Uit de Omgeving 80 Dennenpalen Bericht van Inzet emeentelijke Aankondigingen. eldis verklaarde bons. Blm-gam e es ter der gemeente Leiden 0 ji ter algemeene -kermis dat vanaf he li geldig is verklaard: i. E 80 voor 1 K.G. ZANDAARD- •J EtEN a 51/2 ct. per K.G. N. C. DE GIJSELAAR, Burgemeester Ijftden, 29 April 1918. Vleeschvoorziening. GELDIG VERKLAARDE BON. Burgemeester van, Leiden Brengt ter lis van de ingezetenen, dat Bon E 88 ingang van heden geldig wordt ver- al voor 1 ons vers,ah varkensvleesch. 4 varkensvleesch wordt vanaf morgen, glag, dagelijks uitsl uitend op het Open- Slachthuis verkrijgbaar gesteld van m. 9 uurn.rn. 4 uur. vleesch moet worden afgehaald; «bezorging vindt niet plaats. Aflevering van het vleesch geschiedt j volgorde van de nummers der Le- miiddelenkaarten, die moeten worden Egebracht. Op Dinsdag komen voor 1 aanmerking de nummers 14000 Zi m niet-ingezetenen dccer gemeente dt geen vleesch geleverd, maximumprijzen van het varkens- iijjseh zijn als volgt: per 1/2 K.G. 'gi rieandeau f 0.80 1 jllade 0.75 srbonade en magere lappen 0.G5 lorregen lappen 0.50 ilte lappen 0.45 tjthakt 0.55 ffsch vet spek 0.45 ersch doorregen spek 0.50 iuiven 0.15 Rj tabbeijes 0.40 ruisschijf 0.40 Wchijf ,,0.45 Betaling a contant. K G. DE GIJSELAAR, Burgemeester, «iden, 29 April 1918. oor Laurens Johannes Platteeil is een ö!fioekschrift ingediend om vergunning den verkoop van sterken drank in het ia 11, voor gebruik ter plaatse van verkoop k( de koffiekamer en biljartzaal van het nel Steenstraat no. 59. en, bedoeld in arL 181 der Gemeente- noeming van de leden en plaats- k(JrvaiigencLe leden van het hoofdstem- „ij reau in het eerste kiesdistrict en van 1 voorzitters, leden en plaatsvervan va nde leden van de overige stembu- voor de stemming ter benoeming aleden van de commissie uit de ïnge- enen, bedoeld in art. 131 der Ge- jntewoL Benoeming van drie. leden van het ruf llego van regenten en regentessen van II. G. of Arme Wees- en Kinderhuis, io. Benoeming van een lid van het be- lur der Vereeniging „de Ambachts- !Ö0l". Benoeming van een lid- der com ;sie voor het Stedelijk Museum „de Ij ten hal". 1. Benoeming van een commissaris _.de Gemeentelijke Bank van Lee.ning. JJ !o. Benoeming van een lid der com- ssie voor de bewaarscholen. 5o. Benoeming van een onderwijzer a de school 3e klasse. S Ito. Ben noeming van een onderwijzer school 3e klasse no. 8. Jilo. Piaeadvies op het verzoek van J. Josselin de Jong om eervol ontslag leeraar aan de hoogere burgèrschool jongens. I2o. Praeadvies op het verzoek van v n der Heijden—van Unen om p;: irvol ontslag als onderwijzeres aan de agensschool 2e klasse. 13o. Suppletoir© begrooting, dienst 17, van de Kamer van Koophandel er. Ineke n. Pr« Ho. Rekening, dienst 1917, van de Ra ad «r van Koophandel en Fabrieken. t .Heden overleed zacht en kalm, na een langdu rig doch geduldig lijden, Toorzien van de H.H. Sacramenten der Sterven den, onze innig geliefde Dochter en Zuster, MARIA CORNELIA in den ouderdom van 28 jaren. JAC. WESTERHOVEN A.M.WESTERHOVEN-- Boon P. J. WESTER HOVEN en Verloofde C. C. WESTERHOVEN J. WESTERHOVEN en Verloofde Q. M. WESTERHOVEN en Verloofde H. M. WESTERHOVEN en Verloofde H. J. WESTERHOVEN L WESTERHOVEN J, WESTERHOVEN W, CHR- WESTER HOVEN N. A. WESTERHOVEN J. P. WESTERHOVEN C. P. WESTERHOVEN LM. WESTER HO VEN Voorhout 27 April 1918. Eenige en algemeene kennisgeving. 