rr bezwaard met een beklemrecht van 512 verkocht voor een 'bedrag van Biechts f 39.000. Dezer dagen werd dezelfde boerderij weer in publieke veiling ver- bocht. en wel in viey-'perceelen. totaal be swaard met bovengenoemd bedrag van f512 aan beklemrecht. Thans beliep de opbrengst in totaal bijna f 117.000 of on geveer bet- zesvoudige van de in 1S97 be.- dongen koopsom. Een taai beestje Een melkkoe van den landbouwer A. v. B te Schijndel, werd een jaar geleden ziekelijk en bleef sindsdien voortsukkelen. Een maand geleden kreeg de koe echter een eczwel onder den buik. Do dierenarts dr. Bloem uit Veghel werd geraadpleegd, die constaleerde dat het dier een scherp voorwerp moest hebben ingeslikt. Het ge zwel werd behandeld en dezer dagen kwam de" punt van een mes te voorschijn/. Opnieuw werd dr. Bloem geroepen, die met veel moeitp uit het gezwel een broodmes van 24,'v c.M. lengte haalde, waarvan het ongeveer 3 centimeter breede lemmet ge heel verroest was, terwijl het heft gaaf was gebleven. De koe verkeert thans weer in blaken- den toestand. ESustamS. Berichten Verkiezingsmanieren op Guadeloupe. Acht bomaanslagen sinds 8 Mei. Dat liet niet aangenaam is aftredpnd Kamerlid te zijn en dan niet te worden /"herkozen", zal wel 'voor alle landen Ier we- S relu gelden. Het mag echter wel wat bai- tensporig schijnen, de woede over zulk een niet-herkiezing te luchten in den vorm van acht (althans tot dusver acht!) bom aanslagen. Dezen vorm heeft de heer Bois- neuf gekozen, oud-afgevaardigde voor Gua öeloupe in de Fransche Kamer. Hij is, wij hebben het reeds gemeld, cein'ge dagen ge leden te Basseterre, de hoofdplaats van het eiland, gearresteerd in verband met den laatsten aanslag, of juister met de voorbereiding daarvan, waarbij 4 van zijn aanhangers werden gedood, en 3, waarbij z;!ii chauffeur, gewond. De helsche machine, welker bereiding zoo funest werd, was ook ditmaal bestemd voor den heer Jocelyn Robert, gouverneur van Guadeloupe, die volgens Boisneuf de ver kiezing van zijn tegencandidaten, Can- dace en Francois heeft bevorderd. Boisneuf liet er geen gras over groeien. Op 8 Mei, 4 dagen na de verkiezingen, die zijn nederlaag brachten, ontplofte de eerste bom in een kamer naa-st het werk- kabinet van Robert. Er werd belangrijke schade aangericht, maar gelukkig waren er geen slachtoffers. Hetzelfde valt te ver tellen van de aanslagen op 11 en 13 Mei Toen scheen Boisneuf uitgeraasd. Maar m Juli herleefde blijkbaar zijn woede. Men noteerde op Guadeloupe aanslagen op 13. 16 20 en 25 Juli, alle met hetzelfde resultaat: materieele schade, geen slacht offer::. Voor ele serie kon worden hervat vond Vrijdag de bovengenoemde noodlot tige ontploffing plaats. Boisneuf was er toevallig niet bij: hij was even tevoren de kamer uitgegaan. Iemand die Guadeloupe goed kent, heeft aan het Journal verteld, dat op het eiland oe politie niet veel te beleekenen heeft, dat de magistraatspersonen er te vaak met verlof zijn, en dat er zoo dikwijls amnestie wordt verleend, dat de misdadi gers een gevoel van immuniteit hebben gekregen Ka de bomaanslagen van Bois neuf zou men