The American Lunchroom Huishoudster. telegrafisch Weej^berachl volgens waarnemingen verricht in den morgen van 26 Sept. 1926, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 767.6 Valentia. Laagste Barometerst.753.2 Shialds. Verwachting tot den avond van 27 Sept. Matige tot krachtige, later afnemende Westelijke tot Noord-Westelijken wind, getrokken tot zwaar bewolkt, later op klarend, aanvankelijk nog enkele regen buien en kouder. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur is aan gegeven door den grooten wijzer. Het flunne lijntje beduidt den stand van gis termiddag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR. 11.8 gr. C, WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 14 5 en 12 uur 14.5 gr. C. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 14 en 12 uur 14.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Zaterdagnamiddag 7.29 uur tot Zondagmorgen 6.23 uur. van kaarsen heeft men den dienst gaande kunnen houden. Evenals vorig jaar zullen er ter gele genheid van het 3-Octoberfeest extra-trei nen loopen ih de richting Alphen, Haar lem en Den Haag. Yam belang vooral is te weten, dat deze treinen, behalve op den dag, ook zullen worden ingelascht na af- oop van het vuurwerk. Op het Noordeindsplein is gisteren de wielrijdster C. P. M. D. aangereden door den motorrijder J. V. T. doordat zij links van den weg reed. Het voorwiel en het stuur van de fiets werden beschadigd. Op verzoek van den Commissaris van Politie alhier is te 's-Gravenhage aange houden J. J. A., die in het Algemeen Poli tieblad stond gesignaleerd wegens ver zustering van een gramophoon alhie.r Gistermiddag is op de Haarlemmerstr. de 72-jarige P. S. aangereden door fen vraehUÉF"o, bestuurd door zekeren Z. De oude man, die plotseling achter een wa gen vandaan de straat overstak, hoorde blijkbaar de signalen niet. Hij beliep een' kleine wonde aan het hoofd, doch kon zijn weg te voet vervolgen. PATRONAATS ARBEIDSBEURS. Pancratius-Patrnnaat Tel. 456 Hooigracht. Aanmelding: Donderdag 89 uur: Aanbieding: 1 Timmermansleer- LIT PE OmEVIlG LEIDSCHENDAM. MissietentcGnsteliing. De voorbereiding voor de tentoonstel ling van 9, 10, 11 en 12 October is in vol len gang en gezien de vele werkzaamhe den, welke door de verschillende comité's verricht worden, belooft alles dat de ten toonstelling wel zal slagen. Een verheu gend feit is het ook, dat de ingezetenen wel meewerken, gezien de vele adverten ces, welke in het programmaboekje ge plaatst zijn, enz. Aan tooneel, zang etc. wordt druk gewerkt, terwijl van de Paters do toezegging is gedaan, dat minstens een drietal zalen geheel bezet zullen worden. Het Comité spoort alleu aan liet hunne oij te dragen tot bet welslagen dezer ten toonstelling. Autobotsing. Gistermiddag om streeks 12 uur had alhier op den hoek Veurschen StraatwegDamlaan een bot sing plaats tusschen twee auto's, die won derlijk slechts tol eenige materieele schade beperkt bleef. Twee auto's reden op fienigen afstand achter elkaar de Dam laan af om don hoek om te slaan in de richting Den Haag. Toen de eerste auto den hoek om was, meende de tweede eveneens den draai te kunnen nemen zon der signalen te geven, daar hij meende, dat de weg veilig was, toen op hetzelfde ffioment een auto van de richting Den "ag kwam, die ook zonder signalen te en den hoek om kwam, zoodat beide autos tegen elkaar opvlogen en beide nog at beschadigd werden aan spatborden, aiotor etc., zoodat geen van beiden hun ^eg kon vervolgen. Persoonlijke ongeluk ken hadden