yer(rokken, terwijl do professor alleen fechtorbleef in zijn -woning. Toen men echter dezer dagen den profes- fcor niet meer zag verschijnen en den toe gang tot zijn woning forceerde, vond men hem in nachtgewaad dood op den vloer liggen. Een dokter, die hem onderzocht, kon de 'oorzaak van zijn dood niet vaststellen. i Hoe dikwijls Lenin gestorven is. De „Tijd"' schrijft in een beschouwing over Lenin: Het is wellicht de moeite waard er hier aan te herinneren, hoe dikwijls in de jaren van zijn dictatuur Lenin volgens berich ten uit Riga, Kopenhagen, Parijs, Boeka rest en andere steden op de meest ver schillende wijzen als overleden werd ge signaleerd. In Augustus 1918 heette hij te Moskou neergeschoten, in September daar aanvolgende overleed hij; eenige dagen later was hij echter buiten gevaar. En bleef dit twee jaren. Toen werd hij in Januari den 12en ernstig ziek, stierf den löden, werd daarenboven den 19en krank zinnig, doch hield op den 28en 'n toespraak )5waarin zijn onvergelijkelijke en onge ëvenaarde kracht als redenaar werd be wonderd", Achttien maanden lang kreeg de .wereld vaeantie wat het aanhooren van Lenin's ziekleberichten betreft. Op 12 Juni 3922 stierf Lenin opnieuw aan een „ern stige hersenaandöening", die hem op 5 'Juni had getroffen, zoodat het niet ver wonderen kon dat hij op 13 Juni „nog dechts weinige weken te leven" had. Het was dus vrijwel doelloos dat hij op den 18en werd „vermoord en zijn lijk in de rivier werd geworpen". Verwonderlijk ook dat hij, na den 20sten „geheel van zijn spraakvermogen te zijn beroofd", op den 22en „weer totaal hersteld" was en „zijn arbeid kon voortzetten"Zóó zouden we 'kunnen doorgaan. Sinds October van het vorig jaar kwamen er intusschen niets dan pessimistische berichten en do symp tomen van algeheele lichaams- en geestes- verzwakking, keerden telkens in- bedenke lijker mate terug. In den laatsten tijd hoorde men weinig meer van Lenin. Ande ren traden op den voorgrond en hij werd ten slotte na een leven, verspild in dienst van even misdadige als bejammerenswaar- dige illusies, het slachtoffer van den on- verbiddelijken dood. Ditmaal daalt hij niet slechts bij geruchte, ook niet „per méta- phoro", doch in werkelijkheid ten grave.. SPORT j>:^ VOETBAL. J- Samenstelling Alg. Verg. N. V. B. De commissie, belast met hét vaststellen van nieuwe regelen voor do toekomstige samenstelling der aigemeeno vergadering op grondslag van de beginselen, neerge legd in een voorstel van den heer Moor man, heeft verslag uitgebracht. Volgens het officieel relaas in de „Sportkroniek" zal de algemeene vergadering (bondsver gadering) bestaan uit stemgerechtigde en adviseorendo leden. Stemgrechtigdc leden zijn: a. leden, gekozen door do toegelaten vereenigingen, welke aan door den N. V. 13. uitgeschreven competities deelnemen. Dit aantal leden bedraagt ten hoogste 12 iii elke afdeeling. Is in een atdeeling een ie klasse ingesteld, dan wijzen de ver eenigingen van deze klasse onafhankelijk van haar aantal één lid aan. De 3e klasse vereenigingen wijzen per afdeeling 1 lid aan, indien het aantal 3e klasse vereenigingen 17 of minder be draagt en 2 leden, indien het aantal ver eenigingen meer dan 17 bedraagt. De 2e klasse vereenigingen wijzen per afdeeling 2 leden aan, indien het aantal 2e klasse