Telegrafisch Weerbericht volgens waarnemingen verricht in den morgen van 3 Aug. 1925, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Boogste Barometerst.: 770.2 Brest. Laagste Barometerst.: 751.8 Valdersund en Skagen. Verwaehting tot den avond van 4 Aug.: Matige Westelijke tot Zuidelijken wind, ball tot zwaar bewolkt, waarschijnlijk regen, aanvankelijk iets warmer. Bemmoferstand. De stand van hedenmiddag 3 nur is aan gegeven door den grooten wijzer. Het dunne lijntje beduidt den stand van cis- Iermiddag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR 18 gr. G. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 19. 12 uur 19.5 en 3 uur 20 gr. C. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 18. 12 nur 18.5 en 3 uur 19 gr. G. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Maandagnamiddag 0.17 uur lo( Dinsdagmorgen 4.54. uur. De toesnellende Hovens kan evenwel ge makkelijk inschieten (-0). Dan volgl de eerste corner van Holland, die wegge werkt wordt. De Duitsohe aanvallen wor den nog steeds door onze middenlinie on schadelijk gemaakt en de linksbinnen schiet over. Aan de overzijde schiet Ho vens, als de keeper uitgeloopen is. langs», 'f ledige dnpl Dan forcceren de Duitsehers een paar doorbraken. Hun eerste Corner wordt achtergefrapt De tweede corner van Bolland trapt Putbaas over Nadat de •Duitsohe linksbinnen een mooie kans ver knoeid heeft door hoog over te schieten, breekt rust aan Om kwart over (5 trapt Hovens voor Hol land af. De Duitsehers komen er nu beter in. en daarmede verliest de Hollnndsehc verdediging in kracht fof zelfvertrouwen). Holland speelt tegen de laagstaande zon, die zeer hinderlijk is. Feijen mist een paar maal on Iraqi onnoodig hoog. Schaffer weet echter telkens te redden. Pen free- kick legen Holland trapt Jugendkraft in banden vain v Velzen, Wederzijds con stateert men herhaaldelijk hirifenspel. (Er wordt nog volgens de oude reeels gespeeld) De scheidsrechter is echter zeer streng in de toepassing dezer regels. De Duitsohe voorhoede maakt liet onze verdediging nu zeer lastig. De Groot en Schaffers moeten een paar maal door terugspelen redden. Er zit een goal in de lucht en -Deimei. de rechtsbinnen, zorgt er voor met een goed schot, een kwartier na den her-aanvang. De tweede corner voor Duifschïaud levert een gevaarlijk moment op. maar wordt ten slotte weggewerkt. Ook Holland mist een 'corner.Het spel is nu vrij verdeeld. Aan beide zijden worden kansen gemist. Hol land's voorhoede schept nog eenige goede kansen, maar de spelers willen het" elk voor zich alleen doen en dan is het mis!' Nog 15 minuten zijn te spelen. De Duit sehers komen opzetten en willen gelijk maken, maar nu geeft ook Holland goed partij. Wij missen den vierden corner en zelfs Schaffers houdt den hal zoolang, dat bij zelf een schot op doel kan lossen!.. Acht minuten voor het einde vangt v Velzen een freekick mooi op. Een goed schot "van v. Noessel gaat naast. Twee mi- putcn vóór het einde weet Veenendaal door handig inspelen het derde doelpunt tc maken Na een Duitsche offside en een schot van Veenendaal is het einde daar. Holland wint verdiend met 31. Do avond werd gezellig in een Hansa- bof der R.