligheid stellen. Een Pinguin gestrand. Men schrijft uit Bergen aan Zee aan liet „Hbld.", dat daar een kleine pinguin met veel moeite uit zee is komen „aanrollen", 't Brave beest moest bar vechten tegen do branding, die het steeds weer meesleurde, maar eindelijk kwam de pinguin (och op het strand, ofschoon liet eb was. Het schijnt dus, dat hij op 't strand wilde zijn. Een jongen liep er bard heen, maar meteen zwom de vreemde gast toen weer in zee Maar na eenige minuten kwam hij weer terug. Toen zijn wij heel langzaam naar het dier toe geloopen tot op zoowat 10 M. af stand en verleer gekropen tot op 2 M. Er waren gelukkig weinig mcnschen. Een hernieuw© poging werd gedaan, nu mot be hulp van een jongen, die achter hem langs, heel langzaam stap voor stap doed en eindelijk hij hem neerhurkte, 't Was grappig (e zien hoe nieuwsgierig het beest zat rond te kijken. Hij was heel mooi van kleur. Be badman pakte hem later en veegde z'n veeren, waar petroleum aan zat, wat schoon, 't Is meenen wij, in Bergen nooit eerder voorgekomen, dat zoo'n noordelijk heest zoo ver afgedwaald was. Een razzia op aute's te Delft. Het technisch personeel der politic te Delft, heeft Maandag de langs het Oude Delft passeereude twee- en vierwielige motorrijtuigen gecontroleerd. Speciaal werd een onderzoek ingesteld naar do rom en stuurinrichtingen. Bij deze inspectie is gebleken, dat nog tal van bestuurders de veiligheidsvoorschriften al heel slecht in acht nerpen. Bij verschillende auto's ble ken, evenals bij de vroeger gehouden con trole, de remmen onvoldoende te werken, terwijl ook aan de stuurinrichtingen nogal eens bet een en ander haperde. Eenige chauffeurs werden verplicht om daar ter slede verschillende herstellingen te laten uitvoeren, alvorens zij hun tocht mochten voortzetten. Andere bestuurders zageil wij op de binnenplaats van bot politiebureau, waar do inspectie werd gehouden, druk bezig met bet repareeren van' de door de politic opgespoorde defecten, aldus „de Tel."' Op welke rockelooze en zeer onverant woordelijke wijze soms wordt gereden, daarvan leverde een Haagsch© chauffeur bet bewijs. Bij den door hem bestuurden auto bleken uocli de band- en noch de voetrem te werken, waarom dat vehikel dan ook door de politie in beslag is ge nomen. Het spreekt vanzelf, dat van de gecon troleerde auto's ook vele uitstekend in orde waren. Windhoos. Boven Sittard woedde gisteren een ge weldige windhoos, die ongeveer een kwar- t'cr duurde en gepaard ging met zware re genvlagen en hagelbuien. Het water stroom de op verschillende plaatsen de huizen bin nen. Meerdere hoornen werden ontworteld. De veldvruchten in een wijden rayon om Sittard hebben veel geleden. Talrijke koren- en havervelden zijn geheel plat geregend. Krankzinnige ontvlucht. Uit liet krankzinnigengesticht te Venraai is Maandagavond een 23-jarige verpleegde ontvlucht. Hij nam een dames-rijwiel, dal voor het gesticht stond, mede. De ontvluchte heeft een middelbare Icug- le en een dikzwarten haardos. Hij is ge kleed in een zwart pak. BuitenB. Berechten Hittegolf te Chicago. Twaalf dood en. Tengevolge van de ontzettende hitte zijn Maandag Ie Chicago en in den naasten om trek van de stad 12 personen overleden. Zes persoren hij Eerlijn verdronken. Maandagmiddag zijn in de omgeving van Berlijn zes personen bij het baden ver dronken. Een vergiftiging. Be abt en 20 monniken van het klooster Mehrcrau bij Bregenz zijn onder vergifti gingsverschijnselen ziek geworden, na oen feestmaal, dat ter gelegenheid van de wij ding van den nieuwen abt was aangericht, zoo wordt uit Wcenen gemeld. Het klooster herbergt Hongaarsche reli- gieusen en voor liet banket waren zekere gerechten uit Boedapest naar Mehrerau ge zonden. Eén der monniken is reeds overleden: de anderen zijn gevaarlijk ziek. Arbeiders verongelukt. Maandagmiddag zijn bij graafwerk aan de Ostorfer See bij Schwerin, eenige zand- kan-en naar beneden gegleden