"dezer parochie vierde gisteren zijn 12^ jarig priesterfeest. In onze prachtige parochiekerk droeg Zijneerw. te tien uur een plechtige H. Mis op, daarbij geassis teerd door zijn broeders, W. v. d. Berg, kapelaan te Bergen en A. v. d. Berg, theo logant aan het seminarie te Warmond, resp. als diaken en subdiaken. Zijneerwè ontving vele gelukwenschen, vooral ook van de parochianen van Maassluis, zijn vroegere standplaats. WARMOND. „Harmonie van Warmond." Tot slui ting van Vastenavond gaf de H. V. W. gisteravond een muziek- en tooneel-uit- voering in „De Zon". Door beide afdeelingen is weer iets moois en amusants geboden. De afdeeling „Tooneel" voor een avond als deze de aangewezen factor had een zeer vroo- lijk program, met een speotacle-scène, „Ketelmuziek", sluitend. Vooral in dit laats/te toonde J. de V. zich de humorist. De „Klikkertjes" van Dumas mochten er ook zijn. De zaal was goed bezet. WASSENAAR. Benoeming. De Heer H. Meyer, onder wijzer aan de R. K. Par. Jongensschool alhier, is met ingang van 15 April a.s. in gelijke be trekking benoemd aan de R. K. School te Leiden. Tooneelarond. Gisteravond werd in 'fc Café Lempers een Tooneelavond gegeven door een Leidsche R. K. Tooneelvereeniging. Ze kwam uit met een stuk getiteld „Afgedwaald". Het was voor de medewerkenden niet bemoe digend, dat het gehoor zoo klein was. Het stuk dat zeer goed gespeeld werd en een zeer goedestrekking heeft, had een talrijker ge hoor yerdiend. De voordrachten, na'de pauze hadden voor hen, die dezen winter de avond jes meemaakten alléén dit voor, dat ze een ander en fraaier costuüm te zien kregen. Het nieuwe was van de meeste stukken af. Doch het moet gezegd worden, dat ze uitstekend werden voorgedragen en dat de aanwezigen hun tevredenheid nog al luide lieten blijken. ZOETERWOUDE. Uitvoering Patronaat. De twee „vas- tenavondjes" van het Patronaat in de Par. St. Joannes Onth. zijn uitstekend ge slaafd. De moeilijkheden, door de lastpost mo bilisatie veroorzaakt, zijn overwonnen en van den goeden naam die het Patronaat bezit, getuigde de stampvolle zaal. 't Drama werd met gespannen aan dacht. gevolgd; tijdens het tooneeltje,waar in de kleine „geloofsverdediger" met zijn ongeloovige vader spreekt en zegt priester te willen worden, was het alsof er slechts twee levende wezens in de zaal waren. Na elk bedrijf en na het slot-bedrijf werd krachtig geapplaudiseerd en van de apotheose was de al^emeene roep, mooi. Een rijk gestyleerd en gemeubileerd tooneel, goed getypeerde „koppend en historisch getrouwe kostuums voltooiden het genotvolle geheel. De Fanfare bebna-lde menig sticcesje; de jonge pistonni-st verdient een eere- pluimpje voor zijn Postillon-sölo. Na ai den lof, die,wij de" verschillende als de boer zijn gewonnen paard krijgt op den zolder van Izaak: een speelgoedpaard- je, oogstte veel succes. Na al den lof die wij de verschillende afdeelingen toezwaaien nog een „jammer". Jammer is het, dat de Fanfare naast haar nooit genoeg geprezen Volkszang- propaganda, nog steeds de nieuwe „mop pen" te hooren geeft, ja zelfs een Speen- hofmarsch. De Moderator dankte aan het slot der feesten de donateurs en leden voor den steun en waardeering van het Patronaat, dankte vooral de werkende leden voor hun ijvervolle toewijding en sprak nog eenige opwekkende woorden naar de moraal van het Drama. Dit verslag kunnen wij niet beter eindi gen dan als, lest, best, den Weleerw. heer Chr. S. Dessing hulde te brengen voor zijn grooten nuttigen arbeid in het Patronaat St. Aloysius. Roomsche Agenda. DINSDAG. Leiden. 