Zn link», essgezokdz:;; rrededeelgng. A. WAALS Vloerzeil met roode rug, tasmanen Smyrna Kleeden Axmlnster SÉÈrpelien A. WAALS A. WAALS sport cerewacbl der leden van de compagnie Haarlem van' het Landetormcorps „Kenne- merland" van1 den Bijzonderen Vrijwilligcn Landstorm onder commando van de reser- vi-kapitein A. Kluyver. Tegen het oogen- blik van aankomst verschenen mede op het station eenige autoriteiten, o.m. de Com missaris der Koningin in Noord-Holland, inr. dr. A. Roëll en de burgemeester de heer C. Maarschalk. Om 10.47 ii. reed de trein uit Amster dam, waaraan een Koninklijk salonrijtuig was gehaakt, bet perron binnen. Nadat de Koninklijke Familie door den burgemeester was welkom geheeten, werden door een nichtje van den burgemeester, mcj. Keesje Maarschalk bloemen aan de Koningin en door den zoon van wethou der .Slingenberg aan de Prinses bloemen aangeboden. Vervolgens werd naar den uilgang ge wandeld, waar de rijtuigen gereed ston den om te rijden naar het stadhuis op de (Jroote Markt. Nauwelijks had Hare Majesteit zich bui ten het station vertoond, of een hartelijk gejuich steeg op uil de menigte achter de politie-afzetting. Toen het gejuich verklon ken was. zetten de leden van de Kon. Lie- derlafel ..Zang en Vriendschap" het Volks lied in, dat door de Koninklijke Gasten met aandacht werd aangehoord. De stoet zette zich daarop in beweging In de richting van de Groote Markt, on- d«*r de hoera's der saampestroomde me- nh'le. Voor de aankomst ten stadhuize had de' Koninkijke Familie nog een grootsche huldebetuiging van de Haarlemsche ver- eenigingen in ontvangst te nemen. Aan de kruising van den Kruisweg en de Park laan hadden een veertigtal vereenigingen. ieder vertegenwoordigd door een viertal leden, zich met hunne banieren opgesteld, Op de Groote Markt aangekomen, klonk b« t Wilhelmus van de Politie-Mnziekver- eeniging. "Onder herhaaldelijk gejuich r.eed de stoel aan het Stadhuis voor, waar de Ko ninklijke Familie in de hal door den bur gemeester en bet Dagelijksch Bestuur der gemeente werd ontvangen. Door de ega van den burgemeester wer den hier bloemen in de Haarlemsche kleu ren aan dc Koningin en de Prinses aan geboden. Tn de oude Raadszaal werden de raads leden voorgesteld, waarna de burgemees ter. de heer C. Maarschalk, Hare Majesteit to' - Miak. Inmiddels hadden zich de kinderen van d> Haarlemsche scholen op de Groote Markt voor bet Stadhuis verzameld tot het brengen van een auhade. Nauwelijks was dan ook de Koninklijke Familie met gevolg naar buiten getreden en had onder het daarvoor opgeslagen baldakijn plaats ge nomen, of onder leiding van den heer Jan de Nobel en begeleid door de muziek van dc Vereeniging Harmonie-Crescendo klonk uil 4000 kinderkelen plechtig 't Wilhelmus van Nassomve Ken viertal liederen volgde nog. Daarna wenl de dirigent bij Hare Hnjesteit ontbo- di ij. die Haar dank betuigde voor den kinderzang. Inmiddels begon het defile der kinderen langs de Koninklijke Familie. Vooral de Prinses werd door de kinderen toege juicht. Deze liet zieh niet onbetuigd in het beantwoorden van die hulde-betuigirgen. Dp rijtuigen waren weer voorgekomen om de Kou Familie te brengen naar de wo ning van den Commissaris der Koningin, waar do lunch werd gebruikt. Onderweg had Hare Majesteit no&, een bloemenhulde in ontvangst te nemen. Tegen half twee vulde zich de Groote Kerk met bezoeksters en bezoekers voor het Feestconcert. Voor deze gelegenheid was in het kerkgebouw een estrade opgeslagen, versierd met pal men en groen voor het Hooge Bezoek. Om twee uur arriveerde Hare Majesteit met ge volg. Aan