Fa. J. C. v. d. STEEN Co., Pief REGENMANTELS A. WAALS, THANS OOK CENT VRAAGT ZE. INGEZONDEN MEDEDEELING Enorme sorteering. Zeer voordeelige prijzen. Haari.str. 1.4, INGEZONDEN MEDEDEELING. N.V.HOLLAN' EN GÜO§ Verkrijgbaar bij de EN GF.OS Van een ladder gevallen. Te Amersfoort is de loodgieter J. van $er Geld van een ladder, die door gladheid uitgleed, gevallen. De man is aan de gevol gen van den val overleden. Hij was 45 jaar «md, gehuwd en laat drie kinderen na. Auto-ongeval. Omstreeks middernacht had gisteren op pen -Vughterweg nabij de Marechaussee kazerne een auto-ongeval plaats. Een zekere Timmermans uit Vught die pit Den Bosch huiswaarts keerde, werd door een uit de richting Vught komende auto aangereden. -• De man kwam te vallen en werd opge- romen met gebroken linkerbovenbeen. Door een autobus aangereden. Gisteren is te Groningen de 20-jarige J. Steen aangereden door een autobus uit Baulerwijk. Met ingedrukte borstkas én hersenschudding is het slachtoffer in zec-r ©matigen toestand naar het Academisch Ziekenhuis aldaar vervoerd. Auto In de Muldervaart gereden. Een automobiel, bestuurd door den heer De M. uit Bussum, verloor gisteren tus- echen Muiderberg en Naarden, een van zijn wielen. De bestuurder kon hierdoor zijn wagen niet meer in bedwang houden en deze reed van den weg in de Mui der vaart. Door de krachtdadige hulp van daar juist passeerende automobilisten konden 'de Inzittenden van den te water geraakten auto met spoed weder op het droge wor den gebracht. Zoover kon worden nage gaan bekwam niemand eenig letsel. Brand In een broodfabriek. Van Vrijdag op Zaterdagnacht om kwart voor één zag een politiebeambte van het bureau Warmoesstraat, te Amsterdam, dat er rook kwam uit de achterzijde van de N. V. Stoom-, Brood en Scheepsbeschuit- fabriek voorheen Wed. J. de Jonge, gele gen op den Ouden Zijds Voorburgwal 18-22 Voor het brandweermateriaal or was klonk plotseling een harde knal. Nog een keer of vijf werden ontploffingen gehoord, zoodat in den aanvang gedacht werd, dat bussen benzine explodeerden. Met veol moeite drong de brandweer het gebouw binnen. Op de eerste verdieping, waar de brand woedde, lag een groote partij gonje zakken opgeslagen en juist hier benoden was een heetwater-oyen, waarin het warme water door buizen toegevoerd wordt. Niet onwaar schijnlijk is, dat de partij zakken in brand is geraakt door de hitte-uitstraling van den oven. De knallen werden veroorzaakt door het springen van de heetwaterbuizen. Na een half uur gelukte het te voorko men, dat de brand een verdere uitbreiding kreeg. Zoowel de eerste verdieping als een vlie- ïing brandden geheel uit. Een brandende sigaret achteloos weggeworpen. De politie te Haarlem werd gewaar schuwd, dat brand was ontstaan in de ga rage „Brinkmann" in de Smedestraat. Hot bleek, dat een bus benzine in brand stond, terwijl ook een auto en een motorfiets reeds door het vuur waren aangetast. Met een slang op de waterleiding en emmers water werd het vuur gebluscht door bet personeel van de garage en een paar politieagenten. De staf van de brandweer was aanwezig, maar behoefde niet op te treden. Van den auto werden de kap en het lakwerk ernstig beschadigd, terwijl de twee achterbanden vernield werden, evenals de achterband van de motorfiets. Bij onderzoek bleek, dat de leerling- morrffcur C. T. een brandende sigaret ach teloos op den grond geworpen had, waar 'toevallig benzine was gevloeid. Er is pro- Ces-verbaal tegen hem opgemaakt. In beslag genomen voorwerpen stuk getrapt De eigenaar van een goudsmidswinkel le Laren kreeg dezer dagen bezoek van 'n drietal ambtenaren van het rijkskantoor van