PUROL VOETBAL DIOC. HAARL. BOND. R.-K. V. V.—E. M. S. Van den wedstrijd tusschen K. M. S. I Mariniers Kustwacht Leiden, vorige week gespeeld, was de uitslag 21. Zondag waren de uitslagen. Lissel—E. M. S. I 5—0 Lisse II—E. M. S. II 2—3 Lisse JuniorE. M. S. Jun. 06 Zondag 19 Juli wegens aanbiddings- feest geen wedstrijden. Districlselftallen. In de gehouden jaarvergadering van het District Leiden op 27 Juni 1.1. was o.m. be sloten, het organiseeren van een wedstrijd op 20 Juli as. tusschen het vertegenwoor digend elftal uit het District Leiden tegen een zelfde elftal uit het District den Haag op het Lisser-terrein. Deze wedstrijd za.\ voorafgegaan worden door een wedstrijd tusschen de vertegenwoordigende junioren elftallen dezer Districten. Dezer dagen heeft de elftal-Gommissie een vergadering gehouden tor vaststelling der voorloopige elftallen daar volgens een genomen besluit een oefenwedstrijd zal gehouden worden op Zaterdag 18 Juli a.s. op het terrein van E.M S. te Noordwijkerhout. Na afloop de zer wedstrijden zal dan uit de twee-en- twintig spelers een definitief elftal voor 20 Juli worden gekozen. De twee senioren-elftallen zijn als volgt opgesteld: A D. v d. Ploeg (E.M.S.) Ant. v. d. Berg B. J. Marnet (S.J.S.) (E.M.S.) J. v. d. Zwet A. v d. Berg B. Bekkering (Lisse) (S.J.C.) (Leiden) M. v. d. Vlugt A C. Goddijn W. Bietmeijer (Lisse) (Leiden) (S.J.G.) J. Bekkering G. v. Maris (Leiden) (Lisse) Jac. Gaspers H. Goddijn (E.M.S.) (Leiden) C. Rodenrijs Jac. Uljee Th. Warmerhoven (S.J.C. (E.M.S.)" (E.M.S.) L. v d. Lans P. Koppers P. v. d Poel (E.M.S) (Le'den) (Leiden) A. de Groot J. Beijk Czn. (E.M.S.) (Lisse) Th. Ruigrok (S.J.C.) B Nu ligt het in het voornemen van de Elftal-Gommissie deze twee elftallen in een onderen vorm te laten spelen dan deze zijn opgesteld, n.l. de achterhoede van elftal A zal spelen met de voorhoede van elftal B en omgekeerd de achterhoede van elftal B met de voorhoede van elftal A, daar de Commissie eenparig van oordeel was, dat dan het spel van iederen speler heter tot zijn recht zou komen en zij hierover als dan een beter oordeel kan nemen. Do twee Junioren elftallen werdpn als volgt opgesteld: A E. yink (E.M.S.) M. Koo'oos M. Paardekooper (E.M.S.) (E.M.S.) Chr. v. Aelst H. Elfrink Th. Warmenhoven (SJ.C.) (Lisse) (E.M.S.) Jac Hoogeveen J. v. Diest Joh. Angevare (S.J.C.) (Lisse) (SJ.C.) H. v. Diest J. Zondernaam (Lisse) (Lisse) H. Oostdam P. Brussel (E.M.S.) (Leiden) J. Warmenhoven P. v. d. Lans P. de Haas (E.M.S.) (E.M.S.) (Lisse) H. v. Kampen A. de Haas J Zoet (SJ.C.) (S.J.C.) (E.M.S.) Jac. v Rooi jen Jo Caspers (Lisse) (S J.C.) A. Ruigrok (S.J.C.) B Wij vertrouwen, dat alle spelers zooveel mogelijk aan den oproep van het Districfs- bestuur zullen gehoor geven om de oefen wedstrijden zoo goed mogelijk te doen sla gen, waarbij wij tevens groote belangstel ling verwachten van de zijde der suppor ters en sportliefhebbers. De senior-spelers zullen spelen in oranje shirt en het reserve shirt der club Leiden, 7oodaf deze spelers alleen hebben zorg te dragen voor een broekje. Dus allen a.s Zaterdag naar het E M S.