Ingezonden Mededeeling. ierwijl de K. L. M.-werktuigkundige P. A. van den Broeken zich bijzonder op bestu deering van den Rolls-Royce Eagle IX mo tor toelegde. De onder handelingen welke de K. L. M. aedert 1921 met de Nederl. Indische Re geering voerde nopens de uitoefening van juchtdiensten in Ineulinde, waren in het voorjaar van 1924 krachtiger hervat. De hoop dait de geslaagde vlucht van de H. N.A.C.G. deze onderhandelingen zou be spoedigen en het Indische Gouvernement nog beter zou overtuigen van de onmisken bare voordeelen, welke het luchtverkeer in hare gewesten zou hebben, bleek helaas ijdel te zijn. De overweging dat het Gou vernement moest streven nauT een sluiten de begrooting en dat de instelling van lucht vel-keersdionslen kosten zou medebrengen voor don aanleg van terreinen, het verlee- rien van subsidie enz. bleek sterker dan de overwering dat het scheppen van snelle luchtverkeersdiensfen in deze van snelle verbindingen verstoken gewesten, ongetwij feld aan het geheele economische leven in Indië ten goede zou komen. Heeft dus de vliegtocht naar Indië geen directe resultaten ongeWerd en heeft de voorbereiding ervan den Tech nisehen Dienst der K. L. M. alsook ha-re Directie niet. onbelangrijk belast, tooh hebban de al- gemeene belangstelling en geestdrift welke door den tocht verwekt werden, stellig een gunstigen invloed gehad op de ontwikke ling van het Nederlandsche luchtverkeer." Voor 1925 staan op het programma: één K. L. M. dienst op Londen, verdub beld in het drukke seizoen (van 15 Juni 12 September); één K. L. M. dienst op Parijs; één K. L. M. dienst op Hamburg en Ko penhagen in eigen organisatie; voorts een tweede dienst AmsterdamBremenHam burg, in samenwerking met de Duitschers en aansluitende op de K. L. M. diensten van en naar Londen, zoodat er een door gaande verbinding LondenHamburg wordt geschapen. Daarnaast komen de Engelsche lijnen LondenAmsterdam (met aansluiting Am sterdamBerlijn) en AmsterdamKeulen; de Zweedsche lijn MalmöKopenhagen HamburgAmsterdam (met aansluiting ©p de Engelsche lijn naar Londen en de Fransche naar Brussel, en Parijs). Dan de Duitscho lijn AmsterdamBerlijn, de Bel gische lijn AmsterdamRotterdamBrus selBazel en de Fransche lijn Amsterdam -BrusselParijs. Dit wil dus zeggen: drie diensten per dag heen en terug op Londen, 2 op Parijs, 2 op Brussel. 3 op Hamburg 2 op Kopenhagen, 1 op Malmö, 1 op Berlijn, 1 op Keulen, 1 op Bazel. Alle deze diensten heen en terug vormen per dag een afstand vair ruim 10.000 K.M. De vliegtuigen die Nederland dan aandoen, leggen in drie dagen even veel K.M. af als de afstand van den Ne derlandIndië-vlucht heeft bodragen. Er komen dan te Amsterdam per dag elf vliegtuigen aan en er vertrekken er elf Te Rotterdam komen vijf li men samen. Am sterdam zal dan de tweede luchthaven van Europa zijn geworden. De K. L. M. zal zich in 1925-meer dan voorheen toeleggen op het bonden van koT- to pleziervluchten. Op de laatste Jaarbeurs waren er voor dergelijke vluchten 500 pas en "iers. Tijdens de Paasohdagon hebben te Schiphol 200 personen een vliegtocht je ge maakt De vluchten naar Heemstede vol doen goed. Er zullen dit jaar ook toeristen- vluchten worden gehouden: van het eene vliegveld naar he' andere met terugkeer via Soesrterberg of Scheveningen établissementen waren, die ditzelfde uit hangbord droegen. Hij gaf het plan op deze alle te bezoe ken, maar nam zijn taxi om zich naar het station te begeven, vanwaar de treinen naar Bordeaux vertrokken. VI Zij wist er te veel van en kwam tot de ergste gevolgtrekkingen. (Rudyard Kipling). Toen Sidoine vertrokken was, zonderde voorwerpen mede te nemen die hij was komen halen en daarenboven de valies, die hij bij zich had nog liet staan, viel er een «teen van het hart van juffrouw Eulalie. Zij