Gertruda, dochter van J. A. van Gent Jfatbijssen Anthonie, zoon van J. JanszeGoedhart Adriana Alida An- tlionia, dochter van C. EL Kortekaas JJoere. Gehuwd: Arnoldus Nicolaas Schra mm, oud 34 jaren te Sassenheim en Adria na Pclronella van Nobelen, oud 31 jaar ie Voorhout. - Overleden Apollonia Bakker, we duwe van Jac. de Winter, oud 74 jaar Catbarina Bruinier, wed. van J. van Schou ten en echtgenoote van F. Hoek oud 63 j. Gevestigd: G. Th. Straathof van Jfoordwijk W. F. Wuvfs van Velsen p M. A. Tbirion van Velsen P. A. Bakker van Hoorn F. J. J. Hagedoom van Amsterdam G. A. Kemmeny van Oegstgeest J. Eoelewijn van Noordwij- kerhout P. van Schie van Noordwijker- hout L. Th. Koelewijn, Th. L. Koele wijn en J. M. Koelewijn van Noordwij- Verhout W. J. J. Dijsselbloem van Megcn S. J. van der Hulst van Zoe- terwoude M. Tb. Jelierse, J H. Korte kaas en J. Jelierse van Noordwijkerhout P. A. Vogels van Wassenaar G. J. Ij Edelie van Amsterdam P. H. J. Heytveldt van Ben Hang J. M. Smul ders van Ben Haag H. van Kempen van Lisse K. F. F. Herbrechter van hierop M. G. de Roode van Heemstede M. H. van Hout van Veghel A. Th. Verkerk van Stompwijk P. J. Molen kamp van Noord wijkerhout M. G. Ber- bee van Noordwijk A. Verhoog van Sassenheim. Vertrokken: B J. A. Renckens naar Ben Haag A. W. van Bongen raar Rotterdam B. van de Wolff naar Hillegom J. E. ITljee naar Rotterdam P. H. van Huiten naar Waalwijk W. van Dijk naar Nieuwkuyk M. G. de Roo 'dc naar Lisse J. M. G. de Wilde naar Amsterdam G. Th. van de Berg naar Ben Haag N. Vonhout Timmers en ge zin naar Rijnsburg. VOORSCHOTEN Geboren: Joanna Barbara, d. van C. W. van Stein en A. G. Hoogeveen. Jacoba Maria, d. van J. J. Golpa en T. den Os. Ondertrouwd: P. Bogerd, 29 j. en G. Zwaan, 33 j. Overleden: J. C. Koevoet. 59 j. M. G. O wel, 71 j. W. J. Zoetemelk, 7 weken. OUDEWETERING. Boerenleenbank. Maandag werd ten huize van den heer A. van den Bosch, al hier de tweede buitengewone' ledenverga1- dering der Coöperatieve Boerenleenbank te Oudewetering gehouden. Volgens de pre- 8D Gelijst waren 44 leden aanwezig. De directeur de heer P. Roelofs heet de aanwezigen welkom en verklaart de verga dering voor geopend, waarna hij den kas sier tot secretaris benoemt en hem ver zoekt de notulen der vorige vergadering te willen voorlezen. Be notulen worden door don secretaris voorgelezen en zon der eenige op- of aanmerking goed gekeurd en vastgesteld. Hierna komt punt 8 der agenda aan de orde~n.l. „Statuten wijziging", het allerbelangrijkste punt der agenda van dezen avond. Be voorz. stelt voor het concept in zijn geheel te bespre ken, doch zoo beknopt mogelijk, wijl het in do vorige vergadering breedvoerig is be sproken. Spr. verzoekt den secretaris het concept nogmaals beknopt toe te lichten en de eventueele sprekers te willen beant woorden. Be besprekingen vanuit de ver gadering concentreerden zich in hoofd zaak tegen artikel 19 sub f en werden en kele malen vrij scherp gevoerd Vanaf de bestuurstafel werden de verschillende spre kers naar behooren beantwoord, zoodat toen de voorz na een p'roefstemming te hebben gehouden, de concept-statuten in hun geheel in stemming bracht zij met alg. stemmen werden aangenomen. Vervolgens werd het concept van het, met de thans aangenomen statuten in overeenstemming gebracht huishoudelijk reglement na een aangename en zakelijke bespreking eveneens met alg. stemmen Vastgesteld en aangenomen. Na bespreking eener op te