Gegarneerde A. WAALS Innezonden Mededeeling in diverse uitvoeringen m 8,50 UW: HfifiRLEMMERSTRflPJ 51. voor hen open, o.a. de Merkeibeekerstraat. de Dorpstraat enz. Den gegeven wenk volg den zij echter niet op en zochten een door gang tusschen de Katholieke hetoogers. Van welke zijde het eerst tot handtaste lijkheden is overgegaan, kon nog niet ach ter haald worden. Wij hebben reeds vermeld, dat de ver wondingen» die do socialisten hebben op- geloopen, niet van zoo'n ernstigen aard waren, als de socialisten in hun pamflet ten en couranten meldden. De burgemeester verzekerde, dat me- juffr. Blanke, volgens haar eigen verkla ringen, volop heeft deelgenomen aan de kloppartij. Het relaas in ,.Hel Volk" over de mishandeling van mej. Blanke is, ge zien het bovenstaande formeel gelogen. Ook de mededeeling, als zou er mot sa bels zijn geslagen, berust op een leugen. Uit een getuigenverhoor bleek, dat ook dit totaal verzonnen is. Een der andere gewonden, van Berghem, verklaarde, dat hij, toen hijtluils gekom-m was, pas bemerkte, een wonde in den rug te hebben bekomen. Hij beeft zich toen pas onder geneeskundige behandeling ge steld. Staatscommissie eenheid medische rijksdiensten. Bij beschikking van den minister van arbeid, handel en nijverheid van 9 Juli 1925 is de commissie, ingesteld om te ad- viseeren over de wijze, waarop eenheid wore te brengen in dé medische rijksdien sten. ontbonden onder dankbetuiging voor de bewezeff betnngr'jke diensten. R. K. Drankbestrijding. Z. D. H. de Bisschop van Haarlem heeft benoemd tot geestelijk adviseur van het D'ocesann Kruisverbond en Diocesane M ,riavereen:ging den Weleerw. heer Th. Taman. kapelaan te Den Haag (H. Acnes) „St. Bavo". De boeren wilden niet bijlen. Het bestuur van de S. D. A. P. heeft besloten de uitgave van „Land- en Tuin bouw", het orgaan voor de kleine boeren en tuinders, te staken. Het blad heeft maar drie jaargangen beleefd. „Tijd." LUCHTVAART. Reclame in de lucht. Derookschrijver Het is.dezen zomer precies drie jaar ge leden dat het luchtschrift voor het eerst werd vertoond. Een pakkender reclame werd sinds dien niet uitgevonden en daar bet steeds meer uitbreiding krijgt, willen we er in verband met dit drie-jarig zij 't dan ook bescheiden jubileum een en an der van vertrellen. De uitvinder is een van de Engelsehe vliegers, zekere major Jack C. Savage. Oorspronkelijk was het zijn plan niet reclame tegen de wolkeu te schrij ven. Hij wilde slechts door middel van een soort rookstreep duidelijk de baan aange ven, die 'n vliegtuig in de lucht beschrijft, daar de snelle wendingen van een machine nog voor velen een raadsel beteckenen. De oorlog belette bent zijn plan te volvoe ren, doch toen hij in 1919 met velen van zijn collega's den dienst had verlaten, vatte hij zijn plannen opnieuw op. En zoo hraoht hij ze ook in practijk. Een van de voornaamste dingen was, dat hij Morse- teekens door middel van rook wist te pro- duceeren, welke teekens tegen veler ver wachting in, lang in de lucht bleven staan Zonder veel financieelen steun het Brit- sche Luchtvaartminïslerie stond zeer lauw tegenover het nieuwe signaalproces in dc lucht oefende de majoor in z'n eentje er verder op los en nadat hij een paar machines stuk had gevlogen, kon hij zich zelf feliciteeren met het feit, dat hij schrij ven kon zonder een vast steunpunt voor zijn letters. Op 30 Mei 1922, toen de beroemde Derby in Engeland verreden werd, bromde een snelle vliegmachine boven de renbaan. Men schonk er w einig aandacht aan tot plotseling eon geelachtige rook als 'n groote smalle pluim 't toestel