vaststellen van de rentestandaard. Op voorstes van P. Warmerdam werd toeslo ten in het vervolg 15 min. ;aa opening- de presentielijst te sluiten. NOORDWIJKERHOUT. Zondagavond werd ia „het Wapen van Noordwijker- hout" een drukbezochte vergadering ge houden van de R.K. Bloemist werklieden. Doel der vergadering was, zich aan te sluiten bij de vereeniging „Plicht en Recht" van Voorhout, om zoo gezamen lijk elkanders belangen te behartigen. In welgekozen woorden zette de heer C. Angevare, voorzitter van „Plicht en Recht" doel en werking dezer vereeniging uiteen, waarna door 54 personen van de gelegenheid gebruik gemaakt werd, als lid toe te treden. Hieruit dus mogen we veilig besluiten, dat deze eerste ver gadering" uitstekend geslaagd is. Voorts !werd nog besloten eenmaal in de maand te vergaderen en wel de eene maand in Voorhout, de andere maand in Noord- wijkerhout. Door het houden van een collecte werden de onkosten, door de vergadering gemaakt, bestreden. OUDE-WETERING. Zondagnacht werd aHwer een schuitje ontvreemd en op hei Brasemermeer aan eenige visschers te koop aangeboden, doch deze nachtwer kers vonden die plaats en den tijd van verkoop wel wat verdacht, althans de koop ging niet door. Dezer dagen werd door de poütie den dader ontdekt en het vaartuigje terug gevonden, de eigenaar zal ahoo na eenige dagen ongcr'er zijn bootje weder terug krijgen. OUDEWETERING. Door K. P. de Rijk, bi e bottel aar alhier is aan B. en W. via A keniade vergunning gevraagd tot verkoop van sterken drak in het .klein in een schuur nabij het perceel wijk A no. 128. Belanghebbenden kunnen biune 2 we ken hunne bezwaren indienen. VOORSCHOTEN. Donderdagavond .a.s. is er vergadering van bloemisten in het café van den heer Visser, alhier, iOm te komen tot een groene veiling. Er zal dan gelegenheid zijn de percee- len op te geven, welke men weoscht te verkoopen. WARMOND. De milicien W. de Groot is ingedeeld bij het 10e Regiment nlfanterie te Haarlem en mili cien G. Francken, bij het 4e Regiment te Leiden. WASSENAAR. Door den heer L. Broeksmit, notaris alhier, is om gezond heidsredenen ontslag gevraagd. Op den lsten Mei a.s., zal het 25 jaar geleden zijn, dat de R. "K. Taro- chlale Jongensschool geopend werd. Op dien dag herdenkt het hoofd der schooi de heer F. P. P. Lazarom, dat hij 40 jaar onderwijzer is, 35 jaar hoofd der school en gedurende een kwart eeuw 'heir als hoofd der school is werkzaam geweest WOU BRUGGE: De vorige week sloop een jongmensch des nachts bij den veer schipper aihier in diens kajuit, snuffelde de daarin bevindende kastjes na, doch vond niets van zim gading, eindelijk be merkte hij in het donker een pak kleede ren sneed dat pak open en nam daaruit twee voorwerpen cïae hij meende te kun nen gebruiken. Het gelukte de politie al hier den dader te ontdekken en hem tot bekentenis te brengen. De voorwerpen werden in beslag genomen en de straf zal niet achterwege blijven. ZOETERWOUDE. Tot het verrichten der schoorsteen schouw in deze gemeen te zijn aangewezen Jac. Zandvliet (Wei poort) en AL van Witseninrrg (Noord- buurt). Eerstgenoemde is voor de wij ken G en H., terwijl laatstgenoemde de overige wijken heeft Met de uitvoering van die werkzaamheden zal weldra een aanvang worden gema akt. Opgave van personen, die zich In Leiden hebben gevestigd. Koster en gezin, Varkensniarkt 26, goudsmid H. Dietrich, Breestraat 43, kok. R, H. -M. Sinnige, Botermarkt 16, wjnkeijirffr. J. L. Fischer en gezin, Hoogi. Kerkgracht 27. E. H. Ijdo, Hoogl. Kerkgracht 4, letterzetter. M. H. Smit, Plantsoen 71, dienstbode. N. van Leeuwen, Oude Vest 161a, vleescb- lionwer. M. A. Evers, Hoogewoerd 163. D. "VersriiooT, Breestraat 104, kok. K. j. Valkenier, Galgewater 6, letterzetter. S. C J. M. Maarschalkerweert, Haarlemmerst. 