rMet algcmeene slemmen wordt hel voor- 1 {ïtel van B. en W. tenslotte aangenomen. 7o Voorstel van Burgemeester en "Wet houders om over te gaan tol de publieke verhuring van drie perceelen tuinland Ie l jRoelofarendsvcen, waarvan do huurtermijn j"i November a.s. afloopt. B. en W. worden gemachtigd het land i;jtoor den tijd van 6 jaren In drie percee- 5 len te verhuren. 8o. Voorstel yan Burgemeester en Wet houders om over te gaan tot definitieve be- fioeming van de wegwerkers R. J. de Jeu en G. J. van Haastregt en wel ingaande 22 September 1925. De heer Bouwmeester vraagt of het niet mogelijk is, dat de wegwerkers gelegenheid krijgen om koffie te gaan drinken. De voorz. zegt daar absoluut legen te zijn. Krijgen zij van iemand een kop koffie, dan mogen zo hot aannemen. De voorz. zegt, dat hij geen onpaensch is en de werklie den weten zelf wel tot hoever ze kunnen gaan. De lieer Rietbroek wijst er dan nog op, dat de wegwerkers hij regenachtig weer hot hijzonder slecht hebben. Ook ten aanzien hiervan zegt de voorzitter, het-»" zelfde als hierboven. Hot voorstel van B. en W. wordt hierna goedgekeurd. 9o. Voorstel van Burgemeester en Wet- houders om over l« gaan tot steden van f 000.cautie, in verhand met de arbitra ge van de brug over de ringvaart te N'eu- we TVe'oring. j h. s. goedgekeurd. 10o. Vaststelling Raadsbesluit tot be paling van de vergoeding als bedoeld in ar tikel 101 der Lager Onderwijswet 1920 over het dienstjaar 1924. Z. h. s. goedgekeurd. llo. Vaststelling 1ste Suppletoir Ko hier Hondenbelasting nver-1025. Z h. s. goedgekeurd. J2o. Wijz'ging becrooting, d:enst 1925. Z. h. s. goedgekeurd. 13o. Reclame spbcn'geld 1925. Z. h. s. goedgekeurd. 14o. Ingekomen stukken en mededce- ïingen. 1. Overzicht van de werkzaamheden van den keuringsdienst van Waren gedu rende het lijdyak 1 Januari3U Juni 1925. 2. Proces-verbaal van de op 24 Juni 1925 gehouden opname van da kas en boe ken van den ontvanger dezer gemeente. 2. Schrijven van Ged. Staten inzake goedkeuring Raadsbesluit, d.d. 10 Juni tot .wijziging der begrooting dienst 1924, I 4. Schrijven van Ged. Staten dat de uitkeering ingevolge de artt. 1 t/m. 9 der wet van 24 Mei 1S97 over 1925 is vast gesteld op 9150.20)4. 5 Schrijven van de Gezondheiscom- tnissie te Alphen aan den Rijn, houdende toezending ter goedkeuring de rekening en verantwoording van genoemde Commissie over het jaar 1924. Voorstel van B. on W. bedoelde rekening goed te keuren. Aldus besloten. 6. Schrijven van de Gezondheidscom missie te Alphen aan den Rijn, houdende toezending van de begrooting van genoem de commissie voor het jaar 1926. Voorstel van B. en W. om op de begroo ting dezer gemeente voor het jaar 1926 een bedrag van 119.31 uit te trekken als bijdrage in de kosten dier Commissie. Aldus bpsloten. 7. Jaarverslag betreffende de werk zaamheden van den keuringsdienst van vee en vleesch in deze gemeente over 1924. 8. Adres van G. Koek te Roelofarends- veen om toekenning van een bijdrage uit (le gemeentekas in de kosten van verple ging van zi.in zoontje "P««frus in het Iidoten- gesticht ..Huize Assissië" te üdenhout. i Voorstel van B. en W. een bijdrage toe te kpnnen van 100 per jaar, ingaande 1 Juli 1925. 9. Adres van het bestuur der Chr. TI. B S. te Leiden om toekenning van een 6tihsidie over 1923, groot ƒ26.26. Voorstel van B. pn W. de gevraagde sub sidie toe te kennen. Aldus besloten. 