MANTELS A.WAALS f 67*50 1 H. E. U fcïschors aan'zienlljk heter zouden zijn ge diend, geen plaats. Door ook in dig geval len, -waarin het vooruitzicht dat te zijner tijd de .schuldenaar aan al zijne verplich tingen zal kunnen voldoen, niet met stel ligheid bestaat, het verleenen van uitstel Tan betaling mogelijk te maken, zullen te berde gebrachte bezwaren voor een be langrijk deel worden ondervangen. Zoo dikwijls immers de meerderheid der «chuldeisckers daarmede hare instemming betuigt, zal de rechtbank bevoegd zijn, op iverzoek van den schuldenaar, surséance 'van betaling te verleenen, die in de meer gunstige gevallen tot algeheele voldoening der schulden, en in de minder gunstige toch steeds tot eene meer geleidelijke en daarom meer voordeelige liquidatie zal leiden. Mits de meerderheid der sckuldeischers ïhare toestemming verleent, kan voortaan de surséance aan den schuldenaar te goe der trouw steeds worden verleend, tenzij reeds van stonde af aan vaststaat, dat zij toch niet lot eenig resultaat zou voeren. Aanvaarding van dit beginsel Jeidt nood wendig tot een algeheele wijziging Van de desbetreffende bepalingen der Faillisse- meütswet. De voorloopige verleening kan in 't nieuwe stelsel geheel vervallen, waarvan eene belangrijke vereenvoudiging' der voorgeschreven procedure het gevolg is. Met het oog op de belangen der sckuld- eischers is het gewenscht, dat reeds ter stond na de indiening van het verzoek: bij voorhaal bewind voeders worden benoemd, die toezicht over den boedel kunnen oefe nen. Daarnaast wordt aan de rechtbank de bevoegdheid gegeven, ook andere even tueel noodig geachte maatregelen te tref fen. Nu voor bewaring van den hoedel door onmiddellijke benoeming van bewindvoer ders wordt zorg gedragen en deze in func tie blijven, lot de beschikking der recht bank in kracht van gewijsde is gegaan, bestaal er niet langer een reden de cassa tie uit te sluiten. De tegenwoordige wet kent niet de mo gelijkheid van verlenging eener surséan ce; thans wordt zoodanige mogelijkheid geopend. Het feit, dat surséance van betaling waarschijnlijk meer dan vroeger zal voor komen. maakt het gewenscht, aan de Techtbank de bevoegdheid te geven, haar - ook ambtshalve in te trekken. Het strijkgeld bij verknopingen. Memorie van Antwoord. De Memorie van Antwoord op het Voor- loopig Verslag der Tweede Kamer betref fende het wetsontwerp: Regeling omtrent het dragen der kosten van openbare ver pachtingen en het uitloven van premiën hij openbare verpachtingen toelaatbaar blijft, is thans vergezeld van een nota van wijzi ging, die bepaalt, dat het strijkgeld alleen voor openbare verkoopingen en niet voor openbare verpachtingen, toelaatbaar blijft De steunregeling. Bespreking. Naar Dc Tijd verneemt, zullen de verte genwoordigers der vier gemeenten Woens dag te Amsterdam bijeenkomen ter bespre king van de steunregeling gedurende de zomermaanden. Uit de dakpannenindustrie. Collectief Arbeidscontract. Tusscken de dakpannenfabrikanten in Gelderland, Utrecht en Zuid-Holland, den Rijn. en de werklieden, aangesloten bij den Chris tel ij ken, R. K en Neutralen Bond is een collectieve arbeidsovereenkomst getrof fen, geldende tot 31 Maart 1925. Do loonen zijn in het algemeen gelijk aan. die, welke 1 April 1923 werden uitgekeerd, uitgezon derd voor Alphen aan den Rijn en omgeving waar de tariefsloonen van 1 April 1923 ver minderd worden met 5 pet. De uurloonen zijn ook daar dezelfde gebleven (37 cent). De arbeidstijd is tot 31 October 10 uur per dag en 56 uur per week; daarna nur per dag en 48*uur per week 's Zater dags wordt ten hoogste 5 uur gewerkt. De uilkeering bij z.iekte bedraagt gedu rende 13 weken 70 uct. Arbeiders boven de 35 jaar vallen buiten