-K. Burger-Vereen, doorge bracht en Maandagmorgen zoo vroeg de terugreis aanvaard, dat "tijdig weder de plichten van staaf konden worden waarge nomen! Het was wederom een welge slaagde "reis! Laatste Berichten LEIDEN GEMEENTERAAD. Voorzitter wolhouder .4. L. Peimeringer jegens nitstedigheid van deri burgemees ter. Bij hef aanvangsuur waren 13 leden aanwezig, zoodat het vereisehte getal niet bereikt werd. Zoodoende werd het wach ten. totdat eenige laatkomers het getal 16 volmaakten. Ondertusschen vermaakte ®c-n zich met het maken van grapjes op •ten heer Wit mans. wiens gewonp plaatsje bleek «genomen door een gaskachel en ie nu zijn heil zocht in de rij der So ciaal-Democraten. Afwezig met kennisgeving de dames ®evr. v. Ilalliev. Embden en mevr. Dietrichde Rooy, en de hoeren Eerd- ®ans, Zuidema, v. Eek, Knuttel, Schüller 8,1 Eikerbout. ■jfededcelmg werd gedaan, dat naméns to gemeente aan H M. de Kpningm-Moe- tor een telegram van gelukwensch was '"zenden hij gelegenheid van haar ver- «rdag. Onder do ingekomen stukken zijn mis siven van Ged. Staten, goedkeuring van raadsbesluiten enz. en een brief van den heer v. Veen, dat hij schade heeft geleden doordat zijn kelder bij het Gangetje is dichtgemaakt, zonder dat hem schadever goeding is uitgekeerd. Er ontspint zich een discussie tusschen den voorzitter en den heer Sijtsma, die voorlezing van dozen brief eischt: «Wij hebben nu toch den tijd en hot is een zaak van algemeen belang." De lieer Heemskerk merkt op, .dat men op de Leeskamer het stuk met aandacht kan nagaan. Bij voor lezing kan men het niet zoo gauw beoor deelen Andere herren blijken eveneens lie ver vroeg naar huis te gaan en willen ge noegen nemen met ter visie-legging in de leeskamer. Het wordt tenslotte een voorslel-Sijtsma, waarover gestemd wordt, met het resul taat, dat met 910 stemmen besloten werd, den brief niet voor te lezen. Overgegaan wordt tot behandelingx van de agenda: io. Prae-advies op hel verzoek van de Nederlandeche Vcreeaiging van Geslichls- ai-fcsen, in zake verhooging van de bezol diging van den geneesheer van het ge sticht „Voorgeest?'. Aangenomen. 20 Benoeming van een 2den geneesheer aan de gestichten „Endegeest, Voorgeest en Rh ijn geest". Voorgedragen worden de heeren Jo. G. N. Munk, geneesheer Provinciaal Zieken huis, te Mi-rleniblik; 2o. dr. W. J. Ver baart, assistent bij' de psychiatrische kli niek te Utrecht Benoemd wordt de heer G. N. Munk, geneesheer aan het Provinciaal Zieken huis te Medemhlik met 20 van de 21 stemmen. 3o. Benoeming van eene leerares in de Engelsche taal- en letterkunde aan de Hoogere Burgerschool voor Meisjes, voor den cursus 19251926. De tijdelijke aanstelling van mej. W. H Nederboed wordt met algonieene stemmen verlengd voor den duur van den cursus 1925—1026 4o, Benoeming van een leer aar in .hand en lijnleekenen aan de Hoogere Burger school met 5-jarigen cursus voor den cur sus 19251926 Benoemd wordt als leeraar in het recht lijnig teekenen aan de Hoogere Burger school voor Meisjes de heer .T. H. Watter met 19 van de 21 stemmen 1 blanco en 1 stem op den heer v. Hamel. (In de agenda was foutief vernield leeraar in band- en lijnfeekenen aan de H. B. S. met 5-jarigen cursus.) 5o. Benoeming van een amanuensis le klasse aan de Hoogere Burgerschool voor Meisjes, voor het tijdvak 1 September 1925J September 1926. Voorgesteld wordt de drie tijdelijke be noemingen voor een jaar te verlengen. Benoemd wordt de heer F. W. J. Mugge met alle geldige stemmen. 6o. Voorstel tol overplaatsing van: a. den onderwijzer G. Meulenherg. van de school Duivenbodestraat A naar de school aan de Heerenstraat; b. de onderwijzeres Mej. A. A. M. van Parreercn, van de Jongensschool voor U.L. O. naar de school Maresingel B; c. den onderwijzer G. Bootje, van de school Zuidsingel A naar <le school Dui venbodestraat A; d. de onderwijzeres Mej. G. J. Wissen burg!), van de school Zuidsingel B naar de scIioo! Zuidsingel A; e. deii onderwijzer IJ. van der Werff, van de school Haverstraat A naar de school Marosfngel B. Aangenomen. 