179, winkeljuffrouw. K. A. Klaassens, Heerensteeg 33, emailleur. E. M. Tb. Dekker, Botermarkt 4, modiste. J. W. Francken, Hugo de Grootstraat 17. C. M. Fran eken, Hugo de Grootstraat 17. J. M. J. Knuppel, Botermarkt 4, winkeljuffrouw. G. de Kleine, Hooigractó 76. J. Colcnberg, Haarfemmerstr. 271, winkelchef. P. C. Duivenvoord en, Haagweg 5. Wed. Vogelzang Hoogewoerd 18. M. C. Grandjean-Perrenod-Comfesse, Boter markt 16, winkeljuffrouw. B. W. van Wingerden, Lage Rijndijk 29 reiziger. M. H. ten Brink, Morschweg 12. B. F. Kohschüite. Haarlemmerstraat 207. S. Bareni9en, Utrecbtscbe Veer 8, dienstbode. A. L. W. E. van der Veen, Rijn en Schiekade 39c, mijn-ingenieur. H. C. j. van Leeuwen- van Duivenbode, Haarlemmerstraat 23. N. VerdegaaJ en gezin. Rijndijkstraat 80. J. F. j. Pourquié, Steenstraat 57, journalist en boekhouder. F. F. Bosscber, Steenstraat 99, opzichter- teekenaar. M. Frank, 4e Binnenvestgracht 36, naaister. J, T. Rethe, Aalmarkt 4, civiel-ingenieur. Deze vergadering was wel buitenge woon te noemen, én om de belangstel ling van het publiek, én om de lange redevoeringen, welke werden gehouden Het gold hier de verwisseling van het van oudsher bekende, mooie Harde Pad tegen een minder in den smaak vallend' Pad, door de firma TjuIdemand en Zoon geprojecteerd. Unaniem werd het voor stel van deze firma onaannemelijk ge acht, om het gevaar dat het verkeer daardoor lijden zou en de moeielijkheden die de daarin liggende Kwakelbrug zou veroorzakep. Na breedvoerige discussien werd be- sloten, aan "de firma Guldemond voor te stellen, het Harde Pad op te heffen en daarvoor in de plaats te geven een weg ter breedte van 4 M., loopende vanaf den ingang van het Harde Pad aan den Kerkweg, langs de grens van het perceel van mevrouw Gevers naar den Gooweg. Te dien einde zullen B. en W., bij gestaan door een commissie uit den Raad in et gemelde firma in overleg treden. Het verzoek door de vereeniging voor Bloembollencultuur, om beschikbaa; stel ling van een medaille voor de tenipon- ste'ling, is later door haar ingetrokken. Naar aanleiding van èen ingekomen missive van Gedeputeerde Staten, wordt vol rgesteld, de jaarwedde van den 2en ambtenaar van den Burg. Stand te be palen op een bedrag, dat het midden houdt tusschen het door gemeld college bepaald minimum en maximum, nJ. op f120 en voor het voltrekken van huwe lijken geen belooning te geven. Tot leden der Commissie tot Wering van Schoolve~zuim worden herbenoemd de heeren G. Bulten, H. D. Fritama, A. van Dijk, C. Heemskerk en P. M. Warmerdam. Ter voorziening in het gebrek aan los plaatsen, worden thans definitief de vol gende besluiten genomen. I. de overeenkomst van ruil aan te gaan mei den heer H. Oostdam Ezn. II. Te koopen van den heer E. Oost- dam Hzi. een erf onder deze gemeente gelegen, kadastraal bekeud in Sectie B no. 1142, groot 53 cA., voor een som van f37.50. Wordt besloten de toelage voor kos ten van woning en tegemoetkoming in de verloskundige hulp aan onvermogen- den, weike Dr. F. j. Visser, die naar Dordrecht vertrok, genoot, ook toe te kennen aan den tegenwoorriigen Dr. H. J. van der Wijst Op voorste' van J3. en wordt be sloten, te beginnen mef het a.s. najaar den Piet Gijzen'brug te verlichten door middel van een vijftal lantaarns. De heer Vos zegt bij de gebruike