N.V. v. H. W. J. Eldering Zn., Over veen. Ent. vr. Tulp Pink Pearl. Zilveren medaille. P. Bijvoet Co., Overveen, Darwint. Scarlet Beauty. Zilveren medaille. J. IT. den Haan Zn., Rijnsburg, Dar wint, Victoire d'Oliveira. Bronzen medaille Jos. M. J. Braam, Heemstede, Darwint. Victoire d'Oliveira. Bronzen medaille. Alb. Bos Hzn., Overveen, Collectie dub bele late tulpen, bestaande uit 10 verschei denheden. Bronzen medaille. Aan inzending No. 373 (buiten program ma) is alsnog toegekend een bronzen me daille (een perk enk. vr. tulp paars, A. Voorderhake, Heemstede.) Afdeeling bijgoed. Prijsvraag No. 93. Een perk of rand, be plant met Anemonen, in één of meer soor ten of verscheidenheden of gemengd. Bijl en Geitenbeek, Hillegona. Negen perken anemonen in soorten, ziTv. med., als verhoogde prijs. Alb. Bos Hz., Overveen, Anemone St. Bavo, bronzen med. C. Blom Zoon, Wijk aan Duin, Ane mone St. Bavo, bronzen med. M. Thus, Beverwijk, Anemone fulgens multipetale, bronzen med. Een perk of rand van ten minste 5 riek M., beplant met Myosotis. Gebroeders Vis Enkhuizen, Myoso tis robusta grandiflora, bronzen med. Een perk of rand, beplant met Mei- bloeiende Scilla, in één of meer verschei denheden. J. Volkering Zonen, Limmen. Collec tie bestaande uit 18 verscheidenheden. Verguld zilveren medaille als verhoogde prijs. Af dealing Uitgeest. 4000 Meibloemende Scilla's. bronzen med. Aan de inzending teT opluistering van iden heer A Koper, te Bennebroek. een muur tuin, gelegen bij den Nare issenvij ver, werd toegekend een eereprïjs ter waarde ran f 100, met gelukwenschen der jury. Aan de collectieve inzonding van do Nij- meepsche Veiling te Nijmegen: 150 M2. vakken met Pelargonium zonale Paul Crampel op het voorterrein, werd een gou den medaille toegekend. De Bloemententoonstelling gesleten. De bloemententoonstelling te Heemstede i« Donderdagavond gesloten. In totaal is de tentoonstelling bezocht door 330.000 betalende bezoekers. Het totaal aantal be zoekers is wel te schatten op 400.000. RECHTZAKEN KANTONGERECHT TE LEIDEN. Voor openbare behandeling staan 31 za ken oi de rol, voor niet openbaar 3 zaken. J. S., bedrijfsleider aan een koekfabriek te Leiden, is ten laste gelegd, drie per sonen Zaterdagmiddag arbeid te hebben doen verrichten. Beklaagde was niet ver schenen, doch gehoord wordt een der drie personen als getuige. Deze, Maria E. Ver- lind, bevestigt, dat zij met de overigen koek verpakt heeft, 't Was allerlei koek, en 't moest anders werd de koek zacht, en waardeloos. Eisch 3 geldboeten van f 2. S. K., te Noord wijk, niet versche nen, beeft nagelaten signaal te geven waar zulks voor autobestuurders is geboden. Eisch 5 of 5 dagen. J. Zw., te Katwijk, bad aldaar een bekeuring opgeloopen, waaTblj hij de ver balisant Niihner, nog bovendien had ont haald op vloeken en schelden. Tegen be klaagde, die niet verschenen was, werd 5 of 5 dagen geéischt. Jac. v. L., koetsier te Leiden, heeft, zonder verlof daarvoor te hebben van den bevelvoerenden officier, een militaire jas gedragen. Beklaagde bad er geen erg in gehad. Hij moest een laat vrachtje doen en had toen gauw een jas gegrepen en dat was er juist een van zijn zoon, die militair was. Hij had niet kunnen denken, dat daar zooveel heibel over komen zou, tetdat de sergeant van de militaire politie Kat. die als getuige gehoord, werd, hom aanhield en de herkomst van het klee- diingstuk wenschte te weten. De Ambte naar eischte 4 of 4 dagen, en de kan tonrechter gaf nog milder vonnis in uit richt. P. J. C. H., handelsvertegenwoordiger te Leiden, is ten laste gelegd bet