woord schitterend en aangebracht door de firma A. J. Elderhorst cn Zn., dio ook voor 't loodwerk cn sanitair gezorgd hoeft. Verder werd door hen de effectvolle drie kleuren verlichting aangebracht. Bepaald een reclame voor die zaakl Het metsel werk is veracht onder leiding der heeren C. J. Witsenburg en A. van Bennekom en is geheel af. Het schilderen der coulissen was den heer H. v. d. Velden wel toever trouwd, vooral do natuurtafereelen deden ons warm en aangenaam aan. Men kon direct zien, dat hier een kunstenaar aan het werk is geweest. Ten slotte nog iets over de consumptie. Aan het buffet zijn allerhande dranken, uitgezonderd sterke, verkrijgbaar, die ge leverd zijn en worden door Zoeterwoud- sche neringdoenden, evenals de sigaren, terwijl ook versch gebak en andere snoe perijen verkrijgbaar zijn. Aan niets ont breekt het en alles is van prima kwaliteit en niet duur. De bediening is tip-top, zoo dat een en ander er u vanzelf toe brengt een aangenaam uurtje te verpoozen. Personalia. Tot volontair ter secre tarie alhier is benoemd de heer J. Th. "Witte, thans als zoodanig werkzaam ter secretarie der gemeente Rijnsburg. De heer Colla, reeds eerder benoemd, kon nitot in dienst treden, wegens het moe ten ondergaan zijner militieplichten. Werkloosheid. Op het einde der vo rige maand stonden bij het orgaan der ar beidsbemiddeling 19 werkloozen ingeschre ven. Gedurende die maand konden 3 per sonen geplaatst worden. OEGSTGEEST. Personalia. Geslaagd is voor bet „Mercurius"-diploma voor boekhouden en a.v. de heer W. Koelman. De heer Deumens directeur van het Hanze Advies-Bureau, had voor dit examen opgeleid. STADSNIEUWS St. Elisabéth-Vereeniging. Jaarverslag. Aan het jaarverslag der St. Elisabeth- Vereen. 1923 is het volgende ontleend: Geregeld werd iedere week op Donder dag ten 10 uur vergadering gehouden in het St. Vincentius-gehouw, waarbij de op komst zeer bevredigend was. De verschil lende aanvragen der arme zieken werden dan met zorg behandeld, terwijl na afloop de dames in elk gezin de bons voor melk, sieren, enz. (alsook aan de kraamvrouwen «en pakje met baby-kleertjes) persoonlijk gingen brengen. Zoowel in het bestuur als bet ledental, kwam dit jaar geen veran dering. Alleen ontviel door.den dood de geachte eere-presidente. mevr. P. van Oranenburghvan Waijenburgh, aan wie de vereeeniging groote dank verschuldigd is. Hare nagedachtenis zal bij ieder der leden ongetwijfeld in hooge ee'/e blijven. Er werden 4 bestuursvergaderingen ge houden: in Januari, April, Juli en Octo ber. Het aantal huisbezoeken bedroeg 1609. Het aafitetl bezochte ziekeH was 181. Er werden uitgereikt 7799 L. melk en 2145 eieren. Naar aanleiding van een gift van f 300 werd op verlangen van den schenker eene sxtra bedeeling uitgereikt en wel in Fe bruari aan 38 gezinnen een mud cokes en met Pasclien aan 48 gezinnen een pond worst en een pond spliterwten. Met Kerstmis ontvingen 42 gezinnen t mud cokes en eenige klcedingstukken. Wederom werd do Vereen dit jaar ver rast door een mooie partij katoenen goe deren der Leidsche .Katoenmaatschappij. Met Kerstmis'ontving zij als geschenk een prachtige collectie klcedingstukken, wat ?oor de armo zieken zeer welkom was. Aan giften, werd ontvangen