lijke rondvraag, verschillende klachten ie hebben vernomen over de onbevyiar- baarheld van eenige punten in de Schip pers loot. De Burgemeester antwoerdde, dat ook hij Die vernomen heeft. Deze golden hoofdzakelijk een ondiepte bij het land dan den heer Oostdam, veroorzaakt door het schieten van een sioot. De heer! Oostdam zal het zand daar echter doen uithalen. Vervolgens zal in de a.s. Mei maand deze vaart door een baggerma chine worden uitgediept. Gemeenteraad v. ISoordwijkerhout. De gister gehouden raadsvergadering werd bijgewoond door alle leden, met uitzondering van den heer G. Warmer- die, wegens ^ekte v.eijiincjerd was. Gemeenteraad van Oegstgeest. Vergadering van gisteravond. Voorzitter; de beer J. M. van Griet- huijzen, burgemeester. Aanwezig 10 leden. Afwezig de heer van den Am ei de. De voorzitter opent de vergadering, de notulen van de vorige vergadering wor den gelezen en onveranderd goedgekeurd. Daarna doet de voorzitter mede- deeling van de volgende ingekomen stuk ken en bescheiden: Uitslag van de 9e tienjaarlijksche volks telling De bevolking bedrog op 31 De cember 11. 4502 zielen, dat is 3 minder dan volgens de gewone registers. Voer notaris Coebergh is de acte ge passeerd van overdracht van den grend van den heer H. C. juffermans, zoodai de meente eigenaresse is geworden. Schrijven van het hoofdbestuur der Alg. Ver. voor Bloembollencultuur houdend toezending van het Gedenkboek dier ver eeniging. MededeeÜng van den geneesheer-direc. teur van Endegeest dat J. Breve!, ver pleegd voer rekening der gemeente, her steld is ontslagen. Schrijven van Ged. Staten dat aan de gemeente over 1910 als voorschot in de rijksbijdrage voor het lager onderwijs zal worden uitbetaald f4035. Verslag over den toestand van het lager onderwijs in 1909. De schooi Leidsche Buurt werd op 31 December bezocht door 39 leerlingen, die aan den Morsch door 87 leerlingen. Het wettelijk verlof wegens verldarbeid wordt minder en het herhalingsonierwijs vond „veel bijval." Mededce'jng dat de commissie tot we ring van schoolverzuim heeft benoemd tot voorzitter en secretaris resp. de heeren L. J. van Douveren en P. W. de Jong. Eveneens heeft de commissie haar jaarver slag ingezonden. Er werden 13 vergade ringen gehouden, 23 ouders werden op geroepen, waarvan slechts 7 verschenen. Dankbetuiging van de Alg. ver. voor Bloembollencultuur voor de beschikbare gestelde twee medailles. Versaag ingevolge art. 52 der Woning wet. Met het woningonderzoek wordt voortgegaan en aangezien het buizennet der waftri icimg niet docr de geheele ge- mecAte ligt, zijn, twee standpijpen gesla gen om de bewoners van goed water te voorzien. Mededecling van de beide muziekver- eenigingen, waarbij zij zich, bereid verkla ren op de voorwaarden van een vroeger vastgesteld raadsbesluit des zomer concerten te geven „A. M. D. G." (dir. de heer L. J. van Douveren) verzocht tevens een goede ge^enheid voor dieze concerten beschikbaar te stellen, aan wel ke zaak B. en W. hun aandacht beloofden te schenken. Schrijven van het R. K. Kerkbestuur te Oegstgeest waarbij aan d? gemeente machtiging wordt gegeven tot het leggen van een riool in een haar toebehoorend terrein. Deze stukken worden voor kennisge ving aangenomen. De bcjhandeling van het tweede punt der agenda: Aanbesteding rioleeringLeid- scrie Buurt, acht de Voorzitter van zooveel gewicht, dat hij de openbaie ver gadering verandert in een met gesloten deuren, waai in de gemeente-opzichter, de heer van der Voet, ontboden wordt om inlichtingen te geven. Na anderhalf