Burgerlijke Standen. hoofd. De geneesheer constateerde her- 8ensschudding. De bestuurder van het voertuig was in- tusschen doorgereden. RecfïtszaScen Haagsche Rechtbank. Door H. S. en N. Z. te Alfen aan den Rijn, die door de Rechtbank tot resp. 4 en drie maanden gevangenisstraf wer den veroordeeld wegens huisvredebreuk, is appèl tegen dat vonnis aangeteekend. Katongerecht te Delft. Het Kantongerechter vooroordeelde N. K. en A. A. v. E., te Stompwijk, wegens na zonsondergang rijden met een rijwiel zonder licht, ieder tot f 1 of 1 d. G. v. L. j.C.z., te Veur, en B. d. W., te Zoefermeer, wegens in vereeniging lo. openbare dronkenschap, 2o. nacht rumoer en 3o. na zonsondergang rijden met rijwiel zonder licht en den eersten bovendien wegens valschen naam op geven, de le tot 3 maal f 1 en f 3 of 3 maal 1 d. en 3 d. en de 2de tot 3 maal f 1 of 3 maal 1 d. P. Th. H., te Stompwijk, wegens open bare dronkenschap, tot f 1 of 1 dag. LEIDEN. GEBOREN: J. A. Cambier en v. d. Kwjan, Z. v. G. P. Pols en i<i. v. d. Bos. Arie Adrianus, z. v. A. v. d. Kruk en W. F. C. Jung. Aris, z. v. J. Prins en N. JVL Poppen. Hendrik Johan, z. v. J. F. Vellekoop en M. J. Smit. Jacobus, v. J. G. v. Evert en J. Sommeling. Fedde, z. v. W. Folbersma en T. Schaafs- ma. Cornelis Johan, z. v. A. Kloots en C. v. Bergen en Henegouwen. Adri- ana, d. v. J. Heemskerk en A. v. Weesel. Johannes, z. v. W. Hartevelt en T. Selier. Helena, d. v. M. Dubbeldeman en J. v. Weeren. Antonius Johannes Pe trus, z. v. J. Fleur en H. J. v. Oerle. Elisabeth. Johannes, z. v. W. J. Verhoog en J. Jansen. Adriana, d. v. C. de Rijk en M. A. Plug. Johannes, z. v. W. F, v. Leeuwen en W. Eradus. Wilhelmus Maria, z. v. Th. G. Breuring en M. A. v. d. Berg. Cecilia Helena, d. v. N. B. Steijn en C. Roks. Leopold Eduard, z. v. L. J. G. v. Selmi en G. E. M. J. Tetteroden. Pieter, z. v. J. J. Vis en S. Trouwee. GETROUWD: A. v. Dam en M. C. de Man. J. Schouten en F. A. H. Leer. J. Verplancke en M. C. Pikaar. D. Koet en E. J. G. Langerak. J. N. v. d. Heijden en A. Nederlof. OVERLEDEN: T. Cieremans, D. 23 j. J. v. Helden-v. Went, V. 41 j. P. D. v. d. Smissen, W. 77 j. J. M. v. Gink, Z. 33 j. H. J. J. Hartelust-Muelman, V. 27 j. Gemeentelijke Arbeidsbeurs. Stadstimmerwerf, telefoon no. 127. Geopend van 912 uren des morgens en van 25 uren des middags. Aanvragen van werkzoekenden. 1 kantoorbediende, 5 timmerlieden, 1 fabriekstimmerman, 2 metselaar, 1 opper man, 4 schilders, 1 behanger en stof feerder, 1 stoker-machinist, 1 aankomende smidsknecht, 1 machinist-electriciën, 1 gas- en waterfitter, 1 motor- en rijwiel hersteller, 1 bakker, 2 letterzetters, 1 koekbakker, 4 grondwerkers, 3'magazijn knechten, 2 loopjongens,1 pakhuisknechtje, 8 loopknechten, 2 oppassers, 1 incasseer der, 1 nachtwaker, 17 losse werklieden, 2 werksters, 1 boerendaggelder, 2 wasch- vrouwen, 1 dienstbode, 1 baker, 2 fabrieks- jongens. Gevraagd. 1 lood- en zinkwerker, 1 aankomend lood- en zinkwerker, 1 dagmeisje, 1 bakkersknecht, 16—18 jaar oud, 1 kleer maker, inwonend, vast werk geheel jaar. .TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen vun 7 October 1909, medegedeeld door het Kon. Ned. Metereorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand Breslau 768.2 laagste barometerstand Seydisfejord 732. - Verwachtingzwakke tot matigen zuide lijken tot zuid-westelijken wind; toe nemende bewolking; waarschijnlijk droog Weer; dezelfde temperatuur; mogelijk nachtvorst in het Oosten. Marktberichten. DELFT, 6 October. Op de heden ge- Jiouden vrije najaars paardenmarkt wa ren