t WINKELHUIS Steunt de Katiiolieke Pers RECHTZAKEN kantongerecht te leiden. Voor de openbare zitting komen op de ml voor 70 zaken, niet-openbaar 4. H. Th. de M., caféhouder te Leiden, jjeft sterken drank verkocht, zonder jartoe gerechtigd te zijn geweest. Be jaagde bekent dat hij den drank ver acht heeft, doch verklaart, dat hij han- j^lde in opdracht van de eigenares van vergunning 'en alzoo als zetkastelein. Getuige, wed. d. Bruggen, verklaart, lat het perceel door haar verkocht is, doch vergunning niet. Het perceel heeft iOOQ opgebracht, doch met de vergun- ng zou hot f22.000 moeten kosten; de ^gunning zou echter niet overgaan voor geld gestort is. Nadat ook de zoon [j Vcrbruggen gehoord was, werd f 40 20 dagen geëischt. Jasper J. v. H., koopman to Leiden, £eft oen huis verhuurd, hooger huur aarbij bedingend dan geoorloofd was. aarfcij was door den verhuurder f 1200 den huurder geleend, die in drie ja- terugbetaald moesten worden, elk ;rtaal f 100, waardoor de huur in- ils van f 830 op ruim f 1200 kwam. i)e zaak werd aangehouden om nog een jfluige te hooren. Kr. H., logementhouder te Leiden, leeft gasten geherbergd zonder dat deze het vereischte register waren inge schreven. Be zaak werd aangehouden om {eluigen te hooren. A C. F., koopman te Leiden, heeft loeder en opgekocht zonder deze in liet egister ingeschreven te hebben. Beklaag- ie laat enkel de zaken, die ze bij hom Ifengen, inschrijven, daarom staat er zoo ig in. Ook deze zaak werd aangc- Souden. J. Z., slager te Leiden, heeft drie dagers gezellen na den tijd, die 9 uren nog laten werken. Beklaagde bekent, joch heeft het niet gelast maar ook niet belet. Getuige Geeve bevestigd het, waar- sa drie geldboeten van f 10 of 3 x 5 d. jceischt wordt. G. de H., te Leiden, hoeft in een hoo- o<r klas gerezen dan zijn plaatsbewijs wnwees. Dit was gebeurd, omdat de trein tp vertrekken stond. Hij had echter wel lij willen betalen, doch bet werd hem te loog n.l. f 7.50. Te^en beklaagde wordt Rêischt f 3.boete. Bus nu al f 4.50 ver- iiend zegt de Kantonrechter. J. v. Str., te Leiden, is in verzet ge- lomen tegen een vonnis waarhij hij lejren.s dronkenschap tot f 10.is ver- tordeeld geworden. Beklaagde hekent, Joch het overkomt hem hoogst zelden, en ioor het drinken van bier. Het vorig von- ernietigend werd thans door den Ambtenaar geëischt f 3.boete. B F. Kr., fabrikant te Leiden, is kklaagd van een arbeidswetovertreding. Ifr Trapman, die voor beklaagde als ver dediger optreedt, erkent de overtreding, doch voert eenige verzachtende omstan digheden aan; hij doet een beroep op een daarop belrekkinghebbend artikel in de wbeidswet, waarmedo pleiter ver wekt rekening te houden. Eisch 2 geld boeten van f 5. Sam. Pz., te Leiden, is zonder werk jeweest en kon toen een vrachtje doen siet een handkar. Hij heeft echter met die kar de Donkersteeg in verkeerde richting preden, wat hii niet wist. De Ambtenaar tisohtn f 1.boete; de Kantonrechter wees direct vonnis en veroordeelde be klaagde tot f 0.50 boete. W. C A. K., winkelbediende, die bij af- wezitrheid van de knecht even met de landwagen had gereden, had een gelijke fout gemaakt in de Hooge Kerksteeg. Ook biervoor eischte de Ambtenaar f 1. welke eisch de Kantonrechter direct toe wees. Overtreding der Loterijwet. Do Hooge Baad verwierp heden het cas- aticbercep van J. L. Soudijn te Rotterdam 'Ren een vonnis van do rechtbank aldaar, waarbij hij met vernietiging va-n een vrij- jjirekend vonnis van het Rotterdamseh Kantongerecht, is veroordeeld tot f 100 boete (f 14 dagen