Gemengd Nieuws. er \you 4 e 1 geval van typhus iyphoidea. H a a r I em mermeer kwamen 3 en van roodvonk voor. er middag had in het hotel Deir i Doden, te 's Gravenhage een ijd plaats van de Nederlandscbe aandanten der Johauniter Orde. der tafel was Z. K. H. dé der Nederlanden. Tot de aanzit- n behoorde ook Jhr. Mr. Dr. N. Gijsciaar, burgemeester dezer ge- te. Te 'sGravenhage wordt opgericht rredietbank, die zich op het .stand- stelt van de Vereenigïng ter be ing van den woeker. Als directeur ptreden de Oud-luit.-kol. der huza- ie heer G- P. H. G. H. Romer, ter- iii den' Raad van Toezicht o. m. g zal nemen Jhr. Mr. C. G. H, ^sch van Wijck, alhier. De heer W. van Rossuni du Chattel r, Secretaris van de Ver. van Ned. ikanten van en handelaren in gou- en zilveren werken, heeft naar aan- van' een besluit, der algemeene idering, met nog 3 bestuursleden ag genomen. Op Zaterdag 13 Mei a.s. om 9 uur v. op de R.K. Begraafplaats aan de de in het Militair Hospitaal al- overleden milicien'-stukrijder H. Te- van het Depot 4e Regiment Veld- lerie alhier met militaire eerbewijzen ter aarde besteld, et detachemnt voor dit eerbetoosnl ewezen; staat onder bevel van een der Artillerie, waarbij de over- ne gediend heeft. Vo-lgens jnededeeling van de Dirsc- ler Stedelijke fabrieken van Gas en triciteit, voorkomende onder de ad- en ties in dit blad, zal op Zondag 14 tusschen 3 uur v.m. en 6 uur nm. vering jn het net wegens uit- in de electrici- fabriek worden onderbroken. In dat zullen dus de aangeslotenen aan gemeente-kabelnet geen eïectrisch kunnen ontsteken of van stroom beweegkracht kunnen gebruik ma- ROOMSCHE AGENDA. rij dag, 8i/s uur }s avonds, St. jo- i-Gezeliengebouw, Rapenburg 52, nadering R. K. Kiesvereeniging. 'ins dag, 8 uur 's avonds. St. Jo- i-Gezellengebouw, Rapenburg 52. „Geloof en Wetenschap", Dr. Möller, over Maria-Legen- E1MU1DEN. Vrijdag a-s„ des voorm. over elf, zal alhier raadsvergade- r worden gehouden. Dc coöperatieve boe „Teraar" gevestigd alhier, d in het Boschcafé aan het Papen- r haar algemeene vergadering onder van den heer j. Hoogemonsll tafel komt Rekening en Balans r 1910. Jamens de Commissie uit de ledeaal de heer C. J. Kempenaar verslag en constateert, dat alles in orde is ouden. Daarna wordt zij met algemee stemmen goedgekeurd. Kassier leest vervolgens het ver- der Boerenleenbank over 1910 vtoor. tan dit verslag ontleenen wij het vpl- December 1909 telde de Bank 117 en. In 1910 zijn 21 leden toegetreden vertrokken' (of overleden) zijn 3 le- Op 31 December 1910 waren1 er 135 en. )p 31 December 1910 waren er 299 larboekjes in omloop. 1-n 1910 is inge- f 96.326.68 en terugbetaald Het saldo dei* spaargelden 31 December 1910 bedroeg 71.525.03^. Op 31 Dec. 1910 be- het aantal loopende voorschotten In 1910 is eeln bedrag van f20.275 i nieuwe voorschotten uitbetaald en is bedrag van1 f 15.645 afgelost. Het do der voorschotten op 31 December 10 was bijgevolg f80970. Dp 31 December 1910 had de Bank f 85.555.001/2 meer in loopende re uitgegeven dan ontvangen, van Ik bedrag f 55.239.721/s bij de Cen- le Bank te Utrecht gedeponeerd was. totale omzet in 1910 bedroeg .099.953.081/s waarvan f 552.781.981/2 tvangen en f547.171.10 uitgegevlen. De