uur comité-generaal wordt de vergadering heropend en deelt de Voorzitter mede, dat de Raad beslo ten heeft de rloleerin* te gunnen aan J. Knijnenburg te Scheveningen. Daarna komt aan de orde de aanvrage tramaanleg Groenesteeg en Leidenveg De N. Z. Ho!l. Tramweg-Maatsch. heeft een vijftal verzoeken ingediend n.l. Ie. het dempen van de sloot aan de Zuidzij de van de Groenesteeg, deze daardoor te verbreeden en een nieuwe sloot te ma ken 2e. het dempen van twee gedeel ten van de Pastoors watering, groot 37 en 80 c.A.3e. het graven van een nieuwe sloot op het terrein van den heer H. C. Juffermans ter verbinding van de Pasicorswatering met de bestaande sloot aan de Noordzijte der Groenesteeg; 4e. het leggen van een steen en duiker in de Groeiesteeg en 5e. het leggen van een dubbel spoor voor electrische tramver binding in de Groefiesteeg en den Lei- de: weg en van een enkel spoor in de Schoolstraat. B. en W. stellen voor deze conces sie, onder intrekking van de bestaande, aan de Maatschappij te verleenen onder bepaalde door hun college opgemaakte voorwaarden. Deze worden één voor één voorgelezen en na eenige bemerkingen en aanvullingen goedgekeurd. In ver band met dit besluit wordt een raads besluit vastgesteld, waarbij de gemeente de s'óot aan de Pastoorswatering ruilt met de Maatschappij tegen de verbree ding van de Groenesteeg. Nog wordt aangevuld de concessie voor tramaan leg aan de Zandsloot, met de Bepaling dat ingeval van naasting, dezelfde rech ten van de Maatschappij op den Staat zullen overgaan. Daarna hadden verkiezing plaats van het stembureau. Na een 11-tal stemmingen gelukte het eindelijk <le leccn daarxocr aan te wij zen eu werd het saamgesteld uit de volgende heeren: J. Lubbe, le lidC. Bakker, 2e lid; A. Juffermans, plaats vervangend voorzitter en J. Kromhout controle-erend lid. De overige raadsle den in -de volgorde van hun leeftijd zullen als plaatsvervangers fungeeren. Bij acclamatie werd de reclamecom missie hoofdl. omslag, bestaande uit.de heeren de Haan, Juffermans en Spaar garen, herbenoemd. Goedgekeurd werd eene af- en over schrijving dienst 1909 en 1910. Ingevolge een meermalen in den Raad uitgesproken wensch werd in de politie verordening een bepaling opgenomen', waarbij wagens en karren, wanneer deze het land verlaten en naar openbaie we gen of straten gaan, de wielen moeten (afschrappen. De heer De Haan vreest moeielijk heden, doch de Voorzitter zegt dat elders soortgelijke bepalingen zeer goed werken. De heer Boon wenscht geen al te strenge toepassing, doch de voorzit ter zegt aan eene verordening stiptelijk de hand te moeten houden. Ten slotte stemde de heer De Haan slechts tegen. Het maximum-aantal vergunningen in deze gemeente bedraagt op 't oogenblik 10. Er zonden met het oog op de be volking 18 verg. kunnen zijn, maar daar er langer dan een jaar een vergunning epen is gebleven, en er dus blijkbaar geen animo bestaat, stellen B. en W. voer de regeering te verzoeken het max imum aantal vergunningen voer deze gemeente te bepalen op 9. De heer Boon zou de vergunningen nog meer willen inkrimpen en liet aantal op 8 bremgen1, maar dit gaat op 't oogenblik niet, zoo als de Voorzitter betoogt. Daarna wordt het voorstel goedgekeurd. Bij de rondvraag zegt de lieer S ch u i- t e ni a k e r of bij verkiezingen het groo- te aantal onnoodige stemmingen niet te voorkomen is door bijv. een rooster op te maken. De Voorzitter zegt, dat dit niet geat. ;t Ergste is dat de leden onderling een afspraak kunnen maken. Niemand meer he* woord verlangend1, wordt vervolgens de vergadering geslo ten. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 16 Maart 1910, medegedeeld door het Kon. Ncderl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 774.9 Horta. Laagste barometerstand 737.2 Seydisfjord Verwachting tot den avond van 17 Maart, toenemende later matige tot krachtige weste lijke wind toenemende bewolking, waarschi'n- ijk regenbuien zelfde temperatuur. Tweede Kamer. Vervolg van Dinsdag. De heer De Wyckerslooth zou wenschen dat de minister ten aanzienj van de landbouwongevallenverzekering nog een afwachtende houding aanneemt. Hij is voor een verzekering van alle landarbeiders en meent dat de landbou wers de kosten moeten draegn. Eindelijk gelooft hij, dat een wettelijke verplich ting riïet zal kunnen uitblijven, maar zulk een regeling is op dit oogenblik praematuur. Men moet een zedelijke verplichting niet te spoedig in een wettelijke ver plichting omzetten. Natuurlijk is er een een zedelijke verplichting voor de land bouwers, maar zij zijn in de nakoming dier verplichting niet tekort geschoteu. "t Is althans nog niet gebleken uit de cij fers. Men moet niet de cijfers verwar ren, er zijn wef 175,000 landbouwers, maar 'dat beteekent niet dat er evenveel werkgevers zijn. In sommige streken des lands hebben op de 100 landbouwers nog geen 10 arbeiders in dienst; zelfs op de 60,000 groote bedrijven zijn er vele, die geen vreemd personeel hébben. Zij oefenen het bedrijf uit met Vrouw en kinderen. Men richt zich tot dusver alleen op hetgeen de „Landbouw Onderlinge" heeft gedaan, maar de Nederlandsche Boerenbond heeft ook een Centrale On- de.linge Land'bouwo igevallenverzeke- ring. Afdeelingen van den bond' richtten reeds zelfstandige ongevallenvezekerin- geti op, waartoe reeds zeer veie werkge vers zijn toegelaten. Tot zijn genoegen mocht spr. aan deze beweging als advi seur van den bond den stoot geven. Reeds zijn 50 pet. werkgevers bij ver zekeringen aangeslopen, ue andere helft zal er toe verplicht worden, omdat zij gcede werkkrachten hebben en die zon de." verzekering niet zullen kunnen krij gen. De concurrentie dwingt de niet aan gesloten werkgevers z'.ch bij de verzeke ring aan te sluiten. Als men de krach tige uiting van het particulier initiatief ziet, is men niet gerechtigd thans reeds te zeggen, dat het tekort is geschoten. De dwingende hand van den wetge ver moet niet te vroeg ingrijpen, dat ver zwakt de moreele veerkracht en de „self- help" van het volk. De minister is bo vendien thans nog niet in staat op te geven, wat de landbouwongevallenver- zekering aan de landbouwers zal kos ten. De cijfers, die minister Veeg ens in de toelichting tot zijn ontwerp gaf, verwekten een storm in de land'bouwkrin- gen. Die cijfers waren dan ook veel te hoog, blijkens een onderzoek door den Stichtschen Boerenbond bij 318 land bouwers in de provincie Utrecht inge steld. Steeds is bevestigd; dat de pre mie voor den landbouw minimaal kon zijn. Men heeft dit betwist, maar de er varing zal het aantoouen. Men zorge er voor 175,000 mensdien niet door tehoo- ge premies te verbitteren jegens regee ring en Kamer. Spr. herhaalt, dat het ten slotte noodig zal zijn met een wet telijke verplichting te komen in dien zin, dat de landbouwers verplicht worden zich bij onderlinge verzekeringen aan te sluiten. Wie dat niet doet, zal dan ver plicht worden zich aan te sluiten bij de Rijksverzekeringsbank. De heer Snoeck Henkemans dringt er op aan, dat de Minister aan de ouderdoms- en invaliditeits.verzeke- ring den voorrang