1 Voor stïerkalvorcnle pr. G. Eikelenbooin; 2e pr. G. Eikelenboom; 3e pr. G. D. van Leeuwen. Voor kuiskalveren: le pr. G. D. van Leeuwen; 2e pr. dezelfde; Se pr. wed. H. van Egmond. Eervolle vermelding G. Eikelenbooin en J. Ro- zenboom. Voor kuiepinken; le pr. wed. JI. van Egmond, 2e pr. G. D. Tan Leeuwen; 3e pr. dezelfde. Eervolle vermelding G. D. van Leeuwen. Voor kalfvaarzen: lo pr. G. D. van Leeuwen; 2e pr. dezelfde; 3o pr. G. Eikelcuboom. De jury bestond uit de heeren: A. van Schi°, Lisse; II. Loe, Bodegraven; N. Breedijk, Oegst geest. Over het algemeen was de kwaliteit van het vooslag zeer to roemen. Na afloop der kouring werden dc prijzen, onder een toepasselijk woord van de resp. voorzitters der beide verccnigingen, do hccren G. D. v. Leeu wen en waarn. voorzitter R. Kempenaer, uitge reikt. WASSENAAR. 'Gemeenteraad. Dei raad dezer gemeente vergaderde op Donderdag 7 October des voormiddags te 10 uur. Tegenwoordig 9 leden en voorzit ter de burgemeester j'hr. Storm van 's-Gravensande. Ingekomen een schrijven van dc heeren Wouters en jhr. mr. Bee- laerts van Blokland dat zij de vergadering niet kunnen bezoeken; de laatste wegens zitting der Eerste Kamer. De notu3en der vorige vergadering, die den leden zijn toegezonden worden goed gekeurd. Ingekomen is o.a. een schrijven van Ged. Staten dat de bouwplannen enz. van de R.-K. Bouwvereeniging ,,St.-Willi- brodiis" zijn goedgekeurd. Voorlezing wordt gedaan van de instructie van den correspondent der arbeidsbemiddeling. Ver schillende dankbetuigingen worden ver meld inzake sallarisverhooging. Ingeko men is verder een-schrijven van den heer A. C. Beyersbergen dat hij goeddunkt door zijn perceel een electrische kabel te leggen, mits het terrein in normalen toestand wordt teruggebracht. Ook een schrijven van Ged. Staten waarbij eenige wegen onder deze gemeente, zooals Zijde- weg en dep geheelen Buurtweg gesloten zul len worden voor motor-verkeer. Besloten wordt hierover binnen 30 dagen in beroep le gaan bij de Kroon. Ook een schrijven van den heer Beelaerts, waarin bij ontslag neemt al9 lid, door den Raad aangewe zen, van de Wassenaarsehe bouwver eeniging. Besloten wordt Z.Ed. te verzoe ken hierop terug te komen. Aan de Land- bduwcominissie wordt een spbsidie ver leend van 75 voor te houden cursussen. Aan meerdere vereenigingen wordt toe stemming verleend om gebruik te mogen maken van de openbare school aan de Zijlstraat voor het houden van diverse cursussen. Besloten wordt dit tot weder opzegging le verleienen mits die vereeni gingen vuur, licht en schoonhouden voor eigen rekening nemen. Ingekomen was o.a. een aanvraag om te mogen bouwen in het Villa-Park Rijksdorp. Daar de meente de daar aan te leggen wegen te gen een bepaaldo storting zal oveinci^^. "cfprTaangelegen en de gemeente bij overna me binnen korten, tijd op groote onkosten zou vallen. Besloten wordt voorfoopig de aanvraag te tweigeren en een onderzoek in loco in te stellen. Ook afen den heer Eschauzier wer voorloopig de bouw-aanvrage geweigerd Eervol ontslag wordt verleend aan den correspondent van de