en in het water gestort, waarbij drie arbeiders om kwamen. Ontploffing in een papierfabriek. Naar het „Journal" uit St. Quentin ver neemt heeft in een papierfabriek te Alain- INGEZONDEN IHEDEBEEL5NG WERDEN UITSLUITEND IN NEDERLAND AFGELEVE» VAN 8 JANUARI IS25 TOT 10 JULI 152$ Dus IN 1ï JAAR EN 3 DAGEN NT STUGEND SUCCES Miwumui ONII fvNV Iflii Wi-zagt uitersten psü's Sbij; Alleenverkoop voor Leiden en Omstreken. Pieterskerkgracht 18-20, Leiden. Telefoon court in het dal van de Oise een ongeluk plaats gehad tengevolge van een ontplof fing. Zes personen werden gedood, 13 ge wond. De basiliek van St. Pieter bestolen. Naar het B. T. A. uit Rome meldt, heb ben onbekenden een bezoek gebracht aau het kantoor van den basiliek van St. Pie ter. Het bureau van den kassier, hetwelk 11.000 lire bevatte Ier uitbetaling van sa larissen aan het personeel, is opengebro ken. Jlen ander bureau, waaruit 18.000 lire waren verdwenen, vertoonde geenerlei spo ren van braak. De politie heeft reeds ver schillende arrestaties gedaan. Ernstige branden in Canada. In Zuid-Alberta en Britsch-Columbia hebben branden, welke over een groote uil gestrektheid hebben gewoed, schade aan gericht, die op honderdduizenden dollars wordt geschat. Tijdens de week-end werd men liet vuur gedeeltelijk meester, doch het laaide op nieuw op en thans woeden er drie groote boschbranden, welke men niet vermag te stuiten. Brandstichtingen in Rusland. De sovjet-bladen blazen alarm over liet steeds toenemende aantal branden in Rus land, vooral op liet platteland. Het is. ge bleken, dat in zeer veel gevallen de bran den aan brandstichting Ie wijten zijn. Voor geheel Rusland is liet percentage, van vast gestelde brandstichtingen 26.9 pet. Het spreekt van zelf. dat lang niet steeds wan neer een brand het gevolg van brandstich ting was dit ook was vast te stellen. Hel percentage brandstichtingen is dus in wer kelijkheid veel en veel grooler. Het is eer: ware epidemie van brandstichtingen. In sommige gouvernementen nemen de brandstichtingen cataslrophaie afmetingen aan. Zoo bijv. is bet gebleken dat in het gouvernement Koersk 69 pet. van de bran den aan brandstichting (e wijten waren In het gouvernement Rjazan is het percen tage wat lager (50. pet.), ijl het gouverne ment Woronjezj 54 pet. enz. Men bedenke, daarbij, dat wij hier met gevallen te doen hebben, waarbij de rechtbank liet feit van brandstichting heeft vastgesteld. In het go- heel hebben de rechtbanken in 19241925 34.000 gevallen van brandstichting gere gistreerd. In duizenden gevallen lukte het den brandstichters geen sporen van hun misdrijf achter tc laten. Een frissche stad! Vrijdag 1.1. is dc heer Don R. Mellelt, de eigenaar van een dagblad in Canton (Ohio), die een krachtige campagne voer de tegen sociale ondeugden en corruptie, in zijn garage vermoord. De 'moordenaar zou de agent zijn geweest'van een bende dranksmokkelaars, die zich wilden wreken. De moord heeft groole beroering ge wekt en, daar naar het oordeel van velen d$ politie het onderzoek niet energiek ge noeg leidt, is er een commissie van voor aanstaande burgers benoemd, welke zelf een onderzoek zal instellen. Intusschen heeft de politiecommissaris van Canton verklaard dat de toestanden aldaar even slecht zijn als in andere sle den in Ohio. Het vorig jaar zijn er in Can ton alleen 1S000 personen gearresteerd, d. i. één op de zes burgers! Van dezen hadden zich 10S53 aan vergrijpen tegen de ver keersregelen schuldig gemaakt, 2240 aan dronkenschap, 640 aan ontduiking der drankwei, 56 aan het verkooren van be dwelmende middelen, enz. VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND. De Exfra-Ccmpetitie. Zondag 25 Juli a.s. wordt de laatste wedstrijd voor deze competitie gespeeld. Op verzoek van Leiden zal deze wedstrijd te 4 uur aanvangen, daar hel in de bedoe ling ligt een fietstocht naar het sportpark te Noordwijk te organisceren om gezamc- lijk na afloop van