afle veren van sterken drank, minder dan 10 liter, zonder daarvoor vergunning te heb ben Uit beklaagdes mededeelingen, en bet getuigenverhoor bleek, dat het bestellingen waTen, die door de drukte uiet konden uitgevoerd worden, en toen bij beklaagde werd neergezet, waar getuige v. d. Neut de flesch was komen halen en voor die liter S.20 betaald bad, welk geld hem na de inbeslagneming weer was teruggegeven. Do distillateur P. v. Gent uit Schiedam die eigenlijk de leverancier was, werd hierna nog gehoord waarna de ambtenaar 5 of 5 dagen eischte met teruggave van de in beslag genomen jenever. C. C., aannemer te Leiden, heeft met een vierwielig motorrijtuig, komende van den Morschsingel op den Stationsweg een wielrijder aangereden. Hij zou daarbij ook nagelaten hebben signaal te geven. Beklaagde heeft wel signaal gegeven, doch de wielrijder reed aan den verkeerden kant van den weg. J. v. d. Moij, 14 jaar, van Oegstgeest h met zijn rijwiel onder de auto gekomen. Hij had geen signaal gehoord èn oordeelde de bocht te kort, die de auto nam. Getuige Jansen, ijscoven ter en J. Stikkelornm hebben ook geen signaal ge hoord, doch de bocht die genomen werd was ruim genoog. J. Rousseré die bij be klaagde zat zegt dat wel terdege voorzich tig is gereden, volgens de voorschriften gezwenkt en voldoende signaal gegeven. Voor de sohade, die nogal l>eduidend was, ion de verzekering een bedrag van 22.50 dtkeeren. Eisch 10 of 10 dagen, wat beklaagde geen eisch vond om in te be tristen. Th. H-, chauffeur te Noordwijker- hout is ten laste gelegd, zonder daartoe een teeken te hebben gegeven plotseling te hebben gestopt met een autobus, waar door een concurreerende auto boven op de auto van beklaagde was gereden. Be klaagde was niet verschenen, doch ieder een kent beklaagde. Getuige Mej. v. Reven geb. Bouwman, geeft een heel omstandig verhaal. Zij had in de bus gezeten, toen beklaagde er op den GooTweg passagiers uitgelaten had. Het waren jonge meisjes waarmede nog wat lol gemaakt werd, toen plotseling de auto van achter aangereden werd. Ze had nog geroepen, JaapI Jaap! maar 't was al te laat en kwam nog al aan. Mej. Hermans geb. "Waasdorp heeft in de aanrijdende bus gezeten en wijt het onheil aan het schielijk stoppen van be klaagde. Van d. Halm, de chauffeur van deze bus verklaart hetzelfde, en heeft daardoor kapotte lantaarns gekregen. Nog wordt gehoord D. v. Duin, badmeester te Noordwijk, waarna f 25 of 25 dagen wordt seêischf. J. H., schipper te Leiden, heeft naT gelaten aan de verlangens van den brug wachter te voldoen en zijn schip vast te leggen. Beklaagde kon daj niet doen, want op de aangewezen plaats zou hij over het jaagpad het touw moeten brengen. Doch de verbalisant Langeveld, vroeger zijn vriend, zoekt hem thans in alles en zit hem overal dwars. In deze zaak zal eerst nog een getuige gehoord worden. J. K., te Leiden, is bekeurd, dat hij zich na sluitingsuur nog in een café heeft bevonden. Beklaagde was met de hem welbekende familie naar een uitvoering geweest en op invitatie van dezen koffie- huishouder nog even meegeloopen. Hij had ook nog iets gebruikt, wat bij natuurlijk niet had fe betalen. Eisch 1 of 1 dag. Voor hetzelfde feit was ook bekeurd de koffiehuishouder A. G. v. d. M„ te Lei den, die het verhaal volkomen bevestig de. Hij zou echter wel oppassen bet voor een tweede maal te doen. Eisch 3 of 3 dagen. De Kantonrechter maande hem aan heel voorzichtig te zijn. O.' v. D., te K a t w ij k. is ten laste ge legd het hebben van een mesthoop die niet voldoende is afgedekt en het houden van varkens zonder