arbeidsbemiddeling met dank voor de bewezen diensten. Aan de commissie voor schoolverzuim wordt een. presentiegeld verleend van ƒ1 Goedgekeurd wordt ben tijdelijke kas- geldleening aan te gaan groot GO.000. De vier ai'beiderswoningen, die de ge meente indertijd kocht voor 4200 zulien publiek worden verkocht, behalve "n schut ting en 'n perc. grond vóór aan den weg die kunnen dienen ter verbreeding van de straat. Eenige rooilijnen worden vastge steld alsmede af- en overschrijvingen 1920 goedgekeurd. Hierbij vernamen wij dat de Hoofdelijke Omslag in de naaste toekomst pet. zal bedragen. Eenige kleine wijzigingen in de inslfuc- 14e vroedvrouw worden goedgekeurd ter wijl de benoeming eener vroedvrouw wordt aangehouden tot de volgende vergadering. Na geneeskundig onderzoek worden eenige •losse gemeentewerklieden met ingang van 1 Oct, '20 vast aangesteld. Een aanvraag van den heer Vingerling om eenige boomen te mogen rooien wordt aangehouden tot de volgende vergadering, terwijl onderzocht zal worden of het noo- dig i<s een paar andere bij mevr. Pan- schelle te doen rooien. Na langdurige dis cussies wordt besloten B. en W. in overleg met den topperbrandmeesler en eenige an dere -deskundigen een crediet te verleenen van 30.000 om na onderzoek over te gaan tot den aankoop van een motor- en een automob-ielbrandspuit met de bijbehoorig- hdn. Bij de rondvraag wordt o.a. de •vraag gesteld hoe. de uiisiag is over de -besprekingen omtrent den slechten toe stand van den Panpweg. In den breede geeft de vooratier do gewenschte inlich tingen en het resultaat is dat de gemeente Wassenaar d« allern-oodigste plaatsen re pareert en dit boekt op de rekening van hen, die later zullen blijken hiervoor aan sprakelijk te zijn. Hierna eiuiling. ZEGWAART. Gemeenteraad. De vergadering wordt door den Voorzit ter met voorgeschreven gebed geopend. De notulen door den Secretaris gelezen worden onveranderd vastgesteld. Afwezig de heeren M. Karens en G. van Straalen, met kennisgeving. De heer Smits komt ter vergadering na de opening. Loting beslist dat de rondvraag bij Smits za! beginnen. Ingekomen Ï6 oen bericht van Ged. Sta ten. dat bet- kohier schoolgelden is goed gekeurd. Eveneens van de Oranjevereeniging, dank betuiging voor verleende subsidie. Stemming voor een voordracht van het college van zetters. Aftredend zijn de heeren j. VolieLregt en M. Karens, die weder worden herkozen. Ook zijn aftredend de plaatsvervangers A. J. Noordam en G. P. Roo6. De laat6te is geen raadslid meer. De Voorzitter merkt, op, dat ook niet-raadrleden benoem baar zijn. Herkozen wordt A. J. Noordam en in de plaats-van G. P. Roos, de heer J. Smits. Verordening op het rijden met motorrij tuigen enz. Aan de bestaande verordening wordt toegevoegd een art. 41b, inhoudende, dat maximumsnelheid 12 K.M. of 200 M. per minuut mag zijn in de kom van het dorp en langs de buitenwegen 15 K.M. of 250 M. Deze getallen zijn gekozen na geno men proefnemingen. Aan de verordening zal nauwkeurig de hand worden gehouden. Er wordt f 25 boete geeischt bij overtre- ding. In verband met eventueele nieuwe huis- nummering wordt de gemeente verdeeld in wijken A, B, C, D en E. Eindelijk wordt de begrooting 1921 in gediend. Bij den rondvraag, verzoekt de heer Noordam toestemming om de verschil lende cursussen over landbouw enz. in de openbare school te mogen houden. Er zijn geen bezwaren tegen, behoudens de goedkeuring van Zoetermeer. 