den hoofdingang van het kerk gebouw werd de Koningin ontvangen door den Kerkeraad, die door den voorzitter, den heer Joh. de Breuk, werd voorgesteld. Toen de Koninklijke Gasten hun plaatsen hadden ingenomen, werd door hef orgel het Wilhelmus ingezet dat door alle aan wezigen staande werd meegezongen. Daar na werd een keurig programma ten ge- honre gebracht, waarhij als solisten optra den mejuffrouw Min Peltenhurg en de heer Georgp Robert Telkens gaf Hare Majesteit het sein tot een warm applaus. Na afloop van het concert werd de Kon. Familie weder uitgeleide gedaan, door den Kerkeraad. Bij het afscheid betuigde Hare Majesteit Haar dank voor het genofene. Onder gejuich 'van dc menigte werden daarop de rijtuigen bestegen voor den prooien rijtoer door de versierde stad. Be halve door de stralen in de binnenstad werden ook de Amsterdamsche buurt, de Slachthuishuurf, Schoterweg en Klever- park heocht. Onder weg werd herbaalde- hik stil gestaan tot het in ontvangst ne ro n van een bloemenhulde. De eigenaardigheid daarvan was, dat de aangeboden bloemen moesten gekweekt zijn in eiger. tuin. Op het Naglzaamplein v. nok stile. houden. De Koninklijke bezoekers werden hier p' hnldigd door hef bestuur van den kin- di r-Oranjebond ..Prinses Juliana'" in het Amsterdamsche kwartier, en door een kin d-Hoor fopgezongen. Haar medewerking verleende daarbij de muzinkveroeniging ,.L. J Coster", die on dit plein 'n concert gaf. Omstreeks vier uur werd het station be- T' 'I Wederom was hier aanwezig de eere- wn- M van den Vrijw. Landstorm. Nadat van den Commissaris der Ko- n'iiein en den Burgemeester nfseheid was genomen vertrok het Koninkijk Gezin per salon rijtuig Met hef vertrek vf.n de Koninklijke Gas ten ia de feestvreugde in de stad niet ten einde. Deze zal vanavond voortgezet wor den met epn militaire taptoe op de Groote Markt, gevolgd door een feestavond In het Brongebouw Dc avond zal besloten worden met vr tterk en feestconcerten. HUGO GROTIUS-HERDENKING TE DELFT Heden heeft te Delft de Hugo Grotius- herdenking plaats gehad op initiatief van de Vereeniging voor Volkenbond en Vrede, welke onzen groolen landgenoot Hugo de Groot wilde eeren in de stad zijner ge boorte en waar tevens in de Nieuwe Kerk op de markt een praalgraf voor den be roemde geleerde is opgericht, en dat wel naar aanleiding van het feit dat het dit jaar drie eeuwen is geleden, dat de Groot het-merkwaardige hoek schreef ..Recht vant 0(7rlog en Vrede", dat den grondslag kon worden genoemd van het thans gel dende Volkenrecht. De secretaris van het Nationaal Comité tot herdenking van de verschijning van Grotius' hoofdwerk, de heer mr. Cb van der Mandere, van 's-Gravenhage, legde hedenmorgen om half elf namens genoemd Comité een fraaien krans op het prach tige voetstuk van het standbeeld, dat een kleine 40 jaar geleden op de markt is op gericht ter eere van Delft's beroemden zoon. Ook o.a. mr. G. van Baren, burge- meester van Delft, was als lid van het Comité hij die plechtigheid tegenwoordig. Precies half drie had de plechtige her denking plaats in de Nieuwe Kerk met het gerestaureerde Koor. dat in. 1923 als Ciationaal huldeblijk aan H. M. de Konin- ging is aangeboden. H Mdie door haar bezoek aan Haarlem zelve de plechtigheid niet kon bijwonen, was vertegenwoordigd door den Opper-Kamerheer, graaf van Lijnden vair-^Bandenburg. Onder het auditorium, dat uit een dui zendtal genoodigden bestond, bekleedde (Jp eereplaats H. M. de Koningin-Moeder Emma, die de plechtige herd ijking bij woonde met haaT gevolg: baronesse van Ittersnm, eerste hofdame, -Dir. Rehimmel- peDninek. groot-officier