Telegrafisch Weekbericht volgens waarnemingen verricht in den morgen van 15 Sept. 1925, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogte Barometerst.: 773.2 Magdeburg, haagste Barometerst.743.7 Vestmanoer. Verwachting tot den avond van 16 Sept.: Zwakke tot matige Zuidelijke tot Ooste lijken wind, helder tot lichtbewolkt, droog weer, iets warmer. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur ïs aan gegeven door den grooten wijzer. Het 'dunne lijntje beduidt den stand van gis termiddag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR. 16.2 gr. C. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 15, 12 uur 16 en 3 uur 16.5 gr. G. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 14, 12 uur 14.5 en 3 uur 15 gr. G. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Dinsdagnamiddag 6.46 uur tot Woensdagmorgne 6.05 uur. vele ambtenaren en ambtenaressen den jubilaris persoonlijk kwamen gelukwen- sohen. Kerk-consecrrtie. Zooals bekend wordt Donderdag de nieuwe parochiekerk van den H. Jozef geconsa creerd door Z. D. H den Bisschop van Haarlem. De plechtigheid begint om 7? uur, doch eerst om 0^ hebben de geloovi-,, gen toegang. Om i(tè is de Pontificale Hoogmis. St. Jos. Gez. Vereenioing. In allen eenvoud za,1 bedennavond om kaJIf 8 de aanbieding plaats 'hebben varn, bet cadeau d'er Lei disc be Gazellen Ver. aan Pastoor Leuson. den bouwheer der nieuwe St. Josephskerk. A'fo Gezellen wor den verzocht hedenavonid om half 8 nabij d'e St. Josephskark aanwezig ie zijn. Zuster Ulrica f Vannacht is in het gesticht der zusters van Liefde, Pelikaanstraat, overleden de bij zoo velen bekende en geëerde Eerw. zuster Ulrica. Zuster Ulrica (in de wereld mej. J. M. Struivenbergl werd geboren 4 October 1851. Bijna 13 jaar was zij alhier werkzaam als assistente der Eerwaarde Moeder. R. Haanstra. t De heer B. Haansfra, oud-directeur der kweekschool voor hew a a ivHïo o1 on d o v av i j - zeressen, is gisteren overleden. Het 25-jarig feest van den Ned. Boud van Politiepersoneel. Gelijk reeds eenige weken geleden is ge meld, zal de afd. Leiden van den Ak. Rond van Politiepersoneel morgen haar 25-jarig bestaan herdenken. Het feest wordt ingeluid met de ont vangst van de afgevaardigden der zuster verenigingen, welke ontvangst te 12 uur aan het station zal plaals hebben. In op tocht met banieren, vaandels en muziek der I.eidsche politie trekt men daarna naar den Burcht. De stoet zal worden geopend door drie politieruiters te paard, vervolgens het politiemuziekgezelschap, waarachter het bestuur en de leden der Leidsche afdee ling, gevolgd door de oud-leden, die tot huu ontslag uit den Leidschen Politiedienst lid der af deeling bleven. Dan volgen hvee rijtuigen met de drie oprichters en hun vrouwen met onmiddellijk achter zich hot Hoofdbestuur, dragende het Bondsvaandel, terwijl afgevaardigden van onderscheidene afdeelingen met en zonder hun banieren den optocht zullen sluiten. De te volgen weg is: Stationsweg, Steen straat, Prinsessekade, Kort Rapenburg, Brestraat tot het Stadhuis. Een deputatie uit den optocht zal dan haar opwachting maken bij den Burgemees ter. Hierna wordt door het politienuiziek- gezèlschap een jubileummarsch geblazen. Daarna gaat de stoet verder langs Bree- straat, Steenschuur, Rapenburg O. Z. tot Kloksteeg, Academiebrug, Rapenburg W.Z. Kort Rapenburg, Prinsessekade, Haarlem merstraat, Donlcersteeg, Hoogstraat, Visch- markt, Koornbrug, Burchtsteeg, café