't Zelfde geldt voor de Harmonievereeni- ging die écn der lokalen wcnscht voor oefe ning uitsluitend van leerlingen. Ook dit wordt toegestaan, mits voor eigen verlich ting wordt zorg gedragen, niet alleen de kosten doch ook den arbeid aan de verlich ting verbonden. De heer Noordam vraagt instelling van een arbeidersbeurs. De V o o r z. maakt hem duidelijk, dat zoo'n instelling hier reeds jaren bestaat. Niets meer te ,doen zijnde, wordt de ver gadering op gebruikelijke wijze gesloten. SPORT. VOE7BAL. OvorzichL Eiken Zondag brengt nieuwe verrassin gen en brengt ons tevens een stap verder naar de plaats waar we zijn willen. Voor loopig echter zijn we zoover niet en zoo lang de gouden zonnestralen nog gluren door het al kleuriger wordend toovergor- dijn, haken we er nog niet naar. We zitten immers al in 't sportfestijn en we kunnen volop genieten van spierenpracht en ge- zondheidsweelde. En zoo wachten ons weer voor morgen aardige wedstrijden lusschen sterke en zwakke elftallen, tusschen grootheden met klassieke namen en Bonjaminnen, waarvan we ons hieronder een korte inleiding ver oorloven. De Westelijke kampioen, V. O. C. zal haar tweeden wedstrijd spelen op haar ver nieuwd terrein. Ditmaal is BI. Wit de gast, en, gezien het feit dat de Zebra's de eerste plaats bezetten terwijl V. O. C. weer sterker ploeg heeft dan vorig seizoen, verwadi- Een V.O.C.-zego i-9-hicr lang niet onmoge lijk! D.F.C. trekf, naar de Spartaan waar het niet lir-lit zal winnen. Die v. Gent' c.s. schijnen een forsch spelletje te spelen! Ajnx krijgt bezoek van H.V.V. En de Amsterdammers die van Bo-eli-e en Deetje evenveel houden als van de Natris zijn altijd in hun sas als H. V. V. «in Mokura komt. We g>even inlusschen de club van Kessler niet veel kans. U.V.V. ziet imorgen V. V. A. tegenover zich. Wist vorige maal Spartaan zich de meerdere te toonen vsn tlan Vos c.s., thans zullen de rood-wit geblokten wel oppas sen. dat zij zich door die Amsterdammers de Ces niet zullen laten lezen en voorzien we een overwinning van U.V.V. Op Hou trust komt Haarlem op be zoek. Twee candidaten voör de eerste plaats! Zijn de roodbroeken volledig dan zouden de kraaien wel eens kunnen ver liezen! Tenslotte komen de hekken-sluiters ook tegen elkaar uit, A.F.C.Sparta. Deze elf tallen zijn werkelijk zwak tm zij kunnen zich zonder aanzienlijke versterking onmo gelijk blijven handhaven, vooral nu twee vereenigingen moeten degradeeren. Wise zou nu nog het zwakst zijn? Leiden mag zich verheugen in de ver meerdering van het aantal 3e klas N. V. B.'ers. U. V.S. <lat vorig seizoen kampioen werd van den L. V. B. is alsnog opgeno men in den L. V. B. Haar nieuw terrein b'gt aan den Rijksstraatweg tegenover liet geslicht „Duinzicht". We hopen morgen bij den wedstrijd U.V.S.