our Hoogm/is; 1.90 uur CalechismuS; 2.30 uur Veepers met Rozenhoedje; 4.90 uut Confer, van het Juvenaat. Maandag: de II.H. Missen. 7 uur, 7 uur (Kapel), en 8.15 uur. Woen&dag: geen II. Mis te 7 uur, wel uit rokken der H. Communie. Donderdag, van 45 uur gelegenheid om te biechten. Viijdag: le Vrijdag der maanxl, toegewijd aan het H. H art, 8.15 uur gezongen H. Mils, opening der Oktobermaand; 7 uur Lof met Rozenhoedje. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wifiibrordus. Zendag: 7 en 10 uur H.H. Missen; 7 uur Lof. Maandag: 7.30 uur H. Mis. Dinsdag: 7.30 en 8.30 uur H.H. Missen. Woen&dag: 7.30 en 8.30 uur II. Mis Donderdag: 7.30 en 8.30 H.H. Missen. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Vrijdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Zaterdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. Eiken .ochtend 6.15 uur uitreiking der H. Communie; eiken avond 7 uur Ro zenhoedje om door de voorspraak van Ma ria den vrede van God al te smeeken. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: H. Mis 7 uur en 9.30 Hoogmis. 2 30 uur Vespers met Rozenhoedje. Donderdag: .des avonds van 69 uur ge legenheid omi ie biechten m te 7 uur Lof. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis. Zaterdag: gelegenheid om te biechten vam af 3.30 uur etn. d«6 avonds te 7 uur Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H. Missen te 7 en 8.15 uur. Deze week Catechismus volgens ge woonte. HAZERSWOUDE. Parochie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: 7.30 H. Mie; 10 uur Hoogmis. 1 uur Catechismus; 2 uur Veepers. Dagelijks wordt om 7 uur de H. Com munie uitgereikt. Woensdag: feestdag van den H. Aarts engel! Michael, dag van. devotie. Donderdag: van. 57 uur biechtgelegen heid. Vrijdag: 1ste tfeir maand, .toegewijd aan de bijzondere v.ereeiiing van Jezus' H. Hart; 8 uur gez. H. Mis voor de leden der Broederschap van het H. Hart, 's avonds 7 uur Lo-f ter eere van het H. Hart met. acte van eereboete. Van 1112 en 's avonds van 49 uur biecht gelegenheid. Zaterdag: patroonsfeest der H.H. Engel bewaarders. De H.H. Missen om 7.30 en 8 uur en om 10 uur de plechtige Hoogmis; 2 uur plechtige Vespers. Bicchthooren van 1112 en 's avonds van 49 uur. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag: 6.30 u. uitreiking der H. Com^ munie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Vespers en 7 uur Lof ter eere van den H. Michael. Maandag: 7.30 uur H. Mis in het Zusler- gesiMcihit; in do kerk' 7 uur Lof tier eere van den H. Midhaël. Dinsdag: lo H. Mis 7 uur; 2e H. Mis 8.15 uur; gelegenheid om te biechten van 47 uur; 7 uur Lof ter eere van den II. Michael. Woensdag: Patroonsfeest. 7 en 7.20 uur do H.H. Miistsen; plechtige Hoogmis 10 uur; 2 uur Vespers. Donderdag: le II. Mis 7 uur; 2e H. Mis 8.15 uur. Catechismus 9 en 11.30 uur. 's avonds 7 uur Lof ter eere van den II. Michaël. Vrijdag: le LI. Mis 7 uur; 2e H. Mis ge zongen 8.15 -uur, ter eere van Jezus II, Hart.; 's avonds 7 uur Lof ter eere van den II. Michaël met RozenhoeiTtfeep •voorgeschreven gebeden. Zaterdag: Je Zaterdag der maand, te ver dienen voXen A Ha at. le H. Mis 7 uur, 2e> II. Mjs 8.15 uur; 's namiddags bieoht- hooi-en van 48 uur; 's avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Michaël met Rozenhoedje en voorgeschreven gebeden. HOOGMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: II. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoop mis; 2.30 uur Vespers. I.90 uur Catechismus. Maandag: en volgende dagen de H.H. Mis sen 8 uur en 8.30. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag: 1ste H. Mis om half 8; Hoogmit om 10 uur. Maandag: en de overige dagen de eerste II. Mis om 7 uur; de tweede om kwart over 8. KATWIJK. Parochie van den H. Joanne9 Geboorte, Zondag: de II.H. Missen te 7, 9 en 10 uur; te half 1 Catechismus; te kwart voor 7 uur Rozenhoedje en te 7 uur Lof. Door de week de H. Mis te 8 uur. Deze week de Catechismus naar ge woonte. Dinsdag en Woensdag: 's avonds te half 8 Lof ter eere van den H. Antonius en van den H. Jozef. Vrijdag eoi Zaterdag: na de H. Mis de Octoberoefeningeni. Zaterdag: 's Middags van 59 uur gele genheid om te biechten. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianus. Zondag: II. Mis 7 en 10 uur. Na de Hoog mis Catechismus. 2 uur Vespers. Door de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Maandag en Woensdag Catechismus le klas; Dinsdag en Donderdag 2e klas; Vrijdag 3e klas. Donderdag: 3.30 tot 4,30 uur gelegenheid om le biechten en van 67 uUri Vrijdag: na de le H. MiU en Zaterdag onder het Lof zal het Rozenhoedje met de litanie van de H. Maria en het gebed tot den H. Joseph gebeden worden. Zaterdag: 's avonds 7 uur Lof. Van 34 en -68 uur gelegenheid om te biechten. LEIDS CHEN DAM. Parochie van den H. Petrus en Paulus. Zondag: 3 uur Vespers; 7 uur Lof. Donderdag: 6.30 uur Lof. Van 6 tot 7.30 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag; 8.30 uur gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart en Rozenhoedje. Zaterdag: 6.30 uur Lof en Rozenhoedje. Bicchthooren van 49 uur. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: 7 uur de Vroegmis; 9.30 de Hoog mis. Onder de H.H. Missen Collecte voor den St. Pieterspenning. Na den middag half 2 Catechismus; half 3 Vespers. In de week de H.H. Missen om 7 uur en 8.30, doch in de maand October is de 2de H. Mis «m kwart over 8, daarna Uitstel'ing van het H. Sacrament: Ro zenhoedje en gebeden voor den nood der Kerk en Zegen met het Allerheiligste. Dinsdag: '7 uur de H. Mis in het Geeticht, de 2de H. Mis oan 9 injg. Donderdag: na de 2de H. Mis gelegenheid om ito biechten. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand; kwart over 8 gezongen H. Mis met uitstelling ter aanbidding vare het Allerheiligste Sacrament, daarna de gebeden voor den nood der kerk. Zaterdag: na de 2de H. Mis en des nam. van half 4 af gelegenbeéd om te biechten. LISSE. Parochie van de H. Agatha. Zondag: te 7 u. en half 9 gelezen H.H.Mis sen met onderrichting; te 10 uur Hoog mis met predikatie; te half 2 Catechis mus; te half 3 de Vespers. Maandag: slechts 2 H.H. Missen, te half 8 en half 9. Dinsdag: 's avonds te 7 uur Lof, waaron der de Rozenkrans zal gebeden worden. Donderdag: van 5 tot 7 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: de 1ste Vrijdag der maand, toe gewijd aan. de vereering van Jezus Godd. Hart; 's avonds te 7 uur het H. uur eji Lof ter eere van het Godd. Hart van Jezus. Zaterdag: onder en na de H.H. Missen tot 11 uur en 's middags van 3 uur af gelegenheid om te biechten; 's avonds te 7 uur Lof &n_ Rozenkrans. MEIJE EN ZEGVELD. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7 uur vroegmis; 9 uur Catechis mus; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof. Maandag: 8 uur H. Mis, 12 uur Catechis mus. Dinsdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus. Woensdag: 8 uur de H. Mis; 12 uur Cate chismus. Donderdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus. Vrijdag: 8 uur H. Mis. Zaterdag: 8 uur de H. Mis. Na de H. Mis gelegenheid om te biech ten en des namiddags van 3.308 uur. NIEUWKOOP. Parochie van de H. Maria Hemelvaart. Zondag: half 8 H. Mis Parochie; 10 uur gezongen H. Mis; half 2 CatCechismus; •half 3 II." Familie. Maandag: 7 en 8 uur H. Missen. Dinsdag: half 7 Uitvaart voor P. v. d. Weyd-cm ail's lid H. Fam. 8 uur H. Mis. Woensdag: 7 en 8 uur H. Missen. Donderdag: 7 en 8 uur H. Mis. Vrijdag: 7 uur H. Mis; 8 uur gezongen H. Mis; 4 uur Lof. Zaterdag: 7 en 8 uur de H.H. Missen. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur stille H. Mis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Lof. Donderdag en Vrijdag: Catechismus. Vrijdag; half 9 gezongen H. Mis. Zaterdag: BdecMhooren den ganschen NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag: de H. Masseai te 7, 8.30 en. 10 uur. 1.30 uur Catechismus; 2.30 uur Vespi In de week de H. Missen te 6, 7 en 8 u. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis ter eere van H. Hart met Rozenkrans; 7 uur H. Hart met Litanie en akte van toe wijding. NOORDWIJKERKOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag: 7 uur en half 9 stadie H.H. Mis sen met onderrichting; 10 uur Hoog- niis met predikatie; 's namiddagé 2 uur Lof en Kruisweg. Vrijdag: half 9 gezongen H. Mis unit dank baarheid. Gedurende de maand October zal da gelijks vóór de H. Mis van half 9 het Rozenhoedje en de Litanie en het gebed van den H. Jozef gebeden worden. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomeus. Zondag: de H.H. Missen te 7 uur en te 10 uur; te 1-30 uur Catechismus; te 2.30 uur Vespers. Vrijdag, te 6.30 uur Lof met Rozenhoedje en gebeden tot opening van de Oc-to- berm a and. Zaterdag: te 6.30 uur Lof met Rozenhoedje enz. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: H.H. Missen 7 en 10 uur. Caie dhisraus 1.30 uur. Vesperv2.30 uur. Lof 7 uur. Maandag: «ar vnfgende töag&ï de WA. Móssen 7 en 8 uur. Dinsdag: 6.30 uur Lof voor den vrede. Donderdag: Biechthooren 59 uur. Lof 0 30 uur. Vrijdag: Lof 6.30 u., daarna biechthooren. Zaterdag: biechthooren 59 uur. Catechianus naar gewoonte. OUDE WETERING. Parochie van den H. Jacobus. Zondag: de H.H. Missen te 7 en 10 uur; 2 uur Catechismus; 3 uuir Lof. Na het Lof de Bibliotheek open tot half vijf. Maandag: de H.H. Missen te 6 uur en kwart over 7. Te 8 uur onderrichting voor alle kin deren, die tot de eerste H. Communie en tot de plechtige Communie zijn toege laten en nog op. de verschillende Peerin gen zijn- lederen avond 8 uur repetitie voor de zomeers. Dinsdag: de H.H. Missen te 6 uur en •kwart ovea* 7. Te 8 uur onderrichting, zooals Maandag. Woensdag: de H.H. Missen 6 uur en kwart over 7. Te 8 uur onderrichting zooals Maandag en Dinsdag. Donderdag: de H.H. Missen 6 uur en kwart over 7. Te 8 uur gedegenheid tot biechten voor de kinderen, die aan de driedaagsche onderrichting hebben deelgenomen. Vrijdag: de H.H. Missen te 6 uur, cn