Ier besehikking en graaf van Limburg Stirum, Kamerheer. De organist, de heer Storm, speelde en kele toepasselijke nummers. Het gemengde Koor van de Delftsehe afdeeling der Maat schappij tot bevordering der Toonkunst, 2ong onder leiding van den directeur, den heer Henk van. den Berg, van 's-Graven- hage. een viertal liederen, n.l. Wilhelmus en Psalm 24 van Sweeh'nek: Bmi'iellied van Mozart en Morgengehpd, gedicht van Hugo de Groot en getoonzet door ds G. S. van Krieken te Delft. Verschillende Vol- kenhooflsvereenigingen uit andere landen, en ook internationale organisaties on pa cifistisch gebied hadden afgevaardigden gezonden, o.a. de League of Nations Union in Engeland, de Griekscbe en de lersehe Volkenbondsverceniging en de Internatio nale vereeniging van vrouwen voor Vrede en Vrijheid. Als woordvoerders bij de herdenking traden op mr. H. S. Dresselhuvs, lid van de Tweede Kamer. ond-serretaris-penPTaal van het Departement van Justitie en voor- ziter van de centraTe Organisatie voor een duurzamen VTede. en pTof. mr. M. W. F. Treub. voorzitter van de Vereeniging voor Volkenbond en Vrede en oud-voorzitter van de Union des Associations pour la Soeiélé des Nations. Hel conflict In de Metaalindustrie. Onderhandelingen. Naar wij vernemen" heeft de Metaalbond den R.-K. Metaalbewerkersbond uitgenoo- digd tot een conferentie op hedenochtend in Den Haag. Schrijven aan den Metaalbond De R.-K. Metaalarheidersbond heeft, naar Het Centrum meldt,. aan den Metaal bond geschreven: Met gelijken post ontvingen wij zoowel uw brief van 24 Augustus en den brief van den rijksbemiddelaar met een uitnoodfging voor een conferentie op Vrijdag a s. Gezien uw schrijven, waarin ook u over eenstemming en oplossing van het con flict mogelijk acht, vernamen wij gaarne uw zienswijze, of u de conferentie van den rijksbemiddelaar wilt afwachten of vóór af, zonder deze, een poging wil doen om tot overeenstemming te komen. Mocht dit laatste het geval zijn, dan zien we liefst spoedig een uitnoodiging voor een confe rentie van u tegemoet. Het bestuur van den Algem. Nederl. Metaalbewerkershond heeft den volgenden brief aan den Metaalbond gezonden: Uw schrijven van 24 dezer geeft ons aanleiding, nog een enkele opmerking te maken. Wij zijn ons niet bewust, bij de bespre kingen met uw bestuur over het conflict te Rotterdam eenigerlei voorwaarden te hebben gesteld, die verdere onderhandelin gen onmogelijk maken. U heeft ons bij die besprekingen de vraag gesteld, op welke wijze wij een spoedige oplossing V7iii bet conflict mogelijk achten. Ons antwoord op die vraag was, dat wij bereid warpn op de basis van de 48-urige werkweek een regeling te treffen voor evenfuecle overwerkvergunningen. Een uitlating, dat wij bij het niet tot stand komen van een regeling met ingang van 1 October a.s. overal zonden weigeren onze leden langer dan 48 uur te doen wer ken, is door ons zóó niet gedaan. Wij heb ben gezegd, dat wij niet voornemens wa ren, als de minister van arbeid eventueel dc door den heer Zaalberg gedane toezeg ging omtrent het geven van nieuwe over- 1 werkvergunningen met 1 October tot maxi- Hulpgebouw Haarlemmerstraat 54. Enorme sorteering, 8721 50 cM. breed 31 c. 70 cM. breed 67c, Moderne dessins, 100 cM. breed 78 c. 183 cM. bre 183 cM. breed, per el 93 c. 2O0 cM. breed, per el 12.00 3X4 el f 9.10 3VjX4V2 eI 12,40 Zeer sterke 3.90 voor bijvulling, per pond 56 c. 140X180 63 c. 67V2 c. met franje, groote maat 1.57'/2 vanaf 13.75 Zware Wollen n!n in de moderne dessins en kleuren 20,75 vanaf 45 c. mum van 51 uur teniet deed, ons daarbij neer