verliét. Toen eerst werd men opmerkzaam en het werd een kolossa le sensatie toen men zag, dat de rookpluim zich grillig tot een D kronkelde, vervolgens tot een a en een i en dat na een kwartier in groote schrijfletters het woord Daily Mail in de lucht stond. Zelfs de beide punt jes op de i's ontbraken niet. En later werd /Jit gevolgd door het woord „Castrol". Dank zij den eersten negen letters had do majoor zijn fortuin gemaakt. Thans be zit de Sky-writing Corporation, die hij kort daarop oprichtte, twintig snelle toestellen, waarvan er tien de lucht hoven Amerika en tien die boven Engeland onveilig ma ken. De basis, waaruit hij boven het Brit- sche rijk opereert is het Hendon Aerodro me. Majoor Savage heeft onlangs nog in een van de Engelsehe vaktijdschriften ge publiceerd, dat zijn vloot meer dan een half millioen Engelsehe mijlen heeft afgelegd en dat zij haar kunsten ook in Frank- krijk, België, Noorwegen, Zweden, Dene marken, Canada en Cuba hoeft vertoond. Het grootste contract dat hij afsloot, was dat in Amerika met de American Tobacco Company, voor welke maatschappij hij 1450 maal demonstraties gaf door den naam van het sigarettenmerk Lucky Strike" te teekenen. Over zijn methodes zwijgt de leider van de Sky-writing Company liever. Toch is hierover een en ander bekend en wel dit: aan boord bevindt zich een lank met een chemisch product, waarvan men ver moedt, dat alluminiumpoeder er het hoofd bestanddeel van uitmaakt Het reservoir is met een leiding gekoppeld op de uitlaat- buis. zoodat de afgewerkte gassen het che mische product uit de tank zuigen en dit het luchtruim inblazen. Hoe groot de let ters zijn blijkt uit het feit, dat de lengte van het woord Lucky Strike om en nabij de 12 K.M. bedraagt. De hoofdletters zijn onge veer 1500 meters in doorsnee, de gewone letters 7 a 800: De gebruikelijke hoogte, waarop de Savage-vliegers het luchtruim bekladden, bedraagt tusschen de 3 en 4000 meters. Bij stil weer blijven de woorden ongeveer vijftien a twintig minuten in de lucht hangen. We hebben zelfs ééns mee gemaakt, dat het woord Daily Mail vijf en twintig minten na het teekenen van de 1 zichtbaar bleef, alvorpns te vervagen. Het luchtschrift steil zware eischen aan de vaardigheid van den bestuurder, die bo vendien de letters zelve spiegelschrift moet teekenen. Met een Zeppelin naar dc Noordpool. Naar uit Berlijn gemeld wordt, zijn er nieuwe moeilijkheden ontstaan bij de voor bereiding van de Zeppelin-onderneming naar de. Noordpool. Men weet dat onlangs een samenwerking tot stand gekomen was tusschen de in Berlijn gevestigde „Int. Studiengeseil- schaft zur Erfosehung der Arctis" eener- zijds en de Zeppelinwerken van dr. Eeke- ner anderzijds, om de reis in 1927 geza menlijk voor te bereiden en uit te voeren. Dr. Eckener zou dan het luchtschip bou wen, dat 105.000 kub. m. groot zou wor den. Als geografisch leider zon Fridtjof Nansen meegaan. Nu heeft plotseling de Studien-gesellschaft verklaard, dit lucht schip niet te willen aanvaarden, daar zij uitgerekend heeft, dat, om werkelijk een resultaaat te bereiken dat de enorme kos ten loont, een schip van 130.000 kub. 51. noodig is. Men wil dr. Eckener nu zitting geven in een nieuwe technische commissie, die de projecten zal moeten onderzoeken. Voor- loopig is daardoor de samenwerking op nieuw in gevaar gebracht. UIT DE GR9GEVI3IG NOORDWIJK. Politie. Gevonden aangegeven voor werpen. 