Waarborg op gouden en zilveren wer ken uit Amsterdam. Dit bezoek had een zeer emotievol verloop. Toen gemelde amb tenaren de gebruikelijke controle op de aanwezige goederen wilden uitoefenen, bleek, dat een groote voorraad gouden Voorwerpen als armbanden, broches en kettingen in beslag moest worden genomen De goudsmid maakte zich hierover dus danig vertoornd, dat hij eenige voor do hand liggende in beslag genomen voorwer- Êm over den grond smeet en stuk ging appen. Echter was hiermede de drift blijkbaar Xiiet geluwd, want de goudsmid diende Ëet een stok den ambtenaren een ramme- ïg toe. Een der ambtenaren vroeg op het politiebureau assistentie. Nadat de amb tenaren zich hadden gelegitimeerd, werd bet in beslag genomene verzegeld en moest fle winkelier zijn zaak een paar uur geslo ten houden, ten einde zijn etalage-voorraad jreer aan te vullen. Dit muisje zal voor den juwelier nog lïrel een staartje hebben. „Tel." De inbraken te Utrecht en Zeist. Verleden week hebben wij bericht, dat te Utrecht eenige jongens zijn aangehou den, die werden verdacht van verschillen de inbraken te Utrecht en Zeist en in- tus8chen ook reeds hebben bekend. Het „U. D." schrijft: Het blijkt méér en méér dat de zes aangehouden Utrechtsche jongens een schrik zijn geweest voor hun omgeving; en zoo heel onschuldig zijn hun operaties lang niet geweest. Dat bleek ons nog uit nadere inlichtingen die ons wer den verstrekt. De vraag laat zich stellen, hoe deze jongens zoo met elkander in con tact zijn gekomen; de meesten hunner woonden ver van elkaar en de aard hunner bezigheden voerde hen óók al niet tot elkander. Een der jongelingen was leerling uit een vijfde klasse van een onzer Utrecht sche Hoogere Burgerscholen, een ander was kantoorbediende., een derde was in het monteursvak; hoe zij precies aan elkaar gekomen zijn, is niet na te gaan, maar een feit is het. dat de jongens veel samen fiet sten, gekleed met schiller-kragen en ge tooid met zwarte napjes. Gedurende den zomer was het punt van verzamelen in den regel de Maliebaan. De onderlinge om gang schijnt op enkele der jongens geen al te gunstigen invloed te hebben gehad; de moeder van één der knapen vond haar zoon de jongen was ééntgst kind den laatsten tijd zoo buitengewoon veranderd. Hij was zenuwachtig geworden, kwam vaak 's avonds laat pas thuis, werd onver schillig, bleek nog al eens auto te rijden, rookte'ontzaglijk veel sigaretten en werd in buiselijken kring onpleizierig. Toen de re cherche verscheen om den jongen in arrest te nemen, kwam bij een onderzoek op de slaapkamer van het jongmensch een revol ver voor den dag, die zóó verstopt bleek te zijn, dat de huisgenooten het wapen nooit hadden kunnen vinden. Buiienl. Berichten Het treindrama bij Berlijn. Een Wolff-telegram uit Berlijn meldt: De op last van den staatsprocureur te Stendal uitgevoerde sectie op het lijk van de uit den D-trein Amsterdam—Berlijn verdwenen dienstbode Lampersbach heeft uitgemaakt, dat de dood is ingetreden in verband met het breken der halswervel. Ook de andere verwondingen, welke op het lijk werden gevonden,1 zijn niet door vreemden toegebracht, zoodat het als zeker is aan te nomen, dat van misdaad geen sprake is. Mevrouw Th. is reeds vrijgelaten en weer naar Nederland teruggekeerd. Groote hitte In Amerika. In eenige streken in het centrum en het Westen hoerscht een geweldige hitte met temperatuur van méér dan 100 graden; in het Zuiden en Zuidwesten heerscht groote droogte. Sneeuw op den Broeken. Naar gemeld wordt, is op den Broeken reeds sneeuw gevallen. PIT DE OMGEVING HILLEGOM. Gemeenteraad. Ontruiming van woningen. De Leldsche straat. De Raad dezer