Modes Hoeden. Zwarte Grond. Uit Stad en Omgeving. Dienstbode. KOLONIALE WAKEN. sche Trekvaart aangevraagd is, aangeslo ten te worden bij de gasleiding tot ver lichting Kunner woonhuizen en bollen schuur. Donderdagavond vergaderde onder leiding van het bestuur der Middenstands vereeniging een klein getal winkeliers in kruidenierswaren en aan verwante artike len. Na uitvoerige besprekingen werd on gericht als onderaf deel j|ig der Vereeni ging „Middenstand" etn organisatie van beoefenaars der genoemde branches. De heer H. Jonkman en J. Kapen zijn de voorloopige leiders dezer sectie. LISSE. Het bestuur van de Coöp. Broodbakkerij heeft de functiën ver deeld als volgt: Voorzitter, W. Willem- se, 2e. Voorzitter, P. Zonderwijk, Secre- ris, C. van Laan, 2e. Secretaris, J. Kuij- per, Penningmeester, M. J. de Blieck, 2e. Penningmeester, J. Balkenende Pz., Controleur, H. van Biezen. NOORDWIJK. Dc Eerste Kamer heeft fgisteren zonder debat en zonder hoofde lijke stemming aangenomen liet wetsont werp tot onteigening ten behoeve van verbetering in de ligging van den spoor weg van Rijnsburg naar Noordwijk. NOORDWIJKERHOUT. Zooals be kend is, heeft de Amsterdamsche Water leiding-Maatschappij een groot geéeel- der Duinreeks langs de Noordzijderpol- polder aangekocht, met het- doel haar prise d' eau te verwijden. Daar dat van groot nadeel is voor hen, diie in den Noordzijderpolder landerijen hebben om dat er te veel water aan den bodem zou worden onttrokken, hebben de Ingelan den dezer dagen een request a:.n de Twee de Kajner gezonden, om tegen het plan te pro u\:vc cr-cu. OEGSTGEtST. De bekende uitstekende stamboekhengst „Edelman" van den heer C. Bakker behaalde, zooals gemeld, te Rotterdam wederom f 400.— een der hoogste Rijkspremiën, die is toegekend geworden. Waar tegenwoordig zulke hooge eischen gesteld worden, enkel voor opname in het paardenstamboek mag zeker de fokkers uit deze omgeving hierop worden gewezen. Gegadigden verwijzen wij naar de in dit blad voor komende advertentie. ROELOFARFNDSVEEN. Naar men ver neemt is aoor den heer F. W. Fontane, Directeur van het Post en Telegraafkan toor alhier aan H. M. de Koningen met ingang van 1 April 1911 eervol ontslag uit zijn ambt aangevraagd. De titularis was hier werkzaam als directeur van 1884-tot 1911. Wij moeten een keerende rectificatie aanbrengen in ons verslag van de too- neeluitvoering der St. Paucraiiusveree- niging. Ais leider van de regie trad n.l. op de W.Eerw. heer J. M. Vermeulen, die zich alle moeite heeft getroost de opvoering zoo schitterend te doen slagen. TER AAR. Donderdag hield de Ter- Aarsche Augurkenveiling een buitenge wone leütmvergaüer'mg. De Voorzitter, de Heer 14. j. Cijk', opendt op de gebruikelijke wijze de ver gadering, waarna door den Secretaris de notulen worden gelezen, die wordjan den goedgekeurd. Het hoofdpunt der agenda is het ver- leenen van machtiging aan het Bestuur tot het aanbrengen van veranderingen op het veilingsterrein en het aangaan van eene daartoe noodige geid'Leeningl Deze veranderingen zijn noodig met het oog op de aanstaande veilingen valn groene komkommers. Bij het Bestuur zijn met betrekking tot deze zaak vele adviezen en verzoeken ingekomen van kooplieden en commissionairs. Het is gebleken, dat het, zoo niet noodzake lijk, dan toch zeer wenschelijk is, dat deze veilingen zullen plaats hebben aan het buitenwater. Het terrein van die T. A. Av. zou daarom de aangewezen plaats zijn mede met het oog op eene toekom stige aansluiting aan den electrische>n spoorweg. Het Bestuur heeft in eene conferentie met den Augurkenbond „Bid en Werk" aangeboden om cfe komkom mers etc. dier vereeniging op ons ter rein te doen