1 grijs jasje inh. 0.30, 1 zwarte kous, 1 beursje inh. rozenkrans, 1 kinder schoentje, 1 strooien kinderhoedje, 1 si garettenkoker, 1 rubber sliklap, 1 kussen, 1 heerenrijwiel, 1 sleutel, 1 10-rittenkaart N. Z. H. Inlichtingen aan het politiebu reau te Noordwijk-Binnen, uitsluitend iede ren Zaterdag van 121 uur. TER AAR Een grap? Zondagnacht werd door zekere J. v. d. P. waargenomen, dat een kalf .langs den weg werd gedreven. Na eenig onderzoek bleek dit dier ontvreemd ten nadeele van den veehouder H., die in middels was gewekt. Het dier was inmid dels aan het huis bij zekere J. vastgezet, zoodat het onmiddellijk aan den eigenaar kon worden teruggegeven. Verdacht werd de 18-jarige P. de H., die na den vol genden morgen door den veldwachter te zijn gehoord, verklaarde, zulks uit een grap te hebben gedaan. Geboren: Applonia, d. van R. Q. Stijn man en A. M. van Santen. Simon Anthonius Maria, d. van G. Pieterse cm C M. Eindhoven. Levenloos aangege ven zoon van Th. Vale en A. H. Roesten burg. Gehuwd: H. Mulder, 40 j. en A. van Leeuwen, 43 j. Overleden: Te Yenraij C. van Eijk 67 j DE RIJM STREEK KOUDEKERK. De Layewaardsche weg. Geil. Staten van Zuid-Holland hebben, blijkens mede deeling in het Prov. Blad, besloten, tot af wijzing van het verzoek van B. en W. van Koudekerk om opheffing van de gesloten verklaring van den Lagenwaardschen weg onder die gemeente voor het gebruik van motorrijtuigen. NIEUWKOOP. Veeziekte. In deze gemeente heerscht reeds op 4 boerderijen 't mond- en klauw zeer n.l. bij J. Wengelaar, A. J. van Schie, J. Nell en J. Voorend. Diphterie. In verband met het veel vuldig voorkomen van diphteritis. voorna melijk onder de kinderen van de R.-K. school te Noorden, zijn met toestemming der ouders 130 kinderen te Noorden tegen diphterie gevaccineerd. De vaccinatie is verricht door dr. D. J. HuJshoff Pol te 's-Gravenhage en den gemeente-geneesheer dr. J. Vogelenzang, alhier. Ingezonden Mededeeling. ZOETERWOUDE. Personalia. De rijksveldwachter J. F. Pieters alhier, is bij Ministerieels beschik king bevorderd tol brigadier titulair. Zuster G. M. Peperzak alhier, legde te Rotterdam met gunstig gevolg het exa men af voor t.b.c.-huisbezoekster. Uk en herijk. De ijk en herijk van ma ten en gewichten zal voor deze gemeente gehouden worden in een lokaal der open bare lagere school alhier op Maandag 27 Juli aanstaande." Dienstplicht. Aan C. Schuur is dóór den Min. van Oorlog voor een jaar uitstel van dienstplicht verleend en aan J. G. Wesselingh voor 2 jaren. Geboren: Cornelia Mar a. d. van J. C. Vreeswijk en M J. van den Berg. Johanna, d. van E. A van den Akker en J. Slingerland. "Willem, z. van E. Huls bos en S. Marbus Adriana, d. van J- Leune en S. Verheul. Ondertrouwd: A C. Hendrikscn 34 j. en A. van Be veren 24 j. Getrouwd: J. van den Akker 28 j. en P J. van Leeuwen 25 j. Overleden: M. J. W. van der Lee 17 j. A. C. van der Valk 51 j. echte, van F. Bodenburg. SPORT VOETBAL. Jaarverslag D. H. V. B. Aan het jaarverslag 19241925 van den Dioc. Haarl. Voetbalhond is het vol gende ontleend. Het zesde hondsjaar werd ingezet met het in eere herstellen der vroeger met zooveel succes in- andere diocesen gehou den missie-wedstrijden. Hoewel de wed strijden geen financieel voordeel oplever den. mag toch de hoop uitgesproken worden, clat de missie-gedachte weer is aangewakkerd. In Februari kreeg dc Geestelijk Advi seur, kapelaan Looyaard, eervol ontslag als adviseur der Sportbonden en in diens plaats werd door Z. D H. den Bisschop benoemd rector S. Braakman te 's-Gra venhage. Voor het eerst vonden dit jaar districts wedstrijden plaats, van bondswege georga niseerd. Zooals men zich zal herinneren won het district Haarlem te Noordwijk in do finale van Rotterdam. Het D. II. V. B.