herwon haar kalmte, maar de el kaar zoo snel opvolgende catastrophen de den haar nieuwe ongelukken verwachten. Zij kreeg 't koud en vermoedde meerde re verwikkelingen. Een mogelijke ontmoe ting van oom en neef, en dan die anderen, die Grobsky nog. Ja, die moesten er ook nog bij komen. Vermoeid van het tobben over al deze ellende, begon zij de stoelen recht te zet ten, trok het tapijt recht, bracht de fleschjes terug op hun plaats, wierp het valies door Sidoine vergeten naast de pa- rapluie van oom Schutz, trok de schouders op, zuchtte eens en ging langzaam naar beneden. En over de woning waarin zooveel on- weders geraasd hadden, daalde een kalme rust neder. Na eene afwezigheid van een uur keer den Gregorlua en Boubou l'Equerre met een rol muziek onder den arm naar hun Medegedeeld werd nog dat men in Twente tracht te komen tot het inrichten van een vliegveld in den driehoek En- echedeOldenzaalHengelo, alsmede dat de pogingen om tusschen Rotterdam en Den Haag een gemeenschappelijk vliegveld in te richten, wel kans van slagen hebben. SPORT NEDERLANDSCHE VOETBALBONO Overzicht Voor de kampioenscompetitie staan twee wedstrijden op het programma. N. A. G. moet de verre reis naar het Noorden on dernemen, waar Frisia ongetwijfeld haar uiterste best zal doen om tenminste een enkel pntje in de kampioenscompetitie binnen te halen. Of het zal gelukken wa gen we weer te betwijfelen, want N. A. G. zal haar uiterste best doen, om de kans die haar nog op het kampioenschap over blijft, te behouden. In Deventer heeft de returnwedstrijd tusschen Go Ahead en Sparta plaats. De eerste ontmoeting eindigde in een Sparta overwinning dank zij eenig individueel spel van Ruffelse, die de twee doelpunten maakte, doch als Gas morgen extra be waakt wordt zou Go Ahead de rollen wel eens kunnen omdraaien en de puntjes thuis houden. Voor de promotie1competitie in Afdee- ling I ontvangen de Haantjes thuis Spar taan. De Hagenaars zullen goed doen de beide puntjes binnen te halen, willen zij hun kans op het eerste klasseschap behou den. Na de eerste nederlaag van Spartaan zullen de Amsterdammers er echter wel alles opzetten om een meer bevredigend resultaat te behalen. De beslissingswedstrijd tusschen V. 0. C. en A. D. 0. zal ongetwijfeld interes sant en spannend zijn. De uitslag valt moeilijk te voorspellen. Ook in het Oosten wordt de promotie competitie begonnen met een wedstrijd EendrachtD. 0.. T. O. In het Zuiden ontvangt Alliance de club uit Middelburg. De Rooscndalers zouden ons tegenval len, indien zij niet tenminste één punt we ten te behouden. In Venlo komen V. V. V. en Roermond tegen elkaar in het veld, wat waarschijn lijk wel een zege voor de thuisclub zal op leveren. Voor de gewone competitie wordt te Lei den de laatste wedstrijd gespeeld tusschen L. F. G. en Lugdunum. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. Landenwedstrijd. .Zürich: ZwitserlandNederland. Kampioenscompetitie. Leeuwarden: FrisiaN.A.G. Deventer: Go AheadSparta. AFDEELING I Promotiecompetitie 2e klas. Den Haag: QuickSpartaan. AFDEELING II Promotiecompelitie 2e klas. Haarlem: .V 0. G.A. D. 0. Promotiecompetitie 3e klas. Gouda: Steeds Volharden—Gouda. Derde k la s s e A. Leiden: L.F.C.Lugdunum. Schiedam: H.6 D. V S III—H. B. S. III. AFDEELING III Promotiecompetitie 2e klas. Arnhem: EendrachtD. O. T. O. AFDEELING IV Venlo: V. V. V.Roermond. Roosendaal: AllianceMiddelburg. Vriendschappelijk. Leiden: A. S. C.E. D. O. ZWITSERLAND—NEDERLAND Een voorbeschouwing We staan weer aan den vooravond van een internationale voetbalontmoefing. Na België en Duitschland is thans Zwitser land aan de beurt. De betrekkingen met voetballend Zwitserland zijn nog niet van zoo langen duur, maar niettemin wel van eenige beteekenis, omdat de Zwitsers een goede rol spelen tusschen