vereenigingen 11 of minder be draagt en 3 leden, indien het aantal ver eenigingen meer dan 11 bedraagt. De le klasse vereenigingen wijzen per afdeeling evenveel leden aan, als de 2e, 3e en -ie klassevercenigingen in die afdee ling te zamen. b. 9 leden, gekozen door de erkende hon den. c. de leden van het bondsbestuur. Adyiseerende leden zijn: a. eereleden, h. de leden van de afdeelingsbesturen, c. zij, die als zoodanig worden aangewezen door het bestuur of de algemeene verga- dering (bondsvergadering). ■J 4 Nederlandsche Elftal-Commissie. De Nederland scbe Elftal-Commissie r heeft gisteren te Rotterdam vergaderd, i waar het werkprogramma voor de dis- -trictscommissies definitief werd vastge- Êleld. Het door do hoeren Hirsehman, dr. Meit- I rer en Flehier samengestelde oefenpro- gramma voor de methodische voorberei ding van de spelers van het Nederland;--li elftal werd behandeld en vastgesteld. i Aan het N. V. B.-bestuur zal worden voorgesteld op Zondag 16 Maart in ver- I band met den tegen België te spelen wed- f strijd het Xederlandseh Elftal- een oefeii- wedstrijd te laten spelen. Het plan om slechts 3 elftallen in ver- Land met de Parijscho Olympische Spelen j samen (c stellen, werd met lief oog op de 1' stagnatie in bet wedstrijdprogramma •- voorloopig uitgesteld. Aan liet N. V. B.-bestuur zal in ovcrwe- 'ging gegeven worden tusschen 27 April en den datum van aanvang der Olympische T wedstrijden het Nederlandsclie Elftal zoo- ij vel mogelijk oefenwedstrijden te laten tpelón. 11 De voorloopig? lijst van spelers, die 2, event, in aanmerking komen voor een ,'7 plaats in hel elftal, hetwelk aau de Olym- •C pis< he »Sp; l' ti zal deelnemen, werd a.v. l'f, herzien. Doel verdediger: J. de Boer. Ajax: 2. 7 Ram-bonnef, Be Quick Gr.; 3. de Fr enne, h Vitesse: 4. v. d. Heulen, H. F. C.; 5. Room. Sparta. Rechts-achter: 3. Denis, H.B.S.: 2. v. 'd. *£luff, Blauw 1WS 3. Roe ter I, Go Ahead; 4. Bontje, Quick, H.; 5. van Haeren, "Wil li ©Imina. Links-achter: 3. Tetzner, Bo Quick Gr.; 2. van Dijke, Fijenoord; 3. Swarttouw, U.V.V.; 4. Stuve, Enschedé; 5. Heijnen, Bredania. Rechts-mkldeai: 1. Cohen Tervaert, H.F. C.; 2. Lefèvre, Kampong; 3. Horsten, Wil lem II; 4. do Haas, V.O.G.; 5. Kaufman, Achilles. Spil: 1. van Linge, Be Quick Gr.; 2. Hulsman, Go Ahead; 3. Bul, Feijenoord; 4. Hommers, Willem II; 5. Kuipers, H. F.C. Links-midden; 1. Krom, R.C.H.; 2. v. d. Velde, Feijenoord; 3. Remijer, Go Aihead; 4. Rooruberg, Sparta; 5. Donker, D.F.G. Rechts-buiten: 1. Groosjohan, V.O.C.; 2. Snouck Hurgronje, H.V.V.; 3. Koning, R.C.H.; 4. Gielens, Willem II; 5.' Wittc- veen, Vitesse. Rechts-ibinncn: 1. Verlegh, N.A.C.; 2. de Nat ris, Ajax; 3. FröMich, Enschedé; 4. Brinkhof Sr., Stormvogels; 5. van Dam, R.C.H. Midden-voor: 1. van Son, Willem II; 2. Duffelse, Sparta; 3. Pijl, Feijenoord, 4. W. Buitenweg, U.V.V.; 5. Goedhart, Enschedé. Links-binnen: 1. de Haas, Be Quick- Gr.; 2. Groen, Ee Quick Gr.; 3. Visser, Storm vogels; 4. Rode, Quick N.; 5. van Ant werpen, D.F.C. Links-buiten: 1. Sigmond, D.F.G.; 2. Ver meer, Quick H 3. Lash, H.13.S 4. Aï- brechfj Z.A.C.; 5. E. J. Bulder, Be Onick Gr. „Spr.kr." DIOC. HAARL. BOND. S. J. C. I—V. V. N. I 2—1 Zondag had deze wedstrijd plaats op het sportterrein te Noorwijk. Scheidsrechter was de heer WVC. van Hoorn, net terrein was heel goed en er was tamelijk veel be langstelling. In S.J.G. zagen we weer een goede kracht terug n.l. Adr. v. d. Borg', waarmede de club zeker veel herwint. Necr- hndia trapt tegen wind af en reeds spoe dig blijkt, dat het een kranig tegenstan der is. Het eerste kwartier toetst men el kaar eens. Dan geeft v. d. Berg door aan Moerel die met een keiharden schuiver on houdbaar in den linker beuedenhoek plaatst 10. Dit kweekt in het S.J.C.