te leggen. En dat wij ook niet van plan waren, als de overwerkvergunningen wel tot 51 uur beperkt werden en de min der te werken uren niet door loon gecom penseerd zouden worden, dat zonder meer te aanvaarden. Ons voorstel om een regeling te treffen was dus bedoeld om het ontstaan van nieuwe conflicten te voorkomen. Wij zijn nog steeds van meening, dat het treffen van een algemeene regeling in het belang van de industrie is. Mocht u echter van meening zijn, dat het beter is dat elk geval van overwerk- vergunning op zichzelf beoordeeld wordt, dan blijven wij bereid ook daarvoor een oplossing te overwegen, mits dit geschiedt op de basis van de 48-urige werkweek. Ned. R.-K. Bond voor groote gezinnen. Een adres aan den Ministerraad Door bovengenoernden Bond is het vol gende adres aan den Ministerraad gezon den: „Ondergeteekenden: J. F. M. van Mee geren te Venlo en J. H. Kray te Breda, in hun kwaliteit van resp. voorzitter en se cretaris van den Nederlandschen R.-K. Bond voor Groote Gezinnen, goedgekeurd bij Kon. Besl. van 21 Nov. 1919 do. 72, dezen vertegenwoordigend geven met versehuldigden eerbied te" kennen: le. dat de groote gezinnen door getal sterkte onevenredig moeten bijdragen in de hier te lande geheven belastingen, inzon- derhe^l tie verteringsbelastingen; 2e. dat vele verordeningen betreffende de Gemeentelijke Inkomstenbelasting in de regeling van den aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud, bedoeld bij art. 234 d. der Gemeentewet, weinig of niet voldoende rekening houden met de belangen der groote gezinnen: 3e. dat de thans geldende sehoolgcld- regeling zeer in het nadeel is van de groo te gezinnen: 4e. dat de ingediende ontwerpen Weelde belasting veeleer een hezwariug dan een verlichting van belastingdruk over dc groo te gezinnen beloven teweeg te brengen: 5e. dat enkele onbillijkheden voorkomen in de Personele Belasting, voor zoovprre deze is een gezinsbelasting, n.l. de heffing op huurwaarde en meubilair: dat deze heffingen niet in evenredigheid staan met de draagkracht, in het bijzon der niet bij vergelijking met het draagver mogen der ongehuwden en- van de kleine gezinnen, zoodat er bij het bestaande be lastingstelsel meer belasting wordt gevor derd, waar minder draagkracht is: dat adressanten daarom Uwe Excellent- ties eerbiedig verzoeken'het daarheen le willen leiden, dat er te dezen opzichte voor het groote gezin billijkheidshalve meer gelijkheid worde verkregen. Bovendien veroorloven adressanten zich nog de vrijheid Uwe Excellenties bijzon dere aandacht te verzoeken voor de ver dere wenschen als: le. Spoedige invoering van een Rijks- klnderfèeslagfonds; 2e. Op gebied van woningbouw, het bou wen van ruimere woningen voor groote gezinnen, zonder dat naar evenredigheid de huur wordt verhoogd: en 3e. -het beramen van middelen ter be- strijding der levensmiddelenduurte en controle op de prijzen. 't Welk doende, enz." De interiocale telefoondienst. T a r i e v e n-re due tie voor groot-verbruikers. Op het verzoek van de Kamer van Koophandel voor Tilburg en Omstreken om hun, die een zeer druk gebruik maken van den interlocalen telefoondienst, een zekere reductie toe te staan, antwoordde de Post administratie dat de mogelijkheid van het verleenen van rabat voor groot-gebruikers van de diensten van het Staatsbedrijf P. T. T. bij het hoofdbestuur der P. en T. in studie is. „Msbd." Zilveren Huwelijksfeest Koningin en Prins. Viering op het Loo. De Koninklijke Familie, die, zooals be kend is, het Zilveren Huwelijksfeest in den huiselijken kring wenscht door te brengen, heeft besloten dit feest te vieren op het Loo. Versobering viering Koninginnedag.. In -verband met den bekenden wenseh van de Koningin gaat het vuurwerk van wege de vereeniging Koninginnedag te Utrecht op 31 Augustus niet door. De helft van hel batig saldo, dat eventueel de fees telijkheden des middags (ruiterfeest, ring- rijderij en voetbalwedstrijd) mochten op leveren. zal bestemd worden voor de slacht offers van de stormramp. Tevens zal voor dezen onder de toeschouwers worden ge collecteerd. Curatorium der R.