de menschen, zal ook Ik belijden voor Mijn Vader, die in de hemelen is. Doch wie Mij verloochend heeft voor de menschen, hem zal ook Ik verloochenen voor Mijn Vader, die in de Hemelen is." L. J. M. JANSSEN SCHMIDT, Pr. KERKBERICHTEN. AARLANDERVEEN. Parochie van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus. Zondag: de H.H. Missen om 7.30 en 10 uur. 's Middags 2 uur Lof. In de week de H. Mis om 8 uur. Donderdag: do H.H. Missen als op Zondag: 7.30 en 10 uur. 'e Middags 2 uur Lof. ALPHEN. Parochie van den H, Bonifacius. Zondag: H.H. Missen 7 uur; 8.30 uur (Ka pel); 10-uur Hoogmis; 1.30 uur Catechis mus; 2.30 uur Veepers met Rozenhoedje; 4.30 uur Conferentie van het Juvenaat; 7 uur Lof met Mariapreek. Maandag,: de H.H. Missen 7 uur; 7 uur (Kape 8.15 uur; 7 uur Lof tot sluiting der Meimaand. Dinsdag: de H.H. Missen 7 uur (Kapel) 9 uur gezongen Trouwmis met Veni Creator. 7 en 8.15 uur uitreiken der H. Communie. Woensdag: De H.H. Missen, 7 uur; 7 (Ka pel) en 8.15 uur. Biechthooren na de H.H. Missen en 's middags van 46 uur. Donderdag: H. Sacramentsdag. De H.H. Missen 7 uur, 8.30 Kapel; 10 uur plech tige Hoogmis. 2.30 uur Vespers met Rozenhoedje; 6.30 Lof met processie en Te Deum. Na de Vespers biechthooren zoolang ei' zijn. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand, toege wijd aan het II.Hart. De H.H. Missen 7 uur; 7 uur (Kapel); 8.15 gezongen II. Mis. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met Rozenhoedje. Zaterdag: De H.H. Missen 7 uur; 7 uur (Kapél); 8.15 uur. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament met Rozenhoedje. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wüilibrordus. Zondag.: 7, 9 en 10 uur H.H. Missen. 7 uur Lof. Na de Hoogmis en voor en na het Lof gedegenheid om le biechten. Maandag: 7.30 en 8.30 uur H.H. Missen. 3 uur Lof. Dinsdag: 7.30 en 8.30 uur H.H. Missen. Woensdag: 7.30 en 8.30 uur II. Mis. 68 uur gelegenheid om te biechten. Donderdag: 7 en 10 uur H.H. Missen; 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Vrijdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, Zaterdag: 7.30 en 8.30 uur II. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking der H. Communie; eiken avond 7 uur Ro- vin üuui ue vuorspraaK van Ma ria den vrede van God af te smeeken. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: 7 uur Vroegmis; 9.30 uur Hoog mis. 2.30 Vespers met Rozenhoedje. Donderdag: de-s avonds te 7 uur Lof en van 69 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: 8 uur gezongen. II. Mis. Zaterdag: Gelegenheid om te biechten vanaf 3.30 u>ir en des avonds te 7 ure Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H. Missen te 7 en 8.15 uur. Deze week Catechismus volgens ge woonte. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag: 6.30 uur uitreiking der II. Com munie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Vespers; 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd. Maandag: 7.30 uur H. Mis in het Zuster- gestdcht. Dinsdag: 5.30 uur de H. Mis. Woensdag: 8.15 uur de H. Mis. Catechis mus 9 uur en 11.30. 's Nam. gelegenheid om te biechten van 6—8 uur. Donderdag: II. Sacramentsdag. Geen Zon dagsviering en geen verplichting van Mishooren. 