richten Spaarbank werd het bestuur volmacht ge geven tot oprichting over te gaan, nadat de gewijzigde statuten in werking zullen zijn getreden. Voordat tot stemming voor een bestuurs lid werd overgegaan, benoemde de voorz. de heer G. Fangman en P. Meyer tot stem- opiiemers terwijl het bestuur een vöor- dracht bekend maakt van de heeren H. P. Klein en P. C. Vesseur, beiden te Oudewe tering. Bij de tweede stemming verkreeg de beer Klein de meerderheid, zoodat deze gekozen is. De heer Klein, die niet aanwe- ng is, zal kennis gegeven worden van zijn verkiezing. Van de rondvraag werd weinig gebruik gemakat Hierna niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter de verga dering. (Nader kan worden medegedeeld, dat de heer H. P. Kleip zijne benoeming heeft aangenomen). Te wafer. Dinsdagmiddag geraakte het zoontje van den heer Th. B. alhier na schooltijd door de gladheid te water. Enkele ®ede-scholieren zijnde B. Scholten en J. Zendenthuis, konden hem gelukkig nog op het droge halen. Na in het gezin van den gemeente-opzichter A. v. W. van droge kleeren te zijn voorzien kon de knaap zich "aar huis begeven. Gemanijda Berichten Kind verbrand. Te Asten is het kind van L. L. in brand leraakt. In minder dan geen tijd was het tena geheel In vlammen gehuld. Door rol- «n werden de vlammen gedoofd, maar het *ted heeft ernstige brandwonden bekomen. j Verbrand. Op 'n zolderkamertje van een perceel te de Vechtstraat te Amsterdam is een Jarige alleen wonende vrouw dood aan troffen. Zij was vermoedelijk in brand l&aakt en aan de hekomen brandwonden "Wieden. Doodelijk ongeluk. staatsmijn Wilhelmina geraakte de 20-jarige ongehuwde sleeper J. Hoffman van Nicuwenhagen bekneld tusschen wa gentjes. De borstkas werd ingedrukt en de dood trad vrij spoedig in. I)e man was uit Drenthe gekomen en eerst eenige maan den op de mijn werkzaam. Gasverstikking. Gisterenmorgen te half tien Is, meldt de „Res.hode", de fouragehandelaar v. d. B., gewoond hebbende in de Regentesselaan te 's-Gravenhage, dood in zijn kantoor gevon den, dat ingebouwd is in zijn fourage- magazijn Loosduinsckekade 165. Een vischhandelaar, die hem over zaken wilde spreken, kreeg geen antwoord op zijn herhaald kloppen, waarna hij de deur van het kantoor opende en v. -d. B. dood op zijn stoel zag zitten. Nabij zijn voeten stond een gaskomfoor, waarvan de slang was afgegleden, zoodat het glas zich door het kantoortje had verspreid. Pogingen tot opwekking der levensgeesten mochten niet meer batqn. De heer v. d. B. was te ongeveer 9 uur aangekomen; het onge luk is dus binnen een half uur gebeurd. Onvoorzichtig. Een 28-jarige man, die op de draaiende brug over de Oosterdoksluis te Amsterdam wilde springen, viel en is bewusteloos op genomen. Toen de G. G. en G. B. ter plaat se kwam, bleek hij reeds overleden. Het lijk is naar het Binnengasthuis overge bracht. De sneeuwval. Tengevolge van den sterken sneeuwval beeft het tramverkeer rondom Nijmegen veel hinder ondervonden. Het verkeer Beek Berg en Bal, de róute over de z.g. berg- haan, ondervond zeer sterke vertraging. Nog meer had de Maas- en Waalsche stoomtram van Nijmegen naar Bruten met den sneeuwstorm te kampen. Be ochtend trams hadden niet minder dan vier uur vertraging, terwijl de middagtraras niet verder dan het op een 4-tal kilometers van Nijmegen gelegen dorp Weurt konden brengen. De verkeersstremming op de tramlijn LentHuissenArnhem was ook Dins dag nog niet opgeheven. 