veilen tegen betaling van de bloote veilingskosten zonder eenige tegemoetkoming in de verdere onkos ten zonder eenige tegemoetkoming in de v erdere onkosten van aanleg en onder houd. Doch „Bid en Werk" meende dit aanbod niet te mogen aannemen. Om* zooveel mogelijk de zustervereeniging tegemoet te komen is het Bestuur zelfs bereid gevonden het eigen terrein (e verlaten, ten einde gezamenlijk te vei len langs den steiger aan het Jaagpad, als daartoe ten minste het provinciaal bestuur toestemming zal verleenen. Eene plaats van veilen is het intus- schen niet alleen wat noodig is. Ten dienste der koopers moet er ook eene gelegenheid tot verpakken zijn. „Bid en iWerk" achtte zijne ininakerij daarvoor zeer geschikt. Doch d'e kooplieden ver klaren dit gebouw om wille ligging zeer ongeschikt en alleen noodgedwon gen bruikbaar. Het is daarom dat het be stuur van de T. A. A. na lang beraad en rijpe overweging heeft gemeend mo ten besluiten tot het bouwen van eene pakkerij op zijn terrein langs de Hoek- schen Aar. Naar aanleiding van eenige vragen en opmerkingen wordt duidelijk gemaakt dat de bouw geschiedt door de T. A. A.t doch dat alle financieele lasten en ri sico, zoo tegenwoordige als toekom stige komen voor rekening der afdeeling „Nieuw Leven", te wier belange d'e stichting plaats heeft. Met algemeene stemmen wordt hierna de gevraagde machtiging verleend. Vervolgens wordt aan de aanwezige leden van „Nieuw Leven" gelegenheid, gegeven tot 't te'ekenen der ledenlijst, terwijl de voorzitter bestellingen op neemt van augurken-speenpotjes. Nadat nog eenige zaken van huishou- delijken aard zijn behandeld, sluit de voorzitter de vergadering. zunrkwuuuc. fnoogen kijfiuijk;. Gisteravond hield de Jonge Garde, afd. Rijndijk en Haagweg haar eerste jaar vergadering in het patronaatsgebouw! alhier. De voorzitter, de heer A. Vlasvfeld opende met een kort gebed de vergade ring, heette alle aanwezigen hartelijk welkom, en verzocht den secretaris den heer C. J. Romijn, de notulen voor te lezen welke onveranderd Werden goed gekeurd. Hierna volgde liet verslag van den penningmeester, de heer H. J. v. Mill, waaruit bleek, dat de inkomsten bedroegen f27.56, de uitgaven f24.94 aldus een batig saldo van f 2.62. Toen moest de bestuursverkiezing plaats hebben, wegens periodieke af treding van den heer H. Jr. Mil!, en we gens bedanken van den heer A. J. van Dijk. De heer H. J. v. Mil werd herkozlen, en in de vacature van Dijk werd be noemd de heer C. de Bruijn. Bij de rondvraag verkreeg de heer Wesselingh het woord. Hij huldigde de Jonge Garde, vergeleek haar met de Malthezer ridders, uit vroegere tijden en hoopte dat de Jonge Garde moge groeien en bloeien en dat het wanneer het eenmaal de oude Garde geworden is, zij nog met hetzelfde vuur bezield zal zijn als thans. De voorzitter dankte den heer Wes selingh voor zijn waardeerende woor den en sloot met gebed de vergadering. De verrassing bestond uit 10 aardige prijsjes welke onder de leden werden verloot. GEWESTELIJK GEMENGD. De politie teRoelo-farendsveen heeft de aanranders van de dienstbode van v. d'. S. opgespoord. Allen beken den het kapen van de koek, doch niet de mishandeling. Het waren C. Kr., L. Kr., P. K., C. K., W. v. K. en G. A. Ki, De Gebr. N. te R o e 1 o f a r e n disi- veen, die waren gedagvaard voor den Rechter-Commissaris te Haarlem als ver dacht van het werpen van steenen naar de bemanning van een motorboot, zijn; na verhoor in hechtenis genomen en naar het huis van bewaring gebracht. Een te- tegenvallertje voor de „heeren", die no ta beene aanspraak wilden maken op ge tuigen geld'. Een brutaal stukje hebben stroopers te R ij n s a t e r w o u d e uitgehaald. De