f 337.50. De collecte op de vergaderingen bracht 3p f 103.97$, alsnog aan "absentiegolden 3112.10. Do liefdadigbeidsprodicatic werd gehou den op Zondag 18 November in de kerk *an O. L. Vr. Hemelvaart; de collecte gracht op f 537.50. Besloten werd hiervan i 100 af te zonderen om kleeren te koopen 4oor kinderen van 410 jaar. Op 19 November, feestdag van de H. ïlisabeth, werd in de kerk van O. L. Vr. Hemelvaart een H. Mis gelezen voor do leden en weldoeners der Vereen. Om de 3 maanden werd een H. Mis gelezen tot in tentie van de overleden zieken, tijdens ^un ziekte bezocht door de werkende leden Naar aanleiding van een bespreking Biet het hoofdbestuur der St. Vineentius- Vereen. werd besloten met genoemde Ver- leniging meer samen te werken; de zieken af armen, die de St. Vincentiusvereeniging bijzonder aanbeveelt, zullen door de St. Slisabethsver. zooveel mogelijk bezocht Worden. Uit het verslag der magazijnnicesteresse llijkt dat uitgereikt zijn: 67 pakjes voor kraamvrouwen en 60 Stuks kleedingstukken, enz. De ontvangsten bedroegen f3.669.21, de uitgaven f 3.554.61$, batig saldo 31 Dcc. *923 f 114.59$. Het verslag besluit met een woord van 4ank tot do weldoeners voor de hulp de Vereen.'dit jaar gegeven, en met een woord *an opwekking, om ook voor do komende, &og steeds moeilijke tijden, te blijven £teunen, opdat de werkende leden in staat blijven haar schoon werk naar het voor beeld van de H. Patrones, St. Elisabeth, ?e blijven voortzetten. Het ijsvermaak. Het bestuur der Leidsche IJsclub, waar- achijnlijk afgegaan op de veelvuldige be richten, dat een strenge winter te verwach ten was, had het plan opgevat dezen winter 3enige feesten te organiseeren. Reeds waren 3r deze week plannen in voorbereiding om morgenavond een gecostmneerd ijsfeest te jeven, doch de ingevallen dooi had deze weder doen staken. Thans heeft de vorst weer de overhand gekregen en tegen Maan dagavond is een gecostumeerd feest uitge schreven. Voor bijzonderheden hiervan zie Aen de advertentie in ons blad van beden. Het is jammer, dat het feest niet van avond of morgenavond gehouden wordt. Maandag immers kan alle ijs al reeds weer jv1 wenen zijn. Plet bestuur stuitte echter op de moeilijk heid tot voorbereiding. Houdt bet weer zich echter goed, dan kan het, gezien de plannen een interessante avond worden. Geslaagd zijn voor het „Mercurius"-di- ploma voor boekhouden en a.v. de heeren J. F. Boogaars, fi. E. Christiaanse, G. v. Kooy (Voorschoten), K. Mokkenstorm cn H. M. v. Wel, leerlingen van do Handels school „Kennis is Macht", alhier, (leeraar de heer H. D. M. Knol). Mede zijn voor dit examen geslaagd: Mejuffr. H. "Weebers en de heer L. W. N. Steur (Voorschoten), leerlingen van den heer H. D. M. Knol, accountant alhier. Gistermiddag is in het Noovdeindo van den autobus KatwijkLeideu II een as ge broken, zoodab het linkerachtcrwiel weg zakte en de auto overhelde. Persoonlijke ongelukken vielen niet voor. De caféhouder de H. aau het Levendaal heeft b'j de politic een klacht ingediend tegen zekeren B.. die, omdat de caféhouder hem niet wilde tappen, de deur had stuk geslagen metden drempel. Ter beschikking van den ambtenaar van het O. M. te 's-Gravenhage is gesteld een nachtverblijfster, die