8369 15o. Rekening, dienst 1917, van. de Ge zondheidscommissie». lGo. Voorstel tot wijziging der begroo ting, dienst 1918, in verband met de kosten verbonden aan de voorziening van visch. 17o. Voorstel tot vaststelling van een gewijzigde tabel van afschrijvingen voor de vaste bezittingen der'gasfabriek. 18o. Voorstal inzake den aankoop van de perceelen aan de 2ë Huigdwarsstraat, Sectie B. nos. 1963 tym 1972, ten behoeve van de gasfabriek en tot vaststelling van den desbetreffenden begrootingsstaat. 19o. Voorstel tot aankoop van het per ceel Geeiregracht no. 54 en tot beschik baarstelling van de voor dien aankoop benoodigde gelden. 20o. Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden voor het aanbrengen van een electrische seinverlichtlng aan een 4-tal bruggen. 21o. Praeadvies op het verzoek van de afd. Leiden van den Ned. R.-K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbe dienden, in zake vervroeging van het sluitingsuur van winkels. 22o. Voorstel inzake de tijdelijke ver hooging van het kleedinggeld voor hei politiepersoneel,de havenrechercheurs en de brugwachters. 23o. Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden ten behoeve van het aanbren gen van eenige veranderingen in het politiebureau en de aanschaffing van meubilair en instrumenten. 24o. Voorstel tot beschikbaarstelling van geilden ten behoeve van de uitvoe ring der Bestratings- en rioleeringswer- ,ken enz., in verband met het bouwplan der vereeniging „Eensgezindheid" aan den Zijlsingel. 25o. Praeadvies op het verzoek van da vereeniging „Schoolkindervocding" om toekenning van een extra-subsidie ad. f 5000. 26o. Praeadvies op de verzieken van curatoren van gymnasium en van de commissie van toezicht op het middel baar onderwijs, tot wijziging van de sa- larisrogeling van den rector van het gymnasium en den directeur der hoo gere burgerschool voor jongens. 27o. Praeadvies op^ het verzoek van de Woningbouw vereeiiigiaig" „Ons Belang" inzake den verkoop aan die vereeniging van een gedeelte gro-nd gelegen in de gemieenie Leiderdorp, benoorden den Maresinged, en het verleenen van een voorschot als bedoeld in art. 30 der Wo ningwet, in de kosten van aankoop van dien grond en den bouw van een 108-tal woningen. 28o. Praeadvies op het ontwerp van wet Lot wijziging dier grenzen van de gemeenten Leiden, Leiderdoi#, Oegst- geest, Zoeterwoude en Voorschoten. 