-kamp enthousiasme en bij Neerlandia een krach tige tegenweer. Van Urk raakt daarna een voorzet niet juist, de bal gaat langs en achter. Een pracht voorzet van Willem Riet- meijer blijkt onbenut. Een doorbraak van Neerlandia wordt bijna noodlottig als back en keeper van S.J.G. elkaar niet verslaan. Een vlugge voorwaarts van Neerlandia tracht hieruit munt te slaan en de bal in het. net te deponeeren. doch te juister tijd komt de hal. in de handen van Thomas, die aan het gevaar een einde maakt. Hoeréi zet even daarna met een fel schot op go- ruimen afstand juist onder de lat nummer twee (20). Voor de tweede maal gaat een mooie voorzet van Willem Rietmeijer ver loren. De Neerlandia-keeper heeft dan nog even een benauwd oogenblik, als bij een slribbcling voor het doel v. d. Berg ver schijnt, die juist een seconde te laat is. 'Voor de derde maal zet Willem tevergeefs mooi voor. Floor probeert bet met een schot, dat de lat scheert, terwijl Gor Ro- derij.s met een laag scliot den keeper aan 't werk zet. Na de rust keerden de kansen, nu Neer landia voor den wind speelde. Het begin was, dat drie corners op het S.J.C.-doel genomen werden, die niets opleverden. Neerlandia hield te weinig rekening met den wind en gaf to hard aan, waardoor veel ballen achter liepen. Een prachtschot werd door Thomas gevangen en retour ge zonden. Een corner op het S.J.C.-doel goeu genomen werd door een hack in eigen doel gekopt (21). Een doelpunt voor S.J.G. wordt wegens buitenspel geannuleerd. Thomas krijgt daarna nog 'n bijna zeker doelpunt le verwerken, waarna het einde spoedig daar is. S.J.C. heeft du» twee punten binnengc-. ha aid. De stemming in het S.J.C-elftal was pret tig. De voorzitter van S.J.C. de heer v. Gct- wen sprak na afloop zijn blijdschap uit over den terugkeer van v. d. Berg en hoopte dat hij nog langen tijd zijn medewerking zou verleen en. Zou Jac. Passchier het elf tal nu niet komen complimenteeren? In de laat begonnen competitie zien we voor S. J.C. nog veel succes. De wedstrijd van het derde elftal ging niet door wegens een misverstand. De wed strijd was vastgesteld te half een. In de -Sportilluslratie stond echter geen aan- vangsuur vermeld, zoodat E.M.S. terecht meende om 2 uur te moeten spelen. De vriendschappelijke wedstrijd S.L.C. I S.J.C. II vond ook geen doorgang, door dat genoemde club Zaterdag berichtte, dat voor haar een competitiewedstrijd was ingelascht. Blauw Zwart IS.L.C. T 2t. Blauw Zwart I speelde Zondag tegen S. L. C. I uit Voorschoten, welke wedstrijd alsnog door den Competitieleider inge lascht was. Dezo wedstrijd, waarvoor altijd nogal belangstelling is, werd met 21 door Blauw Zwart gewonnen. Als er om 2 uur begonnen wordt is BI. Zw. iets in do meer derheid. hetwelk zij ten slotte door een pracht-doelpunt van den linksbinnen uit drukt. Hierna gaat het gelijk op. totdat even voor de rust de S. L. C.