KERKBERiCHTEN. Als gij cfere azijn noutit, toen ffi bang, dat.... Ja, eerwaarde, op één bean, kaji men niet loopen.... Juist. Eerst azijn, dan olie, dan sla, dan harde eierei\ gij zoudt in de bekoring valten... Breng dus de azijn terug. En den volgenden nadht zag men, bij het rosse schijnsel van, brandende huizem, door de straat, waar de bommen in raas den, een dapperen jager met ronden rug achter een vaatje duwen. Hij gapte niet. Hij deed restitutie. „Hsgz.n rlAKLAN DER VEEN. Parochie van de H.rt. Apostelen Petrus en Paulu9. Zondag: de H.H. Missen om 7.30 en 10 uur. In de week II. Mis om 8 uur, waarna Kruisweg, behalve Vrijdag. Donderdag: 8 uur gezongen H. Mis ter eere Allerh. Sacrament. Vrijdag: Gezongen H. Mis tér eere H. Hart; 's avonds 7 uur Korte Kruisweg, waar na plechtig lof ter eere H. Hart. Zaterdag: na de H. Mis en 's middags van 5 uur af gelegenheid om te biechten. ALPHEN. Parochie van den H, Bonifaciua. Zondag: De H. Missen 7 u. 8 30 (Kapel) 10 uur Hoogmis; 1.30 uur Catechismus; 2.30 uur Vespers met Rozenhoedje; 4.30 uur Conferentie van het Juvenaat. 7 uur Lof met lijdensmeditatie. De gehee'.e week de H. H. Missen 7 uur, 7 uur (Kapel); 8.15 uur. Donderdag: Van 45 biechthooren. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand; 8.15 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: Eerste» dag van Ihet veertiguren gebed.; 6 uur uitetelling van het Allerhei ligste-; 7 ©n» 10 uur H.H. Missen; 3 uur gemeenschappelijke aanbidding; 7 uur Lof en predikatie. Na de Hoogmis en te 3.30 uur gelegenheid om te biechten. Maandag: de tweede dag van het veertig urengebed; om uur uitstelling van hei H. Sacrament; 7.30 en, 8.30 tuur H. Mis; 4 uur gemeenschappelijke aanbidding, waarna biechthooren; 7 uur Lof en pre dik ati a Dinsdag: de derde dag van het veertig- uurgebed: 6 uur uïtsteCting van bet H. Sacrament; 7.30 en 8.30 uur 'H.H. Mis sen; 4 uur gemeenschappelijke aanbid ding; 7 uur plechtig Lof, predikatie cm processiei Woensdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Donderdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Vrijdae- 7 00 O.oo 7 uur oefening vain, den H. Kruisweg. Zaterdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Van 4 cinmiia ohr rarxnecirten. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking dei H. Communie. Eiken avond 7 uur Rozenhoedje om door de voorspraak van Maria den vrede van God af te smeek en. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: H. Mis te 7.30 en 10 uur Hoog mis. Geen Vespers. Te 7 uur Lof, waar onder Meditatie. Deze week Catechismus volgens ge woonte. Donderdag: 's Avonds van 6—8 uur gele genheid om te biechten en te 7 uur het Lof. Vrijdag: te 8.15 uur gezongen. H. Mis; des avonds 7 uur Kruisweg. Zaterdag: gelegenheid om te biechten vanaf 3.30 en des avonds te 7 uur Lof met Rozenhoedje. Op de gewone dagen der week de ïl.H. Missen ite 7 en 8.15 uur. HAZE RS WOU DE. Parochie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: 7 uur H. Communie; 7.30 uur H. Mis; 10 uur Hoogmis; 1 uur Catechismus; 2 uur Lijdensmeditatie en Lof. Dagelijks wordt om 7.15 uur de H. Com munie uitgereikt. Donderdag: Van 57 uur biechthooren. Vrijdag: lsto der maand, toegewijd aan de bijzondere vereering van Jezus H. Hart; 8 uur gezongen II. Mis voor de leden der Broederschap. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met acte van Eerherstel. Zaterdag: Biechthooren van 1012 en na den middag van 49 uur„ HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com munie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Lof en meditatie. Maandag: bij de Z.Ew. Zustere 7.30 uur H. Mis. 11.30 uur Catechismus. Dinsdag: 8.15 uur gez. H. Mie voor z5ele>- rust van h)en, dii© op ons kerkhof eijn begraven. 11.30 uur Catechismus. Woensdag: "8.15 uur H. Mis; 11.30 Catech. Donderdag: &15 uur H. Mis. 9 en 11.30 uur Catechismus. Vrijdag: le der maand toegewijd aan de vereering' van Jezus H. Hart. 8.15 uur gez. H. Mis. 3.304.30 uur Catechismus. Zaterdag: 8.15 uur H. Mis. 's Namiddags gelegenheid om te biech ten van 48 uur. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus, Zondag: eerste H. Mis om 7 uur, waar onder dte kleine kinderen, ter eerste H. Communie toegelaten worden; om 10 u. Hoogmis; om 2 uur meditatie en Lof. Maandag en de overige dagen de eerste II. Mis om 7 uur; de tweede om kwart over 8. -=v. HOOGMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis; 2.30 uur Vespers. 1.30 uur Catechismus. Maandag: en volgende dagen de H.H. Mis sen 8 uur en 8.30. KATWIJK, Parochie van den H. Joannes Geboorte. Zondag: II. Missen te 7 en 10 uur; te half 1 Catechismus; 's avonds te kwart vóór 6 uur Rozenhoedje en te 6 uur Lof met Lijdensmeditatie. Maandag: te 12 uur Catechismus. Dinsdag on Vrijdag te half 10 Catechis mus; Dinsdag en Woensdag ook~te 12 u. Catechismus voor de kinderen der Woensdagsche Catechismus. Dinsdag: 's avonds te half 8 Lof ter eere van H. Amonius. Woensdag: 's avonds te half 8 uur Lof ter eere van H. Jozef. Vrijdag.: 's avonds te half 8 uur Kruisweg oefening. Zaterdag: 's Middags van 59 uur gele genheid om te biechten. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianua. Zondag: H. Mis 7 en 10 uur; na de Hoog mis Catechismus; 2 uur Lof met medita tie. Door de week Catechismus naar ge* woont e. Door de week H.H. Missen om 8 en 9 u. Woensdag en Vrijdag: onthouding van spek en vleesch, Vrijdag ook van ge smolten vet; op de andere dagen mag men eens per dag vleesch eten en meer malen gesmolten vet. Woensdag en Vrijdag wordt de H. Com munie ook om 7 uur uitgereikt. Donderdag: van, 3.30 tot 4.30 uur geTegen- heid om te biechten, eerst de schoolkin deren en dan de grooten. ook van. 78 uur. Vrijdag: le Vrijdag van de maand'. Zaterdag: 34 uur en 5—8 uur gelegen heid om te biechten; 7 uur Lof. Zondag na de Hoogmis gelegenheid om kruisen, beelden, rozenkransen enz. te laten wijden, en zich te laten inschrij ven in de Broed, van het Xapulier van den berg CarmeiL LEIDSCHENDAM. Parochie van den H. Petrus en Pau!u9. Zondag: 3 uur Vespers; 7 uur Lof en Lij densmeditatie. Donderdag: 6.30 uur Lof. Biechthooi'en van 6 uur tot aan het Lof. Vrijdag: 6.30 uur Oefening van den Kruis weg. Zaterdag: van 48.30 uur biechthooren. 6.30 uur Lof. