rT68egs»a««e8s VasrtoricM volgens waarnemingen verricht in den morden van 20 Jan. 1925, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 786.2 Kopenhagen. ,aagste Barometerst.: 736.3 Isatjord. Verwachting tot den avond van 21 Jan.: i Zwakke tot matige Oostelijke tot Zuide lijken wind, nevelig tot zwaar of half jewolkt, weinig of geen neerslag, aan hankelijk iets kouder. Barometerstand. d van hedenmiddag 3 uur is aan- egeven door den grooten wijzer. Het dun- ie lijntje beduidt den stand van gister- j biddag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 4.6 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Dinsdag 20 Januari: 4.53 uur n.m. tot Woensdag 21 Januari 7.30 uur v.m. Derde Orde. In de j.L Zondag gehouden vergadering met relatieve (volgens de statuten vol- oende) meerderheid van stemmen tot be- uursleden gekozen Th M. W Bergers als tamelijk en HAM Colla-Hueber als vrou elijk bestuurslid. „Waar blijf je nou" mooie Roomsche Revue „Waar blijf nou?" komt, zooals reeds geannon- •d, in Ledden, in de Groots Stads-Ge- jorzaal, Zondag 25 Januari en Maan- 26 Januari (acht uur precies). Leiden heeft plaats de 27e en 28e [voering. Overal was de belangstelling ooi. Ruim 70 Dames en Hoeren werken er ede, speciaal vervaardigde costuums, ooie décors en licht-effecten. De opbrengst is geheel ten bate van de bouwen St. Joseph kerk te Hillègom. School- en Werktuinen. i verleden jaar bier ter stede opge- :lile vereeniging voor School- en Werk- nen beeft aanvankelijk nogal met enkele leilijkheden te kampen gehad Om toch haar doel te kunnen verwezen- ken, de schoolkinderen in de gelégen- iid te stellen onder behoorlijk toezicht der een tuintje te bewerken, heeft zij locb'g een vrij groot terrein goed fceel- dat niet te ver van de stad verwij- 1 is en zoodanig gelegen, dat de ouders met gerustheid hun kinderen heen kun sturen. Een zoodanig terrein te vin waarvan 'de huurprijs de krachten vereeniging niet te boven - gaat, is zoo gemakkelijk en heeft het bestuur den afgeloopen zomer voortdurend be- b gehouden ezen winter is het er echter in ge- een flink stuk land te vinden en eigen alleszins billijke voorwaarden van Gemeente te pachten. Het is gelegen Fruinstraat, vlak bij de H B S., I Invalidenhuis en het openbare speel- in rein, het heeft een oppervlakte van 8 Ie H.A., zoodat er ruimte voor heel wat itjes zal zijn aa )it terrein moet nu echter in exploita- genomen worden en om de vereeniging daartoe noodige middelen te verscliaf- vormt zich thans een comité, dat zich rstelt einde Februari een propaganda- te organiseern, waar o-m. de heer Dilling uit Zutphen, secretaris van de itrale Vereeniging voor School- en rktuinen, een voordracht met lichtbeel- zal houden oodra deze plannen vaster vorm heb- aangenomen, zullen wij nadere niede- lingen daaromtrent doen. in ^tereumiddag heeft de brigadier van tic J A Verkuylen, die den dienst pensioen heeft verlaten, afscheid ge ien van zijn superieuren en collega's, e heer Verkuylen, die gisteren 55 jaar d, kwam op den Hen Juni 1894 als it 2e klasse in dienst, hij werd ver sus bevorderd tot le klasse en op 1919 tot brigadier, adat hij gisterenmiddag door den iaris van politie, den heer 'P. Sla- op hartelijke wijze was toegesproken, a 1 hij naai de groote wacht geleid, lar bij zijn binnentreden de muziek de politie lustig weerklonk Alle iten. voorzoove de dienst het toeliet, en aanwezig om bij het afscheid van en ouden getrouwe tegenwoordig te et eerst werd