-elftal speelde in den internationalen wedstrijd tegen het ver tegenwoord ieciid elftal van den Duit- schen R K. Voetbalbond. Kreis Rheiii Wosrr, gelijk Na er op gewezen tehebben, dat ook aan de geestelijke beiangen der leden de noodige zorg besteed dient te worden, wordt met leedwezen geconstateerd, dat naast de ruim 4000 voetballers, die in h s' diocees Roomseh georganiseerd zijn, bijna evenveel Roomsche voetballers, trots den wenseh der kerkelijke overheid, in neu traal verhand uitkomen. Eenige schuld hieraan hebben de Roomseh georgani seerde voetbd.'ers zelf. door de animositeit welke er bestaat tussdhen verschillende vereenigingen en door bedrog tijdens het spelen. Er valt dit jaar weer een achteruitgang in ledental te memoreeren, zooals uit de volgende cijfers blijkt: Bonds jaar Leden Vereeni- Comp. Elf gingen Afd. tallen 1919-1920 775 25 1920-1921 2000 50 13 D5 1921-1922 4650 80 28 ,191 1922-1923 5320 99 33 227 1923-1924 4950 100 32 187 1924-1925 4150 90 ,28 169 De samenstelling van het bestuur was als volgt: Rector S. Braakman Geest. Adv., H A. IT. Putter, voorz., H. N. Smits, vice- voorz., P. Kruyver, secr.-pennningm.,' A Hubaty, G. A. Leenderts, F. van Veen, C. J. Smit, commissarissen. De bond handhaafde het lidmaatschap van de Federatie van R.-K. Voethalbonden in Nederland. De districten beginnen zich al meer en meer aan te passen aan de taak. waartoe de practijk hen geroepen heeft. In meer dere districten beginnen de junior-compe tities te bloeien, wat niet in het minst toe te schrijven is aan de voorzichtige leiding welke die competities genieten. Een uit zondering vormt wel het district Leiden, waar trots de zorgen door het districts- bestuur voor de junioren-competitie be schikbaar gestelij, deze nog niet op voor uitgang bogen mocht. Het officieel orgaan ..Dc Sport-Ulus- tratie" gaf ook in het afgeloopen jaar ten opzichte van het plaatsen der officieele mededeelingcn, reden tot tevredenheid. Hot verslag geeft voorts een uitvoerig overzicht der competitie, die over het al gemeen een vlot verloop had. Het financieel overzicht memoreert in de eerste plaats, dat reeds 11500 door de Loterij-commissie kon worden afgedragen Hel slotresultant is nog niet bekend. De rekening sluit met een bedrag van 4533.28, waarin een nadeelig saldo van 246.55. Het verslag besluit met de jaarverslagen der diverse commissies. AC.$DEMIE-HIEUWS LEIDEN. Geslaagd voor het: Doctoraal examen in de rechten: N. J. C." Hoornweg (Nijmegen), J. C. Metzlar (Nijmegen), J. J. Fokma (Dieren Gld.); Gandidaafs-examen in de rechten, Mej. J. H. Swart (den Haag), de heeren K. F. L. Kerssemakers (Eindhoven), E, O. Gold stein (den Haag): Doctoraal examen geschiedenis, de heer M. Bokhorst (Botterdam): Candidaats-examen geschiedenis, de heer B. J. Cramer van Baumgarten (Hoorn) Candidaats-examen wis- en natuur kunde: La. K. de heer G. A. J. van der Spek (den Haag): La. G. de heer Th. H. F. Klompé (den Haag). Bevorderd tot Doctor in de wis- en na tuurkunde op proefschrift, getiteld ..Metin gen bij lage temperaturen met den diffe rentiaal thermometer van Constantvolu men en veranderlijke dichtheid" de heer P. F. G. A. J. van Agt. geboren en wonen de te ?s-Hertogenboseh Bevorderd tot Doctor in de Geneeskunde op proefschrift ..Over de gevoeligheid van het Hoornvlies" de heer Eugen Marx, ge- horen en wonende te Rotterdam. Bevorderd tot Doctor In de Letteren en Wijsbegeerte (Vaderlandsche geschiede nis). op proefschrift, getiteld ..Het Beleg van Zierikzee). de heer Jan Pdt geboren te Giessen.Oudkerk (Giesendam). Bevorderd tot Doctor in de rechtsweten schap op proefschrift, getiteld „Het Gron- denrecht in de Bataklanden", de heer Ali- noeddin Enda. Boemi," geboren te Ba tang Soroe (Sumatra). Bevorderd tot arts de heeren J. C. Ro- mijn (Delft). A. J Bleeker (Dronvijp) Fr.), P. L. Augustir (Leiden): tot semi-ar's Mej J. B. Einthoven (Leiden), de hee ren L van Dort (den Haag), P. J Buijze (den Haag). Geslaagd voor bel. Candidaats-examen klassieke lederkunde de heer K. F. Popma (den Haag). Doet.