niet plaats. Dat een en ander op dit uur veel bekijks ad. is te begrijpen. WASSENAAR. Patronaatsuitvoering. In het Patro- aatsgebouw werd Donderdagavond een i voering gegeven voor de ouders van de Jozefsgezellen en begunstigers. De a was flink-bezet. De bijeenkomst werd rï°or ^Gn zeereerw. heer pastoor top» waaraa zijneerw. de jongens flic8Pl, 'len aanspoorde om zich steeds echte. St. .Tozefsgezellen te gedragen 1 ütlf te trachten Sl. Jozef na tc volgen. iiï'DEBEELt^G Gezellig Intérieur Prima Consumptie Sfeensfraat 55 - LEIDEN - Telefoon 2509 Restaurant den geheelen dag. Zaterdag- en Zondag-avond Concert. Voortreffelijke Keuken Billijk tarief Na het openingswoord van den pastoor gaf de patronaatsmuziek onder leiding van den heer J. C. Beuk eenige nummers ten beste. Vervolgens voerden de gymnasten eenige toeren uit, welke door de aanwe zigen nu eens met bewondering dan weer met angst werden gevolgd. Uit hun ge- heele arbeid bleek wel, dat de leiding bij den heer van der Weijden in goede handen is. De tooneelclub, welke voor variatie zorgde, kwam vervolgens op de planken mei het tooneelstuk „Samson en Moot in de Premieleening". Om de geestige zetten en gelaatsveranderihgen, hierin voorko mend, werd herhaaldelijk luide gelachen. Het stuk werd zeer vlot gespeeld, hetgeen voor deze club een mooie prestatie is, aangezien verschillende leden voor het eerst voor het voetlicht kwamen. Den heer J. J. de Smit, die de leiding hiervan had, mogen wij dan ook een pluimpje niet ont houden. Na de pauze werden door de gymnasten nog eenige vrije en orde-oefeningen uit gevoerd en eenige toeren verricht aan brug en rekstok, waarna de Directeur de weleerw. kap. van den Burg, den avond sloot met een dankwoord aan allen, die dezen avond hun krachten ten beste li ad- den gegeven en aan de ouders der leden en de begunstigers, die dit feest met him tegenwoordigheid hadden willen vereeren. Zondagavond wordt de uitvoering teeren betaling van een matig entree herhaald. Gezien wat er dezen avond is vertoond, kunnen wen een bezoek aan een ieder aanbevelen. Geboren: Gerardus Jacobus z. van. W. P. van der Holst en J. M. Meussen. Ondertrouwd: N. M. J. Koninge en C. van Oevelen A. S. Rietkerk en F. A. van den Berg J. L. Vredebregt en J. J. C. Borsboom. Overleden: Maria Theodora Wol- terbeek vr. van P. A. Senders, 71 j. Inqezonden Mededeelinp. NATIQMULEBANKVEREENIGING ALPHENa/d. RIJN-ROELOFARENDSVEEN Puitenlandsche Cheques DE RIJN STREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. De kaasmarkt. Op de heden alhier ge houden kaasmarkt heeft het aantal wagens dat dit jaar ter markt werd aangevoerd, de 2000 overschreden. Werden in 1924- totaal aangevoerd 967 wagens, thans is het aantal reeds gestegen tot 2083. De Alphenschen Winkelstand. In de Raadhuisstraat opende de Alphensche Handelszaak heden een zE^k in kruide nierswaren, boter, kaas en fijne vleeschwa- ren. Het geheel ziet er keurig uit. Boven dien lijken de artikelen ons zoo aanlok kelijk, dat velen ongetwijfeld zich zullen laten verleiden er een proefje van te ne men. Daarnaast heeft de heer C. Raap horst Dzn. zijn nieuwe zaak geopend in manufacturen en aanverwante artikelen, "t Is ook hier de moeite waard een kijkje te nemen. De fraaie stofvrije vitrines en de daarin aangebrachte verlichting, zullen ze ker er toe bijdragen, de geëtaleerde artike len naar»voren te brengen. Eerbied in Gods Huls. Zondag 27 September vroegmis 7, 8, 1 Hoogmis 23 Vespers 4. Door den bliksem gedood. In den af- dgloopen nacht werden