- terrein. Junioren-elftal AB te 4 30 uur Senioren-elftal AB te 6.30 uu- LEIDSCHE VOETBALBOND De competitie 19241925. Aan het jaarverslag van den competitie leider van den Leidschen Voetbalbond Is bet volgende ontleend: Reeds op den 2en Zondag in September kon een klein gedeelte van het oompetitie- programma afgewerkt worden, zoodat van toen af het officieels voetbal wederom zijn intrede bad gedaan. Begon verleden jaar de competitie met 49 elftallen en liep door Terugtrekking enz. dit cijfer terug tot 42, nu werd begonnen niet 36 elftallen, terwijl daarna U.V.S. met haar 0e elftal inschreef en zoodoende het totaal op 87 bracht. Deze 37 elftallen speel den allen volledig de competitie uit. De elftallen waren als volgt ingedeeld: Ie Klasse: A.S.C. 8, D.L.V. 1, D.V.S. 1, L.F.C. 3, L.M.C. 1, Lugdunnm 3, Norvicus I, Quick-Boys 1, Raceel 1 en U.V.S. 2, al- zoo 10 elftallen. 2e klasse: A.S.C. 4, Leidsche Boys 1, L. F.G 4, Lugdunnm 4, Quick-Boys 2, Raceel 2 en U.V.S.3. 3e klasse:D.L.V. 2, D.V.S. 2. Leidsche B. 2, L.F.C. 5, Lugdunum 5 en U.V.S. 4, Nor- vious 2. 4e klasse: L.F.C. 0, L.M.C. 2, Lugdnnum 6, Quick-Boys 3, Raceel 3 en U.V.S. 5. 5e klasse: A.S.C. 5, D.V.S. 3, Leidsche Ingezonden Mededeeling. Vacantie Ter verzachting en genezing van stukgeloopen voeten, zadelpijn, schrijnen der huid en zonnebrand, is het noodzakelijk op reis altijd voorzien te zijn van een Doos 30-60-90 ct. Boys 3, Lugdunum 7 en 8, Raceel 4 en U. V.S. 6. Aanvankelijk zou hier eerst nog een ad- spirantenklasse bijgevoegd worden, maar gebrek aan deelname was oorzaak, dat zulks niet door kon gaan. Zooals hierboven reeds gemeld, begon de competitie op den 2en Zondag in Septem ber en het geheele programma was afge werkt voor den len Juni 1925. Door weersgesteldheid was het enkele Zondagen niet mogelijk te voetballen, ge lukkig niet dermate als het vorig seizoen, zoodat nu op verzoek van de vereeni gin gen wel eens een wedstrijd uitgesteld kon worden en er toch nog enkele Zondagen disponibel bleven voor wedstrijden van het L. V. B.-elftal. In de le klasse behaalde Norvicus op overtuigende wijze het kampioenschap met 31 van de 36 te behalen punten. Aanvan kelijk maakte L.M.C. en D.L.V. het haar nogal lastig, maar ten slotte triumpheerde Norvicus en wist met een flinken voor sprong de le plaats te bereiken. In de 2e klasse eindigde U.V.S. 3 als No. 1, levens ongeslagen. Voor dit pittige elftal was het te hopen, dat promotie naar de le klasse mogelijk was, ontegenzegge lijk zou het ook daar een goed figuur slaan. De 3e klasse zag Lugdunum 5 als kam pioen. Aanvankelijk leek het al zeker, dat D.L.V. 2 hierop aanspraak zou maken, maar Dool en z'n mannetjes daohten er an ders over en in den beslissenden strijd ze gevierde groen-wit. Dit is nu reeds het 3e jaar, dat dit elftal slechts met een kleine wijziging het kampioenschap van de di verse afdeelingen heeft bereikt. Volgend jaar weer? In de 4e klasse is het wederom een U.V. S.-elftal, hetwelk met de eereplaats ging strijken, omdat L.M.C. 2. zich de weelde veroorloofde 2 keer niet op te komen en Lugdunum 6 zich door een slechter doel- gem. de 2e plaats zag toegekend. De 5e klasse had officieus haar kam pioen al in het begin der competitie, daaT D.V.S. 3 reeds dadelijk toonde, dat zij veel te sterk was voor deze afdeeling en het alleen nog maar de vraag zou zijn of zij ongeslagen kampioen zou worden,' hetgeen haar op overtuigende wijze gelukt is. Door op de 2e plaats beslag te leggen was U.V.S. 6 de moreele kampioen en in dien wij de over ge klasseu nog eens be schouwen, blijkt wel, dat in het meer.endeel der afdeelingen zij een hartig woordje meegesproken heeft en de U.VS.