gemeente hield Vrijdag een openbare vergadering. Voorzitter de burgemeester; afwezig met kennisgeving de heer Van de Loo. Aan de orde is: Verlenging van den ont ruimingstermijn van onbewoonbaar ver klaarde woningen. De heer Van Houten zegt, dat hij er de vorige maal reeds op wees, dat we de be woners der onbewoonbaar verklaarde hui zen zooveel mogelijk moeten brengen in de huizen van Patrimonium. Spr. vraagt voorlezing van het schrijven der Gezond heids-commissie. Dit geschiedt. De heer Van Houten wil deze menschen het eerst in die huizen hebben en zorgen, dat we aan de weet komen, wie wel de gevraagde huren kunnen verwonen. De heer Loerakker zegt, dat wij wel in' de verlenging zullen moeten berusten, doch is het niet mogelijk dat op leege woningen der Woningbouw ver eenigingen de aandacht der krotbewoners wordt gevestigd? Het is een schande voor het dorp, zooals sommige nog bewoonde huizen er uitzien. Het ten uitvoer brengen van zulke maatregelen is uiterst moeilijk. Spr. zou b.v. dit willen: het bestuur der woningstichting zegt tegen een bewoner van een krot: nu is er een goede woning, wil je daar geen gebruik van maken, dan kunnen we ook geen ver antwoording meer op ons nemen, dat de ontruiming van je huis verlengd wordt. De heer Vermeer zegt: Bij onze huizen van Patrimonium gaan de bewoners van de krotwoningen voor, dooh er zijn soms hangijzers, waardoor het onmogelijk is aan Iemand een huis te geven. Spr. kan dit niet verder uiteenzetten, doch de hee- ren Kullen begrijpen, wat hij bedoelt. De Voorz.: Dus het blijkt wel, dat Patri monium medewerkt. De heer Van Houten: Dat neem ik ter- 8?onc[ aan, doch er zijn er In de Krotwo ningen, die een hoogere huur wel kunnen betalen. Laten we dat onderzoeken. De heer Loerakker en de Voorz. tegelijk: Volgens uw standpunt zouden we dan geen verlenging moeten geven. De heer Loerakker: Ik heb niet bedoeld te pressen, maar misschien kan er wat bereikt worden met een permanente sa menwerking tusschen de besturen van de Woningbouwverenigingen en B. en W. Toch zijn er dan nog enkele gevallen, dat het niet gaat. De heer Fijma is het eens met den heer Van Houten. We moeten echter rekening houden met de te hooge huren, vooral bij Goed Wonen. Spr. wil dezen menschen toe slag geven. De heer Klaver kan zich met veel van de vorige sprekers vercenigen. De heer Loerakker zegt, dat niet alleen de huur beslist, doch ook de persoon van den huurder. Weth. De Vreugd brengt dank voor het in deze in B. en W. gestelde vertrouwen, doch zij zouden haast niet weten, hoe te handelen. Weth. Balvers is voor samenwerking als de heer Fijma vraagt. Wat de huur- verlaging van Goed Wonen betreft,, B. en W. werken reeds in die richting. De heer Hoogmoed: Hoe is het mogelijk dat onbewoonbaar verklaarde woningen worden ontruimd, dus leeg zijn, en daarna weer bewoond worden. Weth. Balvers, geeft in deze een paar frappante staaltjes, met welke listen men daarin soms slaagt en hoe de overheid dan machteloos daartegenover staat. Na nog. een korte discussie- wordt het voorstel van B. en W. met alg. stemmen aangenomen en de verlenging van 6 maan den toegestaan. Punt. 4. Verzoek van den Raad der ge meente Zoeterwoude, om adhaesie-betui ging aan een adres tot afschaffing van den Zomertijd. Met alg. stemmen wordt het voorstel van B. en W. aangenomen en de adhaesiebetuiging niet verleend. Punt 5. Verzoek N.V. Ontginnings-Mij. „Het lantschap Drenthe" om gratis be schikbaarstelling van mest en compost. Met alg. stemmen wordt besloten twee scheepsladingen beschikbaar te stellen. Punt 6. Voorstel van B. en W. tot het aangaan van een accoord met de Regee ring inzake