Geeft aan de CollOCtC voor het lOti De Koffiebaal op' - Koffiebranderij en Theehandel VERKOUW STOKHUIZEN Aanbesteding V. J. B., te L e i d c n, die niet als ge tuige verschenen was in een zaak, waar voor hij gedagvaard was, hoorde f 20. of 10 dagen eischen. 't Moest maar eens uit zijn dat wegblij ven, al gaf beklaagde een aannemelijke reden op. Hierna kwamen nog een aantal leer plichtszaken waarvan do uitspraak werd bepaald op over 14 dagen. SPO^T VOETBAL. Om den zilveren Rijnland wisselbeker. D. E. G. IGOUDA I 2-2. (Na loting door Gouda gew.) Men schrijft ons uit Bodegraven: Na groote moeilijkheden ie hebben over wonnen smaakte de Bodegravensche Voei- balvereeniging Zondag het genoegen, den eersten der wedstrijden om den zilveren Rijnlandwisselbeker te zien doorgaan. Houdster der beker was D E. G. te Am sterdam. Als tegenpartij kwam hiervoor Gouda I in het veld. Mede inschrijvers in deze bekerwedstrijden zijn A. S. G. I te Leiden en S. V. Y. te Schiedam. Be wed strijd tusschen beide laatstgenoemden kon niet doorgaan uit oogpunt van competitie bezwaren en werd dientengevolge uitge steld. Het verloop van den Zondagmiddag gespeelden wedstrijd was eenigszins sen sationeel. In c.a. 15 minuten der eerste helft werden alle 4 doelpunten gemaakt terwijl nadien en ook in de verlenging geen der doelmannen meer werd gepas seerd. Precies 2.15 uur wordt door scheids rechter Israels van Rotterdam beginnen geblazen. Gouda is voor deze gelegenheid gestoken in de kleuren van den G. V. B. Reeds in de eerste 10 minuten trachten beide partijen beurtelings tot den aanval over te gaan, doch kunnen bier niet slagen De beide verdedigingen hebben hierdoor vrij gemakkelijk werk. Het eerst begint Gouda er dan in te komen en gaat ver vaarlijk opzetten. D. E. C. presteert in deze periode zeer weinig en wordt op de eigen helft teruggedrongen. De Gouda- voorhoede maakt zich vervolgens het eer ste los en forceert een corner. Door den linksbuiten wordt het leder fraai voort gezet. Do keeper heeft zich verkeerd opge steld en ziet den bal in den linkerhoek van het net verdwijnen. De talrijke Gou- dasupporters juichen. Gouda is dan on middellijk opnieuw in den aanval en maakt het de achterhoede der Amsterdam mers zeer lastig. Nauwelijks zijn dan c.a. 7 minuten verloopen, als de Goudsche linksbinnen gelegenheid krijgt een onver wacht hard schot te lossen, waarbij het leder over den vallenden keeper in de touwen verdwijnt. Deze achterstand noopt de Amsterdammers schijnbaar tot krach tiger optreden. De geheele Goudsche ach terhoede wordt aan het werk gezet. Een fraaie aanval wordt ondernomen, waarbij bet leder aanvankelijk over de uitlijn rolt, een speler van D.E.G. slaa'gt er in den bal met de hand terug te slaan, hetgeen den arbiter ontgaat. De rechtsbuiten vangt het leder op en slaagde er in via het hoofd van den rechtsbinnen onhoudbaar te doel punten. D.E.G. is dan eenige oogenblik- ken in den aanval.Fanatiek zettende rood- hemden op en lossen 'n vèr schot,waarbij de bal aan den binnenkant van de lat terug ketst. De scheidsrechter geeft goal. Met 'dezen stand wordt spoedig gedraaid. Na de" hervatting valt wederom van een vlug doortastend spel te genieten. D.E.C. levert een fraai samenspel, waar tegenover Gouda een meer forsch, doortastend op treden stelt. De van beide zijden genomen hoekschoppen leveren al evenmin eenig resultaat. Met ongewijzigde stand komt hierna het einde. De verlenging van 15 minuten is evenmin in staat eenige wijzi ging te weeg te brengen, zoodat vervol gens het lot Gouda als de gelukkige aan wijst. D.E.C. leverde niet het spel, dat wij van haar gewoon zijn, terwijl bij Gouda 'de wil om te winnen steeds