—A.S.C. tegenwoordig te zijn en het een en ander te vermelden. L.F.C. krijgt aan de Kempenaars raat Celeritas op bezoek. We rekenen op een overwinning, geelzwarten! De competitie-leider ran den L.V.B. heeft het noodig geoordeeld om een klein programma op te stellen. Slechts een eerste klas-wedstrijd vinden we genoteerd. L.F.C. II—UV.S. II. L.F.C. zal wel met de puntjes gaan strijken! Voor de derde klas komen de derde elf tallen van bovengenoemde clubs uit. Ook hier zal geel-zwan t. succes boeken. Beresteijn II—D.V.S. zal wel voor Be- resteijn zijn. De vierde-klasse geeft Lugdunurn III B— Lugdunum III A. Het B.-elftal geven we de meeste kans. Beresteijn III—A.V.V. I i9 voor Blóte c.s., terwijl in de Adspiran- lemafdeeling Lugdunum tegenover A.V.V. komt. Ook hier een succes voor de rood zwarten. Wedsirijdprooramiaa voor Zondag. NEDERLANDSCHE VOETBALBOND, le klasse. V.0.C.BI. Wit, J K. .G. Grootmeijer. SpartaanD.F.C. M. Bos. AjaxH.V.V. W. Eijmers Jr. U.V.V.—V.V.A. Mr. G. G. v. Bisselick. H.B.S.Haarlem^ H. A. Tromp. A.F.C.Sparta. Overgangsklasse. R.F - Stormvogels A. J. v. d. Meer. R.C.H - Hennes—D.V.S. J. Hazep. H.F.C.—Quick I. Snapper. W.F.C.—'t Gooi T. Marbus. A.D O.D.E.C. H. J. Krijgsman. S.V.V.—Feijenoord Th. v. Zwieten. 3e Klasse D. L.F.C.Celeritas K. Valken. U.V S.-A.S.C. J. Sijes. 3e Klasse C. Alpben—T.O.G. H. IJzendoorn. LEIDSCHE VOETBALBOND, le Klasse. L.F.C. II—U.V.S. II 12 u. P. Blóte. 2o Klasse. L.F.C. Ill—U.V.S. III 2 u. P. Willems. Beresteijn IID.V.S. I 11 uur. W. C. v. Hoorn. 3e Klasse. Lugdunum IIIBLugdunum IIIA 2 uur. J. Ginjaar. Beresteijn IIIA.V.V. I 1 uur. Adspiranlen-aJdeeling. LugdunumA.V.V. 12 u. K. Roumen. GOUDSCHE VOETBALBOND. Wedstrijdprcgramma voor Zondag. le Klas. Bodegraven: B.V.V. IGouda II H. M. v. Triet, Gouda: G.S.V. IOlympia III B. Wannet. Woerden: Woerden Vooruit IAlphen II, IJ. Slobbe. 2e Klas A. Gouda: Gouda IIIB.V.V. II. F. W. de Jong. Zwammerdam: Z.V.V. IG.S.V. II J. Groen evveg. 2e Klas B. Alpben: Blauw-Wit IT.O.P. III D. Bauer. Gouderak: Gouderak IDe. Concordiaan P. v. d. Berg. Schoonhoven: Schoonh. Sportc. IIIWoer den Vooruit II. S. Schriek. Gouda: Gouda IV—Gouderak II (11 uur) L. Hornentan. KORFBAL. Overzicht. Het weer der laatste dagen is zoo mooi geweest, dat. morgen ook/een schoonc wed strijddag kan verwacht worden, wat onge twijfeld het spelpeil niet weinig kan ver- hoogen. Als eerste op het program in IA vinden we ons Leidsch Vitesse, dat D.E.V. op be zoek (krijgt., de eerste uit den competitie stand. Dit nochtans lijkt ons meer een qualificatie en niet oen aanduiding van dé sterkte van hel twaalftal. D.E.V. toch speelde nog slechs een enkelen wedstrijd en wel itegc-n Deetos, dat zij met/5—3 wist te slaan. Hiermede zij evenwel niet beweerd, dat D.E.V. te onderschatten valt. Wij schre ven reeds dat rij Deetos sloegen met 6—3, maar Deetos wist op eigen terrein Vitesse met. 6—2 te kloppen, waaruit de gevolg trekking is te maken, dat D. E. V. in flin ke mate de overhand zal weten te behou den öp Vitesse. Het eenigste wat ons dus overblijft is te vertrouwen op