8.8; „Vvesferdijk" aan den grond. Uit Londen wordt bericht: Lloyds meldt uit Yokohama, dat het Hollandsche stoom schip „Westerdijk" van da Holland Amerika-lijn bij het binnenkomen van de haven aan den grond is geraakt. Het schip ligt op een modderbodem, zoodat men geen schade verwacht. Aanvaring. Het uitgaande Italiaansche stoomschip „Monte Santo" is nabij Hoek van Holland in aanvaring geweest met een voor anker liggend stoomschip. Be „Monte Santo" vraagt onmiddellijke assistentie. Be slecp- booten „Humber" en „Pernis" zijn uitge varen. Geheime distilleerderij. Te Midwolda (Gr.) is gisteren bij den landbouwer E. v. d. W. een volledig dis- tilleertoestel, verstopt in een schuur, in be slag genomen. EüuifresaJj. EgerócBatqn Het stormweer. Reuter seint uit New York dat hevige stormen gepaard met wolkbreuken gedu rende de twee laatste dagen de kust van Florida hebben geteisterd. Te Tampa zijn 5 personen gedood en vele gewond terwijl in andere steden groo- te schade aan bezittingen zijn aangericht. Uit midden-Servië, Bosnië en Kroatië" wordt van nieüwe sneeuwstormen melding gemaakt.. De omgeving 'van Bosnanska en Graditscka is ten gevolge van den hoogen waterstand van de Save overstroomd. In 40 dorpen.is een schade van ongeveer 15 millioen dinar aangericht. Het vergaan van de „M 1." De secretaris der Britsche admiraliteit heeft medegedeeld, dat het duiken naar den onderzeeër „M. 1" opgegeven is, aan gezien er geen positieve resultaten be reikt zijn. Het werd niet noodig beschouwd het onderzoek voort te zetten, daar de oorzaak van het verloren gaan der duik boot volledig vastgesteld is. Onderzeesclie millloenenschat gevonden. Russische duikers hebben, naar uit Moskou wordt gemeld, d"e plaats vastge steld waar 70 jaren geleden, tijdens den Kjim-oorlog, het Engelsche oorlogsschip „De zwarte prins" met een goudlading ter waarde van 8 millioen dollar aan boord gezonken is. Be nasporingen naar den gezonken schat zijn reeds twee jaren geleden begon nen en het gelukte eerst thans, na moeite vollen arbeid, het schip te vinden. Het wrak van het schip ligt in 60 voet water op den bodem der Zwarte Zee in de nabijheid van Balaklava, welke'laatste plaats door den slag, naar haar genoemd, tijdens den Krim-oorlog beroemd werd. Het goud moet in vier ijzeren kisten zitten. Vrouwenmoordenaar gearresteerd. In de Amerikaansche stad Toledo is do politie ejrin geslaagd een individu onscha delijk te maken, dat verscheidene aansla gen op vrouwen had gepleegd. Hij had daarbij twee vrouwen gedood en acht ern stig gewond. "Wetend, naar het schijnt dat de politie hem ijverig zocht; had de moordenaar zich een week lang niet op het terrein zijner werkzaamheden laten zien. Toen de man het drie dagen geleden waagde zich weer te vertonnen werd hij aangehouden. Nadat hem enkele vragen waren gesteld waarop hij onsamenhangend antwoordde nam hij plotseling razend de vlucht. Toch wisi men den man in te halen en' zich na een langdurig gevecht waarbij hij buitengewo ne kracht ontwikkelde, van hem meester te maken. Opnieuw werd de moordenaar aan een verhoor onderworpen, doch de antwoorden Ingezonden Mededeeling. St. NICOLAAS-RECLAME. Winterpantoftels 11.69 met hak Actetasschen13.50 Portemonnaie8 0.95 enz. ESC Mil - Donfcersfeeg 5 naast de Stad Parijs. o5lU waren zoo verward, dat men gelooft met een krankzinnige te doen te hebben. Een slachtoffer, dat met hem "werd ge confronteerd, herkende hem onmiddellijk als