het haast gaan denken! Spoorwegongeluk in Stiermarken. De sneltrein uit Triest is in Stiermarken door verkeerden wisselstand op een ran geert rein geloopen. Verscheidene wagens ontspoorden. Vijf personen werden ge kwetst. Een tankboot in vlammen opgegaan. - Volgens een bericht uit New-York is aan boord van het petroleumschip ..Ivor'', dat zich dicht bij Philadelphia bevond, brand uitgebroken. De bemanning moest liet schip verlaten, hetwelk na hevige ontploffingen in de diepte verdween. Tramongeluk te Berlijn. Maandag is in het Oosten van Berlijn een tramwagen in botsing gekomen met oen goederentrein. De tramwagen werd geheel verbrijzeld, een vrouw werd gedood, en een levensgevaarlijk gewond, terwijl een-' aantal andere passagiers min of meer ern- tsige kwetsuren opliep-em. De schuld; schijnt bij den bestuurder van den tram wagen te liggen. Nieuwe eilanden. Voor de monding van de Weichsel zijn tengevolge van de stormen en het hooge water in den laatsten tijd twee eilanden ontslaan ter grootte van 26 heklaren ieder. De eilanden zijn door de stad Danzig in bezit genomen. Jackie Goegan in de NoSre Dame. Jackie Googan, het jeugdige Ame.rikaan- sehe filmwondertje, dat op liet oogenhlik in Frankrijk vertoeft hij wordt er, evenals tevoren in Engeland, als een prins ontvangen en toegejuicht heeft met zijn ouders een bezoek gebracht aan de Notre Dame te Parijs. Hij woonde ingetogen de TT. Mis bij en schonk geen aandacht aan de menigte, die zich allesbehalve stichtend gedroeg en scheen te vergeten, dat ze in een kerkge bouw was en zelfs in haar-onbeheerschte nieuwsgierigheid het kerkmeubilair besc-ha digde! Lanc£> êeï TKÊraÏEOMK? De stand van fruit en warmoezer ij gewassen Het in de „Sts.Crt." opgenomen over zicht van den stand van het fruit en de warmoezcrijgewassen op 20 Sept. 1.1. geeft aan dat de appelen en peren leden van de weersgesteldheid waardoor zij in groei teu achter bleven terwijl de kleur te wenschen overlaat Ofschoon van peren de oogst over het algemeen zeer rijk is zijn van deze zoo wel als van de appelen eerste kwaliteit vruchten schaarsch. Appelen staan over het algemeen matig. Peren leveren goed gewas, behalve in Gro ningen en Friesland. Druiven zijn goed in het Werfland en in Gelderland, zeer goed tot goed in Utrecht en Groningen, vrij goed in de omgeving van Leiden en vrij slecht te Veur e o "Wat de warmoezcrijgewassen betreft zijn de sterke regclval en het betrekkelijk kou de weer voor de ontwikkeling van sommi ge groenten naöcclig. Ziekten en bescha digingen treden niet veel op. De stand der warmoezcrijgewassen is echter over het al gemeen bevredigend. Bloemkool slaat goed in de Streek en Rijnland, vrij goed in het Wesiland er. te Venlo en matig aan den Langendijk Witte en savoyokool staan goed of vrij goed; rood© kool vrij goed, goed en zeer goed; spruitkool staat goeu tot zeer goed en boerenkool vertoont over al een goeden stand. De stand der late sla is matig, die tan andijvie goed. ÏPCHT VOETBAL. De wedstrijd U.V.V.Excelsior ongeldig. Naar wij vernemen zal de wedstrijd U. V. V.Excelsior welke 1.1. Zondag te Utrecht gespeeld