in hun spel tot uitdrukking kwam. Do volgende strijd gaat thans tusschen S.V.V. en A.S.G. op een nader te bepalen datum. ROEIEN. Wedstrijden van Hollandia. De inschrijvingen voor de roeiwedstrij- den van Hollandia, welke 15 en 16 Juni te Alphen aan den Rijn zullen worden1 gehouden, zijn de volgende: Oude skiff: Laga cn Maas. Jonge skiff A: Laak, Dordt, Triton, Willem III, Viking en Het Spaarne. Jonge skiff B: Amstel, Dordt en Maas. Double scull: de Hoop en Amstel. Twee zonder stuurman: Laga en Maas. Jonge twee: Laga en Maas. Jonge twee A: De Hoop, Die Ley the, Willem IIT, Nereus cn Het Spaarne. Jonge twee B: Triton, Amstel, Delft- sclie .Sport cn Njord. Overnaadsche twee: De Hoop, De Laak, Willem III, Nereus, Het Spaarne en Njord. Oude vier: Laga, Maas en Njord. Jonge vier A: Adelborsten, Arsa, Cadet ten, Nereus, Amstel, Argo, Delflsche Sport, Maas en Njord. Oude acht: Laga en Nereus. Jonge acht A: De Hoop, Nereus, Amstel. Jonge acht B: Laga, Triton, Nereus, Amstel en Njord. Stijlroeien: Dames seniores: De Hoop, De Laak. Delftsche Sport, Maas en Het Spaarne. Dames juniores: De Laak, De Vliet, Ne reus, Delftsche Sport en Maas. SCHERMEN. De militaire schermkanipioenschappen te Parijs. Te Parijs werden gisteren de wedstrij den om het militaire kampioenschap van Europa op degen en sabel gehouden. De Hollandschc ploeg, onder aanvoering van kapt. A. E. W. de Jong, hield zich kranig cn behaalde overwinningen op België, Zwitserland, Engeland, Benemar ken, en maakte match-nul met Frankrijk. Ook Frankrijk won behalve tegen Hol land al liaar partijen. In de algemeene klasseering werd Frank rijk met 'n verschil van slechts één touché eerste voor Holland; België plaatste zich derde. .>Tel." UIT ÜE OIHGEVIIÏG AALSMEER. Geslaagd. Voor het machinisten-exa men diploma A is te 's-Gravenhage ge slaagd de heer M. Vreeken, alhier. ALPHEN AAN DEN RIJN. Aanbesteding. Tristercnmorgen werd ten gemeentehuize door B. en W. aanbe steed het herstellen, vernieuwen en onder houden van verschillende aan de gemeente toebehoorende gebouwen, bruggen, schoei ingen, enz. Ingeschreven was door: Perceel I. Timmerwerken: M. de Klêer f 2855,J. van Wieringen f 227-1,H. Turkenburg f 2450,GesmanZoctemeijer f 2365.J. Gesman f 2347,A. T. Kooij f 2555.— A. van Dam f 2951.— P. H. Stapper f 2600.W. F. Boers f 2594. Perceel II. Metsel en Stueadoorwerken: GesmanZoctemeijer f 3470.S. de Jeu f 3149.J. Vonk f 4480.H. Oudenes f 3349.50; W. v. d. Helm f 3648.90; A. J. Vreeburg (Leiden) f 4934. Perceel III. Smidswerken: H. A. Haver kamp f 333.Th. A. Bozestra ten f 428.60; J. v. d. Velden f 4S9.J. de Haan f 460. J. Oudejans f 486.H. Botter f 505. Perceel IV. Behang- en Schilderwerken: Firma Geertman f 3120.C. Zaal f 2999.— J. Z. van Hellemond f 2996.H. A. Ta bernee f 2997.50; W. v. Diest f 2592.J. Zeilerveld en P. v. d. Wasscnberg f 2396. J. M. Wijsman f 2497.P. TT. van Keeken f 3025.Gebr. Verhoef f 3520.—. Perceel V. Lood- en Zinkwerken: J. Ver hoef f 1-10.Firma Pensioen en Zn. f 180. J. J. Bonte f 206.70; A. Blonk f 97.Th. Oostrum f 170. Concerten. Voor de dezen zomer weke lijks door de plaatselijke zang- en muziek- vereenigingen te geven avond-concerten, is in het Burgemeester Visserpark de muziek tent geplaatst van de Wilhelmina Vereeni- ging, welke tot dit deel gratis is beschik baar gesteld. HILLEGOM. Drankbestrijding. Bp verkoop van 't Brankweerbloempje heeft op den 2den Pinksterdag f 99.681 opgebracht LANGERAAR. Eerste Plechtige H. Mis. Nadat Zaterdag te Haarlem de eerw. heer Philippus Joannes Hoogervorst de Heilige. Priesterwijding had ontvangen, had te 5.30 uur de plechtige ontvangst plaats van den neomist aan het Papenveer. Nadat de pas gewijde priester en diens familie het rij tuig hadden verlaten op het jaagpad, werd hij, onder muziek van de B.