-midvoor hard inschiet. De BI. Zw.-keeper stopt den haï vallende, de hal ligt onder hem. maar terwijl hij opstaat, rolt de ball in het doel, zoodat de.stand 11 is, waarmede rust in gaat. Na de rust gaat het spel gelijk op, «totdat een kwartier voor het einde do rechtsbuiten van B. Zw. vanaf de buiten lijn prachtig doelpunt. Hierna komen bel de doelen nog een paar maal in gevaar maar gedoelpunt wordt er niet meer, zoo dat hot einde komt met 2—1 in het voor deel van Blauw Zwart, 'dat een prachtige partij voetbal speelde. Scheidsrechter Middelkoop voldeed maar middelmatig en moest beter op ruw spel letten. :~v Junioren-Competitie. Verbeterde uitslagen. Door een foutieve mededeeling hebben wij gisteren 't eerste Leidsche jun.-elftal met 8—0 laten verliezen. Dit is echter onjuist. Het tweede elftal, dat met 8 spelers naar S.J.C. trok, trof dit noodlot. Het eerste verloor dus met 2—1. IJSHOCKEY. De winterspelen te Chair.^nix. De correspondent van de N. R. Crt. seint aan zijn blad: Ofschoon gisteren geenerlei eindbeslis sing verkregen werd die de winstpunten der deelnemende volkeren wijzigde, was de dag toch belangrijk door en vertooning van het volanaakst denkbare ijshockey door de Canadeesche ploeg. Nadat eerst Zweden Zwitserland geslagen had met 9 0 en daarna Amerika van België bad ge- gewonnen met 19—0, versloeg Canada de toch zeer sterke Tsjechen met liefst 300 Allo aanwezige Europeescbe ijshockeyspe lers en autoriteiten verklaarden dal zulk een razend vlug spel met schitterend com bineeren en ijzingwekkend scherp schie ten-nog nimmer in Europa te zien - is ge weest. Ofschoon ook Amerika uitstekend is, gelooft men algemeen aan een Cana deesche einloverwiiinïiig- in het- ijshockey. ATHLETIEK. Een wereld record hard loepen verbeterd. De Amerikaansclie athleet Robert Mca- lister verbeterde Zaterdag liet wereldre cord over 1000 Heter hardloopen; hij liep den afstand in 2 min. 11 seconden. Do „Tel." toekent bierbij aan: Aangezien dit een record verbetering zou beteckenon van niet minder dan 17* se conden, betwijfelen wij sterk of boVen-, staand bericht wel juist is. Vermoedelijk zal bedoeld zijn, dat het wereldrecord over 1000 Yards (ten name van den Amerikaan Lawrence Brown met 2 min. 12 Ü5 sec.) door Mcalisler- verbeterd is, en dan met 11/5 seconde. POSTDUIVEN. Postduiven-tentoonstelling. Op de te Bodegraven gehouden postdui ven-tentoonstelling van de ver. „De Snol- vlucht" werden de volgende prijzen toege kend:: Oude doffers:: 1ste prijs J. van Dam, 2de pr. J. van Dam, 3de. pr. J. Zeil- stra, 4de pr. IJ. Baelde. Zeer eerv. vermel ding D. Gremer, Eervolle vermeldingen: F. van Staakhiijnen en TJ Baelde. Oude duiven: 1ste pr. IJ. Baelde, 2de pr. D. Cremer 3de pr. IJ. Baelde, 4de pr. G. Kroon. Zeer eerv. vermelding: F. van Niekerk. Eerv. vermeldingen: Jae. Blom en P. Domburg. Jonge duiven: 1ste en ©ereprijs F. van Staalduinen, 2de pr. M. v. d. Have, 3de pr. G. Kroon, 4de pr. W. Ingen. Zeer eervolle vermelding F. van Staalduinen. Eervolle vermeldingen W. .van Ingen en T. J. do Vries. DAMMEN. Bamwedstrijd. De damclub te Bodegravan organiseerde dezer dagen een wedstrijd tusschen Bode graven I en Alphen II. De plaatselijke club wist dezen wedstrijd le winnen met 32 tegen 16 punten. UIT DE OMGEVING LIS