-eiftallen tot de meest gevreesde tegenstanders be hoorden. A.S.C. 5 behaalde het kampioenschap van de A.S.C.-elftallen door niet op de onderste plaats beslag te leggen en deze eer aan Raceel 4 over te laten. Dit seizoen werd de L.VB.-Beker weder verspeeld en namen de volgende elftallen deel: A.S.C. 2 en3. D.L.V. 1, D.V.S. 1, L.F. C. 1, 2 en 3, L.M.C. 1, Quick Boys 1, Ra ceel 1, en U.V.S. 1 en 2. Quick Boys wist zoo waar beslag op den Beker voor dit seizoen te leggen door in den eindstrijd met 21 van LF.C. 2 te winnen. Bravo! Deze prestatie werd wel iets verkleind, doordat U.V.S 1 in een der ronden niet was opgekomen en zoodoende haar kans verspeelde en L.F.C 1 zich de weelde dacht te veroorloven' om met een gehavend elftal tegen D.V.S. 1 uit te komen, waardoor zij de kous op de kop kreeg en met 10 vetr- loor. Deze wedstrijden zijn allen op één ia buiten de gewone competGe om gespeeld en ook vóór 1 Juni geëindigd. Nederlandsch elfta! tegen België. De Sportkroniek meldt, dat voor den liefdadigheidswedstrijd van een Belgisch Bondselftal tegen een Nederlandsch Bonds elftal op Zondag 6 September te Antwer pen spelen, de volgende spelers uitgenoo- digd zijn: Doel verdediger: C. Quax (A. D. O.) Rechtsachter: A. H. van Kol (Ajax.) Linksachter: A. van Haeren CWilhelmina), aanvoerder. Rechtsmidden: Th. Baldinger (Concordia). Spil: H. Wamsteker- (A. S. C.) Linksmidden: G. A. Visser (de Storm vogels). Rechtsbuiten: jhr. A. W. Snouek Hurgronje (H. V. V.) Rechtsbinnen: E. R. Ruijsch (D. F. C.) Middenvoor: W. Tap (A. D. 0.) Linksbinnen: G. Hermans (N. O. A. D.) Linksbuiten: J. G. Web er (Feijenoord.) LAWNTENNÏS. Om den Davis Cup. Frankrijk tegen Holland n de finale. Frankrijk heeft na Zaterdag de beide eerste singles te hebben gewonnen, Zondag ook in het dubbelspel gezegevierd en daar mede Engeland uitgeschakeld. Lacoste en Brugnon sloegen namelijk Godfrie en Wheatley met 64, 64, 03. Na de overwinning in het dubbelspel komt Frankrijk in de finale voor de Euro- peesche Davis cupzone tegen Holland. Deze wedstrijd zal thans van 24 tot 26 Juli in Deauville of Cabourg gehouden worden. De Posihof-wedstrijden. De laatste partijen van de onderlinge wedstrijden der L. T. C. hebben den vol genden uitslag: Open heeren enkelspel (eind strijd): P. J. Manreau sl. A. Sollewijn Gelpke 5—7, 6—3, 7—5. I Gemengd dubbelspel (eindstrijd) Mej. G. Zwikker en A. Sollewijn Gelpke sl. mej. A. van Breda Kolff en P. J. Mau- reau 16, 86, 108. Gemengd enkelspel met voor- gift (eindstrijd): W. O. Brouwer 3/0 sl N. N. (—30) 7—5, 5—1 (ret.). ATHLETIEK. Wereldrecord. Bij gelegenheid van de te Stamford Bridge (Eng.) gehouden athlefiekwedstrij- den voor dames heeft miss Green het door haar op 5 Juli te Brussel verbeterde reldrecord hoogspringen overtroffen en 1 Meter 52 gehaald. Miss Trichey evenaarde in het nummer Y? mijl hardloopen het we reldrecord in 2 min. 26 3/5 sec. Miss Faill eer vestigde een nieuw Engelsche dames record op* de Yi mijl