Bank heeft een winst gemaakt van 10.85. De reserve was mitsdien op December 1910 gestegen tot 084.69. Vervolgens komt aan' de orde de ver- van een bestuurslid en een lid den' Raad van toezicht. De heer van r, Breggen wordt met 87 en de heer eed ijk met 88 stemmen herkozen. Daarna worden de volgende voorstel - i aangenomen h.l. het maximum cre- ;t, dat nu f200.000 bedraagt, wordt op f250.000; de aanvragen' op. Rekening van den „Tuindersbond f 20.000 en van „Ons Belang" a; 10.000 worden goedgekeurd. Vervolgens wordt met algemeene stéra- goedgekeurd het voorstel omtrent regeling van het salaris van den kas- tengevolge waarvan1 diens liono- riutn afhankelijk wordt vastgesteld vair n omzet van het vorige boekjaar. Een voorstel omtrent de presentiegel- n van Bestuur en Raad van toezicht )rdt eveSieenls aangenomen. Nog wordt medegedeeld, dat eene her- ?piing desr .statuten onderhanden is, qn dat 'misschien in dit jaar nog eene a 1 ge meen e vergadering z^l worden gehou den. Tot leden der commissie tot het na zien der Rekening en Balans over 1911 worden tjea-oemd de Heeren H. J. Straat- hofman Zevenhoven, J. A. KoeJeman vaii Teraar, ea H. Hilders van NieuwveenL Bij 'de rondvraag komt het boetestel sel ier sprake. Bijna alle leden wenschen dit *streng gehandhaafd te zien en dra gen het bestuur op hiermede rekening te houden. Niets tneer aan de orde zijnde, sluit de Voorzitter de vergadering. NOORDWIJKERHOUT. in café het „Wapen van Noordwijkerhout" vergader de gisteravond de coöperatieve Boeren leenbank. De vergadering werd geleid door den Directeur der Bank, den heer S. Pennings. Als lid van den' 'Raad van Toezicht wordt herkozen de heer J. P. J. M. Sweetas, van1 het Bestuur de heer J. Warmerdam, en als kassier de heer A. B. Vermeulen. De rekening en balans over 1910, nagezien en in orde bevon den door de heeren Bulten en Reijne- veld, worden vastgesteld. Art. 6 van het huishoudelijk reglement wordt 'Jn dien zin gewijzigd, dat voor laan spaargelden tot en niet f15000 kunnen worden opgenomen, tegen een rente van 31/2 pCt. voor bedragen tot en met f 8000 ,en van 31/4 voor het bedrag, dat boven f 8000 gaat. Alsnu hield de heer A. A Neeb, een lering over het onderwerpBemestings leer. Enkele vragen daarna gesteld wer den door den spreker beantwoord. Hier na bleek de vergadering onvoltallig ge worden, zoodat punt 6 der agenda jaar wedde van den kassier en een ingeko men voorstel omtrent de zittingsdagen van deal kassier niet konden worden be handeld. NOORDWIJKERHOUT. Op Maandag 22 Mei a.s., zal door Ged. Staten een ver gadering worden gehouden in het ge bouw van het provinciaal bestuur, waar in verslag zal worden uitgebracht inza ke het verzoek van de firma Guldemond en Zoon, om het Kerkpad af te voeren van den Jegger der wegen en voetpaden dezer gemeente. Jot 18 Mei a.s. liggen de betrekkelijke stukken ter inzage aan het gebouw van het provinciaal bestuur. NIEUWKOOP. Bij de familie K. al hier, waarvan een dochter Dinsdag in het huwelijk zou treden, vertoonden zich bij een vijftal personen dezelfde ziekter verschijmselen, die aan vergiftiging de den denkeu. Naar men vermoedt is de oorzaak te zoeken in een bedorven ham, waarvan alle zieken gegeten hadden'. Het