29o<. Voorstel tot vrijstelling van do gemeente Zoeterwoude van de verplicn- ting tot garantie van een minimumver- bruik aan electrischen stroom, bij e.v. ttjot standkoming van de aarlrangige grenswijziging tusschen Leiden en Zoe terwoude. Een jubileum. Vandaag viert de lieer J. P. Creuyghton, sedert vijftien jaar President van den Bijeorideven Raad der St. Vincentius- Vereeniigiinig te dezer- stede, rijn zilveren feest als Lid dezer vereeniging. Overeenkomstig het karakter van de St. Vimcentius-V er een iging, en niet minder van den jubilaris -zelf, ds deze feestdag in allen eenvoud herdacht. Om acht uur werd tot intentie van den President in de St. iPetruakerk een H. Mis opgedragen, waaronder de leden in groe ten getale tot de H. tafel naderden. "Na de ttl. Mis vereenigden d,e leden zich in broederlijken geeet in het Viince-ntius- gebouw. Hier werd de julbilaris verwel komd door den vice-voonzikiter, den heer L. v. d. Laan, die in welgekozene woorden memoreerde wat -de heer Cireyghton in de afgeloopen jaren heeft gedaan, vooral ook waar hij aan het hoofd stond van meer dere 'liefdewerken, welke hij tot een giroo- tere uitbreiding heeft weten te brengen. Vervolgens werd de jubilaris door den secretaris, den heer H. Damen, hartelijk dank gezegd namens de leden en -namen9 de armen voor zijn voorbeeld en zijn ar beid, en werd hem overhandigd als ge Heden overleed, in het „St. Jeroengesticht" te Noordwijk, na een lang durige ziekte, doch geheel onverwachts, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innige geliefde en zorgzame Vader, Behuwd - en Groot vader, de Heer JOHANNES JACOBUS WIEBEL0, in den ouderdom van 54 jaar. 3374 Uit aller naam: L. WIEBELD. J. L. v. D. 3JOOG wlebeld. J. L. v. D. BOOG en Kind. CHR. WIEBELD. M. WIEBELD. Leiden, 29 April '18. Eenige en algemeene kennisgeving. Er biedt zich i R.K. Meisje, middelbaren leeftijd, als Huis houdster in R..K. gezin, liefst in den boerenst. Brieven letter M, Boekh. Wed. H ALKES, Delft schenk der leden een gedenkpenning met oorkonde. De treffendste betuiging van waardeering zal voor den jubilaris ongetwijfeld zijn ge weest, die, welke efnige kinderen uit h^t St. Vincentiushuis te Lisse hem kwamen aanbieden. Nadat een der kleinen een toe passelijk gedicht had opgelegd, werd een bloemstuk overgereikt. En door den jong ste werd een enveloppe aangeboden, waar van de inhoud door belangstellende en syjnpatbiseerende katholieken uit Leiden en omgeving was te zamen gebracht, ten bate der St. Vincentius-Vereeniging! Een eenvoudig en hartelijk dankwoord van den president sloot de samenkomst. 't Is bet karakteristieke van het werk der Vincentïanen, dat zij arbeiden in stilte, zender uiterlijk vertoon, ter eere Gods Wjj willen daarom slechts in boven staande enkele woorden van het jubileum melding maken. Doch dit dan besluiten met den wensch, dat de achtenswaardige eri sympathieke president nog lange jaren zijn krachten wijde aan het werk der heerlijke Rcomsche charitas, zooals dat beoefend woidt in de St. Vincentius-Ver eeniging. Leidec-he Concertvereeniging. Het Vierde Middagconcert van genoemde vereeniging, dat gisteren in de Stadsge hoorzaal werd gegeven, mocht zich in een uitstekend beeoek verheugen. Onder lei ding van den directeur, den heer Gerardors Dik, voerde het symphonie-orchest van het stafmuzieftcorps van het 4e reg. inf. een zeer geslaagd programma uit. Genoemd orchest