hechtenis, terzake overtreding der loterijwet door het ten verkoop aan let publiek in voorraad hebben van aan- doelen in een verboden loterij, in easu van de X. V. Hollandsche Credietbank te Bot- ïaHtPSfliEUlfS R. K. Huisvestingscomité. De Kring Leiden van het R. K. Huisves- hescomité mocht van het Katholieke Ar- loiderssecretariaat uit Dusseldorf volgen den brief ontvangen, gedateerd S Juni: „Met groole vreugde hebben wij gisteren 0 eerste kinderen, welke aan onze Orga nisatie werden toegewezen, naar heb station Sfbracht. ,Wij hopen, dat de gekozene kinderen voldoen aan do wenschcn der Pleegouders, fo 'vij zouden ons zeer verheugen, als liet door uwe bemoeiingen gegeven werd, dat in de naaste toekomst ons nog een nieuw aan- 1 plaatsen werd toegewezen. •Nu de voorbereiding degelijker kan ge bieden, gelooven wij dan bij de keuze kinderen nog beter rekening te kunnen «ouden met uwe verlangens. voorbaat onzen dank voor u moeite, Hoogachtend, TH. DROSSEN.' Eon dezer wcnschen van het Hollandsche pmité is, dat de kinderon met voldoende beding (zoowel hoven- als onderkleeding) bar hier komen. En de beide Comité's in Ousseldorf en ook in het Ruhrgebied heb tin toegezegd, de uit te zenden ündereij •oovcel mogelijk van kleeren te voorzien. Derhalve is voor liefdadig Nederland een toot bezwaar opgeheven en wij hopen zoo- "ooude dat nog meerdere families een der- Wijk kind voor een tijdlang zullen opne- De Hanzebank. Haar wij vernemen hebben zich, geluk kig, aan het kantoor van de Hanzebank alhier, vanmorgen geen feiten voorgedaan, aaruit zou kunnen blijken, dat de men- schen ongerust zijn geworden. Het zaken doen had een heel kalm verloop en ging normaal zal normaal blijven gaan. De hoofddirectie van de Hanze-bank deelt ons mede, dat de bankzaken normaal func- tioneeren. De stortingen hebben regelma tig plaats en van een run ie geen sprake. Nerfcrlandsche Journalistenkring. De jaarlijksche excursie van den Nc- derlandschen JournaKsten-Kring zal dit maal plaats hebben op Zaterdag 7 Juli a.s. Dan wordt eon bezoek gebracht aan Leiden, 's morgens zullen o.a. de Laken hal en de Burcht worden bezocht. 's Middags heeft een tocht plaats naar do Kager- en Braassemevmeeren. Het gemeentebestuur van Leiden zal het Kringbestuur en alle deelnemers offi cieel ten stadhuizc ontvangen. Marktkooplieden. De vorige week hield de Leidsche Markt- en Koopliedenvereeniging „Lei den's Belang" een algemeene ledenverga dering. Een punt van ernstige bespreking vormde vooral de hooge marktgelden op de weekmarkt hier ter plaatse. Vele koop lieden kunnen de hooge plaatsgelden bij na niet meer voldoen, zelfs is er voor ve len reeds groot risico aan verbonden een plaats te nemen. Uit de vergadering werden stemmen vernomen welke duidelijk maakten dat ook in andere organisaties dezelfde grie ven leefden. Besloten werd nu aan an dere organisaties een adres te richten, teneinde te komen tot een gemeenschap pelijke actie, welke beoogt een verlaging van marktgelden te krijgen. Dit adres is verzonden aan „De Leid sche Marktkoopliedenhond „Ons Belang", „Do Leidsche Bond van Grossiers in Groenten en Fruit" en aan de combinatie van Tuinders der Vrije Veiling. Indien de actie der adresseerende ver- eeniging slaagt, hoopt men in de toekomst den Raad onzer Gemeente te bewegen, ook een Woensdagsche weekmarkt, spe ciaal voor Lei den aars toe te staan. Aan de Parochianen van de St. Petrusparochie te Leiden. De collecte, welke ik gisteren in uwe parochie mocht houden, bracht mij ruim 1000 gulden op. Mijn liartelijken dank