werd en in een overwin ning voor de Utrechtenaren eindigde, on geldig worden verklaard, daar V. V. een niet gerechtigd speler heeft laten uit komen. De wedstrijd zal waarschijnlijk te Rotterdam worden overgespeeld. Tel. CRICKET. De Compe'iitie-indseling. Het bestuur der Amsterdamsche Cric ketclub V.V.Y. heeft, naar de „Tel." ter- neemt, bij het bestuur tan den N.C.B. een voorstel ingediend tot wijziging van de competifie-indceüng, welke in het afgeloo- pc-n seizoen is toegeast. De voorstellers zijn van meening, dat het systeem-de Mcijere geen. algemeen© bevrediging heeft geschonken en zij verzoeken het N.C.B.- besluur onderstaande, door ben na langdu rige studie samengestelde competitie in overweging te willen nemen ter invoering in bet volgende seizoen. De eerste klasse bestaat uit twee afdee- lingen, resp. A on B. ingesteld als volgt: Afdeel in g A: H.C.C. I. H.C.C. II, Rood en Wit, V.O.G. H.D.V.S. en Ajax Afdeeling B: V.R.A., -Haarlem, Eilv. C.G., PWQuick, V.V.V. Iedere afdeeling speelt een geheele com petitie. De beide afdeelingskampioenen spelen twee wedstrijden (eventueel met een derden beslissingswedstrijd) om het kam pioenschap van Nederland. Er zijn twee afdeelingen reserve eerste klasse, resp. A en B, ingedeeld (bij wijze van voorbeeld) als volgt: Afdeeling A: Z.C.G. III, V.O.G. II en H.D V.S. II. Afdeeling B: V.R.A. II, R en W. II, Haarlem II on V.V.V. II. Elke afdeeling speelt een geheele com petitie. Bovendien spelen ter aanvulling de clubs dezer afdeeling A nog een halve com .petitie met de clubs der afdeeling tweede klasse A (zie hieronder) evenals de reserve I B clubs tegen de clubs der tweede klasse B. Er zijn twee afdeelingen" tweede lclas- sers. n 1. A en B., als volgt ingedeeld: Afdeeling A: Te Werve, Proenix, U.V.V. en Kampong. Afdeeling B: Albion, A.C.C. Vleermuizen en C V H. Iedere afdeeling speelt een geheele com petitie plus de reeds gememoreerde halve competitie tegen de reserve eerste klasse elftallen. Voor promotie- en degradatie wordt voor gesteld dat de kampioen van IIA twee wedstrijden speelt tegen den hekkesluiter van IA, terwijl de kampioen van IIB twee wedstrijden speelt tegen no. laatst van IB. De voordeelen van deze geografisch gunstig gekozen indeeling zijn o.m.: 1. Een zuivere beslissing om het kam pioenschap van Nederland. 2. Een gunstiger oplossing voor de Oos telijke "clubs, die in de eerste klasse blijven zonder tol al te veel verre reizen verplicht te zijn. 3 Een gunstige promoiieregeling voor de Iwegde-klassers. 4. Vermijding van een overladen compe titie-programma, zoodat alle wedstrijden ook werkelijk gespeeld kunnen worden, Ier wijl er nog tijd beschikbaar is voor beker en vriendschappelijke wedstrijden. 