den aanvaller. Nieuw slachtoffer der X-stralen. Op slechts 44-jarigen leeftijd is te Lon den overleden Dr. Blackail, X-stralon spe cialist in een ziekenhuis van deze stad. Dr. Blackail heeft in zijn leven meer dan 20 operaties ondergaan om de gevolgen van het experimenteeren met X-stralen zooveel mogelijk te verzachten, -doch het heeft niet mogen baten. Met een algemeen bewondering wekken de blijmoedigheid heeft dr. Blackail zijn leven in het belang der menschheid opge offerd. In 1899 begon hij zijn practijk in een ziekenhuis in de Engelsche hoofdstad. In 1903 werd een vingernagel verwijderd. Spoedig daarop volgde een amputatie van drie vingers. De dokter werd in 1920 zoo ongesteld, dat hij zijn actief werk moest opgeven. Drie jaren later moesten beide handen worden afgezet, maar dr. Blackail leerde met een kunstarm schrij ven' en maakte zich aldus nog nuttig Ge durende het laatste jaar moest hij voort durend zijn kamer houden. Voor het laatst werd hij drie weken geleden ge opereerd. Een Duitsch geleerde in gevaar fn Afganisfan. Be Duitsche wetenschappelijke reiziger Emil Saner, is op1 17 November in de buurt van Kaboel door Afganen overval len. Hij heeft toen een zijner aanvallers neergeschoten en getracht over do Indi sche grens Engelscli gebied te bereiken. Bij deze poging is hij gevangen geno men en de Afganische overheid heeft den Duitschen gezant te Kaboel doen weten, dat de doodstraf voor Sauer onvermijde lijk is. De gezant heeft nu de tusschen- komst van de Duitsche regeering ingeroe pen. Sauer reisde in Afga nistan in op dracht van het Aardrijkskundig genoot schap te Leipzig. SPORT VOETBAL. Critiek op de R. K. F. In een Dinsdag te 's-Hertogenboscb ge houden vergadering ,W«?£,d. onderstaande motie aangenomen:' Het district Den Bosch van den R. K; V. B. in vergadering op 1 December hijgen in.het hotel „De Stad Vcnlo" te 's-Bosch, kennis genomen hebbende van de feiten, dat de centrale leiding van de R. K. F. te Utrecht, absoluut geen rekening houdt met de wenschen door het district Den Bosch geuit; van meening, dat door de niet-opvol- ging van de adviezen de belangen van de vereenigingen, spelende in de R. K. F., en daardoor ook van den R. K. V. B. Den Bosch, ernstig worden geschaad, van meening voorts, dat door eon der gelijke werkwijze als de R. K. F.-leiding er op nahoudt, tal van officials het vertrou wen bij de vereenigingen verliezen en hun werk op onverantwoordelijke wijze belem meren. spreekt als haar meening uit, dat onmid dellijk met de bedoelde werkwijze moet worden gebroken (wil de R. K. F. niet ern stig schade lijden).* besluit deze motie ter kennis te brengen van 't bestuur van de R. K. F., van don R. K. V. B. bisdom Den Bosch, en van de pers, en .gaat over tot de orde van den dag. KORFBAL. Het protest O.S.C.R.Fluks. De protestcommissie van den N. K. B. heeft het protest van O.S.C.R. tegen Fluks inzake het geldig verklaren van een doel punt in den op 1 Nov. gespeelden wedstrijd van de hand gewezen. De uitslag blijft dus onveranderd. ZWEMMEN. Rotterdamsche Zwembond. De vereenigingen, behoorende tot don zoogenaamden Zwemkring Rotterdam en omstreken, hebben gisteravond in Suisse vergaderd. Zij zijn tot het principieels be sluit gekomen om een Rotterdamscho Zwembond op te richten. Een commissie, bestaande uit de heeren G. Langelaar Jr., J. G. Kelder en J. B. Wijchers, zal de voor bereidingen treffen en de statuten ontwer pen. Aanwezig waren de