vergunning van B. en W. Beklaagde ontkent ten stelligste. Var kens of biggen had hij niet en de mest was geborgen in een goede put, keurig afge sloten en zoo groot dat al de politie er wel in kon. Dat wenschte u zeker wel. zegt de Kantonrechter, dan was je van die lastige menschen af. Maar beklaagde had nooit geen last van de politie. Eisch 10 of 10 dagen. Maar dat zal niet gaan, zegt beklaagde. J. W. v. W., koopman te Leiden, heeft een hond, die te klein was, gebruikt voor trekdier. De Rijksveldwachter "Witte- man beweert beklaagde heeft een kapotte duimstok gebruikt, waardoor het feit niet bewezen is. Het hondje Is ictusschen ge storven en hegraven. Eisch 3 of 3 dagen. uit DE am&Emm HILLEG0M. Gouden Bruiloft. Woensdag was 't 50 jaar geleden, dat het echtpaar H. Rusman en D. Warmerdam in het huwelijk traden. Des morgens werd het feest kerkelijk ge vierd In de Parochiekerk te Zilk. Het gouden echtpaar ontving gedurende den dag zeer vele blijken van belangstelling en cadeaux. Wegens omstandigheden buiten haar wil kon de Harmonie geen serenade brengen. Als bijzonderheid mogen we wel vermelden, dat de beide bejaarde Feeste lingen, die heel hun leven hard gewerkt hebben, niet alleen zeer kras zijn, doch dat niemand gelooven kan, dat men hier met menschen van in de zeventig te doen heeft. Zilveren ambtsjubileum. Hemelvaart- dag was het 25 jaar geleden, dat de heer N. Piket, alhier, Commies der H.TJ.SM., bij de Maatschappij in functie trad. Dit jubiló is niet onopgemerkt voorbijgegaan. Des morgens te 10 uur werd de Jubilaris met zijn gezin per rijtuig van zijn woning aan de Wilhelminalijn afgehaald en naar de keurig versierde 1ste klas wachtkamer geleid. Daar werd hij het eerst toegespro ken door den heer Löwenstein, Controleur van de Beweging, die hem namens de Di rectie zijn gelukwenschen aanbood. Het was spreker een genoegen namens de Di rectie te kunnen verklaren, dat de heer Piket een der besten is wat betreft zijn 6taat van dienst. Spreker prees den Jubi laris om zijn ijver en plichtsbetrachting en roemde zijn voorkomend!]eid voor het pu bliek, waardoor hij op zulk een uitnemende wijze de belangen der Maatschappij be hartigt. Hierna overhandigde hij hem de gebruikelijke enveloppen met inhoud. Hier na werd het woord gevoerd door den heer De Boesterd, Chef van het Station Hille- gom, die naast zijn felicitatie voor den Jubilaris en Mevrouw Piket wees op de prettige samenwerking tusschen spreker en den Feesteling, dien hij had leeren ken nen als een uitnemend en practisch mensch die steeds óp aangename wijze met hem en met het overige personeel samenwerkte. Als blijk van waardeering bood hij den Ju bilaris namens het personeel een prachti ge hangklok aan. 'Als derde spreker werd het woord gevoerd door den heer J. van Bemmel namens het expeditie-bedrijf „Co- pex". De heer Van Bemmel wees er vooral op, hoe de Jubilaris altoos bereid is tot inlichtingen en hulp, en hoe zijn medele ven met het hoofdbedrijf der streek alge meen gewaardeerd wordt. Als stoffelijk huldeblijk bood spreker namens Copex een prachtige electrische schemerlamp aan De heer Piket, zichtbaar verrat door deze buitengewone huldiging, dankte, mede na mens zijn echtgenoote en familie, daarvoor hartelijk en gaf de verzekering, dat, voor zooverre het hem mogelijk zou zijn, hij steeds zou trachten de belangen der Maat schappij en die van het publiek, die feite lijk samengaan op de beste wijze te dienen. Verder werd de Feestdag in den huiselijken Ingezonden Mededeeiinp. kring doorgebracht, waar de Jubilaris vele attenties mocht