Den Burcht. Van twee tot vijf uur houdt liet bestuur receptie in „De Graanbeurs", waar des avonds een feestelijke bijeenkomst zal plaats hebben met medewerking van het Adriani-Ensemble uit Den Haag en het „Residentie-strijkje". De feestrede zal uitgesproken worden door den heer G. van'Putten. hoofdbestuur der van den Bond en oprichter der Vere niging. De bijeenkomst zal mot een bal worden besloten. Belangrijke schenking. Mej. A. Caland te 's-Gravenhage heeft aan 's Rijks Museum van Natuurlijke ■Historie alhier ten geschenke gegeven een collectie lepidoptera, bijeengebracht door wijlen haar vader, den heer M. Caland, oud-directeur van den "Waterstaat te -Gravenhage. Deze voor het museum zeer belangrijke collectie bestaat uit ruim 3100 uitstekend geprepareerde exemplaren, behoorende tot 658 soorten uit het palaearktische ge bied, hoofdzakelijk uit Nederland. De regeering heeft met erkentelijkheid van deze waardevolle .schenking kennis genomen Aan schenkster is hiervoor de dank der regeering betuigd. De Leidsche Kunstkring voor Allen. De Leidsche kunstkring voor Allen is gereed met het programma voor dit sei zoen en een kijk daarin zal elkeen kunnen bevredigen. De zes concerten, welke zullen worden gegeven, staan inderdaad op hoog muzikaal peil en kunnen den toets weer staan van wat zoo gewoonlijk onder eerste rangs-concerten is begronen. Als men nu in acht neemt, dat de prijs der 6 concerten slechts is gesteld op drie gulden voor lid en vijf gulden voor echtparen, dan kan men inderdaad spreken van een brengen van superieure kunst onder allen en vol doet deze Vereeniging ten volle aan liet devies wat zijn draagt. Ruim 600 loden traden reeds toe en het Bestuur noodigt allen, die van kunst in den waren zin houden, uit, zich alsnog aan te sluiten. Het eerste concert zal 9 October zijn mef Wil lem Andriessen als solist- In een advertentie volgt spoedig het ge- beele programma. Aanmelding tot lid kan geschieden Lange Mare 34. alwaar tevens inlichtingen te verkrijgen zijn. Bij Kon. besluit van 10 September is met ingang van 1 October, opnieuw be noemd tot lid van het college van curato ren der Rijksuniversiteit alhier de beer mr. J. Limburg. Met 1 Januari zal in het nieuwe acade misch ziekenhuis in gebruik worden ge nomen de afdeeling huid- en geslachts ziekten en de afdeeling kindergenees kunde. De Korevaarstraat heeft vandaag een geheel ander aanzien gekregen, doordat de schutting, die het nieuwe tramhuisje aan hel oog onttrok, is weggebroken. Het nieuwe tramhuisje staat er heel aardig te midden van een aardig aange legd plantsoentje. Dat het wachtlokaal in een r.roote behoefte zal voorzien lijdt geen twijfel. Gisteren heeft alhier een aan rijding plaats gehad op den hoek van Prinsessekade hoek Haarlemmerstraat. Doordat oen voor een wagen gespannen paard schrikte van het sleepen over de straat van een rails. De wagen reed achter uit en tegen een fietsrijder aan, wiens rij wiel tusschen den wagen en een mast van het electrisch net bekneld geraakte. Het rijwiel werd beschadigd. UIT PE PWIBEVIHG NOORDWIJK. Etalagewedstrijd. Een ongewone drukte ging g-M er avond de feeslelijkheden der Oraaije-Vcreeniging vooraf door het honden van een Etalagewedstrijd, waar aan door een 42-tal winkeliers werd deel genomen. De jury kende de volgende prijzen toe: reprijs G. Soede. Groep I: le pr. J. Tis- sing, Garens; 2e pr. Th. J. "M. Roo'jers, 3e pr. J. Tissdng, kantwerk. Eervolle Ver melding: Dames Kampman, Gebr. Ver kade en Jac. Baalbergon. Groep II: le pr. H. Zoutenbier, schoenen; 2e pr. S. Lan gui aan; 3e pr. fa. Jac. Krol, schoenen. Ecrv. Venn A. Waasdorp, L. Bank en, W. d. Weijden, huishoudelijke artikelen. Groep III: le pr. A. J. v. d. Putte; 2e pr. W. Roodenrijs; 3e pr. H. Bouwknegt en nog een 3e pr. aan C. V:<nk. Eerv. Vorm. VerhaegenG. A. Janson en H. Me- demblik met Verkade's artikelen. OEGSTGEEST Personalia. De. rijksveldwachter brig. Th. J. G. van der Stel wordt met ingang van 26 September a.s. overgeplaatst van Scheveningen naar Oegstgeest. VOORSCHOTEN Eerste Steenlegging Raadhuis Vanmorgen om 11 uur is de eerste steen gelegd van het nieuwe Raadhuis door de echtgenoote van den burgemeester, mevr. Vernède, geb. Koster, Jn tegenwoordigheid van B. en W. en Raadsleden, den archi tect, den heer W. Verschoren, en den aan nemer, den heer Keppel. Vóór de plechtigheid hield de burge meester een rede. waarin hij de totstand koming van het nieuwe Raadhuis schetste. Na afloop werd een rondgang gedaan. Gisterenavond omstreeks half tien was do reclameschilder H. Ghï. R uit de v. d Werfrstfaat bezig met hef aanbrengen een lichtreclame voor café Overdijk aan de Foogowoerd. Hij stond op een uitschuifha- rc ladder, die on een gegeven moment elkaar schoof. R. viel van 8 M. ho(Tg met het achterhoofd op straat-en liep een bloe dende wonde op. Men vreesde voor een schedelbreuk, weshalve men den gewonde per politie-bnancard naar het St. Elisabeth gesticht overbracht. Vandaag Avas zijn toe stand niet ongunstig. Toen gisteveu de heer de G. met zijn rijwiel aan de hand vanaf de Princesse- kado de Haavkimme-rstvaa.t op liep, werd hij van achteren aangered en door een groenten wagen, bespannen met paard. Hij geraakte met z'jai rïjw'él bekneld tusschen den wagen en die aldaar om den hoek staande mast %der elec'rische tram wercl binnen gebracht l>ij den heer W Het rijwiel wns geheel in ef kan der gedrukt. Hedenmorgen om kwart voor tien is de Breestraat de 68-jarice C Jdie daar op zijn rijwiel reed. aangereden door een vrachtauto, bestuurd door v. L. De man, die bi.; dr. Seret werd binnengedragen, klaagde over pijn. doch hii bleek geen verwondin gen opgeloopon te hebben. Door den E. H D. werd hij naar zijn woning vervoerd. Te gen v. L. is proces-verhaal opgemaakt, Gp 15 Aug. heeft een juffrouw bezoek gehad van een man, die zich uitgaf voor verpleger, doch erbij voegde wegens tul culose geen werk meer te kunnen verrich ten. De juffrouw had den man 2. ven, doch later bleek haar, dat zij met een oplichter te doen had gehad. Do politie waarschuwt tegen dezen 40-jarigen man. Hij is flink van postuur en heeft een donkeren knevel. MUZIEK. Een Rolowsky's avond. Van de Rotowsky's schrijven is tevens hen prijzen, hen geven wat in vollen maat hen toekomt. Want wat zij te genieten geven inderdaad van zoodanige waarde, dat het onder het begrip kunst zeker niet de laat ste plaats inneemt. Zooals wij gisteren avond in Biesiot's Lunchroom dit kunst zinnig paar het mooi samengestelde pr gramma hoorden afwerken, moet het den hoorders zijn gegaan als ons, men kwam geheel onder den indruk van het gehoorde en zijn bewondering ging uit naar hen die daar in nimmer afnemende-toewijding zich geheel gaven ora elk nummer den vollen maat te geven en hun groote muzikale krachten en welberedeneerde voordrachts kunst uit te zingen in hun violistische of pianistische praestatie. Zij, die er te luisteren