prachter van het Brasemermeer had om het velen stroopen van zijn visch te wee- ren, twee teertonnen rondom voorzien van spijkers en beladen met steenen ia het meer laten zinken. De stroopers raakten met hun zegen in de tonnen vast, haalde de tonnen op uit het water en verbranden ze op de „Zuiderhem" al hier. Deze -week werd de politie te Leiden attent gemaakt op het verblijf van een 80-jarige ongehuwde alleenwonende vrouw, A. Jongs, die in een krot aan de Middelstegracht aldaar in zoodanigen staat van vervuiling verkeerde en zich in het geheel niet meer vertoonde, zoodat ingrijpen noodig werd geoordeeld. De politic stelde met een stadsgeneesheer een onderzoek in en werkelijk bleek de toestand van de vrouw zelf, van hare kleeding en van de woning van dien aard aard te zijn, dat het niet langer kon voortduren. Na overleg met de regenten van het Minnehuis werd besloten, dat zij daar zou worden opgenomen, zeer tegen den zin van de menschenschuwe vrouw zeJf. Er werd bij haar, die van goede af komst moet zijn, een spaarbankboekje ge vonden waarop nog f149 stond, terwijl hier en daar ook nog contanten waren verborgen. Het vrouwtje schreide bitter, toen zij haar treurig verblijf moest ver laten. Gistermiddag omstreeks kwart over drie werd een oud doof vrouwtje op de Hoogewoerd te Leiden aangereden door een melkrijder en kwam te vallen waardoor ze een bloedneus bekwam. Academienieuws. LEIDEN. De Geneeskundige Staats commissie bevorderde heden tot Arts den heer J. C. van Vliet (Rotterdam); tot semi-arts den heer A. J. M. van den Horn van den Bos (Voorschoten.) Geslaagd voor het: d o cto ra aï-ex- men in de rechten de heer F. Boele. voorbereidend kerkelijk exa men de heer J. N. Pattist; (beiden van den Haag). AMSTERDAM. Bevorderd tot arts, de heeren C. J. Brenkman, geb. te Kampen, E. A. Grunberger, geb. te Pretoria; UTRECHT. Bevorderd tot arts de heer W. van Loghem. Leger en Vloot. Door den Minister van Oorlog is be paald1, dat aan de leerlingen van de cur sussen bij het wa,pen der infanterie voor taan voor tekortkomingen in hun studiën geen straf meer zal worden opgelegd. Uitzondering hierop is het niet bestu- deeren van dienst- en :excercitiereg!e menten Aanbestedingen. LEIDEN. Bij de aanbesteding voor de levering van volle melk en karnemelk ten behoeve der gestichten Endegeest, Rhijngeest en Voorgeest gedurende het tijdvak 1 April 1911 tot en met 31 Maart 1914, werd als volgt ingeschreven: W. J. Zwetsloot, volle melk per L. 8 ct., akrnemelk per L. 4 cl (niet afzon derlijk.) G. v. d. Poel, v. m., p. L., 7.99 k. m. p. L. 4 ct Th. Hoogstraten, v. m. p. L. 7.72 k. m. p. L. 3.95 ct. a. menKen, v. m. p. l., i.oó k. m. p. L. 3.40 ct. Mij. „De Landbouw", v. m. p. L. 7.40, k. m. p. L. 3.75 ct. (de laatste alleen als ook de volle gegund wordt). J. Kromhout, (Rijnsburg), v. m. p. L. 7.40 k. m. p. L. 3.50 ct. G. Verberg, v. m. p. L. 7.29 k. m. p. L. 3.40 ct. Rechtszaken. De beschadiging van „DeNachtwacht' De Amster-damsche rechtbank heeft vonnis gewezen tegen R. A. S., die op 13 Jan. gepoogd heeft het aan de ge meente Amsterdam toebehoorende schil derij in het rijksmuseum bekend onder den naam „De Nachtwacht," met een se' cnniakersmes te beschadigen. De re.litbank vereenigde zich met de mee ning van den als deskundige gehoorden hoofil-directeur van het Rijksmuseum, jhr. B. W. F. van Riemsdijk, dat er wel dagelijk beschadiging heeft plaats ge had, en veroordeelde S. tot een gevange nisstraf van 1 jaar. Geëischt was 2 jaar. Huwelijksafkondigingen. Het Gerechtshof te Arnhem deedi uit spraak in de zaak van LI. D. van Aken, ambtenaar van den burgerlijken stand te Waardenburg, die terechtstond wegens het niet persoonlijk