geve boven de ziekte verzekering, waaraan niet zoo groote be hoefte bestaat. Voorloopig zou men de ouderdomsverzekering bij 70 jaar, en voor invalieden bij 65 jaar kunnen doen in - gaan. De Min. van Landb., Nijverh. en Handel, doet opmerken, dat het tekort van de Rijksverzekeringsbank van groo- ten invloed is geweest op het tempo van zijn arbeid ten opzichte der overige arbei dersverzekeringen. Spr. huldigt de mee- ning, dat de risico-overdracht een kracht ten goede rs. Het gevaar van verzwijging schat spr. ook bij de risico-overdracht niet groot, wijl er zoo goed als niets mee te verdienen valt voor den werkgever en wel veel gevaren erdoor dreigen. Een verocrdeeling wegens opzettelijke verzwijging heeft zoolang de Ongevallen wet bestaat nog nooit plaats gehad. Van risico-overdracht vreest spr. ook niet be nadeeling der kleine werkgevers. De dusver ingediende partieele wijzi gingen der ongevallenwet waren door de practijk geboden. De bezwaren der wet doen zich vooral bij de werkgevers gevoe len. De rede van den heer Borgesius kan niet als model beschouwd worden van de wijze, waarop een veteraan in het par lement een minister heeft te beocrdeelen. Spr. is nimmer van standpunt veran derd teil opzichte van de sociale verzeke ring. Wat betreft de landbouw-ongevallenver. zekering is iedereen het eens, dat zij zoo veel mogelijk moet worden uitgebreid. Er zullen echter in de daarbjij geldende bepalingen wijzigingen gebracht moeten worden, speciaal met het oog op de rech ten der arbeiders. De praktijk zal doen bepalen wanneer dienaangaande een ont werp zal moeten worden ingediend. Decentralisatie is noodig in de Ongeval lenwet, rnaar ten opzichte der schade- uitkeering js zij eerst mogelijk na de in voering der ziekteverzekering, die de klei ne ongevallen, 9/10 van de gezamenlijke zal omvatte^. Voor het ppbreugen flgr middelen in de ongevallenverzekering (de premies) blijft spreker c(p het standpunt dat risico-overdracht daar tot decentra lisatie zal moeten leiden. De herziening der Ongevallenwet zal- weldra in ontwerp gereed zijn. Het is! de vraag of het wenschelijk is de Kamer' een geheel overzicht te geven van 's Mi-' nisters stelsel. De ziekteverzekering moet wel de an dere verzekering voorafgaan omdat daar door alleen het goede stelsel van decentra lisatie te bereiken is, en over die decentra-' lisatie is spreker het eens met Mr. Treub, men heeft een plaatselijk orgaan noodig,-; dat voor alle verzekering zal dienen. In de eerste plaats komt het aan op een deugdelijke organisatie, dat was ook wat Mr. Treub op den voorgrond stelde. Spr. hoopt te kunnen zorgen, dat de in-- validiteits- en ouderdomsverzekering nog dit jaar zijn departement zal verlaten. De Voorzitter verklaart, daar niemand het woord verlangt, de beschouwingen gesloten. (Beweging.) Met 43 tegen 28 stemmen werd heden in de Kamer verworpen het voorstel om het debat over de sociale verzekering te heropenen. Van rechts stemde voor heropening de heer De Stuers. De heer Schaper protesteerde„Sme rige dompers"! (Protesten rechts). Burgerlijke Stand. LEIDEN. Geboren: Frans z van F. Boeff en A. M. Ankerna Pieter Martinus z. van G. van Ark en E. W. van Koperen Jacobus v. van J. de Tombe en J. S: Peter Cornells z. van J. Blok en C. Spruit Johannes z van J. Kesting en M. Baas Johanna Catriena cl van C. Walle en E. v. d, Waals Leendert Gerrit Jan z van G. J. Clason en G. J. van Herpe Paulus Jacobus z van P. J. Hansen en C. C F. van Venetie Abraham Theodorus z van P. N Horree en J. Kramp Louisa Frederika d van D. M. Bontje en L. F. Alblas Abraham z van J. Neuteboom en van S. Verwer. Trijntje d van J. van Rijn en van M. Overmeer Johanna d. van G. Blansjaar en van J. van den Bos. Overleden A. de 1' Cluse z 85 j. F. M. van der Eerden.