Speciale Mantelmir»zijnen Groote Opruimitur Haarlemmerstraat 114. s „Notenkraker", waarmede de socialisten coh)örteeren. zeven en halve cent kost. Op een desbetreffende vraag verklaart de afgev. van Nijmegen, dat daar met de „Roskam" 's Zondags bij het uitgaan der 'kerken wordt 'gecolporteerd, met veel succes. Zonder stemming wordt aange nomen het bestuursvoorstel om met de „Roskam" te colporteeren, terwijl met 12 stemmen voor en 3 blanco wordt besloten bij die colportage de „Roskam" door middel van den Bond te betrekken (Arn- 'Jiem, Nijmegen en Rotterdam wenschen dit gedeelte van het bestuursvoorstel eerst in de resp. afdeelingen te bespre^ ken). Het bestuur stelt voor, da-? de propa- gandaclubs alle lectuur onmiddellijk van den Bond zullen betrekken i De secretaris licht toe, dat dïtf voorJ stel .samenhangt met het streven van het bestuur naar centralisatie. Sommige af gevaardigden verklaren zich tegen dit voorstel, o.a. om reden, dat daardoor, de boekhandel zou benadeeld worden., De secretaris meent,, dat de lectuur, die de propagandaclubs verspreiden, toch niet bij den boekhandel wordt gekocht.* Met )1$ stemmen voor en 2 blanco (Schen veningen en Gouda) wordt ten slotte het bestuursvoorstel aangenomen en het betrekken van lectuur door middel van den Bond als verplichtend gesteld. De prop. club „Dr. Schaepman" tg Scheveningen heeft een voorstel inge diend inzake het op gemakkélijke wijze beschikbaar stellen van sprekers. De afgev. licht dit voorstel toe, waarna de voorzitter verklaart, dat helt" bestuur in dien geest werkzaam zal zijn. Hierna had plaats de bestuursverkie zing. Aftredend waren de heeren P. F. Frankhuijzen (2de voorz.), S. J. Robitsch (vertegenwoordiger van de K. S. A.) en J. C. M. Burkunk (1ste secr.), terwijl de heer W. G. Klomp bedankt heeft. Als candidaat in de vacature Frankhuijzen is door Roterdam gesteld de heer A. C. van Dijk. In de vacature Klomp stelt het hoofdbestuur den heer F. Frankhuijzen (met afwijking van het reglement, dat bepaalt, dat alleen bestuursleden van aan gesloten clubs in het "hoofdbestuur mo-i gen gekozen worden). Verschillende le den keuren deze afwijking van het regleJ ment af. Bij een stemming blijkt, dat 17 stemmen tegen en 14 voor de candida-f tuur Frankhuijzen zijn. Nadat een half uur gepauzeerd was, werd de stemming gehouden met den volgenden uitslag., 1 Herkozen wordt de heer Burkunk met 15, (en gekozen de heer V. Dijk met 10 en een bestuurslid van de afd. Groningen '(nader aan te wijzen) met 14 stemmen, (Door de afd. Ulft was er voor gepleit het Noorden in het hoofdbestuur te doen vertegenwoordigen). NDe heer Robitsch, vertegenwoordiger der K. S. A., wordt zonder stemming herkozen. De voorzitter huldigt het affr. be stuurslid, den heer Frankhuijzen. Als 12de punt vermeldde de agenda: Rede van den ZeerEerw. Rector A. G. v. d. Berg. De geest adv. was echter niet aanwezig. Bij de rondvraag wordt op vorstel van de afd. Ulft Utrecht als de plaats voorde volgende jaarvergadering aangewezen. Besloten werd op voorstel van de afd. Alkmaar en Ulft om het jaarverslag van den secretaris in „De Propagandist" op te nemen. Door de afd. Gouda werd gewezen op het practisch werken van het perscomité aldaar. Om half vijf sloot de voorzitter de om twaalf uur aangevangen vergadering., i De directeur van „Futura" stelde on der de pauze de aanwezigen in de gele genheid de inrichting te bezichtigen. St. Jozefsgezellenvereeniging. Gisterenavond hield de heer P. G. 