6.30 uitreiking der H. Com munie. 7.30 eerste, 10 uur Hoogmis; 2 u. Vespers. Vrijdag: le der maand,..toegewijd aan de vereering van Jezus H. Hart. 8.15 uur gezongen H. Mis. Catechismus 3.30— 4.30 uur nam. Zaterdag: le der maand, te verdienen volle Aflaat. 8.15 uur de H. Mis. 's Namid dags gelegenheid om te biechten van 48 uur. HAZERSWOUDE. Parochie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: 7.30 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 1 uur Catechismus. 2 uur Vespers. Dinsdag: 9 uur Veni Creator en gezongen Huwelijksmis. Woensdag: 's avonds biechthooren van 68.30 uur. Donderdag: 7.30 H. Mis; 10 uur Hoogmis. 2 uur Vespers en Rozenhoedje. Vrijdag: 8 uur gez. II. Mis voor de leden v. 't Br. v. 't H. Hart. 's Avonds 7.30 uur Lof. Zaterdag: Biechthooren van 1012 en 's avonds van 49 ure. Gewone dagen Catechismus. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag.: om half 8 de eerste H. Mis; om 10 uur Hoogmis; om half 3 Vespers en Lof. Maandag: en de overige dagen de eerste H. Mis om 7 uur; de tweede om kwart over 8. Dinsdag: om 9 uur gezongen Huwelijkfi- mis. Donderdag: H. Sacramentsdag: de dien sten als op Zondag; om half 9 Vespers en Lof. HOOQMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis; 2.30 uur Vespers. Maandag: en volgende dagen de H.H. Mis sen 8 uur en 8.30. KATWIJK. Parochie van den H. Joannee Geboorte. Zondag: De H.H. Missen te 7, 9 en 10 u. te half 1 Catechismus; vanavond te 7 uur Aanbididing&lof voor de leden der Eeu wigdurende Aanbidding. Maandag: 's avonds te half 8 Medmaand- oefening. Dinsdag- en Woensdagavond te half 8 bovendien Lof ter eere van H. Antonius en van H. Joseph. Woensdag: 's middags van 12 biechthoo ren voor de kinderen. Zaterdag: 's Middags van 59 uur gele genheid om te biechten. Deze week Catechismus naar gewoonte. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianus. Zondag: H. Mis 7 en 10 uur. Heden schaal- collecte voor de St. Pieterspenning. Na de Hoogmis Catechismus. 2 uur Vespers, lied 30; 7 uur Lof met preek, lied 53. Door de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Maandag: Catechismus le klas. Dinsdag: Catechismus 2e klas. Woensdag: Catechismus le klas. Na de H.H. Missen, 3.30-^.30 en 7—8 u. gelegenheid om te biechten. Donderdag: H. Sacramentsdag, geen ver plichting, maar verzoek om als Zondag te vieren; de H.II. Missen 7 en 10 uur, 2 uur Vespers, daarna biechthooren zoo lang men achtereenvolgens komt. Vrijdag: Catechismus 2e en 3e klas. Zaterdag: de H. Mis om 8 uur. In 't ge sticht ook een H. Mis om 8 uur; 's av. 7 uur Lof. Van 38 uur gelegenheid om te biechten. LEIDSCHENDAM. Parochie van de H. Petrus en Paulu9. Zondag: 3 uur Vespers; 6.30 uur Lof met Rozenhoedje en Gebed van Z. H. voor den Vrede. Gedurende de Meimaand op de dagen waarop geen Lof is, 's avonds 6.30 uur Meimaandoefening en Gebed voor den vrede. Dinsdag: 9.30 uur Veni Creator en gezon gen Trouwmis. Woensdag: Van 68 uur biechthooren. Donderdag: 7 uur II. Mis; 10 uur Hoogmis; 3 uur Vespers; 6.30 uur Lof en processie. Vrijdag: 8.30 uur gezongen H. Mis ter eere van het II. Hart. Zaterdag: 6.30 uur Lof. Biechthooren van 59 uur. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: Hoogfeest van de Alleih. Drievul- rtifhei'T 7 ">"i* Vrrvo.cmiiR- half 10 Hnna. mis. Onder de H.H. Missen Collecte v. d. St. Pieterspenning. Na den middag half 3 Vespers en des avonds 7 uur Lof, waaronder het Gebed voor den vrede. In de weck de II. H. Missen om 7 uur en half 9. Dinsdag: alleen 7 urn- de II. Mis. Woensdag: na de 2de H. Mis en des na middags van half 4 af gelegenheid om te biechten. Donderdag: Hoogfeest van het Allerh. Sacrament, dag van devotie: de H.H. Missen als des Zondags; des avonds half 7 Lof met Processie, als het wedV gun stig is. Vrijdag: 's avonds 7 uur Lof ter eere van hot- Aï.erh. Sacrament. Zaterdag: Na de 2de H. Mis en des nam. van half 4 af gelegenheid om te biechten, 's Avonds 7 uur Lof ter eere van- het Allerh. Sacrament. LI8SE. Parochie van de H. Agatha. Zondag: te 7 u. en half 9 gelezen H.H. Mis sen, te 10 u. Hoogmis; half 3 de Vespers; 's avomds 7 uur Meimaand-lof en predi katie. Maandag: slechts 2 H.II. Missen te half 8 en half 9. Dinsdag: de eerste dag der maand Juni: avonds 7 uur Lof. Woensdag: 'a middags van 3 uur af ge legenheid om te biechten. Donderdag: H. Sacramentsdag, dag van dewotie. De H.II. Missen als op Zondag; 10 uur plechtige Hoogmis; 's middags half 3 Vespers; 's avonds te half 8 plech tig Lof, predikatie e«n procesisie. Vrijdag en Zaterdag: 's avonds 7 uur Lof. Zaterdagmiddag van 3 urn- af gelegen heid om te biechten. MEIJE EN ZEGVELD. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7 uur vroegmis; 9 uur Catechis mus; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof, waar onder het Rozenhoedje en gebed voor den vrede. Maandag: 8 uur H. Mis, 12 uur Catechis mus. Na de H. Mis de Litanie van de H. Maagd en het gebed voor den vrede. Dinsdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus. Wonesdag: 8 uur de H. Mis; gelegenheid om te biechten tot 9.30 uur en des na middags van 3.307.30 uur. Donderdag: 7 uur vroegmis; 9 uur Cate- ohismus; 10 uur Hoogmis; 2 uur Vespers. Vrijdag: 8 uur de H. Mis. Zaterdag: 8 uur de H. Mis. Na de II. Mis gelegenheid om te biech ten en des namiddags van 3.30—8 uur. NIEUWKOOP. Parochie van de H. Maria Hemelvaart. Zondag: Aanbiddingsfeest. 7 uur uitstel ling en terstond daarna de 1ste H. Mis. 10 uur Hoogmis; half 3 Vespers en half 8 Lof. Maandag: 7 en 8 uur de H. Missen. Dinsdag: 7 en 8 uur de H. Mis. Woensdag: 7 en 8 uur H. Missen. Donderdag: Dag van devotie; om 7.30 es 10 uur (getz. H. Mis) de H. Diensten. Vrijdag: 7 en 8 uur de H. Missen; om 8 u. gezongen H. Mis en om 4 uur Lol ter eere van het Allerheiligste. Zaterdag: 7 en 8 uur H. Missen. Avonds om 7 uur Lof. NIEUWVEEN. Parochie van den H. Nioolaas. Zondag: 7 uur Vroegmis; half 10 Hoog mis; 2.30 uur Lof. Woensdag: gezongen Requiem voor de in geschrevenen op de Doodenlijst. Gelegenheid om te Biechten 's morgens tot half tien; 's middags van 46 en van 7(half negen. Donderdag: Aanhiddingsdag. De H.H. Missen om 7 uur en half 10. 's Middags half 3 luide aanbidding, 's Avonds 7 uur plechtig Lof met Processie en Te Deum. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Zaterdag: gelegenheid om te Biechten: 's morgens tot half tien, 's middags van 46, 's avonds van half 8 tot half 9; 7 uur Marialof. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Meimaandlof. Dinsdag: half negen gez. H. Mis v. brui degom en bruid. Donderdag: H. Sacramentsdag: de H. Mis sen als op Zondag. 2 uur Vespers; 7 uur plechtig Lof en processie, ook buiten. Overige dagen H. Mis om 8 uur. Woensdag en Zaterdag: biechthooren van 57 uur. Woensdag en Vrijdag Catechismus. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag: de H. Missen ten 7, 8.30 en 10 u. 1.30 uur Catechismus; 2.30 Vespers; 6.30 uur Marialof met predikatie. Maandag en volgende dagen uitgenomen Donderdag de H. Missen te 6, 7 en 8 uur. Te 7.30 uur Marialof tot sluiting vtn de Meimaand. Donderdag: H. Sacramentsdag; dag van devotie: de H. Missen als^,op Zondag, 7, 8.30 en 10 uur gezongen H. Mis; 3 uur Vespers; 6.30 uur Lof v. Allerh. Sacra ment. Vrijdag: Na de H. Mis van 6 uur akte van toewijding aan H. Hart; 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof v. H. Hart. NOORDWIJKERHOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag: 7 uur en half 9 Stille H.II. Mis sen met onderrichting; 10 uur Hoomis met predikatie; 's Namiddags 2 uur Lof en predikatie ter eere van Maria. Vrijdag: half 9 gezongen H. Mis. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomeus, Zondag: de H.H. Missen te 7 uur en Le 10 genheid om te biechten; te 7 uur Lof met Rozenhoedje en gebed voor den vrede. Donderdag: H. Sacramentsdag: de H.H. Missen als op Zondag (te 7 cn 10 uur). Te 2.30 uur Vespers; te 6 uur plechtig Lof met predikatie en processie. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand Juni. Te 8 uur gezongen H. Mis; 's avonds te 7 uur Lof. OUD-ADE. Parochie van den H. Bavo. Zondag: De II. Missen te 7.45 en 10.15 uur; te 2 uur Lof etc. Dinsdag: begin der Junimaand, toege wijd aan liet Allerh. HartTvan Jeeus. Donderdag.: H. Sacramentsdag. Vrijdag: Eerste Vrijdag der maand. Zaterdag: den gehelen dag biechthooren behalve van 12—2 uur. Een Eerw. Pater zal mede biechthooren. A.s. Zondag Aanbiddingsfeest. Uitrei king der H. Communie te 6.30, 7, onder de Vroegmis en te 9 uur. Uitstelling van het H. Sacrament te 6.30 uur en verder den geheelen dag. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Willibrordue. Zondag: H.H. Missen 7 en 10 uur. Cate chismus 1.30 uur; Rozenhoedje 2.15 uur; Vespers 2.30 uur; Lof 7 uur. Maandag: uitreiking der H. Communie 7 uur; H.H. Mis 7 en 9 uur; Lof 7 uur. Dinsdag: H.H. Mis 6 en 8 uur; Lof 7 uur. Woensdag: 'H.II. Mis 7 en 8 uur. Biecht hooren 6.30 tot 9 uur. Donderdag: H.H. Mis 5.30 en 8 uur. Biecht hooren 6.30 tot 9 uur. Lof 7 uur. Vrijdag: H.H. Mis 7 en 8 uur; Lof 7 uur. Zaterdag: H.H. Mis 7 en 8 uur. Biecht- - hooren na de H. Mis en 's nam. van 59 uur. Lof 7 uur. OUDE WETERING. Parochie van den H. Jacobus. Zondag: 2 uur Catechismus. Bibliotheek van 44.30 uur. Te 7 uur Maria-Lof. Heden de feestdag der Allerheiligste Drievuldigheid. Maandag: de H. Mis te 7.30 uur. Heden avond 8 uur Lof totsluiting der Mei maand. Dinsdag: heden begint de Juni-maand, bijzonder gewijd aan de vereering van het Goddelijk Hart. De H. Mis 7.15 uur. Catechismus 8 uur. Donderdag: De H. Mis te 9 uur voor Brui degom en Bruid. Des namiddags biechthooren van 78 u. Donderdag: H. Sacramentsdag. De H.H. Missen te 7 en 10 uur. Des namiddags 3 uur plechtige Vespers. Vandaag dag van devotie. Vrijdag, Zaterdag en Zondag: Tridium tot bevordering der veelvuldige en dage- lijksche Communie. 