EU. - faiinclil 11 In 1918/19 werd op verkochte en nog aanwezige effecten een koerswinst geboekt van f4 539.08, maar in de volgende jaren waren als koersverlies op effecten vaak nog grootere bedragen te boeken. Het verlies uit belegging in effecten be draagt dus f 102.617.90. Credieten. Het zwaartepunt der beleggingen, en daarmede tevens der verliezen, kwam spoe dig in de credieten te liggen. Toen men inzag dat belegging uitslui tend in onroerend goed, èn gevaarlijk was voor den liquiditeit, en niet voldoende rendeerend was, ging men meer over tot de credietverleening, in afwijking van de plannen bij de oprichting. Deze credieten werden lichtvaardig, zon der voldoend onderzoek naar de mogelijk heid van terugbetaling en vaak zonder vol doende vaststelling der voorwaarden, ver leend. Zoo werden voor een crediet aan de N.V. Werf Akerboom, dat ruim f 580.000.beloopt, alleen in de akte van crediet-hypotheek voor de eerste f 150.000 eenige voorwaarden vastgelegd, maar om trent de voorwaarden der verstrekking van verdere gelden beslaan alleen eenige brie ven. Waar d't crediet het grootste verlies ver oorzaakt heeft, wordt hiervan de geschie denis in het kort medegedeeld. Einde 1919 kwam een credietaanvrage in. Op 7 Januari 1920 besluit het Bestuur (aanwezig de hoeren Smits, Smulders, Verviers) „in dit bijzondere geval een ere miet buiten ons eigenlijk terrein toe te „staan aan N.V. Scheepswerf „Akerboom" „te Boskoop, tot hoogstens bedrag der aan- „deelen en tot f 150.000.onder crediet- hypotheek." -Het gestort aandeelenkapi taal bedroeg f127.000.Een onderzoek der boeken leverde op, dat bet bedrijf in 1918/19 een klein verlies had opgeleverd, maar, waar de zaak kort te voren in een N.V. was omgezet met nieuw geld, was niet te constateeren. of zij in dezen nieu wen vorm rendeerend zou zijn. Op 23 Januari wordt het eerste geld ver strekt, op 31 Maart wa3 reeds ongeveer 65.000.opgenomen; bij het verlijden der hypotheekacte op 9 Juli 1920 bedroeg het dehet reeds f 121.077.68; spoedig daar na was de toegestane f 127.000.over schreden. en toen op 13 Augustus 1920 op nieuw f 30.000.werd verstrekt, was men boven het bedrag der crediethypo- tbeek gekomen. Toen het debet ongeveer f 175 000.was geworden, schreef Dr. Verviers op 27 Augustus 1920, dat het verstrekte boven f150.000.niet mocht worden beschouwd als een gewoon crediet, terwijl het z.i. ook niet zeker was, dat zijn Bestuur accoord zou gaan, met het voort zetten van het leveren van middelen aan de Werf in den vorm van blanco crediet, zoo'd&t nog geen definitieve toezegging daaromtrent kan worden gedaan. Tn een f:nancieele nota van 17 Augustus 1920 aan zijne medebestuursleden raad pleegt Dr. Verviers hen hierover, en stelt voor een verdere credietver1een;ng tot f 100 000.met verzoek aan de bestuurs leden om, indien zij het hiermede niet eens zijn, omgaand bericht te geven, om die aan- !gelegenhe:d in September in eene vergade ring onder het oog te zien. Het is niet gebleken, dat een der be stuursleden bezwaar heeft gemaakt; in de volgende bestuursvergadering is de zaak niet besproken. Dus ging de credietverlee ning voort, zoodnt de Werf debet stond: einde 1920 f236.379 68. einde 1921 f 415 504 16. o'ndo 1922 f501 774.82, e-nde 1923 f584.613 18 (sedert geen rente en provisie bijgeboekf); bij faillissement f 580.887.33. Curatoren taxeeren, dat hiervan hoog stens pl.m. 80 mille te innen zullen zijn, zoodat deze post oen onherstelbaar verlies bevat van f500 000. De L. E. M V O. G.. waarvan Dr. Ver viers comm'ssaris was, kreeg een arediet to1 boven de 2 ton. Een broeder van Dr. Verviers kreeg f fiOOO.om