5. Een behoorlijke indeeling der reserve- elftallen, ATHLET"-" Leidsche Athletiek-Kring. Gisteravond werd in de „Harmonie" de buitengewone algeraeene vergadering van den Leidschen Athletiek-kring gehouden, naar aanleiding van de ontevredenheid over het bestuursbeleid. Aanwezig waren de vereenigingen Brun- hilde. A.S.C.. Donar, Wilskracht en Genie, L F.C., Excelsior, D.L.V., U.V.S. en S.DA. Mede waren aanwezig de heeven Deenen en Verwaal, bestuursleden van den L.H.A.B. Van het afgetreden bestuur was alleen aanwezig de heer Eeckelaert, die de ver gadering leidde. De besprekingen over het bestuursbeleid vielen ons eerlijk gezegd mee. Het debat werd op een zeer vriendschappelijke!! toon gevoerd, maar toch kwam zeer duidelijk naar voren, dat men wel het allerminste te spreken was over de leiding van den voorzitter, den heer Merso. De heer v. d. Lof (Donar) met 6 stemmen. Op den heer naar voren. Overigens werd alles met den mantel der liefde bedekt, en vallen alleen te vermelden de vragen van' den heer Bak ker (Donar), wat de Z.H.A.B. wel had ge daan toen men hoorde, dat het in Leiden mis ging. De lieer Deenen gaf op deze vragen een antwoord, dat allen blijkbaar bevredigde. Voorts wees de heer D Cler (A.S.C.) nog op de geringe medewerking der vereenigingn. Vóór de bestuursverkiezing voerde dan eerst do heer Deenen het woord, die in een enthousiast en o.i. wel wat erg optimis tisch gestemd speechje, de aanwezigen aanspoorde, om krachlig vol te houden, en met aller medewerking den L. A. K. door deze kinderstuipen heen te helpen. Spr. voerde daarna nog één en ander ter verontschuldiging van den heer Menso aan Met algemeene stemmen werd tot voor zitter gekozen de heer J. W. Hennv. Tot bestuursleden voorts mevr. A. Dieben Konings (Brunhilde) 8 stemmen, en de heer F. van der Meij (A.S.C.) 8 st. E. Eeckelaert (aftr.) 8, Th. v. d. Mer (L.F.C.) 7, J. H. Keunen (S.D.O) 7 en Ph van der Lof (Donar) met 6 stemmmen. Op den heer J. Schmidt (D.L.V.) werden 4 stemmen uitgebracht. Nadat de heer Henny, voor het in hem, en de overige gekozenen, gestelde vertrou wen had bedankt werden tot leden der Technische -Commissie gekozen de heeren S. J. Koopmans (Donar) met 13 stem men, F. de Haan (Donar) met 11 en M. T. Bakker (Donar) met 6 stemm.en. Op den heer Keijzer (W. en G werden 6 stem men uitgebracht. De Voorz. deelde nog mede, dat het be stuur met plannen voor dezen winter zal komen, na de e.v. bestuursvergadering, le houden op 10 October a.s. Bij de rondvraag vroeg de heer Bakker (Donar) om eventueel over dit jaar betaal de contributie, voor het volgend jaar te bestemmen. De heer Deenen beloofde in deze zijn medewerking. Voor de sluiting kregen wij toen weer een zeer hoog gestemde speech van den heer Deenen, die namens den Z. H. A. B. den heer Henny bedankte. Wij voor ons hebben wel vertrouwen in dit nieuwe be stuur. Wij hopen van ganscher harte dat de I, A.K. werkelijk zal toonen, reden van bestaan te hebben. Maar.nu eindelijk ee^s daden, geen woorden. REGfrBTZa&EH HAAGSCHE RECHTBANK. Een aanval met een dolkmes. Terecht stond J- M., typograaf te Lei den, die op 31 Mei jl. op de drukkerij Her mandad aldaar den directeur met een dolk mes had gestoken. M. was' ontslagen ©n was na de aanzegging van zijn entslag in een overspannen toestand geraakt. Hij kwam aan de drukkerij en. vroeg of zijn ontslag bleef gehandhaafd. De directeur, de heer L.. antwoordde, dat dit ontslag ge handhaafd zou blijven totdat er weer meer werk zou komen. De laatste nam geen ge