8 uur Lof met predi katie. Vandaag le Vrijdag: 7.30 uur zin gende Mis. Zaterdag: 8 uur Lof met predikatie. Des namiddags van 5—9 uur gelegen heid tot baechtem^ In 'de week zal de H. Communie wor den uitgereikt ten 6 uur, 6.30 uur, 7 uur en vóór en onder de H. Mis. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zondag: H. Missen 6.30, 8 en 10 uur; 12 u. Congregatie; 2 uur Catechismus; 3 uur Vespers. Deze week wordt de kerk schoongemaakt. Maandag: H. Mis te 8 uur. Dinsdag: H. Mis te 7 uur en gea. Trouw mis te 9.30 uur. Woensdag: H. Mis te 8 uur. Donderdag: H. Mis te 8 uiur. Vrijdag: H. Mis te 8 uur. Zaterdag: H. Missen 7 en 9 uur. 49 uur biechthooren. RIJPWETERING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: Heden feest der Allerh. Drie- Eénhcid; volle Aflaat voor Broed. v. d. lev. Roz. 2de Collecte voor den St. Pie- tersp. Na den middag 1 uur Cat. en te 2 uur Lof ter eere van Maria met Ro- zenh. en Gebed voor den vrede; na het Lof het liedje: ,,Wees gegroet, o Sterre!" Maandag, Donderdag en Zaterdag te 11 uur Cat., en Maandag ook te 9 uur voor de kinderen, die voor hun 1ste H. Com munie leeren. Maandag na de II. Mis 8 uur het Rozenh. en het Gebed voor den vrede. Maandagmiddag te 4 uur moeten de kinderen, die in deze week weer gezamenlijk ter Comm. zullen gaan, in de kerk komen. Dinsdag, begint de Junimaand, toegewijd aan het Alleiih. Hart van Jezus. Te 9 uur gezongen H. Mis met „T^e Deum". Voort aan zal na iedere H. Mis het Gebed voor den vrede worden gebeden. Donderdag: feest van het Allerh. Sacra ment des Altaars: dag van devotie, doch wegens de gezamenlijke Communie dei- kinderen te half negen geen gezongen H. Mis. Na de H. Mis van half negen gelegenheid om te biechten. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand, bijzon der gewijd aan de vereering van het Godd. Hart. Op dietn dag of op den iolg. Zondag volle Aflaat voor het Aartsbr. van het H. Hart met het Apost. des Ge- beds. Te half negen gezongen H. Mis met Uitstelling. Zaterdag: 's morgens 710 urn- en na den middag vanaf 3 uur gedegenheid om te biechten. A.s. Zondag 1ste Zondag der maand en tevens de Jaarlijksche plechtige Smeek- dag, welke door den Paus is voorge schreven om van God te vragen, dat de veelvuldige, ja! dagelijksche H. Com munie onder de geloovigen meer en meer moge toenemen. Volle Aflaat, ook voor degenen, die na waardig gebiecht en ge communiceerd te hebben de Namiddag- Oefening in de kerk bijwonen. -2de Col lecte voor de sieraden der kerk. Te 'half 7 de stiille Vroegmis, waarna de H. Communie zal worden uitgereikt; ook to kalf ucgcn. zal do H. Gonununac uitgereikt worden* De Hoogmis op den gewonen tijd, dat is: kwart ovej tienen. Binnen kort zullen de Zelatricên van het H. Hart rondgaan om de jaarlijk sche contributie op te halen en nieuwe leden in te schrijven. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratius. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com munie. 1ste H. Mis 7.30 uur en de Hoog mis te 10 uur. 1.30 uur Catechismus. 