het goede geluk van Vitesse. Haar spel. Idat weten we, zal weer zijn het over de geheels linie. Mogen allen' vooral de dames, niet vergeten, dat elke benutte kans om te doelpunten, mits natuurlijk sportief, veel gewicht in de schaal leg gen kan. De tweede wedstrijd in IA bi/ngt de laagst, staande clubs tegenover elkander. Vorige week zagen we D.V.D. tegen Fluks kampen en baar spel was bespot telijk. Slechts twee of drie krachten, di-e bat geheele werk over de gansche linie moes ten verrichten. De veianderingen hebben voor D.V.D. geenszins verbetering ge bracht. Ook D.E.D. heeft een knak gekre gen getuige de twee wedstrijden, waar zij 17 punten verloor. Haar prestige is ons echter onvoldoende békend, om te kunnen voorspellen hoe de strijd zal uitvallen. In West IB. zijn eveneens twee wedstrij den vastgesteld. In Dordrecht ontvangt D.H.B.S.C. haar Haagsche clubgenoote Vi-tesse. 't Zou ons niet verwonderen in dien Xle gasten met de zege naar huis gin gen. Voor A.L.O.H.S.V. in Den Haag voor spellen we een overwinning voor H.S.V. Ook IC brengt enkele cubs in het veld, waarvan we de uitslagen genoegelijk kun nen afwachten. In West II E zien Nve Vitesse II (L.) op bezoek gaan bij de rood-witlen in Den Haag. Wij denken hierbij weer aan het steeds tactische spel wat ook in Vitesse II is doorgdrongen van haar clubge- nooten. De Rood-witten spelen iets wilder, doch zullen het toch wel niet van de Lei- denaars kunnen winnen. NEDERLANDSCHE KORFBALBOND. Wedstrijdprogranima voor Zondag. Westelijke afdeeling. le Klas. A. Leiden: Vitesse—D.E.V. Amsterdam: D.V.D.D.E.D. B. Dordrecht: D.H.R.S.C.—Vitesse (H.) 'Den Haag: A.L.O.H.S.V. C. A'dam: Allen Weerbaar—D.D.V. Amsterdam: ReadyHaarlem. Haarlem: AdvendoExcelsior. 2e Klasse. E. Den Haag: Rood-Wit—Vitesse (L.)„ (een schets van hot R.-K. Beclrijfsradenstclsel on een 15-tal overzichten van de arbeidsvoorwaar den in de verschillende bedrijven in diverse plaat sen van Nederland. R. K. Grafische Rond. „Het Orgaan" herinnert aan liet feit, dat de R. K. Grafische Bond op Vrijdag 8 Octo ber zijn vierde lustrum vieirt. De organisatie telt niet minder dan 4400 leden, 'n Prachtig getal, maar toch nog te weinig! Leger en Vloot. Ontspanningslectuur voor R. K. militairen. Door den Minister van Oorlog is be paald dat, indien directeuren van een Roomsch-Katholieke Militairen Vereeni- ging c.q. de geestelijken., met de geestelijke verzorging der militairen in hospitalen belast, den wensch te kennen geven om in die (catalogi van bibliotheken in hospita len, cantones, e.d. welke toegankelijk zijn voor alle militairen, de titels van boeken t.e doen kenmerken, welke voor Roomsch- Katliolieken verboden lectuur rijn, in over leg met eerstgenoemde personen aan dat verlangen zal zijn tegemoet te komen. Bij Kon. Besluit is bepaald, dat aan eten legerpredikant in Alge m eerven dienst, aan don Hoofdaalmoezenier, bij benoe ming èen#geldfiijke tegemoetkoming in de kosten van eerste aanschaffing van dionstkleeding wordt toegekend tot een bedrag van tweehonderd gulden voor zoo ver bedoelde functionarissen zoodanige te