zalen, hebben volop genoten van het vele schoone en artistiek vertolkte, wat hun werd geboden. Rotowsky is een violist van zeer vele en meest uit- eenloopende capaciteiten van groote pla: tieke kracht in spel en gebaar. Zijn vrouw Is een pianiste, die in haar begeleiding groote muzikaliteit aan innige voordracht weel te paren. In alle opzichten was b avond van veol fret en aangename poozing in een mooie, prettige zaal, die elen tot bezoek moet trekken. LUCHTVAART. Noodlanding. Uit Delfzijl wordt ons gemeld: Gisteren middag heeft te Wijdhuizcn het vliegtuig H N. A. B. X van den foto-lechnischen dienst der K. L. M. te Rotterdam, aan boord waarvan zich de bestuurder H. Nieu- Avenhuis hoa'ond, wegens motordefect een noodlanding. - Hedenmorgen zijn van de Mok Texel vertrokken voor een rondreis Zuider zee 2 waterA'liegtuigen, de W 60, bemand iet de luitenants Adriaanse en Gestel en de W 56 met den len luitenant Van Lier en sergeant Majo. Laatstgenoemd vliegtuig moest bij Lemmer een noodlanding op zee doen wegens een defect aan het oliereser voir. Omstreeks 11 unr zeilden heide vlieg tuigen behouden de Lemster haven binnen. Laatste Berichten Branden. In den afgeloopen nacht is brand uitge broken in de toestelmakerij van de firma Van Gulik aan' den Soes ter weg te Amers foort. De perceelen brandden af. terwijl de bewoners afwezig waren. Verzekering dekt de schade. Hedennacht is de tabaksfabriek van de firma Lieshout te Hoorn in de asch ge legd. 25 personen zijn werkloos geworden, daar groote hoeveelheden grondstoffen in de vlammen Averden veiavoest. De belenden de perceelen kregen groote waterschade. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN ORAAOLOOZEN DIEHSY), Muiterij onder de Spanjaarden. Dooden en gewonden. LONDEN, 15 Sept. (V.D.). De „Daily NeAvs" meldt, uit Malaga: Maandag is muiterij uitgebroken onder het nieuwe Spaansche regiment, dat zich den vorigen dag had ingescheept om naar Marokko te vertrekken. De manschappen verklaarde genoeg te hebben van de campagne. Ge meld wordt dat een aantal soldaten werd gedood en velen gewond in eeu gevecht dat met de politie ontstond. Sommige officie ren zouden de zijde van de soldaten heb ben gekozen. Een strenge censuur is inge steld teneinde het verzenden van berichten te beletten. Een relletje voor het Vaticaan. BERLIJN. 14 September. (V.D Bij d< bronzen poort van liet Vaticaan kwam liet Zondag tot een incident, doordat een, u' omtrent 100 personen beslaande rMfegal van liet congres van. geallieerde rleolne- mors aan don Wereldoorlog, bij don Pau w'lcl'e worden toegelaten, zonder dat voor af een audiëntie was verleend. Zij werden door de ZAvMsersohe Garde teruggewezen. De strijd in Marokko. PARIJS, 15 Sept. (V.D.). Van de tijde lijke staking der gevechten tusschen de Riffen en de Franschen hebben de Span jaarden gebruik gemaakt om de rebellen voor Tetuan uit hun posities te verdrijven. De riffen leden ernstige verliezen. Het nieuwe Fransche front wordt krachtig ver dedigd. In een nacht zijn talrijke blokhui zen opgericht. De Fransche schuld aar Amerika. LONDEN 15 September. (V.D.) De „Daily Maiï" meldt uit New York: Aam Frankrij'k is verzekerd, dat indien dit land het voornaamste gedeelte Aan de 3500 milk'oen dollar guoole schuld aan Amerika fundeert in 62 jaar op dezelfde voorAvaar- den als overeengekomen met Engeland, van Frankrijk mi et geë:--ht zal aa-orden, over te gaan tot het 'toen van croate inte- r. Malingen, zooa'.s