ontvangen, bloemstukken, telegrammen enz. Ook wij brengen den Jubilaris onze welgemeende felicitatie! Aanbesteding. Gistermiddag had in „Patrimonium" aan de Van den Endelaan de aanbesteding plaats van het bouwen van 48 arbeiderswoningen voor die Wo ningstichting, op een terrein aan de Wee- resteinstraat, onder architect C. van Dam me te Hoofddorp. De Secretaris der Vereeniging, de heer J. O. Vermeer, heette de heeren belang hebbenden en belangstellenden, alsmede de pers welkom, en deelde mede, dat er 18 inschrijvingen waren ingekomen. De uit slag was als volgt: P. van Es, Den Haag f 123.489; G. en Joh. Broertjes, BloemendaalHeemstede 104.760; C. A. Garritsen, Arnhem 12J..400; P. Bakker Zn., te Nieuw- Vennep 121.950; Zaansche "Coöp. Bou- wersbond, Wormerveer 118.720; Jac. Schuijt, te EgmondHoef 101.700: fa. Doedens Schilder, te het Zand 134.431 C. Fideler, te Bergen op Zoom 113.980; Van der Wal Woudenberg, te Vlaardin- gen 125.870; P. F. Kramer, te Bergen op Zoom 119.850; Firma Witkamp, Rijs wijk (Z.-H.) 143.960; Gebrs. Winters Schuren, te Velp 121.500; G. Bot, Heer Hugo-waard 113.300; Gebrs Gevekor, Leeuwarden f 110.456; Adr Posma en Herman Groen, Noordwolde 114.000; G. Mosselman, Aalsmeer f 121.383; J. Leeg water en Hittema, Heer Hugo-waard 113.500; Adr. Biesheuvel, Aalsmeer (Rijk) 121.499. De gunning is aangehouden. KATWIJK AAN DEN RIJN. Druk verkeer. Van een betrouwbaar iemand, die zich de moeite getroost had eens aanteekening te maken van het ver keer per fiets op 1.1. Donderdag door de Kerkstraat, dus naar Katwijk aan Zee en naar de bewaarplaats -der rijwielen voor de meetingbezoekers, vernamen we, dat, behalve auto's, motorfietsen, autobussen en andere vervoermiddelen, ruim 12000 fietsen in deze straat gepasseerd waren. Dit teekent de drukte op Hemelvaartsdag. Vroege aardappelen. De gewassen der vroege Aardappelen staan er gunstig voor. Ze zijn op heden niet erg vroeg, voornamelijk door het vele koude weer van de maand April, doch als ze niet af vriezen kan dat nog wel ingehaald worden Het worden, wat het afvriezen betreft, thans nog een gevaarlijke paar dagen. KATWIJK Gemeenteraad. Op Dinsdag 26 Mei, des voorm. te 10 zal de Raad dezer ge meente vergaderen. Agenda; Ingek. stukken. Stemming over voorstel „Callao". Benoeming leden Com missie van Toezicht Bewaarschool. Benoe ming leden stembureau. Voorstel tot ver- leenen van dispensatie art. 22 verord. bouwen en sloopen. Voorstel tot het maken van een gelegenheid voor en verkoop van voorwaardelijk goedgekeurd vleesch te Katwijk a. Zee. Voorstel sluiten overeen komst met de N.V. Ned. Thermo-Chemi- sche Fabrieken te Amsterdam. Voorstel tot het sluiten eener Ttek. Courant met de Bank voor Ned. Gemeenten. Voorstel tot het geven van namen aan straten. Rapport der Commissie van Advies inzake het voorstel tot wijziging van art. 1 der veror dening jaarwedde Politiepersoneel. Voor stel tot het beschikbaar stellen van gelden tot versterking der politie tijdens het bad seizoen. Voorstel tot verhuur van grond. Voorstel tot het leggen eener rioleering van den Duinoordweg naar de Mierenweide. Verzoek van de Vereeniging „Het Wit- Gele Kruis" om subsidie. Vaststelling ver-, menigvuldigingscijfer Plaatselijke Inkom stenbelasting 1925. Wijziging begrooting 1924 en 1925. Bezwaarschriften aanslag schoolgeld, vergunningsrecht, enz. Staat oninbare posten belasting vorige dienstja ren. Rondvraag. NOORDWIJK. Personalia. Als gemeente-timmerman is voor een jaar op proef .benoemd Maar ten Haasnoot. Het St. Petrus Liefdewerk. In onze parochie van „St. Jeroen" is opgericht een afdeeling