voor al die offers. Moge het H. Huisgezin van Nazareth U ruimschoots zegenen. J. A. ANNEGARN, Pastoor. Den Haag, Kamperfoeliestraat 101. Zaterdagavond is »de hulppostbestellcr T. op de Hoogewoerd mot zijn rijwiel ge slipt en voor een passeerende auto komen to vallen. Hij liep daarbij eenige ontvel lingen op en werd door een aldaar wonen den geneesheer verbonden. Naar aanleiding van het feit, dat hij geen „Strijdkreet" wilde koopen werd de machinist N. L. in een café dermate ge slagen en gestompt door een bezoeker, dat hij bloedend verwond werd. De dader is onbekend gebleven, doch de politie heeft de zaak in onderzoek. Tegen den schipper den H. uit Voor schoten is procesverbaal opgemaakt, om dat hij uit een vischwinkel aan de Haar lemmerstraat alhier een portemonnaie met ongeveer f 8.had weggenomen, welke door een vorig bezoeker op de toon bank was laten liggen. Opsporing wordt, gevraagd van twee 17- jarige meisjes, fabriekarbeidsters. Zij hebben dc ouderlijke woning verlaten zon der te zijn teruggekeerd. De eerste heet II. v. S. den B., is flink van gestalte, heeft donkerblond haar, een bleeke kleur en draagt een lorgnet. De tweede is genaamd R. S„ heeft zwart haar, grijze oogen en een gezonde kleur. Zondagmiddag is de 12-jarige Th. P. op den Riinsburgerweg spelenderwijs on der een auto geraakt, waardoor hij aan beide handen ontvellingen opliep. In het Acad. Ziekenhuis is hij verbonden. Tegen G. v. H. is proces-verhaal opge maakt terzake van muntmeterdiefstal. Hij zal ter beschikking van de regeering wor den gesteld. Op de beide perrons van het spoorweg station alhier plaatst men thans borden met het opschrift „Geen Buurtverkeer' telkens als er een trein stopt, niet voo buurtverkeer-reizigers. Gehouden verkooping in het Notarishuis alhier op Vrijdag j.l„ ten overstaan van den Notaris J. A. van Hamel, alhier. Een perceel weiland in den Munniken- polder onder Leiderdorp, groot 2.04.90 hectaren, kooper de heer G. Hakker, en een perceel weiland alsvoren, groot t.95.20 H.A., koopers de lieer J. Goedhart c.a. Den Notaris C. Versluys alhier: Het huis en pakhuis Heerengracht 84 en 82, koopers de heer A. J. van der Poel e. a., samen voor f 12.300; het pakhuis c. a. Vest es f raat 27, kooper do heer A. Buys voor f3550; het huis Rijndijkstraat 45, kooper de heer A. E. Habraken, voor f 1825; het huis Rijndijkstraat 47 en het huis Rijndijkslraal 49, kooper de heer S. Laurier, samen voor f 4000; het huis Rijn- dijkslraat 51, kooper de hoer J. Verboon voor f 1880; het huis Rijndijkstraat 53, kocnor de heer H. Eerbeek voor f 1852; het huis Rijnstraat 22, kooper de heer J. Mioch voor f 1650; het huis Oude Hoefstr. 61, kooper de heer J. T. Oskam, voor f5375; het huis Rembrandt straat 6, koo per de heer P. Tas q.q. voor f 1710; vier huizen Huigstraal 1, 2, 3 en 4 bij de Lan- gegracht, kooper de heer J. J. Paarde- kooper q.q., samen voor f 3419; het huis Langegracht 40, kooper de heer J. W. P. Licht voor f2320; twee huizen Jan Wil lemshof 1 en 2, kooper de heer C. do Munnik, samen voor f 1680, en het huis Langestraat 59/59 bis, kooper de heer W. F. Brands voor f 3550; de huizen Oegst- geest, Rhijngeesterstraatweg en Leiden Lage-Rijndijk, zijn niet gegund. Den Notaris B. H. Stumpel, alhier: hei huis St. Jorissteeg 13/13a, kooper de heer M. van Nood voor f 2700; de huizen Zoe- terw. Singel en Utrechtsche Jaagpad zijn niet gegund. Laatst® Étericiitén INVOER SCHOENWERK. Naar wij vernemen, zijn de- voorbereiden de maatregelen ter uitvoering van de wet van 5 Mei 1923' tot tijdelijke