-Vos w 79 j. J. P. J.C. Spendel z 3 m. H. Diepenbach-Christiaansche w. 71 j. C. W. Hazelaar van der Walle. w 91 j. C. Kramp d-2 j. E. van der Brandeler m 81 j. L. de Jong z. 3 m. Beurs van Amsterdam. 16 Maart 1910. Nederland. 3% Obl. Neef. Werk. Schuld 3°/0 Cert. dito 2 M dito Hongarije. Goudl. 4%. Oostenrijk. 5% Obl. April-Oct. Dito 4% Jan-Juli. Portugal 4H Obl.Tabaksmon. 3% Obl. le serie Rusland. 4 H% Obl. 1909Ned.Rec. 4H dito Obl. 1909 4 dito bij Hope Co. a. G. R. 125 4 dito 6e Emiss. ServiC 4% Obl. 1895 :ico 4% Obl. 1904 Brazilië. Fund. L. 1898 Columbia 3% Gee. B. Schuld Venezuela 3%DipL Sch. 1905 Amsterdam 1900-01 Leiden 1896. Aand. N. West APac.Hyp.B.C. Amalg. Copper Cy. C. v. Aand. Cert. v. Amer. Car Found C, Cert. v.g. A. Unit. Stat.SteelCorp. Cert. v. pref. Aand. dito Aand. Barge Moorraann (liq.) Amst. Cult. Mij. der Vorstenl. Aand Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Rescontre 5 Gew. aand.„Ketahoen"Mijnb.Mij. Redjang Lebong Mijnb. Mij^and. Aand. Great Cobars Aand. K. N. M. t expl. v. Petr. Br. a f 1000 Aand. Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum Palemb. Petr. Mn. Gew. aand. intern. Merc. Mar.Cy. Pref. aand. dito. dito. Aand. Amsterdam Deli Comp. Aand. Deli Cultuur Mij. Aand. Deli-Mij. Aand. Nieuwe Asaban Tab. Mlj. Aand. Un. Langkat PI. Cert. v. Aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand. Holl. IJz. Spoormij. Aand. My. t. Expl. v. Staatssp. Gest. Obl. Boxtel-Wesel 1875-80 Aand. Warschau-Weenen Spw. Cert. v. aand. Atchison Topeka Cert. v. aand. Chesapeake <SOhio Cert. v. aand. Denv. Rio Gr. Sp. Gew. aand. Erie Sp. My. 4% General Lien Bonds dito Gew. A. Kans. City South Rw. Mexic.Intern.PirorLien Obl.4J4% Cert. v. aand. Miss. Kans. T. 4°/0 le Hyp. Obl. dito Aand. N.-Y. Ontario Western Cert. v. gew. aand.'Rock Island Gew. aand. South Pacific A fgest gew. aand. South Rlw. Cert.v.gew.aand. Union Pac.Rlr. 4% Goud Obl. Union Pac. Rlr. Gew. aand. Wabash Leeningen Amsterdam k i 100 Paleis voor Volksvlijt 1867 Aand. Witte Kruis 2y-i Antwerpen 1887 4% Hongaarsche Hypb. 1884 4% Theiss. Regulir. Ges. 1880 5% Staatsl. Oostenrijk 1860 3% Madrid 1868 Turksche loten 1870 Congoloten 1888 Panama-knaal loten Prolongatie rente 2H 3%. Gemeenteraad van Lisse. Vergadering van hedeninorgefi- Voorzitterde heer «ghaiusen tot Hu-nckhave, burgemeester. Aanwezig 9 leden; afwezig de heer Veldhuyzen van Zantener is een vaca ture. I' De Voorzitter opent de vergade ring. Het lezen van de notulen der vo rige vergadering wordt met het oog opj de groote agenda uitgesteld. Ingekomen zijn de volgende stukken^ Disposities van Ged. Staten ten ge** leide van de goedgekeurde raadsbesluit ten tot verkop van het Vorige Koers Koers. heden 92* 92 91^, 91*® 96>W 76*, 99* 96 96* 97*, 97»*, 66', 94* 94* 94* 94* 87*, 87* 87* 87* 80*o 96* 103 103 45*, 47* 56*, 56*', 103 87 192* 80 77* 66*, 66* 88* 86*6 121%, 134 134* 180* 180*, 152 152 189* 189* 245 950 960 131* 133 470 466 243* 238 180* 179 7*, 7*, 21»*, 21* 575 104* 459 104* 459 92 97*' 624 606 12* 12% 40* 40*, 84 84 89* 89 96* 96* 127 117* 117* 86* 42*, 42* 31* 30* 77 76% 39 37* 103* 41* 43*, 100 45* 45* 49* 48 129»*, 129* 29* 28* 194* 1©* 101*, 101* 22*, 22* 109* 109* 1-95 80* 80* 97'*, 122* 123 161 161 174* 176 72* 53'*, f46.50 68.10

Leidsche Courant | 1910 | | pagina 2