'Hoeks voor de leden van de St Jozefs- gezellenvereeniging eene voordracht over den inhoud van den roman „Ben Hur".. In eenvoudige begrijpelijke taal en op eene manier, alleen hem als verteller eigen, begon hij zijn hoorders te verha len, hoe in het jaar 1880 in Amerika een boek verscheen, dat tot titel voerdeBen (Hur, a (tale of the Christ, d.i. een verhaal (uit den tijd van Christus, geschreven door Lewis Wallace, generaal in het Ameri- kaansche leger. Dit boek maakte grooten opgang en werd overgezet in bijna alle beschaafde talen, ook ijl de onze. Het was niet te verwonderen, dat van den ro man een prachtuitgave verscheen en aan deze prachtuigave nu waren de lichtbeel den ontleend aan de hand van welke hij zijne voordracht zou houden. Na deze inleiding gingen de lichten uit en kwamen achtereenvolgens, met een kleine pauze, de 63, beelden op het doek. Wdj zagen de ;H. /Driekoningen samen ko-1 men in de woestijn en optrekken naar Bethlehem met de herders aanbaden wij het Goddelijk Kind, wij leden mede met Christus op Golgotha en door al die tafereelen heen was geweven de geschie denis van den jongen Israëliet Ben Hur, met moeder en zuster onschuldig lijdend, onder den wraak der Romeinen en later vurig strijder yoox. den Christus en diens verheven leer. Het zou ons te Ver voeren eeji beschrij ving te geven van alles, wat wij zagen en hoorden daar in dien halfduistere zaal met dien bijna onzichtbaren spreker, wiens woorden ons stichten, boeiden, mcdesleepten en die aangehoord werd, onder ademlooze stilte, twee uren lang. De praeses, de WelEerw. heer v. d. Laar dankte na afloop den heer Hoeks onder hartelijke bewoordingen voor den leerzamcn en genotvollen avond, dien hij den leden rik?r -'leniging zoo belang loos had verschaft, en hij beval ver der zijne vercêfiigJng, voor welke spreker reeds meer opgetreden was, ten zeerste bij hem aan. Voor de Notarieele Vereeniging te Amsterdam hield mr. Ph. B. Libourel, privaat-docent voor notariaat en fiscaal- Vecht aan de universiteit alhier, Zater dagavond behandeld het onderwerp: 's Üoogen Raads arrest van 20 Juni 1913 (bver de beteekenis van de woorden: J,onmiddellijk belanghebbende personen" ^in art. 83j9 B. R. en art. 42'rder W)et Oip> >iet Notarisambt. ROOMSCHE AGENDA. Maandag 9 Februari 's avonds 8 uur maandelijksche recollectie voor de oud-retraitanten. Maandag 8 uur, Bondsgebouw, „Van Kribbe tot Kruis". Dinsdag 8 uur, Bondsgebouw, „Van Kribbe tot Kruis". Dinsdag 8 uur, Stadsgehoorzaal, Concert ten bate der R.K. Vacantie-ko- lonies. Donderdag 8 uwr, Stadsgehoorzaal. „Arti et iReligioni". Zondag 8 uur Zomerzorg, Tooneel- ultvoering „Futura." Spoorweg in de Haarlemmermeer. Aan de Holl. Electr. Spoorweg Mij. is vergund om in haar net door de Haar lemmermeer ook nog op te nemen de lijn Ter AarNieuwveen. De lijn is lang 2.6 K.M. en de aanlegkosten zullen be dragen f215.000, en komen ten laste van de gemeente ter Aar, de provincie Zuid-Holland en het Rijk. HAARLEMMERMEER. Ingevolge de belangrijke vooruitgang