-K. fanfare, naar de ouderlijke woning geleid, te midden van een stoet bruidjes, waar de neomist harte lijk dankte voor de in zijn persoon aan den priester gebrachte hulde. Kinderen uit de buurt boden bloemen aan onder lieflijk gezang. Zondag om 9.30 uur droeg de eerw. heer Hoogervorst zijn eerste plechtige H. Mis Hierbij verleenden assistentie de weleerw heeren Kap. I. Wils uit Amsterdam, pres byter assistens. Kap. J. Langendijk, kape laan der parochie, diaken, pater Honart van Aarlanderveen, sub-diaken, en A. Kou- wenhoven, theologant, cercmoniaris. De feestpredicatie werd gehouden door den WelEerw. heer Kap. C. Kroft, zoon der parochie. Naar aanleiding van de tekst woorden ,.Pro Christo legatione fungimur". ..Wij vervullen een gezantschap voor Chris tus". wees de eerw. redenaar in indrukwek kende woorden op de beteekenis van bet priesterschap. Het zangkoor, onder leiding van den di recteur den heer N. Hoogervorst, voerde op verdienstelijke wijze uit de vierstem mige Mis van Barthelomeus, en na de n. Mis ,,De Priester", cantate van G. A. Jos. Fransen. Om 2 uur waren de plechtige Vespers, waarbij kap. Kroft, pater Honart en theol. Kouwenhoven assisteerden, resp. als dia ken. sub-diaken en ceremoniaris. Van de receptie van 3 tot 4 uur werd een zeer druk gebruik gemaakt. Omstreeks 5.30 uur brachten het zang koor „Soli Deo" en de B. K. Muziekveree- niging ..Arti et Beligioni" een serenade. De voorzitter van het zangkoor, de heer P. W. Kroft. bracht den neomist in hartelijke woorden de gelukwenschen der parochie. Hierna werden verschillende zang- en muzieknummers uitgevoerd, welke uitvoe ring werd besloten met „Ter Priesterwij ding" van Ph. Loots voor muziek en zang. Het zangkoor was onder leiding van den lieer C. van Dam. Nadat de neomist allen hartelijk had dank gezegd, speelde de muziek het „Aan IJ o Koning der Eeuwen". Hiermede-was de feestviering geëindigd. De post. Vanaf 1 Juni a. s. zal voor de zomermaanden wederom de middagbestel ling worden ingevoerd. LEIMUIDEN. Gemeenteraad. Voorzitter de heer Bakhuizen, burge meester. Aanwezig alle leden met uitzondering van den heer v. Leeuwen, die ontslag heeft genomen. De Voorzitter opent de vergadering met gebed. De Secretaris leest de notulen die on veranderd worden goedgekeurd. De V o o r z. stelt voor punt 3 van de agenda eeist te behandelen, namelijk on derzoek geloofsbrieven van het nieuw be noemde lid den heer J. v. Galen. In de commissie van onderzoek worden benoemd de heeren Visser en Heenk, welke bij monde van den heer Visser alles in orde rapporteeren en tottoelating ad- viseeren. De heer v. Galen wordt binnen geleid. De V o o r z. spreekt zijn blijdschap uit, over het feit dat de heer van Galen, hoe wel voor korten tijd, toch de belangen der gemeente wil dienen. Door den heer van Galen worden de bij de wet gestelde eeden afgelegd. Tevens bracht hij een woord van dank voor de hartelijke woor den hem toegesproken; hij spreekt den wensch uit dat God hem mag geven, al is het voor korten tijd, de belangen der gemeente te dienen. Punt 2: Ingekomen stukken. Ingekomen is een schrijven van L. Brus, om naast zijn huis een houten schuur te mogen bouwen op steenen voet en met dakbespanning, een en ander in afwijking van de bouwverordening. B. en W. stellen den raad voor, vergun ning te geven. Aldus besloten. Mededeeling van den heer G. A. van Leeuwen dat hij ontslag neemt als raads lid. Voor kennisgeving aangenomen. Vervolgens doet de V o o r z. voorlezing van enkele missives van Ged. Staten, waaronder goedkeuring van een geldlee- ning