Rotterdamscho Zwemcluh, de Rotterdamsche Zwcmvcr- eeniging De Maas, de Schiedamschc Zwem cluh, de Sportvereenigiug Hillegersbo.rg, de Rotterdamsche Damcszwemcluh en de On derlinge Dameszwemclub. De crisis in den Ned. Zwembond. De Rotterdamsche Zwemclub belegde gis teravond in café Suisse een vergadering onder voorzitterschap van den heer J. J. Oster, ter bespreking van de crisis in don Ned. Zwembond. Op deze vergadering wa ren aanwezig de vertegenwoordigers van een zestal zwemvereenigingen te Rotter dam, alsmede uit Schiedam, Utrecht, Lei den, Dordrecht, Gouda en 's-Gravenhage. De voorzitter zette het doel der vergade ring uiteen, namelijk om de crisis, ont staan door de kwestie mevr. De Haaff, tot een oplossing te brengen. Zeer uitvoerige besprekingen, die door de goede leiding van den voorzitter een ordelijk verloop hadden, volgden. Uit de discussies bleek volkomen, dat allen het voorgevallene te èeemstede betreurden evenals het aftre den van het bondsbostuur. Zeer sterk kwam naar voren het stre ven om het bestuur van den Ned. Zwem bond zoo spoedig mogelijk terug te krijgen. Als resultaat van de uitvoerige besprekin- werd ten slotte een motie van dqn heer A. Tordoir Bzn. met op twee na algemeene stemmen aangenomen, luidende: „De ver gadering, haar afkeuring uitsprekende over het optreden van do presidente der Rott. Dameszwemclub, "an oordeel zijnde dat deze kwestie groot nadeel heeft be rokkend aan den goeden naam van den Ned. Zwembond en zijn leden, benoemt een commissie wie zij opdraagt pogingen in het werk te stellen het bondsbestuur te be wegen op zijn besluit tot aftreden terug te komen. Ook de Rott. Damesclub stemde voor deze motie. Vervolgens werden als leden van de com missie benoemd de heeren J. J. Oster, Rot terdam; J. van Wijk, Den Haag; G. E. W. Krediet, SchiedamW. van Krimpen, Utrecht en J. de Boer, Gouda. Deze com missie zal met de Amsterdamsche bemid delingscommissie, waarvan de heer Van Essen en Visser aanwezig waren, samen werken om een modus te vinden die kan lei den tot oplossing van het conflict. SCHAKEN. Leidsch Schaakgenootschap In den winterwedstrijd werden de vol gende partijen beslist: Groep B: G. Drossaart v. Dussel<lorp-G. Bossoha 01 H. G. HofmanM. J. Dieben 10 M. BloemDross, v. Dusseldorp 10 Groep G. C. H. HinsD Noteboom (afgebr. p.) 10 W. H. BosschaM. M. Segaar II SegaarBosscha (afgebr. p.) Groep D. G. BolG. Schoppen (afgebr. p.) 10 Ds. G. R. RijnenbereA. Th. Gahen 01 Groep E. J. J. Swaan Jr.L. Driessen v 10 DriessenSwaan 01 Th. A. M. CouwenergDriessen 01 Driessen Couwenberg 01 Hieronder volgt de stand in de verschil lende groepen: Groep A: Dcmmendal uit 6. v. d. Nat 3ï uit 5, Ir. Franqis 1 uit 4, Niewold 0 uit 4; V. Otterlo 4 uit 6, Karmin 1 uit 5. Groep B: G. Bosscha li uit 8. Drossaart v. Dtfsseldorp 4 uit 7, Bloem 44 uit 8, Dieben 2 uit 8, H. G. Hofman 1 uit 7. Groep C: Hins 34 uit 5, M. M. Segaar 8 uit 4, v. Hijpe 24 uit 4, De Jong 1 uit 4. W. H. Bosscha 24 uit 6, en Noteboom 14 uit 5. Groep D: Bol 4 uit 4, Do Bruin 0 uit 3, Gahen 2 uit 5, Schoppen 3* uit 5. Ds. Rij nenberg i uit 6 Ir. van Hoek 6 uit 7. Groep E: Sdaan 3 uit 4, P. G. Segaar 5 uit 6, M. B. Hofman 1 uit 3, Kapt. Kuyper 1 uit 1, Couwenerg 2 uit 5, Dries sen 2 uit 8, en van Goor 1 uit 3. SCHAKEN Het tournooi te Moskou. Dinsdag zijn eenige afgebroken partijen uitgespeeld met het volgend resultaat: Lasker verliest van Löwenfisch. Spielmann remise met Gapablanca. Löwenfisch