gemoetkoming niet reeds, uit hoofde van hunne vroegere functie bij het Leger te velde- hebben genoten. Sociale berichten. Ecndaagsche conferentie. Morgen, aanvangende 's morgens 10 uur, zal in het gebouw voor Kunsten en Wetenschappen, Ma* riaplaafs, Utrecht, een ©endaagsche conferentie van leiders der Chr. Vakbeweging plaats hebben, ter bespreking van het onderwerp: „Is- centraal overleg inzake loonacties gewenscht, om daardoor tot moer uniformiteit in te stellen looneischen te komen?'4 De conferentie is uitgeschreven door het Chris telijk Nationaal Vakverboud. Do heer J. S. Rap port Jr., penningmeester van dit Verbond, zal over het onderwerp refereeren. Bereids i6 reeds een brochure verschonen, waarin de heer Ruppert 13 stellingen, benevens een 20-tal bijlagen publi ceert. In deze bijlagen wordt gegeven een over zicht over de ontwikkeling der patroonsorgani satie in Nederland, in de laatste 2 jaren, een uit* treksel uit de statuten der Vereeniging „Centraal Overleg" in arbeidszaken voor werkgeyerebondeu, Personen, die zich te Leiden hebben gevestigd. J. G. Krijger, Morschweg 67. H. M. CaDenfels, Haarl.slraat 73b. P. J. A. van Leeuwen, ibleeker, Koningstraat 23a. G. L.' J. Merïö Fiers Smeding, Breestraat 173a. P. J. de Kanter, Noordein-de 27. W. F. Kuijk, Hugo do Grootstraat 1. L. J. Lunenburg, werkman, Kaiserét.raait 25. D. 9. W. J. Kluiver, Korte Diefsteeg 1. Th. C. van der Voort en gezin, tandarts, Nieuwe Rijn 45a. P. Goebel en gezin, hoofd-rngeraeur, Hooge Rijndijk 66. J. de Moed, Heerenstraait 129. Jhr. A. G. F. van Kinschot, Breestraat 11. H. L. M. van Schaik, J. van Goyenkade 15. D. M. HolJesteJle, cand. Ind.-ambt., Hooge- woerd 41a. J. Kooij, bloemkweeker, Hooigracht 102. J. Groothedde, sigaren maker, Groenesteeg 98. P. D. van den Berg, Philosophenpad 1. J. Tt. Schut, boekdrukker, Nieuwe Rijn 78. C. W. M. Baard, Breestraat 52a. A. Hage, koet sier', Vreewijkstraat 20. J. C. Conijn, Utr. Jaagpad 12a. C. A. Remmers, ass. pesterijen, Pasleurslraal 19. Mej. J. Heeöwijk-Visser, Verl. i.Oo sterstraat 20. H. J. Schettert, Lange Mare 9a. A. van Os en gie-zin-, Wille Rozenstraat 38. A. ofPriCT leger des heils, Pasteurstraat 32a..A. H. J. v. d. Horst, handelsbediende, Oude Singel 230a. Mevr. H. de Vos-de l'Eeluse, Gorleslraat 88. Mej. A. G. de Vries, studente, Groen- hovenstraat 25. F. I. Ld' en vrouw, arts, Oegstgees ter 1 aan 20. Mevr. C. J. ton Raa-van Weerd, id. H. G. J. H. Paulus- sen, J. v. Goyenkade 18. P. M. H. Bal- lienix, id. C. J. Masies, ass. bij de Poste rijen, Lomboketraat 16. Mej. B. Nier mei j er, studente, Waard 3. C. M. Fisser en gezin, Hoogewoerd 51. Personen die uit Leiden zijn vertrokken. Mej. A. M. E. Hoogenraad, Breda, Wil- helminapark 126. Mej. G. Lou wrier, Voorschoten, Leidsche straatweg 33b. Mej. W. v. Delft, Den 'Bosch, Beschuitsteeg 3. M. Kruijt, Den Haag, BezuidenJiout 209 P. G. M. v. Munster, Maastricht, Papen- weg 8. Mej. J. A. A. M. v. Brugge, Den Haag, lev. d. Boschstraat2. Mej. 'L. Voh- mann, Amsterdam, J. Luijkenstr. 90. Mevr. Boterhoven de Haan geb. Wernink, Den Haag, le -Hoornbeekstr. 