SE. Tccneelccnccurs. Op den laatsten avond van een con cours komen allen hijeen met het hart vol blijde verwachting naar de dingen, die komen zullen. Dan toch zal de jury uit spraak doen en den winnenden den met eere behaalden prijs toereiken en in extra prijzen hen, die hoven anderen uitmunten' in een of anderen vorm, beloonen. De vox populi heeft echter reeds in de dagen, die tusschen spel en uitspraak liggen, zich danig verdiept in alle mogelijkheden van wat de jury zal heslissen en dan komt men vaak tot de wonderlijkste afwijkin gen. Hier had men een hoogere, daar een lagere plaats toegekend in de rij der be kroningen. Doch dit is toch weer niet te verwonderen; het publiek ziet er tegenaan en laat zich vaak alleen leiden door din gen die met het eigenlijk spel niets te maken hebben, terwijl een jury volgens de rubrieken, die tot leiddraad dienen, dieper op alles ingaat, doordringt tot de kern van spel en ènsceneering, taal, ge baar en kleeding, toets aan de eischen van de tooneelspeelkunst, ja zelfs ten slotte in gewetensvolle besprekingen tot een op lossing komt, die der waarheid het meest nabij staat. Hier echter was én jury én publiek ten opzichte van do praestatie van St. Genesius te Delft eenstemmig van oordeel Met een vroolijk stukje muziek werd de avond geopend en trad de concours gevende vereeniging zelve ten tooneele met „Het Drie koningenverbond", een echt blijspel, dat de lachspieren weet los te maken en dan ook menig vroolijk salvo door do zaal joeg. 't Was vooral het goede spel en de kwieke vertolking dat den toeschouwers veel genots bood. Alsnu kwam een zekere sfeer van blij verwachten over de massa, daar de jury plaats nam en bij monde van haar Voor zitter, den lieer H. W. Spendel, den uit slag bekend maakte. Vooraf wenschle spr. de concours gevende vereeniging geluk met deu zoo gelukkigeu afloop tot in de puntjes was verzorgd. Spr. gaf eenige algemeene wenken omtrent ervaringen door de jury opgedaan gedurende den wedstrijd en sprak den wensch uit, dat de wedstrijden er toe mogen bijdragen dat vooral het peil van de op te voeren stukken aanmerkelijk booger komt te staan, daar dit over het algemeen nog zeer veel te wenschen overlaat. Vervol gens ging spr. over tot uitreiking der prijzen en extra prijzen, zooals hier volgt: Eere prijs met 1061/20 punten St. Genesius, Delft met Jocrisse de Vondeling; lc pr. met 104 3/5 pnt. St. Mathias, War- 1 mond met Eerlijk beetgenomen; 2e pr. met 1021/10 pnt. St. Genesius, Voorschoten imet Eene gezellige kamer; 3e pr. met 971/6 pnt. Vondel, Leiden met Hij is ge red; 4e pr. met 96 7/24 pnt., Leo XIII, Purmerend, met Frederik do Groote; 5e pr. met 91 pnt., Alberdinck Thijm, Schie dam, met de Twee Bedienden; 6e pr. met 73 3/5 put, Oefening baart Kunst, Noord- •wijkerhout, met Hercules; 7e pr. met 66 2/3 pnt., Alberdinck Thijm, IJmuiden. met De Schoonzoon uit Amerika. Extra prijzen: 1. H. Schauman, Delft: Zilveren Medaille voor Ned. Taal, aangeboden door de Directie Leidsche Courant. 2. St. Genesius, Delft, Zilveren Medaille voor de best spelende Vereeni ging, zijnde onderafdeeling van den Ned. R.-K. Volksbond; 3. St. Matthias, War mond, Zilveren Medaille vor de best spe lend.0 Vereeniging, niet onderafdeeling van den Ned. R.