verrichten van hu welijksafkondigingen. e.D vereeniging van gemeenteambtena ren te Tiel was het niet eens met de op vatting van den officier van justitie aldaar daar, dat de ambtenaren die afkondigin gen persoonlijk moeten verrichten. De Minister had aan de vereeniging geadvi seerd een beslissing in hoogste instantie uit te lokken. De Tielsche rechtbank had beklaagde tot vijf dagen gevangenisstraf veroordeeld. De advocaat-generaal bij het Arnhemsche Hof had vrijspraak gerequi- reerd. Het hof sprak overeenkomstig dien eisch beklaagde vrij. De Utrec'htsche rechtbank veroordeel de S. V., 21 jaar, W .den B., 24 jaar en B. M. 19 jaar, allen te Zevenhoven, wegens mishandeling van G. H. van R.., aldaar, de le tot 1 maand, de 2e en' 3e! tot 14 dagen gevangenisstraf. De Haarlemsche rechtbank eischte te gen j. J. van der L., steenhouwer, 28 j., te Lei d e n, die op eenige in aanbouw zijnde woningen te Lisse de schoorsteen mantels had beschadigd. S maanden ge vangenisstraf. Land- en Tuinbouw. Bloembollencultuur. In de hoofdbestuursvergadering van Alg. Ver. voor Bloembollencultuur wer den ingevolg een verzoek van de Direc tie van Landbouw de gegevens vastge steld voor het overzicht van den stand der bloembollencultuur ten behoeve- van het landbouwverslag 1910. Totafge- gevaardigen van de Alg. vergadering van den Nederl. Tuinbouwraad werden be noemd de heeren de Breuk en Poes en tot plaatsvanger de heeren Krelage en Kooiman. Van de daartoe benoemde Commissie was een uitvoerig rapport ingekomen be treffende een in December aanstaandn te houden tenstelling van bloeiende Hyacin ten en andere bolgewassen, naar aanlei ding waarvan het Hoofdbestuur aan de eerstvolgende Algemeene Vergadering een voorstel zal doen. De behandeling van het tweede gedeelte van het rapport be treffende een eventueel te stichien proef tuin, werd tot eene volgende vergadering aangehouden. LEIDEN, 11 Februari. Wij vestigen gaarne de aandacht op de advertentie van de Jonge Garde, waarbij de gelegenheid wordt gegeven zich als kiezer voor Kamer, Staten en Ge meenteraad aan te geven en tevens alle noodige inlichtingen worden verstrekt. Als onze lezers dit bericht onder de oogen krijgen, zqllen velen hunner reeds de nieuwe zaak hebben gezien, die dc heer G. F. Driessen hedenmiddag aan de Haarlemmerstraat 251 opende, naar welk perceel hij zijn tot dusverre gevestigde winkel aan de Beestenmarkt overplaatste. In het nieuwe magazijn treft men aan een groote verscheidenheid, pendules en klokken van de; eenvoudigste tot de meest sierlijke modellen, een ruime sorteering gouden, zilveren en nikkelen heeren- en dameshorloges, enz. De heer Driessen heeft tevens een wel bekende reparatie-inrichting, zoodat men bij hem voor alles terecht kan. AARLANDERVEEN. In de vergade ring van den gemeenteraad werd me- eddeeling gedaan van een besluit van Ged. Staten, waarbij aan de Holl. Elec- trische Spoorweg Maatsch. te Amster dam vergunning werd verleend tot het maken van een brug over den ouden Rijn en van een viaduct over den Lagen Rijn dijk. Onbewoonbaar wordt verklaart de woning in wijk V nó. 135. De vergun ning aan de Marthastichting voor den bouw van een kinderhuis wordt aldus gewijzigd; dat de gedempte slooten niet behoeven te worden bestraat. Daarna kwam wederom aan de orde de besprekingen over liet opienbaar slachthuis. Het voorstel van Dam om d'e eindbeslissing inzake den bouw tot nader aan te houden, waarover in de vo rige vergadering te stemmen staakten werd thans verworpen met 7 tegen 1 st. Aangenomen werd een door den heer M. van Muiswinkel in deze vergadering in gediend voorstel luidendDe Raad, hoewel van oordeela. dat de oprichting van een slachthuis