het woord gevoerd door agent J Zwart, die, namens het ge- eij e Politiecorps, den wensch uitsprak, SS <le heer Verkuylen nog vele jaren van pensioen zou mogen genieten Na- 8 allen bood hij hem een tlieekast aan veiis een fraai lorgnet-garnituur in "ens dó aid. Leiden van den R. K. van Politiepersoneel voede het 'e de heer J Verver, die er in korte m tei1 ?P wees wat de lieer Verkuylen J'1 tijd als lid en voorzitter voor de n organisatie heeft gedaan. Als herin- 1# overhandigde hij hem een fraai benevens een kistje sigaren 'li De heer I'. Bodenstafl, ook een van de oude garde, sprak namens de afd. Leiden van den Bond van Politiepersoneel. Spr. wees er niet zonder ontroering op, wat de heer Verkuylen steeds voor allen wass ge weest en hij wenschte liem nog vele jaren van welverdiende rust De lxeer Verkuylen dankte bewogen voor de vele bewijzen van Sympathie, die hij van allen mocht ondervinden. De ka meraadschap. die uit dit alles blijkt, bad hjj steeds met alle krachten voorgestaan Hij schetste verder den toestand zooals hij dien in 1894 vond en -hoe die door het werken der pioniers in de organisatie ge leidelijk is verbeterd,- ondanks er heel wat moed toe noodig was, om voor de rechten van den politie-man op te komen. Spr. dankt ook liet muziekgezelschap voor de aangename verrassing hem bezorgd, waarna de heer W Post namens de mu- ziekafdeeling nog een woordje sprak. Het was een treffend afscheid, waaruit ten duidelijkste bleek, dat de sfeer onder de politiemannen tegenwoordig veel zui verder is dan vroeger wel het geval was. Er lieerscbt© een gezellige kameraad schappelijke geest. De vorige week had de eindvergadeïing plaats van de Buurtcommissie voor de versiering van de Hooigracht. Door ziek te van den voorzitter, den lieer Splinter, was deze vergadering uitgesteld. Uit de rekening en verantwoording bleek, dat er een batig saldo was van f 36,20, waarvan werd afgedragen f 18,10 aan de vereeni ging St. yincentius en f 18,10 aan Jeruël, Middelstegracht. De rekening en verant woording werd nagezien door de heeren van Tol en van Tbiel. die haar in orde bevonden. De St.crt no. 12 bevat de Koninklijk goedgekeurde statuten der N.V. Handel maatschappij „Pbos", fabriek van lucifer- pillen. alhier Gistermiddag omstreeks 5 uur zijn op de Middelstegracht een paard en wagen van Van Gent en Loos, bestuurd door J. M„ te water geraakt. Met behulp van perso neel der firma Tieleman en Dros zijn paard en wagen op het droge gebracht Het paard had een verwonding aan den rech- ter-achterpoot en werd door dr. Roos ver bonden. Op den Rijnshuvgerweg is gistermiddag oen handwagen, toebehoorende aan den kaashandelaar Lema-n en bestuurd door G. H., bij het uitwijken van een groentewa gen door de elektrische tram aangereden. De handwagen werd gedeeltelijk vernield. Bij de politie meldde zich gisteravond aan om nachtverblijf W. S. Het bleek dat deze nog eenige dagen hechtenis te goed had wegens dronkenschap, weshalve hij heden naar het Huis van Bewaring te 's-Gravenhage is overgebracht. In een dei' openbare scholen alhier werd dezer dagen een doos met gloeilampen ter waarde van ongeveer 50 gulden, vermist. De recherche werd hiervan in kennis ge steld en al spoedig viel de verdenking op den electricieen M. J. O. alhier, die daar eenige dagen geleden werkzaamheden had verricht. O werd aangehouden en heeft ten slotte bekend, den diefstal te hebben ge pleegd. Hij is na opgemaakt proces-verbaal Yoorloopig op vrije voeten