de overige lan woning terug. Terzelfder tijd met hen kwa men hun koffers aan, die zij naar boven in de slaapkamer lieten brengen. Terwijl Gregorius zich daarmede bezig hield keek Boubou l'Equerre door 't raam van de zitkamer naar buiten, zij had haar hoed en handtaschje op de piano gewor pen. De koffers waren op hun plaats ge bracht en alleen gebleven begonnen beide echtgenooten zich om te kleeden. Grego rius was bier spoedig gereed, maar Bou bou l'Equerre behoorde tot diegenen, die vijf-en-veertig minuten noodig hadden, als zij zich haasten om van costuum te ver anderen. Gregorius dio in zijn kwaliteit van pianist zeer handig was met z'n vin gers, hielp haar gewoonlijk drukknoopjes en haakjes vast en los maken, hetgeen voor hem een welkome oefening was. Hij was reeds in gala, toen Boubou l'Equerre nog bezig was haar neus te poe deren. Hij zag met voldoening dat juffrouw Eulalie de stoelen had rechtgezet en de ka mer in orde gemaakt had. Kijk, daar staat een valies, en een parapluie van de vorige huurders, ik zal de huisbewaarster bellen om die boel op te ruimen. Gregorius drukte op den knop der elec- trlscbe bel, maar mejuffrouw Eulalie zou hem daarop niet antwoorden. Juist op het oogenblik dat de bel weer klonk, viel zij bijna in zwijm, terwijl zij door de ruit van haar kamer mevrouw Loriot bemerkte, die de trap opging. Helaas 1 Ja, het was mevrouw Loriot, die daar naar boven klom. Toen Sidoine het station verlaten had, den van Europa en momenteel als een der sterkste voetbalnaties wordt beschouwd. De eerste ontmoeting tusschen verte genwoordigende elftallen van Nederland en Zwitserland dateert uit het voorjaar van 1920, nu dus vijf jaar geleden. Tegen de verwachtingen in werd die eerste ont moeting reeds een nederlaag voor de Oranje-menschen. Men had de Zwitsers algemeen onderschat, afgaande op hetgeen zij voor den oorlog presteerden. Maar tijdens den wereldkrijg was de Zwitser- sche spelkwaliteit verbazend vooruitge gaan en zoo dient erkend, dat het Zwit- sersche spel in dien wedstrijd het Hol- landsche overtrof. In 1921 kwam het Zwitsersche elftal In Amsterdam op bezoek en in een storm- achtigen wedstrijd, waarbij Holland in het eerste kwartier twee doelpunten maakte, werd revanche genomen voor de eerste nederlaag. Toen kwam de wedstrijd te Bern, die nog doet spreken van de schande van Bern. Als perplex stonden we, toen we den 20en Nov. 1922 het ont stellende bericht „een 50 nederlaag" vernamen. De Hollandsche ploeg stelde toen vol komen teleur en deze nederlaag werd het volgend jaar nog maar ten doelp goedge maakt door de 4l-overwbn-p - r>n 25 Nov. van 1923. De stand luidt dus: gesp.gew.gel.vr! v ■-•nt gem. Zwitserland 4 2 2 8-7 4 1.— Nederland 4 2 2 7-8 4 1 Het elftal dat morgen tegen de Zwitsers in het veld komt ziet er geheel anders uit dan in de vorige wedstrijden. Denis speel de in drie, de Natris in twee wedstrijden mede en Bul slechts in den laatste. Zooals ons elftal er thans uitziet mogen we met reden, verwachten, dat de wed strijd een succes voor de Hollanders zal worden. H#et Nederlandsche voetbal, althans ze ker dat van het Oranje-elffal bevindt zich den laatsten tijd in stijgende lijn. Wij heb ben weer zoo langzamerhand wat men noemt een homogene ploeg gekregen, een ploeg met een kern van goede spelers, die R.-K. FEDERATIE Wedslrijdprogramma voor a.s. Zondag. Kampioenscompetitie. P. V. C.Volharding F. v. Veen Eerste klasse R. K. M. S. V.Caesar H. Becht SittardChèvremont A. v. Bokhoven ValkenburgPalemig G. Knipschild Tweede klasse H. MontfoortGraaf Wilem II 2 A. Bizot D. 0. N. K.