Uit de Omgeving. N.V. Galanterieënhandel v/h J. J. Pollmann I N.V. SPAAR- EN Inspecteur: I tnenïaïr ïechl op oen ui thee ring uil -de werk- loozenkas gedurende 10 weken. Art. 33 .van het reglement dor kus bepaalt voorts, dat het bestuur bevoegd is, indien liet belang van de kas dit vordert, het bedrag en den duur der bevoegdheid heeft het bestuur gebruik ge maakt door met ingang van 2 Mei jl. de uit- keering te beperken tot 6 weken met 'het voor uitzicht voor do leden om de resteeren-de vier "weken na 1 October te ontvangen, indien de kas zulks dan zou toelaten. Deze maatregel van hel bestuur was noodig ©nidal de Bond de regeling van. den Minister vaji Arbeid, waarbij de reglementaire uilkee- riugen zouden worden gewaarborgd, mits het bedrag der uitkeering niet liooger wordt ge steld. dan door den Minister was bepaald, niet heeft aanvaard. De Bond meende zich destijds niet bij deze regeling behoeven neer te leggen, omdat de stand van de kas in het be gin van tol jaar goed was en de vooruitzichten in het bouwbedrijf geen ongunstig perspectief opleverden. Dit viel echter niet mee, zoodat de B-oud', wilde de- kas niet te spoedig leeg zijn genoodzaakt was, den termijn der uitkeerinig Ie beperken. Had do Bond de regeling van don Minister wél aanvaard, dan waren dus de reglementaire uiLkeerinigen, zij het op een lager bedrag, ge waarborgd. Naar de meening van B. en W gaat bet niet aan onder deze omstandigheden de leden van dozen Bc-r.id, die in plaats van 10 weken slechts (j weken getrokken hébben, als uitge trokken ie beschouwen. Op bovenstaande gronden hebben B. en W. toen de Bond' zich cenigen tijd geleden'lot bun College wendde met eenzelfde verzoek, ge meend dit te moeten afwijzen. Bovendien heeft deze zaak thans geen practische beteekenis meer, nu de Raad beslo ten beeft met ingang van 1 October de bijzon dere gemeentelijke steunregeling slop te zetten. Alleen om die reden al kan dus van inwilli ging van het verzoek geen siprake zijn. „Endegeest". Aan do agenda is nog toegevoegd een voor- stel om B. en W. te machtigen tot Hare Ma jesteit de Koningin het verzoek te richten om 'het maximum aantal patiënten, dat in het Krankzinnigengesticht „Endegeest" mag wor den verpleegd, tijdelijk te vermeerderen met 34. LANGERAAR. Te water. Woensdagmiddag geraakte G. de B. rijdende met zijn rijwiel, te water. Hij kwam met den schrik e.n een nat pak vrij. Veiling. Docr de Tuindervereen-igingen „St. Phocas" en „de Hoop Geleidt Ons" is besloten iedexen Woensdag veiling te hou den zoolang de aanvoer der groente dit mogelijk maakt. Ook schijnen er plannen beraamd te worden om wekelijks een vrije veiling -te doen houden. NOORDWIJKERHOUT. Voetbal. Zondag a.s. zal op het ter rein van N. V. C. een bondswedstrijd wor den gespeeld tusschen N. V. C. I en S. 5. O. I uit Noordwijk. Vergunning. Door B. en W. as aan P. Heemskerk Jr., alhier, vergunning ver leend tot het 'bouwen van twee wonin gen aan den Gooweg. Wegen-materiaal. De levering van het wegen materiaal is na aanbesteding ge- fund- aan den laagsten inschrijver, den eer Jac. Wilbrink, uit Amsterdam. WASSENAAR. Gemeenteraad. Afwezig zijp met kennisgeving de Iheeren Jochems en Van Hoboken. De notulen der vorige vergadering werden onveranidc-rd goedgekeurd. Ingekomen stukten. Goedkeuring van ver schillende raadsbesluiten. Koninklijke goed keuring op de verordening tot heffing van 