2.30 uur de Vespers; 7 uur Lof en predikatie op de H. Maagd. Maandag: 's avonds ten 8 uur Lof tot slui ting der Meimaand. Woensdag: van 3—7 uur biechthooren en na de Congregatie. Te 7 uur Congrega tie der H. Maagd. Donderdag: H. Sacramentsdag: 6.30 uur uitdeeling der H. Communie. De H. Mis sen te 7.30 en 10 uur. 's Namiddags te 4 uur de Vespers en 's avonds te 8 uur plechtig Lof. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand, te ver dienen volle Aflaat door de leden van het genootschap; te 7 uur gezongen H. Mis en 's avonds te 8 uur Lof ter eere van 't H. Hart in de Kapel van 't H. Hart. Zaterdag,: 's namiddags 3 uur biechthoo ren; te 7 uur Lof ter eere der H. Maagd. Behalve Maandag en Donderdag door de week de H. Diensten te 7 en 8.30 uur. VOORHOUT. Parochie van den H. Bartholomew. Zondag: 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 1.30 uur Catechismus, Bijbelles, Catechismus leeren. 2.30 uur Lof met Rozenhoedje; 7 unax Recollectie. Maandag: 7.30 uur Lof, sluiting Meimaand. Dinsdag: half 12 en 12 uur Catechismus. Donderdag: half 12, 12 uur en half 4 Cate chismus. 67 uur biechthooren. Vrijdag: 1ste der maand: 8 uur gezongen H. Mis; half 8 Lof. Zaterdag: 58 uur "biechthooreiL VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: te half 8 de Vroegmis; te 10 uur de Hoogmis. Na de Hoogmis Biblio theek. Te half 2 Catechismus. Tè 6 uur vergadering van St. Aloysius. Te 7 uur Lof ter eere van de H. Maagd met gebed voor desn vrede. Maandag: 's avonds half 6 Lof ter eere van de H. Maagd met gebed voor den vrede. Dinsdag: de H. Missen te half 8 en 8 our. Woensdag: de le H. Mis te 8 uur; de 2e te 9 uur tot afwering van ziekte onder het vee. Voor en na de H. Missen en des middags van 3 uur af gelegenheid om te biechten. Donderdag: H. Sacramentsdag. Geen Zon dag en_geen verplichting om de H. Mis te hooren. Maar de H. Missen als op Zondag te half 8 en te 10 uur; des avonds te 7 uur plechtig Lof ter eere van het H. Sacrament. Jfrjjdag; de H. Missen te half 8 en te 8 urn; 'e Middags na schooltijd bieclitliooren voor jongens en meisjes. Zaterdag: onder de H. Mis van 8 uur Al gemeen e Communie. Zaterdagmiddag van 3 uur af gelegen heid om te biechten. Donderdag is er geen Catechismus, op de andere dagen de Catechismus naar gewoonte. STOMPW IJK. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: Vroegmis 7.30 u. Hoogmis 10 u. Te 2 uur Vespers. Te 7 uur Lof eai Ro zenkransgebed. Maandag: te 9 uur Uitvaart voor Joes Hensveen; te 9 uur Catechismus; te 7 uur Lof. Dinsdag: de H. Missen te 7 en 8 uur. Te 11 uur Catechismus. Woensdag: de II. Missen te 7 en 8 uur. Catechismus 9 uur. Donderdag: de II. Missen te' 7 en S uur. 9 uur Catechismus. Vrijdag: de H. Missen te 7 en 8 uur. 's Morgens biechthooren voor de jongens. Zaterdag: de eerste H. Mis te 7 uur in het gesticht, te 8 uur de tweede H. Mis. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: de H.H. Missen om half 8 <n 10 uur; half 2 Gatechismus; 3 uur Vespers met Rozenhoedje; half 8 Lof met gebed voor den vrede. Maandag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Heden en volgende dagen Catechismus naar gewoonte. Dinsdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Woensdag: om 7 uur H. Mis op de kapel; 8 uur in de kerk; des nam. van 57 uur gelegenheid om te biechten. Donderdag: de H.H. Missen om 7 en 8 u. 8 uur gezongen; des nam. van 57 ge'e- genheid om te biechten; des avonds half 8 Lof ter eere v. h. H. S. des Altaars. Vrijdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Die van 8 uur gezongen. Des avonds half 8 Lof ter eere v. h. H. Hart v. Jezus. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Gelegenheid om te biechten 's morgens tot 10 uur; des nam. van 45 uur voor de kinderen, vervolgens tot 9 uur. WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordu9. Zondag: de H.H. Missen gelezen: 7 en 8.30; de Hoogmis: 10 uur; 2 uur Cat.; 3 uur Kruisweg; 5.30 Congr. voor Vrouwen; a.s» Zendag Congr. voor de Mannen. Maandag: slechts 2 H.H. Missen: 730 en 8 uur. Dinsdag: de H.H. Missen 7, 8 en 9 uur. Woensdag: en volgende dagen de H.H. Missen 7, 7.30 en 8 uur. Vrijdag: le Vrijdag der maand; 7 uur ge zongen H. Mis; 's avonds 7 uur Lof ter eere van liet Godd. Hart. Zaterdag: 7 uur Lof ter eere vaai Maria. Deze week gel. tot biechten volgens gewoonte, bovendien Donderdag 6 half 9, Zaterdag 4half 9.-Catechismus volgens gewoonte. A.s. Zondag le Zondag drr maand, te vens H. Sacramentsfeest. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis met preek; 2 uur Lof, waarna Rozenkrans en ge zang bij de Grot. Maandag: 7 uur H. Comm.; 8 u. H. Mis; 's avonds half 8 Marialof, Rozerikr. en gebed voor den vrede. Lied bl. 47 Kvb. Dinsdag: 7 uur gelezen Mis; 9 uur gezon gen plechtige Mis bij gelegenheid der 25-jarige Echtv. van B. J. Kocleman en A. Donicie. Woensdag: 7 uur H. Communie; 8 a. H. Mis; 's avonds 6 en 7 uur biechthooren. Donderdag: 6.45 uur Tl. Comm.; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof met Rozenkr. en gebed voor den vrede. Lied 36, waarna biechthooren. Vrijdag: 7 u. H. Comm.; 8 uur gezongen H. Mis; 's avonds half 8 H. Ha.tlof. Lied 44. Zaterdag: 7 uur H. Comm.; 8 u. H. Mis; 's avonds half 8 H. Sacr.lof. Lied 35. Biechthooren iederen dag voor en na de H. Mis. Zaterdagmiddag om 4, 5. f en 7 uur en ma het Lof. ZOETERMEER. Parochie van den H. Nicolaus. Zondag: de H. Missen om 7 uur, half 9 en om half 11 de Hoogmis; 12 uur vergade ring der Zelatricen, half twee Catechis mus; half 3 Lof; 7 uur H. Familie. In de week de H. Missen- om 7 uur en kwart over achten. Donderdag: half 4 tot 5 uur biechthooren. Vrijdag: 7 uur gezongen H. Mis. ZOETERWOUDE—LEIDERDORP. Parochie van de H. Maria Onb. Ontvangenis. Zondag: kwart voor 7 uur uitreiking der H. Communie. De H. Missen om half 8 en 10 uur. Catechismus. 3 uur Vespers en half 7 Lof. Maandag: 8 uur Meimaandoefening. Dinsdag: geen Lof. Woensdag: 5 uur biechthooren. Donderdag: Aanbiddingsfeest: de H. Mis sen 6 uur, half 8 en 10 uur; 3 uur Ves pers; half 8 uur Lof en processie. Vrijdag: le Vrijdag: de H. Missen om 7 u, half 8 en 8 uur; 8 uur Lof; half 4 kin deren biechthooren. Zaterdag: de H. Missen om half 8 en half 9. Vanaf 5 uur biechthooren. AGENDA'S. Ned. R. K. Volksbond. Afd. Leiden en Omstreken. Zondag, 30 Mei, halféén vergadering van het Ziekenfonds. Punten van behandeling Verslagen secretaris en penningmeester; ver kiezing van bestuursleden, aftredend zijn: Isli voorz., 2de seer., 2de penuingm.; rccdcdc-cling

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 6