eerste priesterzegen ie hun toegekomen..,* In het klooster overhandigde de hoog waardige Bisschop mij het wijdings-docu- ment met een verlof tot mis-lezen en de jurisdictie voor zijn diocees. Reeds dien- zelfden avond mocht ik met het goddelijke „Ego te absolve Ik ontbind u" mijn zielenarbeid beginnen, een arbeid, die hier zoo bovenmate zegenrijk en troostvol is. Den vo'genden dag droeg ik in het klooster mijn eerste plechtige heilige Mis op; de goede Pater Gardiaan zelf wilde mij daarbij tot mijn grootc vreugde assi- steeren. Een dertigtal mijner wapcnge- nooten waren ook nu aanwezig; zij zon gen enige vrome liederen en naderden tot de H. Tafel. Dank aan de welwillendheid der Mili taire overheid, kan ik nu met mijne broe ders in het priesterschap dag om dag in het klooster of in het kamp het heilig mis offer opdragen. Wat oen zoete, verster kende troost in dé bitterheid der verban ning! Welk een gelukkig aandenken uit mijn gevangenschap en het katholieke Beieren zal ik mede dragen naar Frank rijk! Waar ik mij ook moge bevinden in mijn verder loven, hetzij in Europa, hetzij in onze geliefde Afrikaansclie missiën, nooit zal ik het klooster yan Lechfeld, de wieg van mijn priesterlijk leven, en den boogwaardigen bisschop van Augsburg, mijnen vader in het heilig priesterschap, uit het dankbaar geheugen verliezen. Wat een heerlijk bewijs der katholici teit onzer heilige kerk ligt nie.t in deze kleine, doch verheven oorCogsieptsode!'' J. REGNIER, C. S. Sp. Tot slot van het feest had nog een toediening van het H. Vormsel plaats. De gelukkige was ook een krijgsgevangene. Op het feest der Onbevlekt Ontvangene had hij in het kamertje, dat den oudste order ons. een Domheer uit Langres, tot kapel en woning dient, de genade des ge le ofs met het H. doopsel ontvangen. KERKBERICHTEN. ALPHEN. Parochie van den H, Bonifacius. Zondag: H.H. Missen 7 uur; 8.30 uur (Ka pel); 10 uur Hoogmis; 1.30 uur Catechis mus; 2.30 uur Vespers met Rozenhoedje; 7 uur Lof met predikatie over het H. Sacrament, en verdere oefeningen. Alle avonden, behalve Zaterdag 7 uur Lof met Rozenhoedje. Maandag.: de H.H. Missen 7 uur; 7 uur (Kapel); 8.15 uur, geheel de week. Donderdag: van 4—5 uur biechthooren. Vrijdag: Feestdag van het II. Hart; 8.15 uur gezongen II. Mis. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wif.librordua. -tïa. tik riungnirs en voor en na het Lof gelegenheid om te biechten. Maandag: 7.30 uur II. Mis. 7 uur Lof. Dinsdag: 7.30 en 8.30 uur H.H. Missen. 7 uur Lof. Woensdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. 7 uur Lof. Donderdag: 7.30 en 8.30 u. H.H.Missen; 7 u. Lof ter eere van het H. Sacrament. Vrijdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag: 7.30 en 8.30 uur II. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking der H. Communie; eiken avond 7 uur Ro zenhoedje om door de voorspraak van Ma ria den vrede van God af te smeeken. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: 7 uur Vroegmis; 9.30 uur Hoog mis. 6.30 Lof met predicatie, processie en Lofzang ,,Te Deum". Vrijdag: 8.15 uur, gezongen H. Mis, en des avonds van 6—9 uur gelegenheid om te biechten. Zaterdag: Gelegenheid om te biechten vanaf 3.30 uur en des avonds te 7 ure Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H. Missen te 7 en 8.15 uur. Deze week Catechismus volgens ge woonte. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com munie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Vespers; 7 uur Lof ter eere van 't Alle-rh. Hart van Jezus. Maandag: 7.30 uur H. Mis in het Zuster- gesticht. Dinsdag: 9 uur gezongen H. Mis, huwe- lijiksinzegening van Joannes Schrama en Alida Verbaan. Woensdag: 8.15 uur de H. Mis. Catechis mus 11.30 uur. Donderdag: 8.15 uur H. Mis; 9 uur en 11.30 uur Catechismus. Vrijdag: Feestdag van 't Allerh. Hart van Jezus. II. Mis gezongen 8.15 uur. Cate chismus 's nam. 3.30—4.30 uur. 8 uur 's nam. Lof in het Zustergesticht. Zaterdag: 7 uur gezongen H. Mis in het Zustergesficht. Gelegenheid om te biech ten om 9 uur 's morgens, 's nam. van 48 uur. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag: om half 8 de eerste H. Mis; om 10 uur Hoogmis; om half 3 Vespers en 's avonds om half 7 Lof met preek, pro cessie en „Te Deum". Maandag: en de overige dagen de eerste H. Mis om 7 uur; de tweede om kwart over 8. Vrijdag: Feestdag v. h. H. Hart om half 9 gezongen H. Mis; 's avonds om half 8 Lof. HOOQMADI. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis; 2.30 uur Vespers. Maandag: en volgende dagen de H.H. Mis sen 8 uur en 8.30. KATWIJK. Parochie van den H. Joannes Geboorte, Zondag: De H.H. Missen te 7, 9 en 10 u. te half 1 Catechismus; vanavond te kwart vóór 7 uur Rozenhoedje; te 7 uur Lof met preek. Dinsdag- en Woensdagavond te half 8 Lof ter eere van H. Antonius en van H. Jozef. Woensdag: 's middags van 12 biechthoo- ren voor de kinderen. Vrijdag: Feestdag van het H. Hart; 's morgens te 8 uur geaongen H. Mis en 's avonds te half 8 Lof. Zaterdag: 's Middags van 5—9 uur gele genheid om te biechten. Deze week Catechismus naar gewoonte. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianu9. Zondag: H. Mis 7 en 10 uur. Na de Hoog mis Catechismus. 2 uur Vespers; 7 uur Lóf met preek, lied 36. Door de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Maandag: Catechismus le klas. Dinsdag: Catechismus 2e klas. Woensdag: Catechismus le klas. Donderdag: Catechismus 2e klas; 3.30 4.30 en 7—8 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: Feest van bet H. Hart; de H. Communie wordt om 6 uur uitgereikt de H.H. Missen om 6 en 8 uur; vóór 6 uur wordt er geen biecht gehoord, wel vóór de tweede H. Mis; half 7 Lof in het gesticht. Catechismus 3e klas. Zaterdag: de H. Mis om 8 uur. In 't ge sticht ook een H. Mis* om 8 uur; s av. 7 uur Lof. Van 3—8 uur gelegenheid om te biechten. LEIDSCHENDAM. Parochie van den H. Petrus en Paulus. Zondag: 3 uur Vespers; 6.30 uur Lof. Dinsdag: 9.30 uur gezongen H. Mis voor een zilveren echtpaar. Donderdag: 6.30 uur Lof. 6—8 uur Biecht- hooren. Vrijdag: 8.30 uur gezongen II. Mis ter eere van het H. Hart. 6.30 uur Lof met Litanie en acte van toewijding aan het II. Hart. Zaterdag: 6.30 uur Lof. Biechthooren van 59 uur. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: 7 uur Vroegmis, half 10 Hoog mis. Onder de H.H. Missen Collecte v. d. sieraden van kerk en aJitaarj Na. den middag half 2 Catechismus en half 3 Lof. maandag; s'AVbndS /"uur*DOT n Dinsdag: 7 uur de H. Mis in het Gesticht, des avonds 7 uur Lof. V/oensdag: 's Avonds 7 uur Lof. Donderdag: Na de 2de H. Mis en des na middags _van 57 uur gelegenheid om te biechten, des avonds 7 uur Lof. Vrijdag: Feestdag van het H. Hart van Jezus; half 9 gezongen H. Mis en des avonds ten 7 uur Lof ter eere van heit Goddelijk Hart. Zaterdag: Na de 2de H. Mis en des nam. van half 4 af gelegenheid om te biechten. LISSE. Parochie van de H. Agatha. Zondag: te 7 u. en half 9 gelezen H.H. Mis sen, te 10 u. Hoogmis; half 3 de Vespers; 's avonds 7 uur lof en predikatie. Maandag en de overige dagen 's avonds te 7 uur Lof. Vrijdag: Feest van het Godd. Hart van Jezus, 's Morgens te halfelf gezongen H. Mis. Zaterdag: 's Middags vanaf 3 uur gelegen heid om te biechten. MEIJE EN ZEGVELD. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7 uur vroegmis; 9 uur Catechis mus; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof. Maandag: 8 uur H. Mis, 12 uur Catechis mus. Dinsdag: 8 uur II. Mis; 12 uur Catechis mus. Woensdag: 8 uur de H. Mis. Donderdag: 8 uur de H. Mis; na de H.Mis biechtgelegenheid; 12 uur Catechismus; 47 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: 9 uur de gezongen H. Mis. 7.45 u. Uitreiking der H. Communie. Zaterdag: 8 uur de H. Mis. Na de H. Mis gelegenheid om te biech ten en des namiddags van 3.308 üur. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur Vroegmis; 10 uur Hoog- mus; 2 uur Vespers. Maandag: en volgende dagen H. Mis om 8 uur. Woensdag, Donderdag en Vrijdag Cate chismus. Zaterdag: biechthooren van half zes. tot 7 uur. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag: de II. Missen ten 7, 8.30 en 10 u, I.30 uur Catechismus; 2.30 Vespers; 6.30 uur Lof v. H. Sacrament met predikatie. Maandag: de H. Missen te 6 en 8 uur; vol gende dagen der week de H. Missen •te 6, 7 en 8 uur. Vrijdag: plechtige feestdag v. H. Hart-. 8 uur gezongen H. Mis; 7.30 uur Lof v. H. Hart. NOORDWIJKERHOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag: 7 uur en half 9 Stille H.H. tJie- een met onderrichting; 10 uur Hoogmis i met predikatie; 's Namiddags 2 uur Lof en predikatie ter eere van het Allerh. Sacrament Maandag: 's avonds half 8 Lof ter eere van het Allerh. Sacrament Dinsdag: half 8 Lof. Woensdag: half 8 Lof. Donderdag: half 8 Lof. Vrijdag: half 9 gezongen H. Mis ter eere van het Alh. Hart van Jezus, 's avonds half 8 Lof en predikatie. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomew Zondag: de H.H. Missen te 7 uur en te 10 uur; te half drie Lof met predicatie. Donderdag: Van 5 uur af gelegenheid om te biechten. Vrijdag: Feest van het H. Hart van Jezus. Te 8 u. gezongen H. Mis; 's avonds te 7 uur Lof. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Willibrordu9. Zondag; H.H. Missen 7 en 10 uur. Cate chismus 1.30 uur. Vespers 2.30 uur. Lof en preek 7 uur. Maandag en volgende dagen H. Mis 7 en 8 uur. Dagelijks, uitgenomen Zaterdag, Lof 7 uur. Donderdag; Biechthooren 'e morgens na de H. Mis, 's nam. 6—9 uur. Vrijdag: Gezongen H. Mis 8 uur. Zaterdag: Biechthooren na de H. Mis en 's nam. 59 uur. Catachismus naar gewoonte. OUD-ADE. Parochie van den H. Bavo. Zondag: Heden plechtig Aanbiddingsfeest. Uitstelling van het H. Sacrament van af 6.30 uur. H.II. Missen als