verliest van Bogoljubow. Samisch verliest van Bogoljubow. Rabinowitch wint van Yates. Yates verliest van Genewski. Gotthilf reniiso met Spielmann. Löwenfisch verliest van Romanowski. Marshall remise met Gotthilf. Subarow wint van Samisch. Werlinski wint van Rubinstein. Rabinowitch remise met Werlinski. De stand is nu: Bogoljubow 13A, Lasker 10 A, Capablanca en Torre dA, Marshall en Romanowski 9, Réti 8 A Genewski, Grun feld en Tartakower 8, Bogarlirtchuk TA (en een afgebroken partij), Rubinstein en Werlinski IA, Rabinowitch- 7, Spielmann 6Ghotomirski en Löwenfisch 5 A, Sa misch 5, Gotthilf en Yates 4A (en een af gebroken partij), Subarow 3 A (en een af gebroken partij). BILJARTEN. Wedstrijdprogramma L. B .B. December: le afdeeling D.O.S. I—Excelsior I. R.A.V. I—Flora I De Pool I vrij. 2e afdeeling R.A.V. IIDe Pool II. GroenendijkD.O. S. II. Excelsior II vrij. 3e afdeeling D.O. S. Ill—De Pool III. De Pool III— Veltman. J anuari: lo afdeeling D.O.S. IFlora I. Excelsior IDe Pool I. R.A.V. I vrij. 2e afdeeling De Pool II—Excelsior II. D.O.S. II—R A. V. II. Groenendijk vrij. 3e afdeeling D O. S. III—Veltman. D. O. S. III—De Pool III. Februari: le afdeeling R.A.V. ID.O.S. I. Flora IDo Pool I. Excelsior I vrij. 2e a fdeeüng GroenendijkDe Pool II. R.A.V. IIEx celsior II. D,0.Ö. II vrij. 3o afdeeling VeltmanDe !Pool III. D.O.S. III vrij. Maart: le nfcfeeling Excelsior I -Flora I. De Pool IR.A.V. I. D.O.S. I vrij. 2e afdeeling Groenendijk—R.A.V. 11. D.O.S. IIExcel sior 11. De Pool JI vrij De 3o afdeeling speelt een dubbele com petitie. Uitslag 3c afd. VeltmanD.O.S. Ill in café Veltman, I.age Rijndijk. car. brt. h.s. gem N. N. 39 28 4 1.39 P. v. d. Berg 100 29 13 8.44 A. K. 100 53 10 1.88 N. v. Berge Heneg. 99 53 14 1.86 L. A. v. d. Heijden 82 43 14 1.90 Sneeboer 100 44 21 2.27 P. Veltman 88 49 11 1.78 J. L. de Groot 100 50 8 2. J. Everts 100 61 8 1.63 D. Fasseur 73 61 7 1.19 Veltman 409 car., D.O.S. III 472 car. Totaal D.O.S. III 030 car., Veltman 839. Totaal stand op 1 December: 10 afd.:D. O. S. I 1415 car.; R. A. V. I 1397 car.; De Pool I 1233 car.; Excelsior I 1181 car.; Flora niet gespeeld. 2o afd.: Excelsior II 1246 car.; D. O. S. 11 1110 car.; De Pool 1098 car.; Groenen dijk 896 car.; R .A. V. II niet gespeeld 3e afd.: D. O. S. Ill 930 car.; Veltmaa 839 car.; De Pool III niet gespeold. Het nieuwe stadion te Amsterdam. De. correspondent van de „N. R. Cht." te Amsterdam schrijft: Naar ik vernoem is er spoedig oen voor* stel van B. en W. aan den Raad te vér- wachten om behalve het bedrag va» de Olympiade-leening voor den bouw van hot - nieuwe stadion aan den Amstelveeaschen weg van gemeentewege oen bijdrage to ver strekken, van 250.000. Met de voorbereiding van de oi hocging der terreinen wordt zooveel mogelijk spoed betracht. Do bestekken daarvoor kunnen ieder oogenhlik binnenkomen. Hot geheele werk zal circa 4 maanden duren. Naar men in het ochtendblad van Dinsdag jl. heeft kunnen lezen, worden ook voeds de noodige maatregelen getroffen om het ter rein vrij te maken. Het opslagterroin van de steenhouwersfirma G. W. Ilarmson aan den Schinkel zal met spoed verplaatst worden, en de gemeente zal zich oen offer van 6500 getroosten om een nieuw ter rein voor die firma achter het café Schin kel haven en het Broekerhuis gereed l« maken. In Leiden gevestigd. J. BeenhakkerBruning, Hecronstraat 142 H. van Breen, Kort Rapenburg 10a A. A. J. Warmenhoven, Prins Hen drikplein 4a