hebben we reeds zoo dikwijls be sproken, dat we thans met de mededeeling willen volstaan, dat de uitvoering weder om zeer lofwaardig was. Vooral „Blumen- geflüster", van von Bon, boeide ons zeer door de lieflijke melodie. Als solist trad op de heer Th. de Groen uit 's-Gravenhage. Met veel aandacht is deze tenor in zijn praestaties gevolgd. De heer De Groen heeft een sterk, forsch en klankrijk stemgeluid, dat hij weet te be- lieerschen, en dat hij ontplooit met groote beaiel'mg. Hoe schoon klonk zijn „Con©u!m- matum est", en hoe forsch zong hij de „Lohengrins-herkunft". Ja, dat was een te benijden stem. De solist had dan ook veel applaus in ontvangst te nemen. "Aan den heer J. van der Kaaïj, muzikant bij het 4e regiment infanterie, zal morgen de zilveren medaille wegens 24 jaren mili tairen dienst worden uitgereikt. De afdeeling Rotterdam der Nederland- 6che Natuur-Historische Vereeniging, cal dezen zomer, en wel op Zondag 1G Juni, een excursie naar hier malfbn, en een bezoek brengen aan het Museum voor Natuurlijke Historie en aan den Hortus. Wij herinneren er aan-, dat óp de uitvoe ring morgenavond van de, Maatsob. voor Toonkunst Edith Walker, een zangeres van buitengewone talenten en met een voor treffelijke reputatie, een prachtprogram ma zal uitvoeren. De Singelbrug, liggende over den Nieu wen Rijn"bij het Utrechtsche Veer, cal we gens het verrichten van herstellingswer ken aan de brug van af Dinsdag 30 April a.s. tot nadere aankondiging voor alle ver keer zijn afgesloten. In het verkeer voor voetgangers en met kinder-, brood- en -melkwagens zal van des voormiddags 5.30 tot des namiddags 10.30 uur worden voorzien door een overhaal- schouw. in hoeverre de gemeente zelve rich met de teelt van voedsel zou kunnen belasten, ter wijl zij desgevraagd aan particulieren in teéltkweeties voorlichting zal verschaffen. De Burgemeester heeft zelve het voor zitterschap der Commissie, Plaatselijke Cultuurcommissie genaamd, op zich geno men. Leden zijn verder de heeren: mr. E. L. Th. Hoogenstraaten (ondervoorzitter); J. J. van Eek; dr. H. E. Th. van Sille- voldt; J. W. Nieuwenhuizen Segaar; W. Bink: M. van Wamelen (secretaris, Witte Singel 54). Steuncomité. Sedert de laatste opgave ingekomen de navolgende biljetten: Ned. Bank, agent schap Leiden f500; N. N. f5; H. N. f 100; J. «BI. f5; J. d. O. f5; W. G. J. L. f5; Prof. Dr. H. B. G. f25; W. J. C. f 10; Not C. V. f GO; Mevr. d. H. v. d. H. f2.50; Mevr. wed. J. C. Z. V. f 100; II. d. K. Zn. f5; M. W. v. d. V. f5; P. v. d. R. f 10; Mr. J. C. v. d, L. f 10; H. J. v. R. f 10; Dr. A. D. F. f 100; Mevr. F. G. d. W. 15; S. V. R. f5; J. H. K. f25; A. J. B. f5: P. Z. f5; M. H. V. f5; C. O. f 5: Mevr. wed. W. C. Z. f2.50; J. J. H. f 10. Totaal met onze vorige opgave f 9866.16. te Woubrugge worden niet door one oj> genomen. Corr. te S. Eerst ontvangen na het air- drukken van ons hlad. Tot onzen spijt zijn wij genoodzaakt ver>- achillende verslagen ioi een volgend num mor te laten liggen. Red. Ons tekort wa.s Verzonden 2000 biljetten, Ontvangen 277 biljetten Blijft, tekort