7o Prae-advies op liet verzoek van Mr. E Schotman, om ontslag als lid van het Bestuur der Vereeniging tot bevorderig van den bouw van Werkmanswoningen. Aangenomen. 8o Prae-advies op hef verzoek van C. F. L. Grop, om eervol ontslag als leeraar aan :le Hoogere Burgerschool met 5-jari gen cursus Aangenomen. Goedgekeurd worden vervolgens Balans en Verlies- en Winstrekeningen der be drijven. 13o Balans en Verlies- en Winstreke ning, dienst 1924, van het Vleesch- en Vischbedrijf. Den heer Bergers komt de post in terlocal telefoongesprekken wal laag voor. Hij vermoedt, dat deze post door een andereu dienst wordt betaald en zal een onderzoek daarnaar instellen. 21 o. Voorstel: a. lol het aanbrengen-van eenige wijzi gingen (van administratieven aard) in de op 4 December 1924 vastgestelde begroo ting voor 1925; b tot opnieuw vaststelling van die be- grootig. Aangenomen. 22o. Voorstel tot overname in eigendom en onderhoud bij de gemeente van den grond langs en vóór de in aanbouw zijnde zes woonhuizen en één winkelhuis aan de Hansenstraat, Sectie K, No. 3757 ged. Aangenomen. 23o. Voorstel lot het verleenen van een bijdrage ad 100.in de kosten van een door de zwemvereeniging „de Zijl" le or- ganiseeren volkszwemfeeef. Aangenomen. 24o. Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden voor het aanbrengen van eenige veranderingen in het schoolgebouw der Leerschool aan de Oude Vest, ten behoeve van de vesfigiging van de Centrale School voor hef 7e leerjaar ïn de vrijgekomen lo kalen dier schooL Aangenomen. 25o. Voorstel tot beschikbaarstelling van geldon ten behoeve van hef aanbren gen van verschillende veranderingen in de inrichting van het voor bijzondere la gere .school bestemde gedeelte van het schoolgebouw aan hel Plantsoen en het aanvullen van den voor die school bestem den inventaris. Aangenomen. 26o Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden voor de vernieuwing en verbetering "in de stookinrichting van het Vvjfrs-" en Schoolbad aan de Van der Wcrfstraat. De heer S ij I s m a gelooft wel, dat er niets anders op zit dan het bedrag te vo- teeren, maar hij kan het beleid van B. en W niet "bewonderen. Wanneer het perso neel niet. oi) de hoogte is, dan had men beter moeien toezien. Wethouder Me ijn en vindt het jammer maar de ervaring is een beste maar ook dure leermeesteres. Men had bij den bouw grootere boilers moeten nemen, die bere kend geweest waren voor den omvang van het bedrijf. Hel is jammer, dal dit niet ingezien is. Men had ook filters moeten aanbrengen, en het is jammer. Stemmen: Wat een „jammerlijke" boel! Wethouder Mc ijn en: Men moot door ervaring leeren en wij hopen nu op den goeden weg te zijn. Men meende, eersl, dat liet aan de cokes lag, doch liet bleek aan de wijze van stoken te liggen. De heer S ij l s m a zal niet liegen liet voorstel stemmen, doch vindt bef „jam mer", dal men zoo licht over deze kwestie heenstapt. Men had niet den eerslen den besIen als stoker nfoeten nemen, maar een vakman. Er waren sollicitanten ge noeg. De heer Dubbeldenva 11: Het mag natuurlijk niet. dat alleen de hoer Sijtsma critiek voert. Stommen: „Natuurlijk niet." De heer Dubbel de man sluit - zich bij den heer Sijtsma aan en vraagt waar om de adviseurs indertijd niet geadviseerd hebben om met gas te