-examen wis- en natuurkunde de heeren J. Kersbergen en W. F. Fuss (hei den Den Haag). Dóet.-examen plant- en dierkunde de beer J P. Otto (Den Haag). STADSNIEUWS Woensdagavond hield in Huize Feenstra de afdeeling Leiden van den Alg. Ned. Christ. Ambtenaarshond een vergadering voor leden en belangstellenden, werkzaam in het Academisch Ziekenhuis. Na een inle:dine door den Bondssecreta- ris, den heer L. Vermeulen, waarin de noodzakelijkheid van organiseer en werd ui leen gezel, ontspon zich een geanimeerde bespreking. Talrijke grieven werden geuit, o m. de zeer slechte behuizing van het in wonend personeel, het gemis aail georga niseerd overleg, waardoor het personeel eenige invloed zou kunnen uitoefenen op de vaststelling der arbeids- en dienstvoor- waarden. hef aanstellen van buitenstaan ders in vacatures, waardoor de promotie uitgesloten is. het niet-verleenen van vaste aanstellingen aan personen, die reeds ja renlang iu tijdel'jken dienst zijn, enz. enz. Inzonderheid bestond Verbittering onder het. personeel over den getroffen maatregel om bij vacantia de vergoeding voor de niet genoten kost en inwoning te onthouden. Deze maatregel werd zeer scherp gelaakt. Door het bestuur werd toegezegd ter be- voegder plaatse deze grieven, alsmede le geuite wenschen te bespreken. Een tiental der bezoekers traden als lid van den Bond toe. Van de Christelijke Kweekschool voor onderwijzers en onderwijzeressen L. O. 6e en laatste groep zijn opgeroepen 3 candi- datcn. Geslaagd de dames A. Znidema (Leiden) en G. Spoor, AI p h e n a/d. R ij n. Van de 23 Candida ten zijn er 19 ge slaagd. Mej P Kam)?, alhier, is aan dc Kweek school voor onderwijzeressen te Dongen geslaagd voor het akte examen L. O. Tol agent van politie 2e klasse is alhier bevorderd de heer J. Smale. Naar het bureau van politie der 4e sectie te "s-Gravenhage is gebracht het lijk van de 74-jarige mevrouw H W., uit Léiden, die op hef Stationsplein plotseling onwel geworden was en kort daarop overleed. Een dokter van den Geneeskun digen Dienst constateerde hartverlam- Mej. C. B.. die ter behandeling in een der poliklinieken van het Academisch Ziekenhuis verblijf hield, kwam later tot de onaangename ontdekking, dat haar een bankbiljet van 10 was ontstolen. Gistermiddag is de 77-jarige mej. V. hij het oversteken der Haarlemmerstraat door een motor, bestuurd door C. K. omver ge reden. Zij bekwam echter geen letsel. De schade aan haar kleeren werd door den motorrijder, hoewel dezen geen schuld trof, vergoed. Gisteravond omstreeks 8 uur is mej. J M. v. d. L toen zij op haar rijwiel den tramoverweg aan den Zoeterwoudsclien Singel passeerde, gevallen, met het ge volg. dat zij niet kon opstaan. Dr. Dries- sen van den E. H. D., die spoedig aanwe zig was, constateerde een peesverrekking, terwijl de juffrouw tevens eenige kwet suren opgeloopen had. Na verbonden te zijn werd zij naar huis gebracht. GEMEENTELIJKE AANKONDIG GEMEENTELIJKE VISCHVERKn Aan den Gemeentelijken Vischwi Vischmarkt 18, Telef. 