8.30 uur. Bondsge- bouw. Apologetische Cursus. WOENSDAG. 8 uur. Verg. R. K. Graf. Jong. Ver. „St. Aloysius". WOENSDAG. Leiden. 9.15 uur. Verga dering Handels- en Kantoor bedienden. St. Jozephgezellen- vereeniging. VRIJDAG. 8 uur „In Den Vergulden Turk". Liturgische cursus. ZONDAG. Leiden. 12.30 uur. Onder steuningsfonds. Bondsgebouw. KERKNIEUWS. Mgr. A. F. Diepen. De consecratie van Z. D. H. Mgr. Diepen zal in de St. Jans-Kathedraal te 's-Hertogen- bosch plaats vinden en verricht worden door Z. D.H. den Aarstbisschop geassisteerd door HH. DD. HH. de bisschoppen van Breda en Roermond. Academienieuws. LEIDEN. Met gunstigen uitslag afge legd het candidaatsexamen in de rechtswetenschappen dooi de heeren J. W. Nortier (Den Haag) en L. Gunning (Leiden). Geslaagd voor het Eindexamen voor den Ned. I n d. rechterlij ken dienst, de heer Mr. S. Ypey (Ter- werd, Fr.) Telegrafisch Weerbericht. volgens waarnemingen" verricht in den morgen van 16 Februari 1915, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bildt: Rechtzaken. HAAGSCHE RECHTBANK. Het O. M. bij de rechtbank vorderde gis teren tegen: W. G., vissclier te Voorhout wegens mishandeling, f 10 boete of 10 dagen hechtenis. H. M. G., schuitenjager te Veur, wegens diefstal van spoeling f5 boete of 5 dagen hechtenis. D. A., arbeider te Katwijk aan Zee, wegens huisvredebreuk en wederspannigheid 3 weken gevangenisstraf. Bevestiging werd gevorderd van den Leid- echen kantonrechter waarbij A. J. de H. te Noord wijk, (alias 't Boertje) werd veroor deeld tot f300 boete subsidiair 50 dagen hechtenis, wegens onbevoegd uitoefenen van de geneeskunde. Laatste berichten. Verbod van uitvoer. Naar men verneemt is binnenkort te ver wachten bet verbod van uitvoer van alle rund- en varkensvleesch, van vlas en van onderdeelen van motorrijwielen. De Duitsche Bedreiging. Hedenochtend had in het Departement van Marine eene samenspreking plaats tusschen den Minister van Marine en van Buitenland- sche zaken, den chef van den Marinestaf en de heeren Th. de Meester, Directeur van de Stoomvaartmaatschappij „Zeeland" en A. G. Kröller, hoofd der Wm. Muller Co.'s Scheep vaart-Maatschappij. De Duitsche Bedreiging. De antwoord-nota van Bemstorff, den Duitschen ambassadeur aan de Ver. Sta ten, behelst, dat de Duitsche refeëfing in lichtingen heeft ontvangen, volgens welke aan de Engelsche koopvaardijschepen, teneinde zich te beschermen, is aangezegd in groep te varen en verder te trachten de Duitsche duikbooten tot zinken te bren gen. De Duitschers zullen die schepen als oorlogsvaartuigen bestrijden. De nota wijst ook op het voornemen van Engeland om van onzijdige vlaggen ge bruik tie maken, waardoor de onzijdige scheepvaart in het oorlogsgebied in ge vaar wordt gebracht. Aan deze scheep vaart wordt daarom met aandrang aan geraden, buiten het oorlogsgebied de koers ten noorden van Schotland te ne men. Duitschland is voornemens rondom de Britsche eilanden