tweemaal gesignaleerd stond wegens politie-overtredingen. Voor den Indischen dienst is bestemd de heer J. P. Visser, als administratief ambte naar bij het binnenlandsoh bestuur. Ter gelegenheid van den 349e£cn stich tingsdag der Leidsche Universiteit zal de rector magnificus, prof. mr. H. Krabbe, Vrijdag 8 Februari des namiddags 2 uur iu het groot auditorium een feestrede houden, tot do bijwoning waarvan allo belangstel lenden worden uitgenoodigd. Bij den Penningmeester van bet Roode Kruis is ingekomen ten bate van de Duit- scke noodlijdenden: G. W. Z. f 1, Tb. A. J. v. Z. fl, Th. N. fl, W. D. f2, Tr. H. V. f2, W. f2.50, P. J, v. d. Z. f2.50, W. F. d. G. f 2.50, J. N. v. d. H. f 2.50, J. P A. B. f25, J. W. L. f2.50, Jlir. Mr. N. C. de G. f2.50, Th. M. B. f2.50, J. B. M. f2.50 T. G. f2.50, Mevr. G. L. f2.50, W. M. f2.50, Mevr. V. V. O. f2.50, A. J. J. V. f2 50, K. B. f2.50, A. G. W. Sch. f3, H. S. f 4, Prof. Dr. M. W. de V f 5, de dames G. f5, H. P. f 5, L. B. f5, Chr. v. S. fa, A. Chr. en V. Sch. f 5, H. Fr. f 5, Mr. G. A. B. P. f5, Jlir. W. J. M. v. E. f 10, ir. G. B. f 10, Prof. Br. J. Pli. V. f 10, Prof. Dr. J. H. f 10, mej. M. P. H f 10, Br. P. V. f 10, C. D. f 10, H. 0. f 10, E. IJ. f 10, J. G. R. f 10, Dr. Tb. K. f 10, J. G. K. f 10 P. M. H. v. S. f 10, Prof. Dr. J. v. d. H. f20, Prof. Dr. C. G U. f20, A. do K. f25, D. J. J. do K. f 25, dames K. f 25, Mr. P. A. P. H. f 50, Erven J. T. f 50. Naar aanleiding van loopende geruch ten, die een gevolg zijn van persberichten, omtrent een plaats gehad hebbende op lichting, waarbij o.m. ook Slavenburg' en - Co.'s hank betrokken zou zijn (zie ons blad van Maandag) deelt de directeur ons mede, dat genoemde bankinstelling in financieel opzicht niet bij bet geval is geïnteresseerd. MUZIEK. Co;. Aniore. Heeft verleden jaar Con A more de aan- 'dacht gevraagd, voor een schepping van Felix Nowowiejeki, n.l. Quo Vatlis dit kco'- hoopt de vereeniging het publiek ia de gele ge- ekl te stellen, met N.'s leermeester kermis te maken: Max Bruch. Den 16en Januari hoop het koor in de Stadsgehoor zaal uit te voeren: Das Lied von der Gloc- ke; Gedicht von Fr. von Schiller. Ofschoon eenige overeenkomst in de mu zikale bewerking van beide toonstukken niet te ontkennen valt, zijn de werken, toch geheel verschillend van aard. Is het hoofdkarakter van ,,Quo Vadis" uitgespro ken dramatisch, in „Das Lied von der Glocke" treedt bet lyrisch clement meer op den voorgrond. Do tekst geeft daartoe aanleiding. Voor zijn. a.s. concert is Con Amore zoo gelukkig geweest zich de medewerking te kunnen verzekeren van het Residentieor kest, van de dames Mia Pelten bure- f Haar lem) sopraan, Hermine PoelSchollen (Harlem) alt, van de he eren Leopold Meijlink (Roterdam) tenor, en A. C. M. Slinkert (Nijmegen) bas. Vermelden we ten slotte, dat het koor door ijverige en nauwgezette studie in staat is zijn beste krachten te geven, dan meenen we met grond een hoogstaande uitvoering te mogen verwachten. SPSRT er in vredesnaam bij om een ruit van f450 in te gooien?!" Bekl. zegt dat hij daarvan berouw heeft Do Officier: Dat is louter baldadigheid Had u niét eén kleinero ruit kunnen in gooien, of iets wegnemen, als u zoo graag wilde worden opgesloten? Bekl. schijnt