noegen hiermede e.n gaf den directeur een steek in den rug roepende: Ploert! De officier zeide, dat bekl. wel op eenige clementie aanspraak maakte, doch dat er aan den anderen kant rekening gehouden moet worden met de belangen van rusti ge burgers, die als werkgevers tegenwoor dig aan zulke aanvallen blootstaan. Rij eischfce 3 maanden gevangenisstraf. Bedriegelijke bankbreuk. De rechtbank heeft vandaag veroordeeld J. Kkoopman te Alphen aan den R ij n, wegens bedriegelijke bankbreuk, tot acht maanden gevangenisstraf met af trek der preventieve hechtenis. LUCHTV&ART Vüegiuig neergestort. Gislermorgc-n waren zeven Belgische militaire vliegtuigen in de richting van Beverloo opgestegen, om er aan de manoeu vres deel te nemen. Door den hevigen storm stortte legen den middag één der vliegtuigen, bestuurd door don adjudant Steevene, bij Borgworm neer. De adjudant werd gedood, terwijl zijn waarnemer gewond werd. Laatstgenoemde werd naar het hospitaal te Luik overge bracht. Wetenschappelijke Beifichten Steenkool nabij de Noordpool. In een interview heeft kapitein Donald- M. MacMillen, die na een verblijf van 15 maanden uit de Noordpoolgebieden is te ruggekeerd, verklaard, dat hij groote hoe veelheden steenkool in het Ellsmere-Land ontdekt heeft. Deze steenkool was slechts enkele honderden mijlen van de Noord pool verwijderd en 800 mijlen buiten het bereik van het dichtstbijzijnde station. LEIDEN. Lijs van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zijn. Brieven Binnenland. Van Bosselen, Leiden Tabak- en Siga- rettenfabriek Crecentie, Apeldoorn Di recteur Gemeentebedrijven, Alphen J. Egmond, Sassenheim Hoendermark, Haarlem Schipper Koning, Haarlem G. v. d. Kooij. Vlaardingen F. va-n Leen. wen, Den Haag Mevrouw Lindo, Den Haag Mej. Nieuwenhuizen, Den Haag Zeepfabriek Pleinis. «Den Dolder (2 stuks) Postbox 989, Amsterdam Postkantoc. No. 100. Amerongen Chocoladefabriek Rademaker. Den Haag Reclame afdee ling, Amsterdam W. Visser, Rotterdam Mej. N. Viveen. Den Haag Heer en Mevr. Wenthout, Den Haag. Briefkaarten Binnenland. Alidonia. Leiden Mej. A. Bolte, Deü Haag Doetie. Nes op Ameland Mevr. Doeven Wuste, Den Haag J. v. d. Gron de, Rotterdam Schipper II. Jut, Kam pen P. Kaper, Leiden Langedoen, Scheveningen No.* 132 Strafgevangenis, Den Haag Mej. J. de Vink, Rotterdam Heer en Mevr. Zelverder, Sneek. Brieven Buitenland. Emil de Munck. Et. Nicolas Waas J. Ph. van Staveren, Suez. B >fk: ten Buitenland. Anna Dudoc, Horst-Emscher Mej. Cb- van Schaik, Brussel. Een briefkaart zonder adres. BURGEÜLtJ&E 3T&33D RIJZATERWOUDE. Geboren: Johannes Antonius, zoon van M. van der Hock en C. Wolvers Gijsbertus, zoon van J. Eikelenboom eD J. van Tol. WASSENAAR. Ondertrouwd: H. J. van den Vie*.» kert en G. de Gooijer. Geboren Maria Ar.na, dochter van L. Th. A. Bellekom e.n A. M. de Grecf Engelbertus Gerardus, zoon van -C. J. van Leeuwen en C. M. van der Spek. Overleden: Theodora Blokland, wed van Th. van Vliet, 6G ja-ar. ZEGWAART. Geboren: Maart ie, dochter van G. P. Roos en M. van den Berg. Gehuwd Jacobus Simon Brandhorst, oud 37 jaar en Anna Leugkeek, oud 39 