10. Mededeeling, dat in het karnkzinni- gengesticht Endegeest te Oegstgeest voor rekening dezer gemeente is opgenomen de patiënte C. van V.geb. B. 11. Verzoek van het R.-K. Schoolbe stuur te Oude-Wetering om beschikbaar stelling van een bedrag van ƒ3678.2914 voor kosten van eerste inrichting en meu- bileering voor de R.-K. Bijzondere school, aldaar. Voorstel van B. pn W. het gevraagde be drag beschikbaar tp stellen. Aldus beslo ten. De voorziter deelt ten slotte mede, dat In do laatste vergadering een commissie werd bertoemd, met de opdracht een onder zoek in te stellen naar de mogelijke ver- keersverbetering aan den Noord hoek. Op eene door deze commissie gehouden verga dering word met 51 stem besloten, met liet oog op de groote financieele kosten, niet tot verandering van den daar bestaan- den toestand over te gaan, doch te wach ten tot de tijden daarvoor gunstiger zijn. De eenige tegenstemmer was wethou der de Koning, die de verbetering nood zakelijk achtte. De heer Rietbroek juicht de houding van weth. de Koning toe. Hii ondersteunt diens voorstel om eon kostenberekening te ma ken. Of zou het zoo lang moeten duren tot dat er ongelukken gebeuren? De voorzitter zegt, dat zulks heelemaal niet noodig is. als de autobestuurders maar voorzichtig zijn. Dan alleen gebeuren er geen ongelukken en het is niet zonder re den, dat de burgemeesters in de verschil lende gemeenten door den Commissaris der Koningin dezer nrovineie zijn aangeschre ven nauwletend toe te zien, dat de voor geschreven snelheid niet overschreden .wordt. Spr. verwijst ten overvloede nog eens naar de Haarlemmerstraat te Leiden, waar ondanks het drukke verkeer op zulk een winkelstraat nog ppn dubbel spoor ,voor de tram is gelegd Voel urgenter acht spr. verbetering van don weg in Oude- Wetering en spr. zegt al het mogelijk te zullen doen om op de volgende begrooting gelden tot verbetering aldaar te brengen. Het voorstel om de verkeersverbetering vit te stellen, wordt hierna aangenomen, b Tegen stemden weth. de Koning en de heer Rietbroek. Na rondvraag werd de vergadering ge sloten. Politie. Door de gemeente-politie is tegen A. L. M. L. te Rijpwetering proces verbaal opgemaakt wegens schending van de openbare eerbaarheid en wegens het dragen van verboden wapenen. H03GMADE. Wilhelnvnavcreenifiing. De Wilhel- minavereenigmg alhier houdt op Zaterdag 15 Aug. 'b nv. te 7 uur een buitengewone ledenvergadering ter bespreking van de wenschelijkheid en de mogelijkheid, do aanstaande feestelijkheden op een speciaal feestterrein te houden. NIEW VENNEP. Personalia. Geshaaed voor het akle- exa/men Ne. de heer J. G. Rakker. OUDE WETERING. Personalia. Geslaagd voor het examen hoofdakte de heer A. Vreeken, RIJNZATERWOUDE. Aufo-ongeval. Zondagavond geraakte een auto komende uit Amsterdam, welke een andere auto wildé voorh'j rijden, in de stootkant. De timmerman O was spoedig met materiaal aanwezig, cn mocht het ge lukken een en ander weer op liet vaste pad te bren ren. Persoonlijke ongelukken kwa men niet voor. Col-ede De collecte .f.1. Zondag onder beide H.H. Missen gehouden door oen Eerw. Pater voor de Missie in Zuid-Aiïika heeft opgebracht f375. stgmpwIjk. Rijksontvanger. Misschien kan 't zijn nut hebben er aan te herinneren, dat om de belastingplicht en te gerieven, de Rijks ontvanger in de school zitting houden zal Woensdag 19 Aug. a.s. van 10 tot 12 uur voormiddag. TER AAR. Voetbal. Zondagmiddag speelde de Zwaluw I een vriendschappelijk spel to gen Roda van Bovenkerk. De Zwaluwen wonnen met 32 De Zwaluwen II kwam in 'tveld tegen DOS. van Roelofaréndsveen, het spel eindigde in 't voordeel der Zwaluwen met 4—0, S.