von Engeland ge- is. Deze verz-d ^-ing ïs eeeeven .rn den Franschen ambassadeur Jusserand tijdens z'jn informeele coniferenl met den secretaris van de schatkist Mellon. De uilnoodiging tot ds ministerconferentie. BERLIJN 15 September. (V.D.) Naar do Fransche gezant te Berlijn het ministe rie van buitenilajidsohe zaken deed welen, bij hedenmiddag den miester van buïtenlandsche zaken Slresemann de uil noodiging tot de conferentie van nrnislers van buitenlandsche zaken overhandigen. De Frar.sch-Duitsche handelsbesprekingen. BERLIJN 15 September. (V.D.) Do staatssecfetars Freudelenburg zal Dins dagmiddag door den Franschen minister van handel Chalunet en den directeur a'an het ministerie Serreiyr ontvangen wor den. waarmede de Duitsch-Fransche on derhandelingen over een handelsverdrag weer beginnen. Duitsch-Poolsch handelsverdrag. BERLIJN 15 September. (V.D.) De eer ste zitting van de comferentto inzake een Duitsch-Poolsch handelsverdrag zal Woensdagmiddag in Berlijn plaats heb ben. De Poolsohe delegatie is rcedls aange komen. De Amerikaansche mijnwerkersstaking. ILFORD (Pennsylvania) 15 September. (V.D.) John Lowtls, president van de Ver een. M i j n Ave rk ersfed oral ie, beeft hier mdt den gouverneur Pimohot een bespreking gevoerd "over de staking in de au tbr aci et- mijnen met het doel tot een overeenkomst te komen. Heviqe stormtn boven New York. NEW YORK 15 September. (V.D) He vige stormen hébben gewoed boven New York, waardoor de hittegolf, wélke dezer da gem heerséhte gebroken is. 8 personen gedood De materieele schade be draagt 500.000 dollar. Hevige stormen in Noord-ltalië. ROME, 15 Sept. (V.D.). Hevige stormen hebben het noorden van Italië geteisterd. Ontploffing te Algeciras. GIBRALTAR. 15 Sept. (V.D.L Een he vige ontploffing heeft plaats gehad in oen magazijn van ontplofbare stoffen te Alge ciras. De schade is aanzienlijk. De oorzaak is onbekend. De ontsnapte prins. PARIJS, 15 Sept. (V.D.). De „Liborté" meldt, dal een nauwkeurig onderzoek, dal is ingesteld, aan den dag heeft gebracht dat prins Seiferldin momenteel fe Constan- tinopel vertoeft. pi l narg -1 omen 7 9 40. Mais per 2000 Kilo's La Plata aangekomen 221, idem stoomend naar aankomst f 220217, Do- nau-Galfox aangekomen 222, idem stoo- mciul 220. eele Z.-\fr. No. 6 stoomend J 218, witte Z.-Afr. No. 2 aangekomen 228. wille Novorossisk stoomend f 217. AMSTERDAM, Sopt. Buiten! Granen Gele Zuid-Afrikaansche ma is 7 Nov afl. 205, Witte Sept.-Oet. 205, La Plata disn. 225. stind. 221. T.oco Gal-Fox mais 7 225, Oct.-Nov. afl. 206, Nov.-Dec. afl. 203, Donau Azof-ZAvarte zee loco 210. Lijnkoeken S. K disp. N A Z 14.35, Amer. Lijnk. 14.25. Wissolnoteeringen (Amsterdam A Berlijn Londen New-York Parijs Brussel Zurich Rome Oslo Kopenhagen Stockholm Weenen Praag Madrid 59.21 12.06V. e.4S7/g 11.74 10.89 48.C21/, 10.25 58.17 i/a 61.85 66.72% 85.05 7.371/j 36.15 BEURSQVERZICHT. Dc omzetten waren heftn belangrijk in gekrompen. Toch Avas do stemming niet ongunstig. In Rubbers kalme handel mot eonig koersverlies. Olie en vooral Kan. flauw door buitenlandsch aanbod, dat slechts aarzelend koo]Ders vond. Jargons iets lager. Kunstzijde iets hooger. Suikers iets luier. H. v. A.'s moesten een 3-tal pets. prijs geven. Tabakken nagenoeg onA'eran- derd. Scheepv. verlaten. Proloilgatie 3M pet. 439c NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 15 Sept. 5e klasse 2e^lljst, Hooge prijzen. 1631 25000. 4230 5035 f 1000. 