zich in te koopen in een Ta baksfabriek. die zelve nog ruim 10 mille crediet kreeg; beide bedragen zijn geheel verloren. Allerlei met het Spaarfonds of Br. Verviers ,-n verbinding staande perso nen kregpn credieten. vaak zonder behoor- Jiike dekkmg, en zonder dat de debiteuren aks zij hunne verplichtingen niet nakwa men. werdon aangesproken, vermoedelijk om ald7is de verliezen niet aan den.dag te doen komen. Afschrijvingen of reserves van beteekem's werden hiertegen niet ge maakt, hoewel reeds sedert jaren te voor zin was, dat sommige debiteuren niet aan hunne verplichtingen zouden kunnen voldoen. Bij de faillietverklaring stonden wegens credieten uit f883.928.24, waarvan, naar curatoren thans schatten, niet meer dan 208.520.55 inbaar zal zijn. zoodat op cre dieten een verlies wordt geleden, dat ge raamd is op f 675.407.69, Deelneming in j ondernomingen. Do deelneming in ondernemingen betrof o m. het complex Boschoord aan den Be- zuidenhout te 's-Gravenhage, dat in 1922 werd gekocht voor f 175.000.waarvan f 137.000.schuldig werd gebleven. Hel werd ingebracht in eene opgerichte doch termaatschappij, de Bank voor Bodemcul tuur. De opzet was. dat de aanaeelen in deze N.V. aanvankelijk door den Direc teur van het bijkantoor don Haag, den lieer J. F. G. van Uden. en het Spaarfonds voor Bodemcultuur zouden worden geno men en daarna bij het publiek geplaatst. Die plaatsing slaagde niet; de zaak liep toen zoo, dat het Spaarfonds als nemer van alle niet geplaatste aan deel en te boek kwam te staan, terwijl de heer van Uden directeur werd met recht op eene vergom ding van f 12.000.bij ongevraagd ont slag! Het Spaarfonds had aldus in deze zaak voor f 93.000.gewone en voor f 197.000.preferente aandeelen, waarop gestort 10 pot. en dus met een obligo van f 177.300.— j Door te grootsc-hen opzet, gebrek aan contanten, waardAv?rm:ndering der gebou wen, kwam deze dochtermaatschappij reeds in 1924 in moeilijkheden, terwijl te gen 1 November 1924, wanneer een ver dere betaling op de perceelen en aflossing op de hypotheek moost worden gedaan, faillissement dreigde. De ineenstorting zou alleen te voorkomen zijn, indien er nieuw geld in de zaak kwam. Daar het Spaarfonds dit niet kon verschaffen, verkocht gedurende de voor- loopige surséance het Bestuur met mede werking der bewindvoerders het belang van het Spaarfonds bij deze vennootschap, ten e:nde althans nog iets te redden en van de aansprakelijkheid tot bijstorting van f177.300.— bevrijd te worden. Echter heeft deze deelneming het Spaarfonds een verlies van f81.523.61 berokkend. Ook op andere deelnamen zullen verlie zen geleden worden, zoodat ter zake van deelname in ondernemingen een verlies wordt berekend van f 146.620.20. Kantoorgebouw. Dit werd gekocht van de L. E. M. "V. 0. G. voor f59.000.—, aan kosten en verbcmwmg kwam hiedbij f48.918.65, zoodat dit te boek staat voor f107.918 65. De taxatie is f35.500.eoodat hiervan een verlies te wachten is van f 72.418.65. Zooals ook uit dezen post blijkt, werd niet altijd de gewensohte zirnigheid toe gepast. Zoo werden in 1919 ook ,bij de meubile ring van het bescheiden kantoor op den Ouden Singel twee schilderijen van den Belgischen schilder Alph. Bayens gekocht voor f 1000.d:e nu op f170.zijn ge schat. Dividenden. Aan dividenden werd gedeclareerd;, in 1919 f 1.779 23, in 1920 f7 641.75, in 1921 f14.450 76, in 1922 f28 950—, totna'. f 52 821 74. Daar deze dividenden niet waren ver diend, vormen deze uitkeeringen ook ver liezen voor het Spaarfonds ad f 52.821.74. Grondbezit. Op de belegging in gronden zijn geen ernstige verliezen geleden. Echter zal nog bij