37 opcenten op de Rijksinkomslenbelasting. Goedkeuring van de Gemeenterekening over '920. Rapport Controle Boekhouding en kas wasbedrijf. Voor kennisgeving aangenomen. Een verzoekschrift van het Plaatselijk Co- «ïité van Herwonnen Levenskracht om sub sidie, wordt als ongezegeld terzijde gelegd. Mededceling van Gedeputeerde Staten dat de beslissing omtrent het wegenplan bij de -Laan van Koot is verdaagd op grond dat Gëd. Staten het vaststellen van een uitbreidings plan willen afwachten en zoo dit niet mogelijk ia, dat dan eerst worde onderhandeld of 'dat plan aan het uitbreidingsplan kan aanpassen. Ingekomen is een wegenplan voor Langen- horst. In verband met het vorengaande wordt de beslissing aangehouden. Op voorstel van B. en W. wordt aan den Chef van Gemeentewerken een bedrag van 100.per jaar ter hand gesteld, om dit uit te keeren aan hen, die als voorman bij pu blieke werken fungeeren. Verzoek van het Bestuur der Wassenaarsche B-ouwvereeniging om een subsidie tot dekking Van het nadeelig saldo van het 'Badhuis, groot 360.De Voorzitter is hiervoor niet te vin den, hij vindt het een gevaarlijk precedent en voorziet dat het jaarlijks meer zeul gaan kosten. Verschillende leden denken er echter anders over en willen- het voor 'dit jaar toekennen. Wellicht wondt er in dien tusschentijd de zaak beter aangevat. In stemming gebracht wordt de subsidie verleend met 5 tegen 4 stemmen. Tegen stem den de heeren Van "Wissen, Lazarom, Vogels en Van Barneveld. Wordt aangeboden de begrooting van in komsten en uitgaven der gemeente dienst 1922 luidende: gewone ontvangsten en uitgaven 500027.591"!?, buitengewone ontvangsten en uitgeven 357864.72/4. Wordt 'besloten tot aankoop van een ver bandlost draagbaar en vervoerbaar op een rijwiel, welke in bewaring zal worden gegeven aan den heer Lankhorst, terwijl het Groene Kruis voor aanvulling zal zorgdragen. Wordt vastgesteld het Kohier der Honden belasting tot een bedrag van 668. Wordt vastgesteld een nieuwe verordening op de heffing en invordering van de Honden belasting. Voor een le klasse hond- zal 6. en voor een 2de klasse hond 3.belasting betaald moeten worden. Uitgeloot worden 6 obligation eener gel (Lea ning groot 500.genummerd 24, 60, 77, 93, 186 en 173. gj &j OCOCOCCOCCOOOOCOOOCCÖOOO ODOOOCCOCOCOOOOOOCOOCOOOOOCOCCOOOCOC Koopt bij ons Gero-Schepwerk, Onze Ta?eS-, Ontbijt- en Theeserviezen, Ons Glas en Kristal, 9461 en onze Solinger-Staalwaren, KEUZE SOVEN ALLES. PRIJZEN BENEDEN ALLES. NIEUWE RIJN en HOOGSTRAAT. ÖOOOOCOOGQOQOOOOOOOOOOOGOOCOOOOOOOCCOOQOOOOOQC0009000COOOOOO Vervolgens worden, een zestal ontheffingen verleend van het verbod: tot bouwen op groo- ler afstand dan 10 Meter van den Openbaren weg. De rekening dienstjaar 1920 wordt voorloo- pig vastgesteld. Besloten wordt voorts het hoofdbuizennet der gasfabriek uit te breiden ter tegemoetko ming aan de bezwaren, ontslaan door het groote drukverlies omdat do tegenwoordige buizen te nauw zijn. Voorts tot aanschaffing van een exhauster en een fabrieksmeter voor do watergasin&tallatie, tezamen begroot op 82000.Ter toelichting van do led'en weoid in de vergadering toegelaten, de heer Genber, Directeur van de Maatschappij tot houw- en exploitatie van «Gemeentebedrijven te Utrecht. Met algemeene stemmen werd: besloten de werken uit te voeren An een leening aan te gaan groot 82000.rentende hoogstens 6 pet. Vastgesteld wordt vervol gents een nieuwe verordening op de heffing en invordering van schoolgeld. Burgemeester en Wethouders stellen voor de Kerkstraat tusschen Langstraat en Molen- laan te sluiten voor het verkeer met motor rijtuigen. De heer Rooijakkers stelt voor het verkeer in een richting te leiden. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen met 6 te gen '3 stemmen, die der heeren Rooyakkers, Versteeg en Wouters. Worden goedgekeurd eenige voorstellen tot wijziging der begrooting dienst 1921 en beta ling uit den post „Onvoorziene Uitgaven." Goedgekeurd wordt hij de school aan de Wiaalsdorperla^in een overdekte speelplaats te bouwen en het rasterwerk langs den 2en Schouwweg terug te plaatsen. De kosten wor den begroot op 1100. Op een verzoek van de Wassenaarsche Bouwvcreeniging om een aan vul lingav oorschot van 33293.94 voor de meerdere kosten van den bouw aan den Haagkant wordt gunstig beslist. De dokterswoning wordt weder voor een jaar verhuurd aan Dr. F. van Praag en de huur prijs verhoogd tot 1000.Het oude Post kantoor wOrdl verhuurd- aan den heer Provo Kluit voor 1200. Wordt besloten voor on— bepaalden tijd de huur te verlengen van eeni ge perceeltjes grond aan de Haven voor los plaats. Tot lid van het Burgerlijk Armbestuur in de vacature J. Ruygrok Pzo. wordt benoemd' de heer J. L. Gr evers. Tot bestuurslid: van de Wassen a aTsche Bouw vereeniginig wordt benoemd- die heer J. de Poorter, tot lid van doPlaatselijke. School commissie de heer H. van Elk. Tot Voorzit ter en twee leden van do Gascpmmissie wor den benoemd do Burgemeester en 'de Heeren F. P. P. Lazarom en A. Versteeg. Aan het secretariepesoneél wordt als gra tificatie toegewezen voor werkzaamheden in verband met de Volkstelling een bedrag ad 300.Hierna deelt de Burgemeester mede, dat de begrooting van de meerkosten voor een brug over de Zijlwatering, aanvankelijk be groot op 9000— 450.— meer zullen be dragen wanneer het brugplan eenigszins ge^ wijzigVl wordt. Wordt goedgevonden dit be drag voor twee derde voor rekening der ge meente te nemen. Bij de Tondlvraag wijst de heer Grevers op den slechten toestand van den Oostdorperweg. Be Voorzitter antwoordt dat maatregelen tot verbetering reeds worden overwogen. De heer Van Barneveld informeert naar de proefboring in de duinen. Dit is nog niet geschied. De heer Versteeg leeft het verwonderd, dat er zooveel tijd verloopt tusschen 'de benoeming en zitting-nemen van een raadslid. De Voor zitter wijst op de wettelijke termijnen, welke in acht genomen moeten worden. De heer Vogels zou gaarne willen weten, hoe in den nacht do Brandweer kan worden ver wittigd. De Voorzitter zegt dat de Brandmees ters zijn aangesloten op het kantoor in de Kieviet, dat dag en nacht geopend- is. Hierna sluit de Voorzitter de vergadering. Patronaatsgebouw. Het Patroiuaatsge- houw in de Kerkstraat ondergaat op het oogen blik een algcheele gedaanteverandering. Doot de uitnemende zorgen van Directeur en led-en der Patronaatscommi Ine is men erin- ge- geslaagd golden bijeen te garen, om in de zoo hoog noodigo herstelling van het monumentale gehouw te kunnen voorzien. En dat die her stelling goed1 is aangepakt, zal ieder, Idde op het oogenlblik het gebouw binnentreedt, moe ten toegeven. Het inwendige is geheel gedecoreerd' naar de ontwerpen van den decoratieschilder d'en heer N. H. W'innubst alhier en door hem uit gevoerd. Bovendien, ie