15567 16768 17193 ƒ200. 5738 7783 13968 17647 100. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 15 Sept. Vette varkenmarkt. Aangevoerd 478 varkens. Prijzen: 452 vette f 0.900.94, 27 licht soort f 0.92—0.88. Grocntcnveiling Houtmarkt. Bloem kool I f2431, idem II f 1419, salade f 0.701.60, andijvie f 1.202.20, kom kommers f47, Wortelen f 1014, kroten f 1.30—2.60, Groene kool f3.50—7, gele kool f 1315 roode Kool f9.5011, prei 1.802.60, selderij f 12, alles- per 100 stuks. Snijboonen I f3158, idem II f 1420, hecrenboonen f 1337, sprui ten f 1727, uien f78, postelein f 17 20, spinazie f 1523, tomaten A B G en Ce f 1031, alles per 100 Kg. BODEGRAVEN, 15 Sept. Kaas. Aan voer: 368. wagens, le soort Rijksmerk f 67 72, 2e soort idem f 5865. zware idem "75; zonder Rijksmp^k 5867. Handel flauw. ROTTERDAM, 15 Sept. Veemarkt. Aan gevoerd: 266 Paarden. 34 Veulens, 1290 Magere Runderen, 633 Vette Runderen, 183 Vette Kalveren, 567 Nuchtere Kalveren, 910 Graskalveren, 313 Schapen. 30 Var kens, 366 Biggen en 9 Bokken. Prijzen per half Kg.: Koeien 372440525460 6224 cent; Ossen 485460 cent. Stieren 4048505224 cent: Vette Kalveren 65 75772490 cent. Prijzen per stuk Melkkoeien 300475. Kalfkoeien 310 480, Stieren 130—550, Pinken 130 190, GraskaKeren f 60115. Vaarzen 200 250, Werkpaarden 200350, Slaehlpaar den 100175, Veulens 6080, Hitten 120220. Biggen 1223, Overlnopers 30—45. Fokkalveren 25—35, Slacht; kalveren 1822, Biggen per week 2.25 2.75. Koeien en Ossen: aanvoer niet zoo ruim, handel slepend, prijzen onvoran derd, een enkel puik beest 224 cent boven r.oteering. Stieren: aanvoer redelijk, han del stroef, prijzen prijshoudend, een enkel dier iets hooger. Vette Kalveren: aanvoer matig, handel lui, prijzen iets lager, een enkel dier 5 cent boA-en noteering. Melk en Kalfkoeien: aanvoer iets ruimer, han del zeer matig, prijzen lager. Jong ve- aanvoer ruim, handel lui, prijzen gedrukt Graskalveren: aanvoer zeer groot, handel stil, prijzen daling hij afloop verwacht Nuchtere Kalveren: aanvoer ruim, han del minder vlot, prijzen lager voor Slacht kalveren overigens onveranderd. Paarden aanvoer groot, handel zeer kalm, prijzen lager. Biggen: aanvoer ruim, handel peml, prijzen hoog. Overloopers: aanvoe Aveinie, nhndel kalm, r>rijzen onveranderd ROTTERDAM, 14 Sept. Binnenl. Granen Tarwe met zeer ruim aanbod. In de extra puike en zaai onveranderd verkocht, ovo rige soorten lager. Rogge f 1010.50 Gerst. Chevalier 1213. Haver 10 11.50. Erwten. Kleine groene onveranden 1217. Schokker erwten door klein aan bod prijshoudend verkocht. Alles per 1(K kilo. Buiten!. Granen. Slemmimr flauw Rogge. Western disponibel f 11.20, idem lading-geladen f 10.60, 72-3 Ke. Zuid] Russische stoomend f 10.60, 72-3 Kg. Pool sche disponibel f 10.70. Gerst. 485 Maltin disponibel f 206, idem stoomend 202. i> Sept.-Dee. aflading 200. Donau dispon bel 203202. Canada No. 3 sloomen' f 214212 Haver. Canada No. 3 dispon bel ƒ11, idem Oct afl. 10.35, Canad fe.cd No. 1 disponibel 10.15, Canada fo« Nu 2 disponibel 9.90- Kg. W'iite Cbu- Prijzen van ƒ70: 212 275 277 318 329 453 474 566 720 752 842 912 1151 1321 1444 1834 1901 2012 2254 2379 2560 26118 2728 2774 2899 2937 2962 3064 3077 3104 3473 3695 4100 4408 4513 4694 4743 4811 4820 4823 4835 4S91 4936 4950 4971 4977 5264 5265 5304 5348 5484 5885 6007 6150 6262 6470 65/0 7395 7411 7461 7705 7874 7906 8164 8223 8373 8452 8497 8518 8633 8679 8772 9033 9084 9180 9435 9511 9516 9540 9605 