de ziekteregeling. Ar beiders korter in dienst dan 13 weken ont vangen slechts uit keering over een termijn, gelijk aan hun diensttijd. Te Alphen zal de uitkeering in geen ge val lager zijn dan 70 pet. Geschillen zullen beslecht worden door een scheidsgerecht, bestaande uit één werk gever en éen werknemer en een door dezen gekozen derde lid. Gezcr.d Nederland. In verband met de toepassing der Ar beidswet deed Minister Aalberse de vol gende interessante mededeeling: „De lieer Schaper heeft ook gesproken over het verplegend personeel. Ook dat krijgt zijn beurt, maar de heer Schaper zal hel met mij eens zijn, dat door het ge lukkige feit, dat het aantal zieken in ons land is afgenomen wij zijn op het oogen blik het gezondste land van Europa, wij hebben het laagste sterftecijfer, alle zie kenhuizen gaan op het oogenblik slecht, hebben oen groot aantal onbezette bedden er op het oogenblik is overvloed van personeel. Dat heeft het gunstig gevolg, dat de <ange arbeidstijden, die vroeger dikwijls zen gevolg waren van gebrek aan perso- aeel, nu niet meer in zoo groot aantal voorkomen als vroeger". De Protestanten en het Internationaal Eucharistisch Congres. Dat de Protestanten, voor zoover ze Met door het antipapistisch hondje ge heten zijn, meer en meer gaan inzien, wat de ware beteekenis van het Eucharistisch Congres is, moge blijken uit het volgend stukje, voorkomend in „Brieven zonder omslag" van „De Jongeman" van 13 Maai;!, orgaan van het „Ned. Jongelings verbond", en geschreven naar aanleiding van de beruchte rede van Ds. Bakker; «Loslaten wil mij niet de vraag: waar gaan wij heen, als in deze mentaliteit de geestelijke voorlichting van oud en joncl komt te staan: Ik zou me kunnen begrijpen, dat ernstig gewaarschuwd werd tegen het bezoeken van het Stadion, telkens wanneer daa" ge legenheid voor is. Dat een Amsterdamsche predikant vooral in het Stadion ziet, om wat daar geregeld plaats heeft, ook al is het gesierd met den naam spor(beoefe ning een zedelijk gevaar voor jong en oud; dat hij ontbrandt in verontwaardi ging over Zondagsontheiliging, mensch- vergoding en menschvernedering, die aan de Stadionuitvoeringen inhaerent schijnen te zijn. zijn banbliksems slingerde naar deze, een protestantsche natie, on toerende instelling. Maar niets van dit alles! Dit alles moge ik wil het hopen ook „erg" zijn, van deze vertooningen trekt de referent zich niets aan. Niet zoo dra echter loopen er geruchten over het gebruik van het Stadion voor een Eucha ristisch Congres, of de dominee leent bij vriend en vijand geestigheid om daar tegen te toornen! Er was -naar mijn oordeel aanleiding voor iels anders, aanleiding voor verheu ging, omdat althans eenige dagen vroom heid heersclien zou op de plek, anders de tempel voor werelddienst. Andere vroom heid dan de redenaar waardeert ik weet het wel maar toch vroomheid, die, hoe onder een deksel ook, Christus eert. Vroomheid, die met ons haar belijdenis vindt in de „Twaalf Artikelen van ons allerheiligst Christelijk geloof'. En in plaats zich daarover te verheu gen, of daaruit een les van beschaming" voor zich zelf te trekken, wordt den volke een moraal gepredikt uit beleefdheid den hoed afnemen voor den prelaat, maar inwendig verfoeien wat hij doet die nauwelijks op den naam Christelijk nog aanspraak mag maken. Waar gaan we toch heen! vraagt de schrijver en hij vervolgt: Is een Roomseh Nederland erger dan een, dat zich van God heeft afgekeerd?" „Als ons Protestantisme gevoed en opgewekt moet worden met de spijs, die de Amsterdamsche leeraar het voorzet, dan is het er toch wel heel erg treurig mee ge steld én met dat Protestantisme én met die voorgezette spijs. Maar zoo erg is het niet, geloof