snelwandelen in 4 min. 15 sec. Belgische record. Zondag heeft te Charleroi de Belg Etien- po het Belgisch record speerwerpen van 48.465 meter gebracht op 49.55 M. Nederlandsch Oost-Indië. Communisme in het leger. Volgens een Aneta-bericht aan de Holl. pers, zijn twee sergeanten, twee Korpo raals en twee infanteristen, allen Am- bon eezen te Pontianak, uit het leger ver wijderd, wegens communisme. Zeven mili tairen zijn deswege disciplinair gestraft. UIT OE OIHSEVIfIG HILLEGOM. „Herwonnen Levenskracht." Op Zon dag 19 dezer wordt de jaarlijksche speld jesdag gehouden voor Herwonnen Levens kracht. Op dien dag zal vanuit Hillegom ook Zilk en Ringdijk-Haarlemmermeer worden „bewerkt." In de hoop, dat dit jaar zeer vele speldjes verkocht zullen worden, heeft het bestuur 500 speldjes meer aangevraagd dan vorig jaar. Een vijftigtal meisjes zal haar gave in ruil van een offertje bieden en zeker zal nie mand ze teleurstellen. Het betreft hier immers bestrijding der zoozeer gevreesde t.b.c.? En waar juist de armen door H. L worden geholpen, verdient steun zeer ze- kor onze volle aanbeveling. Veiling. Donderdagavond werd in ho tel Sistermans door notaris A. Goldenberg bij opbod geveild: 1. Een burgerwoonhuis met erf te Hillegom aan de Burgemeester Wontholtstraat No. 8, groot 1.16 A. eigen dom van don heer J. Klinkenberg. In hoog ste bod gebracht door den heer W. Hartog op 4125. 2. Een burgerwoonhuis met ga rage en werkplaats te Hillegom aan de Hoofdstraat, groot 2 A. 15 c.A. eigendom van den heer S. Weber. Hoogste bieder de heer W. Spierings voor 7010. 3. Vier arbeiderswoningen, somen groot 2.75 A. eigendom van dezelfde. Hoogste bieder dezelMe' voor ƒ1010. Een burger- woonhuis, garage en bovenwoning aan de Hofstraat, groot 1.12 Aeigendom van den zelfde. Hoogste bieder de heer C. Joh. Bakker Jzn. voor 5000. Toeslag over een week. Geboren: d. van C. E. Kokkelkooren- Van Etten. d, van A. M. Hoogervorst- van der Plas Ondertrouwd: J. van Riek en G. M. Dazert. Getrouwd: Th. H. Out en M C. Lem mers. R. van der Aar en D. Stoker. Overleden: G. Rusman m. 11 j. HQOGMADE. Geitenkeuring. Zaterdag namiddag heeft de R. K, Bond van geitenhouders de jaarlijksche keuring en inschrijving gehouden voor de afdeeling Hoogmade op het terrein van den heer C. Hillebrand. Keurmeesters waren de héeren A. Sirtens, veeteeltconsul te 's-Gravenhage en J. Cle ment, te Lisse. Aangevoerd waren 35 gei ten en, was het getal niet zoo groot, de kwaliteit was des te beter en het was lang geen gemakkelijke taak, om de prijzen toe ie kennen. De volgende prijzen werden toegekend: Witte ongehoornd eenjarige geiten voor het eerst gelamd: de medaille aan J B. Borst, le prijs aan J. Spijker, 2e prijs aan H. Th. Elstgeest. Wit oiïgehoornde: de medaille aan J. Spijker, le prijs aan J. B. Borst, 2e pr. L. Lieverse, Se pr. A. G. Borst, troostprijs L. J. Borst en A. G. Borst. Gehoornde en bonte geiten: le prijs aan J. Spijker, 2e pr. N. v. d. Salm, 3e pr. C Baak C.Jz. Lammeren: le pr. J. Spijker, 2e pr. J. B. Borst. Ovêrloopers: daar ze gelijk in punten waren aan C. Baak C.Jz. Voor het grootste aantal aan- gevoorden: J. Spijker met 6 stuks. Ingeschreven in het Stamboek werden 9 geiten en 6 lammeren. KATWIJK AAN DEN RIJN. Op hol. Doordat