KERKBERICHTEN. AARLANDERVEEN. Parochie van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus. Zondag De H.H. Missen om 7.30 en 10 uur. 's Middags 2 uur Lof. In de week de H. Mis om 8 uur. ALPHEN. Parochie van den H Bonifacius. Zondag de H. Missen 7 uur, 8.30 (Kapel), 10 uur Hoogmis. 1.30 uur Catechismus, 2.30 uur Vespers met Rozenhoedje; 4.30 Confer, v. h. Juvenaat. 7 uur Lijdens meditatie. Maandag De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8,15 uur. Dinsdag: De H. Missen om 7 uur. Kapel 7 uur. 8.15 uur. Woensdag: De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8.15 uur. 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph met Rozenhoedje. Donderdag: Maria Boodschap. H. Missen 7 uur; 8.30 (Kapel); 10 uur Hoogmis, 's avonds'7 uur Lof met Rozenhoedje. Vrijdag: Feestdag van de Smarten van Maria. De H. Missen 7 uur. Kapel 7 uur. Na de H. Mis van 8.15 uur oefening "an den H. Kruisweg. Zaterdag: De H. Missen om 7 uur, Kapel 7 uur; 8.15 uur. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wvüibrordus. Zondag: 7 uur H. Mis voor de Parochie. 9 en 10 uur H. Mis. 7 uur Lef en Pre dikatie. Woensdag: 6, 7.30 en 8.30 uur H. Mis. 7 u. Lof ter eere van den II. Jozef. 8.30 plechtige jaargetijde voor Corna. Maria Heemskerk. Donderdag: 7.30 en, 8.30 uur H. Mis. 7 uur Lof ter eere van de Allerheiligste Maagd. Zaterdag 7.30 en 8.30 H. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking der H. Communie; eiken avond 7 uur Ro zenhoedje om door de voorspraak van Ma ria den vrede van God af te smeeken. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag 7.30 uur Vroegmis. 10-uur Hoog mis. 1.45 Catechismus. 7 uur Lof en Vastenmeditatie. Woensdag: 7 uur Kruisweg en Lof ter eere v. d. II. Jozef. Van 69 uur gelegen heid om te biechten. Donderdag: 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof ter eere v. d. H. Maagd met Rozen hoedje. Vrijdag: 8.15 uur gezongen H. Mis. Zaterdag Gelegenheid om te biechten van af 3.30 en 7 uur Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H.H. Missen te 7 en 8.15 uur. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag 6% uur uitreiking der H. Com munie, waarna biechthooren; 77a uur vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag 1% uur H. Mis in het Zuster- geetichit; Catechismus 11.30 u. Dinsdag: 8.15 uur H. Mis; Catechis mus 11 Yj uur. Woensdag: 8*4 uur H. Mis; Catechismus 11.30 uur. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Biechthooren van 67 uur 's nam. Donderdag: 8.30 uur gezongen H. Mis ter gelegenheid van den feestdag van Maria Boodschap. Catechismus van 9 tot 10 en IIs tot 12Va uur. Geen verpl. van Mishooren. Vrijdag: 8.15 uur H. Mis. Catechismus van 3.304 30. Zaterdag 8*4 uur H. Mis; Biechthooren: 's nam. 48 uur. Eiken ochtend in de week 7 uur uitrei king der H. Communie. A.s. Zondag begint de Paaschtijd. HAZERSWOUDE. Parofchie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: 7.30 uur H. Mis; 10 uur Hoogmis en Meditatie; 1 uur Catechismus; 2 uur Kruisweg. Zaterdag: Biechthooren van 1012 uur en 's avonds van 49 uur. ALle dagen Catechismus behalve Zater dag. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag: Half 8 eerste H. Mis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Meditatie. Maandag en overige dagen der week: eer ste H. Mis om 7 uur; tweede H. Mis om kwart na 8 uur. Woensdag: 's Avonds om half 8 Lof ter eer«e van St. Joseph. Donderdag: Feest van Maria Boodschap. Half 8 H. Mis; 10 uur Hoogmis. HOOGMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis. 1.30 Catechismus. 2.15 Meditatie. Maandag en volgende dagen der week de H.H. Missen te 8 u. en half 9. Donderdag: Feest van Maria Boodschap, lste H. Mis 7.30 uur; 2de H. Mis 10 uur. 3 uur Lof en Kruisweg. KATWIJK. Parochie van den H. Joannes Gaboorte. Zondag Te half 1 Catechismus; daarna is de kerk open opdat de geloovigen kun nen bidden voor den vrede. De H.H. Missen te 7, 9 en 10 uur. 's Avonds te zes uur Aanbiddingslof voor de leden der Eeuwigd. Aanbidding envervalt de Lijdensmeditatie. Woensdag 's Middags van 12 uur biecht- hooren voor de kinderen. Zaterdag 's Middags van 59 uur gele genheid om te biechten. Door de week de H. Mis te 8 uur. Eiken dag na de H. Mis de Litanie van het H. Hart voor den vrede; op Dinsdag en Woensdagavond zal dit geschieden on der het Lof 's avonds te half 8. Eiken dag is de kerk open van 24 uur om te bidden voor den vrede. Deze week de Catechismus naar ge woonte. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianus. Zondag de H.H. Missen om 7 en 10 uur, 2 uur Verspers; 6.30 uur predikatie en wijding van den nieuwen Kruisweg door den ZeerEerw. Deken; geen patro- naat. Heden na de Hoogmis wijden van kruizen, rozenkransen, scapulieren, enz. Maandag half 8 uitdeeling der H. Com munie, ook vóór en onder de H.H. Mis sen van 8 en 9 uur; kwart vóór twaalf Catechismus voor de le en 3e klas. Dinsdag half acht uitdeeling der H. Com munie, ook vóór en onder H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór twaalf Cate chismus voor de 2e klas. Woensdag: 7 uur en ha-lf acht uitdee ling der Heilige Communie; ook vóór en onder de. H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór twaalf Catechismus voor de 3e en le klas. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag: half acht uitdeeling der H. Communie, ook vóór en onder de H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór 12 Catechismus voor de 2e klas; van 3.30 5 uur gelegenheid om te biechten. Half 7 Lof in het St. Antoniusgesticht. Vrijdag: 7 en 7.30 uur uitdeeling der H. Communie, ook vóór en onder de H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór 12 Catechismus voor de 3de klas. Zaterdag: half 8 uitdeeling der Hei lige Communie, ook vóór en onder de H. Mis van 8 uur; in het St. Antonius gesticht ook onder de H. Mis van 8 uur; 's avonds 7 uur bidden voor den vrede, daarna Lof; van 38 uur ge- tegenheid om te biechten. Door de week vóór de H.H. Missen ge legenheid om te biechten. LEIDSCHENDAM. Parochie van de H. Petrus en Paulus. Zondag 7 uur H. Mis; 10 uur Hoogmis; kwart vóór 2 Catechismus; 3 uur Ves pers; halfzeven Lof en Lijdensmeditatie. Woensdag: Half 7 Lof ter eere H. Joseph. Van 6 tot half acht Biechthooren. Donderdag: Feest van Maria Boodschap. 7 uur H. Mis en 10 uur Hoogmis. Half zeven Lof. Gelegenheid om te Biechten van zes uur tot half zeven. Vrijdag Half negen gezongen H. Mis. 's Avonds half zeven Oefening van den Kruisweg. Zaterdag Half zeven Lof. Biechthooren van 4 tot 9 uur. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: 7 uur stille H. Mis; 9.30 uur Hoogmis. 1 uur Catechismus; 2 uur Me ditatie. In de week de H. Missen om 7 uur en half 9. Maandag: 7 uur de H. Mis in het Gesticht. Woensdag: na de 2de H. Mis en des nam. v(ui 3.30 u. gelegenheid om te biechten; des avonds 7 u. Lof ter eere van den H. Joseph met Rozenhoed ja en Litanie van den H. Joseph. Donderdag: Feestdag van Maria-Bood- schap, dag van devotie, de H.H. Missen als op Zondag; des nam. half 3 Lof ter eere v. d. H. Maagd. Vrijdag: 9 uur gezongen jaargetijde voor Cornelia van Veen, hvr. van Henricus Buskermalen; daarna oefening van den H. Kruisweg en vereering van de reli kwie van het H. Kruis. Zaterdag: Na de 2de H. Mis en des na middags van half 4 af gelegenheid om te biechten. Half 9 gezongen jaargetijde voor den Zeereerw. heer David v. d. Enden, wel eer Pastoor dezer Parochie. LISSE. Parochie van de H. Agatha. Zondag te 7 uur en half 9 de gelezen H.H. Missen met onderrichting; te 10 uur de Hoogmis met predikatie; te half 2 Catechismus; te half 3 de Vespers en 's avonds te 7 uur Lof en Lijdensmedi tatie. Maandag slechts 2 H.H. Missen te half 8 en half negen. Dinsdag: 's Avonds te 7 uur Lof waar onder de Rozenkrans zal gebeden nor- den. Woensdag: 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Gebruik van gesmol ten vet is geoorloofd. Donderdag: Feest van Maria Boodschap, 's Morgens te half 10 gez. H. Mis. 's Av. te 7 uur Lof waaronder de Rozenkrans zal gebeden worden. 's Avonds van 5 tot 7 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: Feest der Zeven Smarten \an Maria, 's Avonds te 7 uur Lof en de oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag: Gebruik van vleesch en vet ge oorloofd. Onder en na de H. Missen tot 11 uur en 's namiddags van 3 uur af gelegenheid om te biechten, 's Avonds 7 uur Lof waaronder de Rozenkrans zal gebeden worden. NIEUWKOOP. Parochie van de H. Maria Hemelvaart. Zondag: half 8 die Stille Mis; 10 uur Ge zongen Hoogmis; half twee Catechis mus; Meditatie oveir het lijden Onzes Heeren om kwartier over twee uur. Maandag: om 7 uur de eerste H. Mis bij de Eerw. Zusters, om 8 uur 2e II. Mis; om 7 uur wordt in de Kerk de H. Com munie uitgereikt. Dinsdag: om 7 en 8 uur de H. Missen. Woensdag: om half 7 Uitvaart voor fiertr. Margaretha Catte, lid der H. Familie. 8 uur de H. Mis. Om 4 uur Lof ter eere van den H. Joseiph. Donderdag: Feestdag van Maria Bood schap, dag van devotie. 7 uur Stille H. Mis. 8 uur Gezongen H. Mis ter eere van het H. Sacrament. 4 uur Lot met Rozenhoedje. Vrijdag: 7 en 8 uur H. Missen. De oefening van den Kruisweg om 4 uur. Zaterdag: 7 en 8 uur de H. Missen. Biecht- hiooren van. 6 tot 9 uur. NIEUV/VEEN. Parochie van den H. Nicolaas. Zondag.: half 8 vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof met Lijdensmeditatie. Woensdag: 7 uur St. Josephlof. 's Avonds van 6 tot 8 uur gelegenheid om te biech ten. Donderdag: Feest van O. L. Vrouw Bood schap. 8 uur gezongen H. Mis. 