j. Overleden: J. C. Gillot, oud 51 jaar echtgenoote van D. Riezebos. ZCETEPAVOUDE. Geboren: Antonius. zoon van W. van Die-men en van A. A. Scheel Nicolaas Agnes Maria, zoon van J. J. Rodewijk en van J- A. van der Meer Cornells ATria nus, zoon van W. van der Drift en van A. A. van der Ploeg Maria Johanna Hen- drika. dochter van C. J van Leeuwen ei van C. J. Olsthoorn. Ondertrouwd Theodorus Cornell's Diemei 28 jaar van Voorhout en Helena Agatha Yerdegaal 23 jaar Cornelis van Haaster 55 jaar en Anna van der Lee 51 j. Weeens ziekte der tegen woordige zoo spoedig mogelijk gevraagd, te Den Haag, eeue Netle R.K. DIENSTBODE, Tan goede getuigen voorzien, geen win kei werk Br. of aan bieding liefst Zondag a.s. bij C. FELD, Hoefkade 790. 4472b Den Haag. Gevraagd tegen 1 Nov. a.s., wegens vertrek der tegenwoor.' ciige no ar Duitschland.een nette R, K. DIENSTBODE goed met kinderen kunnende omgaan. Adres J. C. H. DE VREE DE, Landbouwer, Molen weg, Nootdorp. 4421 Gevraagd voor direct een nette R. K. DIENSTBODE niet beneden 20 jaar, bij 4490 M. v. DAM te Voorhout In het St. Jeroensgesticht te Noordwijk wordt tegen October gevraagd een R. K. MEISJE voor dag ën nacht. 4508 Gevraagd voor Bussum, een FLINK MEISJE, 4497b 4at zelfstandig kan koken en werken, hoog loon, v.g.g.v. Aan te melden: Botermarkt 16. Er biedt zich aan Een R.K. Kinderjuffrouw, goed kunnende naaien en van g- g. v. Br. bur. van dit blad onder No. 44S0b. HANDIGE MEISJES gevraagd, om Erwten te lezen, Joor GEORGE V. d. VELD Lisse. 442a Gevraagd, een flinke, Halfwas Slagersbediende. Fa. L. DOLLE, Geverssir. Oegstgeest. 958b Er biedt zich aan een R. K. BOERENKNECHT goed kunnende melken, ond 24 jaar. Brieven onder No. 2937 aan* den Agent van dit blad, Ilor- tuslaao 11, Sassenheim. TERSTOND GEVRAAGD een nette Bakkersleerling en een tweede Bakkersknecht. Brieven onder No. 2946b, bureau van dit blad. In net Burgergezin wordt aan 1 of 2 personen Kost en Inwoning aangeboden met vrye Zit-SIaap* kamer aan de straat v.z. van Electr. licht, centr. Oude Vest. Br. bur. van dit blad No. 4514b. KAMERS EN PENSION. Voor R.-K. Dames, die ex terne betrekking hebben, steeds gelegenheid voor Ka: mers, Nachtverblijf, verblijf middaguur en volledig Pension. Kapel aan huis berging van Rijwielen, enz. Inlichtingen Zita-Vereeniging, Tel. Int. 1193 20781 Rechtskundige Bureaux JO HAN BAKKER Sr. en S- SPIERENBURG. Advies en bij stand in rechtszaken. Verdedi gen hen die gedagvaard zijn voor alle Kantongerechten. Voorkomen faillietverklaring. Behandelen Huurcomraissie- zaken. Mandenmakerssteeg 5, Leiden. 4509 b lillllEilslllfë IlillllisliES I eet ieder Leidenaar HUTSPOT met KLAPSTUK De bereiding dezer middagpot vraagt veel tijd, waardoor ieder huismoeder een groot gedoelte der zoo goed verzorgde en grootsch opgezette feesten niet kan volgen. Onze GSSia Hutspot mei KSapsSuk in bussen van 1 en 72 ki'0 a f 0.90 en f 0.50 per blik, voldoende voor 2 of 1 persoon, komt U te hulp. Door de bus 15 minuten in kokend water te plaatsen, daarna te openen, wordt U dus In korten tijd een smakelijke middagsciiotel verzekerd. Onze 93-jarige reputatie op Vieesch-Conservengebied, garandeert U een zuivere en goedverzorgde kwaliteit. 