verkoop moeten blijken, of deze de prij zen waarvoor zij bij het Spaarfonds te boek stonden, kunnen halen. De taxatie van het grondbezit bij den ingang van het faillissement is f363.929 terwijl bij realisatie tot dezen prijs hierop f 27.257.zou worden verloren, naar de meen:ng van curatoren. Voor den inventaris is de taxatie pl.m. f 55 000 hetwelk een verlies van f 20.000 zou meebrengen. Op deze wijze berekend zijn de verliezen in hoofdzaak terug te brengen tot: op Effecten f 102.000. Credieten Delname Ondernemin gen Kantoorgebouw Uitbetaalde Dividenden Grondbezit i Inventaris Grondbezit Oprichting, Uitbreiding, Meubilair Exploitatie en diversen 675.000 146 000 72.000.— 52.000.— 27 000 20 000.— 50 000.— 56.000. f 1.200.000.— Dit verlies wordt in de eerste plaats ge dragen door het contributiekapitaal ad ongeveer f 400 000.verder door de cre diteuren. Accountant. Niettegenstaande dit alles werden over de jaren 1919 tot en met 1922 door den accountant der instelling, den heer A. H. van Uden te 's-Gravenhage, lid van het Nederlandsch Instituut van Accountants, gunstige verslagen over den toestand uit gebracht. In de gelegenheid gesteld zulks op te helderen, voerde hij aan, dat hem alleen was opgedragen na te gaan of alles wat er zijn moest, aanwezig was en of de jaar stukken overeenstemden met de boeken. Een schriftelijke opdracht aan hem is niet te vinden. Echter maakt hij in zijn verslagen geen melding van deze beperkt heid zijner opdracht, maar overschrijdt bij haar ook door gunstige oordeelvellin gen. Reeds bij een oppervlakkig onderzoek der boeken moet hem zijn gebleken, dat de door zijn handteekening bekracht;gde stukken den toestand veel te gunstig voorstelden. Over het boekjaar 1922, aan welks ein de meer dan 5 ton verloren kan worden geaoht, verklaart hij, dat alles in orde is en bet Spaarfonds met reuzenschreden voor uitgaat! De oppervlakkigheid en het gemis van verantwoordelijkheidsgevoel, waarmede dit alles werd neergeschreven, blijkbaar zonder behoorlijk onderzoek, verdienen ernstige afkeuring, aldus curatoren. Stand van den boedel. Ter verificatie hebben zich aangemeld 2637 schuldeischers met een bedrag van f 1.625.489.40 Hiervan zijn voorloopig erkend 2533 concurrente eohuldeischers voor f 1.547.445.07, bijna geheel spaargelden en deposito's. Enkele spaarders hebben in 1924, toen geen terugbetaling volgde, onderpand ge kregen, terwijl ook eenige leeningen tegen onderpand van effecten geschiedden. Te dezer 'zake en voor po'.derlaslen en provi sie aan correspondenten zijn voorloopig ah preferent erkend 61 sohuldeischers voor f 9.259.301^. Tegenover verdere 10 schuld edschers met f9.294.36 wordt het pand recht betwist. Met een sohuldeischer.^wien in Novem ber 1923 voor toen geleend geld ad f 35000.eerste hypotheek wa3 beloofd op het kantoorgebouw te Leiden, loopt een proces over de vraag, of deze hypotheek nog na de aanvrage van surséance kan worden gevestigd. De overige hypotheken zijn alle afbetaald, in hoofdzaak door ver koop van bet verbonden goed. De curatoren hebben gewe:geH de hou ders van contributiebewijzen als schuld eischers te beschouwen, waarbij allen zich hebben neergelegd, heha've een'houder van f3.000.wiens vordering curatoren be twisten. De betwistingen loopen over f59.739.91, van f 14.112.55 wordt de verschuldigdheid, van f 45.827.36 alleen het voorrecht be twist. De waarde der baten is door de curato ren berekend bij den ingang van het fail lissement als volgt: Gelden f 22.381.27 Onroerend goed 399.429. Roerend goed (inventarissen) 59.410.58 Effecten (meest incourant) 101.324.82 Debiteuren 235.214.87 f 817.760.54 