stoken. Dezelfde ad viseurs hebben de „Eendracht" daartoe vrijwel gedwongen en in deze een ouder wet sehe methode aangeprezen Do heer Splinter wijst erop, dat de slijtage ook le danken is aan de overbe lasting gedurende 3 jaren. Wethouder Me ijn en geeft hierin den heer Splinter gelijk. Zulk een gebruik had men niet verwacht. Wat den badmeester betreft, deze is daar volkomen op zijn plaats. Dat is spr. nog bevestigd door een zeer ervaren bedrijfsleider van de gasfa briek Met gasverwarming is men aan dezelfde slijtage onderhevig, dal bewijst de „EendraclU"-exploitatie. Het'punwordt daarna z. h. st. aange nomen. Interpellatie van de heeren Sytsma en Verwey. De vragen, in de vorige vergadering ge daan. kwamen hierop neer: Is het Burgemeester en Wethouders be kend. clat een vijftal ouders van leerlingen aan de school Duivenbodestraat B d;e wru.schten, dat hunne kinderen, welke het 6de leerjaar dezer school hadden doorloo- pen, naai* het L1 L. Onderwijs zouden over gaan en daarvoor, zooals gewoonte pleegt le zijn, deze leerlingen wilden doen .in schrijven in de 6de klasse der Opleidings school voor TT. L. O. en daarvoor de noo- digc formal"teilen in acht namen, door het hoofd dezer Opleidingsschool is geant woord., dat toelating alleen kon gesr.hiwjcn, indien deze leerlingen twee leerjaren wer den tcruggep'aatst? De Wethouder Méynon antwoordde hier op o m.: Inderdaad is voor vijf jongens, «lie me! 1 September as. de 6de k'as van School B. aan de Duivenbodestraat zullen hebben doorloopen, overplaatsing verzocht naai de 6de klas van de Opleidingsschool voor U.L.O. aan de Heerenstraat. Voor de uit drukking „z o o a 1 s gewoonte pleegt te zijn", bestaat geen voldoende grond; daarvoor zijn de gevallen, die voorkwa men te sporadisch en zijn er ook le groote bezwaren aan het licht getreden. Plaatsing in een bepaalde klasse op geen anderen grond, dan een formeefe aangifte juist voor die klasse, ware als systeem onjuist; al leen na een ingesteld onderzoek naar de gemaakte vorderingen kan de aanwijzing van een bepaalde klasse doeltreffend ge schieden. Hel onderzoek, door liet hoofd dor Oplei dingsschool ad. Hcerenstraat ingesteld naar de vorderingen der vijf aangegeven leerlingen, heeft hem moeten leiden tot de conclusie, dat zij de in zijn vijfde leerjaar verwerkte leerstof niet of zeer onvol doende kenden en dus de aansluiting voor zijn 6de leerjaar misten. Bij nauwkeurig ingesteld onderzoek blijkt, dat, als leerlingen, als de hier be doelde, in meerdere of mindere mate de kennis missen, die noodig is voor behoor lijke aansluiting aan de 6de klas eener school van een ander type, dit niet behoeft le verwonderen en niet te verontrusten. Elk Ivpe van scholen heeft zijn eigen doel en zijn eigen leerplan. Voor de Opleidings school voor U. L. 0 is dal in verschillende opzichten anders niet beter, maar anders dan voor de s< holen, d'e oplei den voor het Centrale 7de leerjna Hel spreekt vanzelf, de Burgomee-ter ei Wethouders dergelijke overgangen, al zijn ei- moeilijkheden nan verbonden, en al ma nen Burgemeester en Wethouders tot be dachtzaamheid, nie' zouden willen afsnij den. Daarom is aan hef hoofd van S' hooi B aan de Duivenbodestraat verzocht, zich, mei 't oog op eventueel en'overgang zijner vijf leerlingen naar IT. L. 0.. in betrek king te stellen me! het hoofd 'der Centrale School voor lio-l 7de leerjaar, betpeen dan ook geschied is. Naar. de meen-ag van Burgemeester en Wethouders is in gevallen als deze, tenzij voorafgaande bijwerking