het geheel e gebouw eleotrisch verlicht, terwijl ook het tooneel van moderne verlichting zal worden voorzien. Bo vendien ligt het in de bedoéling een aantal tafels en stoelen aan le schaffen, aanpassend san het geheel, terwijl ook 'het buffet, tot he den onsmakelijk, zal worden gemoderniseeid Van buiten wordt het gebouw geheel in de verf gezet IdooT den schilder A. van der Meer. De electrische installatie werd aangebracht door den heer W. J. van der Kleij. Het ligt in die bedoeling het gerestaureerde gebouw te openen niet de opvoering van het Drama „Aan 't Moederhart" en het blijspel „Achter de Coulissen" dioor de R. K. Dames- tooneelclub op 23 en 24 October a.s De voordeelige saldi dezer avonden komen de 'kas van het gebouw ten goede. "Wij vertrou wen, dait op 'beide aVonden de schitterende groote zaal met belangstellenden zal zijn ge vuld. WOERDEN. 1 Gemeenteraad. (Slot). De Voorzitter -heropent dé vergadering en stelt tot groot genoegen van de eivolle tribune punt 24 >nl. het prae-adv'ies van B. en W. op de adressen t-ot wederinvoering der kermis aan de orde. I i 1 |"J B. en W. slel'len voor afwijzend te beschik ken. De heer Hofman stelt voor dadelijk tot stem ming over te gaan. Voorstanders worden geen tegenistan-ders; evenmin omgekeerd. De Voorzitter en wethouder Engel zijn het hiermede eens. Het prac-advies van B. en W. wordt hierna aangenomen met 7 tegen 4 stem men. Tegen de heeren Zon, Hofman, Smits en De Kruif. Hiermee was de kermis voor de zooveél-ste maal weder om hals gebracht. Verheugde ge zichten bij d'e tegenstanders, gedrukte stem ming op -do publieke tribune, waar men op een heftig debat bad gehoopt. De heer Tolhuis heeft thans evenals voor 2 jaar tegen, de kermis gestemd. Spreker is er echter van overtuigd, dat men telkens weer met een verzoek zal komen: een gedeelte der bevolking wil nog steeds de kermis. Om hieraan tegemoet te komen dient spre ker een voorstel in dat z. i. voor uitvoering vatbaar is. Spreker stelt voor een oommissie te benoemen, welke een paar dagen in het jaar een feest organiseert, hetwelk voor een ieder gratis-, toegankelijk is. Voof de feesten van „Woerden Vooruit" geeft de gemeente gratis land, palen, touwen, politietoezicht enz. „Woerden Vooruit"' beft toegangsgelden", zoo- dat zulk een feest niet voor een ieder toegan kelijk is. Dit wekt ontstemhting. Een ieder is niet in de gelegenheid- een buiienlandscke reis of iets dergelijks te maken. Er moet dtis feest komen voor de minder gegoeden. Spre ker dringt er op aan dat deze commissie zoo spoedig mogelijk wordt benoemd daar zulk een feest groote Tbereidiing vereischt. Over dit voorstel Tolhuis wordt veel ge praat, maar het wordt niet ondersteund en dus niet in behandeling genomen. Punt 17. Kohieren hondenbelasting navor dering Hoofdelijke Omslag. Z. h. st. goedge keurd. Punt 18. Gratificatie opperbrandimeesten B. en W. stellen voor deze eon gratificatie le verleenen «van 40. Z. h. st. goedgekeurd. Punt 19. Vaststelling rooilijn gedeelte sin gel. Z. h. st. goedgekeurd. Punt 20. Wijziging -legger wegen en voet paden. B. en W. stellen voor deze goed- te keuren in. overeenstemming met de aanmerkingen van Ged. Staten. De heer Hofman vraagt naar de oorzaak dier vele abuizen. Spreker vindt bet ongehoord dat men hij Ged. Staten beter de maat der wegen weet dan hier. Spreker hoopt dat dit niet meer zal voorkomen. Voorstel B. en W. z. th. st. goedgekeurd. Punt 21. Voorstel B. en W. uitzetting L. Aaldijk uit gemoeniewoning. De heer Zon stelt voort nog een maand uitstel te verleenen. Wanneer dan niet alles betaald1 is zal de uitzetting geschieden. Het voorstel van J. Zon wordt z. h. s. aangeno men. Punt 22. Herziening grondprijs perceelen Nïeuwendijk. B. en W. stellen voor dezen vast te stellen op 3.00. 