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joanne9 de Dooper. Zondag: 7 uur Vroegmis; 9.30 uur Hoog- den middag 1 uur Catechismus; 2 uur Lof en Meditatie over het Lijden des Heeren. In de week de H.H. Missen 7 uur en 8.30 uur. Dinsdag.: 7 uur de H. Mis in het Gestidht. 9 uur gezongen jaargetijde voor Joan nes Buskermoien. Woensdag en Vrijdag geboden Vasten- en Onthoudingsdagen. Donderdag: na de 2de H. Mis gelegenheid om te biechten. Vrijdag: eerste Vrijdag der maand; 8 30 uur gezongen H. Mis met uitstelling van het Allerh. Sacrament, daarna oefening van den H. Kruisweg en vereering van de relikwie van het H. Kruis. Zaterdag: na de H. Mis en des nam. van 3.30 gelegenheid ooi te biechten; MEIJE EN ZEGVELD. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7 uur Vroegmis; 9 uur Catechis mus; 10 uur Hoogmis; 2 uur Kruisweg oefening waarna Lof. Maandag: 8 uur H. Mis; 12 uur Cat. Dinsdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Cal Woensdag: 8 uur H. Mis. 12 uur Catechist mis. Donderdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Cal Vrijdag: 8 uur H. Mis. Zaterdag: 8 uur H. Mis. Gelegenheid om te biechten des namid dags van 3.307.30 uur. NIEUWKOOP. Parochie van de H. Maria Hemelvaart, Zondag: 7.30 uur H. Mis; 10 uur Hoogmis; 1.30 uur Gatech.; kwart voor 2 uur Meditatie. Maandag: 7 en 8 uur H. Missen- Dinsdag: 7 en 8 uur H. Missen. Woensdag: 7 en 8 uur H. Missen. Donderdag: 7 en 8 uur H. Missen. Vrijctag: 7 uur H. Mis; 8 uur gez. H. MÜs. 4 uur Lof. ZSierdag: 7 eh 8 uur H. Missen. NIEUWVEEN. Parochie van den H. Nicolaas. Zondag: zeven uur de Vroegmis; half tien de Hoogmis; 2 uur Lof met Lijdensmedi tatie. De H. Communie, wordt uitgereikt ondei de Vroegmis, alsook kwart na 9 uur. Op de gewone -weekdagen wordt de H. Communie uitgereikt te half 7, kwart over 7, alsook vóór en onder de H. Mis. Dinsdag: geen H>. Mi®. Et0 H. Communie wordt heden aWeen uitgereikt om half 8. Zaterdag: Van 46 en van na hei Lof tot half 9 gelegenheid om te biechten; 7 uur Lof. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur stille H. Mis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Lof en Meditatie. Maandag en overige dagen de H. Mis om 8 uur uitgenomen Vrijdag. Vrijdag: om half negen gezongen H. Mis. Zaterdag: BiechUhooren van 5—7 uur. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag: heden de H. Missen te 7, 8.30 en 10 uur; 1.30 uur Catechismus; 2.30 uur Vespers; te 7 uur Lof en Meditatie van het H. Lijden des Heeren. Gedurende de week de H. Missen te 6.30, 7.15 en 8 uur. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis; 7.30 uur Lof ter eere van, het H. Hart met de Litanie en, akte van, toewijding. NOORD WIJKERHOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag: 7 uur en half 9 stille H.H. Missen met onderrichting; 10 uur Iloogmto met predikatie; 's namiddags 2 uur Lof en lijdensmed itatie. Vrijdag: Na de H. Mis van half 9 korte oefening van den Kruisweg. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomew Zondag: te 6.30 uur uitreiking der H. Com munie; de H.H. Missen te 7 en 10 uur; 1.30 uur Catechismus; 2.30 uur Vespers; 6.30 uur Lijdensmeditatie. In deze week dagelijks de gewone Cate chismus. Donderdag: Van 5 tot 7 uur gelegenheid om te» biechten. Vrijdag: te 8 uur gezongen H. Mis; te 7 uur 'e avond9 Lof. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: H.H. Missen 7 en 10 uur. Cate chismus 1.30 uur. Lof 2.30 uur. Lijdens meditatie 6.30 uur. Maandag en volgende dagen de H.H. Mis sen te 7 en 8 uur. Dinsdag: Lof 6.30 uur. Donderdag: Lof 6.30 uur. Biechthooren 5.309 u. Vrijdag: Kruisweg en Lof 6.30 uur. Zaterdag: Biechthooren 'snain. 5—9 uur. Catechismus naar gewoonte., /Morgen Plaatiaengeld. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zondag: H. Missen 6.30, 8 en 10 uur; 12 u. Congregatie; 2 uur Catechismus; 7 uur Loif en, Lijdensmeditatie. Maandag en volgende dagen H. Missen 7, 7.30 en 9 uur. Vrijdag: 's avonds 7 u. Kruiswegoefening. Zaterdag: 48 uur biechthooren. RIJPWETERING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: Heden 1ste Zondag van de maand. Veile Aflaat. 2de Colli ec te voor de edera den der kerk! Na den middag te 1 uur Catech.; te 2 uur Oefening van den H. Kruisweg met vereering der Relikwie van bet H. Kruis, ,en daarna een zeer kort Lof. chismus. Maandag, Dinsdag, Donderdag en Zater dag mag men éénmaal daags vleesch en spek gebruiken, doch meermalen daags gesmolton vet in plaats van boter gebrui ken; Woensdag mag men alleen meer malen gesmolten vet gebruiken an plaats -van, boter, maar Vrijdag geen, enkele vetspijs. Woensdag: te 8 uur de H. Mis voor den vrede. Donderdag: te 8 uur gezongen H. Mis met ui stelling; na dei H. Mis van half 9 ge te genheid om to biechten. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand, toegewijd aan de vereering van het Godd. Hart. Volle Aflaat voor de Aartsbroederschap van het H. Hart met het Apostolaat des Gebeda 's Morgens reeds te 7 uur gele genheid om te biechten,; te 8 uur gezon gen H. Mis met uitstelling. Zaterdag: 's ochtends van af 7 uur tot na de H. Mis van half negen, en na den middag van 48 uur gelegenheid om te biechten. A.s. Zondag „Passie-Zondag"; 2d© Col» lecte voor de armen. De kinderen van den Maandagschen en van den Woensd-agschen Catechismus auillen op Woensdag en Donderdag na Passie-Zondag (d. i. op 12 en 13 April) gezamenlijk hun Paschen houden; de kleintjes, die voor hun 1ste H. Communie loeren, zullen die 1ste H. .Communie doen op Donderdag na Paschen (d. i. 27 April), en het plechtig aannemen der oudere kinderen is Bepaald op Zondag 7 Mek SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratius. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com- munie; 7.30 urn* H. D. en 10 uur gez. H. D.; 1.30 Catechismus en 6.30 uur Meditatie en Lof. Dagelijks Catechismus ie 12 uur. Maandag: 's avonds 7.30 uur Congregatie. Woensdag: 7.30 Congregatie. Donderdag: 's nam. 4 uur biechthooren. Vrijdag: lste Vrijdag der maand, 7.30 u. Gez. H. D. en 's avonds ten 7.30 u. Kruisweg en Lof. Zaterdag: 's namiddags 3 uur biechthooren en te 7 uur Lof. STOMPWIJK. Parochie van den H. Laurentfw. Zondag: de H.H. Missen te 7.30 en 10 u. Te 1 uur de Catechismus. Te 2 uur de Meditatie; 7 uur Congregatie. Deze week de Catechismus