0e CSba Histspoi mei KlapsiUsk is verkrijgbaar bij: 417 Telef. 32 Breestraat 11! Fa. J. MEEUWS Telef. 1888 tüeuwsteeg 27 W. ROODEK3URG Telef. 952 Haarl.sfraat 283 C. OPPELAfiR R. BAKHUIS ZONEN - OLST Bijzonder lage prijzen voor 4516 Groole keuze II KJ met Luxe Kappen. Prima litlkilen tot spotprijzen. Lskwidslie GREYGHTÖH. RECLAME PATHÉFOONS Voor Reclame gloednieuwe Pathéfoons met kap en deur tjes en met 49 rummers (zoo goed als nieuw) voor den spot prijs van f 44,-5 - contant. Leve ring onder garantie. J. VJVN ZIJP, Haarlemmerstraat 299. Telef. 711. 45» <>b BOEKHOUDER. Volledige opleiding practijk examens, uitsluitend privaat lessen. Conditiën f 5.— per maand per wek. lesuur. J. A. JANSEN, Mauritsstraat 47, (Maresingel) Leiden. Bureau voor het bijhouden, inrichten en contröleeren van boekhou dingen. _03Ucb Mandolines, Violen. Door opheffing van Muziek- clubje ter overname nog aange boden voor spotpri zen enkele Violen, Guitaren, Mandolines en Mandola. Alle prachtiustru- raenten. De Mandolines worden aangeboden enkele vanaf f6,25. Te zien Haarlemmerstraat 305. 4449b Pathéfoon sief hebbers ontvangen een prachtsorteering van de nieuwste Willy Derby platen. Vraagt vooral de succes nummers Za Za, Hoe, hce, Ja, Moe! Titine, In Zwammerdam, Ik blijf vrijgezel, alsmede de nieuwstestrijkjes. J. VAN ZIJ F, Haarlemmerstraat 299. 4öülb OPENBAAR SLACHTHUIS. Croote aislag 30 ct. per pond. Zaterdagvoormiddag 10ty3 uur verkoop van een buitengewoon groote partij gesteril. Yarkens- vleesch, Runcïvlcesch, Rundvet, Reuzel en Bouillon. 4438b FRANKE. TE KOOP een pracht Heeronrijwiel. dub* bele remmen, kettingkast, ba, gagedrager en goede banden- voor den spotprijs van f32.50. Aan hetzelfde adres 20 stuk a pracht Duiven f4.75 van parti culier. Sophiastraat 71, b.j de Heerensingel. 4 j06b GEO DTE V0035SAAD awe en gebruikte Calori fères, Salamandes, Nummer- kachels, Kolenbakken, Gepo lijste Pijpen, Ellebocr; n, Fornui zen, enz. en het inmetselen van Vuursteen. J. MULDER, Smid, Langegracht 149 1 1. 4r.0< b Muziekvereeniging N. Z.H.J.M. Tuinconcert in Zomerlust, op Vrijdag 26 Bept. '24. Mede werking van Mandolineclub „Krebustlipo". Programma's tevens bewijs van toegang a f0,30 (bel, inbegr.) verkrijgbaar bij de leden en op den Concert avond aan den Tuin. 44S7b MOENE's Vogelraden 2 Vraagt uw winkelier Moene's pakjes Zangzaad voor kanaries, daar deze pakjes zijn samen gesteld uit zaden, welke door langdurige ondervinding bet beste zijn gebleken. 4496b Rechtskundige Bureaux „KETTMANK" Hoofdkantoor; Westeii.de iSfa Kantooruren 9 5 uur. 's-Gra- venhage.Tel.32183. Bijkantoor: Morsclrstraat 6'a. Leiden, des avonds van 79 uur. Behande ling vun alle Rechtzaken. 20820b FeesicomEïé's Huurt Uwe sparren voor straat- versieiing bij JAC. VAN DER ZWAAL te Overschie ad25Ct. per stuk. Lengte 6 M. 449o GEVRAAGD ter overname een Melk- of Boter/aak (Straatwijk), met huis in Leiden oi omtrek Leiden. Brieven Hulppostkau tOOl Stomp wijk onder No. 4:9 i

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 5