Ü.O. van Laneeraar speelde op ei'ren terre;n tegen do Veteranen van Roe'of- arendsveen en eindigde met gelijk spel 2—2. VOORSCHOTEN. Geboren: Dieuwke d. van A. Ooster- Ioe en P. A. Postmus Adrianus Johan nes z. van M. den Hollander cn M. P. van Boheemen Catharina d. van Th. L. Langeveld en F. Boekkooi. Ondertrouwd: C. Zwaan 27 p. en M. C. v. d Wetering 25 j. M. Laken 30 j en A. J. Waaver 22 j. A. Verhoog 24 j en C. Boon 23 j. Getrouwd: P. G. Dam en J. M. Hoo- geweg J. de Boer en I. G. Bins J. H. Willemsen cn C. M. van Leeuwen. W0U5RUGGE. Onweder. Wederom ontlastte z:ch Maandagmiddag boven ons dorp een zwaar onweder, waarirj de bliksem in een boom sloeg, staande in een kaantje achter het weeshuis. De kruin werd geheel ver nield en de boom verder tot de worte's aan .splinters geslagen. Een tweede boom op 20 meter afstand werd ook beschadigd; een nv'nuut to voren passeerde ter plaatse nog een fietsrijder. _DE ALPHEN AAN DEN RIJN. Het onweder. Tijdens het onweder van Maandagavond werd in de weide van den landbouwer van Osch aan het Jaag pad een koe door den bliksem getroffen en gedood. Muziek. Het fanfarecorps „Arti et Roligione" mankte gisteravond een muzi kale Tondgang door verschillende deelen der gemeente. Mede door begunstiging van goed weder, bracht dit heel wat be langstellenden op de been. NIEUWKOOP. Jubileum. Maandagavond vierde de Rurgemeester, de edelachtb. heer P. A. Th. van der Weijden, zijn 25-iarig jubi leum als Dijkgraaf van den Po'der Nieuw koop en Noorden. De Hopmradon en beambten begaven zich te half zeven naar het huis van den jubilaris, waar mede de familie aanwezig was. De oudste Heemraad, de heer Ant Kromwijk, hield een toespraak, waarbij hij den jubilaris gelukwenschte en herin- nerdp aan de uitstekende verstandhouding welke steeds in bet Polderbestuur heerseht en höonte dat Z.Edelachth. nog lang de functie mocht vervullen. Als aandenken bood spr. namens heemraden en beambten een mooion* koperen rooktafel aan. Vervolgens feliciteerde de secretaris'den jubilaris in zeer hartelijke bewoordingen, en mppudwdit ook te mogen doen namens alle ingelanden. Van de vier keeren, dat de heer van der Weijden herbenoemd werd als dijkgraaf, werden in totaal 2171 gel dige stemmen uitgebracht en slechts 16 werden er op een ander uitgebracht. Dit teekent, zeide spreker. Ook pastoor van Dijk hield een toe spraak. De jubilaris toonde zich zeer getroffen voor de ondervonden belangstelling en waardeering en sprak den wensch uit nog vele jaren met dezelfde heemraden en be ambten te mogen samenwerken. Vervolgens voreenigden de aanwezigen zich aan een souper, door den jubilaris aangeboden. Onderwijl bracht de fanfare Eensgezind" een serenade en huldigde haar president, de heer J. G. Zwarf, den feesteling, hopende nog eenmaal een sere nade te mogen en kunnen brengen bij het 23-jaxig burgemeesterschap. Een groot aantal