2.50 en 2.per M2. Punt 23. Verzoek bouwvereeniging „"St. Wdllebrcrdus" 'inzake bouwvoorschriften. B. en W. stellen voor. hierop afwijzend te be schikken. De heer Smits «telt voor, evenals bij Patrimonium, hierop niet afwijzend te be schikken doch aan te houden, opdat, wanneer Patrimonium haar bouwplannen laat varen en de woningnood- grooter wordt, Willebrordus" d-an niet een nieuw verzoek behoeft in te die nen en zij op een eventueel nieuw op te rich ten -bouwver. een voorsprong (heeft. Overeen komstig het voorstel Smits wordt z. b. st. be sloten. Punt 25. De Commissie van de Strafveror deningen stellen voor de maximum snelheid voor motorrijtuigen te bepalen op 25 K.M. De heer Van Tuijl verklaart zich hiertegen daal de huizen in de Voorstraat nu al scheuren. Het voorstel wordt aangenomen; de heer Van Tuijl stemt tegen. Hierna stelt do Voorzitter aan de orde een voorste] van den heer Inspecteur van Politie om ter gelegenheid van de jaarmarkt voor de kramen, welke altijd hij het politiebureau geplaatst zijn. daar geen vergunning meer te verleenen en dezen een staanplaats aan te wijzen in de Achterstraat en verder Meul- mamsweg Kerkplein. Na discussie wordt het voorstel Verplaatsing der ki amen aangenomen met 8 tegen 5 stem men. Tegen de heeren Hofman, Smits, Rooze- boom, Do Kruif en v. Tuijl. Niets meer te behandelen zijnde wordt deze vergadering gesloten. De Hanze. De Hanze heeft een verga dering gehouden in he-t café van den heer C. Vermeulen. Op de agenda stond: Bespreking Hanze- dag -te Gouda op 10 October. De voorzit ter spoort -alile deden aan dezen Hanze- dag te bezoeken. Door enkele leden werden eenige vragen opgegeven, wejke zij op de inspectie ver gadering weaischite ite. zien beantwoord. Tot afgevaardigde naar de Centrale Raadsvergadering te houden op W-oens- "dag 26 Oct. 1921, ite Den Haag werd geko zen de heer J. Ten-holter. Goedgekeurd werd de bijdrage van 25 voor de winkelweek en etalagewedstrijd. De heeren J. Verkle-ij Sr., Th, H-adel- kamp en Chr. Gotten tas werden als aiieu- we 'leden aangenomen. Hierna werden door den Z.Eerw. advi seur eenige gestelde vragen beantwoord. De voorzitter deelde verder mede, da-t gedurende de wintermaanden maandelijks een praatavond zal worden gehouden, waarop verschillende oaiderwerpen kunnen worden behandeld en vragen kunnen- wor den gesteld. Bij de rondvraag werd besloten aan den gemeenteraad te verzoeken om de veror dening voor hét heffen van marbtgeld te herzien, door de markt gelden voor kra men te verhoogen en ook toepasselijk te maken voor staanplaatsen op niet markt- dageai, opda.t hierdoor een beter even wicht komt tusschen deze gedegenheids- winkeliers en den plaat se lijken midden stand, welke zijn hoogc belastingen moet offeren. En verder te verzoeken om de trottoirs in de Voorstraat niet .te doen leg gen voor-dat de toestand der geaneentofi- aianciëü rooskleuriger wordt. Hierna- wordt de vergadering met dé Chr. Groet gesloten. De broodprijs. In "de vergadering van de Bakker spatro on s ver. Woerden en O. is besloten den prijs van het witbrood vast •te stellen op 27 ct. per 8 oms van tarwe brood op 37 cent per 3 pond. Kalender der week 916 October. ZONDAG, EEN EN TWINTIGSTE NA PINKSTEREN. Ev. Malth. 