voor de grooteren, behalve Zaterdag. Do drie eerste dagen voor de kleinen. De H.H. Missen te 7 en 8 uur. Donderdag: 's Middags van 56 uuir gele genheid om te biechten. Vrijdag: Gezongen H. Mis te 7 uur ter eere van, het Allerheiligst Hart. Vrijdag: na de H. Mis de oefening van den Kruisweg. Zaterdag: des middags gelegenheid om te biechten van 4 uur af. De eerste H. Mis in het Gesticht VOORHOUT. Parochie van den K. Bartholomew. Zondag: half 8 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; half 2 Catechismus; half 3 Lof met Lij densmed itatie. In de week Catechismus naar gewoonte. Dinsdag: 9 uur gezongen Jaargetijde voor Joannes v. dL Hulst. Donderdag: 's Avonds van 6—7 uur biecht hooren. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis; 's avonds 7 uur Lof ter eere vun het H. Hart. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: half acht Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 's avonds 7 uur Lijdensmeditatie. Alle dagen de H. Missen te half 8 en 8 uur. Dinsdag: 8 uur de H. Mis tor eerie van den H. Aintonaus. Woensdag: H. Missen 8 uur en 9 uur tot wering van de ziekte onder het vee. Vrijdag: lste» Vrijdag van» de maand. 8 uur gezongen H. Mis ter eere v. h. Ii, Hart. Vrijdag: 's avonds half 8 de Kruisweg, 's Middags na schooltijd biechthooren voor de kinderen. Zaterdag: 8 uur Algemeen© Communie der kinderen. Van 3 uur af gelegenheid om te biechten. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag? Vierde Zondag van de Vasten. Vroegmis half 8; Hoogmis 10 uur; van half één tot half 2 is de Bibliotheek open; half 2 Catechismus; 3 uur oefening v/d. Ii. Kruisweg met relikwievereering, eerst door de mannen, daarna door de" vrouwen,; 7 uur Lijdensmeditatie. Maandag: de II.H. Missen om 7 eh 8 uur. In deze week Catechismus volgens ge woonte Dinsdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur Woensdag: 7 uur H. Mis op de Kapéi; half acht uitreiking der H. Communie; 8 uur ■H. Mis in de kerk. Donderdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur; 8 uur gezongen; des voormiddags tot 10 uur, des namiddags van 57 uur gele genheid om le biechten. Vrijdag: de eerste Vrijdag der maand. De H.H. Missen om 7 en 8 uur; 8 uur gezon gen; des avonds 7 uur Lof tor eer.e van Jezrus H. Hart met de litanie. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur; des voorm. tot 10 uur; des namiddags van 3—5 uur voor de kinderen, vervol gens tot 8 uur gelegenheid om te biecü- ten. WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: 7 uur en half 9 gelezen H.H. Mis sen; 10 urn- Hoogmis; 2 uur Catechis mus; 3 uur Kruisweg; 6 u»ur Congregatie voor de mamman. Maandag: slechts 2 H.H. Missen, half 8 en 8 uur. Dinsdag en overige dagen de H.H. Mis- vrïjöa&l roj&agr i uur gez. n. Mis; 's avonds half 8 Lof met Lijdens meditatie. Zaterdag: 's avonds 7 uur Lof. Deze week Catechismus en gelegenheid tot biechten volgens gewoonte; Zaterdag gelegenheid tot biechten 's avonds van 5 uur tot haM 9. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 urn- Vroegmis; 10 uur Hoogmis met Medi tatie; 2 uur Led met Rozemh. Lied 97. Maandag en volgende dagen om 7 uur H. Communie; om 8 uur H. Mis. Vrijdag: gezongen H. Mis; 7 uur Oefening van den Kruisweg en reldkwierveieering. Biechthooren volgens gewoonte,. ZOETERMEEB. Parochie van den H. Nicolaus. Zondag: Halfvasten. De H. Missen om 7 en 10 uur. Na de Hoogmis Bibliotheek; half twee Catechismus; half dri© Lof; zeven uur H. Familia In de week d© H.H. Missen om 7 uur en kwart over acht. Eiken dag om 12 uur Catechismus Dinsdag: 's avonds 7 uur Conferentie van de Vincentiusvereeniging. Woensdag: zeven uur Lijdensmeditatie. Vrijdag: Eerste Vrijdag der maande Zeven uur gezongen H Mis. 's Avonds zeven uur Lof. Voorzien van de laatste H. Sacramen ten: Cornelia van DijkOpdam; Johan nes Buitendijk, Jacobus v. d. Heiden, Wed. Lange'jaon A dri anus V, d. Helm. Overleden: Antonius Houtman. Deze week is het geoorloofd vleesch te eten, eenmaal daags: Maandag, Dinsdag Donderdag en Zaterdag. Het is geooroofd gesmolten vet in plaats van boter te gebruiken, meermalen daags, Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag. ZOETERWOUDE.* Parochie van den H. Joannes Onthoofding. Zondag: 7.30 uur de V*oegmi9; 10 uur de Hoogmis; 1 uur Catechismus; 2 uur Meditatie en Lof voor den wereldvrede; 6 uur Patronaat. Heden Collecte in de H.H. Missen voor de Jongemsschook In de week dagelijks Catechismus. De overige dagen de H.H. Missen om 7 en 8.15 uur behalve Zaterdag om 8.30 u. Verder alles naar gewoonte. ZOETERWOUDE—LEIDERDORP. Parochie van de H. Maria Onb. Ontvangenis- Zondag: de H. Missen half 8 en 10 uur; Catechismus; 3 uur Vespers en half 7 Lof. Maandag en volgende dagen half 8 uitrei king der H. Communie; half 9 de H. Mis behalve Vrijdag. Dinsdag: half 8 Lof. Donderdag: van 56 uur biechthooren. Vrijdag: uitreiking der II. Communie le 7 uur; de H. Mis om 8 uur. Half 4 laj ren biechthooren. Lof half 8. Zaterdag: 5 uur biechthooren. AGENDA'S. St. Jozefsgezellen-Vereeniging. Zondag is de zaal open van 121/2®/j van 57 uur voor dé leerlingen, ten k< voor 1 uur onderricht voor de leerlingen van de Jeering zijn ontslagen, voortzei van het Sjoelbak-Concours, van 8-10 verpl. bijeenkomst voor de gezellen, ten9 begint een nieuwe wedstrijd op de Biljj Maandag, yerpl. vergadering van Gch. zeilen. Dinsdag, vergadering van Com. Gezell Dinsdag en Donderdag is de zaal besc baar voorde Gezellen. Woensdag, ten hall' 9 uur vergadering de raad van het Hoofdbestuur, Nan 8 c tot 10 u. 10 m. repetitie Gymnastiek. Donderdag, Kegelclub Aid. Geb. Gezt „Alle negen." Zaterdag, zitting spaarkas en biblioti op de gewone uren. Zita-Vereeniging. Zondag, geopend vanaf 12 uur; te kwaï voor 3 zangles voor de kleinste meisjes, half 4 tot half 5 voor de overige meisjes, half vijf tot half /.es uur Godsitü onderricht voor alle meisjes van Patronaat. Van half 6 tot half 7 Onts| ning. Half 6 Spaarkas en bibliotheek 's Avonds tot 10 uur gezellige bijeenki de lokalen der winkeljuffr. endieustbo Maandag-avond van half 8 tot 9 uur halingsonderwijs (groot Patronaat). Van 8 tot 9 uur handwerken (klein Patrona 10 uur Bestuursvergadering. Dinsdag, van 11 tot 12 uur voormi arbeidsbeurs. Inlichtingen voor verschil! betrekkingen. Van