gemoedsbezwaren te heb ben tegen het tweede door den Officier ge noemde middel. De Officier, requisitoir nemende, eischt een ernstige straf tegen beklaagde, daar dergelijke baldadigheden nogal eens meer voorkomen, wanneer men onderdak wensclit. Dc ciscb is 6 maanden wegens vernieling en 3 dagen hechtenis en 3 jaar opzending naar Veenhuizen wegens land- looperij. Beklaagd zegt door den eisch tot opzen ding teleurgesteld le zijn. Do politierechter: 5,Is u pl eens meer in Veenhuizen geweest?" Bekl. antwoordt ontkennend; wel negen jaar geleden in do gevangenis. Do politierechter: Wat dunkt u dan to doen, als u uit do gevangenis komt? Is u in staat om te werken? Bekl. zegt misschien in een oude-man- nehuis te kunnen komen, in Leiden. Hij is ook in staat om te werken, maar verklaart ondanks de vragen van den politierechter zijn afkeer van Veenhuizen niet nader. De politierechter, met de wenschen van beklaagde rekening houdend, veroordeelt dezen tot 1 maand gevangenisstraf wegens vernieling en 1 dag hechtenis wegens land lopoerij. Nadat aan beklaagde is duidelijk ge maakt, dat hij niet zal worden opgezonden naar een Rijkswerkinrichting, betuigt hij daarvoor den rechter zijn dank en verlaat salueerend de rechtszaal. De Giro-kwestie De officier bij 'de Haagsche rechtbank heeft heden conclusie genomen in de bei de Giro-zaken, waarvan de vorige tveelt de pleidooien zijn gehouden. In de procedure-mr. v. Aalten, contra den Staat der Nederlanden, waarin was geëischt opheffing van de rekening en uitbetaling van het saldo met vergoeding van 5 pet. rente van een dag der dag vaarding tot aan de voldoening, conclu deerde mr. Po'man, nameus mr. Her mans, dat de Staat zou worden veroor deeld tot betaling van het saldo waartoe deze. zich iceds bere'd had verklaard, doch dat geen hcogere rente zou worden toegewezen dan VA pet. en voorts, dat de kosten zouden worden gecompenseerd In de procedure tusschen de Van Olden- barneveldstiehtin'g te Rotterdam en den Staat, waarin van een saldo van ruim f 9000, ene bedrag van f 5000 was ge- eischt, benevens vergoeding van de kos ten, welke eischeres heeft moéten dragen hij het aangaan van een geldleening, werd eveneens gecucludeerd tot toewij zing van de verordening tot betaling van f5000, dcch tevens was de Officier van meenbig, dat de te betalen moratoire in teressen niet hooger kunnen zijn dan de convcntioneele. Ook hier vroeg de Officier compensatie van de kosten. De uitspraak in beide zaken werd be- paa'd op 29 Januari 1924. Laatste &ecr.etaten Minister Coiijn. Naar wij vernemen is de Minister van Financiën, de beer Colijn, voornemens zich in bet midden der volgende week voor een iraand naar het buitenland te begeven, tot het doorbrengen van een verloftijd. Te Haarlem is hedenmorgen door 'n ran- geerenden locomotief een met kranten, loo pende jongen de beide beenen afgereden, toen hij de rails overstak om een pak cou ranten aan ts pakken. Vefenschappelijke Berichten VOETBAL. Wedstrijden afgelast. In verband met de terrein-gesteldheid zijn alle vanwege den N. V. B. op a.s. Zondag va-stgestelde wedstrijden afgelast. RECHTZAKEN HAAGSCHE RECHTBANK. Voor den politierechter to 's-Gravenhage had zich hedenmorgen te verantwoorden