's Avonds 7 uur Plechtig Marialof. Vrijdag: half 3 gezongen Kruiswegoefe ning. Zaterdag: 7 uur Marialof. Des Zondags wordt de H. Communie uit gereikt onder de vroegmis en kwart na negen. In de week is de H. Mis om 8 uur. De H. Communie wordt uitgereikt om half 7, kwart na 7, alsook vóór en onder de H. Mis. Gelegenheid om te biechten dagelijks van na het eerste Communie-uitreiken tot 9 uur; Zaterdags daarenboven van 46 uur en van na het Lof tot half 9. Vanaf Zondag 28 Maart zijn, de H.H. Missen des Zondags om 7 uur en cm half tien. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Miserere, Meditatie, kort Lof. Donderdag en Vrijdag gez. H. Mis om half negen; overige dagen om 8 uur. Woensdag: Lof ter eere van den H.JoSeph. Zaterdag: Biechthooren van 5 uur tot half zeven. Dagelijks Catechismus uitgenomen Za terdag. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag H. Missen te 7, 8,30 en 10 uur. 1.30 uur Catechismus; 2.30 Vesper; 7 uur Meditatie over het H. Lijden des Heeren. Maandag en volgende dagen uitgenomen Donderdag de H. Missen te 7, 7.30 en 8.30 uur. Woensdag: 7.30 uur Lof v. d. H. Jozef met Rozenkrans en gebed v. d. Paus. Donderdag: Feestdag van Maria Bood schap. De H. Missen ten 7 en 8.30 uur. 10 uur gezongen H. Mis. 's Avonds 7.30 uur Maria-Lof het Rozenhoedje. Vrijdag: 7.30 uur Oefening v. den H. Kruisweg. NOORDWIJKERHOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag 7 uur en half 9 stille H. Missen met onderrichting; 10 uur Hoogmis met predikatie, 's Namiddags 2 uur lof en Lij densm editatie. Woensdag: 7 utlr Lof ter eene van den H. Jozef. Donderdag half 9 gezongen H. Mis. Vrijdag Na de H. Mis van half 9 oefe ning van den Kruisweg. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomeus. Zondag 7 uur vroegmis met onderrich ting; 10 uur Hoogmis met predikatie; Lied „Voor den Vrede"; '1.30 uur Cate chismusonderricht; 2.30 uur Vespers, 6.30 uur Lof met Lijdensmeditatie. Onder de H.H. Missen schaalcoltecte voor Armen der Parochie. Maandag 7 uur H. Mis in het St. Jo- sephgesticht; 8 uur in de parochiekerk. 9 uur Catechismus voor de kleinen in de school, voor de toekomstige aanne- melingetn in de kérk. Dinsdag,: H. Missen 7.45 en 8 uur, daarna Catechismus in de School en dn de Kerk. Woensdag: H. Missen te 7.45 en 8 uur, daarna Catechismus in de School en in de Kerk; 6.30 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Lied No. 101. Vanaf 4 uur gelegenheid tot biechten. Donderdag: 7.45 uur gelezen H. Mis; 8.30 uur gezongen H. Mis voor de leden der Westlandsche processie. 6.30 uur plech tig Lof met predicatie. Lied No. 54. Geen catechismus. Vrijdag: Feest der 7 Smarten van Maria. 7.30 en 8 uur H. Mis voor de leden der Broederschap van het H. Graf. 9 uur Catechismus in de School en in de Kerk. 6.30 uur oefening van den H. Kruisweg, daarna Lof. Zaterdag: 7.30 en 8 u. H.Mis,daarna Cate chismus. 11.30 biechthooren, alleen voor de schoolkinderen; 's middags van 2.30 8 uur biechthooren voor de anderen P.S. Maandag 29 Maart zullen de kin deren van 7 jaar tot hun Eerste H. Communie worden toegelaten, en ous tegelijk met alle kinderen van 711 jaar hun-Paasch-Communie ontvangen. OEGSTGEEST. Parochie van den H. WiMibrordus. Zondag De H.H. Missen te 7 en 10 uur. daarna Aanbidding. 