—V. E. P. H. de Bueger DIOG. HAARL. BOND Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. Eerste klasse B LisseS. J. C. terr. S. J. G. (Noordwijk) Derde klasse E Leiden IIILisse II terr. 0. V. V. (Oegstgeest). Vierde Klasse F. Teylingen IILisse III H. Caspers Vriendschappelijk. E M. S. I—Leiden I De wedstrijd S. J. C.Lisse. Wij ontvingen van het Bestuur der R. K. S. V. „Lisse" het volgende berichf: A.s. Zondag is Lisse I wederom uitge- noodigd om voor de derde maal den strijd aan te binden tegen het protesteerende S. J. C. I uit Noordwijk. Nu heeft het Bestuur van de voetbalvereen. „Lisse" ge meend een combinatie van het 2e en 3e elftal te sturen, opdat S. J. G. nu het pro- lesteeren van ongerechtigde spelers ach terwege kan laten. Verder heeft bovenge- belovenue over een half uur terug te kee- ren, was Jeanne met haar zakdoek blijven wuiven zoolang zulks noodig was. Daarna trachtte zij zich te amuseeren door rond zich heen te zien in de wachtkamer. Zij poogde de eerste bladzijden te lezen van de schriften met dichtwerken van Si doine, die zij bij zich bad, maar onwille keurig dwaalden haar oogen telkens naar de klok «die aan het einde der zaal vlak tegenover haar hing. Een oogenblik was zij beangst, toen een reiziger, die niet ver van haar afzat en bezig was in een pijp te blazen, baar een haarspeld ter leen vroeg. Eerst vreesde zij voor een avontuur, maar het gelaat van dezen man drukte zooveel goede trouw uit fen hij stale zoo goedmoedig de hand uit, dat Jeanne hem met eenigo verwondering de haarspeld aan gaf. Na haar vriendelijk bedankt te hebben maakte de man er onmiddellijk gebruik van om zijn pijp schoon te maken. En toen zijn werk afgeloopen was, veegde hij de haarspeld aan een stuk papier af en bezag Jeanne met een twijfelenden blik, niet wetende of het in overeenstemming was met de gebruiken in de groote wereld aan een dame een haarspeld terug te ge ven, waarmede men zijn pijp heeft schoon gemaakt. Jeanne keek volhardend de andere zijde uit en hij wierp de speld onder de bank, stak z'n pijp op en zoog dikke rookplui men in, die hij in de richting van zijn welwillende buurvrouw blies, zonder er veel aandacht op te slaan Dit kleine voorval hield de gedachte van Jeanne een vijftal minuten bezig. Zij vermaakte er zich mede en lachte om een plaats In het elftal volkomen waard zijn. En geheel onverwacht is het elftal nog versterkt door de opneming van Wout Buitenweg op de middenvoorplaats. Jam mer mag het genoemd worden, dat zulks is '-geschied wegens het bedanken van de Haas, die door ongesteldheid verhinderd is, maar niettemin lijkt het elftal er wel door verstrekt, wijl deze Utrechtenaar buitenge woon goed in vorm schijnt te wezen. Ook Steeman is niet van de partij, wijl zijn be zigheden hem niet toelieten vijf dagen op reis te gaan. Zijn plaats wordt ingenomen door den jeugdigen Feyenoo'rd-speler van Heel, die in den wedstrijd tegen do Zwit sers voor de eerste maal in een internatio nale ontmoeting uitkomt. Wat hij zal pres- teeren valt moeilijk te voorspellen, al dient niet ontkend, dat hij met Bul naast zich en van Dijke achter een goede linkerverdedi ging kan vormen. Waar van Lefèvre aan den rechterkant met Denis, die zijn 3Qsten landenwedstrijd speelt, hetzelfde kan ver wacht worden en op v. d. Meulen in het doel ongetwijfeld eveneens weer gerekend kan worden, mogen we aanval zoowel als verdediging goed noemen en met vertrou wen den uitslag tegemoet zien. Of de Zwitsers er eveneens over den ken mag worden betwijfeld, gezien de alar- meerende berichten, die er de laatste da gen over het elftal gelanceerd zijn. Hoe wel natuurlijk niet gezegd kan worden, dat de plaatsvervangers minder zijn dan de oorspronkelijk aangewezenen lijdt een ploeg als geheel toch wel aan diverse wij zigingen, die- er ter elfder ure in gebracht worden. We hopen echter, dat ondanks alles het Zwitsersche elftal zoo sterk mogelijk uit- kome, opdat van gelijkwaardige krachten moge gesproken worden. De wedstrijd, die