Gedurende het failbssement werd reeds verkocht voor f 35.812.31 onroerend goed, waarmede de hypothecaire crediteuren ad f 32 800.zijn afbetaald. Er was op 1 Juni 1925 in kas en bij de Amsterdam- sche Bank gedeponeerd f 98.008.7014, her komstig ongeveer f 10.000.uit effecten, f63.000.uit debiteuren, f3.000.uit onroerend goed en f 22.000.uit voormel de kasgelden. Do resultaten, tot heden met den gedeel telijken verkoop van onroerend goed be haald, waren niet onbevredigend, daar prijzen, niet onbelangrijk boven taxatie, konden worden bedongen. Wat voor de gronden en boerderijen in Noord-Brabant te maken zal zijn, achten curatoren zeer onzeker. De inventarissen zullen bij te gelde ma king wél eenig avans opleveren, daarente gen is te vreezen, dat de incourante fond sen teleurstelling zullen geven. De verliezen uit credieten zullen moeilijk verder zijn te beperken, gegeven de zwak heid der debiteuren, terwijl het verlies van ongeveer 5 ton bij de N.V. Werf Aker boom, die op vordering van curatoren in likwidatie is getreden, niet te vermijden is. In het algemeen vreezen curatoren de be- talingscapaoiteit der debiteuren nog te heb ben overschat. Curatoren verwachten, dat eene uitkeering aan concur rente crediteuren van 40 50 pet. m o g e 1 ij k zal z Ij n. Mocht worden beslist, dat houders van contributiebew'jzen schuldeisohers zijn, dan zoude het bedrag der concurrente vor deringen kunnen toenemen met ongeveer 4 ton, waardoor het percentage met 1/5 zou dalen. Aansprakelijkheid der leden van 't bestuur Wat betreft de strafrechterlijke aanspra kelijkheid der leden van het oude Bestuur, hebben curatoren nog geen feiten gevon den, die h.i. tot inmenging der Justitie aanleiding geven. De meeste bepalingen der Strafwet, die in aanmerking komen o.a. artikel 836 W. v. S. omtrent het op zettelijk openbaar maken van onware ba lansen benerken ziich tot Bestuurders of Commissarissen van Naamlooze Vennoot schappen of Coöperatieve Vereenigingen, zoodat bestuursleden eener Stichting hier onder niet vallen. Hetzelfde geldt voor de moeste bepalingen omtrent benadeeling' van schuleisch,ers bij faillissement, o.a. 347 W. v. S. R, Voor civiele aansprakelijkstelling der. gewezen bestuursleden voor verliezen, ge leden door handelingen, gelegen buiten het in de akte van oprichting aangegeven doel der instelling of door ernstig verzuim in de vervulling van hun mandaat, achten cura toren meer kans aanwezig. Het maakt nog een punt van onderzoek bij hen uit, of zij hiertoe over zullen gaan, waartoe 'zij ook willen afwachten, welke verliezen de af wikkeling der zaken, o.a het crediet aan de N.V. Werf Akerboom, zal uitwijzen. Voor den boedel is hiervan echter niets van beteekeni3 te verwachten, met het oog op do financieele draagkracht der betrok kenen. O.a. Dr. Verviers, die ln de eerste plaats voor aansprakelijkstelling in aan merking komt, kan reeds hetgeen hij uit anderen hoofde schuldig is, niet betalen. Accoord. Pogingen van het Bestuur om een ac coord voor te stellen, hebben niet tot een resu'taat geleid: althans is geen ontwerp- accoord gedeponeerd. DE RgJfö TREEK WEKELIJKSCH OVERZICHT KAASHANDEL. De afgeloopen week geeft den producent weer groote voldoening over het verloop» van den handel. Alhoewel de aanvoeren nóg grooter waren als die week te voren stegen de prijzen toch aanmerkelijk. Te Bodegraven, waar de aanvoer eenigszins beneden die der vorige week bleef, liep de hoogste notoering op tot 65, en deze noteering 13 j 1. Donderdag te Gouda weer overtroffen door een noteering van f 68. Zooals gezegd zullen de boeren wel in hun schik zijn over de prijzen. Deze