mijnen te zaaien om ook aldus tegen de vijandelijke koopvaar dijschepen oorlog te voeren. Generaal de Wet. Het proces van generaal de Wet, die wegens hoogverraad terecht staat, is gis teren begonnen, ihaar er werden nog geen 'getuigen verhoord én de zaak werd tot heden verdaagd. Financieele Berichten. Amsterdamsche Beurs. Officieele Prijscourant. j V.K. L.K. H.K. Ned. 1914 5 f 100—200 199W/1C 99"/J699>3/16 dito f500—1000 199 |99»/l8 j 99"/,6 5 pCt. Ned. Staatsl. f 1000, slot 99"/i6- Koers van het geld. Prolongatie 5 pCt. Marktberichten. BODEGRAVEN, 16 Febr. Kaas. Aangevoerd 51 partijen kaas le soort Goudsche f 46.50 a f49 2e soort f44,50 a 46, le soort Derby fa f,2e soort fle soort Edammer fa f2e soort fZwaardere Goudsche f49a 51. Handel vlug. HAZERSWOtDE, 15 Febr. Eieren. H. E.- Veiling. 2239 Kipeieren f5,50l'G,25 per 100. 25 Eendeneieren 1 5.70 per 100. ROTTERDAM. 16 Febr. Yee. Aanvoer Paarden 113, Veulens 2, Ezels 0, magere run deren 1277, vette runderen 64S, vette kalve ren 262, Nuchtere kalveren 1142, graskalveren 0, schapen 1, varkens 5 Biggen 125, Bok ken of geiten 2. Prijzen per 1/2 Kilo: Koeien en ossen 34-40-50 stieren 32-36-40 kalveren 50-55-60 Prijzen per stuk van mager vee, melkkoeien 180330, Kalfkoeien 200-340, Stieren 140-370 Pinken 000-000, Vaarzen 120-180, graskalve- renj Paarden 200-350, Slachtpaarden 130-200, Hitten 150-250. Fok Nuchtere kalveren 16-28, 'Slachtkalveren 8-15, Biggen f10,f15,per week 1,80-2,00. Boter, Aangevoerd 8/8 16/16 vaten. 162 stukken van V2 KG. Prijs le 00, prijs 2e 00, 3e stukken V2 KG. Geen noteering. Eieren, aanvoer 37481, Kippeneieren p. 100 st. 5,305,65; Eendeneieren 5,907,Kal koeneieren Handelseieren 5,900,00. Op de vette markt was de aanvoer van koeien en ossen zeer ruim. De omzet, aan vankelijk langzaam, ging later beter. De prijzen gelijk aan vorige week. Vette kal veren met gewonen aanvoer. De omzet ging, bevredigend. Prijzen vrijwel gelijk aan vo rige week. Stieren met tamelijken aanvoer, prijzen gelijk aan vorige week. Op de ma gere markt was de aanvoer van melk- en kalfkoeien tamelijk groot, prijzen gelijk aan vorige week. Jong vee met gewonen aanvoer; handel iets beter dan vorige week; prijzen gelijk. Nuchtere fok- en slachtkal- veren met zeèr ruimen aanvoer; aanvanke lijk ging de omzet langzaam, later beter. Handelsslachtpaarden en hitten met flinken aanvoer, vlotten handel en flinke prijzen. Biggen met tamelijken aanvoer; vluggen omzet en hooge prijzen. nagenoeg voor alle plaaitsen was toege staan. Gehoor gevende aan een door de politde- aceritenvereen. „Door Eendracht Saamge- bracht" tot hem gericht desbetreffend ver zoek, heeft de burgemeester zich in het laatst der vorige maand andermaal rnet dit verzoek tot den Min. van Oorlog ge wend, met liet gevolg, dait nu hierop door Z.E. gunstig is beschikt. In verband hiermede is door den burge meester bepaald, dat aan het agenten- personeel weder verlof zal worden ver leend als in normale omstandigheden. Bo vendien is door hem bepaald, dat het aan het personeel, door "de mobilisatie, r.iet verleende verlof over het jaar 1914 alsnog tot 1 Juli a.s. zal worden verleend. Ontwikkeling en ontspanning der gemo- billseerden. Prof. Dr. W. de Sitter hield deze week een