te Zürich gespeeld wordt en te 4 uur aanvangt, wordt geleid door den Franschman Slawick. Door een bijzondere verbinding zullen wij behoudens onvoorziene omstandig heden tijdens den wedstrijd het verloop van het spel bekend maken aan ons bu reau Rapenburg 10, bij den heer J. Rijs- bergsn. Heerenstraat 2 en te Al?h?n aan den Rijn. Abcgglen II Gielens noemd bestuur gemeend voor hef le elftal een wedstrijd uit te schrijven, op eigen terrein, om zoonoodig de supporters hier van te laten genieten inplaats dat ze naar Noordwijk gaan. Hierdoor hoopt het be stuur dat voor S. J. G. en voor den Bond een lastig probleem is opgelost en dat de Bondssecretaris zijn hart ook eens kan op halen. R.K.S.V. „Leiden" Zondag a.s. speelt het 4e elftal een vriendscliappelijken wedstrijd tegen Graaf Willem II 5 .n Den Haag. Voor degenen die op de fiets gaan is het vertrek vast gesteld op 1 uur. Met de autobus om half 2 tot Bosehhelc. KORFBAL. Wedstr jdprocrarr.ma voor a.s. Zondag. Kampioenschap van Nederland. Amsterdam: WesterkwartierE. K. C. A. Tweede klasse N.-H. Koog a.d. Zaan: K. V. K. V.Oosterpark. Bussum: De GooiersEendracht. Tweedy klasse Z.-H. Rotterdam: Ons EibernestDordrecht II Promotie-degr. West I N.-TT. Haarlem: AdvendoHercules. Zilveren Korf. Tweede ronde. Amsterdam: SwiftExcelsior; i - Koog Z.; D. D. V.Sportief. Zilveren N. v. d. D.-bal. Tweede ronde. Leiden: Vitesse II (L.)D. V. D. zichzelf, dal zij een oogenblik dezen man voor een Don Juan aangezien bad. Daarmede verdreef ze eenige oogenblik- ken haar verveling, want zij verveelde zich; Sidoine was nauwelijks vijf minuten vertrokken of zij verlangde naar hem vergeef het haar, want'het was de eerste maal na hun huwelijk, dat hij haar al leen liet. Toen het half uur verstreken was, maak te de verveling plaats voor ongerustheid, zij keek niet langer meer naar de klok, maar onophoudelijk naar do deur; zij ver anderde zelfs van plaats om deze beter te kunnen zien. Het niet meer uit kunnende houden, stond zij eindelijk op en ging aan de deur staan, teneinde zoover mogelijk te kun nen zien. En aldoor vermeerderde hare onrust. Zij durfde niet heengaan, want ieder oogenblik kon Sidoine terugkeeren. Zij trachtte zicli gerust te stellen Hij zal geen taxi gevonden hebben; hij zal de handschoenen niet hebben kunnen vinden en zoo gaf zij zich telkens reden op voor het wegblijven van haar echtgenoot. Hoe later het werd hoe meer zij aan een on geluk ging gelooven. Dit wachten werd voor haar een marteling, waartegen zij niet langer kon strijden. Twee uren! Twee uren en nog was hij niet terugI Zij kon het niet langer uithou den. Ditmaal was zij er zeker van: er was hem een ongeluk overkomen. Zij moest gaan zien. Het valies opnemende dat Sidoine bij haar had achtergelaten, en waarvan zij het gewicht niet voelde, ging zij het station uit, riep een taxi aan en liet zich naar huis rijden. Ingezonden Mededeeling. Het Zuidelijk Twaalftal. De Commissie tot samenstelling van het Zuidelijk Twaalftal, dat op 3 Mei a.s. in Den Haag in den Noord-Zuid-wedstrijd zal uitkomen, heeft daarvoor de volgende spelers(sters) uitgenoodigilL Dames- A. Jurgens (Velox), D. Vijfwinkel (Velox), M. Canninga (H.K.V.), J. Visscher (H.S. V.), M. Schijfsma (Vitesse L.), J,. Buys (Fluks). Heeren: J. Mazurel (Velox), L. v. Broek (Velox), B. Leene (H.K.V.), J. v. d. Heyden (H.S.V.), E. Uittenbroek (Vi tesse L.) en A. v. Nieuwen huizen (Vitesse L) Mocht een der vakken uit Rotterdam, Den Haag of Leiden door omstandigheden een verzwakking ondergaan, clan trèedt daarvoor het reservevak uit Dordrecht, bestaande uit de dames: A. v. d. Werf (Dordecht), M. v. 