f 12.219.79% f 2.353.63% LEIMUinEN. Gevat. In den nacht van Zaterdag op Zondag brachten ongenoode gasten een bezoek aan het kippenhok van den landbouwer J. v. L. te Vriesekoop. Door de activiteit van de politie liepen zij in den vak;<In plaats van rustig in het bootje te kunnen stappen en naar Am sterdam te kunnen varen, liepen zij de politie in den arm, werden achter slot' en grendel gezet en kunnen daar over hun moord op de kippén nadenken. Diefstal. Dezer dagen werden uit de schuur van G. S., to'ebehoorende aan C. Z., zes zakken gestolen. Tot nu toe mocht het, ondanks de ijverige naspo- ringen van de politie niet gelukken de daders te vinden. SASSENHEIM. Burgemeesterswomng. Door deri heer Burgemeester dezer gemeente is voor woonhuis aangekocht het z.g. oude Ko ningshuis. Evenals in andere plaatsen, is door den Burgemeester een Commissie ingesteld, die advies zal hebben uit te brengen bij de aanvraag van z.g. teeltbewijzen (ver gunningen tot afwijking van de* bepalin gen omtrent de beteling van den bodem) en bij de beoordeeling, welke personen in de gemeente geacht kunnen worden in de ge legenheid te zijn op hun land voedingsge wassen te verbouwen, en dus, gelijk de Minister heeft bepaald, uitgesloten zijn van de distributie der artikelen, die rij zelf hebben kunnen telen. Deze commissie is door B. en W. aan gezocht, uitbreiding te willen geven aan haar bemoeiingen in dien zin, dat zij in het algemeen zal trachten de voedselpro ductie ten behoeve der gemeentenaren te bevorderen. Daartoe zal zij o.a. nagaan. Roomsche Agenda DINSDAG. Leiden. Half 8, k-leine Stadszaal, „Geloof en Weten schap". Lezing Prof. J. Knaa- pen. DINSDAG. Leiden, 's Avonds 8 uur in „Prediker", Janvossensteeg, ledenvergadering R. K. Graf. Bond. Om de belangrijkheid dezer vergadering rekent het bestuur op aller tegenwoordig heid. Laatste Berichten. Geruchten over Rusland. STOCKHOLM, 27 April. Volgens een te legram uit Abö aan ..Aftonbladet" loopen daar hardnekkige geruchten, volgens wel ke de gewezen troonopvolger Alexei Niko- lajewitsj tot Russisch Tsaar zou zijn uit geroepen, terwijl Michael Alexandrowitsj, broeder van den gewezen Tsaar, als re gent zou zijn aangewezen. Burgerlijke Stand. vEIDEN. Geboren: Jonas, z. van J. Singeling en G. v. d. Nat. Maria Theresia Johan na, d. van J. vijn Lancker en E. Boljé. Antonia Maria, d. van T. Maaskant en W. Versloot. Martha Helena, d. van H. Jansen en J. C. Postma. Petrus, z. van S. P. Loovens en E. Ciere. Adriana, d. van H. van As en G. de Jong. Maria, dL wan J. v. d. Linden en M. v. d. Steen. Maria Margaretha, d. van G. Meijer en ML Craana. Margaretha, d. van J. dc Tombe en J. S. Peter. Abraham, z. van J. de Tombe en J. S. Peter. Margaretha, d. van J. G. M. Rademaker en M. van Veen. Maria, d. van W. Hendriks en J. Bave- ilaar. Jannetje, d. van W. Wassink en. J. Petit. Cateau, d. van W. F. Boezelijn en J. C. Poptie. Adriana, d. van P. Smit en N. Langezaal. Overleden: A. Noorlander m. 47 j. J. W. van Westrienen m. 61 j. C. E. Offenberg d. 17 m. J. van Eijk wed. H. Lacourt 