huwelijk der dochter des huizes is door dit ongeval uitgesteld moeten wor den. De toestand der patiënten is op 't o ogenblik vrij wel. NOOTDORP. De ge\vone jaarlijksche algemeene vergadering der Boerenleen bank alhier gehouden1 in het locaal van den heer P. Krempel was druk bezocht Uit het verslag van den Kassier bleek5, dat het aantal leden was toegenomen tot 65 en het aantal spaarboekjes tot 145. Aan spaargelden was ontvangen geduren de 1910 f 32726.411/2 en terugbetaald 35070.99. De uitgegeven voorschotten bedroegen f32100 en terugbetaald was f 8200. bi Joopende rekening was gegeven f 33927.45 en .ontvangen f 55473.66. De zuivere winst'bedroeg 139.21, terwijl de totaal omzet Was f200072,65. Tot groot leedwezen der leden bedank te de Z.Ew. Heer W. j. van Hooft voor 't presidentschap van den Raad van toe zicht. Met algemeene stemmen werd be sloten te beproeven hem, zij 't in ande re functie, voor de Bank te behouden. De Directeur en de Kassier werden' met groote meerderheid herkozen. Even zoo behaalde ft voorstel om den Kassier f50 per jaar meer loon toe te kennen eén groote meerderheid. Een1 aardige verrassing wachtte den leden in den. vorm van een gratis-verloting, waaraan staande de vergadering door een goed vriend der Bank nog een groote prijs werd toegevoegd. Met een opwekkend en hartelijk woord waaruit viel te bemerken, dat 't hem speet te moeten scheiden van zijn functie, sloot de President die op ver- eerend verzoek het voorzitterschap waar nam deze vergadering met den gebrui- kelijken Christengroet. VOORSCHOTEN. Aan het gemeente verslag over 1910 ontleenen wij: De Bijz. R. K. scholen werden bezocht door 102 jongens en 61 meisjes. .De openbare school (dorp) door 41 jongens en 51 meisjes (Rijndijk) 46 jongens en 44 meisjes „de Bijz. Prot. school 123 jongenS en 127 meisjes. De beide bif4- zondere bewaarscholen tellen resp. 38 jongeató en 35 meisjes, en 33 jongens en 38 meisjes. De beide openbare herha lingsscholen werden .bezocht door 8 en 10 jongens. Meisies namen hieraan geen deel. De Rijksnormaallessen werden ge volgd door 12 mannelijke en 9 vrouwe lijke kweekelingen, terwijl 5 jongens en 5 meisjes aan de voorbereidende klassen deelnamen. Op de R. K .begraafplaats werden 15 lijken m op de Ned. Herv. begraaf plaats 23 lijken begraven. In de brandweer kwam verbetering door het aanleggen' van 50 brandkranen. Op de Kon. Ned. Fabriek van1 goud en rilvenöa werken werkte een personeel van 249 mannen ein 86 vrouwen. ZOETERWOUDE. Op Vrijdag 9 Juni a.s., des avonds te 7 uur, zal de .Rt K. Kiesvereeniging „Kiesrecht is leesplicht" in het Patronaatsgebouw aan den Rijn dijk een algemeene vergadering houden. Aan de orde komt o. m. het verkiezen van vijf candidaten voor het lidmaatschap van den gemeenteraad, wegens periodie ke aftreding van de heeren C. van Leeu wen, C. H- de Boer, P. Hoogeveen, P. Paardekooper en D. J. Rotteveel. GEWESTELIJK GEMENGD. Brand. Gistermiddag omstreeks viei- uur werd Noord w ij kerhout plotseling jn rep en roer gebracht door het ]uideu van de brandklok. De brand bleek te woeden in een hooiberg van den landbouwer A. v. d. S. aan den Piet Gijzenweg. Door de zoons van den landbouwer werd de brand het eerst opgemerkt. Deze