beperking van den invoer van schoenwerk thans zoover gevorderd, dat binnenkort tot uitvaardi ging van een invoerverbod zal kunnen wor den overgegaan. Alsdan zal slechts onder bepaalde voorwaarden en uitsluitend tegen afgifte eener vergunning beperkte invoer van schoenwerk kunnen plaats vinden. Naar te verwachten is, zullen ten aan zien van bestellingen, welke op het tijd stip van het invoerverbod reeds loopende zijn, in dit opzicht geen uitzonderingsmaat regelen kunnen worden getroffen. Brand. Hedenmorgen vroeg brak brand uit in de stalhouderij van den heer J. Hooft, aan de Bootenmakersstraat te Zaandam. De brand ontstond door het in brand vliegen van een vrachtauto, toen de mo tor door den chauffeur werd aangezet. Het vuur greep snel om zich heen en. sloeg over naar het naast de stalhouderij gelegen woonhuis van den heer J. Hooft. Twee vrachtauto's, een verhuiswagen en een aantal andere wagens werden een prooi der vlammen. Ook de woning brandde geheel uit. Verzekering dekt de schade. Doodclijk motorongeluk. Zaterdag had op den Tilburgschen weg tusschen Gelzerijen en Breda een ernstig motorongeluk plaats. Do heer J. Jacobs, schoenfabrikant uit Gize, reed tegen een voor hem rijdende vrachtwagen aan met het gevolg dat Iiij over den weg geslingerd en op slag ge dood werd. Een vechfpartij. Men seint ons: Bij gelegenheid van de Jubileumfeesten te Oosterhout, welke al daar gehouden werden van 16 tot en met 18 Juni, is Zaterdagavond bij een vecht partij iemand met een hakbijl het hoofcï gekloofd. Men meent den dader op het spoor te zijn. Droogdok naar Soerabaja. Gisteren werd het nieuwe door Burgcr- hout's Machinefabriek gebouwde droogdok dat bestemd is voor de droogdokmaat schappij „Tandjong Priok" en dat naar Soerabaja zal worden gesleept, van de werf naar buiten gebracht. Het dok moest daar voor onder de beide Rotterdamscbo brug gen door duiken. Met dit werk, dat in de Botterdamsche havenbeweging een novum is, werd gisterenochtend begonnen. Door veertien sleepbooten werd het dok tot voor de bruggen gebracht, waarna het volpom pen der schotten en heb voortslee pen werd begonnen. Tegen den avond was men met dit werk gereed. Duizenden toeschouwers volgden van af kade en brug dat reuzen werk. Merkwaardigheid daarbij was, dat het commandohuis van het dok door een drij vende kraan daarvan werd afgenomen, om dit aan de andere zijde wederom op het dok te plaatsen. Toen het ijzeren gevaarte zijn dnikdieptc bereikt had, was het slechts 40 c.M. van den rivierbodem en eveneens 40 c.M. van den onderkant van de brug verwijderd. Onder de Maasbruggen geraakte het ge vaarte aan den grond. Het was voor noch achteruit te krijgen. Den geheelen avond werd gewerkt doch tevergeefs. Tegen G uur hedenmorgen werden weer 16 sleepbooten aan het dok vastgemaakt, welke met alle macht trokken, maar zon der resultaat. Eerst om 8 uur kwam er be weging in en 10 minuten later gelukte het het groote dok onder de brug door te trek ken. Het dok werd daarop' naar de Waal haven gesleept, daar leeggepompt en ge meerd. In het groote dok van Wilson te Schie dam zal het moeten worden opgenomen, omdat men wil nagaan of de beschadiging van ernstigen aard is. De schade, welke zou zijn teweeggebracht door het onder de brug doorsleepen, het dokken en de reparatie wordt geschat op een totaal van f 30.000. Uit Sovjet-Rusland. MOSKOU 18 Juni (V.D.) De 28ste zit ting van het Centraal Uitvoerend Comité der Pan-Russen, dat 17 Juni heeft plaats gehad, is gewijd geworden aan de v-' gende kwesties: de ratificatie van he