3.30 uur Lof. 6.30 uur Lijdensmeditatie. Maandag en volgende dagen de H.H. Mis sen te 7 en 8 uur. Dinsdag 6.30 uur Lof voor den vrede. Woensdag: 6.30 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Biechthooren van 59 uur. Donderdag: 6 uur eerste, 8 uur tweede H. Mis. 6.30 uur Lof. Vrijdag: 6.30 uur plechtige oefening v. d. H. Kruisweg. Zaterdag Biechthooren na de H. Mis en 's namiddags van 4 tot 9 uur. De Catechismus deze week naar ge woonte. OUD-ADE. Parochie van den H. Bavo. Zondag H.H. Missen te kwart voor 8 en kwart over 10; 2 uur Lof. In de week Catechismus volgens ge woonte. Allo dagen biechthooren op gewone tijden. OUDE WETERING. Parochie van den H. Jacobus. Zondag: Passie-Zondag. Collecte met open schaal voor de siera den der Kerk. H. Missen te 7 en 10 uur. 2 uur de Cate chismus. Te 3 uur Lof. Daarna de biblio theek open tot half vijf. Maandag: de H. Mis om half acht. De F Communie wordt alle dagen uitgereikt om half zeven, zeven uur, en vóór en onder de H. Mis. Dinsdag: De H. Mis kwartier over 7. Te 8 uur Catechismus. Woensdag: De H. Mis kwartier over 7. Te 8 uur Catechismus. Des avond9 7 uur Lof ter eere van Sint-Jozef. Donderdag: Feest van Maria Boodschap. Half 8 zingende Mis. Des avonds half 8 Lof en Meditatie. Vrijdag: Gedenkdag der Zeven Smarten van Maria: de Mis 7.15 uur. 8 uur Ca techismus. Des avonds half 8 Kruisweg. Zaterdag: De H. Mis om half 8. 11 uur Catechismus. Des namiddags biechthoo ren van half 5 tot negen uur. De kinderen van de Catechismus moe ten zooveel mogelijk steeds Zaterdag in den morgen vóór en na de H. Mis komen biechten, niet des namiddags. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zondag: H. Missen te 6.30, 8 en 10 uur; te 12 uur Congregatie; 2 uur Catechis mus; 7 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur Dinsdag: als Maandag. Woensdag: H. Missen te 7 uur; te 8 uur Gez. H. Mis, waaronder plechtige H. Communie der Kinderen. 7 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef, waaronder vernieu wing der doopbelofte en opdracht aan de II. Maagd, Donderdag: Feest van Maria Boodschap. H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur Gez. H. Mis,, en des avonds te 7 uur Lof ter eere van de H. Maagd. Vrijdag: H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur Gezongen H. Mis en vereering van de Relikwie van 't H. Kruis, 's Avonds 7 uur Kruiswegoefening. Zaterdag: H. Missen 7 en 9 uur. Van 48 uur biechthooren. RIJPWETERING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: Heden „Passie-Zondag", en te vens 3de Zondag van de maand: \olle Aflaat voor het Broed. v. den lev. Roz. Vroegmis 7.13 Hoogmis 10.15 Te 1 uur - Catechismus. Te 2 uur O verwring over het Lijden des Heeren; daarna Lof ter eere van den H. Josef. Maandag: Te 11 uur Catechismus. Is geoorloofd één keer vleesch of spek te gebruiken, doch meermalen gesmol ten- vet in plaats van boter. Dinsdag: Te 9 en te 11 uur Catechismus. Gebruik van vleesch en spek en gesmol ten vet als op Maandag. Woensdag zullen de kinderen van den Maandagschen en Woensdagschen Ca techismus gezamenlijk him Paasch- Communie doen. Te half nagen uur H. Mis voor den vrede enz., daarna gele genheid om te biechten. Te 11 uur Ca/- techismus. Alteen geoorloofd meermalen gesmolten vet in plaats van boter te gebruiken. Donderdag: Feest van Maria Boodschap; dag van devotie. Volle Aflaat voor bet Aartsbroed. v. h. H. Hart met het Apost. des Geb. 