snelden spoedig toe, alsmede een groot aantal menschen, die in den omtrek werkzaam waren. Sp-ocdig waren nu genoeg rappe handen aan het blusschen. Het ging ech ter niet zoo gemakkelijk, daar het vuur erg verspreid was en er bijna geen water aanwezig was. Na een half uur kwam echter de brandspuit, die toen spoedig het blusscfiiagswerk voltooide. De schade is nogal belangrijk, doch wordt door verzekering gedekt Het onweer, Gisteravond tijdens het onweer is een koe van den landbouwer D. Verhagen te Hazerswoude door den bliksem getroffen en onmiddellijk gedood. Mond' en klauwzeer. Het eerste geval van mond- en klauw zeer te Warmond is gistermiddag de finitief door den Rijksveearts geconstateerd. Het aangetaste stuk vee is een koe, toe- behoorend aan den landbouwer O. en loopend ia de Hemraeerpolder. Het ge meentebestuur treft reeds de voorgeschre ven maatregelen, Was te Leimui den het mond- en klauwzeer geheel geweken. Heden is weer een nieuw geval geconstateerd on der het vee van de landbouwer H. C. de Rijk, te Vriesekoop. Dinsdagavond reed een landbouwer P. v. d. P., wonende te Zoeterwoude, met een brik bespannen met een paard op den weg in de Weipoort Het paard schrok en kwam daardoor met het voer tuig in een diepe sloot te vallen. Het paard schoot er het leven bij in. Moord te 's Gravenhage. Na der wordt omtrent den moord gepleegd op den Perzischen winkelier Murad Bay, aan de Wagenstraat, vernomen, dat ver moed wordt dat de Grieksche bediende, die verdacht wordt den moordenaar te zijn, is uitgeweken naar Durtsdiland, waar hij tot voor eenige maanden werk zaam was. Uit de nadere lijkschouwing in het zie kenhuis moet gebleken zijn, dat de dader op afschuwelijke wijze met een scherp puntig voorwerp op zijn slachtofefr heeft toegestoken. Het Jijk is aan hoofd, rug, borst en polsen overdekt met niet minder dan 20 a 22 steekwonden, waarvan één in de borst van 5 c.M. Jengte en 2 c.M. breedte. Politie en Justitie zetten hedenochtend hun onderzoekingen voort in het perceel waarin de misdaad plaats had, daarbij eevnals gisteren, bijgestaan door den vroe geren Hollandschen bediende van den verslagene. Ongelukken. .Te Meppel is bij de gemeentereiniging het lijk gevonden van een man, met het hoofd even onder water. Het bleek te zijn van den 26- iarigen schippersknecht Jansen, geboren te Arnhem, jn dienst bij den schipper Jan Vis, van Rotterdam. Sedert 1 Mei werd hij vermist, na het Juiianafeest te Meppel, dat hij had bijgewoond. Dinsdag had de wisselwachteres van de halte te Wijnbergen, bij Doetindiem, het ongeluk bij het spoelen van wasch- goed voorover jn het water te vallen, met het droevig gevolg,' dat de onge lukkige eenigen tijd later levenloos werd opgehaald. Te Nisse (Zeeland) is een 4-jarig dochtertje van den landbouwer J. de Vos, aldaar, in een onbewaakt oogenblik in een put achter de hofstede geraakt en verdronken. De vader vond bij het van zijn werk huiswaarts keeren zijn arme kleine in de put drijvende. Knap. Te Haarlem js een ver kiezing geweest voor leden der Kamer van Arbeid voor het bloembollenbedriji. Aan een der processen-verbaal van stemopneming wordt door het „H. Dbl." het volgende ontleend: „Onmiddellijk daarop .wordt de stem bus