ingelanden toonden reeds in den loop van den dag hunne be langstelling. Geboren: Cornelia Martina d. van C. Veenman en H. J. Vink Petronella Christina d. van S. Plinter en J. Bos Petrus Johannes z. van J. Douven en J. Aartman Maria Petronella d. van J. N. van Rijn en D. van Zijl Hendrik z. van B. Klerks en G. Biesheuvel. Z0ETERW0UDE (Hooge Rijndijk)."" Jubileum pastoor I. J. M. Meijer. Zaterdag, 15 Augustus, zal pastoor I. J. M. Meijer zijn 25-jarig priester-jubileum vieren. In die jaren was Zijneerw. achtereen volgens kapelaan te 's Heerenbroek en te Haarlem (St. Bavo). In 1916 volgde zijn benoeming tot pastoor van Halfweg en sinds October 1921 is Zijneerw. werkzaam in de parochie aan den Hooge Rijndijk. In de nog slechts korte jaren dat pastoor Meijer hier werkzaam is, heeft Zijneerw. de door pastoor Buhrs gebouwde schoone kerk weten te vervolmaken door het aan brengen van een centrale verwarming, een electrische wiudinrichting voor het orgel en verschillende andere kleine verbeterin gen. Ook de versiering van Gods Huis wordt steeds op frissche en kunstzinnige wijze bevorderd. Buiten de vele zorgen voor de kerkelijke bediening weet Zijneerw. steeds tijd te vinden om met zijne parochianen mede te leven. Aan de behartiging van de belangen der jeugd zijn vele zorgen besteed, de verbou wing van de St. Bernardusschool was het begin, hierna volgde het oprichten ^in een jongens- en meisjes-patronaat, waaraan verbonden werd de gymnastiekvereniging „Orde en Tucht". Al zeer spoedig bleek er behoefte te bestaan aan een groote gym nastiekzaal; ook hierin werd voorzien. Deze groote zaal, voor slechts eenige maan den geleden ingewijd en in gebruik geno men, voldoet aan alle te stellen eischen. Ook door het bouwen van een bewaar- en naaischool word in een lang gevoélde behoefte .voorzien. Laten wij dit korte overzicht van het vele werk van den jubileerenden Herder, in die weinige jaren verricht, beëindigen met den wensch, dat hij nog vele jaren voor onze parochie gespaard moge blijven. Programma der feestelijkheden. Vrijdag 14 Augustus omstreeks zes uur n m. de Hooge Rijndijk in vlaggentooi. Te 6.30 uur feestelijke intocht van den jubilaris met familie in de parochie, afge- gehaald vanaf den Weipoortschen weg naar de kerk, door ,de Feestcommissie, een aan tal ruiters en ongeveer 30 fietsers, allen met gccl-wittepettcn en sjerpen, de gym nastiekvereniging „Orde en Tucht", waar van de afdeóling „grooten" een eere-waebt zal vormen. Ook zullen een zestal bruidjes in de stoet medegaan. De muzickvereen. „Perosi" uit Leiden zorgt voor begeleiding Daarna plechtig Lof met „Veni Creator" en Welkomstlied, en na het Lof, te zingen door alle aanwezigen in de kerk het feest lied (zie binnenzijde programma). Na het' Lof zal in het Patronaatsgebouw door de feestcommissie aan de jubilaris het geschenk van de Parochie worden aangeboden. Hierbij mogen alle parochia nen, voor zoover de ruimte het toelaat, te genwoordig zijn. Zaterdag 15 Augustus, 's Morgens half acht stille H. Mis, waaronder Algemeene H. Communie van alle parochianen. Te kwart over tien: Plechtige Hoogmis met assistentie. Onder de H. Mis feestpredika tie, door den Zeereerw. heer J. Meijer, pastoor te Westwoud, broeder van den jubilaris. Na de Hoogmis, door allen te zingen, het feestlied (zie binnenzijde programma) en daarna de feest-cantate voor 3-stemmig mannenkoor: „De Priester" van Elb. Jos. Franssen. In dén namiddag van twee uur tot half vier receptie in het Patronaatsgebouw een samenkomst en daarna door de school kinderen te zingen „een feestlied". Des avonds half zeven: Plechtig Maria- Lof en na het Lof te zingen: „Daar ze telt in den Hemel". Programma feestuitvoering. Direct na het Lof in het Patronaatsge bouw: 1. Welkomstlied (voor gemengd koor). 