der betrokken leerlingen plaats heeft, de weg via de Cen trale School voor hel 7de leerjaar le ver kiezen als de normale, de kortste en me»"-t gewenschte. De lieer S y t s m a dankt den wethouder voor deze toelichting. Spr. wist niet, dat deze weg open lag. Er is reeds zoo lang over gepraat; kende men vroeger dezen weg niet? De lieer Verwey dankt ook den wet houder voor tic genomen maatregelen. Wanneer wij bereikt hebben, dat door onze interpellatie het belang der ouders en der kinderen gediend is,'dan zijn wij daar dankbaar voor. Wet houder M e y n e n: Deze weg zou reeds iang gevonden zijn, als bet hoofd van de betrokken school zich herinnerd had van welke school hij hoofd was. Op dat verzuim heb ik hem gewezen. Van de Rondvraag wordt geen gebruik gemaakt, zoodat de vergadering om kwart over 3 gesloten wordt. Heden is te 's-Gravenhage geslaagd voor het examen Hoogduit.sob, M. O., A. A. J Anes, alhier. ONTSLAG EN BENOEMING MINISTERIE. „De Staatscourant" van heden bevat het Koninklijk besluit, waarbij: lo. niet aangenomen wordt door de Ko ningin het aangeboden ontslag van Colijn. minister van Financiën en van v. Knrne- beek minister van BuilenJandsehe Zaken. 2o. met ingang van 4 Augustus, met dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensle« door hen aan de Kroon en den Lande bewezen, eervol ontslag wordt ver leend aan de Min, Ruys, Heemskerk. De Visser, Westerveldi. v. Dijk, v. .Swaay, Aal- brrse en De Graaff: 3o. benoemd zijn. met ingang van 4 Au gustus, de door ons reeds medegedeelde nieuwe ministers, onder vermelding, dat tijdens ontstentenis van den minister van koloniën, hel beheer van het Departement van Koloniën ad interim is opgedragen aan roinistei) Colijn. De becediying der Ministers. Tn verhand met de omstandigheid, dat H. M de Koningin bet verzoek om ont slag van de Ministers Colijn en van Knv- ncbeek niet heeft ingewilligd, zullen mor gen -deze beide ministers niet worden he- eedigd, doch alleen de in bet Kabinet nieuw optredende ministers. De eerste Ministerraad. Woensdag a.s. zal het nieuwe Kabinet zijn eersten ministerraad houden. De premier, de heer Colijn, za' zich in den loop dezer week met verlof naar het buitenland begeven. De Ministers-Kamerleden, Het ligt in de. bedoeling dat de minis ters in het nieuwe Kabinet voorzoover /.i.i tot Kamerlid zijn gekozen, voor bun ka merlidmaatschap zullen bedanken. Haven tc Scheveninoen Naar wij vernemen is bel graven en maken van de tweede Binnenhaven to Scbeveningen opgedragen aan de Aanne- mersmaalschappij v.h. nillen en Roosen en Betonbouw „Trio" le Amsterdam, vore- de som van 915000. Deze maatschappij was niet de.laagste insohrijfster Hei verblindende auto-licht. Gisteravond omstreeks II uur stond, op den Goldropsehen weg ónder de grens der gemeente Geldrop en Eindhoven de motor rijder A. de Lep per uit Eindhoven, zijn motor le repareeren, foen van weer.1 tan- ten auto's aan kwamen rijden en wel een luxe auto en een autobus. Veriiioedeli.il. tengevolge van de verblindende verliehfinu van de bfxe auto, bemerkte de autolnis- rbanffour den motorrijder niet. Deze werd dan ook aangereden en kwam onder de autobus terecht. Nadat hij in bewusteloo-i zen toestand onder de auto was vandaan gehaald, werd hij naar zijn woning over gebracht. De heer L. bleek verwondingen aan hoofd en boenen te hebben bekomen een der boenen was gebroken. De motor was totaal vernield. De toestand van den gewonde was hedenmorgen zeer ernstig Twee schippers verdronken Uit Lemmer wordt gemeld: De schipper J. II. Jansen van Terneu- zen, die hedenmorgen van Lemmer ver trok met zijn geladen ijzeren klipporschip „Wuta", viel op korten afstand van de haven overboord en verdronk Zijn 25- jarige zoon, die hom was nagesprongen, verdronk eveneens. TELEGRAMMEN (PAN ONZEN DRAADLOOZEN DIENSY). In de lucht gevlogen BERLIJN. 