vordering Commissie van Brandstoffen. Met alg. stemmen wordt hiertoe besloten. Punt 7. Aanschaffing uurwerk-automa ten en loon lantoorn-controleur-poetser Gasbedrijf. Conform het advies der Gas- Commissie wordt besloten. De gaslan taarns zullen dus automatisch worden ontstoken en gebluscht, terwijl het loon van den heer A. van Mourik wordt be paald op 1300 per jaar. Punt 8. Verzoek Harddraverij-Vereeni- ging om gebruik van de Van den Engelaan en terrein Nieuwe Haven voor harddra verij en volksfeest. De Voorz. deelt mede, dat 's morgens een adres 'is ingekomen van 37 vereenigin- gen en corporaties, inhoudende verzoek, afwijzend op dit verzoek te beslissen. Weth. Balvers wil even opmerken, dat hij bij de besprekingen vergeten heeft, er de aandacht op te vestigen, dat de café's te 12 uur gesloten zullen moeten zijn. Eerst wordt nu in stemming gebracht de Harddraverij. Deze wordt toegestaan met 102 stemmen; tegen de heeren Jansen en Vermeer. Daarna komt in stemming het geven van een Volksfeest. Dit voorstel wordt aangenomen met 93 stemmen. Te gen weth. De Vreugd en de heeren Jansen en Vermeer. Punt. 9. Voorstel wijziging tarief wa terlevering. Na eenige toelichting wordt de veror dening met alg. stemmen aangenomen. Punt. 10 Reclames schoolgeld 1ste en 2e kwartaal 1925. Dit punt wordt in besloten vergadering behandeld. Punt 11. Wijziging begrooting Gasbe drijf 1925. Het voorstel van B. en W. wordt met alg. stemmen aangenomen. Rondvraag. De heer Selhorst vraagt wanneer de waterleiding in werking treedt Weth. De Vreugd: Dinsdag over 8 da gen wordt begonnen met de aansluiting. We kunnen dan elke week 50 aansluiten De heer Hoogmoed vraagt, hoe het staat met de huren van Goed Wonen. Spr. zou in de commissie van overleg enkele raadsleden willen zien. De Voorz. zegt, het gevraagde te overwegen. De heer Jansen wil voor de 3de maal de aandacht vragen voor de verbetering van de Leidsche straat. De voetgangers worden er volgespat. De Voorz. zegt, dat aan de eigenaren der perceelen aldaar medewerking is ge vraagd, die door slechts enkelen is toege zegd. Weth. De Vreugd: Weldra zal het Rijk deze zaak aanpakken. Weth. Balvers en spr. zijn er opuit gegaan. Een groot ge deelte wilde niet medewerken, dan voor een groot bedrag als vergoeding. We durf den daarmee niet in den Raad komen. De heer Klaver onderschrijft, dat er de toestand onhoudbaar is. Bestaat de moge lijkheid niet, dat do tramhaan wordt be straat? De Voorz.: Dat mag niet. Weth. De Vreugd zegt, dat de toestand wel zal veranderen, daar de weg 16 M. breed wordt. De heer Selhorst merkt op, dat do toe stand aan de*Wecresteinstraat nog deso later is. Tevens wijst hij op de verbete ring der Vinkesloot en informeert naar de rioleering der huisjes achter Weber. De heer Fijma informeert naar den.op haaldienst. De Voorz. zegt, hierover nog geen mededeeling te kunnen doen. Hierna sluiting. Harddraverij en volksfeesten. Deze zijn thans vastgesteld op 22 en 23 dezer. De harddraverij wordt gehouden op Dins dag 22, terwijl verschillende volksspelen den volgenden dag zullen plaats hebben. Overwogen wordt, nog een winkelweek te organiseeren, indien de tijd zulks nog mo gelijk maakt. Op het bij uitstek gunstig gelegen terrein zullen vele vermakelijkhe den geplaatst worden, waarvan de tarie ven zijn vastgesteld, zoodat het niet mo gelijk zal zijn bij grooten toevloed van feestgangers het tarief te verdubbelen, zoo als dit vorig jaar nog hier en daar heeft plaats gehad. Ten einde nog meerderen in do gelegenheid te stellen van de spannen de ritten getuige te zijn, heeft het bestuur de prijzen zeer beduidend verlaagd. Dam nieuws. Donderdag