aangevoerd 50 werk- en slachtpaar- de;; 19 hitten en 6 veulens. Prijzen Werkpaarden f 150 tot f 300 slacht- paarden f 40 tot f 100, hitten f 40 tot f 150, veulens f 50 tot f 120. DELFT, 6 October. Op de vettenvar- kenmarkt waren aangevoerd 60 stuks. Prijs per kg. Ie soort 56 c., 2e soort 52 c. WOERDEN, 6 October. Kaas. De aanvoer ter markt op heden bedroeg 228 partijen (waaronder gestempel de). Prijs van Goudsche le soort f 30. a 34, 2e soort f 28: 29.50, id. id. zwaardere f 31. a 34 Edammer le soort f 29. per 50 Kilo. Op de Heden gehouden vee- en varkens- jnarkt besteedde men voor kalveren f 38 h 40, schapen f 16! a 18.50, vette lamme ren f 12 a 16, biggen, f 6 a 2. pe_r stuk. AMSTERDAM,- 6 Oct Ter veemarkt van heden waren aangevoerd 164 vette kalveren le kw. ,90 h .94 ct. 2e Rw. 84 ct. 3e kw. 76 ct. p. kilo. 17 graskalveren f 25 a 40, 44 nuchtere kalveren f9 k 13, 2 schapen, vette varkens, Hollandsche le kw. 53 a 55 ct. idem 2e en 3e kw. 51 A 52 ct. Overzeesche en Geldersche le kw. 53 a 55 ct. Idem 2e en 3e kw. 50 h. 52 cents. SCHIEDAM,- 5 Oct. Officieele notee ring van de Commissie uit de Kamer van Koophandel aan de beurs. Moutwijn f 12.50 per H.L. cont. zonder fust en zonder belasting. Noteering der Vereeniging „Bond van Distilateurs gevestigd te Rotterdam". Zonder fust en zonder belasting. Mout wijn f 12.75. Jenever f 17.25. Amst. Proef f 18.25 per H.L. Moutwijn stemming vast. Spoeling per ketel f 1.20 Prima Spiritus f 17. Ruw. id. 83/s- Melasse id. f 14.75 a 15.21 per H.L. Gemeenteraad van Leiden. Spoedeischende vergadering van hedenmiddag 4K uur. Voorzitter: de Burgemeester. De agenda vermeldt alléén Voorstel tot aankoop van heRperseel aan den Rijnsburgerweg, kad. bekend, gemeente Leiden, Sectie L. no. 554. Ter toelichting diene het volgende: De waarde van het reeds aan de ge meente toebehoor en de terrein aan den Rijnsburgerweg achter het Terweepark en de huizen van de bouwvereeniging* zou niet onbelangrijk kunnen worden verhoogd, indien de gemeente zich ook den eigendom wist te verzekeren van het aangrenzende perceel, kadastraal be kend onder Sectie L no. 554, gemeente Leiden, groot 2 H.A. 46 A. en 50 cA. Dan toch zou de gemeente de beschik king erlangen over een aaneengesloten complex van perceelen ter gezamenlijke xgrootte van pl.m. *0 H.A. tusschen de baan van de Holl. IJzeren Spoorweg Maatschappij, den Rijnsburgerweg en de Poelgeesterwetering. Het is duide lijk dat het bezit van een dergelijk aan eengesloten complex de waarde van de waarde van de onderdeden zeer belang rijk doet toenemen. Eensdeels toch krijgt men daardoor meer vrijheid van beweging en van den anderen kant wordt ook het gevaar van ongewenschte belendingen steeds kleiner. De gelegenheid nu doet zich voor om den eigendom van het genoemde perceel voor de gemeente te verwerven. En, naar het B. en W. voorkomt, voor niet te hoogen prijs. De eigenaar toch is bereid het perceel voor de som van f 19250.aan de gemeente af te staan mits de overdracht vóór 15 October a.s. plaats hebbe. Het komt B. en W. voor, dat van deze gelegenheid behoort te worden gebruik gemaakt. Mitsdien geven zij den Raad in over weging te besluiten, het perceel kadas traal bekend onder Sectie L no. 554, ge- meeeiZe Leiden, groot H.A. 2.46.50, voor de som van f 19.250, ten behoeve van de gemeente aan te koopen en, door vast stelling van nevensgaanden suppletoiren begrootiiigsstaat, groot met inbegrip van de kosten van overdracht f 19805, de voor den aankoop vereischte gelden beschik baar te stellen. Na een toelichting van den