51. L. M. Rientsma, Amsterdam, Borneostr. (5 Hl. Mej. M. van Loenhout, Oegstgeest, Gest. Duinzicht. Mej. B. de Wit, Den Haag, Parkweg 21. Mej. Roovers géb. v. d. Drift, Amsterdam, Rolrin 8. Mej. C. Chr. Castelein, Delft, St. Annagesticht. L. D. M. Timmerman, Den Haag, Helenastx. 2a. C. J. v. Urk, Bussum, de la Reijlaan 23a. P. Harbrink, Zoeterwoude, Trekvliet ;E 26. A. Gestman, Oegstgeest, Géversstraat 21. Mej. G. H. M. Schepper, Haarlem, Haarlem, Leidschevaart 130. J. Vons, Delft, Buiten Watersloot 154. Wed. v. d. Steen de Matter, Oegstgeest, Terweeweg 8. Mej. M. Goedberg, Boskoop, Dorpstraat W.Z. no. 15. L. v. d. Blom. Driebergen, Boschstr. 153. J. H. N. v. t Hoff, Hoek v. Holland, 2e Sclieepvaartstr. 38. P. W. Kteni, Velp (G.), Ysselstr. 115. W. den Bloemink, Amsterdam, Nic. Witsenstraat 12. A. N. A. Marions, Utrecht, Oude Kerkstr. 8. Mej. W. Groos, Blaricum, Drift. H. de Boer, Amsterdam, 2e Hel- mersstraat 79. H. Wilms, Oegstgeest, Ju- lianalaan 1. W. J. Noestenburg, Oegst geest, de Kempenaerstraat 31. Burgerlijke Stand. LEIDEN. 7 October. Geboren: Dirk z. van A. Gillebaart en iK. v. Ifcerson. Johannes z. van A. Roosemalen en M. C. Lam. Margaretha Sytje Catha. dr. van A. v. Egmond en J. Sloos. Alida Francina d. van Th. Over- dijk en C. Poeliejoe. Hendrik Jan z. van D. Wansink en W. A. Vink. Aaltje d. van M. Blankestein en C. C. Stouten. Gehuwd: (R. P. van Calcar jm. en S. Verrips jd. J. P. J. v. Ewijk jm. en L. Prins jd. Ondertrouwd: W. Tukker jm. 26 j. en W. C. Metscher jd. 18 j. R. F. Vel- linga w., 61 j. ©n C. Baan jd. 73 j. P. A. v. Veen jm., 32 j. en A. Compter jd. 28 j. J. IF. Strijk jm.. 23 j. en A. "E. C. Bousie jd., 23 j. P, v. Westriemx jm-, 30 j. en W. J. Koet jd. 2Gj. J. J. Vos jm. en J. M. Goddijn jd., 21 j. 8 October. Geboren: Pieter Arnoldus Cornelis, zon van C. A. Blomjous en A. C'. Renierg Elza Nïcolina Johanna, d. van N. W. £,7 ter en C. M. Grootvcld Maria "WilhoU na, d. van G. Korving en W. B. Hietbrjifl Johanna Francisca, d. van J. J. de ZwjL ger en E. A. Hoogmoedt Louise AugJ ma, d: van J. T. Hosce en A. J. Popken. Overleden: G. J. Bik m. 66 jaar - Fonteijn ongeh. m. 72 jaar D.'.Munng z. 13 jaar N. Hollebeek z. 12 jaar -] venl. z. van G. A. Zeegers en B. 1|. Groenendijk. Overleden: Wilhelmus van Voort m., 56 j. Joharwi Peter Lieyj bruck vtr., 84 j. STOMPWIJK. Geboren: Johannes Bafctholoincus van P .J. M. van Leeuwen on van J van Meizen. Petrus Johannes z. C. H. Goeman en C. J. de. Bruijn. laas Christiaan z. van N. Bollenboooii van M. van der Meulen. Overleden: C. Koeleman 56 j. van J. Smits. C. van Haastrecht ft wedn. van M. Nieuwenbroek. J. Th.T de Sande 16 mud: z. van C. van, de Sac en van H. M. van Santen. Getrouwd: J. N. van der Meer 31 en A. A. van der Berg 25 j. VEUR. Geboren: Johanna Martina d. i H. Paardekooper en van J. Th. Tet|j Maria Helena d. van P. van den B en van H. M. Wijsman. 424e STAATSLOTERIJ! 64 214 392 653 827 Trekking van Donderdag. NIETEN. 