J. Prins, Oegstpeestarlasn 49 Wede. H. P. Fonteijnv. Haaron, Tollensstraat 11 S. Sloot en familie, worstmaker, Gooregraclit 2 E. J. Kriste onderwijzeres, Hoogewoerd 57 M J. F. Robijns en familie, leeraar, Wasstraat- 53 R. D. Crommelin, Jan v. Goyenlcnde .37 T. G. Tonnon, Aloëlaan 19EL If. Hazevoet, diensthode, Leuvenstraat 18 A. A. Golenhrander, onderwijzeres, Dmh kersteeg 19 H. v. d. Visch, drukker, Nipponstraat 6 J. II. P van Iloeren .en familie, straatmaker, M. Moonalrant 24 H. M. van Veen, dienstbode, da Costastraat 0 C. W. de Visser, Brre- straat 118 A. A. Looijestoin en familie fabrieksarbeider. Levendaal 131 J. W. de Jong, chauffeur. Medusastraat 11a 1 J M. Granneman, dienstbode Rijosbur- gorweg 143 C. Kwant, dienstbode, II. Rijndijk 23 A. G. L. M van Dijk, win kelbediende, Haarlemmerstraat 234 -*■ Wede. E. G, ThiolValintgoed, Lombok- straat 1 J. van Stavoren en familie, zonder berden, Wille Rozenstraat 30 S. Zorn, dienstbode, Rijnshurgerweg 21 Mevr. M. de MirandaGrimblatl en fam., Wasstraat 9 J. Wilteman, timmerman Atjehstraat 39 K. Halbmeijer, bouwkun dig opz.-teekonaar. Breosfraa' 40 A. J. F. Westen, winkelbediende. Hnarlonimer- sfraat 119 E. Pik artJanssen. Oude Vest 33 J. F. W Wille, reiziger, Morschweg 40a TL de Brinn en familie machinist N. S., Gasstraaf 60 J P. Taal, verpleegster, Acad Ziekenhuis -- M. van Ravesteijn, idem. idem J O. v d. Horst, idem, idem - IT. van Bruggen, idem, idem J. Keizers en familie, ser geant-seiner, Rorneostraat 2a O P. Dille en familie, stoker, v. L fitfrnm- slraat 31 A. de Roer, bouwkundig amb tenaar, Hooigracht 42 Th. W Twaalf hoven, Stationsweg 31a J D Thato Jan van Goyenkade 19 T. A. Donker sloot, Kagerstraat 6 .T J. Oeonjaar en familie, bankwerker N. Z H. T. M, v. Speijkstraal 41 S. A Tomov, depothou der, Breestraat 140 A. van Stralen - de Bolster en familie, Groenoordstraat 80: Uit Leiden vertrokken W. B. Hollmann, N. O.-India, O. T. Recht. Amhlenaar Mej Gh. Elbel, Duitschland, Mej J Zvraneuhnrg, Katwijk aan Zee, Paul Krugerstraat 21» Mej. A. van Beek, Katwijk aan de» Rijn, Kerkplein J. Kranenborg, Koudekerk, Honsdijk F 1 N. Achterberg, Léfexiefeqr, Richtorsweg I G 28 G. Ra ronds, Am sterdam, Schipbeokstraat 171II Mej. M Möhlenhein, Wesse.ling bij CöWi, f K. Oosthoek, Batavia, Dept. van Marme Mej. M. v. d. Meer, Den Haag, R. K Zie kenhuis Westeinde 182 L. dev Viseer - Vermond, Den Helder, Middenstraat 110 J. A. Bosmans, Amsterdam, P. Ljiu- gendijlcstraat 5311 C van de» Henvnl, Brussel, Avenue Louis 235 F. J. E. Everards, Amsterdam, Datjanstraat. 4111 Mej. P. E. Bonte. Ocrstgeest, ,4'ltide- geost" J. Vermeulen. Utrecht, Kromme Nieuwegracht 31 G Schaap, Huizen (N.-TL), B 77 Mej. M. C. Jansen, Oegstgoest, Deutzstraal 4 Mej. L. M. van Dijk, Dordrecht, Knispijnscbevreg 10711 Mej. E. M. Uiterdijk, Wassenaar, TulpMv. 4 Derkstein J. G. Pracht, Gouda, flraaf van Bloisstraat 92 G. van DaaTen, Am sterdam, van der Hoopstraat 110TI V. II Kanbier, Katwijk, Stoomgemaal Mej. G. v. d. Weijden, Haarlem, Nassau-» straat 21 Mej. Ghr. Lut, Oegatneest, „Endegest" Adr. Slakker, Den Hang, Ampèrestraat 59 Mej N. Fucha, lei derdorp, „Voordorp'' J. de Ulacw, Haarlem, Hasselaarsplein2 llojuffr. Heinz geboren Muller, Den Haag, Hoog straat 18* G. P. G, Driessen, Bergen (N.-H.), Dorpsstraat Villa „TheremV - Mej. G. A. Krijnen, Djocja (N. O 11 Ho oi Toegoe - Mej. P. Ghr. W Krijn**, idem Idem.

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 5