51
Stemdistrict 29 (Openbaar Slachthuis).
Voorzitter: Mr. E. J. M. H. BOLSIUS.
Leden: 1°. H. W. A. VAN RIESSEN.
2°. Mej. C. B. RENAUD.
Plaatsvervangende leden: Dr. W. STUURMAN.
Mej. M. E. C. NIESTEN.
A. WAALS.
Stemdistrict 30 School aan den Maresingel).
Voorzitter: J. J. VAN STRALEN.
Leden: 1°. E. J. COSTER.
2°. C. VERHEY VAN WIJK—
Roem.
W. VAN DER LAAN.
B. J. C. VAN OMMEREN.
J. P. L. STOKHUYZEN—
de Jong.
Plaatsvervangende leden:
Stemdistrict 31 (School aan den Maresingel)
Voorzitter: J. H. SCHÜLLER.
Leden: 1°. P. C. LABRIJN.
2°. J. P. MAKKINK.
Plaatsvervangende leden: J. GEYTENBEEK.
P. NIEBOER.
W. F. VAN DER LAAKEN.
Stemdistrict 32 (Bijz. School aan de Lusthoflaan).
Voorzitter: F. ELKERBOUT.
Leden: 1°. W. KOOPS.
2°. L. S. UITTEN BROEK—
Rosenthal.
Plaatsvervangende leden: G. BAKEMA.
J. METSCHER.
Mej. J. M. C. E. KORTMANN.
Stemdistrict 33 {Bijz. School aan de Lusthoflaan).
Voorzitter: C. J. VAN TOL.
Leden: 1°. K. J. VAN VEEN.
2°. J. C. ZANDVOORT.
Plaatsvervangende leden: W. C. DE LA COURT.
A. C. STIJNMAN.
A. PLANJER.
Stemdistrict 34 (Bijz. School aan den Heerensingel No. 27).
Voorzitter: C. P. BRAGGAARde Does.
Leden: 1°. C. B. VELDS.
2°. J. M. VOS.
Plaatsvervangende ledenA. THORS.
M. BAART.
W. C. H. VAN KESTEREN.
Stemdistrict 35 (School aan de Medusastraat)
Voorzitter: Mr. A. J. ROMIJN.
Leden: 1°. J. F. DE REN.
2°. A. HORREE.
J. W. SILLEVISVerbeek.
J. DE KLER.
J. B. DE KONING.
Plaatsvervangende leden:
Stemdistrict 36 School aan de Medusastraat).
Voorzitter: JAC. WILBRINK.
Leden: 1°. M. J. KROP.
2°. C. W. P. J. JESSÉ—
van Hemert tot Dingshof.
Plaatsvervangende leden: J. H. BRANDT.
Mej. J. G. M. C. VAN
KAMPENHOUT.
Mej. H. M. VAN EGMOND.
Stemdistrict 37 (Bijz. school aan de Oosterstraat).
Voorzitter: D. M. KUIVENHOVEN.
Leden: 1°. Mr. P. G. KNIBBE.
2°. P. C. ZANDEE.
Plaatsvervangende leden: W. FONTEIN.
P. J. HASSELBACH.
C. FROS—van Sluis.
Stemdistrict 38 (Bijz. school aan de Verlengde Oosterstraat).
Voorzitter: A. VAN ROSMALEN.
Leden: 1°. W. A. BODEWES,
2°. M. C. VAN NOOTEN—
van Nooten.
Plaatsvervangende leden: P. HERFKENS.
P. RENIER.
A. J. BOER.
8temdistrict 39 (Hoogere Burgerschool met 5-j. cursus.)
Voorzitter: J. SPLINTER Gzn.
Leden: 1°. C. L. E. JORISSEN—
Versteeg.
2°. B. HOFF.
Plaatsvervangende leden: W. DA AMEN.
Mr. A. H. WESTRA.
A. LENTEFaber.
Stemdistrict 40 Hoogere Burgerschool met 5-j. cursus).
Voorzitter: J. BAAK.
Leden: 1°. K. L. KORENHOFF.
2°. E. C. ALINGS—van Mels.
Plaatsvervangende leden: L. A. J. W. VAN HAM.
A. C. L. HERINGA—
Japikse.
Stemdistrict 41 School aan de Heerenstraat).
Voorzitter: Mr. A. F. L. M. TEPE.
Leden: 1°. C. W. HÜIJBREGTSEN.
2°. Mej. M. RUTH.
Plaatsvervangende leden: A. A. VAN RIJKOM
Vellekoop.
S. BROEKHUIZEN.
C. H. VAN ULDEN.
Stemdistrict 42 (School aan de Heerenstraat)
Voorzitter: M. G. VERWEY.
Leden: 1°. J. C. VAN SCHAIK.
2°. M. VAN MENS.
Plaatsvervangende ledenTh. J. VRIENDvan Hoorn.
J. M. KRIEST.
A. PARMENTIER.
Stemdistrict 43 (School aan de Duivenbodestraat).
V oorzitterF. KOOISTRA.
Leden: 1°. G. W. L. MONNEE.
2°. J. C. VAN HEUSDEN.
J. PIENEMAN.
Mej. M. Th. J. REUSER.
Mej. J. EPHRAIM.
Plaatsvervangende leden:
Stemdistrict 44 (Kweelcschool voor Zeevaart).
Voorzitter: J. P. MULDER.
Leden: 1°. J. G. BALLEGO.
2°. Mej. M. P. C. VAN GEER.
Plaatsvervangende leden: J. J. VERHAGE.
Mej. A. B. J. WISSEL.
Mej. W. VAN DER VELDEN.
Slemdistrict 45 (Bijz. school aan het Noordeinde No. 1.)
Voorzitter: Th. B. J. WILMER.
Leden: 1°. Dr. D. G. UBBELS.
2°. J. C. DIEBELSLammers.
Plaatsvervangende leden: E. LIESE.
Mej. Mr. A. W. LABOHM.
G. DE JONG.
Stemdistrict 46 (Ambachtsschool).
Voorzitter: A. G. BOSMAN.
Leden: 1°. E. L. NAUTA.
2°. Mej. J. M. A. NOORDMAN.
Plaatsvervangende leden: G. E. E. KUIJNTJES.
G. S. M. ROESSINGH-Everts.
E. F. BIRCKENHAUER.
Aan den Gemeenteraad.
Burg. en Weth. van Leiden.
Hen GEVELD.
E. M. SCHALKWIJK—