18 23—25. Evang. van den oaibarmhartigen knecht. Mis: In voluntate tiua. 2e geb. van de Ii.H. Dyonisius en Gez., 3e A cu-nctfis, 4e v. 'd. 'H. Geest. Credo, Pref. vaJn Drievuldigheid, MAANDAG, H. FRAN'CISCUS E'ORjGIA. Mis: Os ju-sti, 2e geb. A cunctis, 3e Daar keuze, 4e v. id H. Geest. DINSDAG, VAN D'EN "DAG. Mis: In voluntate tua (van -den Zondag) 2e geb. voor de Overledenen, 3e A Cunctis, 4e v. d. II. Geest. WOENSDAG. H. WTLFRIDUS. 1 Mis: Sacerldotes tui, 2e geb. v. d;. H. Geest. DONDERDAG, H. EDUARD. Mis: Os justi, 2e géb. A cunctis, 3e naar keuze, 4e v. d. H. Geest. VRIJDAG, H. CALLIXTUS. Mis: Sacerdotes Dei, 2e geb. v. d. H. Geest. ZATERDAG. H. TERESIA. Mis: Dilexisti, 2e geb. v. dl H. Geest, 3e voor den Paus. 427e STAATSLOTERIJ. 940 1167 Trekking van 6 October. Nieten. 68 141 183 185 210 217 245 291 477 681 690 606 711 747 840 908 919 937 1030 1032 1036 1045 1098 1107 1181 1188 1215 1226 1264 1268 Gevestigd: ie Utrecht Ereedstraat 20. Commissarissen: Mr. J. B. BOMANS, Lid van de Tweede Kamer, te Haarlem. Dr. B. DAAMEN, Arts, te 'sHage. H. JORISSEN, Wethouder, te Amersfoort. H. L. A. DULLAERT, Bankier te Amersfoort. 8195 Directie: W. J. J. IftHAASSEM. KENT U ons Spaarsysteem? KENT U de geldelijke voordeelen der deelnemers? WEET U dat (Jw Spaargelden, alsdan worden aangewend in 't belang der R.-K. instellingen? WEET U dat 't aantal deelnemers in de eerste zeven maanden 1921 ruim anderhalf maal meer bedroeg dan 't heele jaar 1920? WEET U van dit alles nog niets? VRAAGT onmiddelijk inlichtingen bij: C. KOP, Rijndijk3tr. 71 - P. L. R1ERTS, Waaröstr, 39 Actieve Vertegenwoordigers gevraagd. «ft» A s.*j A A #3 fc®<f Gemeentelijke Aankonc Burgemeester en Wethourteia Gezien het verzoek van: a. J. P. Mulder om vergunining tv oprichten van een boek- en steendruk in het perceel Breestaaait No. 70, Sectj. No. 1260, waarin .geplaatslt tail wordt-n. electromotor van 5 P.K. voor het ven van eeai 'kleine boekdrukpe-rs, nismachine, een groote boe-kdrukpers, stee-ndruksnelpersen en een Mercuup chine. b. Gebrs. C. J. en P. van der Loo, yergnnininig tot het uitbreiden der wj, inrichting in het perceel Ha-arieonmeo No. 32 bad. Sectie No. 2G99, d-oor het 1 bouwen van een mangelkamer en c.n maakkamer, hot plaa>tsen van een «toga 'tel van 6,2 -atm. druk en 9 vierk. M, warrnd oppervlak, het pilamteen van i electromotor v.an5 P.K. voor het aas' ven van een wasehma-chimo en een fuge, liet plaatsen van een electromotor i 3 P.K. voor het aandrijven van een t machine, een electromotor van 2 P.K," een -stoommangel en een eleotromator 1 P.K. voor een ventilator, ter vervto van den bestaand en stoomketel en uy machines en motoren. c. H. J. C. van Veggel, firma "Wolt om vergunning tot uitbreiding der bri bakkerij, in het perceel Vliet No. E. No. 28, Sectie C. No. 1661, door plaatsen van een electromotor van 51 ter vervanging van een gasmotor van P.K. voor het aandrijven van een beeti de deegmachine. Gelet op de art. 6 en 7 der Hinde? Geven bij dezen kennis aan het put dat genoemde verzoeken niet de bijt op de Secretarie dezer gemeente ter t gelegd zijn, alsmede dat op Zaterdag October e.k. des voor middags te half het Raadhuis, gelegenheid zal worden geven o-m bezwaren togen deze ven« in te brengen. 