j.l. gaf de heer P. G. van Engelen uit Haarlem on der groote belangstelling een simultaan- séance voor de leden en genoodigden van „Gezellig Samenzijn." Zooals te verwach ten was, werd het voor den heer van Engelen een zware strijd, de meeste spe lers toch waren geroutineerde clubmen- schen, waarvan men niet gemakkelijk wint. Wel haalde de heer van Engelen eenige mooie winstgangen uit de partijen, doch hij kon niet verhinderen, dat hij er 6 verloor en 2 remise speelde. Wijl de heer van Engelen dezen zomer geen simul- taan-wedstrijden heeft gespeeld was het winnen door hem van 8 partijen toch een schitterende praestatie. Van Engelen ver loor aan H. van de Geest, A. G. de Jeu, A. H. van de Geest, L. A. Pieters. G. Ver- degaal en J. de Groot. Remise werd ge speeld tegen N. van der Poel en P. van der Meij. Het was een goed geslaagde avond. Donderdag a.s. zal onze plaatsgenoot de heer J. J. van de Loo Jr. een simultaan seance geven in den R. K. Volksbond te Lisse. Het bestuur van Gez. Samenzijn noodigt allen uit, om den kampioen van Haarlem en Omstreken te bekampen. Voor de winnaars worden weder eenige prijsjes beschikbaar gesteld. Geboren: z. van J. VeTdoorn-Reich- wein d. van M. E. Verhoeven-van der Post d. van G. Uilenreef-Schoppert. Overleden: D. A. Porre. wed. A. van Horick, 77 j. HOOGMADE. Koninginnefeest. Met groote vrees zag men de dagen naderen voor onze Ko- ninginnefeesten, terwijl de op verschil lende plaatsen door slecht weer de feesten waren gestoord en zelfs uitgesteld. Reeds Vrijdag 28 Augustus was het prijs-kolven begonnen. De uitslag daarvan is: le pr. W. v. d. Lubben, 2e Jan v. d. Star Wzn., 3e L. Hillebrand. Zaterdag 30 Aug. werd een. schietwed strijd gehouden voor den Vrijw. Land storm en Burgerwacht. Vrijw. Landstorm le pr. L. v. d. Geest, 2e H. HoogenboomHz Uitslag Burgerwacht le klas le pr. P. J. Zwetsloot Jzn, 2e pr. G. F. v. d. Ploeg; 2e klas le pr. J. W. Zwetsloot Jr., 2e pr. J. J. Kaptein, 3e kl. le pr. F. P. Otte, 2e pr. P. Zoetemelk. Maandag 31 Aug. werd collecte gehou den voor de stormschade, door eenige jon ge dames, welke opbracht f 142.37. Woensdagmorgen j.l. om 9 uur werden de feesten ingezet met een optocht van de schoolkinderen, voorafgegaan door het be stuur van de Wilhelminavereen. en be geleid door de Harmonievereen. „De Heer lijkheid Hoogmade", trok de stoet door het dorp, waarna tractatie en uitdeeling van de prijzen. Tot slot mocht elk kind in den zweefmolen een paar toeren rond zweven. Reeds was aangevangen met het ton- of kat-kneppelen en er was veel deelname: le pr. N. Straathof, 2e P. Borst Lz., 3 S. Borst Azn., 4e S. Lieverse. Inmiddels werd Landru op het schavot gebracht., le pr. P. Zoetemelk, 2e J. Hoo- geveen Lzn., 3e Th. Straathof. Daarna prijsbiljarten voor leden, le pr. C. Hillebrand, 2e P. Borst Lzn., 3e J. Bax 4e G. W. Lieverse, 5e L. J. Borst. Om half acht werd door de Harmonie- vereen., onder leiding van den heer J. v. d. Kaai, een concert gegeven en was da delijk de VTOolijke stemming er in. Donderdagmorgen 9 uur, onder regen en wind, werd cen> aanvang gemaakt met den wedstrijd met hindernissen voor leden le pr. L. van Schagen, 2e Jaap v. d. Star Wzn., 3e P. Witteman. Van de versierde rijtuigen en rijwielen was veel werk gemaakt, le pr. Versierde rijtuigen: L. Lieverse Czn., 2e Jac. y. d. Salm Wzn., 3e S. v. d. Salm Nzn. Ver sierde rijwielen: le pr. Marie Lieverse Ld. 2 Marie v. d. Salm Nd., 3e Lena Bosman, 4e Marietto Deckers, 5 Minna v. Leeuwen Nadat de jury de keuring verricht had werd een optocht van alle deelnemers ge houden, begeleid door het Fanfarekorps van Nleuwe-Wetering. Vervolgens had plaats