's Morgens van af 7 uur gele genheid om te Biechten. Te half negen gezongen H. Mis met Uitstelling. Te 11 uur Catechismus. Gebruik van vleesch en spek en gesmol ten vet ails op Maandag. Vrijdag: Na de H. Mis van 8 uur veree ring der Relikwie v. h. H. Kruis. Vandaag zijn alle vetspijzen verboden. Zaterdag: Te 11 uur Catechismus, 'e Morgens vóór de H.H. Missen van af 7 uur na de H. Mis van half negen en na den middag 48 uur gelegenheid om te biechten. Gebruik van vleesch en spek en gesmol ten vet als op Maandag. Morgen, Palm-Zondag, begint de Paasch-tijd, die 2 weken duurt. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratius. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com munie. 1ste H. Mis 7.30 uur. Hoogmis 10 uur Catechismus. 1.30 u. Meditatie en Lof 6 uur. Maandag: 7.30 en 8.30 uur H. Missen. 12 uur Catechismus. Dinsdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. 12 uur Catechismus. Woensdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. 8—7 uur Biechthooren. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag: Maria Boodschap, de H. Mis sen te 7.30 en 10 uur. 12 uur Catechis mus. 's Avonds 7 uur Lof en Rozen hoedje. Vrijdag.: H. Missen te 7.30 en 8.30 uur. 12 uur Catechismus. 4 uur Biechthoo ren. 7 uur de H. Kruisweg, waarna Lof. Zaterdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. Van 39 uur biechthooren. 7 uur Lof ter eere der H. Maagd. STOMPWIJK. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: Vroegmis 7.30 u. Hoogmis 10 u. I.15 u. Catechismus voor de jongens. 2 u. Meditatie. Na de Meditatie Cate chismus voor de meisjes. 7 u. Congre gatie voor de leden der H. Familie. Maandag en de overige dagen de H. Mis sen te 7 en 8 uur behalve Donderdag. Catechismus voor de kleinen te 9 uur en voor de grooteren te 11 uur. Dinsdag: Catechismus voor de kleinen en de grooteren te 11 uur. Woensdag: Te 9 uur een te zingen H. Mis. Na de Mis Lammeren-verkoop. Te 11 u. Catechismus. Biechthooren van 5—7 u. Te 7 uur Lof ter eere van den H. Josef, Donderdag: Feest van Maria Boodschap! De H. Missen te 7.30 uur en 10 uur di plechtige Mis. Te 7 uur het Lof met Ro. zenkran-sgebed. Vrijdag: O. L. V. van Zeven Smarten. Na de tweede Mis de Oefening van den Kruisweg. Zaterdag: Des middags gelegenheid om t« biechten van vier uur af. VOORHOUT. Parochie van den H. Bartholomeus. Zondag: 7.30 uur Vroegmis. 10 uur Hoog. mis, daarna Catechismus. 1.30 uur Bij. belles Caitechismusleeren. 2.30 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag: 12 uur Catechismus. Dinsdag: half 12 en 12 uur Catechismus. Woensdag: 12 uur Catechismus. 7 uur Lof ter eere v. d. H. Joseph met Rozenhoedje voor den vrede. 67 uur Biechthooren. Donderdag: Feestdag van Maria Bood schap. 8 uur gez. H. Mis. 7 uur Lof. Vrijdag: 12 uur Catechismus. Zaterdag: Van 58 uur Biechthooren. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: De H. Missen te half 8 en te 10 uur. Half 2 Catechismus. Te 6 uur Ver gadering van St. Aloysius. Te 7 uur Lof met Meditatie. Na de Hoogmis Bibliotheek. Woensdag: le H. Mis te 8 uur, de 2e te 9 uur. 