geven hui dan ook alle reden voor, te meer 'daar op 't oogenblik veel kaas kan worden gemaakt en het zoodoende een voordeelig jaar voor hen beloofd te worden. De prijzen van dit jaar zijn tot nog toe dan ook ver boven die van verleden jaar. Verleden jaar werd op 6 Juni genoteerd f 55 als hoogste noteering en deze week 65. Een belang rijk verschil dus van 10 cent per pond. De prijzen begonnen echter toen ook al om hoog te „vliegen". Die week daar voor was de noteering 52 en 's weeks daarna 62. De prijs liep toen op in 14 dacen inet 10 cent. Gaan wij dit jaar ongeveer de zelfde weg op dan verleden jaar dan hebben wij voorloopig nog een vlotte handel te verwachten, daar men toen in tijd van 2 maanden (Juni 'en Juli) ongeveer 20 cent per pond meer moest betalen en op 1 Aug. 72 noteerden. De kaasmakerij stond er toen echter niet zoo gunstig voor als nu. Verleden jaar is de productie ernstig geschaad door het mond- en klauwzeer. Thans wordt er kaas gemaakt zooveel als nooit te voren. Ti Woerden wa3 dan ook de aanvoer nog Ingezonden Mededeeling Van 30 tot 300 Liter. grooter dan verleden week (689 partijen). Misschien zal de volgende week hiermedo het getal 700 worden overschreden. Te Utrecht kwamen de prijzen eenigszins tot staan. Door de groote vraag naar exportjes zijn er veel boeren dit soort gaan maken, met het gevolg dat thans enorm veel van dit soort wordt aangevoerd. Te Utrecht, waar altijd veel exportjes komen, was van de totaal aanvoer van 274 partijen zeker 200 alleen exportkaas. De prijs had hier door erg te lijden en verschillende produ centen moesten, in tegenstelling met de an dere markten, hier met een minderen prijs tevreden zijn. Een groot gedeelte kon den zelfs geen kooper meer vinden en zijn dan ook met hun partijtje weer naar huis getrokken. Wij voor ons gelooven toch dat wij thans wel het hoogste punt in de prij zen weer hebben gehad. Iets positiefs valt daar echter niet van te zeggen. In den handel leeft men veelal bij verrassingen. De roomboter is ook goed prijshoudend en opteert Leeuwarden weer f 2.05 gelijk de worige week. Dit vindt misschien wel zijn oorzaak doordat vele groote corporaties en handelaren thans veel boter in koelhuis brengen en zoodoende aan de tijdelijke vraajf en aanbod onttrekken BODEGRAVEN. Een nieuwe instelling. Met ingang van heden is in Bodegraven een nieuwe instelling gevestigd, nl.: Het correspon dentschap der Nationale Spaarbank (N.V. Spaarbank voor Katholiek Nederland) te Nijmegen. De heer A. R. van dei Heijden, Brug straat 7, is tot correspondent aangesteld^ Wij twijfelen geenszins, of degenen, die een bedrag rentegevend en veilig willen beleggen door dit rechtstreeks te plaatsen op kerken, kloosters enz., zullen zeker ge-r bruik maken van genoemd correspondent- schaü. NOORDEN. „Nieuw Leven." Ged. Staten stellen aan Prov. Staten voor, aan De Hanze te Nieuwkoop-Noorden, ten behoeve van den demonstratieven proeftuin „Nieuw Leven" te Noorden voor 1925 en 1926 onder be paalde voorwaarden een jaarlijksche sub sidie toe te kennen van 500. ZOETERWOUDE. Rectificatie. In het verslag van het priesterfeest is ter zetterij de volgende ge spatieerde regel uitgevallen. Cantores waren de WelEerw. pater Ber- nardinus S. S. C. C. en de Wel E er w. Heer J. Th. v. B e mm e- e n, kapelaan te Rotterdam, oud-kapelaan der parochie. JJIT RE OMSEV19IG__ ALKEMADE. Vleeschkeuring. In den loop der maand Mei werden ter secretarie aange geven: Bedrijfslachtingen: 12 koeien 12 varkens. Noodslachtingen: 7 koeien, kalveren, 1 varken, 2 geiten, 1 big en Schapen. Ingevoerd werd 1060 Kg. vleesch terwijl aan keurloon werd