wegens landlooperij en vernieling A. van N_, thans gedetineerd. Bekl. had te Lei- de n verschillende malen onderdak gekre gen in het politiebureau, maar had, toen hij niet voldoende kon verdienen, een ruit ingegooid en zich daarna aan het politie bureau aangegeven als de dader. Bekl. bekende. Hij had de ruit. ingegooid om „onderdak" te krijgen. De Officier van Justitie: „Hoe komt u Het Egyptische koningsgraf. Dc doodkist van den Pkarao gevonden. Gisteren, hebben de onderzoekers van de graftombe van koning Toctankhamen de verschillende schrijnen, waarmede de kist van den Pharao is omgeven, geopend en voor den dag kwam een groote sleencn sarcophaag, schitterend bewerkt en onge schonden. Daar deze doodkist 3000 jaar oud is en nimmer is geopend is het begrijpelijk dat de geleerden nieuwgierig zijn, wat zich daarin bevindt; de mummie des koning-s en misschien papyri. TELEGRAFEN den te Athene teruggekeerd na een afwezig heid van drie jaren. Gisterenavond is kolonel Piastiras, die met een torpedojager Venizeloe tegemoet voer, op zee aan -boord van het stoomschip ..Andros gestapt. Piastiras verwelkomde VeDizelos op hartelijke wijze. De torpedojager „Tenedos loste 21 sa luutschoten, de muziek speelde het Griek- sche volkslied. Nederlandsch-Honoaarsch handelsverdrag. BOEDAPEST, 3 Jan. (V.D Na den oorlog was Nederland het eerste land, dat Hongarije steun verleende door de redding van duizenden Hongaarscbe kinderen en voor geen enkel volk bestaat hier zooveel sympathie als voor het Nederlandsche. Thans tracht men op handels- en econo misch gebied tusschen Hongarije en Ne derland een nauwere samenwerking tot stand te brengen en hier is men zeer vol daan over liet feit, dat de Nederlandsche regeering bereid is een handelsverdrag met Hongarije te sluiten. Bij de Hongaar scbe regeering is reeds een ontwerp-ver- drag der Nederlandsche regeering ingeko men, dat gebaseerd is op de bepaling der meeste begunstiging. Dit ontwerp werd de laatste dagen door de Hongaarscbe des kundigen besproken en de regeering heeft den nieuw benoemden gezant te Den Haag, baron Forster, onmiddellijk na het aan vaarden van zijn functie opgedragen on derhandeling over het sluiten van het handelsverdrag te beginnen. Tot bét voe ren van onderhandelingen vertrekt een Hongaarsche ccimnissie naar Den Haag en men gelooft bier, dat het handelsverdrag spoedig tot stand zal komen, daar liet ont werp waarschijnlijk met slechts onbetee- kenendo wijzigingen door de Hongaarsche regeering zal worden aangenomen. De revolutie in Mexico. NEW YORK, 3 Januari. (V.D.). Dc verte genwoordiger van de la Huerba te New- York heeft aan de Amerika arische Petroleum Maatschappijen, die in Mexico opereeren een decreet doen toekomen, waarin wordt bepaald, dat de productie-belasting in het vervolg zal moeten worden betaald aan de revolutionairen to Vera Cruz. MEXICO CITY, 3 Januari. (V.D.V Het departement van Oorlog deelt mede. dat het regeeringsleger voor bet einde der maarjl zal worden versterkt met S000 man. VERA CRUZ 3 Januari. (V.D.). Een be wering met bet doel alle verbindingen af t-- sniiden tusschen de regeering van Obregon in Mexico City en de.buitenwereld is vol gens berichten van de zijde der oos^ande- lingcn door de