73 j. A. den Hoed wed. P. Smit 93 jaar. Ondertrouwd: J. A. v. d. Berg jnA 25 j. en M. J. J. Dekker jd. 25 j. J. Cho- rité jm. 22 j. en M. C. van Dorp jd. 22 j. C. P. J. Stikkelman jim. 27 j. en J. M. E. Meershoek jd. 26 j. J. Lancel jmV 33 j. en C. W. v. Hoven jd. 26 j. J. v. d. Kwaak jm. 25 j. en W. C. Weeber jd. 22 j. A. E. J. SLmon Thomas jm. 26 j. en M. J. Kluijver jd. 23 j. P. G. Cath jm. 28 j. en M. H. G. Touw jd. 22 j. R. Th. A. Saai jm. 28 j. en P. D. W. Hallbouer jd. 24 j. D. J- Steenhuis jm. 30 j. en E. G. Th. M. v. Ditzhuijeen jd. 28 j. C. X. Nie- boer jim. 27 j. en M. Vink jd. 28 j. M. II. Noteboom jm. 22 j. en G. Boom jd. 22 j. J. Sloos jm. 23 j. en H. Philipps jd. 24 j. J. G. Hoorninge jm. 29 j. en E. Prooe jd. 28 j. E. A. Th. Philippo jm. 21 j. en J. v. Heusden jd. 23 j. J. Kruijtbosch jm. 81 ■ij. en. A. G. Smit jd. 24 j. J. C. van Egmond jm. 20 j. en M. van der Toorn jd. 20 j. M. Halie j.m. 25 j. en T. de Wal jd. 24 j. J. J. Gorter jm. 26 j. en B. C. H. Steensma jd^28 j. KERKNIEUWS. Benoemingen. Z. D. H. de Bisschop van Haarlem heeft benoemd tot lecraar aan het Se minarie Hageveld te Voorhout den Wei- eerw. heer A. Verhagen; tot kapelaan te Rotterdam (H. Joseph) den Weleerv. heer F. A. M. Hermans; tot kapelaan te 's Gravenhage (H. Martha) den vVeleerw. heer W. H. Kooy; tot kapelaan te Alk maar (H. Laurentius) den Weleerw. heer Th. G. v. Haaster; tot kapelaan te Sas senheim den Weleerw. heer J. F. Lip»; voorheen kapelaan te Leidschendam; tot leeraar aan het Seminarie Hageveld te Voorhout den VVeleerw. heer L. H. M. Nieuwenhuizen; en tot kapelaan te Oud dorp den Weleerw. heer G. J. Hesp, thans kapelaan te Overschi'e. CORRESPONDENTIE. Ongeteekende stukken over de geschillen Marktberichten ROTTERDAM, 29 April. Vee. Aanvoer runderen 1, graskalveren 0, vette kalv. 122, schapen 11, varkens 31, biggen 0, bokken of geiten 38, ezels 0. Geen noteeringen. Koeien en ossen: geen aanvoer. Vette kal veren: aanvoer redelijk, handel weinig. Alles weder in beslag genomen. Schapen en lam meren: aanvoor onbeduidend, handel geen. Varkens- aanvoei zeer klein, handel bijna geen. Telegrafisch Weerbericht. volgens waarnemingen verricht In den morgen van 29 April 1918, medegedeeld dour het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand: 771.S Haparanda Laagste barometerstand: onder 7G0 Zuid- Duitsehland. Verwachting tot den avond- van 30 April. Meest matige Noordelijke tot Oostelijken wind, zwaarbewolkt met tijdelijke opklaring, waarschijnlijk enkele regen-of onweersbuien, dezelfde temperatuur. Temperatuur hedenmiddag 4 uur 63 gr. Fahrenheit. 29 April Zon op 5.39, Zon onder 8.36. 29 April Hoogste waterstand in Katwijk 5,54 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurig doch ge duldig lijden, tijdig voor zien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze geliefde Echtge- noote en Moeder CATHARINA JOHANNA VAN DER GEEST geb. van Egmond, in den ouderdom van ruim 27 jaar. 3378 Uit aller naam, J.J. VAN DER GEEST en Kinderen Sassenhejm,28 April 1918 GEVRAAGD: voor 1 of half Juni, een nette 3364 R.K. Dienstbode, zelfstandig kunnende wer ken en eenigszins op de hoogte met koken. Ntevr. S. WIJTENBURG, de Laat de Kanterstraai 3. Gevraagd im-et Mei een R. K. DIENSTBODE niet beneden 16 jaar, bij P. v. d. HULST Jz.. Voorhout. Met Mei biedt zich aan een R. K. BOERENDIENSTBODE liefst omtrek Lisse. Franco br. aan J. WASSENAAR, Agent van „De Leidsche CouraDt'" te Lisee. 