voordracht over Vallende Sterren, die met groote belangstelling ge volgd werd en tot een levendige gedachten- wisseling aanleiding gaf. Broodfabriek „De Zeeuw". In de he- dennamiddag in den „Vergulden Turk" gehouden vergadering van aandeelhouders in de Broodfabriek „De Zeeuw" werden balans en winst- en verliesrekening goed gekeurd en het dividend over dat dienst jaar vastgesteld op 6 pCt. Als commissaris werd herkozen de heer H. Bots, alhier. Zigeuners. Hedenmiddag trokken eenige woonwagens begeleid door zigeu ners van het echte ras door onze stad. Sigaretten roókende vroegen zij in de Fransche taal om .alles en nog wat en de den in enkele winkels inkoopen, .voorzoo- ver van inkoopen sprake kan zijn. De politie hield een oög in 't zeil en begeleid de de zwei-vers tot in de gemeente Zoeter- woudè. Wellicht hooren we deze week nog meer van 't volkje. ALKEMADE. Bevolking. De bevolking dezer ge meente, die op 31 Dec. 1913: 5152 inwoners (25333 m. en 2619 vr.) telde,- vermeerderde in 1914 door geboorte met 193 (108 m. en 85 vr.) en door vestiging met 203 (101 m. en 102 vr.) Zij verminderde door sterfte met 89 (45 m. en 44 vr.) en door vertrek met 243 (113 m. en 130 vr.) De geheele vermeer dering bedroeg dus 64 (51 m. en 13 vr.) waardoor de bevolking op 31 Dec. j.L be stond uit 2584 m. en 2632 vr. totaal dus 5216 inwoners. ALPHEN a/d. RIJN. Een St. Cecilia-avond. 'n Genotvollen avond heeft de gemengde zangvereeniging „St. Cecilia" haar donateurs en genoo- digden gisteravond weer te genieten ge geven. De St. Josephzaal,- waarin de uit voering plaats had, was in een zwierige bloementooi ge&token, waardoor een weel de van bloemengeur de bezoekers bij het binnenkomen aangenaam verraste. Alles was eir daarenboven even knus-gezellig ingericht, zoodat een ieder terstond in een aangename stemming verkeerde, waartoe de keurige, chique dames-avondtoiletjes, welke men te bewonderen kreeg, niet wei nig hebben "bijgedragen. In zijn welkomstwoord riep de voorzit ter, de heer C. v. d. Bosch de clementie der gasten in, doch dit leek ons de beschei denheid wel wat al te ver gedreven, want indien ééne vereeniging glansrijk de toets der critiek kan doorstaan, is het zeker wel deze. De avond werd schitterend ingezet door een pianonummer van den hger Th. Ponte die op onovèrtrefbare wijze de Rhapsodie Hongroise van Frans Liszt vertolkte. Hierna begon- de afwikkeling van liet zangprogramma, dat rijk was en vol af wisseling. Nu eens werd men bij de uit voering der verschillende nummers be zield van een machtige schoonheid, dan weer geboeid door teeren, zuiveren een voud: 't Zou te ver voeren waneer alle nummers afzonderlijk moesten besproken worden. „Engelenzang", „Moederke al leen" en „Heilige Engelen onder de pal men" zijn echter de bijzondere vermelding ten volle waard, zoowel om de schitteren de uitvoering van het geheel, als om de solo-partij, wélke vertolkt werd door me juffrouw Gerarda Breukel. Haar mooi- volle sopraan-stem bekoorde door een on gekende zuiverheid van toon en aange- naam-zachte uitspraak. De operette „Een studentengrap" sloeg niet minder in bij de aanwezigen dan de andere nummers. De heer Boere boeide de aanwezigen door zijn voordracht „Het Weesje", een gedicht van Potgieter