der bevolking in het buurtschap Lissebroek worden er ernstige pogingen aangewend om aldaar bij eventueele verkiezingen een stembu reau geplaatst te krijgen. Thans is men Verplicht, als men zijn stem wil uitbren- 'gen, zich te begeven naar het op ruim één uur afstand gelegen Abbenes. Daar jde bewoners voor het grootste deel ar-> beiders zijn die te Lisse werken is dit 'natuurlijk zeer moeilijk. Een adres dat reeds druk geteekend wordt door bewo ners (kiezers) te Lisserbroek zal den 'raad worden aangeboden, om in dezen toestand verbetering te krijgen. Het aanleggen van een tweeden toegangsweg naar het station Hoofddorp te .N. Venne/p is door B. en W|. gegund' aan Dekker. KATWIJK. De heer J. Moerel alhier slaagde te Amsterdam voor 1ste stuur man aan de Kon. Ned. Pakketvaart-Maat schappij. 1 De Algemeene Jaarvergadering der „Katwijksche Ziekenverpleging" zal ge houden worden op Dinsdag 19 Febr., in Hotel „De Roskam". OUDADE. Door den rijksveldwachter Wijnen is procesverbaal opgemaakt tegen A. de R. te Leiden wegens overtreding van het motor- en rijwielreglement (rij den zonder licht). RIJPWETERINO, Aan J. F. M. van Velzen, alhier, is vergunning ingevolge de hinderwet verleend tot uitbreiding van zijn bakkerij door plaatsing van een elec tromotor van .1 {pk* tot het drijven van een kneedmachine. - Het plaatsbericht in ons nummer van Zaterdag jL was niet van onzen ge wonen correspondent ROELOFARENDSVEEN. Verrassin gen, hoogst aangename zelfs, zijn ons deze vastenavond weggelegd. Reeds hadden wij onze tooneel en muziekavon den, reeds wenkt ons de St. Pancratius- zaal met hare weldra te ontsluieren ge heimen. En gisteravond trad de R. K. jMannenzkangvereeniging „St. Caecilia" 'het voetlicht trad. Dat was een nieuwigJ heid die blijkens 't algemeen gevoelen (een aanvulling was, door een ieder hoo- (gelijk gewaardeerd en laat men er dade lijk bijvoegen die ons aller sympathie verworven heeft De vereeniging heeft de plaats veroverd en zonder twijfel zal zij die handhaven. Ze heeft dezen avond ook iets tot stand gebracht, dat welhaast ongelooflijk (scheen, maar toch bereikt werd. Niet rooken zag men overal aangeplakt, en daaraan hielden de heeren zich goed. Halfacht opende „St. Caecilia" haar Concert met het Cecilialied van Tysson om achtereenvolgens te doen hooren ,s Ochtends en 's Avonds, en Meilied van {Worpde laatste Zwaluw, Cartolver trouwen, van AbtCoenen Zonnelied, alles met jeugdig vuur voorgedragen^ Deze eerste afdeeling werd besloten met iets zeer aantrekkelijks, we kregen drie Kerstliederen voor gemengd koor. Dat was een nieuwe attractie voor de Veen. Wie had kunnen denken dat wij zulke onvervalsche schatten bezaten in stern- materieel? Wat klonk dat keurig en meesleepend, dat kerstlied Stille Nacht fen nog een Kerstlied met een Marialied als toegift Men was verbaasd, het was of nachtegalen hun hymne zongen. Veel vuldig en aanhoudend applaus nampien jfcoowel zangers als zangeressen ia 051- vangst. Na de pauze kregen wij frisch en kleu rig Arts, Tuftufgalop, O Salutaris, van 'H einze. Berggalop van Paeschen. Avond zon van Bonhen, Neerlandsch Mannen- zang van de Vliegh, andermaal gevolgd door drie fraaie liederenLentemorgen, Avondlied, Herfstlied en nog het roeren de Moedertje Alleen. Onze zangeressen, gesteund door een lichte mannenbezetting, behaalden nieu- ^Wè lof Wat Wetd het lievelijk vertolkt: Wie zal er ons kindeke dorwen H?