een der teugels brak ging hét paard van den voerman v. d. G. er van door. De wagen was goed beladen waardoor de voerman, na van den wagen afgesprongen te zijn, gelegenheid kreeg het paard aan den kop te grijpen. Hij was intusschen bijna thuis. LANGERAAR. Vostbal. Zondag speelde S. D. O. II een vriendschappelijk spel tegen de Zwa luwen (Ter-Aar). Laatstgenoemde club wist den wedstrijd te winnen met 61. Schouw. De jaarlijksche zomer- schouw over publieke vaar- en ringsloo- ten van den Bloklandschen en Kor- teraarschen polder zal gehouden worden den 18en Juli a.s. NOORDWIJK Geboren: Geertruida Maria, d. van G J. Ammeraal en J. G. v. d. Ploeg Willemijntje Hendrika, d. van J. W. v. d Woersum en H. Brandse. Dirk, z. van T, .v. Beden en K. Plug. Adriana Cornelia, d. van A. W. B. v. Rhiju en A. M A. Aarts. Maljart, z. van M. Broek buizen en K. v. Duin. Ondertrouwd: Th. r. d. Berg, 33 j. te Noordwijkerhout en J. H. H. Weld- ring, 27 j. J. v. Beelen, 25 j. te Haar lem en A. J. v. Beelen, 25 j. G. W. J. Drewes, 25 j. te Amsterdam en H. de Boer 21 j. Getrouwd: J. Rook 24 j. te Rotter dam en E. Hus, 18 j. A. v. d. Linden, 23 j. en H. H. Smit, 18 j. ROELOFARENDSVEEN. Optocht. Het Genootschap der H. Kindsheid alhier hield gisteren haar jaarlijkschen optocht onder groote belang stelling der parochianen. Begunstigd door prachtig zomerweer trok de stoet ditmaal naar het zuiden dor parochie. Dank zij de medewerking van het publiek en de be moeiingen van onzen Burgemeester kon den de Veenders en de velen die van bui ten gekomen waren de vele mooie groepen van den stoet bewonderen. Was het geheel 't bekijken ten volle waard door de keurige kleeding, waaraan moeite noch kosten gespaard waren, de groep waarbij wij den Paus zagen omringd door Kardinalen en Bisschoppen verdient wel ecne afzonder lijke vermelding. Katholiek Roelofarendsveen heeft zich weer eens haar echt roomschen geest ge toond, daar zulk een keurigen optocht al leen mogelijk is geworden door de alge meen bekende en geroemde offervaardig heid der Veenders voor de Missies. Wij mogen hier een woord van hulde en dank niet onthouden aan de Eorw. Zus ters van het St. Jacobusgesticht, die even als het vorige jaar ook nu wederom bereid waren de leiding van den optocht op zich te nemen. Ook willen wij onze bijzondere waardeering uitspreken voor het ijverig damesbestuur Mej C. Verhaar. M. Wes- selman, A. van Dijk en M. Pouw die on der leiding van haar Priester-Directeur, kap. Mathot, het genootschap in deze pa rochie tot zulk een bloei weet te brengen. A.s. Zondag 19 Juli gaat de optocht naar het Noorden uittrekkende van de parochie om half vijf (Zonnetijd.) Wij kunnen den lezers van dit blad een tocht naar de Roomsche Veen om dezen optocht te gaan zien bijzonder aanbevelen. VOORSCHOTEN. Motor-ongeval. Vanmorgen omstreeks 9 uur is de heer C. v. R., van Voorburg, aangereden door den motorrijder *v. L. van Voorschoten. v R. werd inwendig gekwetst en is na door dokter v. d. Stoel te zijn verbonden per auto naar huis vervoerd. De motorrij der kwam in de sloot terecht, maar is er goed afgekomen. WARMOND. Rectificatie. De zetter heeft de op brengst van de bloempjes verkoop wat al te mooi gemaakt en er een 0 te veel bij geplaatst. Wetenschappelijke