van het St. Petrus Liefdewerk tot opleiding van een inlandschen clerus in de missies. Noorrfwijksche Reddingsbrigade. In café Centraal hield Woensdagavond de N. R. B. een vergadering 's avonds te acht uur. De voorzitter, dr. C. H. Herman!des, opent en geeft de secretaris gelegenheid om de notulen te lezen, die onder dank aan den vorigen secretaris, den heer Bardel- meyer, worden goedgekeurd. Thans is se cretaris de heer P. de Groot Rlz. Ingekomen stukken. Een schrijven van E. H. 13. O. uit Dordrecht, waarin dank werd gebracht voor de verleende mede werking door het inzenden van een stand op de tentoonstelling. Een toestel, gezon den door mevr. Varenkamp, zal van dezen zomer worden geprobeerd. Deze toestellen waren door wijlen dr. Varenkamp gecon strueerd. Omtrent de te loopen strand- wacht wordt nogal een woordje gesproken. Vooral wees dr. Hermanides op een trou we opkomst, wat dan natuurlijk zeer ge- wensoht is. Verwacht wordt dat minstens aJ degenen die in den Haag geoefend heb ben hieraan weer mee zullen doen, om hetgeen zij daar geleerd hebben dan in practijk te brengen. Volgende week Woensdagavond te 8 uur zal 'n vergade ring ge hou dén worden. Ook de dames- leden zullen worden uitgenoodigd, mis- flohien bestaat er onder hen ook wel ambi tie voor een te houden etrandwacht. Za terdagmiddag a s zullen de gereedschap pen in orde worden gebracht. Aangeno men wordt voortaan te maken dat per 15 Mei dé Reddingsbrigade klaar zal zijn. Hierna bracht de heer S. Verloop verslag nit over de jaarvergadering gehouden te Utreoht, waaruit we vernemen, dai Dr. Hermanides benoemd is als lid van ver dienste. De besproken zaken werden door den heer Verloop in zijn keurig verslag gememoreerd en aan het einde oogiste hij dank van den voorzitter en de vergade ring. Zaterdag a.s. beginnen de zwemoefenin- gen voor de heeren te Noordwijkerhout. lederen Zaterdagmiddag wordt er geoefend, den eenen Zaterdag te Noord wijkerh out en den anderen Zalerd'ag in zee. Voor de da mes zijn de dagen gesteld op Maandag en Donderdag te 7 uur, te Noordwijkerbout te beginnen a.s. Maandag. De voorzitter licht nog toe de werk zaamheden, die loopende zijn betreffende de verzekering der leden. Op een vraag van een der leden wordt een aTtikel van het reglement zoodanig gewijzigd, dat met de reddingsvlot zal kunnen worden geoefend, ook al zijn er niet aanwezig degenen, die als leiders door dit artikel zijn aangewe zen. daar het bleek, dat een froot gedeelte van deze le:ders nooit aanwezig was Zijn er geen leiders op het -strand aanwezig, dan wijst de heer de Hollander een leider aan uit degenen die willen gaan oefenon. Verder regelde de heer de Hollander nog een financieel zaakje met de leden zwem mers, waarna de vergadering werd ge sloten. Verboden bou,w. Onder leiding van den gemeente-architect is Woensdag j.l. door gemeente-arbeiders afgebroken een schuurtje, staande achter de woning van H. Etman aan den Lijnbaanweg op ge meentegrond, daar dit niettegenstaande herhaalde aanmaningen door den eigenaar niet werd verwijderd. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Het was na Hemel vaartsdag wel iets beter dan er voor, doch de prijzen zijn toch zeer laag. En de aan voer wordt steeds grooter met 't zonnige weer. Hier volgen eenige prijzen. Seringen 0.280.31 p. bos. Pioenen 4.506.40 per 100. Irissen 2.303.40. Papavers 23. Convalaria's f 0.400.60 per 100 Pyrethrums f 0.501.20.. Damast f 5.50 6.50 p. 100 bos. Lupinen 0.300.60 p. 100. Korenbloemen 0.901.10. Margrie ten 0.350.40. Asters f 0.30. Albo pleno Odorato 0.400.60 per 100. Anjers 0.31—0.34 per 100. TER AAR Boerenleenbank. Woensdagmorgen vergaderde de coöperatieve Boerenleen bank Ter Aar te Nieuwveen in het café van den heer G. D. Verhoef aan het Pa penveer De directeuT, de heer A. Bree- dijk, Aarlanderveen, opent de vergade ring. Het is voor hem een genoegen deze vergadering te leiden, wijl Bank en leden een bepaald gunstig jaar hebben mogen maken. Benoemd werd tot verslaggever de heer.Th. Copraij le Nieuwveen en de"hee ren J. Buijs en Burggraaf tot stemopne- rners. Daarna werden de notulen door den heer Copraaij gelezen en onder dank voor den keurigen inhoud onveranderd vastge steld. Als kassier der Bank geeft de heer Copraij een uitgebreid vers'ag over het 24e boekjaar. Vervolgens geeft de heer Co praij een keurig jaarverslag, waaraan wij het volgende onlleenen: In 1924 toegetre den 24 leden, uittreden of overladen 17, totaal op 31 Den j.l. 302 leden. Het aantal mcuwe inleggers steeg in* 1922 met 76, in 1923 met 86. in 1924 met 113: de laat ste nieuwe integers hebben niét minder dan f 100.000 bijeengebracht. Het aantal spaarboekjes bedroeg 31 Dec j.l. 1034. bijgestorte. spaargelden in 1924 £615.724.14. totaal spaargelden-op 31 Dec. 1924 f 1.041.896.49. Voorschotten: loopen- pende voorschotten op 31 Dec. j.l. 204. nieuwe voorschotten in 1924 f154 800. te rugbetaalde voorschotten in 1924 f98.643.58, totaal voorschotten op 31 Dec. 1924 f592 068.82. Op 31 Dec. j.l. waren 84 leden in loopende rekening met de "Bank. Uitbetaald in 1924 aan den Centra- len Bank en de leden totaal f 2.09f}.404.68 Ontvangen in 1924 f 1.682.616 51. Stand op 31 Dec. 1924 f410 788 07. Aan debiteuren f515.712 43, crediteuren f 104.924.36 Om zet. In 1924 is ontvangen f 3.439 780.72, in 1924 is uitgegeven f3.409.981.92. Totaal omzet f 6,849.762 64. In 1924 is een winst gemaakt van f 3822.78 Op de reserve ge brachte winst over 1923 f3602.88. De re serve bedroeg #op 1 Januari 1924 f 24.414.06. 1924 heeft het hoogste cijfer der spaargelden bereikt, n.l. tot 2Yk rnil- lioen. De heeren van Middelkoop en Droogh werden bij veTlrek naar elders tot eere leden der Bank benoemd. In dien vacatu res werd de beer Breedijk, Aarlanderveen, gekozen tot voorzitter, den heer Holscher. tor Aar, tot secretaris, en de heer P. J. van Rijn. Langeraar, tot lid van den Raad van Toezicht Nadat door den voorzitter dank was ge bracht voor dit keurig verslag, had de verkiezing plaats van twee leden wegens periodiek aftreden. De heeren Hölscher en P. J. van Rijn werden herkozen. De voorzitter deelde daarna mede. dat een onderzoek is ingesteld, om de rentevoet te verlagen; alleen is zulks mogelijk geble ken voor de voorschotten; dn-rente zal worden gebracht van 5% op 5Vk pet. vanaf 1 Jan. j.l. Het maximum crediet spaargel den is onbeperkt toegestaan. Het maxi mum crediet bij de C. B. werd toegestaan tot f 150.000. De aanvrage loopende reke ning „Ons Belang", Nieuwveen, ie toege staan tot f90.000, aanvrage loopende re- i keening St. Pb ocas, Ter Aar, wc-rd toege staan tot f 20.000. Het plaatsvervangster is vastgesti op f 2500; Pretentiegelden bes van Toezicht zijn vastgesteld jaar. Besproken wordt viering I ïeum der Bank (7 Maart 1! rondvraag blijkt,' dat slechts feestvieren zijn, zoodat m meerderheid besloten is dien denken. Nadat van verschillj wijze van feestvieren Is beslolen ten hoogste hiervoor te besteden, terwijL hen, zijn, de helft van genoemd geschonken, om het feest in thuis te vieren. Een feestc een en ander nader regelen. Voor het naz'en der rekeni den benoemd de heeren Cop ven, P. van Dam, Ter A Nieuwveen. De voorzitter