zin gende Mis kwart over 7, waaronder algemeeme Communie der kinderen, die aan de ónderrichting hebben deelgeno men. Des avonds half 8 Lof en predi katie tot voorbereiding van -het Aan- biddingsfeest en Octoheroefening. Dien dag feest van Sint Bavo, patroon der Cathedral© Keik van ons bisdom. Zaterdag: H.H. Missen 6 uur en kwart over 7. Feest der H.H. Engelbewaarders. Na de 2e Mis October-oefening. Des morgens biechtgelegenheid io,t 11 uur. Des namiddags van 4 uur tot 9 uur gelegenheid tot biechten. A.s. Zondag feest van Aanbidding. Dien morgen zal ook te 6 uur de H. Commu nie worden uitgereikt. In de week kwar.t vóór zes des morgens gelegenheid tot biechten. RIJPWETERING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: heden het Jaarlijksch Hoogfeest van Aanbidding. Volle Aflaat voor het Broed. v. Ged. Aanb. Onder alJe gods dienstoefeningen 2de collecte voor dat zelfde Broederschap, 's Morgens te 6 uur de gezongen Vroegmis, waaronder het Allerheiligste ter aanbidding wordt uitgesteld; na de Vroegmis, en ook te half negen zal de H. Communie wor den uitgereikt. Na den middag te 2 uur Vespers; en 's avonds te 7 uur plechtig lof, waaronder de feestpreek door den W.Eerw. Zeen-gel. heer Oudejans (leeraar aan het Semin. „Hageveld"), processie en ,,Te Deum". .Na het Lof zinge men het liedje: ,,Moge onze zang zich paren". In deze week dagelijks, behalve Vrijdag, te 11 uur Catechismus; en Dinsdag ook te 9 uur voor de kinderen,"die voor hun lste H. Communie leeren. Dinsdag: te 'haVf negen de LI. Mis voor den vrede met de Litanie van AKle Hei ligen Woensdag: feest van den LI. Aarts-Engel Michaël: dag van devotie. Te half tien gezongen H. Mis met ,,Veni Creator'* voor Bruidegom en Bruid. Donderdag: te half negen de jaanlijksche gezongen Rouw-Mis van het Broed, van Ged. Aanb., daarna gelegenheid om te Biechten. Vrijdag; begint de Octobermaand, welke bijzonder is toegewijd aan Maria als Koningin, van den AUlerhedligsten Ro zenkrans. De Aflaten van de Octobeirmaand zijn weer dezelfde als in vorige jaren. Vrij dag is het ook de lste Vrijdag der maand, toegewijd aan de vereering van het Godd. Hart. Op dien dag of op den volgenden- Zondag vo.lle Aflaat voor het Aartsbroed. van het H. Hart met het Apost. des Geheds. 'e Morgens reeds te 7 uur gelegenheid om te biechten.; te half negen gezongen LI. Mis met Uit stelling, en daarna de voorgeschreven Rozenkransgebeden. Vrijdag is het ook het feest van den H. Bavo, Patroon der Bisschopskerk te Haarlem. Zaterdag: de Rozenkransgebeden na de LI. Mis van 8 uur; vanaf 7 uur tot na de LI. Mis van half negen, en na den mid dag van 4—8 uur gelegenheid om te biechten. Dien dag is het het feest der LI.LI. Eng.-Bewaarders. A.s. Zondag; lste Zondag der maand: te verdienen voile Aflaat. 2de Collecte voor de sieraden der kerk. A.s. Zondag is het tevens de plechtige viering van het feest van den .Allerh. Rozenkrans. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratlus. Zondag: te 7.30 uur H. Mis; te 10 uur de Hoogmis; te 1.30 uur Catechismus en 2.30 uur de Vespers; 's avonds te 7 uur Lof. Maandag: 's avonds 7.30 uur Mania-Con- greaatie voor mannen en jongens. Men wordt verzocht zooveel mogelijk de hoekjes mee te nemen. Dinsdag: 12 uur Catechismus voor de plechtige Communie. Woensdag: 7 uur Maria-Congregatie. Men wordt verzocht de medailles' te dragen. Donderdag: 'e middags van 47 uur biechthooren voor den len Vrijdag. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. Om 7 uur gezongen H. Mis; 's avonds om ha'f acht Lof ter eere van het Goddelijk LIart. 12 uur Catechismus vooa* de plechtige Communie. Zaterdag: Feestdag der Engelbewaarders, 's Namiddags te 3 uur biiechthoorein^ te 7 uur Lof ter eere der LI. Maagd, STOMPWIJK. Paroohie van den H. Laurentlus. Zondag: 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 1 uur Catechismus; 2 uur Vespers; 7 uur Congregatie Maandag em de volgende dagen de H. Missen te 7 en 8 uur, behalve Dinsdag en Woensdag. 9 uur de Catechismus. Dinsdag: te 9 uur de tweede H. Mie een te aimgem H. Mis met trouwplechtigheid. Te 11 uur Catechismus. Woensdag: ,te 9 uur de tweede H. Mis een ite zingen H. Mis met trouwplechtigheid. Te 11 uur Catechismus. Donderdag: Catechismus te 9 uur. Vrijdag: Biechthooren voor de jongens. Zaterdag: De eerste H. Mis in het Ge sticht. Biechthooren van 4 uur af. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentlus. Zondag: te half 8 de Vroegmis; te 10 uur de Lloogmls. Te half 2 Catechismus, daarna bibliotheek. Geen vergadering van St. Aloysius. Te 7 uur het Lof. Na hte Lof Volkszanguitvoering in het Ver- eenigingsgebouw met begeleiding van het vólkszangorgelToegang vrij - voor alle parochianen. Maandag, Dinsdag en Woensdag: 's mor gens telkens na de 2de H. Mis oefenin gen voor de kleine kinderen, dde zich voorbereiden, voor de le Heilige Com munie. Na de oefeningen) v-an Woens dagmorgen biechthooren voor de klei nen. WoensdagmkLda.g na schooltijd komen de andere kinderen, jongens en meisjes, die anders Vrijdag komen, biechtten om Donderdag met de kleinen te c cxmmumicee ren. x Woensdagmiddag te 5 uur biechthooren voor ouders en andere belangstellenden. Vrijdag: le Vrijdag: te 8 uur gezongen H. Mi.s voor de levende en overledene leden van het Genootschap van, het Goddelijk Hart. Vrijdagavond te half 8 Lof ter eere van, het Goddelijk Hart en Octoberoefenin- gen. Zaterdag: Onder de H. Mis van 8 uur al- gemeene H. Communie der kinderen. Des middags van 3 uur af gelegenheid om te biechten. Zaterdagavond te half 8 Lof met October- oefeningen. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: de H.H. Missen om half 8 en 10 uur; half 2 Catechismus; 3 uur Vespers met Rozenhoedje; 6 uur Congregatie van het Geestelijk Verbond, afd. Man nen. Maandag: half zeven op de Kapel H. Mis; half acht uitreiking der H. Communie; 8 uur H. Mis. Catechismus volgens gewoonte, uitge nomen Maandag. Dinsdag: half 8 uitreiking der H. Com munie; 8 uur LI. Mis. Woensdag: de H.H. Missen om 7 en 8 u. Donderdag; 7 en 8 uur H. Mis; 8 uur ge zongen. Voorrn. tot 10 uur; des namiddags van 57 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag- de H.II. Missen om 7 en 8 uur. 8 uur gezongen H. Mi9 ter eere van Jezus H. Hart.; 's avonds 7 Lof ter eere van Jezus H. Hart met Litanie. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur; ■des voorrn. tot 10 uur en des nam. van 45 uur voor de kinderen, vervolgens tot 9 uur gelegenheid om te biechten aan drie biechtstoelen. WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: 7 uur en half 9 de gelezen H.H. Missen; in de LI. Mis te half 9 Eerste LI. Communie; 10 uur de Hoogmis; 2 uur Catechismus; 3 uur Kruisweg; 6 uur Congregatie voor de mannen. A.