den wedstrijd naar Noordwijk aan Zee te peddelen om zien daar wat te verfrisschcn. Bijeenkomst Haarlemmertrekvaart te 2.45 uur. Eerste A d e e 1 i n g. Noordwijk, 4 uur: S. J. C. I-Leiden I A. J. v. d. Bosch. De Competilieleider. ZwedenItalië. Bij den Zondag te Stockholm gespeeld wedstrijd ZwedenItalië die dot Zweden met 53 werd 'gewonnen, tot ernstige incidenten gekomen. Een l nuul voor het einde werd den Zweden strafschop toegekend. De Italianen, door hun achterstand to.ch al opgewcnla waren, toonden zich zeer verbolgen, hunner werd handtastelijk tegenover o scheidsrechter, den Deen Hansen, ar,ia spelers mengden zich er bij en liet een opgewonden debat. Het anders rustige publiek sprong over de afsluip gen van het veld om zich in den slrij.ii»! mengen. De Zwecdschc spelers bescliai den échter de Italianen en weldra s dc politie niet blanke sabel liet speeheli schoon. Toen de gasten later liet Stadion verlieten, werden ze door hel publiek o. nagejouwd en met bananenschillen.el geworden. „M1 CRICKET. Ajax l-l IL. C. C. Met 6 spelers van Ajax I en 4 jan;« aldus 10 man, ontving de Ajax-coirj. -..;| L. C. C. I met 4 invallers. L. C. C. KA inderdaad zeer veel vooruit gegaan ca J ondanks 't ontbreken van A. de Vrind 4 den aanval en Eiclihorn in de verdedig goed partij, 't Batlc-n was meest sale, soms al te safe waar scoring 'strokes oa braken. ;t Bowlen was* goed op 't v.iui In dc tweede innings rvan Ajax iverd i2, een nieuwe speler aangezet, en deie to* de zich eén zéér goede linksehe bowicrrs een „natural break", 't Fielden was a wat slordig en 't ingooien ciili -'i menton altijd verkeerd. Eenige oefecic..a daarin veel verbeteren. Ajax won den toss en koos batten. P.^ Vrind en Beurse waren de bowieu Ajax-combinatie, die 9 spelers lelde. 102 uitgooiden, waarvan Meyer £7, ,i:-R 20, Wempe 14, Josson 13, v. d K 12, Smolders 2 not put, Sehiidel 1, da iU 0^ Extra's 7. P. de Vrind 449, Ltfi 440. Dc eerste 4 wickets van L. C. C brachten dc 60 op, maar daarna M blijkbaar de staart en op SO was al!.; 2. Mctsch 21, v. "Weizen 12, Beurse 8,^ gar 16 not out, J. de Vrind 0, Hecm&o 2, P. dc Vrind 7, Belt 0, Snijders'-r Egmond 0, B. de Vrind 2, Extra's 10- Pon 324, Wcmpc 310, Meyer 2-M* d. Mey 214. In de 2e innings slocgaj Ajaxieden do bowlers alle kanten Vooral van der Mey had er danig hit*? in en scoorde 75 runs (w.o. 4 zessen', i* Pon had er 48, Meyers 8, Meyer 29noi jtf en "Wempe 19 not out, zorgden dat ep P 3 de innings gesloten werden, P- Vrind 1—46, Beurse 0—36, .Belt 1-h Heemskerk 152 waren de weinig f»:' bowlingeijfors. Met 2 uur speeltijd L. C. C. 200 runs maken om te winn® Toen er 55 runs waren zonder virkdj1* lies werd gestopt wegens regen, Van V. zen met 17, Beurse met 36 waren u zonder fraaie slagen te hebben la,fQ;^ Extra's 2. Josson 0—15, Meyers 0-w d. Mey 0—11, du Pon 0—8, V'ompe Ajax won dus 21 runs op de ie inmv- LAWNTENNIS. Internationale wedstrijden NooriwK In verhand met de vele wedstrijden. ke in Augustus in ons land gehouden'' den (Nationale kampioenschappen 28 Aug. te Hilversum. Nederlain-". geland 13—15 Aug. te SchevonioFftj iernationale kampioenschappen Aug. te Scheveningen cn Neden Duits. h-ar.d 27-21' Aug. Ie heeft het bestuur der Noord'.vijkscnV-^ verecniging dit jaar aan het internationale tournooi in Mili ciale uitbreiding gegeven, wal ')e'r neming van huilenlandsche ?pc.ci>-_ eenige bekende buitenlander die schreven, is de jonge Amerikaan die enkele jaren geleden ook 'n 1i °'1 i speelde en sindsdien heel wals or- gaan spelen. Voorts zijn ook Tim Bryan onder do ingeschrevenen. De" wedstrijden zullen niet V als aanvankelijk van plan was. olL gen (Donderdag) beginnen. ZWEMMEN. Men is nooit te oud om tc Dezer dagen werd het personeel j gemeente-zwembad in T°urc01 a-_10?j..T3 Frankrijk) verrast door een °u dal een kaart kwam koopen voo had het was een heel oud vrou

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 6