gesteld. Een verslag van de gisteren gehouden vergadering van „St. Augustinus" moeten wij tot morgen laten liggen. MUZIEK. Haarlenisch Orkest. Bij zijn eerste optreden alhier, na zijn ziekte, werd dirigent Gerkarz met applaus ontvangen. Hij zal bemerkt hebben, dat bet aantal concertbezoekers niet achteruit gegaan is tijdens zijn afwezigheid, dank zij de toewijding van den waarnemenden diri gent Willem Knikker en het orkest. Het programma was voor de pauze samenge steld uit: Duitsclie, na de pauze uit Fran- sche muziek No. 1 was de Leonore ouver ture No 3. Met de balletmuziek „die Ge- schöpfe der Prometheus" zet Beethoven zijn eerste schreden op gebied van drama tische muziek. De keuze van den tekst voor zjjn opera viel op een in het Duitsch ver taald Libretto van den Franschen dichter Bouilley Leonore is een opera geheel ver schillende met de „Fidelio" zooals wij die kennen. De ouverture vooral heeft Beetho ven veel zorg gegeven, er zijn er niet min der dan vier. Om verschillende moeilijkhe den brengt Beethoven veranderingen in zijn toch zoo geniaal werk In 1806 zou de Leonore ouverture No. 3 voor het eerst zijn gebruikt. In 1814 toen „de Fidelio" zou worden opgevoerd, schreef de meester een nieuwe ouverture. Zoo zijn „vermoedelijk" cie vier ouvertures voor Fidelio (Leonore) ontstaan. Beethoven bezit de groote be voorrechting de ware sfeer te bereiken, schept gevoelens, zoo waar. zoo eenvoudig, zoo intens-machtig. Geweldig suggestief is de macht die er van uitgaat Dirigent Ger- harz weet dit alles, hij geeft veel moois veel goeds. Hij weet ook. dat Beethoven alléén te winnen is met gevoels-verinnerlij- king waarnaar hij ernstig streeft. Hiervan getuigde ook de vertolking van het menuetto in Gdur een klein maar Beethoven-waardig werk voor strijkin strumenten met obligaat voor vier solo-in strumenten, le en 2e viool, alt en cello, dat fijn werd gespeeld Schubert's twee- deelige „Unvollendete symphonie", die volgde, bezit een zacht teere schoonheid. De herhalingen zijn wat lang zoo zegt men; de lengte in dit werk is toch niet hindeidijk. Mogelijk dat 't rhythme wat eentonig is en groote contrasten treft men er niet in aan Maar ik vind de zoet- lokkende melodie, die er in ligt, toch héél mooi en aantrekkelijk. Al voor de pauze werd grooten bijval be loond door de toehoorders Onder veel belangstelling speelde Frieda Bellinfante he£ concert No. 1 van Saint- Saëns voor violoncel met orkestbegelei ding Het spel van deze jonge celliste is gevoelig-van aard. Haar muzikaliteit is on getwijfeld kunstzinnig. Gaarne laat. zij zich gaan in haar passie, die zij met smaak be- lieerscht. Technisch beheerscht zij ook al veel. Ongetwijfeld kan de^e jonge muzikale kracht, die zoekt naar een nobelen toon en warme gevoels-accenten nog veel bereiken. Nu al heeft zij doen genieten van haar rustig en zéker spel Het orkest begeleidde heel mooi en bescheiden, en met veel toe wijding; de dirigent stelt zich geheel ten dienste van zijn solist. De mooie „Suite Algérienne" (Impres sions pittoresques d'un voyage en Algérie) van Saint-Saëns was een waardig besluit. Er zit charme in het werk van dezen ta- lentvollen Franschman, om zijn geest, zijn fijne lyriek en zijn melodieën, zijn poly- phonie, zijn instrumentatie. Hij heeft een veelzijdig talent bezeten. Het orkest heeft hegl den avond mooi gespeeld, onmiddel lijk handelend naar het aangeven van den dirigent Er werd veel kleur gegeven. De dirigent belichtte de zeer verschil lende