van ten hoogste f 25.000 voor het herstellen van bruggen en schoeiingwer- ken. Vervolgens wordt nog een schrijven voorgelezen (onderteekend door een ge meentenaar) verzoekende medewerking van den Baad om de rijweg langs den Drecht en loopende over het eigendom van den heer Timmers voor het publiek ver keer open te stellen. De V o o r z. stelt namens B. en W. aan den raad voor, aangezien dit stuk niet op zegel is ingezonden, en niet onderteekend is, het voor kennisgeving aan te nemen. Met algemeene stemmen wordt hiertoe besloten. Evenzoo ging het met het adres van do gemeente Smilde om adhaesiebetuiging met haar adres gericht aan de Kroon, om een meer gezondo finantieele regeling voor de gemeente te verkrijgen. Een schrijven van de commissie tot we ring van schoolverzuim, inhoudende do benoeming van N. v. Immerzeel en A. van Loon, resp. tot voorzitter en secretaris. Vervolgens een rapport van de werk zaamheden der commissie, waaruit blijkt dat 29 gevallen van overtreding der Leer plichtwet zijn behanleld. Het getal der vergaderingen e dv.vdoor sterk vermeer derd en de va? tVn secretaris groo- ter geworden, zoodat zij den raad ver zoekt meerdere vergoeding. De Voorz. stelt namens B. en W. voor deze post op de begrooting, groot f 25, te verhoogen met J 25 en vast te stel len dab de secretaris van deze f 50 er f 25 zal ontvangen. Aldus besloten. Vervolgens is nog een schrijven ingeko men van Gedeputeerden, welke aanmerkin- ge hebben gemaakt op de instructie van den gemeente-ontvanger. Do V o o r z. leest de aanmerkingen voor en vraagt den raad machtiging overeen komstig dit advies deze instructie te wij zigen. Aldus besloten. Punt 4.: Beneeming bestuurslid bouw commissie. Aan de beurt van aftreding is de heer H. C. dc Biik, die met algemee- no stemmen wordt herkozen. Punt 5: Adres van den Bond tegen het vloeken. De V o o r z. leest het adres voor en zegt namens B. en W. dat het verschrikke lijk is, zooals in ons land de Naam van het hoogste Opperwezen wordt misbruikt. Aangezien echter de straf tegen majesteits schennis van onze Koningin zwaar is, cn er tegen schennis van den Naam des Al- lerhoogsten niet meer dan acht dagen hechtenis kan worden geëischt, en B. en W. er op tegen zijn, dat iedere gemeente zoo iets op zich zelf doet, daar zij van meening zijn, dat dit kwaad door do re- geering moet worden gestuit, waarom wordt voorgesteld dit adres voor kennis geving aan te nemen. Aldus wordt beslo ten. 6. Verlichtingsbelasting. De V oorz. stelt voor deze belasting te stellen op ruim f 1584, in twee termij nen te innen, en wel in Augustus en No vember; aldus besloten. Punt 7: Vaststelling Kohier Hondenbe- lasting tot een bedrag van f 218; wordt goedgekeurd. Punt 8: Comptabele besluiten waaronder een voorstel van den Burgemeester om de post op de begrooting voor de brand- bluschmiddelen met f 100 te verhoogen, aangezien aan de brandspuit 6 nieuwe wielen gemaakt moeten worden. De heer Visser vraagt of de spuit nu in orde is. De V oorz. antwoordt dat hij nu weer water kan geven. Overeenkomstig het voorstel wordt besloten. Punt 9: Aanvraag van bet bestuur van de Heilige Johannes den Dooper-school om gelden voor een nieuw te bouwen jon gens en meisjesschool, aan den Vriezen- weg. Namens B. en W. deelt de Voorz. mede dat het niet voor de eerste maal is dat deze aanvrage gedaan wordt, en er .sinds dien in de Lager Onderwijswet nog bepa lingen zijn gekomen, waaraan door het schoolbestuur niet is voldaan. B. en W. zijn van meening, dat de bestaande school, hoewel te klein, toch aan alle eischen der wet voldoet, en dus verbouwd kan wor den, wat heel wat minder zal kosten. Zij hebben er dan ook bij het