Berichten Telefoonverkeer tusschen schip en land. Met een aan boord van den Colunihus van den Norddeutschen Lloyd ingericht telefoniestation heeft de Telefuiiken-maat- schappij in samenwerking met den Tech- nischen dienst van het Rijkspostcjinigterie meuwe proeven genomen voor oen draad loos telefonisch verkeer tusschen het op zee zijnde stoomschip en landtelefoonpos- ten, waarbij de draadlooze gesprekken door het kuststation Norddeich opgeno men en van daar op het draad telefoonnet worden overgebracht. De proeven strekten zich uit tot de totstandbrenging van een z.g. duplex-verkeer, d.w.z. van een onon derbroken wederzijdsch telefoongesprek van een aanvrage aan boord met een abonnó van een plaatselijk telefoon-aan sluiting aan land. Het buitengewone voor deel van het duplex-spreken tegenover de tot nu plaats gehad hebbende proeven van een draadloos telefonische verbinding tus schen schip en land bestaat daarin, dat tot nu toe het aan boord aanwezige sta tion voor ontvangst van het antwoord van het land altijd steeds van zenden op ont vangst, d.w.z. van spreken op hooren om geschakeld moet worden. Deze op zich zelf wel is waar door een enkelen handgreep gemaakte omschakeling bemoeilijkt echter een draadloos telefonisch verkeer tusschen zee en land practisch zeer, daar het bij deze wijze van het verkeer niet mogelijk is, den sprekende in de rede te vallen, maar steeds^ gewacht moet worden, tol deze zelf ophoudt. Het duplex-bedrijf zal zich daarentegen voor beide partijen in niets van een normaal telefoongesprek on derscheiden, zooals het over interlocale te lefoongeleidingen geschiedt. De proeven aan boord van den Colum bus hebben het heuglijk resultaat opgele verd, dat het vraagstuk van het duplex- bedrijf van boord aan land en omgekeerd als practisch opgelost kan worden be schouwd. Alleen bij de verdere leiding van de boordtcleionie op de landdraadgelei- dingen doen zich nog bepaalde moeilijkhe den voor, welke echter binnen kroten tijd verwijderd kunnen worden. De Telefunken-maatschappij is nu van plan in samenwerking met de Deutsche Bctriebsgesellschaft für drahtlose Telegra fie (Debeg) 10 van dergelijke duplex-tele- foonstations aan boord van Duitsche Oce aanstoomschepen in te richten. Men hoopt met de ingrijpende proefnemingen tot het oor jaar 1926 zoo ver te komen, dat bin nen één jaar een telefonisch verkeer met stoomschepen in volle zee via Norddeich met groote waarschijnlijkheid opgenomen kan worden. De uitwerking van zulk een telefoonverkeer tusschen schip en land zal in het bijzonder voor de kringen van den handel en de industrie buitengewon sterk zijn. De verwekker van kanker V. D. meldt uit Londen: Groote publieke belangstelling is opge wekt door een nieuwe ontdekking op het gebied van het onderzoek naar de oorza ken van kanker. De ontdekking is gedaan door dr liam Ewart Gye en mr. J. E g die op het gebied der ultramicroscm! vooraanstaande autoriteit is en zij gelijk gemaakt door speciale metho? apparaten, uitgevonden door Ba Hun onderzoekingen hebben p|aaJ had gedurende de laatste vier jaJ der toezicht van het nationaal j™ voor „Medical Research". In een intervieuw heeft Gye gister* zegd dat het rapport van deze ontdel binnen weinige dagen verschijnen e het „Medical Journal". Hij voegde aan toe dat hij het ongeduld van h« bliek om de volledige bijzonderheden een ontdekking van dezen aard (e nomen, ten volle kan beseffen, doch zijn voor een leek te gecompliceprd te begrijpen. 