ik. Het is maar een uitwas, een misstap wil ik hopen." Begrijpelijk, dat dit artikel wat zwaar op de maag ligt van „Staat en Kerk", het anti-papistisch orgaan van ds. Grave- meijer, die er echter niet andsfrs dan wat versleten frases tegen kan aanvoeren. Ësmengds isHchteEi. Kindis gedecd. "Woensdagavond te ongeveer 7 uur kwam een 2-jarig dochtertje van B. te Nij verdal, onder een met zand beladen wa gen, bespannen met twee paarden. De 23- jarige bestuurder M. S., kon, toen hij het kind in het wagenspoor zag liggen, niet meer voorkomen, dat beide wielen over het lichaam heengingen, hetgeen tengevolge had, dal, toen hij het kind opnam, de dood onmiddellijk optrad. Ernstig ongeluk. Do schilder A. M. uit Asperen. die werkzaam is aan -de timmerfabriek te Halfweg, kwam gistermorgen met de tram uit Amsterdam aldaar aan. De.man stap te uit en bemerkte niet dat uit de richting Haarlem een tram naderde. Toen hij dan ook de rails overstak werd hij' door de tram gegrepen en een twintigtal meters weggesh'nged. Met een gecompliceerden beenbreuk en een ernstige hoofdwonde werd het slachtoffer in zorgwekkenden toestand opgenomen en het kantoor der .fabriek binnengedragen. Nadat medische hulp was verleend werd M. naar de Ma- ria-stichting te Haarlem vervoerd. Auto-ongeval. Gistermorgen werd door een van de richting Eindhoven komende vrachtauto op den Eindhovenschen weg te Boxtel een met paard bespannen wagen omvergereden. De voerman werd tamelijk ernstig gewond naar het ziekenhuis vervoerd. Boerderij afgebrand. Te Wellerlooi (Brab.) is de boerderij van II. M. geheel afgebrand. Van den in boedel kon niets gered worden. Een koe kwam in de vlammen om. Verzekering dekt do schade. Het ontvoerde meisie uit Utrecht. De Utrechtsche politie heeft tot heden toe geen nadero aanwijzingen ontvangeD, om trent de verblijfplaats van het ontvoerde Utrechtsche meisje. Heden verscheen een extra nummer van het politieblad, waarin het portret is afgedrukt. Met opgave van het signalement zal in dit blad haar op sporing worden verzocht. OiT BE LAMGERAAR „Rijn!and"-vsrki8zing. Tot hoofdin geland van het Hoogheemraadschap Rijn land, standplaatsLeimuiden, werd geko zen de heer R. Kempenaar alhier. LEIDERDORP Cccp. Boerenleenbank. Woensdag avond hield de Coöp. Boerenleenbank te Leiderdorp haar algemeene Jaarvergade ring in het gebouw „Irene"'. Na opening door den Voorz., den heer G. van dor Valk Bonman, bracht de kas sier verslag uit over het afgeloopen boek jaar., waaruit bleek, dat aan spaargelden ingelegd werd f 120.787.en uitbetaald f 100.242.Eind 1923 hadden inleggers een tegoed van f 201.380.Aan rente werd bijgeschoven f 7.393.Aan voor- MODERNS De nieuwe Mantel, zeer ele gant model, met moderne stikkerij en prima ribs f 20*75 109S8 Haarl.str. 114 - Leiden de beste Eng. Gramofoons Product van de beroemde fa brieken „HIS MASTERS VOICE" zijn oneindig beter, dan de beste Duitsche machines, doch veel goedkooper. NIEUWSTE MODEL - Alléén bij Nieuwe Rijn 87, Tel. 35 schotten stond op 31 December een be drag uit van f 39.648.—, terwijl aan rente werd ontvangen f2.060.Door de reke ning-courant-houders werd in 1923 öpge- nomen f 110.020 en gestort f 103.775.—-. Aan rente in deze afdeeling werd ontvan gen f 9715.en betaald f 440. Na goedkeuring der Rekening werd be sloten do winst, ten bedrage van f 1015.