1281 1385 1403 1455 1501 1502 1523 1643 1651 1652 1728 1833 1853 1876 1888 2075 2089 2099 2176 2197 2209 2275 2284 2338 2402 2443 2458 2475 2501 2508 2560 2664 2761 2803 2811 2956 3024 3094 3113 3177 3246 3238 3304 3401 3449 3478 3504 3539 3533 3616 3628 8653 3674 3676 3818 3824 3827 3878 3884 39001 4005 4049 4078 4137 4283 4299 4384 4408 4450 4480 4481 4529 4661 4669 4676 4703 4856 4943 4990 5012 5081 5089 5121 5140 5185 5204 5236 5259 5260 5284 5458 5464 5475 5511 5518 5531 5620 5627 5629 5663 5717 5710 5848 5893 5894 5934 5938 6044 6103 6121 6171 6196 6231 6238 6263 6289 6304 6385 6386 6398 6468 6559 6593 6698 6715 6764 6852 6S06 6909 7039 7042 7085 7176 7338 7340 7410 7434 7516 7566 7664 7702 7708 7709 7710 7733 7787 7842 7852 7862 7865 7908 7-934 7945 7972 8051 8071 8097 8112 8116 8133 8236 8238 8307 8312 8315 8321 8346 8372 8502 8526 8531 8543 8632 8633 8666 8688 8725 8756 8757 8760 8932 8961 8963 8972 8982 8990 9004 9045 8087 9112 9152 9172 9270 9277 9374 9391 9427 9461 9576 9581 9594 9595 9668 9699 9850 9879 9896 9938 9968 9987 10006 10009 10053 10067 10080 101121 10129 10131 101S8 10182 10205 10216 10284 10340 10354 10390 10394 10488 10521 10526 10584 10601 10698 10757 10790 10812 10876 10879 10906 10958 11023 11039 11053 11063 11072 1 11100 11106 11147 11193 11205 11320 11366 11378 11436 11442 11490 11496 11624 11627 11650 11 £04 11828 11846 11?88 11924 12133 12153 12154 12182 12189 12246 12384 12388 12401 12412 12531 12546 12565 12574 12601 12713 12770 12825 12854 12859 13043 13059 13073 13091 13098 13143 13150 13169 13172 13188 13288 13300 13337 13389 13441 13513 13563 13574 13599 13618 13716 13743 13807 13809 13817 13926 13934 14014 14041 14055 14097 14103 14106 14124 14181 14308 14324 14399 14473 145.W 14632 14645 14655 14668 1 4698 14803 14804 14811 14819 14900 14961 14983 14990 14993 15012 15069 15199 15220 152S0 15295 15356 15S86 15400 15420 15506 15548 15605 15631 15797 15813 15346 16043 16048 16086 16115 16358 1637146399 16501 16552 16613 16642 16662 16724 16725 112941 114451 117241 12018! 13202 12417 12008 12918 13131 13-264 13450 13647 13894 14061 11137 14519 14:0 14931 15051 153.33 15588 15 16239. 10571 16762 16785 16790 16794 16824 16871 16922 16984 1707 17017 17051 17057 17227 17353 17364 17393 17444 17500 17576 17594 17613 17623 17673 17688 17895 17711 17715 17782 17825 17871 17926 17938 17983 17997 18009 18023 18065 18107 18142 18184 18221 18234 18332 18346 18371 18486 18504 18574 18575 18616 18630 18664 18669 18696 18714 18756 18757 171 17469 17651 17716 17973 180711 18251 18539 18665 18854 18933 18970 19031 19043 19052 1 19213 19240 19326 19374 19424 19461 19484 19491 19503 19551 19565 19561 19578 19626 19662 19707 19766 19762 19936 19959 19993 200» 20042 '20051 20252 20260 20269 20323 20325 1 20379 20165 20510 20513 20353 2 206.38 20S57 30700 20760 20770 2 20851 20996 21013 21027 21036 5 21088 21121 21127 21158 2118S 2 21277 21288 21299 21311 21334 2 21388 21441 21450 21497 21504 2 21588 21644 21650 21671 21681 2 21710 21728 21769 21775 21866 2 21969 21970 21987 22033 22044 2 22094 22180 22195 22208 22210 22-298 32339 22345 22384 21394 2 22486 22399 22514 22533 22570 2 22605 22611 22625 22651 22680 5 22793 22812 22849 22373 22879 5 22932 22960

Leidsche Courant | 1921 | | pagina 4