muziek voor en nk de pauze met dictinctie. Het orkest gaat merkbaar voor uit. Een ieder wordt in staat gesteld deze populaire concerten (in de goede beteeke- nis) bij te wonen; aan jonge solisten wordt gelegenheid gegeven zich te laten hooren. Men betoonde zijn dankbaarheid. Orkest en dirigent werden aan 't slot warm ge huldigd. J. Bh UIT DE OMGEVING KATWIJK AAN DEN RIJN. Hulptelegraafkantoor. Het hulptele graafkantoor is vanaf 19 dezer op werk dagen opengesteld van 9 v.m. tot 12 Vi uur n.m.; van 2 uur n.m. tot 4 uur n.m. en van 6 uur n.m. tot 9 Vi uur n.m. Deze uren zijn dezelfde als die van het hulppostkan toor Op Zon- en feestdagen blijft de oude regeling gehandhaafd. LANGERAAR. Personalia. Onze tegenwoordige Stationchef, de heer Joh. v. d. Bank ia met ingang van 1 Fébr. benoemd als amb tenaar aan het station te Eindhoven. Voor de arme weesjes van Bethlehem. Vorig bedrag f 73.75 Nieuwkoop: N. N. voor drie goede intenties 5. Voorhout: N. N. 5. Roelofarendisveen: N. N. 5. Wassenaar: W P. „2.50 Leiden: „Een offertje ter eere van Jezus' Goddelijk Hart" 1. Totaal f 92.25 Hartelijk dank. Lezer, d:e nog niets hij gedragen hebt, denk aan het woord van den boete-preekendeö Joannes den Dco- per tot de Joden: „Wie twee gewaden heeft, deele mede aan wie er geen heeft, en wie eetwaren heeft, doe evenzoo." (Lu cas III, 11). SPORT POSTDUIVEN. Bond van Postduivenverenigingen. Dezer dagen had een bijeenkomst plaats van afgevaardigden, uit do verschillende postduivenvere eni gingen uit Leiden en Omstreken. Deze besprekingen hadden ten doel, te trachten een Bond te .stichten, on der diverse Postduivenvereenigingen. Be sloten werd een algemeen© gecombineerde ledenvergadering te houden en wel op Woensdag 21 Jan. in de zaal van „Zo- merlust" Stationsweg, om alsdan lot op richting te komen, en het werkprogram te hespreken. Laatste Berichten HAAGSCH GERECHTSHOF. De malversaties bij den Rijksgebouwen dienst. Het Gerechtshof te Den Haag zal Woensdag, 11 Eebr., in hooger beroep be handelen de heirle strafzaken tegen den bouwkundige J. M. de G., uit den Haag, gedetineerd, die door de Haagsche Recht bank veroordeeld is in verband met mal versaties bi j' den houw van het Acad. iZe- kenhuis op 1 jaar gevangenisstraf en in verhand bij het vroegere bureau van den rijksbouwmeester voor de onderwijsgebou wen gepleegde onregelmatigheden tot 2 j. gevangenisshaf met aftrek van preventief. In dezelfde zitting zal voorts terecht staan de gedetineerde bouwkundige G. v. D. uit den Haag, die door de Haagsche Rechtbank in verhand met laatstbedoelde onregelmatigheden eveneens is veroor deeld tot 2 jaar gevangenisstraf met al- trek van voorarrest. HAAGSCHE RECHTBANK. Vandaag zijn veroordeeld door de Haagsche Rechtbank: M. A. V. J. de R„ 29 j., winkelier le Leiden, gedetineerd, die een inbraak in zijn goudsmidswinkel had gefingeerd en daarvan valschelijk een aanklacht bij de politie had ingediend, tot 9 maanden ge vangenisstraf met aftrek van preventief. Deze beklaagde werd vrijgesproken van de hem primair ten laste gelegde poging lol oplichting van verzekeringsmaatschap pijen voor f. 14.000. De Haagsche Rechtbank veroordeelde verder A. H 24 jaar, varensgezel zonder vaste woonplaats, recidivist en gedeti neerd, wegens diefstal van een rijwiel te Noord w ij k tot 1 jaar gevangenisstraf. J. J. P., stationsassistent te Leiden, wegens het door schuld veroorzaken van gevaar, voor het verkeer door stoom-ver- mogen over een .spoorweg lot f 25 