-tc!'j' en aanhoudende toejuichingen hadden zij te ontvangen, met intresff herhaald toen zij na het verlaten van het podium, de 'zaal betraden, blijkbaar hadden zij schik in deze spontane uitting van hulde. Tot slot Hollands Glorie met kracht en overtuiging gezongen en toegejuicht. Alle uitvoerenden mogen den dank van allen aanvaarden, een ieder was het er over eens, dat wij een genotvolle avond hadden gehad. De leiding was in handen van den heer Jan v. d. Meer, directeur die blijk gaf, rijn mannetjes aan het stokje te heb ben en die ze wist te brengen waar hij het noodig oordeelde, hij ontvange hier- ontvange hierbij een afzonderlijk woord van hulde. De pianobegeleiding werd verzorgd door den heer J. van Berkel, tot aller te vredenheid. Halfacht begonnen, waren de bezoe kers kwart voor elf weer huiswaarts, een mooi uur. SASSENHEIM. Donderdag 19 Febr. a.s. zal de heer M. Hpogervorst, den dag herdenken waarop hij voor 25 jaar in dienst trad, bij de firma C. J. Speel man en Zonen, bloemisten. Dien dag zal zeker voor den wakkeren en bekwamen knecht niet ongemerkt voorbijgaan. tWfOUBRUGGE. Gedurende de maand Januari hebben zich voor de Nationale Militie voor deze gemeente aangegeven 22 jongelieden. WARMOND. Bijgewoond door een groot aantal leden, hield de R.K. Kies- vereeniglng in Hotel „De Zon" de jaar vergadering, die geopend en geleid vverd door den Ihleer L. Papöt, vice-voorzitter. De notulen werden ^goedgekeurd. Bij de ingekomen stukken werd de ont slagname gemeld van de heeren H„ L. v. Delft, voorzitter en Diy.HL J. A., Wa lenkamp, bestuurslid, laatstgenoemde had reeds September vorig jaar het ontslag ingediend. De rekening sloot aldus: f58.94 in komsten, f 57.67 uitgaven, f 1.27 batig saldo. Het verslag van den Provincialen (Blolnd door iden heelr W Delft uit'Je brenf gen werd wegens afwezigheid van "dezen uitgesteld tot later. De heer Q. M. van Stijn het woord vragend, sprak de leden aldus toe: >.Er rust op mij een plicht, waarvan ik mij eerst kwijten wil, namelijk mijn open lijken dank te brengen aan de leden der R.K. Kiesvereeniginmg, voor het trouw en eerlijk stemmen bij mijn verkiezing tot lid van den gemeenteraad. Ik dank de leden voor het in mij gestelde ver trouwen en hoop, ,met bijstand van den goeden God, dit vertrouwen waardig te zijn. Echter wil ik niet verzwijgen en gij allen zult dit met m'ijj eens zijnt dat ik liever de plaats had overgelaten aan een candidaat der ChristeLjk-Histo- rische partij. Ze hebben echter niet gewild en daar om moesten wij ons onderwerpen aan den uitspraak jder vergadering. Het Bestuur feliciteer ik, dat 2)ij aan het hoofd staat eener vereeniging, die al is er verschil van meening of inzicht toch er op rekenen 'kan, dat een een maal genomen besluit onwrikbaar wordt uitgevoerd. Dit is voor onze vereeniging een geluk, waarop zij trotsch mag wezen; een geluk dat benijd wordt door onze tegen standers en door verschillende gemeen ten uit den omtrek. Jammer voorwaar is het, dat na gedaan werk, enkele vóórmannen zijn gaan reti- teeren. Ik rodp 'hen toe: blijft ons ge trouw en