Voorzit ter wordt het voorstel aangenomen. Gemeenteraad van Warmond. Hedenmorgen half tien vergaderde al hier de Gemeenteraad. Voorzitter burge meester A. J. Schölvinck. Aanwezig alle leden, behalve de heer Kruseman, die ver hinderd was. De Secretaris leest de notulen der vorige vergadering voor, die goedgekeurd en vastgesteld worden. De Voorzitter begint met de inge komen stukken, n.l. a. proces-verbaal der kasopneming, waarbij alles in orde was bevondenb. verordening opslaggeldc. dankbetuiging van het Hoofd der O. L. School, de heer Korswagen, die 1 Oct. 1.1. in bovengenoemde betrekking is ge treden. De Voorzitter deelt aan de verga dering mede, dat zich voor het herha- lingscnderwijs 20 jongens en 5. meisjes hebben aangemeld. Met algemeene stemmen wordt de heer De Beier benoemd tot opslagmeester. Eveneens wordt goedgevonden, hem voor deze functie 1 vierde der opbrengst toe te kennen. Insgelijks wordt de heer Korswagen met algemeene stemmen aan gesteld als inner van het wekelijksche schoolgeld, waarvoor hem jaarlijks f10 wordt toegekend. Punt 3 der agenda luidde: wijziging Politieverordening 5 Sept. 1905. Deze ver ordening zegt, dat bij gelegenheid van de kermis, de publieke vermakelijkheden pas mogen beginnen na afloop der gods dienstoefeningen, wat gerekend wordt 4 uur 's namiddags te zijn. De Ned. Herv. Gemeente alhier heeft hierover een schrij ven gericht tot den Raad, rnet het verzoek dat de kermis geopend worde na hun kerkbeurt van 'savonds, die ongeveer te half acht geëindigd is. Met den laatstleden kermis' was dit het geval niet geweest, daar men hier te Warmond sinds onheu gelijke jaren gewoon is, op den laatsten Zondag ten vier ure met het kermisvieren te beginnen. De Voorzitter merkte aan, dat niet alleen de politieverordening, maar ook de Wet verbiedt tijdens godsdienstoefeninr gen op Zondag, publiek .vermaak te la ten plaats hebben. De heer P a p t vraagt of 4an op dien éénen Zondag in het geheele jaar de oefe ning niet eens vervroegd kan worden, maar de heer Heijri zeide, dat de pre dikant beslist niet van plan was dit te doen. De heer P a p o t vond dit dweperij. De Voorzitter leest een schrijven voor van Ged. Staten, die voor spr. over deze kwestie waren geraadpleegd. Ged. Staten deden weten, dat zij wel bereid zijn bewust artikel der politieverordening ter vernietiging aan H. M. de Koningin voor te leggen, maar zoo zeide de Voor zitter de Wet blijft gehandhaafd, dus als wij tijdens de godsdienstoefeningen de kermis niet sluiten, danwordt het van hoogerhand gedaan. De heer Papót beweert, dat het veel ontevredenheid bij de burgerij zou ver wekken en daarbij komt nog, dat men in de Protestantsche kerk weinig of niets van de kermisdrukte kan hooren. De heer H e ij 1 echter beweert het te genovergestelde, vooral met het oog op het draaimolen-orgel. De heer De Haas vindt, dat er in de gemeente al genoeg gevochten wordt, en dat het nergens anders om te doen is, dan om den laatsten Zondag weg te hebben. Nadat zoo over-en-weer de gevoelens ge hoord waren, werd het verzoek in stem ming gebracht. Met vier tegen twee stemmen werd besloten de politieverordening te wij zigen in den geest, als door adressant verzocht en e wijziging ter goed keuring aan Ged. Staten te zenden. Verder werd een aanvulling in de politie verordening voorgesteld, om het venten, zonder schriftelijke toestem ming van den Burgemeester, te verbie den. Met alg. stemmen werd dit goed gekeurd. Punt 4 der agenda: benoeming Com missie art. 57 Gemeente Wet n.l. onder zoek der gemeentelijke werken. Hiervoor