uit hygiënisch oog punt zeer gewenscht is b. :lat uit het rapport van de commissie ad hoe uit de drie gemeenteraden geblelei is, dat de oprichting van een bescheiden slacht huis (doch nochthans voldoende aan de eischen der Rijksinspectie) mogelijk is zonder al te groote financieele kosteïi voor de gemeente besluit evenwel met liet oog op de indeeling onzer gemeen te in drie woninggroepen, niet mede te werken tot de oprichting, zoolang er geen gelijkheid verkregen is voor alle gemeenten in d'e keuring van liet ge slacht. Aan het bestuur van de Chr. School werd1 voor het te bouwen school voor M. U. L. O. dispensatie verleend van art. 28 der woningverordening. Gemeentelijke Aankondigingen. Door Cornelis van Velzen alhier is ecn verzoekschrift is ingediend, om verlof voor den verkoop van uitsluitend alcoholvrijen drank, voor gebruik ter 'plaatse van verkoop, in den winkel en de daarnaast gelegen kamer van het perceel Lammermarkt no. 32. Burgerlijke Stand. LEIDEN. Geboren: Andries, z. van D. Beekman en A. M. Prevoo. Johannes, z. van S. Dee en H. L. M. Platteel. Jacobus, z. van J. Flippo en G. Bergman. Geertrui Elisabeth, d. van J. van Leeuwen en N. van Houten. Cornelis, z. van W. Festie en E. Voorzaat. Maria, d. van A. J. J. de Beer en C. J. Lindhout. Geesje Wilhelmina, d. van G. H. J. van der Linde en W. H. de Weerd. Leon Max, z. van M. van Gelderen en S. Llgtenstein. Johannes, z. v. G. v. d. Meij en M. Koekebakker. Gerardus Arnoldus z. van G. S. Montanus en M. J. J. Jordan. Laurens Nicolaas z. van W. L. Langeveld en M. G. Dekker. Anna d. van J. W. Wallaart en A. Giesselbach. Geertruida d. van J. ten Haken en G. Vooys. Maria Elisabeth d. van J. J. Kooreman en M. E. Robijn. Overleden: A. Keij jd. 6 j. M. Cris- pijn vrouw van P. van Oyen 48 j. P. \V. v. d. Weijden jd. 76 j. I. Steijger man van A. J. Jasperse 26 j. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 11 Februari 1911, medegedeeld door het Kon Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 770.0 Nice. Laagste barometerstand 749.9 Seydisford. Verwachting tot den avond van 12 Februari: Zwakke tot matige, Westelijke, later toe nemende Zuidwestelijke tot Zuidelijke wind, nevelig tot betrokken lucht, mogelijk regen, zelfde temperatuur. Laatste Berichten, (Gedeeltelijk gecorrigeerd). Hofberichten. H. M. de Koningin had heden confe rentie met den Minister van Marine. Door groote toevloed van adverten ties op het laatste oogenblik, zijn wij genoodzaakt verschillende berichten tot een volgend nummer uit te steil en. Gisteravond gat' de Duitsche Ge zant te 'sGravenhage Z.Exc. van Mul ler in de zalen van het Gezantschapsge bouw aan den Langen Vijverberg een luisterrijke partij. Meer dan twee honderd dames en heeren uit de voorname krin gen der Residentie hadden aan de uit- noodiging van den gezant gevolg ge geven. Branden. Te Loosdrecht is gis- geravond de verffabriek De Vecht af gebrand1. In een meubelmagazijn en werk plaats van den heer J. W. G. Lasanie Leidschestraat 5, te Amsterdam, is door onbekende oorzaak brand onstaan pp de zolderverdieping die gedeeltelijk is uitgebrand'. Marktberichten. LEIDEN, 11 Februari. Graanbeurs. Door kleine vraag was de handel heden onbeteekend. Men besteedde voor: Tarwe van f 7.10 tot f 8.75 per 80 kilo. Rogge „5.— 5.75 75 Haver 6,80 7,45 100 Erwten 12.— 14,25 H.L. Paardeb. 7.05 7,40 80 kilo. Duiveb. 8.85 9,45 85 Leidsche Eierenveiling van 11 Febr. 1911. De eieren zijn gestempeld L.E.V. Aanvoer 3588 sluks. De prijzen waren: Kipeieren van f465 a f 5.50Eendeeieren van f 4.55 a f 475, alles per 100 stuks. Handel matig. LEIDEN, 11 Febr. Boter. Aangevoerd 3900 K.G. per H vat, 1st qual. f64 k 68, 2de qual, f58 k 62. 