—, bij het Reservefonds te voegen, waardoor dit Fonds een bedrag van f 12.055.ver toont. De Voorz. deelde mede, dat de rente onveranderd blijft. Als Lid van den Raad van Toezicht werd herbenoemd de heer T. Rijnsburger, en als lid van het Bestuur de heer G. de Graaf, die beide de benoeming aannamen. Do Voorz. dankte de aanwezig zijnde leden voor hun opkomst en drong er nog maals op aan, dat zij hun medeleden zul len opwekken de algemeeno vergaderingen bij to wonen. Hierna sloot de voorz. de vergadering. NOORDWIJK Dcktersfcr.ds. Op de gehouden voor vergadering ter bespreking tot oprichting van een Doktersfonds, van eenige weken geleden, is het besluit genomen, dat 22 April a.s. do definitieve oprichting van dit fonds zal plaats hebben. De groote be langen, aan dit fonds verbonden, zaf zeker velen er toe bewegen, zich hierbij aan te sluiten, en de vergadering van a.s. Dins dag in het Juvenaatsgebouw bij te wonen. Spert. Maandag, 2en Paascbdag, zullen voor het sportlievend publiek weder eeni ge mooie altractie's gegeven worden op voetbalgebied, turnen en gymnastiek. Vooral wat betreft het voetballen, daar op het Sportpark een extra mooie match zal plaat hebben tussohen Graaf Willem 2 I en Wilhelmus I. De eerste club komt uit Don Haag en zal bij goed weder een flink aantal turners (sters) medebrengen, de tweede club komt uit Voorburg. Graaf Willem speelt in de overgang der Fede ratie, terwijl Wilhelmus in de 2e klasse Federatie kampioen ïs en volgend Jaar ook in do overgang kan komen. Het programma voor 2en Paaschdag luidt als volgt: 1.30 uur aankomst der deelnemers (sters) aan het gebouw begeleid met mu ziek- Bij aankomst geven de dames der Noordwijksche Gymnastiekclub L. E. F. eenige vrije en orde-oefeningen. Te 2.30 uur begint de wedstrijd. Onder half-time zullen do grafelijke turner (sters) een half uur turn-oefeningen geven, waarna de tweede helft van den wedstrijd. Het ge heel zal worden opgeluisterd met muziek xan het Fanfare-corps „Excelsior". ST&PStëlEUtëfS Het Franciscaner-klooster. Naar "wij vernemen zal op 1 Mei voor het eerst dc H. Mis worden opgedragen in het nieuwe klooster der E.E. P.P. Francis canen aan den Haag weg. Dezer dagen hopen wij enkele nadere bij zonderheden mede te deelen. Het 3 October-feest. De zanguitvoeringen. Gisteravond heeft de door de 3 October- Vereeniging belegde vergadering met de afgevaardigden van de Leidsche Zangver- eenigingen in Café-Restaurant „De Har- monio" plaats gehad. Aan de opkomst bleek al rasch, dat bet plan veler sympathie had verworven. Nadat de vergadering door den heer B. de Koning als Voorz. van Open-Luchtspel- Gommissic en Optocht met een welkomst woord was geopend, gaf hij het woord aan den heer Leo J. Mens, die de leiding van het zangkoor welwillend op zich zal nemen Na zijne uiteenzetting werd gelegenheid gegeven, inlichtingen te A'ragen. Na ampele bespreking van een en ander, was men het spoedig eens. Het koor zal groot worden, goed 200 zangeressen en zangers. Iedere vereoniging zal ongeveer recht hebben 25 pCt. van haar ledental te bestemmen voor do uitvoering; Avaarna een surplus zal overblijven voldoende voor reserve bij uit vallen of noodige wijzigingen. De Zangver- eenigingen zullen zooveel mogelijk als deel nemers aanwijzen de beste krachten, en wel in overleg met hunne resp. directeuren Een moeilijk punt, n.l. op. welken avond zqu worden gerepeteerd werd door Avel- willende inschikkelijkheid der Zangver- eeniging „Zingt den Heer" opgelost, en werd bepaald, dat de oefening.s-aAronden zullen worden gehouden op Dinsdagavond; aangevangen zal worden op 3 Juni tot half Juli, daarna ATacantie tot half Augustus en in September zal 2 X 's weeks worden? ge repeteerd. Uitgevoerd zal worden zooveel mogelijk oiid-Holl. Historische Muziek, Avaarop de heer Mens bereids de hand heeft gelegd. Vóór 10 Mei a.s. zullen de deelnemende Zangvereenigingen hebben op te geven aan den secretaris der 3 October-Vereeniging- de volledige lijst met namen hunner deel nemende zangers, alsookstem-verdeeling. Voorts zal uit de zangers een kleine com missie worden