werden aangewezen "de hee- ren Papót, Kruseman en Hejl. Punt 5. Vaststelling begrooting dienst 1910. Eenige posten, die verhoogd of verlaagd waren, werden door den Voorzitter aangeduid en toegelicht. Daarna werd de begrooting vastge- stelt in ontvangsten en uitgaven op f 16.024.21. Punt 9. Benoeming onderwijzeres voor het herhalingsonderwijs. ~Voor deze betrekking droegen B. en W. voor Mejuffr. de Bock, die een acte bezit. Met algemeene stemmen wordt dit goed gevonden, ofschoon eenige raadsleden wel vonden, dat het bijna de moeite niet was voor 5 meisjes een onderwijzeres aan te stellen. De Voorzitter zeide, dat dit moest ge schieden, dat zich aangegeven had voor herhalingsonderwijs. Bij de rondvraag zeide de heerHeyl, dat het opslaggeld, in de vorige ver gadering bepaald, wel wat te hoog was. De Voorzitter en overige raadsleden vonden het niet wenschelijk, om nu reeds met een wijziging aan te komen, terwijl het pas een paar weken geleden was besloten en goedgekeurd. Wat zouden ze in den Haag wel niet van ons denken? Verders kwam de volkstelling nog ter sprake. Het salaris hiervoor wordt over gelaten aan B. en W. De ambtenaren voor deze telling zijnde heer de Beier, hoofdteller en de heeren Spaarga ren en Mooi hulptellers. De overige punten van de agenda: Reclames Hoof- delijken Omslag 1909 en vaststelling suppl. kohier Hoofdei. Omslag 1909 met dito kohier Hondenbelasting, wer den in besloten vergadering behandeld. Laatste Berichten. (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) Voor de onteigening ten behoeve der nieuwe vaart is een commissie inge steld, waarin zitting nemen de heer Bos, burgemeester van Zoefermeer, en de heer van der Linden, particulier te Alphen. LEIDEN. Geslaagd voor het voor bereidend examen voor den Indischen administratïeven dienst de heer W. E. C. Veen (van Voorschoten). Geslaagd voor het candidaat-examen in de rechten de heer C. Droogleever Fortuijn (Haarlem). ALKEMADE. De zitting van den Mili tieraad zal voor deze gemeente gehouden worden op Zaterdag 16 October a.s., des namiddags kwart voor één ure. Alle lotelingen, die om de een of andere reden vrijstelling wenschen, moeten daar bij tegenwoordig zijn. Door de lotelingen der lichting 1910 dezer gemeente J. Neijman (no. 1), C. T. Veenswijk (no. 9), J. Dobbe (no. 15), L. v. Emmerik (no. 18) en P. Oomen (no. 35), is "aanvrage gedaan om vrijstel ling wegens broederdienst. De kostelooze inenting en herinen ting zal plaats hebben op Zaterdag 16 October a.s. des namiddags 1 ure, in de openbare schoollokalen te Oude Wete ring, Roelofarendsveen en Rijpwetering. HOOGMADE. Gelegenheid voor koste looze inenting zal bestaan op Maandag J1 October a.s. 's middags half drie, alsmede te Woubrugge op denzelfden dag des namiddags halftwee. De nieuwbenoemde Gouverneur- Generaal van Ned. Indië, de heer Idenburg en mevrouw Idenburg, hebben zich heden ochtend naar Soestdijk begeven. HAZERSWOUDE (Rijndijk). Gisteren- namiddag zagen de gebroeders van der Lee zich genoodzaakt den hooischelf, staande op hun erR door den hevigen broei uit. te gooien. VOORSCHOTEN. De gemeenteraad vergadert morgen. Te behandeleA: 1. Ingekomen stukken. 2. Onderzoek geloofsbrieven nieuw-benoemd raadslid. 3. Af- en overschrijving. 4. Wijziging Raadsbesluit „Onderhandsche pacht visch water". 5. Pensioen agent van politie P. A. v. Leeuwen. 