verdrag tot bijeenvoeging der Sovjet-re publieken, het budget over 1923, vermin dering van dc financieele hulp der regee ring aan de industrie, de civiele proce dure betreffende een vcrdeeling der republiek in districten, vervoer en uit voer van mineralen en rapporten van La- caux. Het Amerifraansche oud-strijtfersbureau. WASHINGTON, 18 Juni. (V. D.) Een speciale commissie uit den senaat, benoemd om een onderzoek in te stellen naar de aanklacht tegen het bureau van oud-strijders, zal in de maanden October en November practisch doorloopend bij eenkomen om een gedetailleerd onder zoek in to stellen van de rapporten met gegevens, welke thans worden verzameld Turksche drankwelbepalinyen, CONSTANTINOPEL, 17 Juni (V. D.) De toepassing van de drankwetbepa ling is uitgesteld tot Augustus. De erkenning van Mexico. MEXICO CITY, 17 Juni. (V. D.) Do Mexicaansche gedelegeerden hebben zich gisteren niet bereid verklaard hun regeering do voorstellen voor te leggen voor de oplossing der moeilijkheden, welke de erkenning van Mexico door de Vereen. Stalen verhinderen. De conferen tie is tot Maandag verdaagd. Aardbeving in Perzië. MOSKOU, 18 Juni. (V.D.). Gemeld wordt dat in Perzië een nieuwe aardbeving heeft plaats gehad. Vele dorpen zijn verwoest, 100.000 personen zijn dakloos. De Bulgaarsche omwenteling. BELGRADO, 18 Juni. (VJD.). In ver band met de gebeurtenissen in Bulgarije zijn verschillende reserves opgeroepen. Een telegram uit Sofia meldt, dat ex-koning Ferdinand twee koeriers heeft gezonden, die aan de grens werden gearresteerd. Het droge Amerika. LONDEN,1 8 Juni. (V.D.). Uit Washing ton wordt gemeld, dat dc mogelijkheid be staat, dat het Panama-kanaal wordt droog gelegd indien de mogendheden de 12-mijls- grens niet aanvaarden. De wandaden der Chïncesche bandieten. PEKING, 18 Juni. (V.D.). De Chineesche bandieten namen te Yingechin, 100 mijl ten Noorden van Hankou een ïtalia-anschen priester gevangen. Zij ekchen een millioen dollar voor zijn invrijheidstelling. MARKTBERICHTE» ROTTERDAM, 18 Joni. Vee. Aanvoer: 388? Runderen, 292 vette kalveren, 193 Schapen cn'^r Lammeren, 732 Varkens. Besteed werd: Koeien 4055576062V*65 cent; Ossen 47J4. 5557 J460 cent; Stieren WA—50»4—54r-591 cent; Vette Kalveren 50—607072}4 ceDl;p Schapen 4550; Schapen voor export 35']? -55; Zuiglammeren 2435; Varkens 36x 3840 cent; Varkens voor xporl 3740 eentr Koeien en Ossen, handel lui. Stieren, aanvoer klein, prijzen onveranderd, enkele puikheste 60 cent betaald. Vette Kalveren ruime aanvoer. Met uilzondering 2J4 hoven noteering. Schapen en Lammeren, aanvoer klein, handel-kalm. Var-..' kens, minder aanvoer dan vorige week. Prijzen stijver. Voor export werden dezelfde prijzen '.t besteed. AMSTERDAM, 18 Juni. fV.B.) Veemarkt- f 339 Vette Koeien lc kw. 1,30—1,35, 2e Ir.v. 'l 1.15—1.25, 3e kw. 0,90; 110 Melk- en Kalf- 3 koeien 350500; 73 Vette Kalveren 2e kw. j f 0.790,86; 7l Nuchtere Kalveren 1624; i 63 Schapen 4050; 87 Lammeren 2040; 409 Vette Varkens le kw. 0,900,98, 2de kw. 0.860,90; 14 paarden. DELFT, 16 Juni. Kaas. Aangevoerd 36 sla* i pels komijnc kaas. Prijs 0,600,95 per Kg.; t Zoetekaas, 1 stapel, 0,78 per Kg. Wisselnoteeringen (Amsterdam"! Zicht. Londen 11.767/8 Berlijn 0.00171/, Parijs f 15 90 9 Brussel 13.571/2 Zurich 45.821/2 Weenen ''Wr-GiL Rome H.721/2 Madrid 37.95 Kopenhagen 45.50 Christiania 42.50 Stockholm 67.75 w New-York 2J>5 BEURS OVERZICHT Hoewel de handel nog steeds gering wae, traden do verkoop er 8 toch op den voorgrond en op bijna allo afdeclingen was de koersbc- weging