1225 i» ZATL, en voorzoover voorradig ook ZATErJ) AVOND verkrijgbaar: SCHELVISCh 0.10, SCHOL a 0.12, GEH. KAB| JAUW a 0.25 per pond en NlElti HARING A 0.07 per stuk. N. C. DE GIJSELAAR, B Leiden, 10 Juli 1925. Katholieke Agend LEIDEN. Vrijdag. Damesniissieclui) „St. Maria" Pancratius-Patronaat, te 8.3J De avond-, nacht- cn Zoudagdienjj apotheken wordt van Maandag 8 en met Zondag 12 Juli a. s. waj nomen door de apotheek van den b% B Duijster, Nieuwe Rijn 18, Tel. Hedenmorgen omstreeks kwart voor gen heeft op de Blauwpoottsbrug |en; rijding plaats gehad tusschen een a van Stadsverkeer, die van de r Steenstraat kwam en een tram van 4 Z. H. T. M. uit Den Haag. Het gedeelte van de autobus werd zwaai K schadigd. Het onderstel werd iDgeé 1 ardoor de autobus voorover kwant gen. Persoonlijke ongelukken hadden plaats. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN DRAADLOGZENOIEI De strijd in Marokko. PARIJS 10 Juli. (V.D.) Nadat xijt marsch op Taza gestuit is, heeft Jii il Krim zijn operaties verplaatst Aicha-sector ten Noordwesten van en naar de lagere vallei van door welke hij diipct op Fez hoopt u rukken. Ongeveer 170 Riffs zijn •-•edo 600 gewond in een plotselinge bom» t van de Fransche luchtstrijdkracht El Had ten Noorden van Fez, welke) had, toen zich op de markt van Ei ongeveer 2000 Riffs verzameld In Ongeveer ton ontplofbare stoffen 1 den naar beneden geworpen, waardw paniek ontstond. 0 n d e r handelingen mei A b d-e !-K vim. BERLIJN 10 Jul'. (VD) Volg Parijsche ..Temps" besloot de Spa regeering de door bemiddeling vai mijneigenaar Eccevaviotta in gelei derhandelingen met Abd-el-Krim i eindied te beschouwen. Primo de Rivera zou echter dep delaar verzocht hebben ter bescfrl van de regeering.te willen blijven Spaassch-Fransche onderhandelaars den Riff-leider te willen begeleide nieuwe onderhandelingen op den bar de Madrileensche overeenkomst zulle ren. De sultan van Marokko is vu naar Rabat vertrokken. FEZ 10 Juli (V.D Een troep va: deserteurs kwam in botsing op een ten N.W. van Fissa. De troep werdl gedreven. De aanvallen duren toestand in de omgeving van Taza is j steld. Verschil1en de stammen zenden willigere. Vergiftigde melk. ABERDEEN 10 Juli (V.D.) 300 personen zijn ongesteld door tl brink van vergiftigde melk. Waarschijnlijk zullen geen dood: treurd behoeven te worden. Loonbeslissinq bindend verklaart ESSEN 10 Juli. (V.D.) De rijk® van arbeid heeft on verzoek van den arbeidersbonden de door de werkgfl ganisaiie van de Noordwestelijke gr® gewezen loonbeslissing voor binder: Waard. De werkgevers zijn van meenii deze bindendverklaring tot groot? looshe'd leiden zal. Amundsen en de Duitsche MiiNCHEN 10 Juli (VD) De versfirma J F Lehmann te Miincbi vroeger Amundsens werken heeft tj ven. heeft thans geweigerd ni werk uit te geven om de volgende^ ..Op uw verzoek, het nieuwste Amundsen uit te geven, moet ik u l« spijt mededeelen, dat'wij n el in stal thans een werlc van Amundsen uit ven. De lieer Amundsen heeft door den oorlog terugzenden zijner D ordeteekens enz. het tafellaken lu hem en de Duitsche nat'e doorga Met. aPe persoonlijke hoogachting ik voor Amundsens prestaties heb niet in staat een boek van hem uit ven. zoolang de smaad. Dirtschlaw gedaan, niet uitgewisoht is. Amundsen heeft den tijd gehad overtuigen van het onjuiste zijner W wijze. Wanneer hij dit toegeeft, ook in Duitschland zijn verontsclul gen aanvaarden. Zoolang dit niet 8® is. zal ik met een man. die Rui» zoodanig beleedigd heeft, geen COBt kunnen a.anknoopen." Betalingsmoeilijkheden. ANTWERPEN 10 Juli. (V.D.) vernemen, bevindt zich de Aul*J diamanthandelsfirma C. G. in moeilijkheden. Het passief z08 800.000 gulden bedragen.

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 2