1 Ik kan u alleen zeggen, zoo verkla Gye, dat wij gëlooven een ontdekkij hebben gedaan, welke ons in stan stellen de verwekker van kanker t« dekken. Wij zijn voortgegaan op de ontdd gen, gedaan door dr Peyton Rous 9 hebben de hoop dat wij die ontdelf zoover verbeterd hebben, dat wij fieve resultaten zullen kunnen vasts! Sir John Bland Sutton, de beroemii neesheer, heeft zich in een intenj uiterst gunstig over deze ontdokkin» gelaten. Stoomwal a*th©B*ichii STOOMV. MIJ. NEDERLAND. KARIMOEN (uïtr.) arr. 13 Juli te Said. PRINSES JULIANA (thuisr.) veft Juli v. Algiers. KON. NED. STB. MAATSCHAPPl NEPTÜNUS arr. 12 Juli te Alexai PERSEUS arr. 13 Juli te Kopenfej KON. WEST-I NO. MAILDIENS! ALKMAAR thuisr.) vertr. .11 Jut Talcahuano. BREDA (uitr.) vertr. 11 Juli vac paraiso. HAL Cl ON LIJN. STAD DORDRECTH vertr 11 JuÜ Caleta Buena. HOLLAND—AFRIKA LIJN. BOEROE (thuisr.) vertr. 12 Juli Port Soudan. MADIOEN ,uitr.) arr. 10 Juli tél stad. HQLLAMD-AMERIKA LIJN. LOCHK ATRTNE arr. 12 Juli tela NOOR DEB BLTK vertr. 11 Juli Diego HOLL. WEST-A^RIKA UJN. HELDER verftr. 10 Juli van Monroi REGGESTROOM arr. 13 Juli te IJ den. R3TTERD. LLOYQ. PATRIA (thuisr.) vertr. 13 Juli ra bang. RINDJANI (uitr.) vertr. 13.Juli Suez. SLAMAT (uitr.) arr. 13 Juli vai hang. TJERIMAI (thuisr.) vertr. 13 Jut Cowes. STOOMV-MIJ. „OCEAAN". EURYMEDON aar. 11 Juli te Bal PATROCLUS vertr. 11 Juli van wangtan RHEXEXOR arr. 11 Juli te T.omlf VRAGENBUS Vraag: Welke is 'de kortte we! spoor van Leiden naar Handel? moet men overstanpen en hoeveel bek de reiskosten 3e klasse? Antwoord: Vertrek Leiden aankomst R'darn 9.16, vertrek R'dam aank. Eindhoven 11.48, overslappen trein naar Helmond, welke te 1151 trekt, aank. Helmond 12.17. Vandaal tram naar Gemert en te voet (öngi kwartier) naar Handel. Reiskosten reis 3e klas f5.20 Vraag: Tot wien moet ik m:j era in Amerika een betrekk;ng te Ir als bekwaam banketbakker? Antwoord: Wij meenen te wele er op het oogenbük dergelijk persona Amerika niet worrlt toegelaten. Info: u eens aan hert bondsbureau van H" C.A F., Nes 31, Amsterdam. FAILLISSEMENT! Uitgesproken N.V. Alg. Ned. Automobiel Den Haag, Frankenstraat 5783b; mr. G. A. van Haeften te Den Haag W. H. W. Thijs, tuinier te Sas» h e i m; cur. mr. M. N. van Eijk. te W. Vermeulen te Leiden. Kooipü thans Amstelstraat 34 te Den Haag mr. M. B. Vos tè Leiden. N.V. Verzekering Maatschappij „Ctf dia" te Den Haag; cur. mr. J. G. Nl1 te Den Haag. Opgeheven: P. J. le Blansch, te Leiden. BURGERLIJKE STIj LEIDEN Ondertrouwd: P. G. Kikkert 23 jaar en J. Meijers jd 25 jaar t J Malingró jm 32 jaar en J. E. W len gesch. 37 jaar W. E. HeflW* 22 jaar en P. A. M. van Leeuwen jt» P. J. W. van Leeuwen jm. 23 A D. M. v. d. Zalm jd 21 jaar jm 26 jaar en G. Stol jd. 26 iaar3. Meijer van Rosenburg jm 28 jaar efl Jonker jd. 23 jaar W. F. Roo®* jm 28 jaar en N. Schats jd 27 jaar' van Leeuwen jm 26 jaar en H. jd 28 jaar A. Zaalberg jm 261 E. Leget jd 25 jaar A. Vis H. Gorrce jd.

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 6