-K. Volksbond, aangebo den door N. N.; 4. Wcleerw. heer Kap. Henning, van St. Genesius, Voorschoten. Verguld Zilveren Medaille Regisseurs prijs, aangeboden door den Voorzitter van „Nut en Genoegen"; 5. I.eo XIII, Purme rend, Verguld Zilveren Medaille- ïoor de beste *roIkennis aangeboden door de - Di rectie Nieuwe Haarl. Courant; 6. Jan v. Stijn, St. Matthias, Warmond, Zilveren Louwerkrans voor de beste uitbeelding aangeboden door mevr. Kouwenborg, Le den; 7. G. Kuirboom, Zilveren Plaquct voor den besten speler der niet bekroonde vereenigingen, door H. v. d. Eerden. Si. Genesius, Delft, Publieksprijs, aang boden door Gor van Steijn. Met een toepasselijk woord voor ieu> werden de prijzen uitgereikt en soms met een woord van dank aanvaard. Vervol gens gaven de hceren juryleden Bloemink en ïïageman nuttige wenken aau regis-1 seurs en spelers, van zoodanigen leclmi- schen aard, dat wij daarvan, als ze wor den in practijk gebracht, veel mogen ver wachten voor de vervolmaking van ons di- lettantentooneel. Do Voorz. van de Ver eeniging dankte vervolgens de jury, die hij prees om den grooton rechtvaardig heidszin, die de uitspraak bekoersclite, en als die van dit drietal reeds spreek woordelijk is geworden. Dat noemt spr. een voorname factor en hij acht een deel van het welslagen van dit concours te lig gen in het. groot vertrouwen, dat ook de Vereenigingen hebhc-n. Spr. dankt gevers van prijzen, het Eerc-comité en allen die hun steun verleenden aan het welslagen van dit concours. Namens de jury werd een woord van lof gebracht aan don tooneelkapper Kouwenberg, te Leiden, die zulk knap werk heeft geleverd. Hierna sloot de Voorz. van de Jury de plechtige zitting. De concoursgevende Ver eeniging speelde dezen avond een tweetal tooneelspelen, die vlot cn knap van sta pel liepen en met dankbare waardeering door het talrijk publiek werden ontvangen Ten einde dit concours kunnen wij ge tuigen dat alles wat tot een goed geheel kon worden gemaakt was benut en dat er niets was ontzien om de 4 avonden te ma ken tot dezulke, die een blijvenden indruk maken op het publiek en tot groote vol doening strekken aan de concoursgevende Vereeniging „Nut en Genoegen" te Lisse. wier namen en energie in hooge mate naar huiten zijn gelreden iu den besten zin van het woord. Haar zij hulde en lof. luuoo iuö.54 luyju 11 uz -j 11-28 11232 113-' oc-l 11427 11464 11587 11550 11030 11617 lip «n. IJ771 11821 11894 IJ947 11954 12057 1266 mi 12680 12681 12872 12971 12997 13241 1344 13597 13796 13874 13907 14054 141S9 1431 14475 14834 14953 14971 14987 15142 1533 W BODEGRAVEN. Geboren:. Willem en Albert us. zoons in G. Uithol en A. M. Hoogendoorn Aaltje, dochter van W. K. van Ravenswaaij E. v. d. Neut Corrie dochter van C. Goudriaan en E. van Dijk Jacobus Mat- theus, zoen van J. J. de Wit en G. J. M. Bakker Cornells, zoon van P. Plomp en C. Poot Pieter, zoon van G. v. d. Bijl en J. Marbus A-dries, zoon van A. Edelman en T. van Bijsdain Teunis, zoon van W. -. d. Neut en D. Knok Hermance Hen- richa, dochter van F. H. Jungèling en M. C. van Gelder Theodora Anna Geertrui- da, dochter van H. C. M. Timp en L. J. G. Wezenberg Jan, zoon van J. C. Domburg en M. Kranenburg Hendrikus Johannes Lodewijk, zoon van F. G. C. Wcssels en H. C. Stuurman Christina Adriana, dochter van P. Kemp en A. Kwakkenbos. Ondertrouwd: S. Hoogerbrugge 26 