9721 9789 9858 9942 10026 0047 10241 10257 10294 10462 10520 10526 0561 10715 10747 10881 11116 11350 11728 1891 11924 11929 12349 12397 125S7 12628 2769 13054 13089 13281 13366 13401 13481 3678 13888 13953 14118 14140 14189 14224 4334 14414 14504 14583 14660 14908 14996 15082 15146 15401 15426 15471 15853 15867 15879 15946 16184 16336 16410 16494 16687 16787 16905 17045 17097 17196 17416 17587 17807 17912 18149 18150 18315 18351 18385 18443 18494 18496 19026 19064 19203 19339 19354 19392 19550 19652 19881 20018 20073 20445 20481 20S61 20873 20940 178 198 201 234 299 301 304 405 1038 1345 1612 1946 2342 2680 2890 3027 3376 3621 3972 4171 4387 4818 5134 5148 5398 5613 5883 6486 0688 6980 7193 7369 7671 7984 8181 8338 8611 8823 9191 9586 9883 1060 1394 1668 2078 2423 2681 2892 3113 3411 3649 4019 4212 4473 4844 5285 5411 5657 5938 6534 6703 6994 7194 7370 7684 7990 8209 8369 8627 8865 9330 9626 9913 717 1107 1494 1755 2080 2424 2735 2924 3132 3525 3746 4044 4234 4483 4898 5288 5442 5773 6258 6544 6713 6996 723U 7402 7707 8102 8224 8398 8660 8991 9446 9628 9971 741 787 894 919 1117 1510 1779 2082 2538 2787 2929 3134 3582 3759 4092 4255 4574 4905 5322 5538 5809 0207 6545 6905 7011 7258 7437 7771 8106 8270 8407 8'j83 9081 9448 9730 9992 1145 1524 1902 2114 2542 2788 2942 3190 3780 4094 4261 4597 4929 5378 5508 5841 6317 6585 6907 7030 7334 7604 7883 8107 8294 8503 8729 9100 9457 9782 9993 1295 1558 1932 2144 2508 2856 2949 3251 4110 4264 4662 5009 5381 5570 5862 6320 6586 0920 70ü2 7341 7607 7931 8111 8304 8537 8743 9116 y475 9810 1586 19.37 2)18 2622 2868 2992 3280 3965 4115 4356 4691 5106 5382 5580 5876 6484 6604 697Ó 7170 7358 7b0l 7983 8167 8328 8539 8775 9162 9551 9825 10092 10105 10144 10196 10220 10219 10250 10279 10283 10446 10464 10465 10504 10505 10015 10624 10632 10651 10691 10764 10797 10862 10869 10889 10910 10949 10957 10971 11007 1H97 11203 11244 i 1254 11276 11308 11328 11345 11360 11372 11413 11446 11504 11537 11506 11606 11617 11644 11657 11671 11701 11857 11933 11938 11946 11906 11930 12010 12033 12065 12091 12113 12159 12210 12312 12336 12355 12362 12439 12582 '619 12749 12790 12856 12861 12939 1298J „(142 13000 13073 13075 13212 13232 15231 15293 13380 13397 13415 13417 13420 13428 13433 13443 13451 1352.3 13560 13573 13591 ,667 13693 13745 13894 13905 13909 13911, 13921 13922 14039 14073 14101 14231 14212) 14265 14270 14285 14292 14312 14321 14140; 14475 14526 14569 14575 14576 14612 11614' 14725 14782 14815 14892 14957 15032 15U67! 15109 15127 15131 15208 15211 15218 152771 15468 15478 15518 15536 15552 15554 15591 15801 15833 15852 15926 15929 15980 16994 15999 16010 16040 16053 16063 16101 16104 16218 16415 16429 16430 16445 16488 16494 0.538 16607 16614 16657 16721 16751 16807) 16809 16839 16856 16913 16951 16962 17O30; 17046 17008 17099 17120 17128 17260 17284 17312 17374 17379 17396 17460 17475 1753J .7591 17592 17601 17659 1779.3 17845 1786| 7876 17941 17952 18000 18008 18035 1807® is'13 18224 18295 18357 18376 18396 184U 18482 18503 18553 18566 18006 18609 1872!» 18756 18840 18876 18880 18896 18923 18961 18983 19012 19089 19212 19309 19410 16458 19539 19541 19554 19592 19620 19679 19760. 19674 19934 19942 19992 19994 19996 20047. 2'002 20067 201.35 2016S .'0209 20339 20358 '0.359 20410 2o449 20452 20484 20630 20743 20786 20963 20917 20993 5 kb^e le lijst'. 4716 m.z. 7416; 9803 CA met 70. i

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7