en een karakterschets „Meer dan goud". In bei de voordrachten toonde hij zich als een fijn-voelend verzen-zegger. Na de afwerking van het program hield de Zeereerw. heer deken J. Hellegers een hartelijke toespraak, waarin hij wees op het veredelende en verheffende, dat van zulke avonden als deze uitgaat, in tegen stelling met zoovele andere. Ook in Alfen worden wel eens avonden georganiseerd, die niet opheffend werken en de eerw. spieker betreurde het, dat ook katholie ken daar henen ga^fi, terwijl ze daar toch hetfèch niet thuis hoorden. - De eerw. spreker hoopte, dat het getal donateurs mocht blijven toenemen, opdat Alfen's katholieken steeds meer kunnen genieten van deze heerlijke, roomsche kunst-avonden. Ja, in den volsten zin des woords, „St. Cecilia" heeft gisteravond een kunst avond te genieten gegeven, welke nog lang in onze herinnering zal blijven voortle ven. Haar eminenten directeur, den hier J- v. d. Poel daarvoor alle hulde! LISSE. Uitvoering. De tooneelvereeniging St. Genesius, gaf gisteravond een uitvoering, ten bate van 't Bondsgebouw. De zaal was stampvol. Achtereenvolgens werden opge voerd. „Een terechzitting uit den ouden Doos". Mrs. Jeroen en zijn kweekelingen" beiden kluchten in een bedrijf en „Het' paardenspel van Smeerkanus en Co." 'lucht in twee bedrijven. Er werd uitbun- 'hg gelachen en het §pel was uitmuntend. Een kluchtspelletje blijkt hier in 't alge meen meer siicces te hebben dan een treur spel. Tot slot een voordracht getiteld „Ser geant en Recruut" welk ook best in den smaak viel. Tusschen de verschillende stukjes zongen eenige kinderen der Vin- centiusvereeniging onder leiding van ka pelaan Notch eenige liederen uit de Lee- werik welke door de aanwezigen dapper werden meegezongen. Het was een uitste kend gezellige en goed geslaagde avond. ROELOFARENDSVEEN. „Eendracht maakt Macht." In de ge houden jaarvergadering van den Tuin- dersbond „Eendracht maakt macht" open de de voorzitter de heer J. v. d. Meer Mz., de vergadering met gebed en gaf het woord aan den secretaris, den heer De Koning tot voorlezing notulen vorige vergadering. Na een wijziging worden deze goedge keurd. In het Jaarverslag schetst de secretaris in levendige bewoordingen den toestand van de afgeloopen zomer. Spreker wijst vervölgèns op den buiten gewonen prijs der peulen f 1-63 per 10 K.G., hoe Duitschland reeds spoedig als kooper. van augurken optrad en men ondanks groote aanvoeren, gevolg van het mooie weer, tot f 3 per 25 kilo betaalde op 29 Juli terwijl 8 dagen later diézelfde hóeveelheid met 28 ct. werd betaald, terwijl bommen onverkoopbaar waren; verhaalt hoe hel bestuur toen ingreep en voor eigen reke ning inmaakte, ondanks geldnood, dure materialen enz., waardoor telkens de bo dem der brandkast zichtbaar was. Hoe het inmaken een goede greep was, daar de ge heele voorraad toch tverd verkocht en een zoet winstje opleverde. Bij het artikel doperwten, waarvan voor pl.m. 47000 zak contrpcten waren gesloten, uit hij de klacht óver de slechte sorteering van sommige tuindèrs en de daaruit ont stane moeilijkheden. Hij wijst op hef be lang van eén vertrouwbaresortèeririg en toont aan dat zulke onbehoorlijke hande lingen een strop zijn voor den bond. Het artikel snijboonen