's Avonds te half 8 Lof ter eere v. d. H. Joseph. Vóór en na het Lof gelegenheid om te biechten. Donderdag: Feestdag van Maria Bood schap of de Menschwording van God den Zoon, afgeschafte Zondag. De H. Missen als op Zondag te half 8 en 10 uur, des .avonds te half 8 Lof ter eere van de H. Maagd. Vrijdag: na de H. Mis van 8 uur veree ring der Reliquie van het H. Kruis. Des avonds te 7 uur oefening van den H. Kruisweg, daarna vereering der P.e- liquie van het H. Kruis. Zaterdag: vóór en na de H. Missen en des middags van 3 uur af gelegenheid om te biechten. Behalve Woensdag" en Donderdag ge durende deze week de H. Missen te half 8 en te 8 uur. Deze week de Catechismus naar ge woonte. WASSENAAR. Parochie van den H. WiMibrordus. Zondag de H.H. Missen: gelezen te 7 en 8.30 uur. de Hoogmis te 10 uur. Te 2 u. Catechismus, te 3 uur Kruisweg. Te 6 uur Congregatie voor de Mannen; den volgenden Zondag te 5.30 uur voor de Vrouwen. Na den Kruisweg Roz. voor Joa Looye- stijn, wed. Joes Schroder, als lid van d,e Westl. Proc. Maandag: de H.H. Missen te 7.30 en 8 uur. Dinsdag en overige dagen de H.H. Missen te 7, 7.30 en 8 uur. Woensdag: 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag: Feest van Maria Boodschap 7 uur gez. H. Mis. 's Avonds 7 ®ur Lof. Vrijdag: Feest van de Zeven Smarten van Maria, 's Avonds te 7 uur Lof met Lijdensmeditatie. Zaterdag: 's Avonds te 7 uur Lof ter eere van Maria. Deze week gelegenheid tot biechten vol gens gewoonte-; Zaterdag van 58.30 il Catechismus volgens gewoonte. Van a.s. Zondag tot en met den ?den Zondag na Paschen is voor deze Paro chie de tijd om Paschen te houden. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: half 8 vroegmis; 10 uur Hoogmis, waaronder Lijdensmeditatie;na de Hoog mis uitstelling van het Allerheiligste en herhaling van dezelfde oefeningen, zoo als gehouden zijn op den 7en Februari om den zoozeer verlangden vrede te ver krijgen. Geen Catechismus; 3 uur Vespers; 7 uur Lof met oefeningen voor den vrede. Maandag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. In deze week Catechismus behalve Don derdag en Vrijdag. Dinsdag: De H.H. Missen om 7 en 8 uur. Woensdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Des voormiddags te 10 uur en 's namid dags van 5—7 uur gelegenheid om te hiechten. Donderdag: de H.H. Missen om half ze ven in de Kapel; om zeven uur in de Kerk; om half negen de Hoogmis. 's Avonds om 7 uur Lof ter eere van O. L. Vrouw. Vrijdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Des voorm. tot 10 uur en des nam. van 39 uur gelegenheid om te biechten. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: V.m. kw. vóór 7 u. H. Communie. Half 8 Vrcegmis. 10 u. Hoogmis met meditatie. N.-m. 2 u. Lof met Lit. v. a. Heiligen. Lied 96 (6 verzen)a Bij gunstig weer Oefening op de Lourdes plaats. Maandag: 7 u. H. Communie. 8 u. H. Vis. Half 12 u. Catechismus. Dinsdag: 7 en 8 u. II. Communie. 8.15 u- Rozenkransgebed. 9 u. Eerste Jaargah) (gezongen) v. d. Wed. Elis. Wilten* burg geb. Benschop. Woensdag: 7 u. H. Communie. 8 u. H- Mis. 's Avonds om 7 u. Lof ter eere v. Maria en Jozef. Lied bl. 46 Kvb. Donderdag: Maria Boodschap. Sluiting der Noveen ter eere van O. L. V. v. I* Gez. Mis met expositie. Vrijdag: Feest der Zeven Smarten van Maria. 7 u. H. Communie. 8 u. gezongen H. Mis, Half 12 uur Catechismus. 7 uur Kruisweg. Lied 104. 's Morgens en 's avonds Uitstelling Vereering der Relikw. v. h. H. Krui9- Zaterdag: 7 uur H. Communie. 8 uur Mis.

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 6