1ste kw. per K.G. f 1.60 k 1.70, 2de kw. per K.G. f 1.45 k 1.55 Turf. haardbr. 1ste soort stuks—. (grauwe) 0000 stuks f .0 a f 0.per 1000 stuks. Lange Zwarte nihil f 3,75 f 4.—. ADVERTENT1EN. Heden overleed te Oss, voor zien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze Vader, Be huwd-en Grootvader en Broeder, de Heer Johannes Cornelis Huber, in den ouderdom van 83 jaren. A. M. J. LANGEZAAL- 7139 Huber. CHR. LANGEZAAL. Leiden, 10 Febr. 1911. Eenige en algemeene kennisgeving Heden overleed, zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, na voorzien te zijn van de H.H. Sa cramenten der Stervenden, in het Academisch ziekenhuis, onze inniggeliefde Echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader, Willebrordus den Dubbelden, in den ouderdom van bijna 54 jaar. Uit aller naam, C. DEN DUBBELDEN. (7771) geb. v. Wellen. Oegstgeest, 11 Febr. 1911. Voor direct Gevraagd eene nette JUFFROUW voor den ver koop. Met het Vak kekend ver eiseSite. Brieven no. 7115 Bureau van „De Leidsche Courant". Tegen 15 April gevraagd een Flink Meisje in een gezin met 5 kinderen, goed kunnende werken en genegen de wasch te doen. Loon nader over een te komen. Schriftelijke aanbie ding bij J. SCHOONDERGANG, Hoef kade 848, Den Haag. 7140 Er biedt zich aan tegen 1 Mei of eerder een flinke R.K. BOERENZOON ais Baasknecht, volkomen met de bouwerij op de hoogte. Brieven onder No. 7149 bureau van „De Leidsche Courant". Een eenige Juffrouw zoekt een ongenieubileerde Kamer, met vrij keukentje, bij R.-K. menschen, liefst in de parochie van den H. Petrus. Brieven onder no. 7174, aan het Bureauvan „De Leidsche Courant Aangeboden eene ZAAK, annex Grossierderij, welke jaren een burger bestaan heeft opgebracht, nu wegens ziekte tegen goederen- waarde over te nemen, HUIS en PAKHUIS te koop of te huur. Br. no. 7143. bureau van dit blad. Wordt geld toegegeven op de Zanderijvan GULDEMOND ZOON te Noofdwjkerhout, hulp met inladen. (7058) KODELSTAART. UITVOERING op DINSDAG 14 Febr. 1911 te geven door deTooneelvereeniging „Door Oefening Verbetering", in 't Café van de Heer F. J. v. d. MEER, alhier. Aanvang's avonds 7 uur precies. Programma's 50 ct. Notaris SCHOOR ie Voor schoten zal aldaar in „het Wapen van Voorschoten", bij op bod en afslag op de Donder dagen 16 en 23 Februari 1911 telkens des morgens te Iï uur, publiek verkoopen: 6 H.A. 21 A. 55 c.A. u i t- stekend toegemaakt Wei= of Hooiland, bizonder geschikt voor kwee- k e r ij, gedeeltelijk ook voor bouwterrein, zeer gunslig gelegen aan den Papenweg in den Papenwegschen polder nabij het station van de H. IJ. S. M. te Voorschoten. Te veilen in 4 perceelen. Da gelijks te bezichtigen en dadelijk te aanvaarden. Betaling der koop penningen op 1 April 1911 met bijvoeging van 4% intrest. Grond lasten f 27.64. Rijnl. bunderge d f 1.60 en polderlasten 1910 f 2.- per H.A. Breeder bij biljetten omschreven. (7026) 54" Haarlemmerstraat 54'. LEIDEN, TER OVERNAME een moderne canapé, twee fauteuils, vier stoelen trijp naar keus, een eikenh. tafel, een eikenh. spiegel, een eikenh. buffet, twee eikenh. schilderijen, 12 stuks te zamen f 175.00 een matiné salontafel - 10.00 zes noten of mahoflUe stoelen metries - 10.50 zes noten kussenstoelen - 21.00 een eikenh. schrijftafel - 14.50 een eikenh.cylinderbureau - 50.00 bureau stoel - 10.00 een eenspersoons ledikant - 6.50 een tweepersoons ledikant - 8.00 een tweepersoons wasch- tafel met marmerblad en spiegel - 17.50 nachtkas met marmer - 6.00 Verder een reuzen sorfcee- ring meubelen in alle hout soorten tegen prijzen waar tegen Concurentie onmoge lijk is. 7172 Adverteert in De Liedsche Courant.

Leidsche Courant | 1911 | | pagina 2