2. Opening door den Voorzitter. 3. Opvoering van een blijspel in één be drijf: „De twee dooven", door de tooneel- vereeniging: „Liefde voor Tooneel". 4. „De Reisgeleide", tooneelstuk voor meisjes te geven door het meisjes-patro naat. 5. „Vroolijke Sleevaart". Muzikale schets van F. X. Chwatal, voor piano (quatre-mains), viool, trompet, trommel, triangel, castagnetten, bellen, zweep- en knaleffect, mirletons en glasmuziek. Pauze. Tijdens de pauze zullen in de gymnastiekzaal eenige gymnastische oefe ningen worden gegeven, alsmede twee zangstukjes: 1. Du Hirte Israels; 2. Slaap zacht. 7. „De Edelknaap", drama in één be drijf, te geven door het jongenspatronaat. 8. „De Vliegende Student", blijspel in één bedrijf door „Liefde voor Tooneel". 9. Roomsche blijdschap, no. 88. Leeu- werk. Dit programma zal tweemaal worden uitgevoerd: Zaterdag en Zondagavond na het Lof voor alle parochianen. Zaterdagavond toegankelijk alleen voor gehuwden en Zondagavond voor onge- huwden op vertoon van programma. Programma's zijn persoonlijk en kun nen worden afgehaald op Donderdag 13 Augustus, des avonds van 7 tot 8 uur, ten huize van den heer L. Belt, voor do pa rochianen wonende vanaf de kerk tot aan do grens van Leiden, en ten huizo van den heer A. Pieterse voor de parochianen wo nende van de kerk tot aan de grens van Hazejswoude; en ten huize van den heer I. J. Klaver Jr., voor alle parochianen wonende te Leiderdorp. SOCIALE BERICHTEM Herstetiingsoordvcreenigfng voor R. K. Spoorwegpersoneel. Uit de leden van „St. Raphael" heeft zich eenigen tijd geleden een Comité ge vormd om gelden bijeen te brengen, om er tor gelegenheid van het 25-jarig bestaan van „St. Raphael" in Februari 1928 een Horstcllingsoordvereeniging op te richten voor do leden van die voreeniging. Deze actie vindt in do kringen van „St. Raphael" veel sympathie en aanhang. 9 Augustus had te Utrecht eene verga dering plaats van het hoofdcomité, de le den der groote commissie en de, plaatse lijke comité's. Deze zeer druk uit alle dee len dos lands bezochte vergadering stemde geheel en al met het plan van bet comité in en besloot de aangevangen actie krach tig door te zetten. Door het Hoofdbestuur van „St. Raphael' zijn aan het comité op zijn verzoek toege voegd de Zeereerwaarde Heer Pastoor H •T H. Donders, de Bondsvoorzitter J Hel- lemons en het H. B. lid J. W. M. Rosier. De wijze waarop de actie is aangepakt, alsmede de groote sympathie, welke het Comité allerwege bii zijn streven onder vindt, garandeeren dat bij het Zilveren Jubilé van „St. Raphael" een monument gaat gesticht worden, dat den leden van St. Raphaël" en hunnen gezinsleden tot in lengte van dagen zal strekken tot zegen, naar ziel en lichaam. RECHTZAKEN KANTONGERECHT TE LEIDEN. De Kantonrechter te Leiden heeft ver oordeeld: Wegens dronkenschap: Th. J. v L. Kat wijk 3 of 1 maand tuchtschool: W. S. Amsterdam; A. K. Noordwijk; S. H. al daar; H. V. zwervende; ieder tot 5 boete of 5 dagen hechtenis; W. Z Katwijk aan Zee: F. P. N. A. H.; J. W. W. allen zwer vende, ieder tot 5 of 5 dagen hechtenis: J. IC.; J. C. S.: A. V. Rijnsburg; G. J. v. d B. Voorschoten; A. v. d. W. ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; B S.; L. N.; J W.; J. Th. L.; H. G. S., ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; G. K. in de V. zwerven de; A. H. zwervende, ieder tot 5 of 5 dagen hechtenis; J. G. B. f (ƒ50 of 1 dag hechtenis; I. L.; H. v. d. L.; E. M. Sas- senlieim, ieder tot 3 of 3 dagen hechte nis; A. van Sch. den B.; A. L.; W. F. de la R.; dezelfde; D. K., ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; G. van A. zwervende f 5 of 5 dagen hechtenis: wegens loopen op verboden grond: J. S. TTillegom; F. J. v. d M. aldaar: A. v. d. Z. Lisse; A. -G. van L. Alphen aan den Rijn, ieder tot 1 of 1 maand tuchtschool; F. W. den Haag; I. 0. Wassenaar, ieder tot f 2 of 1 dag hech tenia; W. M. H. Katwijk: N. H. Katwijk aan zee; J. de J. Noordwijk aan Zee, ieder tof 3 of 3 dagen hechtenis; W. de B. 2 of 1 maand tuchtschool; W. S. tot te ruggave aan de ouders: G. D. Noordwij- kerhout; W. S. aldaar; W. v. d. Z. Haar lem: P. Z. aldaar; Z. van D. ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis: P. v. d. K. Rijns- burg: P. C. R. aldaar; G. S. Katwijk aan den Rijn: G. v. d. D. aldaar: A. D. aldaar, ieder tot f 2 of 1 dag hechtenis; D. V. f 2 of 1 maand tuchtschool: U. de M. Kaf wijk aan Zee; G. v. d. P. aldaar: P. de J. al daar; A. van B. aldaar; J. V. aldaar; H. van L. aldaar, ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; wegens dieren vervoeren op kwellende wijze: P. den H. 5 of 5 dagen hechtenis; wegens voorwernen op den open baren weg gooien, dat voorbijgangers daar van hinder ondervinden: W. T. Z. 3 of 3 dagen hechtenis; wegens een trekdier los en onbeheerd laten staan: A. S. 1 of 1 dag hechtenis; wegens overtreding der ar beidswet: P. A. W. 2 maal 2 of 2 maal 2 dagen hechtenis: E. M. 1 of 1 dag hech tenis: J. v. d. L. Noordwijk 2 maal 3 of 2 maal 3 dagen hechtenis; C. D. van D., Rijnsburg f 3 of 3 dagen hechtenis: we gens overtreding der Trekhondenwet: J. I. 2 of 2 dagen hechtenis: wegens overtre ding der Motor- en Rijwielwet: C. M. een van 5 en een van 2 of 2 maal 1 dag heelitenis; A. V. Katwijk aan Zee f 5 of 5 dagen hechtenis: wegens overtreding der Visseherijwef: F. A Den Haag 1 of 1 dag hechtenis; H. A. Noordwijkerhout: A. A aldaar; J. van R.: ieder tot f 2 of 2 dagen hechtenis; wegens overtreding van het reglement van politie op het vaarwater tussehen Ri.in en Sphie: A. S. 3 of 3 da gen hechtenis: wegens overtreding van het Motorkcnteekenbesluit: L. S. Rotterdam 5 of 5 dagen hechtenis: wegens overtre ding van het Motor en Rijwidreglement: B de O. Voorhout 1 of 1 maand fuoht- school; G. van E. Leiderdorp 2 of 2 da gen hechtenis: M. S. Haarlem 5 of 5 da gen hechtenis; M. G. W. Voorhout f 3 of 3 dagen hechtenis; G. M H. 2 of 2 da gen hechtenis; W. S„ f 3 of 3 dagen hech tenis; J. J. v. d. B. 0 50 of 1 maand tuchtschool: P. D. 3 of 3 dagen hechte nis; D. O. Noordwijk 3 of 3 dagen hech tenis; H. de B. Noordwijk aan Zee 2 of 2 dagen hechtenis: C. W. Noordwijkerhout P v. d. B. Voorhout: J. T,. Lisse; J. B. V. Alkemade, ieder tot f 3 of 3 dagen hechte nis: B. V. Alkemade 2 of 2 dagen hech tenis: J. v. d. W. zwervende ff of 3 dagen hechtenis; wegens overtreding der Pol. verordening der gempente Leiden: C. S. 3 of 3 dagen hechtenis; A. O. 1 of 1 dag hechtenis: J. D. 2 of 2 dagen hech tenis; H. D. 2 of 2 dagen hechtenis; G. v d. H. Rijbsnurg 2 of 1 dag hechtenis: J N. 1 of 1 dag hechtenis: D. van R 1 of 1 maand tuchtschool: G. B. 0.50 of 1 dag hechtenis: M. V. f 1 of 1 dag hechte nis: D. v. d. "R 0,50 nf 1 dag hechtenis; L. K. A. T.. Haaricm f 5 of 5 dagen hech tenis; -J. R P. den Haag 10 of 5 da gen hechtenis: R v. rl W. 1 of 1 dag hechtenis; C. J. H. Hillegóm f 3 of 3 da gen hechtenis: D. K. Hazerswoude 2 of 2 dagen hechtenis; wegens overtreding der Verordening op de keuring van waren te Noordwijk; G. C. Noordwijk 100 of 10 dagen hechtenis; wegens te Noordwijk met een vrachtauto rijden in verboden richting» D. K. Schiedam 3 of 3 dagen hechtenis; wegens te Noordwijk met een rijwiel rijden in verboden richting: J. de W. Noordwijk N. v. d. P. Valkenburg Z.-H. ieder tot l of 1 dag hechtenis; wegens te Sassenheim een hond in een plantsoen laten losloopen: G B. Sassenheim 1 of 1 dag hechtenis^ wegens straatschenderij; M. E. 5 of 5 dagen hechtenis; wegens burengerucht: M. E. 5 of 5 dagen hechtenis; wegens wet- tplijk als getuige opgeroepen wegblijven: W. B. Gouda 1 of 1 dag hechtenis; we- eens overtreding der Arbeidswet: N. C. F. van G. 8 maal 1 of 8 maal 1 dag hechtenis; A. P. de R. Ocgstgpest 13 maal J 0.50 of 12 maal 1 dag; W. G. L. Katwijk aan Zee, 7 maal 1 of 7 maal 1 dag hech tenis; wegens dieren vervoeren op pijn-< lijke wijze: W. S. 5 of 5 dagen hechte nis; wegens een trekdier onbeheerd laten staan: P. "VV. Noordwijk aan Zee 2 of 2 dagen hechtenis; wegens overtreding der arbeidswet: H. A. M. van U. 2 of 2 da gen hechtenis; C. T. 2 of 2 dagen hech tenis; C. J. van V. 1 of 1 dag. hechte nis: W. van E. Rijnsburg 2 of 2 dagen hechtenis; A. R. aldaar 2 of 2 dagen hechtenis; C van D. Noordwijk aan Zee 6 maal 1 of 6 maal 1 dag hechtenis: "W, P Noordwijkerhout 3 of 3 dagen hech tenis; C- J. A. F. Vogelenzang J of 1 dag hechtenis; S. M. J. W. 16 maal 1 of 16 maal 1 dag hechtenis; T. Z. Noordwijk 2 of 2 dagen hechtenis; P. M. B. aldaar f 2 of 2 dagen hechtenis: G. van S. 2 of 2 dagen hechtenis; M. TV. van P. 3 of 3 dagen hechtenis; J. C. van H. 2 of 2 dagen hechtenis; J. v. d. B. f 3 of 3 dagen hechtenis; A. C. B. 2 of 2 dagen hech tenis; J. v. Z. 2 of 2 dagen hechtenis; K V. Noordwijk 3 maal 2 of 3 maal 2 dagen hechtenis; H. G. L. aldaar 2 maal 1 of 2 maal 1 dag hechtenis: J. van R. aldaar 2 of 2 dagen hechtenis: M. J. TV. aldaar; H. J. TV. aldaar: ieder tot f2 of 2 dagen hechtenis; M. J. TV aldaar; H. J TV. aldaar ieder tot 2 of 2 dagen hoek tenis; D. v. rl. V. Katwijk aan den Rijn 3 maal 2 of 3 maal 2 dagen hechtenis; wegens overtreding der Drankwet: P. J. v. L 1 of 1 dag hechtenis; A. G. van M. 2 of 1 dag hechtenis; G. R f 5 of 5 da gen hechtenis; wegens overtreding d<w Woningwet: D. J. van R. Noordwijk aan Zee: L. J. R. aldaar; J. van R. aldaar: H. TV. L. K. aldaar; ieder tot 5 of 5 ringen hechtenis; wegens overtreding der TJkwet: J v. d. V/. Noordwijk aan Zee 3 maal 0.50 of 3 maal 1 clng hechtenis; w*"pn3 'overtreding der Vissenerijwet: J V f l of 1 dag hechtenis: J. V. 1 of 1 dag hechtenis; J. V. ƒ1 of 1 dag hechtenis: -T. A. J. Zooterwoude 5 of 5 dagen hechte nis: F. K. K. Oegstgeost 5 of 5 dagen hechtenis; A. de B. Noordwijkerhout .f l of 1 dag hechtenis: F. N. v. d, O Rotter dam 1 of 1 dag hechtenis; wni'eiiR over treding der Jachtwet- C. v. d L. Noord wijkerhout 6 of 3 dagen hechtenis- we gens overtreding van de Motor en Ri-wiel- wet: P. J. 0. 