boete, subs. 25 dagen. poodel'jk ongeluk. V. D. meldt uit Amersfoort: Bij het passeeren van het spoorviaduct nabij het Station Amersfoort werd hedenmorgen het paard van den veldartillerist J. Mul ler door een juist-passeeren den trein ge grepen, waardoor zijn berijder op den grond viel. Hij werd in deerniswekkenden toestand opgenomen en naar liet Mil. Hos pitaal overgebracht, alwaar hij konten tijd daarna overleed. TELEGRAFEN (lfAN ONZEN DRAADLGOZEN^ DIENST). De vereering voor A'fonso. MADRID 20 Jan. (V.D.) Van Woensdag a.s. tot Maandag zullen groote eerebetoo- gingen te Madrid plaats hebben voor Ko ning Alfonso en Koningin Victoria. Deze he toogingen zullen tevens een protestka rakter dragen tegen de aanvallen van Blasco Ihanez. De geheel© efficiee'e we reld van Spanje zat aan de plechtigheid deelnemen, w.o. 90^4) burgemeesters van Spanje, delegaties van lederen gemeente raad, vertegenwoordigers n't ierleren Pro- vineialen Raad en v©rt^gonwoordigers van do Industrie, Handel en Nijverheid Ma drid verwacht 50009 gedelegeerden. Een ontwapeningsvoorstel. BERLIJN, 20 Jan. (V D.) Uit Oslo wordt gemeld dar de Sociaal-Democraita- sche Partij in bet Storting een voorstel tot afschaffing van h» leger heeft ingediend. De schuld aan den oorlog. PARIJS, 20 Januari, (V.D.) De Fransche Kamer is heden begonnen met de behande ling van de begrooting van Buitenlandsche Zaken. De afgevaardigde van het departe ment van <le Seine, Bonnet, vroeg de aan dacht van de Kamer voor de kwestie van den schuld aan den oorlog, welke door de Duitsclie regeering nog steeds ontkend wordt, voor de bewapeningen van Duitsch- land en voor dg uitleving der oorlogsschul digen. Bonnet eischte een vonnis bij ver stek van dén e^-kcizer'! Overdrijving van de Communisten. BERLIJN, 20 Jan. (V. D.) In de Commissie van Justitie van den Pruisi sch en Landdag stelde de minister van Ju stitie ter geVgeuheid van het Communis- tt'sch voorstel tot amnestie vast dat in Pruisen hoogstens 500 politieke gevange nen aanwezig zijn en niet zooals de Com muniste;: beweren 7000 Een luchtvaartdienst tusschen Rïo de Janeiro en Buenos Ayres. RIO DE JANEIRO. 19 Jan. (V. D.) De naar Brazilië uitgenoodigde missie, die onder leiding staat van Prins Murat van de Fransche maatschappij Latecoére, heeft een luchtvaartdienst ingesteld lusschen R'o de Janeiro en Buenos Ayres. - Nieuwe luchtvaartfijnen in Scandinavië. OST.O, 19 Jan. (V. D.) De directeur van de nieuwe Noorsche luchtvaartmaat schappij. welke in samenwerking met de Aero-itransnort de route OsloGel li en- burgMalmöKopenhagen zal exploit ee- ren. verklaarde, dat er het voornemen be staat om binnenkort een luchtvaartverbin ding lusschen Bergen en Kopenhagen via Eriotiansand en Fr eder'i kshaven op te richten Deze lijn zal 775 K M. lang zijn en de viuchi zal 6 uur 45 win. duren. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 20 Januari. Veemarkt, Aangevoerd: 230 Paarden, 11 Veulens, 1055 Magere Runderen 632 Vette Runderen 230 Vette Kalveren, 527 Nuchtere Kalveren, 101 Graskalveren. 107 Schapen, 65 Varkens, 85 Biggen en 9 Bokken. Prijzen per half Kg.: Koeien 3547SA50—57J460 cents; Ossen 50—54—58 cents; Stieren 4050—50 cents; Vette Kalveren 70—82%102V* cents; Per stuk: Melkkoeien f 300—400—510; Kalf- koeien f 375—490; Stieren f 120450; Pin ken f 130—180; Graskalveren f 65125; Vaarzen f 170-^-280;' Werkpaarden f 250 350; Slachtpaarden f 100200; Veulens f80 120: Hitten f 130300; Biggen f 916; Overloopers f 2034; Fokkalveren f 2540. Slaehtkalveren f 16—22; Biggen per week f 1,50—2.