betrokken school bestuur op aangedrongen, daarvoor plan nen te ontwerpen, wat het bestuur niet schijnt te willen doen. Derhalve stellen zij den raad voor deze aanvrage te weigeren Als er dan gevochten moet worden, aldus .de Voorz., dan maar zoo spoedig moge lijk. De heer Visser meent dat er een vo rig jaar besloten is, af te wachten de be grooting voor verbouw en nieuwbouw, en dan te zien, wat het voordeeligst is; hij wil dit nog doen. Do Voorz. antwoordt dat B. en W. dit dan ook zullen laten doen, en dat het dan wel blijken zal dat verbouw heel wat voordeeliger voor de gemeente is. Dc heer van Galen wil wachten tot de volgende vergadering, om dc zaak nog eens te onderzoeken, omdat hij als nieuw lid niet op dc hoogte is. Do V oorz. kan zich hiermede niet ven. eenigen, aangezien deze zaak den raad genoegzaam bekend is. Zonder hoofdelijks stemming wordt besloten op deze aanvriw go afwijzend te beschikken. Bij de Rondvraag komt wethouder Bernard met de vraag, wat nu gedaat moet worden met het ziekenhuis. De Voorz. zegt-, dat hij van plan m, in de eerste plaats de woorden „zickeo* huis" af te laten hakken en voorts, dat' het zoo goed als nergens voor dienstig ge., maakt kan worden, het maar eenvoudig in te richten voor commissievergaderingen, om zoodoende de Raadszaal meer te sp». ren. Enkele leden voeren hierover het woerj. Besloten wordt overeenkomstig hot veer- stel van den Voorzitter liet in to richten voor Commissievergaderingen, en er e«n gedeelte van aan lo bieden aan het be. stuur van het Groene Kruis, tot berging van haar goederen. De heer Visser vraagt wie het school geld moet innen van de Roomsch Katho lieke school. Do Voorz. antwoordt, dat dc gcnicen-i! te-ontvanger dat moet doen, die daarvoor formulieren heeft, loopendo over drie maanden. De heer Visser zegt dat het nog niet gedaan is, van Januari af, waardoor deze zaak to veel oploopt. De Voorz. antwoordt dat hij het. wen- schelijker had geacht, als het schoolbe stuur het zelf gedaan had, maar hij zal er nu bij den gemeente-ontvanger op aan. dringen het zoo spoedig mogelijk te doen. Vervolgens vraagt de heer Visser naar de straatverlichtingsbelasting. De heer «T. Keizer aan den Nokweg moet f 9.beta len en kan zelf, vanwege de groote kosten van aanleg, niet van het licht genieten; dit vindt hij een onbillijkheid. De Voorz. antwoordt dat genoemde heer ook bij hem is geweest, maar aange zien dezo verliehtingsbelastïng een straat verlichtingbelasting is,-en ook de Nokweg verlicht is, kan deze verordening moeilijk gewijzigd worden, want waar zou dan het eindo zijn. De heer Treur vraagt, of er nog geen verordening is op het autoverkeer. De Voorz. antwoordt dat er een ver ordening is ingekomen, maar nog geen r<y geling voor de vrachtauto'^. De heer van Galen vraagt nog naar de ruimte der Koomsche school, en hoo het gaat met de kinderen van Rijnsatcr- woudc, diqgop die school gaan. De Voorz. wil, hoewel deze zaak af gehandeld is, den heer van Galen nog ant woorden, dat vanwege de gemeente Rijn- saterwoude wordt betaald voor de kinde ren die hier school gaan. Niets meer aan de orde zijnde, en nie mand meer het woord verlangende sluit de Voorzitter de vergadering. ;r; RJJPWETERIP-'P. Geitenfokvereeniginn.Ben 26stcn Mei werd de jaarlijksche keuring gehouden.i Als keurmeesters traden op de heeren Do Leeuw en Clemens. Aangevoerd werden 19 geiten, waarvan 10 Register- en 7 Stamboekgeiten en 2 lammeren. Door clo Prov, Commissie werd een medaille be schikbaar gesteld, voor de beste witte on gehoornde geit, welke één of meermalen heeft gelamd. De medaille werd ge wonnen door den heer W. v. Leeuwen, oud-lid vau de ontbonden vereeniging te Oud-Ade, thans