benedenwaartsch. Er scheen hoege- naamd geen animo om ecnig materiaal op te nemen. Later op den middag trad een klein herstel in, maar de stemming bleef slecht. Suir ker en Ind. Credieten beneden de laagste koer sen van Zaterdag. Gec. niet veel veranderd. Kon liepen eenige punten terug. Rubbers weinig belangstelling en in enkele gevallen iets lager. Tabakken prijshoudend. Amerikanen stil e» weinig veranderd. De Mark zonk opnieuw in. -X- Advertentiën Ondertrouwd G. VAN SLINGERLAND en 194 P. J. VAN MIL Alkmaar )g Jun; 192g Zoetcrwoudc Huwelijksvoltrekking Woens dag 4 Juli a.s., 9.3Ö uur, in dc Parochiekerk v.d. H. Maria Onbev. On tv.. Hooge Rijndijk TELEBRAMRiEH Heden overleed, ge heel onverwachts, onze geliefde Zuster,Behuwd zuster en Tante, Mej.CATH. ZOETEMELK, in den ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam: Familie 215 ZOETEMELK. Rijp wetering, 18 Juni '23 Bij deze brengen wij onzen hartelijken dank aan allen die hunne belangstelling toonden bij gelegenheid van ons 25-jarig Huwelijksfeest. W, Th. ZANDVLIET, Echtgenoote, Kinderen en Verloofde, 202 De Edel Achtbare Heer Rechter-Commissaris in het faillissement van A.FLUITteBost<oop heeft bepaald le. dat de schuldvorderingen moeten worden ingediend vóór den 26en Augustus 1923; 2e. dat de verificatie-verga dering zal worden gehouden op Woensdag 26 September 1923, des namiddags te 4 nur ten Paleize van Justitie te 's-Gravenhage, aan het Korte Voorhout No. 11 Mr. Dr. C. M. A. R. VAN ROY, 206 Curator. Rapenburg 36, Leiden. Oegstgeest. GEVRAAGD een nette Dienstbode, gosd kunnende werken, niet beneden 18 jaar. Brieven bureau van dit blad ouder No. 211. (Van onzen ctoaarïE. daenst). Dc omwenteling in Bulgarije. SOFIA, 17 Juni (V. D.) De nieuwe minister van buitenlandsche zaken heeft de diplomatieke vertegenwoordigers ont vangen, wien hij mededeelde, dat Bulga rije de met het Buitenland gesloten ver dragen erkennen zal. Do rust hersteld. BERLIJN, 18 Juni. (V. D.) Uit Sofia wordt gemeld, dat de rust in de provincie hersteld is. Het totaal aantal slachtoffers der laatste gevechten wordt op 5 a 600 geschat. De regeering door Frankrijk erkend. BERLIJN, 18 Juni. (V. D.) Vol gens een telegram uit Sofia aan do „Ber- tusschen Gilzerijen en Breda een ernstig vredelievende bedoelingen van de regec- ring Zankoff erkend. Zoo spoedig mogelijk ge vraagd een rette R. K- DIENSTBODE riet beneden de 25 jaar. Ook genegen in 't buffet te helpen. Adres: Mej de Wed. W. DE FRANKRIJKER, Café Boot- straat Boskoop. 8882 I m m B H B 1 MARKIEZEN JALOEZIEËN FABRIKAAT „5ENFT" WORDEN ONDERGARAN TIE, TEGEN CONC. TRU- ZEN GELEVERD DOOR H. TEM CATE BREESTRAAT 3 LEVERING BINNEN 8 DAGEN - OPENEAAR SLACHTHUIS Groote afslag. Dinsdag, voor middag 10y2 uur, verkoop van een buitengewoon groote partij gosteril. Varkens vleesch, Reuzel Rundvet, en Bouillon. 107 FRANKE. Gevraagd oen 12002 R—K. Bcerendiensthode geen kaas maken of melken, bij A, J. BONTJE, Hoofdweg 232, Hoofddorp (Haarlemmermeer). te huur gevraagd, Brieven onder No. 139, bureau van dit blad. TE KOOP een goed onderhouden Antiek Mahoniehout Cabinet. Te be vragen bij A. HEERINGS, Agent van dit blad, te Voorhout 191 Rechtskundig Adviseur, Koninginnelaan 33, Leiden, verstrekt adviezen in alle Rechtszaken en neemt ze geheel ter behandeling op zich. 209 W. DER KINDEREN, Pianist, Gasstraat 17, a. d. Mare- singel. Uitstekend adres voor het geven van Pianomuziek op Uitvoeringen, Bruiloften, enz. Degelijke muziek. Condities billijk. Beleefd aanbevelend. J 207

Leidsche Courant | 1923 | | pagina 5