op Zondag. Uitreiking der H. Communie te 6.30, 7 uur, onder de vroegmis en te 9 uur. Te 2 uur plechtige Vespers en te 7 uur plechtig Lof. Vrijdag: Feestdag van het Allerh. Hart. In de week Catechismus volgens ge woonte. OUDE WETERING. Parochie van den H. Jacobus. Zondag: heden de plechtige viering van het H. Sacrament en laatste dag van het Triduum. Schaalcollecte •voor de kerk. 2 uur Catechismus. Bibliotheek van 44.30 uur. Te 7 uur plechtig Lof, predikatie, 't gebed „Allerliefste Jezus", Te Deum. Gedurende de Juni-maand zal iederen morgen na de H. Mis de Litanie van het II. Hart worden gebeden. Maandag: de H. Mis te 7.30 uur. Dinsdag; de H. Mis 7.15 uur. Catechis mus 8 uur. Woensdag: de H. Mis 7.15 uur; Catechis mus 8 uur. Donderdag: de H. Mis 7.30 uur. Vrijdag: heden de feestdag van het II. Hart. Half 8 zingende Mis. Des avonds i'us en gezellen, medepatroon van ons bisdom. II. Mis 7.30 uur. II uur Catechismus. Biechthooren 59 uur. Kinderen 's morgens. Uitreiking der H. Communie in de week 6, 6.30 en 7 uur en vóór- én onder de H. Mis. Iederen avond biechthooren van hali negen tot 9 uur. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zon dog; H. Missen 6.30, 8 en 10 uur. Hedenavond te. 6.30 uur plechtig Lof met processie, hij "goed weer in den tuin. Deze week dagelijks de H. Missen' 7, 7.30 en 9 uur. Donderdag: te 9 uur gezongen II. Mis voor de leden van de Broederschap der Ged. Aanb. Zaterdag: H. Missen 7 en 9 uur. 49 uur biechthooren. RIJPWETER ING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: heden de Jaarlijksche plechtige Smeekdag, welke door den Paus is voor geschreven om van God te vragen, dat de veelvuldige, ja! dagelijksche H. Com munie onder de geioovigen moge toe nemen; ook 1ste Zondag der maand. Volle Aflaat, ook voor degenen, die, na waardig gebiecht en gecommuniceerd te hebben, de Namiddag-oefening bij wonen. Te half 7 de stilte Vroegmis, waarna de H. Communie zal worden uitgereikt; ook te half negen gelegen heid om te Communiceeren; de Hoog mis te kwart over tienen. Na den mid dag geen Catechismus; te 2 uur plech tig Lof met korte toespraak, Gebed en ,,Te Deum", en na het Lof zange men he,t liedje: „Dat Jezus leev'!" Onder de H.II. Missen 2de Collecte voor de sie raden der kerk. In deze week dagelijks, behalve Vrij dag, te 11 uur'Catechismus; en Dinsdag ook. te 9 uur voor de kinderen, die voor hun 1ste H. Communie leeren. Donderdag: te half negen gezongen H. Mis met. Uitst.; daarna gelegenheid om te biechten. Vrijdag: feest van het Allerheiligst- Hart van Jezus: volle Aflaat voor het Aarts- broed. van het H. Hart met het Apost. des Gebeds. Reeds te 7 uur gelegenheid om te biechten; te half negen gezongen H. Mis met Uitst., waarna vóór het „Tantum ergo" de Akte van toewij ding aan het H. Hart met de Litanie van het H. Hart zal worden gebeden; en na den zegen met het Allerheiligste zal gezongen worden het liedje: „Hart van mijn gekruisten Heer." Zaterdag: feest van den H. Ronifatius en zijne gezellen: mede-patroon van het Haarl. Bisdom, 's Morgens vanaf 7 uur tot na de H. Mis van half negen, en na den middag van 48 uur gelegenheid om te biechten. A.s. Zondag 2de Collecte voor de armen. In den loop deaer week zullen.' de Arm- meesters de gewone tweemaandeljjk- sche collecte aan de huizen houden, welke collecte aan uwe Christelijke lief dadigheid wordt aanbevolen. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratiue. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com munie. 1ste II. Mis 7.30 uur en de Hoog mis te 10 uur. 1.30 uur Catechismus. 6.30 uur predikatie, Lof en processie. De H. Missen zijn door de week te 7.30 en 8.30 uur. Maandag, Dinsdag, Woensdag en Don derdag 's avonds te 8 uur Lof ter eere van 't H. Sakraanent. Vrijdag te 12 uur Catechismus. Donderdag: van 39 uur biechthooren. Vrijdag: feest van 't H. Hart: te 7 uur ge zongen H. Mis. Den geheelen dag is do Kapel van 't H. Hart geopend, 's Avonds te 8 uur Lof. Zaterdag: 's namiddags 3 uur biechthoo ren; te 7 uur Lof ter eere der H. Maagd. Behalve Maandag en Donderdag door de week de H. Diensten te 7 en 8.30 uur. 6T0MPWIJK. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: Vroegmis 7.30 u. Hoogmis 10 u. Te 2 uur congregatie. Te 7.30 Lof met de gebeden van de Novene Maandag: De H. Missen gedurende deze week te 7 en 8 uur. Des avonds en de volgende dagen tot Zaterdag Lof te 7.30; te 9 uur Cathechismis; te 7 uur Lof. Dinsdag: Te elf uur Catechismus. Woensdag: Catechismus te 9 uur. Donderdag: te 9 uur Catechismus. Vrijdag: de H. Missen te 7 etn 8 uur. Biechthooren voor de meisjes. Te 7 uur een te zingen II. Mis; des avonds Lof en preek te 7.30. Zaterdag: de eerste II. Mis te 7 uur in het gesticht, te 8 uur de tweede H. Mis. VOORHOUT. Parochie van den H. Bartholomeus. Zondag: 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 1.30 uur Catechismus, Bijbelles, Catechismus leeren. 2.30 uur Lof met Rozenhoedje. Maandag tot en met Vrijdag 7.30 uur Lof. Dinsdag: half 12 en 12 uur Catechismus. Donderdag: half 12, 12 uur en half 4 Cate chismus. 7 uur biechthooren. Vrijdag: Feestd. H. Hart, 8 uur gezongen II. Mis. Zaterdag: 58 uur "biechthooren. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: te half 8 de Vroegmis; te 10 uur de Hoogmis. Na de Hoogmis Biblio theek. Te half 2 Catechismus. Te 6 uur vergadering van St. Aloysius. Te 7 uui plechtig Lof, het door den Paus voorge schreven gebed en den lofzang Te Deum. Maandag, Dinsdag en Zaterdag de H. Missen te half 8 en te 8 uur. Woensdag: de le II. Mis te 8 uur; de 2e te 9 uur tot afwering vaai ziekto onder het Donderdag: le H. Mis te 8 uur. Te 9 uur gezongen Trouwmis. Vrijdag: Feestdag van het Goddelijk Hart van Jezus. Vóór en. na de H. Mis van half 8 uitreiking van de H. Communie; te 8 uur gezongen H. Mis. Des avonds te half 8 Lof ter eere v. h. Goddel. Hart. 's Middags na schooltijd biechthooren voor jongens en meisjes. Zaterdag: onder de H. Mis van 8 uur Al gemeen e Communie. Zaterdagmiddag van 3 uur af gelegen heid om te biechten. Gedurende deze week de Catechismus naar gewoonte. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: de H.H. Missen om half 8 <n 10 uur; half 2 Catechismus; 3 uur Vespers met Rozenhoedje; half '7 Lof met predi katie, processie en „Te Deum". Maandag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Heden en volgende dagen Catechismus naar gewoonte, 's Avonds half 8 Lof ter eere van het H. Sacrament des Altaars. Dinsdag: de H.H. Missen om 7 uur en om half 10 gezongen Huwelijksmis, 's Av. half 8 Lof. Woensdag: om 7 uur II. Mis op de kapel; 8 uur in de kerk; 's avonds half 8 Lof. Donderdag: de H.H. Missen om 7 en 8 u. 8 uur gezongen; dés nam. van 57 geler genheid om te biechten; des avonds half 8 Lof ter eere v. h. H. S. des Altaars. Vrijdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Die van 8 uur gezongen. Des avonds half 8 Lof ter eere v. li. H. Hart v. Jezus. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Gelegenheid om te biechten 's morgens tot 10 uur; des nam. van 45 uur voor de kinderen, vervolgens tot 9 uur. WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: de H.H. Missen gelezen; 7 en 8.30; de Hoogmis: 10 uur; 2 uur Cat.; 3 uur CongT. voor mannen en vrouwen en alle belangstellenden; 7 uur Lof met predikatie. Maandag: slechts 2 H.H. Missen: 730 en 8 uur. Dinsdag en overige dagen de II.H. Mis sen 7, 7.30 en 8 uur. Vrijdag: Feest van het Godd. Hart; 7 u. ge zongen H. Mis; 's avonds 7 uur Lof ter eere van het Godd. Hart. Zaterdag: 7 uur Lof ter eere van Maria. Deze week gel. tot biechten volgens gewoonte, bovendien Donderdag 6 half 9, Zaterdag 5half 9. Catechismus volgens gewoonte. Zondag Congreg. voor de mannén. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis met preek; half 7 Lof en H. Sacr. Processie naar de Grot. Liederen 33 en 36. Maandag: en overige dagen 7 uur H. Communie; 8 uur H. Mis. Vrijdag: 7 u. H. Comm.; 8 uur gezongen K. Mis; 't avond* ba'f P TT Hartlof. Lied 45. Biechthooren ieu<-- cor en na de H. Mis. Zaterdagmiddag om 4, 6 en 7 uur. ZOETERMEER. Parochie van den H. Nicolaus. Zondag: de H. Missen om 7 uur, half 9 en half 11 de Hoogmis Half 2 Catechismus; half 3 Vespers; 7 uur plechtig Lof en Processie. Maandag: De H. Missen om 7 uur en kwart over 8. 12 uur Catechismus. Dinsdag: De II. Missen om 7 uur en kwart over 8. 12 uur Catechismus; half 8 Lof en gebeden. Daarna Vincentius-Confe rentie. Woensdag: De H. Missen om 7 uur en kwart over 8. 12 uur Catechismus; half 8 Lof en gebeden. Donderdag: De II. Missen om 7 uur en kwart over 8. 12 uur Catechismus; half 4 ■tot 5 uur biechthooren; half 8 Lof en ge beden. Vrijdag: Feestdag van het H. Hart. 7 uur gezongen H. Mis; kwart over 8 de tweede H. Mis; 12 uur Catechismus; half 8 Lof. Zaterdag: De H. Bonifacius. De H. Missen om zeven uur en kwart over achten. Van vijf uur tot half negen biechthooren. Voorzien van de H. Sacramenten: Joan nes Henneken; Jacoba Rijlaardsdam; Nicolaas Gahrmans. ZOETERWOUDE. Parochie van den H. Joannes Onthootding. Zondag: de H.H. Missen om 7.30 en 10 uur. 2 uur Vespers en gebeden voor de we reldvrede. 6.30 uur Lof, preek en gebed v. 't H. Hart, opwekking van de veel vuldige H. Communie en Te Deum. Geheel den dag Uitstelling en Aanbid ding van het Allerheiligste'. Maandag: de H.H. Missen om 7 en 8.15 u. In deze week iederen avond om 6.30 uur Lof ter eere van het Allerheiligste Sa crament. Vrijdagavond ter eere van het Hart van Jezus. Zaterdag geen Lof. Dinsdag: 7 uur gesticht de H. Mis; om 9 uur gezongen Trouwmis en Huwelijks zegen. Woensdag: de H.H. Missen om 7 uur en om 9 uur gezongen Trouwmis en Huwe- liikszegen. Donderdag: de H.II. Missen om 7 uur en om 8.15 uur gezongen II. Mis. Namid dag van 5—6.30 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: de H.H. Missen om 7 uur en om 8.30 uur gezongen II. Mis. Prijsoiitden ling in de Zusterschool. 