revolutionaire strijdkrach ten in verschillende deelen der republiek begonnen. Dc rebellen melden, dat de strijdkrachten van Obregon thans in het de fensief zijn en gebrek hebben aan voldoende troepen om tot een tegenoffensief over te gaan. De Ku Klux Ktan. ATLANTA, 3 Januari. (V.D). E. IJ. Clark heeft een oproep gepubliceerd voor het houden van een nationaal congres van de Ku Klux Kien in Februari a.s. Dit congres ea1 de middelen hebben to besm-eken voor het verwilderen van do oniuïstheden in de bestaande organisatie* of de organisatie te ortbinden. Het wassen van de Seine. PARIJS. 3 Januari. (YD.). De Seine blijft wassen. Dnnderdagnamiddag bezweken do te Alfortville opgerichte bulndiiken. Het water overstroomde St. Pierre waardoor 300Q personen door bet water van de stad ziin gescheiden. Dc brandweer en matrozen ver kenen hulp. De fabrieksbrand in Illinois. NEW YORK. 3 Januari. (V.D.). Dc schade veroorzaakt door de groote brand in de meelfabriek te Pekin in Illinois, wordt ge schat op 500.000 dollar. Het drankverbod in Amerika. WASHINGTON, 3 Januari (V.D.) Thomas L. Blanton van Texas beeft een aantal voorstellen bij het Huis van Afge vaardigden ingediend, welke beoogen de drank-privileges der buitenlandscbe diplo maten op le heffen en een onderzoek in te stellen naar do berichten, dat de ambtena ren de dranksmokkelaars zouden hc-s.-her men. (Van onzen ds»aadB. dienst)* DE GESPANNEN TOESTAND OP DEN BALKAN. De Yo ugo-S 1 a v i b c h e gezant te Sofia teruggeroepen. ATHENE, 3 Januari (V.D.). Rakitch, de Yougo-Slaviscke gezant te Sofia, is heden door de regeering te Belgrado teruggeroe pen in verband met den gespannen toestand tusschen beide landen. Hij zal niet op zijn post terugkeeren.. ten zij Bulgarije volledige voldoening geeft. Uit Belgrado wordt gemeld, dat de terug geroepen gezant hodennamiddag verslag heeft uitgebracht over den toestand in Bul garije. Dreigende troepenbewegingen. ATHENE, 3 Januari. (V.D.). Een eskader Servische vliegtuigen vloog heden over Ber- kovitsa- en verscheidene andere Bulgaarsohe grensplaatsen. Levendige troepenbewegin gen van Yougo Slavië worden heden ge meld in de richting van Pernik. de Bul gaarsohe kolenvelden. Venizelos teruggekeerd. [ATHENE, 4 Jan. (VD.). Venizelos is be nevens 15 eendeneieren die f 30.05 opbrach ten de 100 stuks. IHARKTBERfCHTEBS 11.851/* 0.583/g 38.70 46.35 37.90 69.85 2.653/6 Zicht. Lonueu Berlijn per b: Parijs Brussel Zürich Ween en Rome Madrid Kopenhagen Christiania Stockholm New-York Markenbilj. p. billioen f 0.63 BEURSOVERZICHT. De fondsenmark was kalm. In Tabak ken echter nog wel flinke omzetten. Deze werden vast ingezet en konden zich goed handhaven. Scheepv. cenig aanbod van materiaal tengevolge waarvan het koers- niveau iets zakte hier en daar. In Suikers bescheiden affaire, niet ongunstig gedispo neerd, zonder veel omzetten. Kon. zoowel Gec. bleken prijshoudend. Rubbers wei nig belangstelling cn weinig koersveran- dering. Amerikanen zeer stil en voor som' mige spoorwegaandoelcn iets vaster. LEIDEN, 4 Jan. Veemarkt Aange voerd 525 runderen; 75 kalveren; 698 scha pen; 8 stieren, f 200f 435; 71 kalf- en melkkoeien f 265—f 530 204 vare koeien f 175—f 340 (schoon a. d. haak); 223 vette ossen