gesloten. De stembriefjes worden dooreen gemengd en geteld. Hun aantal bedraagt geene." Tot zoover Jiei proces-verbaaL De leden van dit stembureau zijn ware kunstenaars. Stembriefjes, die er niet waren, hebben zij dooreengemengd en geteld! Goed afgeloopen. Toen de Koninklijke familie met hunne gasten Dinsdagmiddag van 'n autorit over Hoen- derioo en Loenen naar Het Loo terug keerde, kwam aan den overweg van de spoorlijn naar Amersfoort een wielrijder in botsing met den volgauto. De man bracht het er met den schrik af; zijn rijwiel werd nogal beschadigd. Een energieke blinde. Met goed gevolg werd gister ie Amsterdam door een frijnden jongeman het .e&apiiji ter verkrijging van de akte lager onder wijs afgelegd. Deze jongeman, de lieer M. Jonker, verloor op 3-jarigen leeftijd liet gezichtsvermogen. Zijn eerste oplei ding ontving hij in het instituut tot On derwijs van Blinden te Amsterdam. Op 18-jarigen leeftijd verliet hij deze inrich ting en zette zijn studie voort aan The Royal Normal .College for the Blind te Londenontving na zijn terugkomst in Holland nog eenigen tijd les in de En- gelsche taal, om op 21-jarigen leeftijd de akte Engelsch M- O. te halen. Met die kennis was de energieke jongeman echter niet tevreden. Jn 11/2 jaar wist hij zich te bekwamen voor de akte L. O. Uit de dieren we re ld. Hét zoontje van den heer E. te Breda heeft een kippenei Jaten uitbroeden door een duif. Nadat het kuiken het daglicht had aanschouwd was er dadelijk hoogloopend verschil van meening tusschen pleegmoe der en pleegkind. De duif wilde het kuiken voeren, maar het kuiken wilde, zijn natuur getrouw, zelf zijn voedsel van den grond pikken. Nu draagt het zoontje van den heer E. het kuiken in een doosje bij zich of stopt het warm en veilig onder een stuk pels. 's Nachts echter slaapt het kuikenije in een mand met... een leeuwhondje, dat, als het diertje bij hem is gezet, stil toelaat dat het zich aan zijn borst nestelt om zich te verwarmen' en dan, uit vrees het kleine diertje pijn te doen, zich nau welijks meer durft te verroeren. Bollenveilingen. Gisteren zijn re Sassenheim ge veild een groote partij in het gewas te veld staande dubbele en' enkele tul pen, narcissen en Darwin-tulpen. Van de gemaakte prijzen noteeren weNar cissenGolden Spur (enkel) per bed van f 2 tot f 3. Poëlicus Ornatus (enkel), per bed "f4. Leedsu M M.. de Graaff per 8 bedden/ 24. Incomparable Beauty (en kel) per 10 bedden f33. Mabel Cowan (enkel) per 13 bedden f 23v „Bicoloiri Victoria (enkel) per 14 bedden' f58. Bi- color de Conquror (enkel) per 35 re gels f5. Duchess of Westminster (en kel) per half bed f 13. Incomparable Glo- rimundi (enkel) per half bed f23. Op de hedengehouden bloembollen- veiling te Katwijk a. d. Rijn was de handel matig in het gewas. Coul. de Car dinal bracht op f 10 per bed van 50 reg. La Reine f150; Schariet due f4; Lady Boreel f13; Joost van Vondel f5.50; Vermilion Briljant f 12; Murillo f4.50; La Remarquable f 16; Prins van Oosten rijk f5.50; alles plqs 5 pCt. voor on kosten. De tulpen der R. K. Kerk brach ten op f 1.90. Kerknieuws. Z. D. ,H. de Aartsbisschop van "Utrecht heeft benoemd: tof kapelaan te Gronin gen (H. Jozef) den Weleerw. heer A. B. van den .Borgh; tot assistent te Olden- zaal den Weleerw. heer J. G. Alfrink; tot kapelaan te Ankeveen den Weleerw. heer B. J. Wirtz. Onderwijs. Acte-examens L. O. 