bleef beneden de verwachtingen. Door het gunstige wéder waren de aanvoeren steeds te algemeen, en werd daardoor de prijs gedrukt. Betreffende de augurken wordt mede gedeeld dat de oorlog daarop van groote beteekenis was, zooals reeds hiervoor is aangetoond. De aanvoer van producten laat zich als volgt voorstellen: Doperwten, peulen, capucijners samen 81549 zak met een doorsneeprijs vari f 1.03, f 0.86, f 0.75, f 0.76 voor dópeiwten; f 1.63 voor peulen; f 1.04 voor capucijners. Snij boonen 38980 zak k 12 kilo f 0.83. Princesse- boonen 328700 stuks f 1 per 1000 en 1732 zak f 1.39 per 12 K.G. Boonenstek 1395 zak 0.25 per zak: Witte pronkboonen 75 zak f0.26. Stamprincesseboonen 71 zak f0.47. Spekboonen 36 zak 10.25 per zak. Augur ken fijn 590 manden f 3.80, fijn basterd 494, manden f 1.88. Basterd 7432 k f 1.23. Grof 54123 f 0.86. Bommen 6020 f 0.55. Stek 18094 f 0.29.alles per mand a 25 kilo. Zoo dat totaal een opbrengst werd .bereikt van f 195,610.01. Het verslag maakt ook 'met een enkel woord gewag van de moeilijkhe den ontstaan bij de invoering van het door alle besturen eenparig genomen besluit in zake Uitsluitingen en vervoer met vast aan te wijzen schippers. Het bestuur is nog overtuigd slechts al- lèr belangen op het oog te hebben. De oorlóg was ook van invloed op eene andere gebeurtenis, want daardoor kon he* 121^-jarig bestaan van den bond niet fees telijk worden herdacht, zooals voorheen be sloten was. Het verslag memoreert echter in waarlijk treffende woorden van hulde den voorzit ter, den heer J. v. d. Meer Mz., die gelijk tijdig zijn koperen feest als voorzitter van den bond zou hebben herdacht. Daarna gaat de secretaris voort met te melden dat er een batig saldo is van f 1602.05, zooals uit de overgelegde balans winst- en verliesrekening blijkt. Het aan tal leden bedraagt 192, met 253 merken. De eerste veiling had plaats 19 Mei, de laatste 23 September; er werd op 91 dagen geveild. Drie algemeene en 12 bestuursver gaderingen werden gehouden. De waarde van den inventaris bedraagt f 3874.50, ter wijl als reserve voor de leden te boeken valt 0.80 pCt. boven het uitbetaalde be drag van f 187,116.26. De rekening en verantwoording van ont vangsten en uitgaven was nagezien en ac- coord bevonden door den heer T. Watervis accountant, van welke bevinding een schrij ven was ingekomen hetwelk door het be stuurslid, den heer F. Pouw werd voorgele zen. De voorzitter dankt voor het rapport en stelt voor - den secretaris-penningmeester voor zijn accuraat gehouden beheer dé charge te verleenen, wat onder teekenen van belangstelling geschiedt. Periodiek moeten aftreden de bestuurs leden de heeren J. v. d. Meer Jz. en W. v. d. Zwet Pz., eveneens de heer J. C. Bontje als lid der commissie van contröle. De ge noemde heeren worden herkozen met resp. 53, 53 en 50 stemmen. Onder dank voor het vertrouwen aanvaarden zij weder hunne benoeming. Punt 12. Mededeelingen. De voorzitter zegt dat het bestuur besloten heeft lid te worden van de Vereeniging Tuinbouwraad in navolging van zustervereenigingen. Het is van gewicht met het oog op de beweging van den Tuinbouwraad uitgaande, om van den minister gedaan te krijgen voor de ge mobiliseerde tuinders 2 a 3 dagen per week verlof te krijgen