jaar en J. de Vos 24 jaar A. van Eijek 23 jaar en D. A. Strcefland 21 jaar. Getrouwd D. Schroor, 29 jaar en C. G. van Waveren 24 jaar. ZWAMMERDAM. Geboren dochter van L. C. Sterk ge boren van Tuijl dochter van G. Wage naar geboren Sprei,i zoon van A. Voor- douw geboren van Gemert. Z0ETERW0UDE. Geboren: Martijntje Anna. dochter van J. Lekkerkerker en van P. Paul Alida Maria dochter van A. Slingerland eii E. Kraan. Gehuwd: Gerardus Johannes Koger- vorst, 43 jaar en Maria Zandvliet 33 jaar. Overleden: Mareita Steinvorst jaar Adrianus Cornell's van Mil 59 jaar echtgenoot van Petronella Johanna Zen g<*rs Theodora Johanna van Rossum 82 jaar 'Antje Engelina van der Linden 86 jaar wed. van P. Rijlaarsdam Jacobus Straathof 53 jaar weduwnaar van Hendrica Johanna Moons. HILLEG0M. Geboren: zoon van H. G.-Stevens- Sanifc dochter van H. v. d. MeijHogen doorn zoon van J. M. ImanseRolvers dochter van C. H. Couzijn—Van Schie. G e v e s 11 g d J. M. Heemskerk van Lei den J. Roeloven uit Den Haag W. D Vahrmeijer uit Zwammerdani J. Murk uit Schoonhoven H. A. Wensveen uit Oegst- geesfc G. vaai Leeuwen uit Rotterdam P. Rnessen uit Wassenaar V. A. van Vel- zen uit Leiden H. M. M. van Schaifc Leiden. Vertrokken? Wed. A. K. van L f'.1 wen met gezin naar Leiden G. Voort gen met gezin naar Amsterdam Oh. J. Blokland naar Rotterdam A. J van Wijk naar Leiden J. A. van L wen naar Stompwijk Q. G. van Kt' naar Purmerend M. Slingerland naarfe3 burg H. E. M. van Steijn naar C. de Vogel naar Leiden M. Schj i- nnar Essen (Duitschland) A. van Dica met gezin naar Lisse T. van Tol m •Weesper Karspel K. G. Verduijn Leiden. 434e KED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 28 Januari. 5e Klasse Se Llisr. IJoogc prlizen: 12604 I3S92 178/1 elk 1000. M41 18021 elk 400. «««UW713856,63-'517730 14601 156H 17242 elk7/10a 10173 Prijzen van 70 193! aa et SI !01) 119 1018 1582 2166 2799 3636 3956 4842 5372 6513 7153 8135 S528 9039 195 200 569 637 770 1062 1308 1425 1427 1440 1705 1716 1727 1877 1972 2J96 2273 2416 2437 2-194 2957 3094 3188 3257" 3411 3721 3722 3743 3763 3789 3973 4149 4513 4537 4736 4903 5063 5134 5136 5207 5387 5915 6030 6180 6267 6608 6705 6749 6802 6917 7265 7555 7878 8049 8054 8213 8240 8256 8295 8418 8531 8771 8791 8901 8946 9116 9336 9464 9711 9781 10265 10428 10464 10466 10607 ïsj gj 3* R si SSifei 15345 15476 15594 15630 15727 15875 1-5956 15993 16016 16162 16257 16311 16726 16751 16794 16895 170 IS 17037 17331 17474 17496 17554 17579 17600 17937 1.7957 13012 18042 18059 18101 18318 18349 18628 18636 IS 703 18716 18755 18788 JSSól 18868 19085 19159. i 9271 19561 19882. 19981 20005 21322 20393 29664 20670 20731 20739 ?uS97 20932 21105 2JI72 21232 21508 21630 21924 22056 22111 22172 22216 22346 22510 22' 2 1 22750 22815 22857 22968 NIETEN: 21 74 IC) 284 310 313 417 439 £58 5S4 607 609 641 615 646 j6S5 693 756 768 917 937 956 976 1017 1029 1095 1172 1216 1227 1202 1347 1512 1550 1627 1633 1741 1777 1S32 J911 1992 2014 2053 2061 2065 2080 2082 2116 2183 2194 2308 2310 2320 2330 2356 2359 2409 2432 2445 2466 2481 2523 2624 2749 2804 2891 3076 3152 3228 3237 3261 3266 3291 3353 3409 3476 3533 3571 3620 3627 3695 3746 3812 3817 3S4U 3844 4022 4029 40S9 411.1 4132 4! 33 4209 4267 4294 4295 4322 4354 4375 4430 4471 4473 4-189 4572 4771 4828 4836 4910 4995 5U2I 5137 5 ISO 5187 5250 5258 526.