72 271 396 671 833 77 343 454 616 89 348 529 759 105 358 579 765 151 978 1013 1123 1191 1 1341 1360 1365 1384 1421 1472 1503 1525 1597 1599 1602 1661 1787 1806 1836 1841 1865 1941 1982 2017 2060 2062 2089 2099 2229 2246 2302 2339 2355 2387 2408 2426 2434 2481 2503 2535 2603 2676 2727 2775 2812 2852 2871 2908 2921 3015 3044 3208 3247 3256 3475 3586 3619 3672 3786 3810 3853 3859 3867 4035 4096 4104 4128 4226 4250 42» 4295 4309 4336 4343 4350 4411 4467 4511 4526 4531 4612 4615 4733 4834 4850 4896 4909 4937 4983 4992 5001 5033 5061 5109 5124 5126 5143 5202 5318 5411 5458 5475 5503 5512 5530 5547 5548 5577 5609 5633 5682 5702 5722 5779 5810 5907 5911 5921 5926 5970 6011 6026 6030 6035 6041 6085 6116 6213 6235 6237 624S 62 6 5 6281 ene - e nar—eaeo 6.18CL 6573 6668 6688 6726 6785 6941 696.3 6987 6993 7044 7156 7175 7178 7303 7319 7377 7392 7456 7-167 74S1 756! 7666 7668 7811 7823 7S54 7870 7994 8078 8103 8108 8120 8201 8320 8345 8360 '8379 8481 8530 8563 8729 8856 8S63 8890 894! 9101 9196 9201 9275 9300 9302 9345 9372 9473 9480 9531 9511 9745 9779 9795 9803 9812 9900 9988 9989 10014 10016 10026 100841 10130 10131 10133 10149 10190 102(81 10220 10267 10292 10312 10325 10360 10378 10391 10468 10490 IMHi 10557 10575 10617 10632 10722107291 10850 10875 10877 10901 109091103111 11113 11132 11143 11164 11169 112%) 11230 1132911344 11354 11375 11472 11484 11486 11563 11580 11581 11649 11755 11808 11941 11953 120IÜ 12067 12111 12199 12238 12389124HI 12429 12436 12463 12465 12478 12511! 12521 12539 12544 12549 12564 125861 12653 12689 12705 12716 12818 12870 12913 12923 12942 1296812911 13011 1303913066 13103 13106 131$ 13154 13224 13302 13304 13320 13439 13536 13568 13601 13673136» 13759 13777 13805 13816 13822 13941 13977 14007 14037 14149141581 14175 14195 14264 14265 14275 1431! 14362 14374 14390 14400 14414140 14491 14512 14523 14557 14625 146»! 14658 14663 14674 14728 14752 14857 14897 14898 14921 15021 15021! 15089 15103 15107 15123 15141 15201! 15266 15277 15286 15325 15330 1545215467 15488 15620 15635156»! 15712 157.38 15765 15849 15874158»! 15916 15938 15951 15962 1603811' 16057 16087 16100 16149 16207 II 16336 16421 16441 16454 1645716531! 16537 16569 16579 16587 16622 16694 16811 16853 16907 16925169*! 16995 17035 17101 17109 1712817153 7321 17323 17332 1735S 17363 17511 17591 17608 17623 17624 17G94 17# 17742 17772 17810 17811 17824 17844 17870 17909 18004 18028 18244 18263 18285 18293 18370 18422 18433 18492 18509 18576 --- 18625 18641 18654 18733 1877218® 18S92 18930 18982 19004 19139 19194! 1923219251 19289 19296 19361 199»; 19455 19525 19551 19567 1961719® 19726 19752 19784 19810 19817198» j 19895 19906 19913 19919 2002120M- 20091 20131 20152 20160 20161 201»: 20205 20299 20322 20358 20368 203»; 20420 20427 20462 20482 205-46 20»; 20636 20662 20703 20802 20S07 20819; 20838 20882 20886 20887 20925 21088 21099 21103 21134 21141 21174 21269 21291 21294 21315 21351, 21368 21371 21418 21458 21460 21«; 21544 21594 21640 21665 21685 2 21728 21742 21755 21775 21796 2W 21859 21921 22013 22042 22148 221» 22229 22240 22251 22286 22340 22» 22431 22489 22561 22592 22617®» 22699 22721 22771 22772 22863 22884 22949 22964

Leidsche Courant | 1920 | | pagina 6