ringrijden met paard en rijtuig, le pr. voor dames: Apl, Baak Pd.; 2e pr. J. v. Bakker; 8e Cath. Disseldorp; voor heeren: le pr. P. Schui ten, 2e H. v. Leeuwen, Gz., 3e Joh. Zwet sloot Jr. Tonsteken voor jongens en mannen van 12 tot 80 jaar. le pr. G. P. Borst Jzn., 2e Cor. v. Leeuwen Jzn., 3e M. Opdam. Ringsteken per rijwiel voor dames-leden le pr. Marie v. Rijn, 2e Corn. v. Goozen Gd., 8 Truis v. d. Kroft. Slofloopen voor jongens: le pr. Klaas v. Wieringen, 2 Sjors v. d. Voorn. Tonrollen voor meisjes, le pr. Mijntje Koetzier, 2e Anna v. Leeuwen Jd. Naar de trein, voor dames van 16 tot 85 jaar. Dit nummer wekte de lachlust nog al eens op. le pr. M. WolversBorst, 2e Joh. v. d. Lubbe, 3e Truus v. d. Kroft. Des avonds om 8 uur werden door het Bestuur de prijzen aan de winnaars uit gereikt onder het schetteren van de Fan fare. Nog lang werd de vroolijke stem ming er in gehouden. Buiten een kleine aanrijding en een val uit den zweefmolen welke goed afliep, is alles uitstekend ver-< loopen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Bloembollenteelt. We kunnsn-mededee- len dat de eerste uitbetaling door Bloem bollenteelt nog deze week zal plaats heb ben. Ongetwijfeld zal dit bericht velen kweekers interesseeren. Het percentage is gelijk vorig jaar. Tuinbouw. Al zijn het niet die bui tengewone prijzen die betaald worden voor het artikel bloemkool, met de prijzen ook van deze week is de teelt van dit product goed loonend voor den tuinder. Zelden wordt gedurende zoo'n lange periode zulk een beste prijs besteed voor dit product. Ook de uitkomsten van de bospeen van dit seizoen zijn zeer goed. Tot heden loopt: het in het tuinbouwbedrijf zeer goed. LISSE. Ongeval. Zaterdagmiddag te half drie derailleerde een wagon geladen met cokes van de stoomtram, komende uit Lein den. Reeds bij de Bondslraat was de wagen uit de rails doch daar de koppelstang niet brak bleef de wagen meerijden en botste een eindje verder tweemaal tegen een boom aan, vooraleer de tram tot staan kwam. De wagen moest worden leeggemaakt, eer men ze weer op 't rechte spoor kon bren gen. Door en en ander ondervond de dienst in de richting Leiden nogal vertraging. NOORDWI.JK Politie. Als gevonden eijn b:j de po-i li tie aangegeven: 1 kinderschoen! je, 2 por-" temoinnaies, 1 ceintuur, 1 regenmantel, 3 sleutels. 1 paraplmie, 1 hiijwiel-bclast. merk '25, 1 breukband je, 1 'haarkam, 1 lorgnet, 1 jasje, 1 honidenhelatSit peoYn., 1 bril. In lichtingen aan het Politiebureau te Noord-* wijk-Bimuen. lederen Zaterdag Van 12—i 1 uur. OEGSÏGEEST. Geboren: Rijna d. v. W. Slootweg én M. J. J. Zuurmond. Jan z. v. J. van Konijnenburg en M. Splinter. Dirk z. v. L. van Leeuwen en N. van Klei. Johan na Grietje d. v. P. van Egmond en A. Roos. RUNSBURG. Bloemenhandel. Nog steeds is hef misère in den bloemenhandel. De op* brengst van vele soorten bloemen loopt maar juist den arbeid. En de aanvoer, door het weer. is ook niet van groote be* teekenis. Gladiolussen varieeren van 50 tot 1.10, Dahlia's van 0.55 tot 1.4-0, De beste soorten Mont Bretia's kuh- nen niet meer dan 28 ct. per 100 opbren gen. Asters gaan voor 2040 ct. Er is hiervan veel 2de soort. De andere soorteü gaan naar verhouding, allen laag in prijs.. WASSENAAR. Geboren: Gerardus Wilhelmus, z. vain Th. J. Vogeite en G. G. M. Witteman'. Jobamma Miami'a. Glasiim, d'. van. P. J. A. Odemaeise en, G. G. Knelt. - Dirk, z. vain G. Kraan j en S. van Her wijnen. Ondertrouwd: H. van Z-wieten en P A. Ktanjnenburg. J. Boesveld en A. Wagner. J. Moerman en A. C. Storm-* broek. A. L. van Paridon en D. J. L- van Cassel. -

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 4