-K. Leergangen. Z. D. H. Mgr. F Schrijnen, Bisschop van Roermond, heeft benoemd ter vervul ling dor vacature in het curatorium der R.-K. Leergangen, ontstaan door de ont slagname van Z.Exc. ir. M. C, E. Bon- gaerls, den beer jhr. mr. Ch. Ruys de Beerenbrouck, lid van de Tweede Kamer, oud-minister van Binnenlandscbe Zaken en Landbouw. Mr. Joh. J. Belinfanle. Dinsdag 1 September a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heer mr. Joh. J. Belin fanle verbonden werd aan het Neder- landsch Correspondentiebureau, waarvan hij sinds 1911 mede-directeur is. Tevens herdenkt hij in die zelfde week den dag, waarop hij 25 jaar geleden plaats nam op de parlementaire perstribune. Er heeft zich een commissie van jour nalisten gevormd om den heer Belinfante, die wegens zijn bekwaamheden en zijn kavakter hoog aangesohreven staat, bij dit dubbele jubileum te huldigen. O.a. zal den heer Belinfante op Dinsdag 8 September een diner worden aangeboden. Ingezonden Mededeeling. Hebt U het zeep fijne peeds yeppoefd p. Liter 3.50 - p. fl. 2.80 - p. Vafl- L40 W.fl. ELSHOF&Zn., Haarl.slr. - Tel.1023 - Leiden LAWNTENNIS. De wedstrijd HollandEngeland. De Neder1 andsche ploeg g e w ij z i g d. Wegens droevige familie-omstandighe den kan Timmer definitief niet uitkomen, Daardoor is de ploeg nu als volgt vastge steld: Hocren-enkelspel: 1. mr. Diemer Kool, 2. jhr. C. van Lennep, 3. C. Bryan, 4. mr. M. van der Feen. Damcs-enkelspcl: 1. mej. Bouman, 2. mevr. StroinkCords. Heeren-dubbelspel: 1. Van Lennep Diemer Kool, 2. BryanCastendijk. Gemengd dubbelspel: 1. mej. Bouman Diemer Kool, 2. mevr. StroinkBryan. Dames-dubbelspel: mej. Bouman en mevr Stroink. Reserve voor de dames is mej. Canters, daar mevr. Straub voor de uitnoodiging bedankt heeft. CRICKET. N.C.B. XIDragon Flies. De crickelvvedstrijd N.C.B. XIDragon GEMEENTELIJKE AANKONDIGINGEN GEMEENTELIJKE VISCHVERKOOP. Aan den Gemeentelijken Vischwinkel, Vischmarkt 18, Telef. 1225, is ZATERDAG verkrijgbaar: SCHOL ƒ0.15 per pond. N. C. DE GIJSELAAR, Burgem. Leiden, 28 Aug. 1925. Verandering aanvangsuren van de Veemarkt en de Vette Varkensmarkt. B. en W. van Leiden; Gelet op art. 3, laatste lid, van de Ver ordening op de Veemarkt; brengen ter kennis van belanghebben den, dat in afwijking van de bij genoemde Verordening vastgestelde aanvangsuren, de Veemarkten op 4, 11, 18 en 25 September a.s., en de Vette Varkensmarkt op 8, 15, 22 en 29 September a.s. zullen aanvangen des v.m. 7 uur. N. C. DE GIJSELAAR, Burgem. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 28 Aug. 1925. B. en W. van Leiden brengen ter alge meene kennis, dat door hen, ten aanzien van de door de Leidsche Algemeene Win- kelétalage Tentoonstelling van 11 tot en met 20 September a.s. in de Stadsgehoor zaal te houden tentoonstelling, ontheffing ie verleend van bet sluitingsuur voor winkels. N. C. DE GIJSELAAR, Burgem. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 28 Aug. 1925. B. en W. van Leiden, brengen ter alge meene kennis, dat door hen vergunning is verleend aan de N.V. de Leidsche Zout keet, en rechtverkrijgenden, tot uitbrei ding van de zoutkeet op het perceel Oude Singel no. 248a en 250, kadastraal bekend Gemeente Leiden, Sectie B, no. 2862 De avond-, nacht- en Zondagdienst der apothekers wordt van Maandag 24 lot en met Zondag 30 Augustus a.s. waargeno men door de apotheken van de H.H. P. du Croix, Rapenburg 9, Telefoon 807, en G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, telef. 502 Flies, die gisteren op het terrein van Te Werve te Rijswijk zou worden gespeeld, is door den aanhoudenden regen niet door gegaan. Er is nu hednmorgen om 11 uur begonnen. Voor Borculo etc. Tijdens de atletiekwedstrijden van den L.V.B. en den L.A.K. Zondag a.s. op het L.F.C.-terrein, zullen de dames van Nieuw Brünbilde collecteercn voor de slachtoffers in de geteisterde streken van ons land. ATHLETIEK. De wedstrijden van den L. V. B. en L. A. K Verschenen is het programma van de Zondag a.s. op het L.F.C. terrein te hou den wedstrijden. Wij ontleenen daaraan het volgende chronologisch overzicht. 1 uur: Series 100 M. en 80 M. hardloo- pen; 1.45. Speerwerpen; 2.10. Demi-finale 100 M. hardloopen: 2.30. Discuswerpen; 2.45. Series 800 M. hardloopen; 3.Fi nale 80 M. hardloopen (dames); 3.10. Ko- gelstooten. 3.15. Finales 100 M. en 800 M. hardloopen; 3.40. Hoogspringen voetbal lers: 4.10. 4 x 100 M. estafette. Als voorzitter-kamprechter treedt op de heer S J. Koopmans. Deelnemers zij er aan herinnerd, dat zij verplicht zijn zich tussclien 12-30 en 12.45 uur aan te melden hij den wedstrijd-secretaris, den heer P. J. Hoogendam, tot het in ontvangst nemen der starlnummers, die den geheelen wed strijd door, zicchtbaar moeten worden ge dragen. Na afloop van dpn athletiek-wedslrijd, pl.m. 5 uur, wordt er een voetbalwedstrijd gespeeld tusschen Leidsche 3e klassers XI en A.D.O. (Den Haag"). ROEIEN. Dc Europeesche kampioenschappen. De Nederlandsche vertegenwoordigers zijn gisteravond te Praag aangekomen en ook de booten, die reeds zeer tijdig ver zonden werden, zullen daar inmiddels wel aangekomen zijn. Intusschen blijkt wel, dat de belangstelling voor de F. I. S. A. kam pioenschappen steeds grooter wordt, want al is de officieele inschrijving nog niet bekend, vast slaat reeds dat er een groot aantal booten gestart zal worden en alle nummers flink bezet zijn. Reeds deel den wij mede, dat de Zwitsers in alle nummers zullen starten en welke ploegen de kleuren van het Alpenland zouden ko men hoog houden. Maar behalve de Zwit sers en onze Hollandsche representanten zullen denkelijk nog 9 naties vertegenwoor digd zijn, zoodat het waarschijnlijk een strijd wordt waaraan elf nationaliteiten zullen deelnemen. Men verwacht de vol gende ploegen: Italië: Vier met stuurman (S. C. Tirna- ro Monfalcone). Vier zonder stuurman (R.C.C. Rarion. Bari): twee met stuurman (R. C. Genovese) en dubbel skiff (S. C. La- rio, Como). Spanje. Acht (Real Club Maritimo, Bar celona); vier met stuurman Club Nautico- Tarragona) en skiff (Guifre, R. C. Mari timo, Barcelona). Frankrijk. Acht (Rowing Club Paris). Twee zonder stuurman (Soc. Naulique de la Marne Joinville le Pont) en dubbel skiff (Storks-Detton, Soc. d'Encourage- ment du Sport NautiqueNogent sur Marne). Hongarije. Acht (Pannonia, Boedapest) Waarschijnlijk vier met stuurman, skiff en dubbelskiff, eveneens van Pannonia. België. Een definitieve beslissing is nog niet genomen. Men verwacht in elk geval een vier en een twee. Polen. Waarschijnlijk een acht en nioge* lijk een vier met stuurman en een skiff)- Zuid-Slavië. Acht (R. C. Gusar-Spht). Portugal. Misschien een vier met stuur-

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 2