6. Aanstelling gemeente bode. 7. Beslissing reclames. ZOETERWOUDE. Gisterennamiddag omstreeks 4 uur dreef zeer langzaam bo ven deze gemeente in Zuidelijken richting een luchtballon. Met een verrekijker was slechts te zien dat er een mand aanhing, bemand met luchtschipper. Bij het on dergaan van de zon was van een daling nog niets te bemerken. Bovenbedoelde ballon was de ^Rotter dam", die op Zorgvliet onder 's Graven- hage is opgestegen. Op andere plaatsen is zij eveneens gezien. Het Gerechtshof alhier heeft heden den groentenkoopman J. T. M. te Rotter dam wegens het vervaardigen van valsche munt veroordeeld tot twee jaar gevange- nistraf. De rechtbank te Rotterdam had één jaar opgelegd. De gevangenisstraf van één maand door de Middelbürgsche rechtbank opgelegd aan A. V. en C. L. C. d' H., werklieden te St. Jansteen, wegens wederspannigheid te Hukt, werd door het Hof terugge bracht tot 14 dagen. Bevestigd zijn de veroordeelingen van: J. R., loodgieter, zonder vaste woonplaats tot één jaar, wegens rijwieldiefstal (door de Rechtbank te Dordrecht)J. Ch. S., los werkman te Dordrecht, tot 6 weken, wegens het toebrengen van een steek met een bajonet, en J. P. S. te 's Gravenhage tot 3 maanden, wegens diefstal van eie ren. TWEEDE KAMER. Vergadering van Donderdag 7 October. De Voorzitter deelde mede, dat de stukken en bescheiden betreffende ver kiezing te Gulpen bij de Kamer zijn in gekomen. Voortgezet werd de beraadslaging over het ontwerp betreffende de haven te Sa- bang, waarover het debat Dinsdag j.I. onderbroken werd. De heer De Beaufort verklaarde namens de Commissie van Rapportuur geen bezwaar te hebben tegen de nadere wijziging door de Regeering in het ont werp gebracht, hoewel hij ze niet strikt noodzakelijk achtte, daar hij meende dat het ontwerp, in zijn oorspronkelijken vorm, voldoende waarborgen bevatte ten aanzien van de markt van den Staat te genover de vennootschap. De heer Van Karnebeek verklaa" de zich ten slotte bij het ontwerp neer te leggen, waar het zich immers laat aan zien dat de haven te Sabang toch nimmer eenige andere beteekenis kan krijgen dan die van kolenstation. Na een korte repliek van den Minis ter werd het ontwerp zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. Na een regeling van werkzaamheden ging de Kamer uiteen tot 19 dezer. .Tot de lijst van alsdan te behandelen onder werpen behoort de enquête betreffende de Departementsinrichtingen. Een hevige storm woedt op de kust van Bretagne (Frankr.) Verschil lende ongelukken hebben zich voorge daan. Drie zeil- en twee stoomschepen zijn vergaan. Van een sleepboot, die twee schepen achter zich had, brak het sleep touw met het gevolg dat een der sche pen de stoomboot „Saphs" zonder be manning in den storm ronddrijft. Volgens „de Standard" heeft gis teren een consult te Liradia plaats ge had. Men verklaart dat de Tsarina is in gestort en haar toestand zorgwekkend is. Hofbericht H. M. de Koningin zal ter beëediging in hun ambt op het Loo ontvaogen a.s. Dinsdag den heer Idenburg, benoemd gouverneur-generaal van Ned.-Indië en Dondardag 14 dezer graaf van Rechteren Limpurg, benoemd Commissaris der Koningin in Overijssel. Haagsche Rechtbank. De Rechtbank veroordeelde heden: W. V. wegens diefstal van een taschje met geld, dat een dame In een uitspan- uing te Wassenaar aan den muur had gehangen, tot 3 weken. In de afdeelingen der Tweede Kamer was men gisteren nog druk bezig met de algemeene beschouwingen, waarbij 's lands financieelen toestand, de voor nemens der Regeering ten opzichte van het tarief van invoerrechten en de be kende ridderorden-zaak de meest op den voorgrond tredende punten moeten ge vormd hebben. Van een bedelaar. Hedenmorgen op 't Utrechtsch Jaag pad Een bedelaar, in lompen gehuld en voortsjokkedd met behulp van een paar krukken, klopt bij een der bewoners aan om een aalmoes. 