8367 GEVRAAGD: terstond of_over zes weken, een flinke Dienstbode, liefst tusschen 20 on 30 jaar, tegen hoog loon, bij N. DRIEHUIS,Bodegraven DIENSTBODE Gevraagd, een flinke Dienst bode. Haarlemmerstraat 268, Leiden. 8380 IEMAND zoekt tegen I ^KOSTHUIS met Zit-Slaaplcamer. Brie ven onder No. 3353 bur. van dit blad. Vanaf f Mei is hef adres der Fa. J. J. SLEiJSER OUDE RIJN 36 LEIDEN. 8260 Te koop ongeveer lang pl.imi. 3 Meter, omtrek pl.m. 0.60 Meter. Te bevra gen en te bezichtigen bij het Kantoor der Tuindersvereeni- ging „De Eendracht" te Lisse. 3299 De Burgemeester van Zoeter woude maakt bekend, dat vol gens de eerstdaags in te voeren Vetrantsbencerlng, de navol gende soorten verkrijgbaar zul len worden gesteld te weten: a. Normaal Magarine ad 50ct. per V2 K.G. b. Melange A (25 pCt. boter en 75 pCt. margarine) ad f0.75 per V2 K.G. c. Melange B (50 pCt, boter en 50 pCt. margarine ad f 1.10 per 1/2 K.G, d. Boter ad f 1.60 per V2 K.G. Het rantsoen is vastgesteld op 250 gram per week en per persoon met uitzondering van kinderen beneden 1 jaar. Ieder ingezetene ie verplicht vóór of op 1 Mei n.s. ter Se cretarie opgaye te doen van de verlangde soort of soorten. Zij, die geen opgave doen voor normaal margarine worden aangewezen. 3376 A. A. VAN GILS, Burgemeester. Zoeterwoude, 29 April 1918. Adverieereti doet verkoopeai. Zaterdag 4 Mei 1918, te zeven unr, in het Notarishuis aan den Burcht te Leiden, ten over staan van Mr. H. M. A. COE- BERGH, Notaris te Leiden, af slag van de navolgende huizen te Leiden, in bod gebracht, als 1. Het Winkelhuis met tuin.Hoogewoerdö f15800 op 700 Terstond verhoogd m. la. Het Pakhuis, Joden kerksteeg 1, op 2. Het Winkelhuis, Haarl.straat 24, op 3. Het Winkelhuis, Nieuwsteeg 12, op Terstond verhoogd m. 4. Het Pakhuis, Joden- kerksteeg 3, op 5. Het Huis, Paradijs steeg 9 en 9a, op 6. Het Huis, Oost- dwaregracht 24, op 7. Het Huis, Kort Galgewater-18, op 2150 Verhoogd met 100 Ten kantore van voornoemden Notaris worden verhoogingen aangenomen van Maandag tot Donderdag van 10—2 uur en Vrijdag van 10—11 uur. 3375 1375 8000 5500 500 1525 940 740 H.H. KAPPERS. Spoedig over te nemer, een 2-p. marmeren Waschtafel en Toilet, 2 Scheerstoelen, Potten- kast, Antiseptique enz. Gebrs. VAN RIEL, Coiffeur Pédicur, Hoofdstraat 99, Noordwijk Z. SS BENTHUIZEN in de Hoogeveen. is UIT DE HAND VERKOCHT. Notaris HUIZE VELD: Te koop: een houten SCHUUR op steenen voet, lang 9.50 M. breed 5.12 M. met 5/4 Zolders en steenen vloer. Te bevragen: C. F. BE- MELMAN të Noordwijker- hout. 3356 Bodegraven. Abonnementen en Ad- vertentien voor dit blad worden aangenomen door A. N. v. d. HARG.

Leidsche Courant | 1918 | | pagina 3