ontvangen een bedrag van 231. Politie. In den loop der maand Mei zijn door de politie in deze gemeente opge maakt 31 processen-verbaal, waaronder weer verschillenden wegens het rijden zon der licht. HILLEGOM. Bouwen, Het wederopbouweft van het verbrande perceel No. 6 aan de Hooge- werfstraat, eigendom van den heer Kleijn, is opgedragen aan de firma K. Vermeij te Haarlemmermeer. Ondertrouwd: P. van der Drift en J. E. Duindam. J. J. M. Homborg en A. Annard. Gehuwd: N. S. Brussee en A. M. de Nijs. Geboren: d. van C. M. Hoogervorst en de Gruyter. d. van C. J. van Til en van der Zaal. d. van A. P. Does en van der Zwan. d. van M. Ruigrok en van der Aar. d. van J. Th. Lubert en van DragL O ver led en: A. Vlaar, wed. C. van der Vossen vr. 72 j. LANGERAAR. Voetbal. Uitgelokt door 't mt 1 trokken Zondag vele toeschouwers naar het voetbalterrein, waar de Seriewedstrij den plaats hadden. Te ongeveer 3 uur be •gon de wedstrijd tusscben Spartaan II te Kudelstaart en Voorhout II. Zij gaven ge lijk spel te zien, hoewel er vinnig gestre den werd. Bij het einde was de stand 22 waarna voor beide partijen het spel met 7i minuut werd verlengd. Spartaan wist nog op 't laatste einó een doelpunt te ma ken zoodat met 32 voor Spartaan bet spel eindigde. Daarna kwam in 't veld Hercules van Alphen a. d. Rijn tegen D. O. S. van Roolofarendsvcen; deze wedstrijd 1 eindigde in 't voordeel van Hercules met 41. Vervolgens S. D. O. Langeraar legea de Zwaluwen ter Aar, welke wedstrijd ein- digde in het voordeel van S. D. O. mot 20. Ter afwisseling bracht „Arti" opliet terrein eenige fraaie nummers ten g®. boore. OUDE-WETERING. Brand. Zondagavond weigerde motor van het Motorjacht Knar, terwijl het jacht op het Brasemermeer was. Het jacht Juno zou hulp verleenen. Men had evenwel de onvoorzichtigheid zich met een brandende kaars in de machinekamer van laastgenoemd jacht te begeven, waar. door brand ontstond. Spoedig stond de heele machinekamer in lichtelaaie; met zand werd de brand ten slotte gebluscht. Beide jachten werden naar de scheepa* werf Mever en Remmelts gesleept ter re paratie. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. Beschadigd. Terwijl Zondagmorgen een wherry in de Wetering ter hoogte van Café Klein aan den wal lag, passeerde met groote vaart een motorboot. Deze boot veroorzaakte een dergelijke deining, dal de ledige wherry tegen den wal geslagen werd, met het gevolg, dat een scheur van ongeveer 1 M. in den zijwand (\ntstond, Daar het water hierdoor binnendrong moest de wherry op den kant gsshaald worden. ROELOFARENDSVEEN. Winkelzaak. De heer L. Bakker ah hier heeft Zaterdagavond geopend een naar de eischen des tijds ingerichte win kel, op gebied van electriciteit. In den win* kei vindt men uitgebreide keuze van lam penkappen, schellen, electrische appara ten, enz. Het geheel ziet er netjes uit en getuigt van goeden smaak. Allerlei onder* deelen voor het dagelijksch gebruik be stemd treft men hier aan. Deze winkel voorziet werkelijk in een reeds lang voelde behoefte, daar hier op electriciteiti gebied zeer weinig te vinden is. Wij wen- schen den heer Bakker met zijn zaak van harte succes toe. 438ste Ned. Staatsloterij. Trekking van gisteren. NIETEN: 4 143 189 310 373 377 420 423 447 479 493 502 544 581 594 600 612 614 624 635 660 695 706 709 746 789 811 813 817 879 1075 1116 1143 1181 12lJ 1252 1254 1262 1279 1283 1285 1337, 1377 1408 1423 1447 1479 1509 1624 1660 1685 1723 1743 1771 1811 1817. 