's GRAVENHAGE. Geëxamineerd 7 vrouwelijke candidaten. Geslaagd de da- nies: A. J. Heesterman, Delft; G. van der Horst, E. F. Heijnemans, A. C. van Kempe'n, allen 'sGravenhage en J. de Jongh, Bolnes. HAARLEM. Geslaagd de heeren: J. Verhake, te Durgcrdam. P. J. J. Ver- berne en F. M. J. Vanken, te Beverwijk. J. J. Voorink, te Haarlem. N. B. van der Vring, te Beverwijk. D. W. van Ja/aard, te Haarlem en F. O. Wilbrink, te Heiloo UTRECHT. Geëxamineerd 8 candida ten. Geslaagd de dames A. M. A. van den Donk, Amersfoort. A. M. Fennis, Amersfoort. H. H. M. Fontane, Woer den. M. H. Geling, Amersfoort. A. M. ,Sprenger en P. M. Straver, te Woerden. Academienieuws. LEIDEN. Geslaagd voor het: candi- daatsexamen in de rechten, de heer G. H. Lambert (Rotterdam)theoretisch ge neeskundig examen, de heeren H. J. Koene en F. G. de Wilde (beiden van Leiden). GRONrNGEN. Op stellingen bevor derd tot doctor in de rechtswetenschap de heer H- ten Oever, geb. te Groningen. AMSTERDAM. Candidaatsexamen in de rechtswetenschap de heer J. E. Glim. De Utrechtsche lustrumfeesten. Gelijk ook hier te Leiden, zal een onderdeel van de lustrumviering te Utrecht zijn een openluchtspel, daar spe lende in de 14de eeuw. Het kenmerkende der veertiende eeuw is de strijd om de verdeelde landen bij de zee te vereenigen onder een land. Dit is het voorspel onzer nationale eenheid. Jn het openluchtnatuurspel wordt deze strijd en deze eenheid gesymboliseerd in de Stichtsche jonkvrouw Johanna van Renesse en den Gelderschen edelman uit het grafelijke leger Gerrit van Herlaer van Poederoijen. De liefde dezer twee, die door de vijandelijke verhouding der gewesten noodlottig is en aanleiding geeft tot den strijd, teekent den toestand der veertiende eeuw. Jn de vereeniging dezer twee wordt de eenheid der nedere landen voorgesteld. D,e eerste frandeling geeft een freeld van de schoonheid der middeleeuwen. Een valkenjacht wordt op de vlakte ge houden, kinderen spelen in het gras. Men zet zich tot den maaitijd en als uit de verte een jachtstoet van Hollandsche ede len nadert, noodigen de Stichtenaren de vreemdelingen aan hun tafel. Een twist breekt uit, en van den twist maakt van Herlaer gebruik om Johanna van Re- nesse, de dochter van den $tichtschen burchtheer, te ontvoeren naar het tenten kamp. De .Stichtenaren nemen wraak, en zoo ontbrandt de strijd. In de tweede handeling eischen herau ten den burcht op. Juist op dit oogenblik landt graaf .Willem met zijn schepen. Hij geeft bevet tot den aanval. De burcht wordt bestormd. Het wapentuig en de mortieren worden tegen de muren gericht. Na heftigen strijd geeft de bezetting zich over. Graaf .Willem houdt een gericht, maar als Johanna van Renesse hem te voet valt, bewerking hij zelf de verzoe ning. Van deze verzoening is het huwe lijk van .Van Herlaer en Johanna het blijvend tecken. In de derde handeling worden de huwelijksfeesten gevierd door spel en bloemendans. Sport. Biljarten. In het café van den heer L. A. Metz te Haarlem is gisteren een corps wed strijd gespeeld tusschen vijf der beste Haarlemsche en vijf bekende Leidsche biljartspelers. Het waren vrije partijen, die gespeeld werden, en van ieder corps moest elk speler een partij van 100 pun ten spelen met elk der spelers van de andere partij. De uitslag was, dat Haar lem behaalde 2326 caramboles en Leiden 1801. Winner was dus Haarlem. Hoog ste serie de heer Perquin, Haarlem, 45; J. v. 