en koeien f 223f 665, f 0.85f 1.32 per K.G.; 19 graskalveren f 90— f 160: 3 vette kalveren f 70f 145, f 0.95f 1.85 per K.G.; 72 nuchtere kalveren f 8f 20; 288 vette schapen f 38f 50, f 1.68f 1.80; 410 wcido schapen f 32—f 43; 257 magere var- kans f 18—f 44, f 0.60—f 0.70 per K.G.; 454 biggen f 10f 15; 5 paarden f 190f 240; 4 bokken of geiten f 8—f 12. Kaas. Aangevoeld 55 partijen, kaas. Besteed werd voor le soort. Goudsche kaas fG2f 65; 2e soort f 56f 61; le soort Leidsche f 54—f 58 alles per 50 K.G. Han del voor Goudsche kaas goed;- voor Leid- sclie kaas flauw. Aan de Stadswaag gewogen 43 partijen, 1747 stuks 13393 K.G. Boter. Fabrieksboter f 1.952.40 per kg. Aangevoerd 22/3 en 44/6 stukken. LEEUWARDEN, 4 Januari. Kaas. Sleu telkaas f 0.82—0.83; Nagelkaas f 0.55—0.57; Gouda kaas f 0.46—1.20; Edammer kaas f 0.611.10. Commissie f 245. Aangevoerd 14250 Kg. DELFT, 3 Jan. Vee. Vette koeien le kw. f 2.25—5.25; kalfkoeien le kw. f 250 f 500; vaarkoeien f 180-f 350; magere varkens f 16—f 64; nuchtere kalveren f 12 f 24; biggen f 12—f 24; paarden f 150— f 375; Rundvleesch per K.G. f 1.30—f 1.20 f 1.10. Aanvoer: 171 runderen; 3 paarden; 94 magere kalveren; 60 schapen of lamme- i ren; 157 varkens; 265 biggen. De Heer en Mevrouw BRAND—VAN ALPHEN, geven kennis van de geboorte van een Dochter. 10264 Leiden, 3 Januari 1924. Papfvjuraat 6. Eenige kennisgeving. De Heer en Mevrouw NOOR DM AN—STEINS BISSCHOP geven kennis van de geboorte van een Zoon. Leiden, 3 Januari 1924. 10244 lieden overleed tot onzo diepe droefheid, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Echtge- noote, Moeder Behuwd- en Grootmoeder Mejuffr. ELISABETH KIP,IA PGSW geboren v.d. GEEST in den ouderdom van bijna 67 jaren. Roelofarendsvqeii L. POUW. L. WAGENAAR— POUW. N. WAGENAAR en Kinderen. Woubrugge: S. POUW. M. POUW— DISSELDORP. Jtoelo fare rid& veen C. DE.TONG—POUW JAC. DE JONG en kinderen. Haarlem m er m eer J.v.RUITEN'-POUW. M. v. RUITEN. Hoogmaae: Wed. P. POU W-POST cn kinderen. Roelofa re ndsveen THEODORA. JOHANNES. JACOBUS. MARIA. ANNA. Rooio farends veen, o Januari 1924. A.s. Maandag om9V: I uur de Gezongen H. Mis van Requiem, waarna de begrafenis. 10249 DANKBETUIGING. Meuo namens de familie betuigt ondergeteekende zijn hartelijken dank voor de be langstelling bij het overlijden van zijn Vader, den Heer J. J. VAN 'BENTEN betoond. W. VAN BENTEN. Rijpweteriné:, 4 Januari 1924. 10271 Ondergeteekende, Burge meester der Gemeente Zoetcr- woude, betuigt zijn vriende lijken dank voor de belang stelling bij de aanvang van bet Nieuwe jaar ondervonden, en biedt wederkeerig zijn beste wenschen aan. 10254 P. WAP. Zoeterwoudc, o Jan. 1924- J-Iiermede geelt - ondergc- tcekende, namens dc R.-K. Tuindersvereeniging „God zij met Ons", uiting aan ons innig leedwezen door bet over lijden van deri WelEd. Heer F. W. &RQFT maar tevens brengen wij ook onzen oprechten en welge- meenden dank voor den grootcn steun, in kwaliteit als borg voor onze Vereeniging van hem genoten, cn zullen wij ook zeker de nagedach tenis van dezen, ovorlcdciv nooit vergeten cn door onze gebeden beloonen. Hij ruste in 'vrede. J. EGBERTS. 102GS Voorzitter. Ter Aar, 2 Jan. 1924.

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 7