't Hart (Deetos) en de heeren W. Schaap en G. de Mey (Deetos) in de plaats. AUTOMOBILISME. De Buick zonder chauffeur. Het laatste bericht, dat het „Vad." be reikte betreffende de Buick around the World is, dat de wagen Australië bereikt heeft. Men zal zich herinneren, dat deze wagen begin Januari door Nederland reis de. Toen had de wereld-Buick de reis Ame rikaEngelandNederland reeds achter den rug. Nadien is de volgende route afge legd: Gereden van Amsterdam via Brussel en Parijs naar Marseille; verscheept van Mar seille naar Port-Said; gereden van Port- Said via Cairo, Gaza, Jeruzalem, Beiruth, Damascus, Bagdad naar Bazra; verscheept van Bazra naar Bombay; gereden van Bombay, via Agra naar Calcutta; ver scheept van Calcutta naar Ceylon. Thans is de wagen op weg dwars door Australië. De Buick heeft thans reeds meej dan de helft van de voorgenomen route af gelegd. Wanneer men bedenkt, dat de wagen een respectabel aanlal malen verpakt en we der uitgepakt is en hard te verduren heeft gehal op meerdere stukken van zijn route, zal men moeten toegeven, dat.de Buiek- fabrieken en met hen allen die voor den Buick gevoelen trots zijn op het tot nu too behaalde schitterende resu'taa' ZEILEN Twaalfvoeisjollenkïasst.- Evenals het vorige jaar zullen ook in 1925 wedstrijden worden gehouden om het nat'onaal kampioenschap in de twanlf- voetsjolelnklasse. Vermoedelijk zul'en de eerste voorwedstrijden in de tweede helft van Juni gehouden worden Besluurderen van de Kaag en van het'IJ hebben ieder een specialen prijs toegezegd, die vo'cens een nader vast te sleden puntenstelsel als tweede en derde prijs zullen uitgeloofd wor den Olympische spelen voor studenten in 1926 te Rome Naar het „Hbld." verneemt zullen in de maanden Augustus en September 1926 te Rome voor de eerste maal Olympische Spelen worden gehouden Aan dezo Olympiade zal eveneens verhonden worden oen Olympiade voor Kunsten en Weten schappen. De sportwedstrijden zullen het volgende programma omvatten: Athleüek: Hardloopen 100 m.. 200, 400, 800, 1500 en 5000 m., 110 m. hordenloop, hoog- en verspringen, polsstokhoogspringer drie sprong, discuswerpen, gewicht- en speer werpen, estafette 4 keer 100 m., 4 keer 400 »>i en 800. 400, 200 en v. Er znl- In groote haast liep zij. een migeluk vreezendc, do trap op, en .ging liet salon binnen. En daar trof haar een zware slag,'die doodelijk had kunnen zijn. Zij week lerug tot aan den muur! Op de piano bemerkte zij een vrouwenhoed en een handtaschje. Een vrouw hier! Verwondering, smart en woede, drongen haar naar het hoofd, maar zooals gewoon- Jijk behaalde de woede de overhand. Zoo! dus dat was het!.daarvoor liet men haar aan het station wachten. Een oude kennis zeker onderweg ontmoet Eu de ellendeling zou straks bij haar komen, terwijl zij daar geduldig te wachten zat en zeker een of ander verhaaltje bedenken om zijn wegblijven te verontschuldigen. Neen! dat niet! Uit de aangrenzend» slaapkamer klonk thans met verheffing een vrouwenstem. Jeanne wilde toevliegen, gedreven door het verlangen om die vrouw do oogen uit het hoofd te halen en dien bedrieger van een Sidoine, dien huichelaar, met minach ting voorbij te gaan. Maar nu kreeg haar waardigheid do bovenhand. Nadat zij het beeld van Si doine als uit haar hart gerukt had, wilde zij niet, dat hij haar zou zien. Haastig zette zij zieh neder aan het schrijftafeltje waar zij gewoonlijk zal te schrijven; op een blad papier pende zij eenige regels, neer, vouwde het toe, deed er een omslag om en schreef er den naam van haar man op. Ui-I w;i de eerste brief, dien zij hem scli r (Wordt vervolgd). De samenstelling do Zwitserland: olftfïllen zal vermoedelijk zijn als volg!: Aubin Reymond Ramseyer Oberhauser Sch miedlin Fassler Sturzeneger Kramer Abegglen I of Leiber Scheidsrechter 0 Slawick Baer v. Slangenburg Buitenweg Volkers Van Heel Bul Lefèvre Van Dijke Denis Van der Meulen

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 12