3 of 1 dag hoeMcnri R A. P H. Zoeterwoude 2 maal 2 of 2 maal 1 dag hechtenis: H. V. Noords-ijk f 2 of 2 dagen hechtenis; R. A. D H. Zoeter woude 2 maal 8 of 2 maal 3 dagen hech- tenis; N. V. 2 of 2 damm hechtenis: R. A v. d. P Wassenaar 25 of 5 dagen hechtenis: .T R. C Amsterdam f 16 of 10 da-wn hechtenis; M. v d TT Den Haag; D W. Hillcgom ieder tot 5 of dagen hechtenis: P. W. van S. Noordwijk f 3 of 3 dagen hechtenis: wegens overtreding r,pr Vleesehkeurineswet: A. v. d Mf 1 of 1 maand tuehfscffool: wegens geen aangifte doen van verhuizing: A. S. Voorhout f 1 of 1 dag hechtenis: wegens overtreding van Imf Tramwp«reelpment: -T W Ch. H. Kat wijk aan Zee 1 of 1 dag hechtenis; we gens overtreding van het Motor- cn Rij- wielreglemenf: J. J. van K 1 of 1 dag hechtenis: W. P. f 3 of 3 dagen hechte nis: W. B. 2 of 2 dagen hsehtenis: L. B. 2 of 1 dag hechtenis; H. O. Zoetcr- woudes 15 of 5 dagen hechtenis: C J. de G., Noordwiik f 3 of 3 dagen hechtenis: E van»B. Nordwijkcrhout 2 of 1 maand tuchtschool: C. Th. H. N. H. Voorhout f 2 of 2 dagen hechtenis; M. W. ,T. Voorhout 3 of 3 dagpn hechtenis: P. van L. Bus- sum 2 of 2 dagen hechtenis: wegens overtreding der Politieverordening der ge meente Leiden: H. O. 1 of 1 dag hech tenis; J. J. A. 2 of 2 dagen hechtenis; F. A. H. 8. Haarlem 3 of 3 dam-n hech tenis; L. H. Oegstgeest 1 of 1 dag hech tenis; A. H. van G. Den Haag 2 of 2 dagen hechtenis; G. C. A. huisvrouw van S. 1 of 1 dag hechtenis: A V. 5 of 5 dagen hechtenis; H, R. 'Den Haag 16 of 5 dagen hechtenis; wegens overtreding der Politic-Verordening voor de gemeente Noordwijkerhout; Th. v. S. Noordwijker hout 3 maal 1 of 3 maal 1 dag hechtenis H H. aldaar f 1 of 1 dag hechtenis: we gens te Katwijk tegen een muur leunen: J. R.; C. K M. S. allon te Katwijk aan Zee, ieder tot 3 of 3 dagen hechtenis; wegens te Sassenheim een hond los laten loopen: G. O. Sassenheim 2 maal 1 of 2 maal 1 dag hechtenis. Vrijgesproken werde:n E. B beklaagd een gevaarlijke hond niet onschadelijk hebben gehouden: U S. beklaagd van overtreding der Hinderwet: H. v. d. V. Noordwijkerhout, beklaagd van overtre ding der Leerplichtwet: P. J. J. Ren Haag, beklaagd van overtreding der Motor- en Rijwielwet; J. M. v. d. V. Koudeker, be klaagd van te snel varen; W. O. Rijnsburg, beklaagd van overtreding der Arbeidswet; L. de R. beklaagd van overtreding der Leerplichtwet: J. K. Leiderdorp, beklaagd van overtreding van het aanv. reglement; J D. v. d. B. beklaagd van overtreding der Politie-Verordening der gemeente Leiden; TV. de R., Sassenheim, beklaagd van over treding der Leerplichtwet: G. L. beklaagd van overtreding van het Motor- en Rijwiel reglement; B. M. Hengelo, beklaagd van overtreding der Politie-Verordening der gemeente Leiden. Waar geen woonplaats vermeld, is dez» Leiden.

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 6