tijdens het onwe- der in een weide te Aarlanderveen zeven runderen door den bliksem getroffen en gedood. Ongeval. Bij het oprijden der Gouw- sluische brug, brak gisterenmiddag het tuig van de hit, gespannen voor de groen- tenwagen van B. De wagen reed achteruit, en vernielde de ruit van de woonkamer bij F. V. De bewoners waren niet aanwezig, zoodat geen persoonlijke ongelukken plaats hadden. Geboren: doch (or van G. van dei- Voorn geb. Groen in 't Wout dochter van H W. Spreij geboren Gezel dochter van. A. Britsemer geboren v. d. Vlies dochter van J. A. Capfein geboren van der Tol zoon van R do Vries eeboren Zijlsfra dochter van J. Bleiswük geboren van der Kolk zoon van G. -Kloek geboren Groen in 't Wout Leven], kind mann. geslacht van J. Verkerk geboren Slot. Overleden: J. Y. Schmieman jd 13 jaar M. Ravenhorst jd 11 jaar M. Meijer echtgenooto van J. Poelwijk 54 jaar (overleden te Leiden) A. .Tongeteen jm 5 dageh (overleden te Leiden) J. Heemskerk wed. van J. Mook 100' jaar J. P. Somers wedn. 44 jaar. Gehuwd: A. Peters jm. 25 jaar en K. Roest jd 25 jaar L. T Schouten jm 26 jaar en N. Snetcman jd 20 jaar R. Zoutman jm 26 jaar en G. v. d. Room jd 24 jaar D. J. Groenhof jm 27 jaar en A. Post jd 23 jaar G. Waardenburg jm 28 jaar en D. G. Post jd. 26 jaar. BODEGRAVEN. Aanrijding. Donderdagmiddag werd op de Overtocht een broodwagen bespan nen mot een paard aangereden door een passeerende auto. De wagen kantelde en viel overzij. Ze was aanzienlijk bescha digd en kan voorloopie geen dienst doen Do koetsier en het paard bleien onge deerd. Tegen den autobestuurder werd door de Zwammerdamsche politie proces verbaal opgemaakt. Gevallen. De 14-jarige van D. zou voor zijn baas een zak aardappelen op do fiets wegbrengen. Waarschijnlijk door de ongelijke straat schoot de bagagedrager van de voorvork en kwam tusschen de spaken van het wiel "met het gevolg dat de knaap viel en zijn arm op meerdere plaat sen brak. Vervoer naar het ziekenhuis te Leiden was onmiddellijk noodig. Bekneld. Het 6-jarig zoontje van den veehouder B. -aan de Noordzij kwam Vrij dagmiddag uit school. In de Noordslraat geraakte het ventje tusschen twee auto's bekneld en werd hoogst ernstig gewond bij dokter van Bruggen binnengedragen. Op het oogenblik dat wij dit schrijven, is het ventje nog in leven. KOUDEKERK. Goed afgeloopen. Terwijl de 17-jarige dienstbode C. Paling Vrijdagmorgen in haar dienst bij de loodgieter E. alhier, in de onmiddellijke nabijheid van een bran dend petroleumstel bezig was om haar werkzaamheden te verrichten .had zij liet ongeluk dat haar kleeren vlam vatten en zij in een oogenblik in volle vlam stond. In razende vaart liep zij de straat op en bij den naastgelegen winkelier B. binnen alwaar de vlammen door B. werden ge doofd. waarbij B zijn handen eveneens brandde. Dr. VI alhier, inmiddels ontboden, ver leende de eerste geneeskundige hulp waar na bleek, dat zij lengevolge hiervan aan rug en armen ernstige brandwbnden had bekomen. Collecte Ned. Roods Kruis. Woens dag 30 Sept. a.s zal door eenige dames al hier de gewone jaarlijksche collecte wor den gehouden ten bate van het Nederland- sche Roode Kruis. KINDERRUBRIEK. De pr'jzen voor de vrnnaars ("zie derde b'ad) moeien niet worden afgehaald Maan dag, doch Dinsdagmiddag tusschen 4 en 414 uur. LAMP- EN TUINBOD1S R.-K. Nederl. Boeren- en Tuindersbond In de jongste vergadering van het be stuur van den R.-K. Nederl. Boeren- en Tuindersbond is, blijkens De R.