6.30 uur Lof, eere boete en opdracht aan het II. Ailerii. IIaid van Jezus. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 30 u, daarna biechthooren e.n 's namiddag! van 35 en 67 uur. Geen Lof. lederen dag der week Catechismus om 8 uur v.m. ZOETERWOUDE—LEI DEP.OORP. Parochie van de H. Maria Onb. Ontvangenis. x.uiiuag'." Rivaii voor uur uitreiking di H. Communie. De II. Missen om ha! 8 en 10 uur. Catechismus. 3 uur Vespei en half 7 Lof. Maandag, Dinsdag, V/oensdag en Don derdag: half 8 uur uitreiking der H Communie; 9 uur H. Mis. Dinsdag: 8 uur Lof. Donderdag: van 5 tot 7 uur biechthooren. Vrijdag.: 7 uur uitreiking van de H. Com munie; 8 uur gezongen H. Mis; 8 uw Lof. Zaterdag: vanaf 5 uur biechthooren. AGENDA'S. Ned. R. K. Volksbond. Zondag, 6 Juni halfóén. Jaarvergaderinj van de Tabaksbewerkers. Installatie van den Geest, Adviseur. Spreker de lieer Gemen, uil Den Bosch. Maandag, 7 Juni 9 uur, Bondsvergaderinj verkiezing van een lid van den Centrafca Raad. Candidaten zijn: P. J. S. Serrarens, voorzitter V. P. U., en P. v. d. Staak, voorzitter der afdeeling. Aanwijzing van tien leden in de commissie voor reglements-lier- ziening. Halfjaarlijksch verslag van den pen* ningmeester. Benoeming verificateurs. Donderdag, 9 uur Bestuursvergadering. Zaterdag, 910 uur Spaar- en Voorschot bank. St. Jozefsgezellen-Vereeniging. Zondag, is de zaal open van 12y22% en van 57 uur voor de leerlingen;" van 8-10 uur verpl. bijeenkomst voor de Gezellen; ten 5 uur kegclclub „Klein maar Dapper", en ten kwart voor 9 uur kegelclub „Hout of Fout" Maandag, verplichte vergadering van Geli. Gezellen. Dinsdag, vergadering van Com. Gezellen. Dinsdag Woensdag en Donderdag is de zaal beschikbaar voor de gezellen. Woensdag ten 81/?. uur vergadering van de raad van 't Hoofdbestuur. Donderdag kegelclub Afd. Geh. Gezellen. „Alle negen." Zaterdag, Zitting Spaarkas en Bibliotheek op de gewone uren. Zita-Vereeniging. Zondag, geopend vanaf 12 uur. Half vier tot half 5 zangles. Van half vijftot half zes godsdienstondeiricht voor allo meis jes van 1218 jaar. Van half 6 tot half 7 Ontspanning. Spaarkas Bibliotheek Patio* naatsmeisjes. 's Avonds tot 10 uur gezellige bijeenkomst in de lokalen der winkeljuff. en dienstboden. Maandag, Bestuursvergaderidg 10y4 uur v.m. Dinsdag, van 11 tot 12 uur voormiddag en van 8 tot 9 uur 's avonds arbeidsbeurs. Inlichtingen vo'or verschillende betrekkingen- Van 71/2 tot 9 u verstelcursus voor de Patronaatsmeisj es. Woensdag-avond van 8 tot 10 uur gezellige bijeenkomst voor dienstboden; van 8 tot half 10 uur cursus in het verstellen, voor meiaje* boven 15jaar. Spaarkas en Bibliotheek van» 9 uur, (ook niet-leden kunnen worden toe gelaten.) Donderdag-avond van 8 tot half 10 uw Herhalingsonderwijs Patronantsmeisjesde zaal geopend voor de dienstboden; van halt» tot half 10 kookles voor de Patronaatsmcisjei Vrijdag-avond van half 8 tot half 10 "ur gezellige bijeenkomst van meisjes Afdeeling Vrouwenbond. Van half 8 tot 9 berW' lings-onderwys Patronaatsmeisjes.

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 6