lid van onze vcereeniging, met de geit Pietje no. 1274 S. Door den lieer de Leeuw werden ver schillende foto's genomen. Daarna werd een keuring gehouden om kleinere prijzen, (de vereeniging is niet financieel sterk 0 Voor de volgende groe pen werd éen prijsje beschikbaar gesteld: 1. oudere melkgeiten, ongehoornd of ge hoornd. gewonnen door H. Droog, met- j Corrie no. 1283 S.; 2. éénjarige melkgei ten, gewonnen door T. J. de Graaf, met Janna, no. 2147 K; 3. gecontroleerde lam meren, gewonnen door H. Droog, met no. 2152 S. Dc prijzen zullen worden uitgereikt op de jaarvergadering, te houden in Augus tus. Door de jury werden de aangevoerde geiten geprezen als flink gebouwd; alle wit en maar enkele gehoornd. Eén aanmerking meende de jury te moe ten maken; de aanvoer van lammeren is te gering. Waarschijnlijk zal in den eerstkoraen- den winter de Rijksveeteelt-consulent een lezing met lichtbeelden komen houden om de leden te doen zien het nut van het gei ten boyden. edi REGENJASSEN REGENJASSEN REGENJASSEN REGENJASSEN REGENJASSEN REGENJASSEN M. DE VRIES; 176 Haarlemmerstraat 178 In den verbouwden Winkel Puikbesto DUINZANDAARDAPPELEN per HL. 2.50. Mooie Drielin gen 1.25 Niet naar genoegen geld terug. P. DUIVENVOOR DEN, Heerenweg no. 202, Lisse. 6725 Te huur aangeboden: 600 R.K. Nieuw Grasland door HUGO VAN GRAVEN ZONEN, Lisse. 2286 TE KOOP een splinternieuw NAAIMACHINE, 2287 werkt voor- en achteruit, met 5 jaar garantie voor f52.50 H. J. v. AMERONGEN, Haarlemmerstraat 233. KATWIJK. Te koop, dadelijke aanvaar ding, bij Duinen, Tramhalte en R.-K. Kerk, Burgerwoonhuis of Yillatje, voorzien van alle ge makken. Met groote hypotheek. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 11744. 2007 Onze verpakte KOFFEE en THEE is bij de meeste Winkeliers verkrijgbaar. Middelweg 3-7-9 - Telefoon 69- Dijkgraaf en Heemraden ven Polder Zevenhoven, zullen bij inschrijving aanbestede!?: Het ter plaatse le veren van 300 ffi3. Bazalt Steenslag en 120 M". Grint. Inschrijvingsbiljetten op zegel te zenden voor of op 6 Juni 1923 aan den opzichter J. VAN VLEET te Zeven hoven, bij wien tevens leve ringsvoorwaarden gratis ver krijgbaar zijn. 2288 Dijkgraaf en Heemraden voornoemd, L. J. DE GROOT, Dijkgraaf, F. M. BAUD, Secretaris. AMBTENAREN van P.ijk, Gemeente. Spoorwegen Onderwijzers etc., wenden zich voor 2226 ill zender borp schriftelijk met postz. v. antw tot de Z. C. B., afd. 13* Mauritsweg 3, Rotterdam. Adverteeren doet verkoopen. Te koopeen Hollandsche WAAKHQftD (Herder). Te bevragen: Zijd gracht 25, Leiden. 2275 H. BIESIOT, Kleermaker, beveelt zich beleefd aan voor het keeren van pakken, repara- tiewerk en nieuw werk naar maat, goedkoop en netjes. Ook genegen voor Winkelconfectie, netjes en sterk. Klimmende Leeuwsteeg No. 5, bij de Mon père Kerk Leiden. 2294 LEIDSCH KRUIS VERBOND. Secr.: RAAMSTEEG 10. JAARVERGADERING op WOENSDAG 30 MEI I923, 's avonds half 9. !n het B0HD5GEB0UW, Steenschuue 15. AGENDA: I. Opening en notulen. 2. Mededeeiingen. 3. Ver schillende voorstellen van 't Bestuur. 4. Jaarverslagen. 5. Ver kiezing van drie Bestuursleden (vac. v. DAM, PIETERS en v. ZUL, herkiesbaar). 6. Agenda Dioc. Bondsvergadering. 7. Benoeming afgevaardigde. 8, Rondvraag, 11721 HET BESTUUR. Op Vrijdag 3 Juni a.s., zal door den administrateur van- het 6e Regiment Veld- Artillerie, des middags te 12 Tire, in de Doelenkazerue te Leiden, in het openbaar: 10 paarden worden verkocht De paarden staan op dag vanaf 11 uur, aldaar ter bezichtiging. 2290 De Luitenant-Kolonel Commandant 6e R. V. DE REUS. Langeraar. Abonnementen en advar- tentiSri worden aange" nomen door i. G. Wassen'aerg.

Leidsche Courant | 1923 | | pagina 4