's Mans uiterlijk en houding droeg kenbare sporen van overmatig gebruik van sterken drank; desnietemin wilde men den stakkerd niet afwijzen en ging men twee sneden brood halen. De dank was evenwel niet groot, want de bedelaar voegde zijn weldoener toe Stjullie met dat brood, warm eten wil ik hebben Aan een op deze wijze gedaan verzoek werd natuurlijk geen gevolg gegeven. Nauwelijks een huis verder, zakte het dronken mensch in elkaar. Een politie agent was in de nabijheid, kwam nader en trachtte den man op te ri*chten, maar de waggelende beenen konden het boven gedeelte van het corpus niet meer dragen en de man bleef liggen. Als een „vrachtje" is hij toen "met een handkar naar 't bureau vervoerd, om zijn roes uit te slapen in het dronke- mans'nok, waar hij ongetwijfeid gedroomd zal hebben van 't warme eten en van de aalmoezen van goede menschen, waar mede hij zijn drankzucht kan bevredigen. Een telegram uit Calgary meldt, dat een onmetelijke uitgestrekt heid prairieland in brand staat in het dis trict Hutton. Er zijn reeds verscheidene slachtoffers en de schade wordt op millioencn dollars geschat. Beurs Yan Amsterdam. 6 October 1909. Nederland. 3% Obl. Ned.W.Schuld 3%Cert. dito 2 H dito Oostenrk. 5% Obl. April-Oct. dito 4% dito Jan.-Juli Portugal. 4^% Obl. Tabaksmon. 3% Obl. le serie. Rusland. 4H% Obl. 1909Ned.Rec. 4K% dito Obl. 1909 4 dito bij Hope&Co. a G. R. 125 Servië, 4% Obl. 1895. Mexico, 4% Obl. 1904 Brazilië. Fund. Loan. Obl. a pds. 20—100 Golumbia 3 Gec. Buit. pds. 100—500 Venezuela 3% Dipl. Sch. 1905 4% Amsterdam 1900-01 3% Leiden 1896 And. N. West. <SPac. Hyp. B. Amalgamated Copper Cv C. v. Aand. Cert. v. Amer. Car Found C. C*rt. v. g. A. Unit. Stat. Steel Corp. Cert. v. pref. Aand. dito Aand. Barge Moor- mann (liq.) Amst Cult. Mij. der Vorstenl. /.and. Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Resconfre 5 Gew. aand.„Ketahoen" Mijnq Mij. Redjang Lebong Mijnb. Mij. aand. Aand. Great Cobars Aand. K. N. M. t. expl. v.Pelr. Br. k f 1000 Aand. Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum. Palemb. Petr. Mij. Gew.aand.Intern.Merc. Marine Cy Pref. aand. dito dito Aand. Amsterdam Deli Comp. Aand. Deli Cultuur Mij. Deli-Mij. Aand. Nieuwe Asahan Tab. Mij. Aand.UnterLangkat PI. Cert. v. aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand.Holl.IJ.Spoormij. Aand. Mij. 'tExpl. v. Staatssp. Gest.Obl.Boxtel-Wesel 1875—80 Aandeelen Warschau- Weenen Spw. Cert. v. aand. Atchison Topeka Cert. van aand. Chesa peake Ohio Cert. v. aand. Denv. Rio Gr. Sp. Gew. aand.ErieSp.Mij. 4% General Lien Bonds ditc Gew. A. Kans. City South Rw. Mexic. Intern. Prior Lien Oblig. 4H% Cert. v. aand. Miss. Kans. T. 4% le Hyp. Obl. dito Aand. N.-Y. Ontario Western Cert .v. gew. aand. Rock Island Gew. aand. South. Pacific. Afgest. gew. aand. South. Rlw. Cert. v. gew. aand. Uni on Pac. Rlr. 4% Goud Obl. Union Pac. Rlr. Gew. aand. Wabash Leeningen Amsterdam a f 100 paleis voor Volksvlijt 1867 V.K. 93% 92% 77% L.K. 93% 92'% 77% 98% 96% 96% 97% 63% 62% 93 93% 93 87 78% 94% 78% 105% 49% 49% 53% 53% 87 191% 83% 81% 70% 69% 93% 128% 126% 89'? 126% 175% 132 176% 131 178% 178 243 260 924% 131 924% 132 453 453 190 189% 163% 162% 7% 23% 7% 23%, 640 106 465 635 106% 463 77 497 78 491 3 H 9% 9%e 35% 83% 87% 35% 83% 87% 97% 125 121 121 90 45% 34% 45 34% 75 43% 44 104% 40 100% 41% 48'% 48% 37% 37% 128% 29% 29% 205 206% 102% 19'% 19% 109% 108% f 1.70

Leidsche Courant | 1909 | | pagina 3