tot einde Augustus; ge lijktijdig wordt er propaganda gemaakt inteekening te verkrijgen op het officieele orgaan ,,de Tuinbouw". Na de gebruikelijke rondvraag dankt de voorzitter de aanwezigen voor me dewerking, den secretaris voor zijn jaar verslag en vraagt nogmaals met klem van woorden aan allen zorg aan de sorteering der doperwten te besteden en sluit daarna de vergadering met gebed. TER AAR. Priesterjubileum. De weleerw. heer A. v. d. Berg, sinds korten tijd kapelaan Hoogête barometerstand 765.0 München. Laagste barometerstand 751.8 Memel. Verwachting tot den avond van 17 Febr. Zwakke tot matige, later wellicht toene mende westelijke tot zuidelijke wind, toene, mende bewolking. Later weer kans op regen mogelijk nachtvorst. Dezelfde temperatuur overdag. 407e Staatsloterij. Trekking van Dinsdag 16 Februari. 5e klasse, 10e lijst. No. 9813 f 15.000. Nos. 659, 10727, 10889, 12291, 12657, 19084 ieder f 1000. Nos. «Ü36, 9421, 14302, 17724. ieder f 400. Nos. 13981, 16279, 17077, 18599, 193/4. ieder f200. Nos. 4717, 5434, 6679, 10157, 15411, 11219, 11328, 13048, 43139, 14218, 15689, 18137, 18348, 20574, ieder f 100. Prijzen van f 70.—, 14 110 263 469 691 804 814 842 911 914 917 1073 1107 1176 1380 1540 1574 1576 1625 1726 1850 1861 1975 2389 2500 2600 2680 2715 2743 2770 2956 2972 3059 3332 3373 3404 3518 3520 3528 3600 3740 3832 3838 3916 3953 4011 4057 4104 4144 4233 4235 4346 4383 4450 4458 4564 4640 4897 4906 4! >23 i 5005 5041 5114 5182 5232 5320 5336 5479 5614 5628 5717 5761 5798 5842 5988 6018 6100 6234 6249 6525 6552 6649 6G77 6743 6750 7113 7367 7655 7719 7752 7839 7840 7958 8025 8084 8155 8159 8194 8312 8380 8554 8590 8773 8816 8934 8943 8968 9057 9108 9148 9159 9164 9256 9287 9337 9338 9367 9372 9447 9518 9679 9722 9757 9765 9894 9947 10365 10533 10615 10639 10684 10769 10824 10835 10857 10878 10914 11010 11012 11020 11029 11146 11180 11228 11369 11391 11473 11579 11596 11870 121)04 12108 12203 12225 12272 12390 12407 12610 12642 12754 12876 12895 12939 12997 13042 13065 13081 13108 13174 13181 13307 13330 13643 ;i706 13712 13742 13791 14035 14046 14076 14122 14141 14212 14292 14463 14464 14508 14550 145% 14647 14653 14661 14670 14831 14%1 14972 15499 15792 15841 15963 16112 16135 16234 16498 16641 16745 16747 17097 17135 17143 17409 17450 17475 17567 17579 17611 17650 17655 17680 .17687 17709 17841 17868 1&%9 18272 18287 18460 18509 18531 18586 18638 18704 18708 18743 18831 18849 18987 18993 19013 19017 19081 19100 19123 19137 19508 19591 19642 19684 19704 ,19751 19830 19846 20074 20145 20326 20353 20530 20733 20751 207G5 20806 20926 NIETEN. 60 139 145 183 316 320 460 488 500 506 525 554 583 605 609 653 664 692 694 721 724 727 733 780 805 823 852 891 903 913 928 981 985 1047 1080 1086 1119 1130 1179 12% 1303 1308 1323 1368 1402 1478 15G4 1575 1601 1602 1688 1705 1723 1741 1815 1830 1885 1912 1927 1945 1950 1957 1960 1983 1994 2032 2042 2087 2100 2105 2130 2131 2142 2173 2190 2230 2237 2267 2284 2288 2545 2578 26?3 2690 2706 2738 2786 2828 28G2 -2876 2377 2922 2924 2935 3004 3038 3056 3067 3115 3143 3150 3184 3185 3301 3342 3364 3403 3422 3441 3455 3532 3677 3710 3785 3910 3926 3954 3990 4019 4035 4037 4038 4039 4050 4096 4245 4247 4251 4414 4416 4419 4432 