-s. Zon,-- dag half 6 uur Congregatie voor de vrouwen. Maandag: slechts 2 H.H. Missen 7 en 8 u. Dinsdag eh volgende dagen de H.H. Mis sen te 7, half 8 en 8 uur. Vrijdag: le der maand 7 uur gez. H. Mis. 's Avonds 7 uur Lof. Zaterdag: 's Avonds 7 uur Lof. Deze week Catechismus naar gewoon te; gelegenheid om te biechten naar gewoonte, Zaterdag 's morgens tot 11 üur; na den middag 49 uur. A.s. Zondag: le der maand: Rozenkrans- feest. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis met preek 2 uur Lof. Lied 64. Maandag en volgende dagen 7 uur H. Communie en 8 uur de H. Mis. Dinsdag: de gezongen Rouwmis voor de overledenen op ons kerkhof begraven. Donderdag: 8 uur gezongen H. Mis. Biechthooren iederen dag vóór en na de LI. Mis; Zaterdagmiddag 4, 5, 6 en 7 uur. Vrijdag: lste Vrijdag der maand, toege wijd aan het H. Hart van Jezus, gezon gen H. Mis met uitstelling van het Al lerheiligste; Litanie, van het Godd. LIart en Acte van toewijding. De lste dag der Octobermaand; 's avonds 7 uur H. Hart- Lof met Rozenh. en de andere voorge schreven gebeden. Lied 107. Zaterdag: 7 uur Lof met de gebeden der Octobermaand. Lied bid. 39 van het Kevboek. ZOETERMEER. Parochie van den H. Nicolaus. Zondag: de H. Missen om 7 uur, half 9 en om half 11 de Lloogmis; 1.30 uur Cate chismus; half 3 Lof en om 7 uur de H, Familie. Deze week de H. Missen om zeven uur en kwart over acht. Dinsdag: des avonds om 7 uur de Vincen- tiu s-c onferenti e Vrijdag: eerste Vrijdag der maand. Veer tigurengebed. Zaterdag: Veertigurengebed. Voorzien van de laatste H. Sacramen ten: Joajawef Bnflrteridijtf en I^onard^ den Elzen. ZOETERWOUDE. Parochie van den H. Joannes Onthoofding, Zondag: 7.30 de vroege Mis; 10 uur de Hoogmis; 1 uur Catechismus; 2 tiur Vespers en Lof voor den wereldvrede, lederen dag de H.H. Missen om 7 en 8.15 uur. Zaterdag oan 8.30 uur. In week dagelijks de Catechismus om 8 cy, v.m. Maandag, Dinsdag en Woensdag slechts één© H. Mis om 8.15 uur, de andere gen om 7 en 8.15 uur. Aanstaande Zwt. dag het Rozenkrans feest. Woensdag: de feestdag van den II. Aars- engel Michaël. Dag van devotie. 8.15 il gezongen H. Mis. Donderdag: geldt reeds de biecht. Zater. dag, en Zondag de H. Communie, en Zaterdag van 2 uur af het keikbezcdc van onze Broederschap kerk van Allei-h, Rozenkrans. Bij ieder bezoek te verdie nen een vol'.ie Aflaat. Vrijdag: lste Vrijdag der maand, toeg®. wijd aan de vereering van Jezus Allerh. Hart. (Rozenkrans na de Lf. Mis van 8.15 uur geheel de maand.) Zaterdag: na de LI. Mis van 8.30 uur gefe genheid om te biechten geheel den dag tot 7 uur behalve van 123. ZOETERWOUDE—LEIDERDORP. Parochie van de H. Maria Onb. Ontvangenis. Zondag: kwart voor 7 uur uitreiking dei H. Communie. De LI. Missen om hall 8 en 10 uur. Catechismus. 3 Vespers en half 7 Lof. Maandag en. de volgende dagen de LI. Mij om half 9. Uitreiking der H. Communie om half 8. Dinsdag: geen Lof. Donderdag: 5 uur biechthooren. Vrijdag: uitreiking de-r H. Commuruie 6 a; 8 u. H. Mis; 7 u. Lof; half 4 en half 5 kinderen biechthooren. Zaterdag: de H. Mis om half 9. Vanaf 5 uur biechthooren. AGENDA'S. Ned. R. K. Volksbond. Zaterdag, 25', Sept. 9—10 uur. Spaar- en Voorschotbank (Hoogl. Kerkgracht 40). Maandag, 27 Sept. 910 uur Brandstoffen- commissie. (Hoogl. Kerkgracht 40). Yrjjdag, 1 Oct. 9 u. Bestuursvergadering. Vrijdag-avond, halfnegen repetitie van de Harmonie St. Gregorius in hot St. Jozefs zaaltje. Tevens aanneming van nieuwe leden, "en commissie Reglementshevziening. Za*erdag, 2 Oct, 910 u. zitting Spaar- en Voorschotbank. (Hoogl. Kerkgracht 40.) Ondersteuningsfonds. Verplichte ledenvergatlering op Maandag 27 Sept. 