3 Augustus (V. D) In Nichthersy (Brazilië) is een springstoffen fabriek in de lucht gevlogen. Vijf personen werden gedood; velen gewond Ongeregeldheden in Syrië PARIJS. 3 Augustus (V D) In Soneda, zuidelijk van Damag (Syrië) had den bloedige gevechten plaats tusschen Drusen, die Tiet Fransehe commissariaat omverwierpen. De Fransehe generaal Sar rail heeft strenge maatregelen getroffen tegen de rebellen De rebellen lieten 18 dooden; de Fransehen vijf. Mijnconflict geëindigd. HALIFAX (Nova 8-otia), 3 Aug. Het conflir i tusschen de Empire Steel Corpo ration en dp mi.iwerkers is voorlopig ge ëindigd. Het conflict hoeft 5 maanden ge duurd. Bctsïngen te Brandenburg. BERLIJN'. 3 Aug. (V.D.) Te Bran denburg hadden gisteren bloedige botsin gen plaats. De nalionaal-socialislen dron gen het soe.-dem. Volkshuis binnen, waar een vechtpartij ontstond. Do politie moest met gebruikmaking der wapenen, de straat ontruimen. Talrijke personen werden ge wond. waarvan twee nationaal socialisten zwaar. Baldwin naar Aken PARIJS, 3 Augustus (V. D) Naar verluidt zal de Britsehe premier Baldwin een gedeelte van zijn vacant ie te Aken doorbrengen gnaEKTBEmCHTEN AMSTERDAM 3 Augustus. Veemarkt 3ÖQ vette koeien Je kw. 1.241.32 2e kw 1.04—1.20, 3e kw. 0.90—1.02 per K .G.: 2') stieren J 0.951.per K G J20 melk- en kalfkoeien J 375525 poi stuk; 131 vette kalveren 2e kw. J 0.95- 1.05, 3e kw. OHO—0 91, per KG: 7' nuchtere kalveren 1628 per stuk; 10' schapen f 40— -50 per sink, 143 lammeren 3642 p. stuk: 632 vleeschvarkens Huil. i MO1.12 per K.G.vetfo varkens Overz. en Geldorsche 1.03—1.10 r-r KG, le kw.'1.10—1.13 per K.G (1 pri ma varken boven noleering.) 6 paarden. ROELOFARENDSVEEN 3 Aug. Veiling. Meloenen 8—85 cl. per stuk, snijboonen 1.05—1.15, idem t 1.50—1.90, idem II 0.75, idem stek J!24 ct„ .prinseboonen 1.601.70, idem zonder draad 1.95, idem dubbel stam f 11.05, idem onkel stam 1.30, witte pronkboonen 20 et., al les per 10 K.G.: augurken basterd 3.20— 3 30, idem basterd II 2.75, idem grof J 2.602.75, idem grof II 2.102.15, idem bommen 0.951.10, idem bommen II 0.55, idem stippel 1.501.65, aard appelen 0.90—1 25, alles per 25 K.G. ROTTERDAM. 3 Aug Veemarkt. Aniw gevoerd: 374 Runderen, 326 Vette Kalve-i ren, 1163 Schapen en Lammeren, 796 Var kens. Prijzen per half Kg.: Koeien 37K 52'4—60—«2>4 cent; Ossen 50—55—60 cent: Vette- Kalveren 62M72V*821» cent: Schapen buitenland 3338 cent, Schapen binnenland 5254 cant, Lamine ren 3138. Varkens 46474714 cent. Koeien en Ossen: aanvoer gewoon, handel tamelijk, prijzen lioogor, enkele dieren 2'» cent boven noleering. Vette Kalveren: aan voer flink, hande] matig, prijzen onveran derd, enkele kalveren 2145 cent boven noleering. SchapeA en Lammeren: aanvoer ruim, handel flauw, prijzen per pond la«rer. Varkens: aanvoer niet groot, handel kalm, prijzen iets hoover, enkele varkens iels boven noleering. Voor het buitenland wer den uitsluitend varkens van 100120 Kg. gekocht. DELFT. I Aug Kaas. A a «gevoerd 50 stapels konrijue kans prijs f 0.801.10 per Kg. geen aanvoer zoete kaas. Wisselnoteeringen (Amslerda Oerlijn Londen New-Vork Pares Brussel Zürich Rome i i Oslo Kopenhagen Stockholm Weencn