4435 4451 4465 4490 4497 4519 4526 1528 4584 4586 4623 4673 4693 4731 4773 4794 4851 4868 4887 4889 4928 4935 4981 5030 50 13 5067 5080 5112 5139 5164 5192 5205 5233 5269 5306 5395 5419 5440 5453 5494 5532 5561 5587 5599 5644 5700 5725 5752 5827 5984 6019 6077 6101 6104 6126 6153 6157 6168 6171 6174 6252 6267 6312 6322 6337 6349 6361 6377 6396 6466 6474 6478 6528 6536 6585 6593 6639 6640 6651 6687 6732 6735 6740 6749 6847 6860 6904 6948 6950 C%4 7034 7075 7137 7146 7164 7297 7309 7339 7341 7354 7377 7421 7441 7455 7460 7477 7502 7519 75?1 7548 7552 7589 7615 7647 7661 7665 7675 7692 7744 7765 7796 7816 7878 8000 8005 8040 8060 8093 8096 8100 8130 8201 8203 8241 8266 8273 8274 8277 8306 8308 8310 8336 8341 8378 8388 8406 8414 8-123 8443 8513 8533 8536 8545 8553 8593 8594 8640 8645 8670 8694 8696 8723 8763 8789 8843 8989 9098 9167 9210 9218 9288 9303 9315 9331 9398 9452 9464 9468 9469 9486 9595 9546 9547 9567 9657 9669 9729 9769 9791 9828 9831 9838 9843 9851 9859 9875 9882 9937 0997 10013 10036 10043 10045 10069 10093 10098 10100 10151 10224 10268 10362 10367 10393 10434 10505 10569 10600 10665 10683 10720 10742 10760 10858 10875 10887 10907 10926 10927 10959 10976 11011 1J071 11098 11122 11128 11149 11154 11156 11159 1117.5' 11247 11272 11358 11434 114 47 11503 11544 11590 11610 11702 11715 11746 IJ 778 11814 11819 11&52 11932 11949 11979 11979 12000 12006 12012 12016 12079 12195 12237 12306 12307 12309 12320 12327 12382 12105 12415 12444 12454 12534 12546 12553 12554 12572 12608 12647 12653 12662 12674 12731 12753 12775 12820 12875 12890' 12904 13067 13092 13198 13232 13243 13257 13258 13283 13305 13322 13369 13370 13395 13407 13430 13436 13456 13510 13540 13546 13557 13598 13606 13611 13619 13638 13640 13659 13671 13758 13767 13847 13854 13861 13898 13908 13939 13970 13997 J4007 14008 14009 11011 14058 14080 14143 14145 14149 14172 1417G 14241 14256 14270 14277 14282 14289 14301 14322 14343 14363 14395 14442 14450 14511 14557 14581 11603 11690 14725 14800 11803 14852 14901 14915 14919 14925 14938 15019 15048 15126 15129 15214 15236 15261 15287 15298 15340 15356 15413 15430 15453 15606 15666 15680 15747 15778 15781 15789 15847 15901 15923 16012 16018 16131 16150 16170 16214 16241 16292 16320 16373 16400 16410 16434 16436 16488 16523 16573 10608 16719 16743 16750 16835 16842 16877 17111 17120 17125 17169 17178 17194 17206 17306 17332 17337 17342 17349 17391 17479 17490 17496 17533 17543 17547 17554 17638 17649 17C71 17744 17746 17747 17756 17785 17797 17S01 17827 17945 17955 17973 ïsniG 18041 18047 18072 18104 18142 18196 18284 18312 18328 18341 18417 18428 18435 18472 18482 18535 18547 18561 18567 18575 18583 18675 18676 18707 18744 18755 18767 18796 18843 18S69 18897 18945 18948 19003 19019 19065 19066 19076 19166 19196 19226 19259 19268 19277 19278 19302 19358 19362 19367 19377 19393 19562 10583 19629 19650 19660 19671 19676 19695 19772 19810 19867 19924 19939 19913 19940 19981 19994 20116 20120 2018S 20210 20215 20246 20219 20278 20286 20310 20328 20340 20385 20398 20440 20466 20523 20536 20550 20612 20679 20715 20779 20849 20873 20899 20916 20956 5e k!a«e. 9e lijst: 8208 1 70 m. z. 3218 f 7ü: 3955 m. z. 3945.

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 3