ontsteekt uw licht om ons voor te lichten. ,Het zal o,p hoogen pirij's door ons allen gesteld worden. En nu,'geachte vergadering, staan Wij voor de verkiezing voor de vacante plaat sen van hen, die Wij slechts noode zien vertrekken. Laten wij als ernstige mannen die plaatsen aanvullen met miannen van moed en durf, dan gaat onze vereeni ging een nieuw leven te gemoet en zal zij groeien en bloeien!" De stemming, die nu volgde, wees den heer J. Th. Kouwenhoven met 29 en den heer H. Sikking met jstemmen aan, als nieuwe bestuursleden. Beide bedankten echter. Bij ©en twe> de stemming werd de heer C. van Stijn gekozen en de heeren Jan Zwetsloot en Gi Koppers kwamen in herstemming De heer Jan (Zwetsloot wilde .wegens vertrek uit de gem. niet in aanmerking komen. Na een nieuwe stemming en herstemming tusschen de heeren CL Zwetsloot en Koppers werd deze laatste gekozen. Op de vraag van den voorz., of hij zijn benoeming aannam, antwoordde hij bevestigend, terwijl hij zeide, zeer goed in te zien welk een zware taak hij op zich nam. Tot afgevaardigde naar de RjK. Cen trale werd gekozen de heer C Zwetsloot en tot plaatsvervanger de heer O, Qndei* water. Bjij de rondvraag informeerde de heer J. Heijmans naar een schrijven, dat, naar hij vernomen had, dit najaar aan het I bestuur gericht was, met het doel een vergadering te beleggen. De heer P. G. Paardekooper zeide zulks van den afge treden voorzitter vernomen te hebben, doch dat hij zelfs wegens familieomstan digheden verhinderd was geweest ver dere bemoeiingen op zich te nemen. De heer Jan Zwetsloot verweet het bestuur niet actief te rijn geweest in deZe zaak van gewicht Het doel toch der adres- ban ten was (geweest m^er ia die te brengen in de vereeniging en om die reden «en propagandaclub op te richten, die zich beschikbaar stellen zou tot het aankwee- ken van nieuwe kiezers, politieke ont wikkeling wilde bevorderen, bijeenkoms ten beleggen, enz. De nieuwe vereeni ging ^Gemeentebelang" werkt ons tegen. Dat staat vast. De actie der R.K- Kies- vereeniging is wel van meep algemeene-n aard, imaar we moeten ons toch schrap zetten tegen bovengenoemde nieuwe cor poratie. De voorzitter stelde voor het verzuim zooveel mogelijk nog te herstel len en in de vasten een vergadering te beleggen. De heer C. van Stijn, ver klaarde zich geheel eens miet den heer J. Z. De* heer J. Z. deelde nog mede, een krant te hebben ontvangen, waarin een artikel over Hillegom. blauw omlijnd was. De bedoeling van den anoniemen Zender was waarschijinlijlk een vergelijking te maken tusschen een Warmondschen en een Hillegomschen toestand. Spr. noo- digde den inzender,, als h^j in de zaal aanwezig was, uit, om een explicatie van deze verkeerd opgevatte zaak te hooren. Daarolp -.werd de vergadering gesloten. ZOETERWOUDE. Bij het lÓ-jarig bestaan der Jonge Garde, alhier. Daar klonk eens uit Rome een mach- tige stem, De veldheer gebood er zijn strijders i i [met klem Vereenigd in Christus de wereld her- steld, Te weer tegen satan en 't helsche ge- weid.v Dr. Schaepman. Nauw hadden de woorden van Paus Leo XIII over de wereld geklonken of het Katholiek Nederland gaf gehoor aan den stem van het zichtbaar opperhoofd der Kerk. Oök in Zoeterwoude achtte men het tijd uit den drocfm