gevormd, A*oor bijstand als anderszins. Nadrukkelijk werd er voorts nog op ge wezen, dat de zangers en zangeressen hun medewerking hebben te a'erleenen voor het koor in de kerk, en Open-Luchtspel (twee opvoeringen) terwijl een groot deel hunner in eostuum zal moeten worden gestoken. De Voorz. legde hierop met klem den na druk en riep ook volle niedeAverking in Aoor deelname aan den optocht, opdat ook dat deel van de feestviering ruime mede werking moge hebben. Gelet op de animo, die ter vergadering aairwezig was en gezien de wijze, waarop de onderneming wordt aangepakt, gelooven aa7ij, dat het te vormen 3 October-koor flink zal voor den dag komen en een succes zal worden. Bezoek van Z. K. H. Prins Hendrik. Bij het bestuur der 3 October-Vereeni- ging is bericht ingekomen, dat Z. K. H. Prins Hendrik, Hertog van Mecklenburg, voornemens is H.M. de Koningin bij het toegezegde bezoek op 3 October aan Leiden te vergezellen. - Noodlottige aanrijding. Gisteravond omstreeks half zeven fiet ste de 6l-jarige G. B„ magazijnknecht in de gestichten Endegeesfe en Rijngeest, - wo nend aan den Terweeweg in Oegstgeest, op de Breestraat alhier, terwijl de tram achter hem aankwam. Ter hoogte van het postkantoor wilde B. een anderen fietsrij der vooi'bijrijden, doch de tram was hem zoo dicht genaderd, dat hij geraakt en te gen den grond geslingerd werd.- De man werd 'bewusteloos opgenomen en binnengedragen bij den heer Eggink. Dr. Timmermans achtte directe overbren ging naar het Academisch Ziekenhuis nood zakelijk, hetgeen per rijwielbrancard ge schiedde. Daar constateerde, men hersen schudding en schedelbreuk, terwijl het lin ker sleutelbeen gebroken was. De man kan nog niet door de politie gehoord worden, daar hij nog steeds bewusteloos is. Alhier is gisteren op 82-jarigen leeftijd overleden de heer G. M. Kosters, oud- leeraar in liet teekenen aan de H. B. S. voor jongens alhier. Gistermorgen is de 9-jarige" Jac. G. op bet Rapenburg door een auto aangereden, waardoor hij eenige lichte aTerAvondngen op liep. In de Morschstraat- bad gisteren een bot sing plaats tusschen de vrachtauto's van de N.V. Wernink's Bctonfabrieken en van Peter Verhoef Dë auto van den laa-tsten kwam ui9>de Kruisstraat en werd bij de bot sing licht beschadigd. De 38-jarige J. S. alhier deed bij de politie aangifte ,dat bij 4por een hem on bekende persoon is mishandeld, omdat hij hem met- zijn motor zou hebben aangere den. De bewuste persoon werd door de po- Kffii!hö3B©ike fëcgesitüa.Y LEIDEN. Dinsdag Lcidscli Kruis verbond. Ben Dy.» bouw, 8.30lö nur. Woensdag. R.-K Volksbond, afd, Leiden Bondsgebouw te 7!-i- uur. Apotheek die tot en met Zondag 0p Maandagmorgen eiken, nacht en des Zon- dags geopend is: H. J. M. Froot, Maarsmansslecg 17 Licht op voor Fietsers e.a. Vrijdag 18 April: 8,28 n.m. tot 5,32 \\nj litie aangehouden en is genaamd W. T. Hij bekende dat bet een vergissing was en beide partijen kwamen hierna, zonder veel I moeite tot een vergelijk. De timmerman B. W., werkzaam aan hel; bouwwerk van de Eendracht aan den Laga i Rijndijk is door het uitschieten van ziin' bijtel niet ernstig in den linkerpols ver/'t wond. Gisteravond omstreeks 7 uur ontstond een schoorsteenbrand ten huize van P, y. d. M in de Sophiastraat. Dc schoorsteen: brandde schoon. Gisternacht is aan den Hooge Rijndijk ouder de gemeente Zoeterwoude ingebro- ken bij zekeren K. Een hoeveelheid tafel- zilver werd ontvreemd. Aan het bureau van politie alhier, afdee ling gevonden voorwerpen, is als ge voir- den gedeponeerd oen scbippershaak. Degene, dio meeut recht op dezen haak te kunnen doen gelden, kan zich vervoegen aan het Bureau. MUZIEK. Concert in de Waalsche Kerk. Het kerkconcert. a-an gisterenavond, gege