Praac Madrid 59.95 12.091/4 ,79 .451/j .871/2 BEURSOVERZICHT. De foudsonmarht legde heden weer emi vaste houding aan den dag. doch de hendel was melig. De mbherwaarden gunstig ge disponeerd. De koorsvariuties waren echter van weinig boiopkouis. Van Tabakken vooi Sum. Mijnen handel en Imogen prijs. Peir. waarden weinig veranderd. De Scbeepv. markt was stil. Suikerfontlseu op ongeveer beurskoersen van den vorigen beur,-dag. Ned. Ind. hadden beperkte markt, doch hielden /.i« li lameliik op peil. Prolongatie 4 pet. •1.19e STAATSLOTERI Trekking van Maa»(*ai! 2e klasse le lilst I1UOGF. I'RI.I 15073 f 2(101). 2018 I5UU. 6-11 39-18 11)843 ƒ400 1550 7247 8715 15243 15(3" I 'IK. Prijzen va» Jill. 143 146 167 168 >10 369 469 542 627 071 676 730 903 627 933 945 1039 1048 1055 1069 1115 1136 1191 1204 1238 •252 1262 1.336 1307 1373 1377 1450 14SI 15112 1536 1593 1637 1639 10-19 1662 1677 1720 1791 1829 1878 1906 1947 2006 2091 2146 2173 2175 2292 2329 2337 2315 2366 2.383 2474 2499 2501 2502 25! 6 2551 2555 2595 2613 2(.I9 2707 27 "2 2809 2838 2885 2930 2954 3002 3II3J 3039 3048 .3108 3128 31.38 .3198 3226 3230 3357 3414 .3552 3599 3614 3619 3652 3753 3789 3821 3874 3959 4040 4160 4220 4249 4.324 4174 4421 4 4 S0 4626 4676 4079 4083 4709 4715 4746 4826 4876 4878 4009 4939 5162 52-15 5262 5303 5350 5415 5418 5421 541.2 5556 5591) 5661 5685 5715 5757 5775 5794 5814 5890 5918 5948 6020 60 17 6065 6077 6124 61 10 6192 6193 6213 6273 6355 6478 6488 6493 6523 6512 6619 6659 6736 6782 6797 6828 6833 6838 6841 6869 6925 6938 6992 6993 7044 7078 7116 7133 7185 7217 7227 7291 7391 7490 7521 7603 7617 7621 7641 7649 7709 7728 7790 7824 7870 7910 7917 7950 8009 8047 8048 8068 8084 8124 8102 8163 8171 8177 8.326 8346 8383 8409 8434 8410 8509 8616 8621 8i)9.3 8718 8720 °742 8781 8H5Q 8873 8904 8912 9019 9022 9041 9067 9074 9107 9174 9175 9216 9251 9284 9290 9292 9422 9470 9532 9653 97.-7 9744 9778 9837 9876 9887 9898 993.3 10028 10030 I003K 10085 10172 10211 1II2I.1 10319 10321 10399 10637 10729 10740 107-6 10777 10812 10827 10924 10943 10947 10959 10964 10977 10988 11096 11194 11199 1121II) 112.31 11260 11273 11280 11314 11368 11479 11505 11536 11548 11554 11559 11638 11645 11692 11714 11737 11761 11942 11950 11984 12026 12030 12066 12068 120^2 12096 12114 12152 12190 12197 12248 12311 12.319 1244c !2562 12614 12640 12081 12723 12760 12786 '.28-13 12925 12956 12999 13088 13(196 13134 I.MI.2 13201 13233 13258 13299 13328 13349 IS,'!:-! 13390 13423 13524 13574 13627 13640 13728 13750 13782 13785 138.34 13847 13897 139 F» 140.37 14045 14070 14117 14121 14128 14166 14177 14221 14250 14400 14436 14548 14594 14630 14723 14748 14760 14816 14853 14854 14870 14871 14887 14891 14912 14927 14965 14986 15006 15105 15111 15114 15175 15203 15236 15.388 15418 154.3.3 15515 15547 15'. 19 15623 15752 15782 15862 15941 15952 15987 16004 16142 16155 16316 16349 16351 16100 16522 16552 16631 16671 16735 16878 16SX1 16899 17041 17061 17112 17127 17200 17274 17326 17370 17437 17487 17551 17643 1776.3 18056 18088 18191 18242 18249 18292 18321 18381 18386 18476 18583 18623 18942 18949 19133 19136 19162 191-1 19176 19327 1936.3 19.385 19390 19404 19414 19414 19445 19461; 19630 19710 19725 1970S 19773 19793 19794 19903 19910 19913 19941 19957 19986 20065 20202 202.33 20375 20376 20399 20106 20447 20466 20408 20493 20506 20517 20612 20634 20642 20643 20666 20746 20751 20770 2079'! 20802 20809 20838 20841^20918 *0906

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7