te ontwaken er moes t meer geestdrift onder onze Roomsche mannen komen, het jongere geslacht, de hoop der toekomst, moest krachtig en vaardig worden te strijden den strijd voor God en Kerk, Vorstin en Land. 0(p initiatief van den ,WjelEdelen heer WL G. Streefkerk, voorzitter der Kiesver- niging werden pogingen in het werk ge steld een Jonge Garde op te richten. Den 14en Februari 1904 werd in een vergadering de Jonge opgericht.. Groot is het aantal werkzaamheden in de tien jaren na de oprichting door de •Jonge Garde verricht, prachtige resulta ten zijn verkregen. Al is het succes der werkzaamheden niet tot een plotselinge explosie, een ontploffing gekomen en daardoor min der bemerkt, wie zal ze beschrijven, wie ze opsommen de heerlijke vruchten door en in de Jonge Garde verkregen. Het getal Roomsche kiezers heeft zij telken jare zoo groot mogelijk gemaakt, het getal thuisblijvers bij stembus tfot het minimum beperkt Door het organiseeren van spreekavon- den en het houden van een socialen cur sus zijn de .jongelingen ontwikkeld, in hun overtuiging gesterkt en is bij hen een geestdriftige ijver aangewakkerd óm alles te doen wat zij kunnen tot heil van kerk en staat. Men vraagt zich wel eens af: zijn dat de jongens van hetzelfde dorp van nu en vroeger Vanwaar die geestdrift, van waar de actie. Dan moet het antwoord luidenDe or ganisatie dat is de bron van dit alles, die maakt de jongelingen actief voor den goeden strijd. De Gardisten zijn geweest propagan disten van den daad en hebben altijd aan de Kies vereeniging hun aanhankelijkheid betoond, ook in de moeielijkste gevallen. In 1909 toen een scheuring in de Kies- vereeniging bestond is de Jonge Garde haar trouw (gebleven en heeft z ijlden 'can didaat der Keisvereeniging gesteund. De ridderleuze onzer Vaderen: Wat ook val F Trouw sta pal, was toen de hare; daar uit blijkt dus overduidelijk de goede geest van eerbied voor gezag en van eendracht welke de Jonge Garde bezield. Alzoo Jonge Garde viert met opge wektheid morgenavond feest, laat blijde de Roomsche liederen klinken. - Triumphliederen na een goed gestre den strijdperk, een strijdperk vol zege ningen voor onze katholiciteit, vol zege ningen voor de jongelingschap. Blijf zoo voortgaan met een heiligen lijver, niet uw doel nastrevend bij wijze van sport, maar met de rotsvaste over ging eeii noodzakelijk werk te verrich ten tot heil van Kerk en Staat en moge de Jonge Garde door uw activiteit groei en bloeien. GEWESTELIJK GEMENGD. Dwaze liefde. Twee jongelui kregen twist om een meisje. Een hunner zekere P. H. wonen Ingezonden Mededeelingen 30 cent per regel. de onder do gemeente L e i na u i d e n werd daarbij zoodanig mishandeld door den ander dat hij het bed moet houden op last van den geneesheer. Tegen den dader S. is procesverbaal opgemaakt. 404® Ned. Staatsloterij. VIJFDE KLASSE. 