—. Koeien cn Ossen: aanvoer flink, handel gedrukt, prijzen iets lager, enkele puikbes- te 2'A cents boven noteering. Stieren: aanvoer tamelijk, handel stug. prijzen onveranderd. Vette Kalveren: aanvoer zeer ruim, han del slecht; prijzen lager. Melk. en Kalfkopien: aanvoer rekelijk. handel onveranderd Jongvee: aanvoer matig, handel stroef, prijzen lager. Graskalveren: aanvoer iets minder han del stug, prijzen lager. Nuchtere Kalveren: aanvoer ruim, han del flauw, prijzen lager. Paarden: aanvoer tamelijk, handel zeer matig, prijzen lager. Biggen: aanvoer zeer matig, handel flauw, prijzen iets hooger. Overloopers: aanvoer beperkt, handel kalm prijzen onveranderd PURMEREND, 20 Januari. Kaas, 9 par tijen kleine fabriekskaas f 59, met rijks- merk f 61; 3 partijen kleine Boerenkaas met rijksmerk f 50,50 Boter. Aangevoerd 457,5 Kg. Prijs per Kg f 2,50—2.60 Eieren, f 7.508,50 per 100 stuks. BODEGRAVEN, 20 Januari Kaas. Aan gevoerd 186 wagens, met Rijksmerk 1ste soor f 6873, 2de soort f 6266, zonder Rijksmerk f 58—65. Handel vlug. ROTTERDAM, 19 Januari. Binnenl. Gra. r>en. Tarwe met ruim aanbod in de afwij kende kwaliteit prijshoudend verkocht, ove rigens maar flauw onveranderd gestemd. Naar kwaliteit van f 10 tob f 16, Extra pui ke erboven betaald UTRECHT, 19 Jan. Paardenmarkt. Op de heden alhier gehouden paardenmarkt waren 1000 paarden en veulens aant voerd. De prijzen liepen voorwceldcpaar den van f 550650, werkpaarden van f 30C f 500, oude paarden van f 100—250. 1 't- jarige veulens van f 200—350, tweejarige veulens van f 300150, jonge' veulens var. f 125200 en hitten van f 150—300 Wisselnoteeringen (Amsterdam! Berlijn 0.58.97i/2 Londen 11.83V2 New-York 2.476/g Parijs 15.871/2 Brussel 12.45 Zürich 47.771/0 Rome 10.23 Oslo 37.80 Kopenhaaen t 44.17 Stockholm 66.80 W eeneu0.00347/g Praag 7.43 Madrid 35.15 BEURSOVERZICHT In de beurssituatie was ook heden geen verandering gekomen Het meest kenmer kend verschijnsel was een groot gebrek aan orders en de handel had daarom weinig te beduiden. A(leen op de mijnafdeeling ging nog iets om. Alg. exploraties waren ge vraagd. Op de Olieafd waren zoowel Kon. als Gec. eerder iets lager, De koersvariaties gedurende het beursverloop waren zeer ge ring. Suikerwaarden ongeanimeerd voorko men en verschillende soorten kwamen op een eenigszins verlaagd peil. Voor Rubbers weinig animo. Amst Rubber in enkele in courante soorten een weinig lager geno teerd. Tabakken stil; Sum zoo goed als niet verhandeld, maar vast. Scheepv gerin ge belangstelling Voor Ned. Ind, de stem ming niet slecht, maar de handel was niet omvangrijk. Prolongatie 2 pet. 437e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 20 Januari. 5e Klasse 2e LIlsL Hooge prijzen: 1518 1874 1000. 14732 16863 17587 17822 22986 ƒ400. 544 3087 4330 13980 200. 175 4197 7591 17531 17990 17991 19507 20076 21013 21925 21955 100. Prijzen van 70: 86 383 395 564 988 1308 1437 1471 1521 15t>3 1625 1765 1833 1856 1938 2163 2656 2696 2751 2800 3112 3240 3279 3829 4103 4106 4294 4480 4483 4579 4756 5425 5476 5542 5699 5921 5938 6174 6346 6391 6473 6922 7052 7259 7506 7564 7595 7600 7605 8252 8290 8293 8602 8685 8761 9087 9437 9546 9600 9649 9800 9938 9956 10068 10222 10340 10413 10650 10820 11040 11077 11171 11582 11678 12220 12281 I23U4 12355 12659 12817 12818 12995 13091 13303 13316 13567 13570 13683 13814 13962 14139 14334 14466 14743 14911 15073 15239 !5.?,9 15261 15303 15328 15335 15450 15832 15925 16206 16356 16406 16451 16563 16564 161.44 16791 16936 16999 17171 17272 17605 17708 17901 17904 17987 18077 18222 18470 J85S4 18906 18964 19309 19391 19493 19781 19968 20214 20244 20290 20329 20403 20527 20616 20716 20835 20890 20899 20928 21194 2I2S6 21320 21454 21707 21851 21886 22217 22295 22347 22396 22452 22533 22587 22808 NIETEN. 