's avonds half 9 in café Zomerzorg, Verkiezing van 3 commissarissen, waarvan een zich niet herkiesbaar stelt. St. Jozefsgezellen-Vereeniging. Zondag, is de zaal open van 12'/22ï/i en van 57 uur voor de leerlingen; van 8-10 uur verpl. bijeenkomst voor de Gezellen; ten 5 uur kegelconcours voor de Leerlingen; ten kwart voor 9 uur kegelclub „Hout of Fout." Maandag, Dinsdag en Donderdag is de zaal beschikbaar voor de Gezellen. Woensdag, repetitie Tooneel. Donderdag, kegelclub Afd. Geh. Gezellen, „Alle negen." Zaterdag, Zitting Spaarkas op de gewone :en. N. B. Zaterdag 2 October is de bibliotheek heropend. Zondag, 3 Oct. begint het onderricht voor de Leerlingen die van de Katechismus zijn ontslagen van kwart voor 1 tot half 2. Zita-Vereeniging. Zondag, geopend vanaf 12 uur. Van half! tot halfvijf Zangles. Van half 5 tot half zes Godsdienstonderricht voor de meisjes van het Patronaat van 1218 jaar. Van half 6 tot half 7 Ontspanning. Van half 5tothalf6 Spaarkas en bibliotheek, Patronaatsmeisjca. 's Avonds tot 10 uur gezellige bijeenkomst in de lokalen der winkeijuflï. cn dienstboden. Maandag-avond van half 8 tot 9 uur Hei- halingsonderwijs (groot Patronaat). Van hall 8 tot 9 uur handwerken (klein Patronaat.) Dinsdag, van 11 tot 12 uur voormiddagen van 8 tot 9 uur arbeidsbeurs. Inlichtingen voor verschillende betrekkingen. Van half acht tot 9 uur Herhaliugsonderwijs (klein Patronaat.) Van half 8 tot 9 uur Handwer ken (groot Patronaat) Woensdag-avond van 8 tot 10 uur gezellig» bijeenkomst voor dienstboden; van 8 tot hall 10 uur les in het verstellen, ioor meisjes boven de 15 jaar. Spaarkas Ar bibliotheek van 89 uur, (ook niet-leden kunnen wei den toegelaten.) Van half 8 tot halftien Kookles (Clubavond) Donderdagavond de zaal geopend voor dienstboden. Van 8 tot half 10 Costuumcursus. "Vrgdag-avoncl. Van haif 8half 10 gezel lige bijeenkomst van meisjes. Afdeeling Clubavond. Van halfacht tot 9 uui les in het verstellen voor meisjes vaa 1215 jaar. yan 89 uur Arbeidsbeurs. Van half Stol 9 uur Cursus in knippen en naaien van on dergoed. St. Luduina-Meisjes-Patronaat St. Petrus Parochie. Maandag, van 7 uur tot kwart voor 9, Brei- cursus. Dinsdag, van 7 uur tot kwart voor 9, Naai- Verstel- en Knipcursus. Woensdag, van 7 uur tot kwart voor 9, Zangles en Herhalingsondcrricht. Donderdag, van 7 uur tot kwart voorH Herhalings- en Godsdienstonderricht. St. Agnes Meisjes Patronaat Par. 0. L.V. Hemelvaart (Mon Pére.) Maandag, (aanvang van den Wintorcumtf) van half 8 tot 9 uur; lste leerjaar: Herha* lingsomlerwijs, 2de leeraar Naaicursus. Dinsdag, van half 8 tot 9 uur; lste Leerjaar Naaicursus. Woensdag, van 8 tot 9 uur. lste en-* leerjaar: Spaarkas en Godsdienstonderricht Donderdag, van halfacl\t tot 9 upr, lsie leerjaar: Naaicursus. Vrijdag, van half acht tot 9 uur, 2de lec jaar: Naaicursus.

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 8