volgende vergadering weer ir hoef te houden. WOUBRUGGE. Herstel kerkgebouw. Da kerken van Oudshoorn en W< eerste plaats Innemen werd 18e eeuw opgemerkt. Jamm kerkgebouw hier in den Patri de achterzijde zoo verminkt aanbrengen van een onoogl schuur, z.g. „Oczaal". Veel heeft het gekost dit in stijl te deren, doch nu zal het herste ben, daar het Provinciaal Bi heeft toegezegd. Ongeval De 85-jarige he zijn wandeling hier op den jj werd door eefi onachtzame k fiets aangereden. Bewustelo huiswaarts gedragen. Dr Lc geneeskundige hulp. Het w vooral or.k op onze voetpaden, steeds groot gevaar. Gehuwd: J. Bijsterbof en S. Blanksma .id. 28 j. i j m. 25 j. en M. Bracht j..d 2| 438st& Ned. Staatslot Trekking van gis (Vervolg). Prijzen van 7(h 95 191 246 495 1150 1327 2451 2562 2821 2860 3919 4046 4974 4976 5604 5629 6199 6302 84 836 916 944 2039 2059 2158 2770 2783 2817 3194 3790 3897 4191 4205 4816 5369 5507 5553 5882 6033 6186 6719 7918 8864 9429 6731 6810 7607 7667 7905 8044 8386 8570 8940 8980 9035 0186 9483 9520 9558 9753 9937 10255 10859 10987 11064 11245 11419 11765 11843 122.54 12616 12945 13015 13129 13156 13402 13409 13595 13617 13883 14021 14223 14322 14451 14667 14769 14782 148.83 14970 15302 15577 15911 15923 15945 16066 16720 16865 16883 16978 17001 17306 17356 17504 17734 177S9 18037 18152 18153 18263 183.30 18693 18823 18977 18995 19022 '94Ó4 19654 1975? 19755 19777 '9946 19980 19996 20189 20236 \v<08 20419 20512 20664 20701 5e klasse 3e lijst: 1059 met niet; 9935 m.z. 99.34; 16384 m.z. NIETEN 46 129 134 166 18! 437 445 464 476 48 545 638 657 737 78' 812 852 973 999 103) 1144 1175 1219 1240 13C< 1320 1342 1459 1502 157! 1742 1819 1845 1890 194; 2018 2019 2020 2058 207( 2341 2358 2359 2386 24Ói 2623 2649 2712 2728 281' 2932 2978 2996 3040 305 3188 3295 3341 3373 3501 3627 3646 3666 3735 3S2I 3956 3999 4011 4113 4251 4320 4391 4436 4566 457' 4706 4730 4764 4S71 489! 4943 5024 5063 5066 509 5217 5302 5348 5353 5431 5531 5542 5570 5608 5601 5/S5 5803 5853 5920 594 6024 6065 6069 6112 612 6178 6182 6206 6235 626 6459 6488 6489 6532 657, 6626 6636 6713 6718 639 6937 6953 6%1 6966 698 7170 7205 7254 7401 _743 7650 7876 8038 8092 821 8369 8400 8425 8441 845 8520 8531 8559 8643 879 8836 8897 8906 8995 902 9300 9318 9336 9392 94D 9472 9538 9569 9610 966 9897 9900 9911 9917 992 10022 10038 10093 10099 1014 10423 10446 10447 10458 10S3 1109 10933 10999 11001 11010 11149 11223 11361 11472 1148 11573 11659 11668 11701 1172 11835 11840 11871 11877 1188 12120 12132 12148 12219 1221 12344 12354 12396 12404 1241 12466 12512 12564 12602 1262 12379 12957 12967 12983 1305 13305 13330 13368 13397 1341 13578 13612 13662 13701 137S 13836 13928 18931 14002 1402 14151 14166 14231 14247 1427 14314 14433 14461 14473 14.52 14575 14647 14698 14741 147f 14812 14879 14899 14939 1501 15249 152% 15306 15349 1541 15422 15520 15537 15611 156; "15826 15917 15926 15993 1601 16068 16088 16118 16176 162i 16458 16495 16521 16542 165i 16631 16635 16642 16701 1672 16792 1681) 16894 16961 1715 17312 17347 17420 17436 174! 17510 17546 17549 17563 175! 17686 17753 17772 17815 179i 18019 18069 18157 18188 182 18409 18417 18439 18441 1841 18509 18552 18565 18567 lSfit 18711 18750 18774 18780 187! 18976 18984 18988 19054 190! 19278 19343 19345 19416 1941 19468 19493 195C0 19525 195' 19769 19810 19818 19819 198' 19947 19969 19970 19992 200 20115 20268 20245 20370 204. 20604 20616 20626 20657 207. 20S16 2QS53 20922 20927 2091 5e dasse 3e lijst 1059 met niet; 9935_ni.z. 9934 16384 m.2

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 10