191 235 247 324 353 369 463 499 559 598 686 737 878 891 926 935 985 979 1140 1149 1259 1299 1317 1317 1401 1453 1465 1491 1519 1624 1663 1761 1763 1845 1859 1929 1931 1939 1969 2033 2059 2064 2103 2152 2439 2442 2446 2566 2632 2725 2964 2973 3213 3262 3349 3350 3442 3457 3472 3487 3522 3555 3571 3586 3598 3690 3873 3923 4023 4025 4033 4129 4172 4203 4266 4313 4314 4355 4359 4536 4664 4691 4"42 4759 4783 4867 4895 4934 4978 4988 5043 5218 5240 5321 5401 5410 .6482 5608 5684 5750 5760 5791 5862 5964 5958 5996 6107 6113 6147 6281 6.777 6470 6508 6628 666C 5688 6765 6523 6930 7127 7128 7172 7216 7242 7250 7278 7377 7407 7408 74!6 7557 7764 7778 7847 7892 7912 7929 7930 7955 8045 8191 8219 8220 8344 8360 8364 8407 8423 8433 8445 8588 8669 S774 8911 8915 8934 8970 8979 9058 9191 9260 9267 9288 9312 9318 9360 6177 9551 9596 9618 9623 9642 9643 9675 9697 9700 9786 9811 0827 9914 9<>50 9983 10045 10059 10109 10113 10126 10127 10264 10267 10297 10316 10322 10338 10388 10454 10460 10519 10540 10750 10765 10*79 10903 10904 10916 10935 160964 10971 10090 10997 11015 11021 11025 11069 11121 11176 11180 11188 11259 11276 11388 11392 11406 11452 11711 11733 11874 11911 11958 12151 12169 12189 12196 122P3 12347 12362 12-94 12437 12491 12594 12702 12742 12750 12751 12823 12943 12944 13042 13070 13076 13009 13147 13174 13191 13223 13285 13288 18208 13330 13498 13536 13557 13601 13627 13628 13702 13737 13770 13860 13922 13929 13980 14050 14076 14144 14161 14198 14220 M'28 14256 14280 14281 14290 64324 14331 11177 14507 14524 14585 14606 14626 14636 116.59 14704 14746 14817 14839 14909 14940 M°55 14990 15038 15078 15107 15173 15179 15319 15231 15295 15347 15354 15399 15487 15490 15493 15517 15544 15563 15597 15616 15641 15708 15739 15762 15780 15803 15808 158SR 16091 16132 16180 16286 16321 16374 16430 16445 16530 16572 16579 16587 16611 16706. 16757 16794 16803 16808 16816 16868 16040 16965 16985 16989 17057 17068 17166 17202 17275 17302 17420 17427 17503 17579 17628 17654 17693 17706 17724 17726 17858 1-7005 17912 17963 17988 17992 18016 18027 18051 18072 18092 18157 18268 18302 8307 18350 18357 18372 18453 18458 18517 18589 18603 18724 18731 18740 18757 18793 18811 18841 18871 18933 18941 19039 19148 10211 10218 19221 19292 19477 19583 19593 19606 19610 19615 19652 19667 19690 10699 10714 19786 19858 19941 20056 20059 20073 20111 20119 20127 20174 20281 20298 20305 20310 20461' 20463 20471 20502 20515 20533 20561 20594 20611 20612 20618 20651 20714 20751 20767 20796 20802 20880 2a897 20904 21052 21079 21132 21150 21172 21186 21225 21230 21239 21273 21303 21312 21373 21402 21435 21486 21513 21620 21632 21694 21700 21704 217 47 21752 21775 21807 21849 21879 21«R1 21891 21898 21934 22007 220665 22082 2 2116 2? 132 22168 22189 22249 22281 22284 22314 ?,^4 22342 22381 22442 22480 22487 22493 22530 22558 22583 22600 22602 22665 22767 22847 5e Klasse le Lijst: 617 en 22169 m z. met 70; 7125 met ƒ70 en 1C918 met f 70 m.z. met niet; 8550 ontbreekt; 16285 m.z. 16295; 21723 m.z. 21728. J

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7