ven. door de dames Annie de Rook—Van Leeuwen, do organiste Cor de Haas en den! violist Adolpke Poth werd bijgewoond door een vrij groot aantal belangstellenden, dió ademloos stil geluisterd hebben naar de gewijde muziek De organiste opende de rij met „Praeludium en Fuga in e-moll" van Bach. Statig en breed ontvouwde zich het contrapunt van 's meesters liocg gestemde muziek. Mejuffrouw de Haas, die avü al ineevnmlen het welluidende orgel der Waal sche Kerk hoorden bespelen kent haar in strument. en doet er de schoonheden van hooren. Ook in Handels „Larghetto" uit het g-mcll-concert bracht .''.ij stemming door de rust. in baar spel. Ook dc bmmk'i-U dingen hm-v mooi geregistreerd ei Mevrouw Annie ce T heeft wel 'b grootste aandeel in den av> vl gehad. Deze zangeres heeft een mooie klankvolle stem. Zij noemt zich sopraan. De allereerste in druk is, dat zij c-en mezzo-sopraanstem heeft; zco donker ldirrkt ;fc timbre. Evert'"- l^ter komt men tot de overtuiging, dat" dc gróótste chdrme a-an haar geluid van boven uitgaat, 't Lagere register is niet klankrijk cn staat, nog niet voldoende. Om deze laatste reden heeft haar Rich-vcr- tolking mij niet geheel kunnen bevredigen'. Het vibrato geeft belemmerir.cr hij het zin- gén der coleratur. Aanvankelijk had de zan- geres ook te kampen met een zekere 011- rust waardoor de toemsboogte niet geheel onberispelijk was. De voordracht getuigt van innerlijke bewogenheid en fijn muzi kaal gevoel. Zeer sprak dit in het Rccitaiiv van Bach's „Ich ende behende mein ir disches Leben". Het. allermooiste zong zij de fraaie melodie „Vid.it Strain" nit de Stabat Mater" \*an Pergoles? Het tempo vond ik wat langzaam maar de stem klonk eenvoudig, zonder opsmuk en sympathiek Ook in het „Wiegenlied an der Krippe" van Chr. Schubert trof mii deze gevoelvol le eenvoud. Der Brit te im Runde Avas Adolpli Poth. Als solist hoorde men hein bier te Leiden voor 't. eerst en men zaVei* geen spijt van hebben, dat men hem heeft hooren spelen. Zijn vertolking getuigt' van ernst en overweging. Zijn tempera ment. uit zich met innerlijk enthousiasme, en heerlijk toon-a'ibrato. Hij tracht het allermooiste te bereiken. Ook zijn tech nisch vermogen doet hem boven moei lijkheden staan. Zoo was do vertolking van Bacn's „Chaconne" en Van ..La Tolia- variations sérieuses" van Corelli voor naam en voortdurend boeiend. De zangeres had. 'n aria van Bach en een van Pasquinï gekozen met obligaat viool, eveneens door Poth met veel distinctie gespeeld. Ten slotte, speelde de organiste ,.H"':!e« luja" van Hiindel. Omdat, ik weg'meest, heb ik raar.r en kele maten van deze groote fuga- gehoord. Wij zien terug op een avond van rust en ingetogenheid, op een vertolking van ge wijde muziek die gesproken zal hebben tob degenen die ^aandachtig luisterden. Uitvoering Toonkunst. De afdeeling Leiden Aran Toonkunst zal j op 30 April a.s., onder leiding van %Tisne, een uitvoering ge\ren van Vincent d l no;, 9 i Le Chant, de la Cloche. Solisten zijn dc da- mes Joy Mc Arden en Jo Vincent en de heeren Gabriel Paulet en Jac. Garo. Bege leiding bet Residentie-orkest. Albert Spalding. De groote Amerikaansche violist Albert Spalding heeft voor het 4e Abonnemems- Concert van het Concertbureau Hans! Augustin Donderdag 24 April in den Leid-.; scben Schouwburg een belangrijk K°~ gramme samengesteld: Brahms Sonate op 108 D kl. t. voor viool en piano. Bnch l r<£ lude en Adagio non troppo uit de Soxvilo kl. t., Porpora, Sonate G gri t., vei' X1 werken A'an M. Gaste Inuovo-Tedesco, L' Boulanger. Suk, Chopin, Brahms WieniaAvsky. r De schitterende Fransche pianist An Benoist zal zijn medoAverking verleenen.

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 2