-1 5287 5404 5438 5441 5454 5455 5520 5597 5660 5675 5677 5707 5759 55 IJS 5839 5S50 5893 59ÖO 5946 5976 6033 6108 6145 (.175 6214 6254 6275 6314 6316 6372 6350 6359 6367 6387 6433 6446 6451 6530 6531 6546 6679 6692 6717 6757 6790 68S7 6895 6923 6961 6262 6983 6586 7054 7099 7164 7167 7254 7322 7377 7382 7431 7503 7508 7524 75S6 7659 7708 7747 7751 7783 7Si2 7327 7845 7871 7375 7920 7927 7971 7997 8041 8059 8078 80 88 8094 S259 8299 8326 8333 8482 8488 8537 S5S1 8582 8584 8617 8667 8705 8729 8734 8753 8798 S82S 8921 8948 9003 9021 9053 9085 9127 9130 9137 9141 9160 9168 9228 9238 9296 9378 9403 9429 9-161 9574 9595 9614 9640 9664 9798 9810 9814 9S17 9818 9840 9941 9956 998.6 9992 10004 10041 10161 10166 10194 10235 10315 10319 10365 10390 10411 10435 10512 10667 10740 10757 10758 10763 10783 10814 10871 10898 10900 10553 10985 10995 11170 11174 11179 11185 11194 11234 1337 J13417 li.iay 11433 11431 lnvi li- 11581 11632 117118 11723 11758 11784 HM 1201(1 12034 12041 12077 12281 12364 121; 12450 12554 12561 1257S 12636 12666 1269 12698 12718 12736 12741) 12743 12S53 1291; 12914 12916 12967 12981 12985 12999 1301 13152 13161 131S8 13205 13227 13280 13* 13349 13363 13496 13500 13523 13623 !3« 13557 13759 13S20 13848 13932 1.3994 14M 14012 14039 14049 14066 14082 14123 1411 I4161 14163 14170 14182 14262 14306 1431 14319 14369 14419 14425 11437 14142 14» s 14477 14547 14552 11580 1459.5 1475I 14 7 54 147 g, 14768 14814 14842 14846 14S62 1488.3 1491 14929 14960 14963 14964 14978 14993 15046 15076 ,c,j 5090 15092 15095 15099 15163 15219 158, 5344 15383 15467 15483 15518 15524 15! w 15536 15512 15613 15667 15671 15689 Is7 15726 15798 15806 15826 I5S35 15841 M is 15394 16061 16087 16135 16215 16266 10 16305 16363 16390 16404 164211 16452 Ifc - I654S 16570 16607 10632 16664 16688 161l 16709 16710 10741 16759 168(15 168211 IW 16844 16885 16891 16907 16961 16972 1» 16981 16985 17071 17082 17147 17178 11 17199 17201 17210 17225 17237 1731.3 W 17328 17338 17351 174111 17481 17529 li» Sec 17562 17621 17647 17660 17675 17704 17798 17803 17829 17892 17062 17968 1*. 18I12S 18085 18076 18082 18095 161107 10 18136 18145 18146 18156 18174 16237 1® J* 1827.5 18294- 18337 18420 18478 18488 Sf 18622 18624 18649 18692 18701 18744 Sc 18774 18784 18797 188!I 13956 18965 g g 19056 19069 19107 19170 19258 102S! 193'3 19335 19392 19408 19429 19484 m«i inqfirt 10638 10fiS7 196SR 10712 l9' l* 19323 19335 19392 104UK IW iv' iT: 19551 19505 1963S 19657 196SR 10712 Ij 19767 19884 19898 19923 19975 19999 20068 20071 20164 20219 20237 202-12 203 20250 20275 20282 20310 20312 20385 g 20413 20461 20525 20548 20549 2055(1 0 20576 20618 20637 20611 20676 20697 20761 20785 20305 20850 20874 20903 J. 20968 20993 21003 21087 21113 21la9 2- !98 21301 21362 21383 21431 214a0 2 ..525 21560 21610 21658 216G0 21669 2k «a. 217113 21752 21883 21914 21922 21936 lm 22077 22157 22164 22239 222e3 22258 2 Jol 22293 22312 22320 22342 22389 22392 2J 224Ó7 22419 22421 22428 22463 22485 22548 22564 22591 23620 22726 22/30 2-' o 22820 22849 22860 2288$ 22942 g 361/ 3972 416*1 435J 4661 50S_.^ 526i L. ml m 6341 644/ 6711 f.935 7133 7397 7651 7S42 m 'n si;/ 8493 8671 8873 9093 9 W 9455 m

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 4