't Hooft, Leiden, 33. Vliegen. Zondag a.s. zal te Soesterberg een vliegvertoouing gegeven worden. Het pro gramma vermeldt vluchten van Wijn malen, Legagneux, Koolhoven en Hanriot. Kunst en Wetenschappen, Oudheidkundige mededeeiingen van het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. Van de Oudheidkundige mededee.ingen van het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden, uitgegeven vanwege het Minis terie van Binnen!.' Zaken, verscheen de vijtde jaargang. De onderdirecteur van het museum, dr. J. H. Holwerda Jr., laat daarin den lezer deelen in „Opgravingen bij Nier- sen", „Praehistorische nederzettingen aari het Uddelermeer en Romeinsche en in- heemsche overblijfselen te Beesel (L.)". Dr. Holwerda en dr. M. A. Evelein be schrijven te zamen de uitgevoerde op gravingen bij .Hanendorp (Ernst) en bij Arentsburg te Voorburg. Dr. Evelein alleen geeft een overzicht van het graafwerk in het Klein Duin te Katwijk-Bïnnen, en geeft verder een historische toelichting en zakelijke be schrijving bij een Romeinsche helm uit de Peel. Dr. J. Sasse Azn. deelt de resultaten mede van het antropologisch onderzoek van de opgegraven Katwijksche schedels, terwijl dr. \V. Ooesseno de Romeinsche vondsten te Heerlen beschrijft. Land- en Tuinbouw. De Minister van Landbouw, Handel en; Nijverheid heeft met ingang van 11 de zer het vervoeren of doen' vervoeren) van herkauwende dieren en varkens ver gund uit het vaste land van de provincie Noordholland naar de provincie Utrecht en omgekeerd; ingetrokken zijne beschikking van 31 Maart voor zooveel daarbij werd verbo den het vervoer van herkauwende die ren en varkens in de gemeenten Mij drecht, Vinkeveen c.a„ Abcoude-Proost dij, Abcoude-liaambrugge, Nigtevecht, Vreeland, Loosd. echt, Tienhoven, West broek, Achtieuhuien, Maartensdijk Baarn en Eemnes. (Stc.) 396e Staatsloterij. VIERDE KLASSE. 4e LIJST. Trekking van Donderdag 11 Mei. Hooëe Prllzen. f 200 3664 10565. f 100: 16497. Prijzen van S 65. 32 3081 5519 8125 10603 12723 15745 18359 42 3259 621 788 626 843 16019 493 304 476 6170 801 80 13056 440 632 44 713 6282 9140 851 298 746 862 96 47 6352 292 955 378 53 19225 469 808 6882 318 11074 574 808 494 5M 4041 7008 59 86 734 17180 20043 691 4486 161 559 235 14636 474 44 817 537 331 900 500 714 92 129 1140 79 449 71 918 15309 576 56 2619 842 501 10146 81 598 684 377 798 5233 983 406 12578 704 829 532 3038 Gemeenteraad van Leiden. Vergadering van hedenmiddag. Voorzitterde Jieer jhr. mr. dr. N. O, de Gijsciaar, burgemeester. Aanwezig bij opening 29 leden. Afwe zig met kennisgeving de heeren van Hoe ken wegens ongesteldheid, en AalbersO wegens verhindering. De Voorzitter opent de vergade ring. De notulen van de vorige vergade ring, die ter visie hebben gelegen, wor den onveranderd vastgesteld. Ingekomen zijn jde volgende stiikksai

Leidsche Courant | 1911 | | pagina 2