-K. Boe renstand, met voldoening kennis genomen van het antwoord van den minister van binnenlandsche zaken en landbouw op een schrijven der drie centrale landbouwor ganisaties betreffende de bestrijding van bedrog in den handel in zaaizaden. Uit dat antwoord blijkt dat de minister bereid is een commissie in het leven te roepen, die een onderzoek zal hebben in te stellen naar de werking» en doeltreffendheid der wet, voor zoover deze op zaaizaden be trekking heeft en naar de maatregelen, die van overheidswege genomen zijn of zou den kunnen worden ter verbetering van de toestanden in den zaaizaadhandel. Met de andere centrale organisaties van be langhebbenden zal overleg worden ge pleegd over de samenstelling dezer com missie. Hel bestuur acht het noodig. de ver schillende organisaties en instellingen, aangesloten bij den R. K. Nederl. Boeren en Tuindersbond tot samenwerking te brengen inzake de vervaardiging en uit wisseling van land- en tuinhouwfilms Daartoe zal aan deze organisaties en In stellingen een uitnoodiiging te dezer zake worden gericht. Naar aanleiding van een schrijven van den minister van binnenlandsche zaken en landbouw inzake de commissie voor de handelsverdragen besloot het bestuur, on verwijld nog een poging te dóén om een gemeenschappelijken eandidaat voor den oost van vertegenwoordiger van den land bouw in deze commissie te zoeken. De vraag, of de functie van directeur- generaal van den landbouw al dan mof moet worden gehandhaafd, gaf aanleiding tot oerf uitvoerige "Vhlenwi^oOug pro en contra Daar op de verga Jm-mer no h de L TB. noch do N. C. B vertegen woordigd was, werd het bepalen van een standpunt uitgesteld tot na het overleg met den Chr. Boeren- en Tuinrh vsbond »n Nederland, den Alg Nederl. Zuivelbond en den Nederl. Tuinbouwraad. Laatste Bepleiten De moord op den makelaar Busch ie Amsterdam. Heden heeft de 4de Kamer der Am- slerdamsche Rechtbank het onderzoek voorlgezet in de zaak tegen Marcelis Muyl- wijk in verband met den moord in Octo ber J905 gepleegd op den makelaar Busch Een deskundig onderzoek naar de geest vermogens van bekl. Muylwijk leverde als conclusie op, dat er ten tijde van den moord geen psychische stoornissen bij bekl bestonden, waardoor dit feit hem niet zou kunnen worden aangerekend. De verdediger mr. A. Levie verzoekt thans de rechtbank aan prof. Bauman de opdracht te willen verstrekken tot het go- ven van een psychiatrisch oordeel over het dagboek van bek!. Muylwijk. Na over leg met de rechters te hebben gepleegd, deelt de president mr. Eekhout mede, d.it de rechtbank het verzoek van den verdedi ger afwijst, aangezien zij een nieuw psy chiatrisch onderzoek niet noodig acht De brand te Oostburg. Omtrent den brand in de Oucle Stad te Oostburg meldt men ons nader: Te circa 12 uur zagen buren, dat er een vuurtjg brandde in de houten schuur van den heer W. Br., welk gebouw met riet bedekt was. In minder dan geen tijd stond de geheele, met landbouwproducten gevulde schuur in lichterlaaie, zoodat eenige personen, die binnen aan hetdorschen waren, nauwe lijks den lijd hadden naar buiten te vluch- 'ten. Door den sterken wind sloegen de vlammen over naar de tegenoverliggende woonhuizen, die daardoor groot gevaar lie pen. Door aanhoudend water op de vlam men te worpen kon de #and gelukkig ge- localiseerd worden. Evenwel kon niet ver hoed worden, dat een -groot houten ge bouw, een z.g. oliefabriek, toebehoorenrle aan den heer E. V., en gevuld met vla^, door het vuur werd aangetast. Ook dit ge bouw stond spoedig in vlammen. De brand weer kon weinig uitrichten, wegens gebrek aan water, dat uit de putfen en regenbak ken der huren opgepompt moest worden. In den vroegen morgen van Vrijdag was men het vuur emdelijk meester. Hot vuur zou aangestoken zijn door een 5-jarig jongetje, dat in de schuur een vuurtje moot hebben gestookt. Nagenoeg de geheele voorraad producten was verzekerd. Een partij erwten kon nog geborgen worden. R.