half 8 tot 9 uur, Herhalingsonde (klein Patronaat). Van half 8 tot 9 u. h werken (groot Patronaat). Van half 8 tot hi kookles voor de meisje van hetJEtetraifc Van 8 tot 10 gezellige bijeenkomst ii lokalen der winkeljuffrouwen. Woensdag-avond van 8 tot 10 uur gea bijeenkomst voor dienstboden. Spaarka» bibliotheek van 89 uur, (ook niet-1 kunnen worden toegelaten.) Van half 8 tot 9 uur cursus in het verst voor meisjes boven de 15 jaar. Donderdagavond de zaal geopend dienstboden; van 8 tot half lOcostuumcu Yrijdag-&>ond van half 8 tot 9 uur stellen voor de meisjes van 1215jaar. half 8 tot half 10 gezellige bijeenkomst meisjes. Afdeeling Retraitefonds. Van half 10 uur Knipcursus. Van 89 Arb beurs. Zaterdag-avoud 8 uur repetitie Tooueel St. Liduina-Meisj'es-Patronaat St. Petrus Parochie. Maandag? van 7 uur tot half 9 vot lste afdeeling naailes, voor de 2e afd. en verstelles. Dinsdag, van 7 tot kwart voor 8, de lste en 2de afd. Spaarkas en Godsdi onderricht. Van kwart voor 8 tot li voor de lste afd. Naailes. Voor de 2de Verstelles. Woensdag, geen Patronaat. Vrjjdag-avond van 7 tot half 9 1 heldji_ai'deeJinccn HerhalingsonderricM St. Agnes Meisjes Patronaat Par. u. Hemelvaart (Mon Pére.) Maandag, van half 8 tot 9 uur lste jaar, Herhalingsonderwijs, half 8 tot! 2de leerjaar, Naaicursus. Dinsdag, van halt 8 tot 9 nurlstelce Naaicursus. Woensdag, van 8 tot 9 uur lste leerjaar: Spaarkas en Godsdiens tonde en Zangles. Donderdag, geen les. Yrydng, van half 8 tot 9 uur 2de lee Naaicursus. de Rooster der Retraiten Rooster der Retraiten van het St. Glemenshuis te Noordwijkerhe 8—11 April. Heeren Onderoffic (Verg. 14.) 1720 April. Heeren van den stand. (Verg. f 10.) 27—30 April. Jongelingen van de klassen van H. B. S. en Gymi (Verg. f4.) 4—7 Mei. Mannen en Jongeï (Verg. 14.) j Men wordt verzocht zich vooi Retraiten op te geven bij de Eerw. telijkheid. Rooster der Retraiten van het Retrain „De Thabor", Eendrachtsstraal Rotterdam. 3—6 April. Jonge Dames. Midden* (Verg. f6.—)Door een Pater Domin 9—12 April. Meisjes gewonen (Verg. f4.—) Door een Pater Cap® 16—23 April. Open voor eventueel i vragen retraiten. 2427 April. Onderwijzeressen en Dames (Verg. f 6.Door een Pal1 Missionarissen van het II. Hart. 14 Mei. Meisjes uit steden. Ge' stand. (Verg. f4.—) Door een Patffl meiiet. 8—11 Mei. Meisjes uit dorpen. G^ii stand. (Verg. 14.Door een Pater' cijn. 15—18 Mei. Huismoeders, stand. (Verg. f4.—) Door eon'Pat<frti Priesters van de H.H. Harten. 22—25 Mei. Dames Deftrigen stand, f 10.—) Door een Pater Augustijn. 28—31 Mei. Gehuwde Dames, M stand. (Verg. 16.—) Door een Pa" u, demp tor ist. 4—7 Juni. Leden R.K. Vrouw* f Maria-vereeniging en andere Dam* denstand. (Verg. f 6. Door een Dominicaan. 7io Juni. Misjes-Patronaten Meisjes onder 18 jaar. Gewone n. (Verg. 14.—) Door een Pater Franc" 12—15 Juni. Onderwijzeressen er Dames Middenstand. (Verg. 16.—) een Pater Franciscaan. 1821 Juni. Leden R.K. Vrouw® Maria-vereeniging en andere d« sters. Gewone stand. (Verg. 1 een Pator Redemptorist. 2528 Juni. Leden der Vereenw Eeuwigd. Aanbidding en tot on*

Leidsche Courant | 1916 | | pagina 6