13e LIJST. Trekking van Maandag 9 Februari, Hooge prUasesj.. f 1500: 11293. f 1000: 13448, 19171. f 400 2811, 10949, 12648, 17234, 18326, 20151. f 200: 2752, 8002, 8473, 15970, 17898. f 100: 1795, 2418, 2814, 4150, 7225, 8384, 12011, 17069, 17747, 18549, 19049. Prijzen van f TO. 1 2592 4478 6828 10065 12718 15278 18492 22 644 98 70 78 13011 90 506 307 54 557 936 183 131 302 30 12 57 63 70u9 216 79 403 685 48 65 87 95 98 309 16 722 475 738 637 115 351 421 75 19120 643 46 928 34 464 95 77 34 57 81 89 346 566 530 527 64 723 832 5060 68 77 65 38 202 31 981 102 473 741 625 619 71 1010 3007 296 611 48 93 997 339 38 29 374 855 927 831 16524 46 126 38 75 88 63 71 97 512 212 123 78 8040 11104 967 730 23 25 40 534 413 255 14091 77 921 75 59 81 85 49 99 859 20042 423 279 638 585 58 101 17151 125 62 89 57 698 89 466 72 41 520 326 726 848 369 237 312 324 37 44 858 9274 465 360 87 96 668 492 753 374 536 99 435 420 758 770 83 536 696 445 984 60 97 98 6080 624 815 546 180G8 560 857 801 157 94 52 641 163 662 951 79 478 714 12106 736 215 87 2274 4106 97 61 76 37 21 795 327 296 526 91 273 56 61 818 431 '322 609 885 458 957 340 904 532 30 46 979 501 15137 91 55 46 426 78 NIETEN, 35 2382 5229 7936 10531 13029 15777 18404 45 87 36 77 61 62 805 .66 127 406 90 8031 64 164 21 95 45 61 353 42 67 209 28 518 72 90 55 107 605 48 47 69 89 524 02 10 45 342 61 91 92 25 90 18 86 64 905 97 211 50 422 87 89 82 92 691 12 52 30 202 732 431 96 7U4 63 617 33 81 81 578 16000 37 82 777 46 317 849 600 41 67 86 803 92 26 915 34 51 800 308 42 509 29 41 38 71 (M 33 57 10 62 42 46 93 C5 47 91 18 71 74 90 158 08 54 914 23 428 ii002 709 83 10 75 19 37 47 18 44 91 96 94 34 41 57 24 95 98 903 98 48 79 507 55 820 221 14 413 89 617 602 92 50 94 20 43 95 41 04 142 72 303 31 47 3020 56 06 56 93 60 42 554 ■19 64 11 72 911 63 19013 59 58 82 752 86 17 415 13 61 97 712 68 94 20 17 42 70 98 81 806 257 84 75 47 72 171 856 28 64 14000 79 61 92 205 904 55 87 18 b'J 81 609 13 6020 56 94 23 87 132 10 61 29 73 319 28 511 61 15 81 33 78 22 35 50 2!9 46 82 39 903 414 48 78 21 58 381 60 19 48 75 87 71 84 408- 154 39 59 153 639 326 770 16 201 64 581 68 50 36 817 32 12 73 90 98 46 54 32 36 38 07 604 206 76 62 44 46 57 9009 23 84 81 63 52 507 58 23 30 49 710 81 71 14 353 31 48 321 24 404 88 21 67 32 67 28 35 16 978 31 90 35 725 83 37 4o 94 55 93 115 34 87 76 58 1004 601 98 45 37 413 840 509 43 37 12 456 56 48 18 44 53 91 75 87 72 80 65 61 66 98 508 99 808 569 902 62 68 713 23 202 12 68 12 60 617 91 15 94 04 70 72 27 120 33 623 38 909 638 28 IS 76 67 32 51 57 75 48 20 86 79 41 95 63 722 96 i. 78 249 82 70 303 84 49 98 90 839 717 31 12096 77 17003 80 737 98 53 44 39 85 809 99 320 75 75 452 151 93 135 59 21 902 99 504 234 95 81 6| 432 37 823 60 45 99 85 80 38 90 931 63 59 920 231 849 78 55 4068 52 69 57 47 80 528 100 61 33 76 66 82 919 32 50 60 70 605 97 84 335 87 201 90 10 301 15051 78 40 613 14 98 25 11 74 456 43 55 67 7146 46 14 111 523 73 96 73 220 79 431 313 42 86 705 91 66 713 50 15 82 20013 07 308 306 28 70 28 89 26 800 17 16 54 77 32 97 56 44 63 36 808 502 33 613 11 50 446 43 62 54 68 35 181 77 52 50 910 97 81 64 297 387 90 97 54 10024 616 437 742 949 513 60 28 26 40 49 402 80 23 61 171 92 48 53 4.' 94 78 70 76 710 50 63 42 2013 83 84 261 12 61 68 5i 89 752 403 66 13 82 73 50- 121 o7 511 302 14 511 75 21 53 72 55 05 48 21 894 57 233 79 66 20 61 40 907 605 47 827 74 30 77 70 18114 707 77 25 606 33 81 642 19 41 80 972 10 90 853 64 29 822 97 76 47 -445 80 75 60 7: 920 301 5138 774 73 88 83 65 46 73 88 77 929 711 206 49 74 95 503 81 30 16 61 71 77 201 905 22 93 54 9J 81 15 30 24 13007 64 343

Leidsche Courant | 1914 | | pagina 2