-K. Werkliedenverbond Men deelt aan het persbureau Vaz Diaz mede: In de laatst gehouden hoodbesluurs vergadering van den Ned. R.-K. Zuivel- eg Margarine Bond „St. Antonius van Pa dua" is besloten een brochure in meer dan 40.000 exemplaren uit te geven, waarin dat hoofdbestuur, den strijd die hef gestreden beeft tegen, het R.-K. Werk liedenverbond zal uiteenzetten. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN DRAADLOOZEN DIENST). EEN ONDERZEEëR GEZONKEN. 37 personen verdronken. LONDEN 26 Sopt. (V.D.) Uit New York wordt geso'nd, dat de Ameirikaan6che on derzeeër S. 51, na een bots'ng met liet stoomschip Ci'tly of Rome is gezonken. Van de 40 opvarenden zijn 3 gered. D overige leden der bemanning zijn ver dronken. De Grieksche schulden aan Engeland. ALILAAN 26 September. (V.D.) Tus schen Griekenland en Engeland is een overeenkomst gesloten inzake de consoli deer mg der schulden Het betreft de lee ningen, die Grioken'ond gedurende don oorlog in Engeland heeft opgenomen. De luchtroute EngelandBr. Indië. BAGDAD 26 September. (V D De Brit - sche luchtvaartchef Sefton Brancfcer is be den naar Egypte vertrokken. Zijn onder band oh neen met de Perzische regeer ine betreffende de landmgsstations in Perz:ë voor de luchtroute naar Indië. zijn ge slaagd. Treinbctsina in Amerika. NEW YORK 26 September. (V.D.) Twee treinen zijn te-Worley (Teunossee) in bot sing gelcniucn, Eén persoon word gedood en 50 gewond. Berichten reeds geplaatst in een grool gedeelte onzer vorige oplage. BINNENLAND. De moord op Wijsman. Bij de Haagsche politie is iemand ke rnen mededeelen, dat hij eenigon tijd gele den in Marokko in kennis was geraakt met een in het Vreemdelingenlegioen die nenden Nederlander, zich noemende de Kr., die, lettende op diens vragen en uit' i- tingen, vermoedelijk meer af weet van den tot dusverre nop niet tot klaarheid geko men moord op mr. Wijsman De vage persoonsbeschrijving, die de man gaf, vertoont op enkele punten een me overeenkomst met hel signalement desfiids aan de politie verschaft van den vermoede- lijken dader. De. politie stelt een nauwkeu rig onderzoek in BUITENLAND. Een vloer ingestort. ROME, 25 Sept. (V D.) Toen een 200-tal personen een meeting te Terrovn- C'hia Gosenza wilden verlaten stortte do vloer in. 5 peronen werden gedood, 70 gewond. MARKTeERIOITE K LEIDEN. 25 S'cpf Leidsc^e Groente veiling Houtmarkt. BIpg$pjkool T f 12—18, idem IT 6—IJ. Salade 1 80—3 20, An dijvie 1.202.40, Komkommers f 412, Kroten .2.40—3.20. Peen 10.20—M, Groenekool f 2.506, Gelekool 810, Roodekool f 60. Selderie f 1.803, Prei 1.80—2.30, Knolselderie f 5—7, Badi.'s 1.20—2.—, Pieterselie 0.60—1— alles per 100: Snijboonen 1652, Heerenboo- nen (Stok) 2841. idem Stam 2231, Spruiten f 1823, Postelein 610, Spi nazie 1020, Uien 67. Tomaten A B O en GG 9—19 alles per 100 kilo 26 September. Boter. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt: prima fahrieksbofer (controle) 2 452.50, prima Éoerenboter f 2.60 2.70, goede boerouhoter 2.402.50. Aan gevoerd 84 8 en 14/16 vaten. Handel goed. Turfmarkt van 21 tol en met 26 Sopt. Lange turf geen aanvoer prijs f 8—8.5') per 1000 stuks: korte turf geen aanvoer en geen nolooriug. KATWIJK AAN D^N RIJN, 25 Sepl - per 100 T\g. 67.50, Peen per 100 bos Veiling. Kigenh- imers per 25 Kg. 0 90 1:40, Uien per 100 Kg. 5.607.I'« n 930.. Bloemkool I per 100 9.70— 15.10, Roodekool per 100 f 4—5.60, Gele kool per 100 79.60. Aanvoer: 300 maal 25 Kg. gr. Aardappelen, 700 Kg. Uien, 5300 bos Peen. 23800 Bloemkool. BOSKOOP, 25 Sept. Veiling. Rozen per bos van 10 stuks: Ojfhelia 61 cent. Golden! Ophelia 74 cent, Hadley 11.201.30, Cl. Pernet 1.14—1.25, Columbia 74—80) cent, Butterfly 65 cent, Mac. Keiler 80et.,'- Wilhelm Kordes 95 cent, Polyantharozen 85 cent, Buitenrozen 514 cent, Diversen! per bos: Dahlia's gr. bl. 12—18—22 cent, idem kl. bl. 817 cent, Ghrysanthen gr. bl. 161929 cent per stuk, idem kl. bl. 25, cent per bos, Violieren 19 cent, herfstaslcrs 1034 cent, Physalis 2531 cent. ALPHEN AAN DEN RIJN 24 Sept. -i Eierenvciling. Aangevoerd 4025 eieren. Kipt peneieren 910.70 en Eendeneieren 7.507.70 per 100 stuks. Kalkoeneieren 11 per 100 stuks. -*- 25 Sept. Veiling. Per 100 Kg.: Spina-» zie 1719„ Heerenboonen 1530, Snijd boonen 1527, Pronkboonen 1113, Postelein 8—14, Tomaten 26—30. Pe< ren 1519, Appelen 617, Spruitkoor 13—17, Uien 5.40—5.70. Per 100 bos Peen 7—12, Kroten 3.90—4.10, Andij* vie 2,803.30. Per 100 stuks: Kropsla 2.402.80, Bloemkool I 1425, idem II 78, Savovekool f 7, Meloenen ƒ1? tot 53. Wisselnoteeringen (Amsterdam Berliin59.211/. Londen12.05V» New-York 2.4(=3/ Pariie 11.771/, Brussel 10.85i/2 Zurich48.0 "V, Rome 10.08 Oslo 50.35 Kopenhagen 60.25 Stockholm 66^?V2 Weenen t 85 05 Praae7.37V2 Madrid 35.82V2 BEURSQVERZICHT. De beurs was lieden ongeanimeerd. De affaire was beduidend geringer en het uitblijven van berichten, die de markt een stimulans konden verleenen, deed, gepaard gaande met winstnemingen, de koersen over de geheele linie afbrokkelen. Rubbers lager, Amsterdam Rubbers verloren eer 5-tal muiten. Suikers o.a. H v. A. lager Voor Thee minder belangstelling/- In Olif ging weinig om: nok hier waren de koer sen iels lager. Tabakken iete luier. Gewon» Jurgens brokkelden iets af: de preferente soortmi waren iels beter. Voor Redjanj Leboncs was alleen meerdere vraag. Prolongatie'?'1- uct. Al jrtentiën. De Heer en Mevrouw BRAND—VAN ALPHEN. geven hiermede kennis van de geboorte eener Dochter. Leiden, St. Elisabeth-Gesticht 25 September 1925. Papen gracht 6. 11585 Eenige kennisgeving. Voor dc vele bewijzen van belangstelling, ontvangen van de Eerwaarde Geestelijkheid, de Eerwaarde Overste en Zusters van het Sint Jeroen- gesticht, F amiliebetrekkingen en Vrienden, bij gelegenheid der viering onzer Veertigjarige Echtvereeniging, betuigen wij langs dezen weg onze recht hartelijken dank. O. J. KAPTEIN M. E. KAPTEIN— 11608 Straathof St. Jeroen gesticht, Noordwijk- Binnen, 26 Sept. 1925. Heden overleed na een korte ongesteldheid geheel onverwachts, voorzien van de H.II. Sacramenten der ster venden, onze innig- I geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en ga Groot moeder,Zuster, Be huwdzuster en Tante, Mej. ANTOMA TRIP geb. BINK, in den ouderdom van 67 jaar. 11595 Uit aller naam: J. B. TRIP. Leiden, 25 Sept. 1925. Maredijk 77. Tijdelijk adres: Aloëlaan 57 A. Algem. kennisgeving. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Voor Noodhuln of voor vast, een Juffrouw ce- vraa()d. die goed kan koken en met behulp van Dagmeisje de huish. kan waarnemen. Mevr. ROUCHIER-v. CLEEF, Haarl.straat 172-174. 110:4

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7