1879 1891 1929 1938 1973 1981 2053 2085 2089 2206 2209 2211 2213 2214, 2223 2238 2271 2284 2349 2391 2419 2486 2488 2491 2537 2575 2587 2580 2672 2737 2756 2763 2764 2782 2786 2792 2875 2889 2899 2922 2930 29591 3011 3017 3041 3055 3118 3140 3166, 3159 3175 3201 3221 3245 3246 3307| 3365 3389 3399 3428 3435 3574 3611 3615 3690 3753 3783 3794 3796 380$ 3815 3825 3972 3995 4006 4010 4025 4050 4057 4066 4082 4106 4196 4273, 4303 4329 4376 4454 5585 4488 4499 4502 4624 4625 4634 4672 4685 4724 4762 4806 4817 4821 4874 4881 4«8S 4921 4935 5022 5053 5077 5081 5257 5263 5295 5325 5380 5386 5400 5405 5410 5418 5426 5484 5523 5549 5584 5587 5600 5647 5648 5669 5688 5713 5761 5768 5805 5837 5872 5877 5896 5930 5951 5957 5964 5966 5967 5991 5998 6025 6036 6046 6072 6080 6136 6193 6204 6243 6248 6251 6257 6284 6301 6319 6375 6441 6445 6453 6474 654 1 655 1 6576 6579 6580 6594 6635 6639 6670 6706 6776 6823 6887 6922 6923 6932 6992 7096 7110 7126 7133 7137 7174 7192 7196 7279 7292 7358 7443 7467 7558 7589 7599 7631 7683 7693 7706 7808 7818 7828 7857 788J 7941 7949 7996 8027 8076 8099 8117, 8133 8173 8215 8298 8326 8329 8411 8421 8427 8490 8540 8560 8562 8564 8576 8600 8603 8620 8634 8680 8694 8699 8745 8781 8788 8819 8862 8921 8939 8948 8989 9052 9056 9061 9085 9101 9104 9108 9188 9206 9222 9241 9244 9273 9306 9324 93(50 9398 947f 9567 0658 9680 9685 9726 9732 9745 9786 9872 - 9901 9918 9951 9957 10055 10071 10139 10187 10216 10*41 10358 10379 10386 10416 10450 10480 10520 10530 10604 10605 10616 10643 10675 10689 10738 10739 10758 10761 10791 10792 10796 10802 10805 '0820 10873 10905 10936 10938 10981 10983 1066 11081 11085 11172 11187 11203 11238 1239 11277 11283 11284 11301 11358 11374 113.M 11433 11456 11464 11505 11511 1 519 1522 11555 11559 11506 11598 11622 1 653 1654 11667 11670 11677 11688 11714 17 11747 11837 11879 11808 11938 11957 lljg 11002 11905 12025 12031 12061 12091 120J 12108 1 2166 1 2183 1 2276 1 2292 1 2338 12358 12377 12399 12408 12422 12459 12495 12525 12568 12615 12730 12738 12786 12794 127» 12818 12839 12842 12870 12943 12951 295, 12960 12963 12987 12990 13000 13025 30JJ 13047 13061 13087 13095 13100 13116 1312# 13133 13170 13172 13178 13181 13345 3374 13441 13466 13533 13611 13624 13643 13704 13715 13716 13753 13874 13877 13945 13957 13971 13979 14018 14068 14072 14077 4JW 14128 14184 14235 14251 14254 14260 142« 14297 14331 14339 14351 14403 14452 144J 14540 14636 14664 14687 14767 14788 IJJ 14828 14831 14840 14882 14884 14906 49M 14999 15007 15040 15049 15140 15143 15JJ 15166 15173 15183 15195 15197 5206 lgg 15259 15262 15339 15386 15388 5393 154J 15430 15436 15451 15458 15485 5536 15578 15603 15666 15694 167 8 5732 5789 15827 15833 15860 15866 15886 5g 15896 15967 16094 16105 16218 16234 «J 16328 16341 16380 16451 16499 6548 g 16563 16583 16716 16748 16777 6840 68J 16854 16860 16870 16879 6931 6982 17021 17090 17105 17129 17138 17163 J 17217 17248 17301 17307 17328 1738.3 Tg 17439 17455 17486 17512 17515 17599 76J 17652 17662 17675 17693 17716 17717 77j 17760 17764 17773 17813 17867 1/882 U 17901 17928 17938 17970 18021 8025 m 18067 18086 18122 18219 18223 18291 18322 18334 18354 18368 18401 1R402 O.OT tc^oo iccan iRfiRR 1R6R0 18691 18487 18488 18530 18055 18680 8651 18755 18762 18787 18788 18843 18858 P 18876 18936 18939 19014 19134 19193 W, 19281 1951 919317 19358 19362 9447 L 19576 19603 19660 19678 19705 9754 19834 19838 19848 19859 19881 19942 TO 20114 20160 20199 20207 20237 20263 20288 20305 20339 20403 20446 20455 20473 20483 2051 320578 20659 20716 20761 20768 20804 20813 20888 20909 V Xlf Klasse 12e Lijst; 7321 Bi "411 «g m.t. met f 70: 14815 met ƒ70 ra.*. I-1R89 ontbreekt: 19183 m.x. 19181. J 70; A.415 roet _7ft

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 6